اپلیکیشن برنامه ریزی روزانه؛ معرفی برنامه های چک لیست و یادآور

برنامه یادآوری کارهای روزانه گوشی / نرم افزار مدیریت کارهای روزانه اندروید
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

استفاده از یک اپلیکیشن برنامه ریزی روزانه، می‌تواند به ما در کارهایمان با ساخت چک لیست کمک کند. اگر به‌دنبال چنین برنامه‌هایی هستید، در این مطلب همراه پلازا باشید تا با برنامه های یادآوری کارهای روزانه فارسی و انگلیسی آشنا شویم.

امروزه، موبایل‌های هوشمند با پردازنده‌های قدرتمند و اتصالات گسترده، به بهترین دستیار شخصی و ابزارهای مدیریتی که همواره در کنار ما قرار دارند تبدیل شده‌اند. اگر قصد دارید کارهای خود را در طول روز مدیریت کنید، دانلود برنامه یادآوری کارهای روزانه فارسی برای اندروید و آیفون و برنامه‌هایی از این دست که بتواند به شما کمک کند، باید در اولویت لیست کارهای شما جای داشته باشد. از برنامه‌های یادداشت برداری و آفیس گرفته تا تقویم، زمان‌سنج، مدیریت کارهای روزانه و برنامه ریزی کارها، همه این‌ها در ادامه آورده شده‌اند و شما می‌توانید به راحتی آنها را در تلفن همراه iOS یا اندروید خود نصب کنید. در ادامه با معرفی بهترین اپلیکیشن های To do list، همراه پلازا باشید.

فهرست مطالب

بهترین برنامه یادآوری کارهای روزانه برای اندروید

در این بخش ابتدا به معرفی برنامه های چک لیست روزانه برای اندروید می‌پردازیم که می‌توانند باعث افزایش بهره‌وری شما شوند.

1.  اپلیکیشن یادآوری کارهای روزانه Any.do

برنامه یادآوری کارهای روزانه گوشی / نرم افزار مدیریت کارهای روزانه اندروید

اغلب افراد پرمشغله کارهای عادی و روزانه خود را فراموش می‌کنند، اما نرم افزار مدیریت کارهای روزانه اندروید Any.do با فراهم کردن امکاناتی همچون مدیریت کارهای روزانه، یادآوری، یادداشت و اشتراک گذاری لیست‌ها و اختصاص دادن وظایف به دیگران می‌تواند شما را در مسیر برنامه‌ریزی درست قرار دهد. این برنامه به شما اجازه می‌دهد بین تلفن همراه، کامپیوتر رومیزی، وب و تبلت همگام سازی کنید. از این رو قادر خواهید بود لیست‌ها و کارهایتان را بروز نگه دارید.

سیستم صوتی Any.do موجب می‌شود که از طریق صوت هم موارد بیشتری را به لیست کار خود اضافه کنید. به علاوه، برای مدیریت بهتر، لیست ادغام تقویم در دسترس قرار گرفته است. اپلیکیشن آلارم حرفه ای موبایل Any.do از پشتیبانی متقابل پلتفرم برای زیر وظایف، یادداشت‌ها و ضمیمه فایل استفاده می‌کند که به کمک آن می‌توانید بهره وری و مدیریت خود را افزایش دهید. شما می‌توانید یک نسخه رایگان یا پولی با ویژگی‌های پیشرفته را انتخاب کنید.

2. یادآور چک؛ از برنامه یادآوری کارهای روزانه فارسی

برنامه یادآوری کارهای روزانه فارسی

یادآور چک، بهترین اپلیکیشن برنامه ریزی فارسی برای کسانی است که مدام با چک‌ها سر و کار دارند. این برنامه تنها مختص به برنامه‌ریزی برای چک‌ها است و خیلی برای امور روزانه کاربرد ندارد. با کمک آن می‌توانید چک را همراه با مشخصات اضافه کنید. همچنین امکان اضافه کردن چک‌های صیادی (نسخه کامل)، صدور چک گروهی، تنظیم هشدار برای هر چک و بکاپ گرفتن از داده‌ها در گوگل درایو (نسخه کامل) وجود دارد.

علاوه بر این می‌توانید از چک‌ها خروجی اکسل یا PDF بگیرید و آن‌ها را از طریق ایمیل یا پیامک هم به‌اشتراک بگذارید. برنامه یادآور چک همچنین دارای 2 ویجت برای صفحه خانه گوشی شما است.

3. اپلیکیشن مدیریت کارهای روزانه Todoist ؛ نرم افزار مدیریت کارهای روزانه اندروید

اپلیکیشن آلارم حرفه ای موبایل / برنامه یادآوری کارهای روزانه گوشی

یکی دیگر از برنامه های مدیریت کارهای روزانه و برنامه ریزی Todoist نام دارد. این یادآور حرفه ای اندروید، یک برنامه‌ریز چند پلتفرمی است که با فراهم آوردن دسترسی‌های مناسب و بدون دردسر برای رابط کاربری و مدیریت وظایف، رویکردی کارامد را به ارمغان می‌آورد. این اپلیکیشن دارای یک موتور قدرتمند زبان طبیعی است که می‌تواند به راحتی یادآوری نوشته‌های شما را محدود به یک بار و یا به تکرار مجدد تبدیل کند.

سطوح اولویت رنگی، پروژه‌های به اشتراک گذاشته شده و نمودارهای بهره وری که پیشرفت شما را ثبت می‌کند، همگی از امکانات این برنامه هستند. در واقع Todoist یک همراه مفید برای انجام کارها است. کاربران حرفه‌ای‌تر از یکپارچه سازی قدرتمند آن با خدماتی نظیر Dropbox ،IFTTT و Slack قدردانی خواهند کرد. این نرم افزار برای همیشه رایگان است، اما اشتراک‌های پولی آن دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌های بیشتری است.

4. یادآور کارهای روزانه فارسی با زنگ هشدار‎ ؛ نرم افزار یادآوری با تقویم شمسی

برنامه یادآوری فارسی آیفون / اپلیکیشن آلارم حرفه ای موبایل

یکی از برنامه‌هایی که برای انجام لیست با یادآوری و تقویم ایرانی می‌توانید امتحان کنید همین برنامه است. این اپلیکیشن فارسی، یک برنامه یادآور است. می‌توانید کارهای روزانه یا مهم خود را به برنامه بدهید و از آن بخواهید در تاریخ و ساخت مشخصی شما را یادآوری کند. این برنامه خیلی پیچیده نیست و رابط کاربری ساده‌ای هم دارد. از آنجایی که برنامه‌های فارسی برنامه‌ریزی زیادی در گوگل‌پلی موجود نیست، این برنامه با وجود ساده بودنش، می‌تواند بهترین اپلیکیشن برنامه ریزی فارسی به‌حساب بیاید.

 • دانلود برنامه یادآور کارهای روزانه فارسی برای: اندروید

5. نرم افزار مدیریت کارهای روزانه اندروید TickTick

برنامه یادآوری کارهای روزانه گوشی / برنامه یادآوری کارهای روزانه برای آیفون

TickTick یک برنامه فوق‌العاده برای استفاده روزانه است. شما با استفاده از این برنامه می‌توانید به برنامه ریزی و مدیریت کارهای روزانه خود بپردازید. یک تقویم ساده هم در صورت نیاز، در این اپلیکیشن وجود دارد. شما می‌توانید یک کار یا رخداد جدیدی ایجاد و تاریخ آن و جزئیات دیگر را مشخص کرده و برای آن، یادآور ایجاد کنید؛ بقیه کارهای مورد نیاز را خود اپلیکیشن انجام می‌دهد. این برنامه ساده بوده و عملکر خوبی دارد و نسخه رایگان آن به راحتی خواهد توانست بیشتر نیازهای شما را برطرف کند.

6. تیک لیست؛ بهترین برنامه یادآور فارسی برای اندروید

اپلیکیشن برنامه ریزی روزانه

برنامه یادآوری کارهای روزانه فارسی تیک لیست، گزینه بعدی است که به‌شما پیشنهاد می‌کنیم. این برنامه دارای رابط کاربری ساده برای ثبت کارهای روزانه است. از جمله قابلیت‌های آن می‌توان به امکان تنظیم هشدار یادآور، ضمیمه کردن تصویر و آدرس روی نقشه، اضافه کردن ویس، دسته‌بندی کارها، امکان گرفتن خروجی به صورت PDF، بکاپ گرفتن خودکار از کارها در گوگل درایو و همچنین امکان ورود به برنامه با اثرانگشت اشاره کرد.

برنامه دارای اشتراک پولی نیز هست. با خرید اشتراک می‌توانید به امکانات اضافی مثل امکان اضافه کردن بیش از 2 لیست کارها، افزودن بیش از 5 کار در هر لیست دسترسی داشته و محدودیت زمانی برنامه را هم حذف کنید.

 • دانلود اپلیکیشن تیک لیست برای: اندروید

7. لمونی؛ برنامه یادآوری کارهای روزانه فارسی

اپلیکیشن برنامه ریزی روزانه

لمونی یکی از برنامه های چک لیست روزانه فارسی است که قابلیت‌های متنوعی از جمله امکان افزوده وظایف روزانه، هفتگی و ماهانه، دسته‌بندی کارها، ساخت چک لیست، اولویت‌بندی کارها و تقویم شمسی دسترسی داشته باشید. علاوه بر مدیریت می‌توانید از این اپ برای دریافت گزارش کارهایی که طی مدت زمان مشخصی انجام داده‌اید هم استفاده کنید.

برنامه یادآوری کارهای روزانه گوشی آیفون

حالا نوبت به معرفی برنامه های یادآوری آیفون می‌رسد. البته اکثر این برنامه‌ها در هردو پلتفرم قابل دانلود هستند ولی برخی در اندروید یا iOS، عملکرد بهتری ارائه می‌کنند.

1. اپلیکیشن مدیریت کارهای روزانه 24me برای iOS

برنامه یادآوری فارسی آیفون / اپلیکیشن آلارم حرفه ای موبایل

24me یک برنامه یادآوری کارهای روزانه برای آیفون است که به شما کمک می‌کند با ترکیب ویژگی‌های تقویم، لیست کارهای انجام شده و یادداشت برداری، روز کاری و قرار ملاقات‌های خود را تنظیم کنید. تقویم با طیف گسترده‌ای از خدمات مانند تقویم گوگل، iCal ،Exchange و Outlook همگام سازی می‌شود. 24me با اعلان‌های خود شما را از کارها و وظایف فردایتان مطلع می‌کند. همچنین زمان مناسب برای رسیدن به قرار ملاقات بعدی را براساس شرایط ترافیک و هشدار آب و هوا ارائه می‌دهد.

قابلیت کنترل صوتی 24me امکان یادداشت برداری و تنظیم قرار ملاقات‌ها را ساده می‌کند. حتی شما می‌توانید وظایف را از طریق آمازون الکسا، سیری و اپل واچ ایجاد کنید. نسخه پولی این اپلیکیشن ویژگی‌های دیگری مانند گزینه‌های سفارشی سازی بیشتر و توانایی تبدیل ایمیل به وظایف را فراهم می‌کند. 24me را می‌توان در دسته بهترین اپلیکیشن مدیریت کارهای روزانه و برترین اپلیکیشن یادآوری کارهای روزانه جای داد.

 • دانلود برنامه 24me برای: iOS 

2. اپلیکیشن مدیریت کارهای روزانه ترلو ؛ از برنامه های چک لیست روزانه iOS

اپلیکیشن آلارم حرفه ای موبایل / برنامه یادآوری کارهای روزانه گوشی

اگر به دنبال برنامه یادآوری کارهای روزانه گوشی هستید، Trello را به شما معرفی می‌کنیم. اپلیکیشن ترلو یک بولتن دیجیتال با قابلیت تنظیم بالا است که می‌توانید برای مدیریت کارها، وظایف، یادداشت‌ها و موارد دیگر از آن استفاده کنید. در این برنامه کاربران قادر خواهند بود لیست ایجاد کنند و داخل آنها با کارتهایی با موضوع‌های مورد نظر را پر کنند.

این کارت‌ها می‌توانند شامل وظایف، یادداشت‌ها، ایده‌ها، تصاویر و موارد دیگر باشد. در ادامه می‌توانید آن‌ها را بکشید و رها کنید (Drag and Drop) و به لیست‌های دیگر بروید. تمام این موارد از ساخت کارت جدید گرفته تا اضافه کردن نظرات و اختصاص دادن وظایف می‌تواند با سایر کاربران به اشتراک گذاشته شود.

 • دانلود برنامه Trello برای: iOS

3. Google Tasks

اپلیکیشن برنامه ریزی روزانه

4. Remember The Milk

برنامه یادآوری کارهای روزانه فارسی

مانند اکثر برنامه های چک لیست روزانه، Remember The Milk دارای یک نسخه رایگان است که قابلیت‌های ساده مثل امکان ایجاد یک فهرست را بدون قابلیت‌های مدیریتی پیشرفته در اختیار شما قرار می‌دهد. برنامه با این وجود رابط کاربری ساده‌ای دارد و در ابتدا نیز شما را با قسمت‌های مختلف و کاربرد هرکدام آشنا می‌کند.

در نسخه رایگان به امکاناتی مثل یادآوری با ایمیل، توییتر و نوتیفیکیشن، اشتراک گذاری لیست، امکان اولویت‌بندی کارها و استفاده از برنامه در جیمیل، تقویم گوگل و توییتر دسترسی خواهید داشت.

 • دانلود برنامه Remember The Milk برای: iOS

5. Yadavar – Pro ؛ برنامه مدیریت کارهای روزانه فارسی برای آیفون

برنامه یادآوری کارهای روزانه گوشی / برنامه یادآوری فارسی آیفون

اپلیکیشن برنامه ریزی روزانه iOS فارسی یادآور پرو از معدود برنامه‌های این دسته در اپ‌استور است. البته این برنامه رایگان نیست و برای خرید آن باید 2 دلار پرداخت کنید. این برنامه یادآوری فارسی آیفون، دارای قابلیت‌های مختلفی است که می‌توانند تا حد زیادی، جالی خالی یک برنامه این چنینی در اپ‌استور را پر کنند. علاوه بر امکان ثبت یادآوری شما می‌توانید با استفاده از تقویم شمسی هر تاریخی را که مدنظر داشته باشید انتخاب کنید.

همچنین امکان انتخاب یک زنگ یادآور، تگ کردن مخاطبین، ارسال ایمیل از درون برنامه و همچنین امکان برقراری تماس با مخاطبین از دیگر امکاناتی هستند که این اپ را به بهترین اپلیکیشن برنامه ریزی فارسی ایفون تبدیل کردند. تنها مشکل این است که این برنامه مدتی است آپدیت نشده و رابط کاربری آن کمی قدیمی است.

 • دانلود برنامه Yadavar – Pro برای: iOS

6. اپلیکیشن برنامه ریزی روزانه Microsoft To Do

اپلیکیشن برنامه ریزی روزانه

Microsoft To Do همانطور که از نامش پیداست، یک اپلیکیشن چک لیست حرفه ای گوشی است که توسط مایکروسافت منتشر شده است. برنامه دارای قابلیت‌های پیشرفته‌ای است. یک ویژگی جالب برنامه امکان اضافه کردن کارها تنها با متن است. برای مثال می‌توانید بنویسید «پرداخت قبض تا ساعت 6 عصر جمعه» و برنامه به‌صورت خودکار یک یادآور را با همان تاریخ و ساعت به فهرست شما اضافه می‌کند.

علاوه بر این می‌توانید از طریق Outlook مستقیما به این برنامه دسترسی داشته باشید و کارها و برنامه‌ریزی‌ها را از طریق ایمیل به این اپلیکیشن اضافه کنید. همچنین می‌توانید به هر کار چند مرحله اضافه کنید و پس از کامل کردن هر مرحله آن را تیک بزنید. اپلیکیشن Microsoft To Do علاوه بر آیفون در اندروید، مک و ویندوز نیز قابل استفاده است.

 • دانلود برنامه Microsoft To Do برای: iOS
احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
معرفی بهترین اپلیکیشن های اندروید ؛ از اپ های ارتباطی ...
محمد علی‌محمدی17 مهر 1402 10:30
thumbnail
برترین برنامه آیفون ؛ معرفی بهترین اپلیکیشن های iOS
محمد علی‌محمدی13 خرداد 1402 08:30

سخن پایانی

امیدواریم مقاله معرفی اپلیکیشن های برنامه ریزی روزانه برای شما مفید باشد و بتوانید با استفاده از این برنامه‌ها کارها و برنامه‌های روزمره خود را به راحتی مدیریت کنید. در زمینه معرفی برنامه های چک لیست روزانه سعی کردیم به بهترین گزینه ها اشاره داشته باشیم. شما از کدام نرم افزار استفاده می‌کنید؟ برنامه دیگری می‌شناسید؟ نظرات خود را می‌توانید در پایین همین صفحه با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران4 دیدگاه
avatar
ماهان
.
07 مهر 1402، 11:34
پاسخ
0
0
من از تسکینو اپلیکیشن برنامه ریزی و وظایف استفاده می کنم . اپ فارسی است رابط کاربری عالی داره . نسخه تحت وب و موبایل هم داره . اپلیکیشن کاربردی هستش.
avatar
متین علیزاده
.
05 مهر 1402، 10:43
پاسخ
0
0
سلام وقت بخیر اپلیکیشن تسکینو ابزاری فارسی زبان برای مدیریت فعالیت های روزانه می باشد اپلیکیشن مدیریت و برنامه ریزی کارهای تسکینو، قابلیت نصب و استفاده در سه نسخه اندروید ، ios و Web Desktop . اپلیکیشن برنامه ریزی ،سازماندهی و مدیریت، نظارت و ارزیابی کارها و فعالیت‌هاست. اپلیکیشن تسکینو به عنوان بهترین ابزار مدیریتی دارای امکاناتی مانند ارزیابی پرسنل، مدیریت وظایف و کارها،حضور و غیاب انلاین،ثبت چک لیست، ثبت یادآور با امکان ارسال اس ام اس می باشد
avatar
مرتضی مهرابی
.
14 شهریور 1402، 15:11
پاسخ
0
0
سلام خیلی ممنونم از ادمین عزیز، ابزارهای کاربردی معرفی شدند. بهتون پیشنهاد میکنم به نرم افزار ایرانی دوایتیفای هم سر بزنید و باهاش کار کنید، میتونه برای شما و کاربران سایتتون مفید باشه. ما خودمون پشت دوایتیفای هستیم و از انتقادات، پیشنهادات و امکانات درخواستی شما استقبال می کنیم.
avatar
ریحانه ربیعی
.
17 آذر 1398، 14:04
پاسخ
0
2
برای مدیریت زمان آسان و مدیریت وظایف و کارهای روزانه بهتایم هم نرم افزار مفیدی است.ممنون از مقاله‌تون
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402