بهترین برنامه کاریابی؛ معرفی اپلیکیشن ها و سایت های استخدامی

 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بهترین برنامه کاریابی می‌تواند مهمترین ابزار برای پیدا کردن شغل و حرفه آینده باشد. در این مطلب پلازا می‌خواهیم به اپلیکیشن‌های استخدامی و سایت‌ های کاریابی مطرح اشاره داشته باشیم.

در گذشته اگر فردی به دنبال کار می‌گشت یا باید به موسسه‌های کاریابی مراجعه می‌کرد و با پرداخت مبلغی از آن‌ها می‌خواست با توجه به رزومه و توانمندی‌هایش مشاغل متناسب را به او پیشنهاد دهند و یا یک روزنامه می‌خرید و در صفحه نیازمندی‌ها با کارفرماهای مختلف تماس می‌گرفت. اما امروزه دیگر کمتر کسی به این شکل به دنبال استخدام و کار می‌گردد و تقریبا همه از اپلیکیشن‌های کاریابی استفاده می‌کنند. اما کدام یک از آن‌ها انتخاب بهتری است؟ با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم به بهترین برنامه های کاریابی.

فهرست مطالب

بهترین برنامه ها و سایت های کاریابی

اپلیکیشن‌ها و سایت‌های کاریابی نه تنها توانسته‌اند خود را جایگزین موسسات و روزنامه‌ها کنند بلکه سرعت فرایند ارسال رزومه، مصاحبه و استخدام را نیز به اندازه قابل توجهی افزایش داده‌اند. ما در این مطلب نگاهی به چند نمونه از بهترین اپلیکیشن های کاریابی و استخدام موجود در فضای مجازی خواهیم داشت.

1. دیوار؛ از اپلیکیشن‌های استخدامی

بهترین سایت‌ های کاریابی

اپلیکیشن دیوار در واقع یک بازار بزرگ از تمامی اجناس و خدماتی است که می‌توانید فکرش را کنید. از خودرو و لباس گرفته تا استخدام و کاریابی. کاربران می‌توانند با مراجعه به قسمت‌های مختلف اپلیکیشن مانند بخش استخدام و کاریابی آگهی‌های استخدام را مشاهده کنند و در صورتی که شغلی متناسب با توانمندی‌هایشان پیدا کردند با کارفرما تماس حاصل کنند. البته امکانات دیوار در زمینه پیدا کردن شغل بسیار محدودتر از سایر رقبا است اما یکی از اپلیکیشن‌هایی است که می‌تواند در زمینه پیدا کردن شغل به شما کمک کند.

2. اپلیکیشن شغل یابی ای استخدام

اپلیکیشن‌های استخدامی

ای استخدام در مقایسه با دیوار برنامه منسجم‌تری است و تنها برای استخدام‌ و کاریابی کاربرد دارد. در ای استخدام‌ کاربران می‌توانند آگهی‌های شغلی را بسته به رشته تحصیلی، شغل مورد نظر یا استانی که در آن ساکن هستند از طریق نوتیفیکیشن دریافت کنند یا در خود اپلیکیشن به صورت یک جا آن‌ها را مشاهده کنند. علاوه بر این در ای استخدام آخرین اخبار استخدام بانک‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌ها و دستگاه‌های دولتی نیز به اطلاع کاربران می‌رسد. همچنین این برنامه دارای یک ابزار ساخت رزومه با امکانات مختلف است و می‌تواند مسیر شما را هموارتر کند.

 • دانلود اپلیکیشن کاریابی ای استخدام برای: اندروید

3. برنامه کاریابی ایران استخدام؛ از برنامه های کاریابی در ایران

بهترین سایت‌ های کاریابی

ایران استخدام نیز یکی دیگر از اپ های استخدام‌ و کاریابی است. در این اپلیکیشن کاربران می‌توانند به صورت رایگان آگهی‌های شغلی مختلف را مطالعه کرده و آن‌ها را در دسته‌بندی‌های متفاوت بر اساس رشته تحصیلی و شغل مورد علاقه دسته‌بندی کنند. همچنین مانند ای استخدام‌ در این برنامه نیز بخش مجزایی برای آگهی‌های شغلی بانک‌ها و موسسات خصوصی و دولتی در نظر گرفته شده است.

 • دانلود اپلیکیشن کاریابی ایران استخدام برای: اندروید

4. نرم افزار کاریابی LinkedIn Job Search؛ بهترین برنامه کاریابی

اپلیکیشن‌های استخدامی

لینکدین یکی از پرکاربردترین و مطرح‌ترین پلتفرم‌های کاریابی در جهان است. بسیاری از کارجویان و صاحبان مشاغل در سرتاسر دنیا از طریق این اپلیکیشن به دنبال شغل یا نیروی کار مدنظرشان می‌گردند. ما پیشتر در اینجا به طور مفصل به این برنامه و نحوه استفاده از آن پرداخته بودیم. اما برنامه LinkedIn Job Search یکی از برنامه‌های فرعی لینکدین است که تنها برای جستجو و پیدا کردن شغل کاربرد دارد. البته پیش از استفاده از این برنامه باید در لینکدین حساب کاربری داشته و رزومه خود را تکمیل کرده باشید. پس از این می‌توانید با نام کاربری و رمز عبور حساب لینکدین خود وارد LinkedIn Job Search شوید و مشاغل پیشنهادی را مشاهده، بررسی و در صورت تمایل رزومه خود را ارسال کنید.

5. اپلیکیشن بانی کار؛ برنامه شغل یابی

بهترین برنامه کاریابی

سه سوت جابز یکی دیگر از اپلیکیشن‌های کاریابی بومی است. شما در این اپلیکیشن می‌توانید اطلاعات شغلی و تحصیلی خود را وارد کنید تا سپس برنامه، مشاغلی که با توانمندی‌ها و تجربیات شغلی شما تناسب بیشتری دارند را به شما پیشنهاد دهد. کارفرمایان نیز به همین ترتیب می‌توانند آگهی‌های شغلی خود را ثبت کرده تا برنامه افرادی که مناسب سمت شغلی مورد نظر آن‌ها هستند را به آن‌ها معرفی کند.

 • دانلود اپلیکیشن بانی کار برای: اندروید

6. سایت شغل یابی جابینجا؛ از بهترین سایت‌ های کاریابی

بهترین سایت‌ های کاریابی

جابینجا یکی از سایت‌های برجسته و مطرح در زمینه کاریابی به شمار می‌آید. کاربران می‌توانند با کمک رزومه ساز این سایت رزومه خود را ایجاد، تجربیات شغلی، مهارت‌های حرفه‌ای، مزایای شغلی مورد نظر، حقوق درخواستی و دیگر موارد را مشخص کنند. در ادامه در قسمت شغل‌های پیشنهادی می‌توانید فرصت‌های شغلی که تناسب بیشتری با رزومه و توانمندی‌های شما دارند را مشاهده و در صورت تمایل رزومه خود را برای کارفرما ارسال کنید. افزون بر این می‌توانید با مشخص کردن مولفه‌های مورد نظرتان ایمیل اطلاع رسانی ایجاد کنید تا در صورتی که آگهی‌های شغلی به خصوصی توسط کارفرما ارسال شد از طریق ایمیل به صورت روزانه یا هفتگی مطلع شوید.

7. جاب ویژن؛ از بهترین برنامه های کاریابی

بهترین سایت‌ های کاریابی

یکی دیگر از بهترین برنامه های استخدام، جاب ویژن است. سرویسی که شاید از لحاظ محبوبیت بدون رقیب باشد. اپلیکیشن این سایت، دارای یک سیستم هوش مصنوعی است که با بررسی رزومه و علایق شما، به‌صورت خودکار آگهی‌های استخدامی که بیشترین تطابق را با شما و رزومه داشته باشند، پیشنهاد می‌دهد. شما همچنین می‌توانید خودتان بین فرصت‌های شغلی جستجو کنید و با کمک رزومه‌ساز این سایت هم یک رزومه هم به زبان فارسی و هم انگلیسی ایجاد کنید.

 • دانلود اپلیکیشن جاب ویژن برای: اندروید

8. وبسایت کاربوم؛ از بهترین سایت‌ های کاریابی

اپلیکیشن‌های استخدامی

کاربوم یکی از دیگر از بهترین سایت‌ های کاریابی است که در آن می‌توانید به آگهی‌های استخدامی از کارفرمایان مختلف دسترسی داشته باشید. این سایت دارای تست‌های شخصیت‌شناسی وابزارهایی مثل نرم افزار مدیریت استخدام برای کارجویان و کارفرمایان است. همچنین دارای یک ابزار ساخت رزومه و بخش آموزش رزومه‌نویسی است و می‌تواند کمک قابل توجهی به شما در پیدا کردن شغل بعدی‌تان کند.

9. اپلیکیشن کارکو؛ از اپلیکیشن‌های استخدامی

اپلیکیشن‌های استخدامی

برنامه پیدا کردن کار، کارکو، مانند جاب ویژن و اکثر رقبای خود می‌تواند به‌صورت هوشمند و پس از پر کردن رزومه، فرصت‌های شغلی مرتبط را به شما پیشنهاد دهد. همچنین شما می‌توانید به صورت جداگانه به صفحه آگهی‌های شغلی بروید و خودتان آگهی‌ها را بررسی و در صورت تمایل درخواستتان را ارسال کنید.

سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم شما را با چند نمونه از بهترین برنامه های کاریابی آشنا کنیم. اگر شما نیز از دیگر اپلیکیشن‌ها استفاده می‌کنید و از آن‌ها راضی هستید، حتما تجربیات خود را با ما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402