В 1win казино вас ждут захватывающие игры и щедрые бонусы. Регистрация проста, вход удобен, а промокоды помогут увеличить ваши шансы на выигрыш. Immediate Spike

روش های حل مشکل کپی پیست در پاورپوینت

روش حل مشکل کپی پیست در پاورپوینت
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

به ندرت در مورد روش حل مشکل کپی پیست در پاورپوینت صحبت می‌شود، در اوایل سال جاری، چند کاربر در مورد پاورپوینت با مشکل خاصی مواجه شدند و اعلام کردند کپی پیست کار نمی‌کند.

علت کار نکردن کپی پیست در پاورپوینت می‌تواند دلایل زیادی داشته باشد، در ادامه با رفع و آموزش روش حل مشکل کپی پیست در پاور پوینت در سایت پلازا شما هستیم. برای حل غیر فعال شدن کپی پیست در پاورپوینت راه حل‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم.با آموزش روش حل مشکل کپی پیست در پاورپوینت همراه پلازا باشید.

فهرست مطالب:

روش حل مشکل کپی پیست در پاورپوینت

به طور خاص در همین خطوط ما می‌خواهیم روی یک مشکل تا حدودی رایج که می‌تواند جدی باشد تمرکز کنیم. و این است که برخی از کاربران دریافته‌اند که هنگام تلاش برای کپی اطلاعات از Excel یا Word به PowerPoint، برنامه اسلاید پاسخ نمی‌دهد.

این بدان معنی است که خطایی روی صفحه ظاهر می‌شود که نشان می‌دهد برنامه کار نمی‌کند. در عین حال به خود کاربر اطلاع داده می‌شود که برنامه به درستی کار نمی کند و ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد که بر پایداری آن تأثیر بگذارد. به همین دلیل است که قصد داریم مجموعه ای از راه حل‌های ممکن را به شما ارائه دهیم. بنابراین، در صورتی که هنگام کپی پیست مطالب در پاورپوینت با مشکل مواجه شدید، به این صورت می‌توانید آن را حل کنید.

1. کپی پیست در پاورپوینت کار نمی‌کند

ظاهراً کاربران هر زمان که می‌خواهند داده‌ها را از اکسل به پاورپوینت ارسال کنند با خطای زیر مواجه می‌شوند.

We’re sorry, something went wrong that might make PowerPoint unstable. Please save your presentations and restart PowerPoint.

بنابراین، سوال این است که چگونه می‌توان از پاورپوینت استفاده کرد؟ نگران نباشید، چند راه برای رفع مشکل کپی پیست در پاور پوینت وجود دارد، و ما در حال حاضر در مورد چند مورد از آن‌ها صحبت خواهیم کرد‌.

اگر استفاده از کلیک راست کمکی نمی‌کند، در راه حل اول، روش حل مشکل کپی پیست در پاورپوینت می‌توانید از Ctrl+C و Ctrl+V استفاده کنید و ببینید آیا این کلیدها کار می‌کند یا خیر. اگر نه، ادامه مطلب را بخوانید.

2. راه اندازی مجدد سیستم ویندوز

به خاطر داشته باشید که در انواع روش حل مشکل کپی پیست در پاورپوینت عملکرد کپی و چسباندن در خود سیستم عامل، در این مورد ویندوز، ضمنی است. بنابراین، کار نکردن کپی پیست در پاورپوینت ممکن است مشکل از خود سیستم باشد.

بنابراین می توانیم سعی کنیم آن را به حالت قبلی بازگردانیم. به این ترتیب، آنچه ما به دست می آوریم این است که تغییراتی را که اخیراً ایجاد شده و باعث از کار افتادن برنامه شده است، برگردانیم.

3. سیستم را به زمان قبلی بازگردانید

روی دکمه Start ویندوز 10 کلیک کنید، سپس در کادر جستجو عبارت Control Panel را تایپ کنید. مرحله بعدی این است که از طریق نتایج جستجو بر روی Control Panel کلیک کنید. پس از آن، Recovery را از طریق Control Panel جستجو کنید، به مسیر Recovery > Open System Restore > Next بروید.

روش حل مشکل کپی پیست در پاورپوینت

در اینجا از شما خواسته می‌شود که نقطه بازیابی را انتخاب کنید. ممکن است یک یا چند مورد وجود داشته باشد. فقط یکی را انتخاب کنید که مربوط به تاریخ قبلی است. در نهایت، Next را انتخاب کنید، سپس بر روی Finish کلیک کنید و تمام.

منتظر بمانید تا رایانه شما مجدداً راه اندازی شود و بررسی کنید که آیا پاورپوینت دوباره به حالت عادی خود بازگشته است یا خیر.

4. مایکروسافت آفیس را تعمیر کنید

اگر مورد کار نکرد، به احتمال زیاد مایکروسافت آفیس از جهات بیشتری خراب شده است. اگر علاقه‌ای به نصب مجدد کل نرم افزار ندارید، تعمیر آفیس بهترین گزینه است.

برای تعمیر مایکروسافت آفیس، کافی است روی Windows Key + I کلیک کنید تا برنامه تنظیمات اجرا شود. گزینه‌ای را انتخاب کنید که می‌گوید برنامه‌ها و ویژگی‌ها، سپس در لیست برنامه‌ها جابه‌جا شوید تا زمانی که با مایکروسافت آفیس برسید.

روی آن کلیک کنید و سپس Modify را انتخاب کنید. از اینجا، اکنون باید Quick Repair و Online Repair را ببینید. گزینه اول را انتخاب کنید سپس روی دکمه Repair کلیک کنید و منتظر بمانید تا سیستم کار خود را انجام دهد.

 

5. افزونه ها را غیرفعال کنید

یکی دیگر از دلایل کپی پیست نشدن در پاورپوینت که ممکن است کار نکند می‌تواند به دلیل نصب افزونه‌ها باشد. باید همه آن‌ها را حذف کنید سپس دوباره امتحان کنید. پاورپوینت را در حالت عادی فعال کنید و به File > Options > Add-Ins بروید. در زیر کادر محاوره ای، حتما گزینه Manage را به COM add-ins تغییر دهید و Go را انتخاب کنید.

در نهایت، چک باکس را برای همه افزونه های COM فعال کنید، سپس بر روی OK کلیک کنید. نرم افزار را مجددا راه اندازی کنید و یک بار دیگر عمل کپی پیست را امتحان کنید.

6. پاورپوینت را در حالت ایمن شروع کنید

این یک تعمیر موقت است! اگر علاقه‌ای به انجام تمام کارهای سخت با گزینه‌های بالا ندارید، پس چطور می‌توانید پاورپوینت را در حالت ایمن راه‌اندازی کنید و از آنجا کار کنید تا زمانی که برای انجام یک تعمیر دائمی آماده شود؟

برای وارد کردن پاورپوینت به حالت امن، ابتدا باید تمام نمونه های نرم افزار را ببندید، سپس روی دکمه Start ویندوز 10 کلیک راست کرده و Run را انتخاب کنید. وقتی کادر Run ظاهر شد، powerpoint /safe را تایپ کنید، سپس روی OK کلیک کنید.

7. کپی پیست با استفاده از Paste Special؛ رفع مشکل کپی پیست در پاور پوینت

می‌توانید اشیاء را در پاورپوینت کپی کنید یا در برنامه دیگری کپی کنید و سپس با استفاده از Paste Special در پاورپوینت جای گذاری کنید.

برای کپی و چسباندن یک شی بر روی یک اسلاید با استفاده از Paste SpecialT شی را در پاورپوینت یا برنامه دیگری انتخاب کنید و Ctrl + C را برای کپی فشار دهید. به عنوان مثال، می‌توانید سلول‌ها یا نموداری را در اکسل انتخاب کنید و سپس Ctrl + C را فشار دهید. در حالت عادی، اسلاید پاورپوینت را که می‌خواهید شی را روی آن قرار دهید، نمایش دهید.

Ctrl + Alt + V را فشار دهید تا کادر محاوره ای Paste Special نمایش داده شود. گزینه(های) مورد نظر را در کادر محاوره ای انتخاب کنید. روی OK کلیک کنید یا Enter را فشار دهید. کادر محاوره ای Paste Special بسته به نوع شیئی که کپی کرده‌اید تغییر می‌کند. وقتی یک شکل را در پاورپوینت کپی می‌کنید، کادر محاوره ای Paste Special زیر ظاهر می‌شود:

رفع مشکل کپی و پیست نشدن در پاورپوینت

وقتی نموداری را از اکسل کپی و جای‌گذاری می‌کنید، کادر محاوره‌ای Paste Special زیر ظاهر می‌شود:

رفع مشکل کپی و پیست نشدن در پاورپوینت

با انتخاب Paste یا Paste Link گزینه‌های کادر محاوره‌ای Paste Special تغییر خواهند کرد.

مشکل کپی پیست در پاورپوینت گوشی

معمولا مشکل کپی پیست در پاورپوینت گوشی با حذف برنامه و از نو نصب کردن آن و یا ریست گوشی و راه اندازی مجدد آن رفع می‌شود

سخن پایانی

شما می‌توانید با استفاده از میانبرهای کپی پیست و راه حل‌های گفته شده در پاورپوینت و همینطور استفاده از این برنامه در گوشی مشکل کپی پیست را حل کنید. شما در این مقاله روش حل مشکل کپی پیست در پاورپوینت را مطالعه کردید امیدواریم مورد توجه شما واقع شده باشد.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402