بررسی بازی Path of Exile 2 ؛ تبعید دوباره، مانند نسخه اول

بررسی بازی Path of Exile 2 (تبعید دوباره ، مانند نسخه اول)
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

از سال 2013 شرکت Grinding Gear Games گام مهمی را در پیرامون بازی های آنلاین و رایگان ایجاد کرد که اولین محصول آن Path of Exile نام داشت. حال بعد از گذشت 10 سال قصد دارد نسل جدیدی از این بازی را با نام بازی Path of Exile 2 عرضه کند که این نسخه شامل ویژگی های بسیاری بوده که در ادامه آنرا مورد بررسی قرار خواهیم داد.

شرکت سازنده Path of Exile 2 در این روزها از شلوغی کار بیش از حد خسته شده است که این مورد را از توئیت های انتشار یافته در مورد این بازی میتوان فهمید. این نسخه از بازی میزبان مکانیک های جدیدی بوده که براساس آن شاهد پدیدار شدن گیم پلی نوینی خواهید بود. این موارد بی شک نیازمند ساختار سلاح های جدیدی خواهند بود تا براساس آنها بتوانید به سراغ جامعه ای بروید که سعی بر نابودی شما داشته اند. بی شک در سال 2023 شاهد انتشار یکی از بهترین بازی های قرن خواهیم بود که در ادامه آنرا از زوایای بیشتری مورد بررسی قرار خواهیم داد.

فهرست مطالب

بازی Path of Exile 2

اگر احساس میکنید از دوست داران بازی های بتل آنلاین و رایگان هستید بدنیست بدانید که نسخه اول بازی Path of Exile توانست نظرات و امتیاز بالایی را به سمت خود جذب نماید. با این حال اگر هنوزهم احساس قوی بودن میکنید پیشنهاد میشود کمی صبر نمایید تا Path of Exile 2 بطور کامل معرفی شود. گیم پلی دشوار ولی هیجان انگیز ، طراحی بخش های جدید ، استفاده از مکانیک جهش یافته از اصلی ترین نکاتی بوده که در خصوص این بازی میتوان به آن اشاره داشت.

بررسی بازی Path of Exile 2

در معرفی بازی Path of Exile 2 هرچیزی که لازم بود بدانید گفته شد ولی، شاید برای شما نیز این سوال پیش بیاید که دلیل بکاربردن تبعید دوباره در عنوان بازی چیست؟ برای یافتن سوال باما همراه باشید.

بررسی بازی Path of Exile 2 (تبعید دوباره ، مانند نسخه اول)

نسخه دوم بازی Path of Exile ادامه دهنده داستان نسخه اول بوده که در قاره ای بنام Wraeclast جریان داشته است. این قاره فانتزی یک امپراطوری ابدی گمشده یا بهتر است بگوییم جاودانه های باستانی که راهیابی نیروهای شیطانی به زمین را هموار میکنند را میزبانی میکند. بطور طبیعی زمین پراز هیولاهایی خواهد شد که برای کشتن و غارت سراسر دنیا کافی هستند زیرا این مسیراکنون باز شده است و خبر خوبی که برایتان داریم این است که شما در نزدیکی دروازه این قاره حضور داشته اید.

حال به سراغ هیولاهایی بروید که قصد دارند نه تنها نسل نشریت را از بین ببرند بلکه دوست دارند هیچ هم نوعی از آنها در زمین زنده نماند. روند ساخت بازی کامپیوتری Path of Exile 2 با استفاده از همان موتور گرافیکی نسخه اول انجام خواهد گرفت. این مورد به شرکت سازنده اجازه خواهد داد تا از دنباله های نسخه اول برای بهبود بازی استفاده کنند و دسترسی بهتری برای گسترش دادن بازی را در اختیار داشته باشند. جامعه ای که در Path of Exile شاهد بودیم نیاز به پاکسازی عظیمی داشت که در این میان میتوانستید تصمیم گیری کنید که چه هیولا و چه اشخاصی با چه روشی کشته شوند. ولی جامعه ای که در Path of Exile 2 بکارگیری شده این مورد را برای شما محدود خواهد نمود زیرا نباید به هیچ چیزی رحم کنید.

بررسی بازی Path of Exile 2 (تبعید دوباره ، مانند نسخه اول)

از دیگر نکات ارزشمندی که در ساخت این بازی میتوان به آن اشاره داشت ، تصمیم گیری شما در طول بازی بوده است. تصمیماتی که در این میان اتخاذ خواهید نمود در روند بازی تاثیرگذار بوده است. همچنین بدنیست بدانید که بازی اجازه ساخت شخصیت و سفارشی سازی آنرا برای شما مقدور نموده است.

کریس ویلسون بنیانگذار شرکت Grinding Gear Games در رویداد اخیری که پخش شد توضیح داد:

ما نمیخواستیم جامعه نسخه اول بازی و دوم را به نحوی از یکدیگر جدا کنیم ولی خوب، باید از سمتی مطمئن میشدیم که نسخه اول همچنان بروزرسانی خواهد شد تا تغییرات اساسی که در نسخه دوم شکل گرفته نیازمند سیستم قویتری بوده است که شاید دوست داران نسخه اول از این مورد برخوردار نباشند.

در جمله قبل میتوان فهمید که مدیران سازنده بازی به نیاز و مشکلات کاربران توجه بسیاری نموده اند که در این میان میتوان گفت قرار است یک بازی کاربرپسند عرضه شود.

گیم پلی بازی Path of Exile 2 نیز دستخوش ویژگی های بسیاری خواهد بود زیرا در حالت کمپین میتوانید نتیجه کار یک گروه 150 نفره را شاهد باشید که شبانه روز در حال بهبود بازی و رفع مشکلات هستند. در این خصوص نه تنها شاهد Acts های جدیدی خواهید بود بلکه میتوانید شاهد اکت های بهتری نسبت به نسخه اول باشید. تمام آموزش های یادگیری بازی به شکل حرفه ای بهبود یافته اند و این مورد به گیمرها اجازه میدهد تا بازی را از همان ابتدا به صورت حرفه ای آغاز کنند.

در نسخه دوم این بازی محبوب شاهد 19 کلاس جدید خواهیم بود که در این میان از سیستم جدید Skill Gem نیز رونمایی خواهد شد. توانایی های به روز شده در کنار سلاح و زره های جدید از دیگر ویژگی هایی بوده که در خصوص این بازی میتوان به آن اشاره داشت. این موارد به طور بالقوه بازی Path of Exile 2 را در معرض دید بهتر قرار خواهد داد که میتواند ویژگی های بیشتری را از بازی دیابلو 4 که محصول بلیزارد بوده عرضه کند. در حالی که دیابلو یک محصول کاملا جدید در این ژانر بوده ، بازی Path of Exile 2 تکاملی از نسخه قبلی خود بوده است که باید دید که کدام یک از این بازی های برتر میتوانند امتیاز بالایی را کسب کنند. بی شک بازی های نامبرده از بهترین های RPG و MMo جهان در سال 2023 خواهند بود.

سیستم مورد نیاز بازی Path of Exile 2

بررسی بازی Path of Exile 2 (تبعید دوباره ، مانند نسخه اول)

طبق گفته سایت IGN هنوز زود است که مشخصات کلی بازی برای سیستم های کامپیوتری عرضه شود که مانیز حق را به آنها میدهیم. در این خصوص بدنیست بدانید که شرکت Grinding Gear Games مراحل اولیه توسعه بازی را دنبال میکند و هنوز تیم سازنده زمان کافی برای برنامه ریزی خروجی HDR نداشته اند. در این میان کریس ویلسون قول یک بازی گرافیکی را داده که از این بابت میتوان انتظار سازگاری بازی با بیشتر مانیتورهایی که از فناوری HDR پشتیبانی میکنند را داشت. همچنین ویلسون به این مورد اشاره خاصی نداشت که بازی از Nvidia DLSS پشتیبانی میکند یا خیر.

با این اوصاف بسیاری از گیمرها ترجیح میدهند تا بازی را از طریق گیمپد اجرا کنند ولی اینگونه نخواهد بود زیرا پلتفرم هایی که برای بازی درنظر گرفته شده اللحساب برای PC محدود شده اند که علاقه کریس ویلسون به ساخت بازی در پلتفرم های دیگر نیز وجود داشته ولی ابتدا باید نقد و مشکلات بازی از طریق ماوس و کیبورد را بدست آورد و سپس به سراغ گزینه های دیگر برود.

پلتفرم های بازی Path of Exile 2

طبق اطلاعاتی که وبسایت پلازا بدست آورده شرکت Grinding Gear Games ساخت بازی را برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، مایکروسافت ویندوز درنظر گرفته است که در این میان میتواند زمان کافی برای رفع مشکل و تقویت بازی را در اختیار داشته باشند. در ادامه میتوانید به اطلاعات مربوط به تاریخ عرضه ی بازی Path of Exile 2 دسترسی داشته باشید.

تاریخ انتشار بازی Path of Exile 2

سال 2023. بله همین. شرکت Grinding Gear Games انتشار بازی را در یک کلمه خلاصه نمود و آنهم سال 2023 بوده که در این میان روز دقیق معرفی و انتشار مشخص نشده است که این مورد شاید به مزاج گیمرها خوش نیاید ولی گفتگویی بوده که مدیر شرکت سازنده اطلاع رسانی نموده است.

سخن پایانی

در مورد محصول جدید شرکت Grinding Gear Games هرچیزی که لازم بود بدانید گفته شد. در این میان شما عزیزان میتوانید نظر خود را در خصوص این بازی و گزینه های مشابه بیان کنید که آیا میتوان سال 2023 را سالی خوب برای دوست داران بازی های نقش آفرینی دانست یا خیر. در این میان میتوانید نظرات و نقد های خود در خصوص این بازی را برایمان به اشتراک بگذارید که اینکار سبب رشد بهتر مقاله خواهد شد. باما در نظرات همراه باشید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400