بررسی بازی Senua’s Saga Hellblade 2

بررسی بازی Senua’s Saga Hellblade 2
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بازی Senua’s Saga Hellblade 2 یکی دیگر از گزینه های خیال پردازی تاریک از شرکت نام‌آشنای ایکس باکس بوده که قرار است تئوری جدیدی از بازی های ماجراجویی و مبارزه ای را عرضه کند که تفاوت آن نسبت به نسخه قبل بسیار فاحش بوده است. بر اساس گزارشات توسعه دهنده بازی که Ninja Theory بوده قرار است با یکی از بهترین بازی های سال ۲۰۲۳ مواجه شوید.

حماسه سنوا : هل بلید 2 ادامه ای از نسخه اول آن بوده که در این نسخه از بازی شاهد حضور شخصیت اصلی داستان یعنی Melina Juergens بوده ایم. اگر از طرفداران این بازی باشید در نسخه اول شاهد بودید که سائونا سفری را به سمت مکانی که به جهنم معروف بوده آغاز می‌کند و همین مورد سبب می‌شود تا او با موجودات عظیم الجثه و عجیب و غریب بسیاری مواجه شود که تنها راه عبور از آنها مبارزه و شکست دادن آنها بوده است. ملینا از یک بیماری روان پریشی خطرناک رنج می برد که به نوعی یک مشکل پزشکی شناخته شده است. به خاطر این بیماری در بتن تاریک وجود خود یک خوی شیطانی را در اختیار دارد که در مواقع خطر ناک و عصبانیت از کالبد خود بیرون می‌آید که شما باید وظیفه کنترل این دو را در قالب یک شخصیت بدست بگیرید.

فهرست مطالب

بازی Senua’s Saga Hellblade 2

بازی Senua’s Saga Hellblade 2

در خصوص داستان نسخه دوم بازی حماسه سنوا : هل بلید 2 همانطور که از اطلاعات جدید بازی که به دست مان رسیده ، رسم و رسوم های مردم اروپای شمالی در این بازی پیاده سازی شده که در این میان شاهد جادو و طلسم های بسیاری از این سرزمین خواهید بود. وجود خرافات بسیار می تواند سبب اذیت و آزار شما شود ولی اگر بتوانید روی آن کنترل داشته باشید بی شک می توانید به راز های بهتر و بیشتری برای شکست دادن دشمنان دسترسی داشته باشید. این بازی با بهره مندی از فناوری‌های روز دنیا پیاده سازی و توسعه داده خواهد شد که این مورد سبب می شود تا با گزینه خوبی در سال ۲۰۲۳ آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید که قصد داریم به طور کامل معرفی بازی Senua’s Saga Hellblade 2 را مورد بررسی قرار دهیم.

بررسی بازی Senua’s Saga Hellblade 2

بررسی بازی Senua’s Saga Hellblade 2

در توضیحات اولیه بازی به خط داستانی اشاره شد. حال تصمیم داریم که اطلاعات بیشتری را در خصوص گیم پلی بازی Senua’s Saga Hellblade 2 ارائه دهیم. بد نیست بدانید برای توسعه این بازی از صداگذاری مبتنی بر هوش مصنوعی استفاده شده که این مورد سبب خواهد شد تا به شکل ویژه ای با حول عملکرد یک صدای دنباله دار و عالی مواجه باشید که این مورد نگرانی‌های بسیاری را برای شما در طول بازی به همراه خواهد داشت.

همچنین بخوانید :

بی شک صداگذاری بازی یکی از بزرگ ترین و اصلی ترین موفقیت‌های بازی به شمار خواهد رفت که این مورد می تواند امتیازات بازی Senua’s Saga Hellblade 2 را به شکل بهتری افزایش دهد. استفاده از تجربه یک شرکت فعال در این زمینه سبب خواهد شد تا طرفداران و دوستداران این بازی که در نسخه‌ اول با ویژگی‌های بسیاری مواجه بودند در نسخه دوم بازی با یکسری مزایای کلیدی و شگفت انگیز مواجه باشند که اصلی‌ترین عوامل آن می توان به استفاده از تکنولوژی کمپانی Altered AI اشاره داشت.

افشا شدن این اطلاعات برای شرکت نینجا تئوری چندان خوشایند نبود زیرا آنها تصمیم داشتند که این صدای شبیه سازی شده با هوش مصنوعی را در مکان و موقعیت مناسب اطلاع رسانی کنند که با افشا شدن اطلاعات آن شیرینی این خبر خوب برای توسعه دهنده از بین رفت ولی برای کاربران یک خبر بسیار خوب بوده است. در حالت مبارزات بازی بد نیست بدانید که شرکت ایکس باکس با در نظر داشتن یک سری حرکات جدید سعی دارد تا بازی را به شکل بهتری نسبت به گزینه های مشابه پیاده سازی کند.

پلتفرم های بازی Senua’s Saga Hellblade 2

این مورد سبب خواهد شد تا از گیمر های حرفه ای و تجربه شرکت های بسیاری در این زمینه استفاده شود. همین مورد می تواند بازگو کننده موفقیت بالای بازی در سال ۲۰۲۳ باشد. بی شک با توجه به توضیحات فوق میل بیشتری برای دانلود بازی Senua’s Saga Hellblade 2 خواهید داشت اما باید بدانید که در این زمینه یک سری نقدهایی به بازی وارد شده که در ادامه آن را برای شما شرح خواهیم داد.

از اصلی ترین نقد بازی Senua’s Saga Hellblade 2 می‌توان به سیستم مشخص نشده ولی قوی برای اجرای بازی اشاره داشت که این مورد برای اشخاصی که از سیستم های معمولی و میان رده برخوردار هستند یک خبر بد بود زیرا توان اجرای بازی را نخواهند داشت. این مورد در حالی به واقعیت نزدیک بوده که شرکت ایکس باکس در سال های گذشته قول ساخت بازی های گرافیکی با سیستم نه چندان قوی را داده بود که این بازی آن را نقض خواهد نمود. البته هنوز که هنوزه سیستم مورد نیاز بازی به طور رسمی مشخص نشده و اطلاعات فوق در حد شایعات بوده است.

همچنین بخوانید :

برای اثبات سخنان فوق نگاهی به تصاویر منتظر شده از بازی داشته باشید تا شاهد کیفیت و ویژگی های بسیاری که در بخش گرافیک بازی Senua’s Saga Hellblade 2 پیاده سازی شده باشید. باتوجه به تصاویر منتشر شده میتوان این بازی را یک محصول گرافیکی دانست که در پیاده سازی آن از مزایای بسیاری استفاده شده است. این مورد سبب خواهد شد تا شرکت های دیگر که تصمیم به انتشار بازی های خود در سال 2023 دارند ، به دنبال راهی جهت افزایش سطح گرافیک بازی خود باشند زیرا عبور از این بازی کار دشواری بوده است که بی شک میزبان گیمرهای بسیاری از سراسر جهان به محض انتشار خواهد بود.

پلتفرم های بازی Senua’s Saga Hellblade 2

پلتفرم های بازی Senua’s Saga Hellblade 2

شرکت ایکس باکس تصمیم دارد این بازی محبوب و جهانی را برای پلتفرم های مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس عرضه کند.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Senua’s Saga Hellblade 2

در خصوص سیستم مورد نیاز بازی اطلاعاتی به ثبت نرسیده ولی انتظار یک سیستم نسبتا قوی را داشته باشید زیرا قرار است این بازی از زوایای بسیاری تقویت شود که این مورد نسبت به نسخه اول بازی شامل تغییراتی خواهد بود.

سخن پایانی

بطور کلی بازی Senua’s Saga Hellblade 2 را میتوان یک نسخه بهبود یافته از سری قبل بازی دانست که در آن ویژگی های جدید به همراه بازسازی بخش های قبلی را شاهد خواهید بود. به هرحال شما عزیزان میتوانید نظر خود را نسبت به مزایا و معایب بازی Senua’s Saga Hellblade 2 بیان کنید. همچنین میتوانید پیشنهادات و نقد های خود در مورد این بازی جدید از شرکت ایکس باکس را بیان کنید که این کار سبب رشد بهتر مقاله از زوایای مختلف خواهد شد. با پلازا در بخش نظرات همراه باشید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402