Immediate Spike

معرفی برنامه‌ های ارز دیجیتال رایگان + مناسب گوشی اندروید و ایفون

لیست معرفی برنامه‌ های ارز دیجیتال رایگان + گوشی اندروید
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بیت کوین یکی از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال در بازار مالی و تجارت است. بنابراین هر روز بر تعداد افرادی که روی این ارز دیجیتال سرمایه گذاری می‌کنند افزوده می‌شود. اما سوالی که برای بسیاری از تازه کارها پیش می‌آید این است که چگونه می‌توان این ارز دیجیتال را دریافت کرد؟!

از این رو پلازا در این مقاله سعی کرده است شما را با جدیدترین و بهترین برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های دریافت بیت کوین رایگان آشنا کند تا بتوانید بیت کوین و ارز دیجیتال رایگان دریافت کنید.

چگونه ارز دیجیتال رایگان دریافت کنیم؟

کسب درآمد از بازار ارزهای دیجیتال امروزه به یکی از جذاب‌ترین فعالیت‌های آنلاین برای کاربران تبدیل شده است. در همین حال، بسیاری از افراد به دنبال راه‌هایی برای دریافت ارز دیجیتال رایگان هستند. اما آیا چنین چیزی ممکن است؟

مفهوم ارز دیجیتال رایگان از فعالیت‌های جرمی روبین در سال 2014 سرچشمه گرفت، زمانی که او 100 دلار بیت کوین به هر دانش آموز موسسه فناوری ماساچوست پیشنهاد داد. در حالی که برخی از دانش آموزان دارایی و پاداش خود را به خوبی حفظ کرده و در نهایت با افزایش قیمت بیت کوین پول خود را نقد کردند، برخی دیگر آن را در یک رستوران محلی که بیت کوین را برای خرید سوشی می‌پذیرفت، خرج کردند.

لیست معرفی برنامه‌ های ارز دیجیتال رایگان + گوشی اندروید

آیا هنوز امکان کسب ارز دیجیتال رایگان وجود دارد؟

امروزه هنوز هم می‌توان بدون خرید ارزهای دیجیتال آنها را به صورت رایگان دریافت کرد. مفهوم ارز دیجیتال رایگان افراد را تشویق می‌کند تا از محصولات یا خدمات پلتفرم‌های شبکه بلاک چین استفاده کنند. از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته‌اند و هنوز هم در نوسان هستند، سرمایه گذاری در این فضا می‌تواند منجر به کسب درآمد غیرفعال از ارزهای دیجیتال شود.

چرا و چگونه ارز دیجیتال رایگان دریافت کنیم؟

قطعاً می‌توانید با ایجاد چند تغییر جزئی در عادات خرید و رویکرد کلی به فعالیت‌های آنلاین خود، ارزهای دیجیتال رایگان از جمله بیت کوین به دست آورید. کریپتو می‌تواند یک سرمایه گذاری پرسود باشد، اما بازار پرنوسانی است. در حالی که افراد تازه کار ممکن است نسبت به سودمندی و ارزش آن احتیاط کنند، دریافت ارز دیجیتال رایگان می‌تواند گامی عالی برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال با سرمایه کم یا بدون سرمایه باشد.

علاوه بر این، دریافت ارز دیجیتال رایگان شما کمک می‌کند تا در طول زمان به تدریج بر این بازار مسلط شده و قبل از اینکه وارد معاملات بزرگ و پرخطر شوید، اعتماد به نفس لازم را به دست آورید.

بهترین برنامه ‌های موبایل برای دریافت ارز دیجیتال رایگان

یکی از بهترین راهکارهای دریافت ارز دیجیتال رایگان، استفاده از نرم افزارهای طراحی شده برای گوشی‌های موبایل است. بهترین برنامه‌های موبایل برای دریافت بیت کوین و ارز دیجیتال رایگان را در ادامه بررسی خواهیم کرد. این اپلیکیشن‌ها به ازای هر امتیاز یا سرویس انجام شده بیت کوین و ارز دیجیتال رایگان به کاربر می‌دهند. برای دریافت بیت کوین از این اپلیکیشن‌ها باید کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید.

نرم افزار کسب بیت کوین Bitcoin Bandit

Bitcoin Bandit یک بازی برای گوشی‌های اندروید است. این نرم افزار یک بازی برای گوشی‌های اندرویدی است. در این بازی شما باید از حیوان خانگی خود به نام Bandit مراقبت کنید تا زنبور آن را نیش نزند و به زمین نیفتد. هر چه بیشتر بازی کنید، ساتوشی بیشتری کسب می‌کنید و در نتیجه بیت کوین واقعی دریافت خواهید کرد. یک ساتوشی 0.00000001 بیت کوین ارزش دارد.

اپلیکیشن اندروید دریافت بیت کوین Bittrip

Bittrip نیز یک بازی جذاب و یکی از اپلیکیشن‌های گوشی اندروید است. این بازی قوانینی به صورت زمان بندی شده دارد و باید بر اساس آن‌ها عمل کنید. اگر موفق شوید، امتیازهایی دریافت خواهید کرد که با آن می‌توانید بیت کوین و ارز دیجیتال واقعی در دراز مدت به دست آورید. اما انجام این بازی از گوشی شما cpu زیادی را درگیر خود می کنند و در دراز مدت ممکن است به گوشی تلفن همراهتان آسیب وارد شود.

اپلیکیشن بیت کوین رایگان Bitcoin Aliens

این اپلیکیشن یکی از محبوب ترین بازی‌های ارز دیجیتال با پرداخت بیت کوین برای تکمیل هر مرحله است. با این حال، بین بازی با این برنامه باید تبلیغات زیادی را تماشا کنید.

این اپلیکیشن یکی از اپلیکیشن‌های بازی در گوشی‌های آیفون نیز است. در این بازی شما باید به Daniel Dayalin کمک کنید تا بیگانگان را بکشد و در ازای آن بیت کوین رایگان دریافت کنید. بیت کوین‌ها مستقیماً به آدرس کیف پول بیت کوین شما واریز می‌شوند. برای دریافت بیت کوین باید حداقل 20000 ساتوشی داشته باشید.

برنامه گوشی تلفن همراه ارز دیجیتال رایگان Storm Play

با اپلیکیشن Storm Play به راحتی می‌توانید بیت کوین و اتریوم رایگان کسب کنید. برای دریافت بیت کوین و ارز دیجیتال رایگان، باید بازی کنید، فیلم تماشا کنید، یا یک سری کارها را از لیست وظایفی که در اختیارتان قرار می‌گیرد انجام دهید و سپس با ارز دیجیتال پاداش بگیرید. این برنامه ارز دیجیتال پاداش شما را مستقیماً به کیف پول مورد نظر شما واریز می‌کند. این برنامه فقط برای گوشی‌های اندروید قابل استفاده است.

وب سایت Earn.com

Earn.com یک شبکه اجتماعی مبتنی بر بیت کوین است که به کاربران اجازه می‌دهد تا با انجام وظایف رقابتی و پاسخ به ایمیل‌ها، بیت کوین و ارز دیجیتال رایگان دریافت کنند. در این اپلیکیشن می‌توانید با پیوستن به لیست افراد دارای مهارت‌های مشابه، مقادیر کمی بیت کوین به دست آورید. این برنامه هم اکنون برای اندروید و IOS در دسترس است.

دریافت بیت کوین و ارز دیجیتال رایگان در برنامه Bituro

در این اپلیکیشن می‌توانید با انجام کارهای کوچک و تماشای فیلم، بیت کوین و اتریوم را دریافت کنید. در این برنامه برای دریافت ارز دیجیتال رایگان باید امتیاز کسب کنید. ثبت نام در این اپلیکیشن از طریق توییتر، فیسبوک و گوگل امکان پذیر است. در صورت ثبت نام 100 امتیاز جایزه دریافت خواهید کرد. Bituro اکنون برای گوشی‌های اندروید و iOS در دسترس است.

با برنامه BitForTip آشنا شوید!!!

BitForTip یک پلتفرم آنلاین است که در صورت مفید بودن پست‌هایی که منتشر می‌کنید به شما بیت کوین پرداخت می‌کند. در این برنامه هر کسی می‌تواند هر چیزی را بپرسد و در صورت دریافت پاسخ صحیح، بیت کوین را به عنوان یک پاداش دریافت می‌کند. این پلتفرم به 11 زبان در دسترس است و راهی آسان برای دریافت بیت کوین و ارز دیجیتال رایگان است.

نرم افزار Free Bitcoin

برای دریافت بیت کوین در این برنامه، کاربران باید یک بازی ساده انجام دهند و در این بین تبلیغات را تماشا کنند. این اپلیکیشن در هر ساعت بازی حدود 5000 ساتوشی ارائه می‌دهند و در صورت کسب درآمد بیشتر، یک بیت کوین رایگان به کیف پول بیت کوین شما واریز می‌شود.

اپلیکیشن اندرویدی برای ارز دیجیتال رایگان Bitcoin Cash Free

Bitcoin Cash Free برنامه‌ای است که به شما امکان می‌دهد هر هفته بیت کوین کش (BCH) به صورت رایگان برداشت کنید. با این برنامه می‌توانید هر ساعت فقط با انجام یک بازی ساده BCH رایگان دریافت می‌کنید. علاوه بر این، می‌توانید با نصب اپلیکیشن‌های موبایل، نظرسنجی و مواردی از این قبیل کسب درآمد کنید. هنگامی که در یک هفته معین به 10000 ساتوشی BCH رسیدید، از کیف پول BCH خود به طور خودکار در روز سه شنبه می‌توانید ارز دیجیتال را برداشت کرده و به پول نقد تبدیل کنید.

برنامه Free Litecoin

این برنامه یکی دیگر از برنامه‌های مشابه بیت کوین کش رایگان بیت است. این برنامه درآمد ساعتی را در قالب لیتوشی فراهم می‌کند. هنگامی که موجودی شما به 100000 لایت کوین رسید، اعتبار کیف پول لایت کوین شما به طور خودکار افزایش می‌یابد و ارز دیجیتال قابل برداشت خواهد بود. در این برنامه همچنین می‌توانید با نصب برنامه‌های موبایل و نظرسنجی، لیتوشی بیشتری کسب کنید. اگرچه پاداش‌های این برنامه‌ زیاد نیست، اما می‌توانید آن‌ها را برای دریافت ارز دیجیتال رایگان مورد بررسی قرار دهید

معرفی برنامه گوشی اندروید ارز دیجیتال رایگان CryptoPop

CryptoPop توسط Vweeter Limited ایجاد شد و یکی از برنامه‌هایی محسوب می‌شود که این شرکت در فروشگاه Play لیست کرده است. این برنامه به شما فرصتی می‌دهد تا اتریوم و پاپ کوین رایگان خود را کسب کنید. در این برنامه می‌توانید کوین‌های مختلف را با دو بار ضربه زدن روی آنها منفجر کنید. اگر تعداد کمی کوین در پایان باقی بماند، پاداش بیشتری دریافت خواهید کرد. اعتبار شما در واحدهای GWEI انباشته می‌شود. وجوه شما بلافاصله به کیف پول Coinbase منتقل خواهد شد.

اپلیکیشن کسب ارز رمزنگاری شده رایگان PopStellar در گوگل پلی

PopStellar نیز توسط Vweeter Limited ایجاد شد و برنامه‌ای است که XLM را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید بازی‌های ساده بلوکی را انجام دهید. در این برنامه باید روی بلوک‌های مجاور مشابه ضربه بزنید. برای دریافت بیشتر Stellar Lumens XLM باید تا پایان بازی بلوک‌های کمتری داشته باشید. موجودی کیف پول در واحدهای Stroop اضافه می‌شود و شما فقط می‌توانید آن را هر 3 روز یک بار بازیابی کنید.

نرم افزار CryptoRize در گوگل پلی مناسب تلفن های همراه اندروید

CryptoRize یکی دیگر از برنامه‌های مورد علاقه کاربران برای دریافت ارز دیجیتال رایگان است. این برنامه یک بازی ساده است که در آن باید دو یا چند سکه مجاور را لمس کنید. امتیازها با توجه به تعداد کوین‌های سپرده شده اضافه می‌شوند. می‌توانید از این امتیازها برای دریافت رایگان USDC، BTC، LTC، ETH و XRP استفاده کنید. حداقل 8000 امتیاز برای تبدیل کریپتو به پول نقد مورد نیاز است.

اپلیکیشن Bitcoin Blocks

Bitcoin Blocks by Bling برنامه مورد علاقه بسیاری از کاربران برای دریافت بیت کوین رایگان در هر هفته است. این برنامه بهترین گرافیک را در بین تمامی موارد ارائه شده در این لیست دارد و همچنین دارای گیم پلی سرگرم کننده است. تنها تفاوت این است که هر سطح اهدافی دارد. اگر به این اهداف برسید، امتیاز Bling کسب خواهید کرد. امتیازها فقط یک بار در هفته برای بیت کوین قابل بازخرید هستند.

لیست معرفی برنامه‌ های ارز دیجیتال رایگان

دریافت بیت کوین و ارزهای دیجیتال کاملا رایگان نیست!

وقتی از رایگان بودن صحبت می‌کنیم، انتظار داریم که بیت کوین یا هر ارز دیجیتال دیگری را بدون صرف انرژی، زمان و حتی مهارت‌های خاص دریافت کنیم. اگرچه با روش‌ها و برنامه‌های ذکر شده در این مقاله، دریافت بیت کوین نیازی به سرمایه اولیه ندارد، اما اکثر گزینه‌ها نیاز به زمان، انرژی و مهارت خاصی خواهند داشت.

بنابراین نمی‌توان به دریافت ارزهای دیجیتال رایگان با برنامه‌های اندرویدی به طور قطعی فکر کرد. توصیه نهایی ما به شما در خصوص دریافت بیت کوین و ارزهای دیجیتال رایگان این است که در این زمینه در دام کلاهبرداران نیفتید و قبل از هر اقدامی در مورد وب سایت، پلتفرم یا اپلیکیشنی که مدعی ارائه بیت کوین یا ارز دیجیتال رایگان است، اطلاعات لازم را از افراد معتبر دریافت کنید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402