بهترین برنامه کلیپ ساز جهان؛ معرفی برترین برنامه های ساخت کلیپ

بهترین برنامه کلیپ ساز
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

2468

 

 

بهترین برنامه های کلیپ ساز در سال 2023 کدامند؟ اگر شما هم به دنبال برترین برنامه های ساخت کلیپ هستید، در ادامه این مقاله همراه پلازا باشید.

شما قبلاً در مورد TikTok، پلتفرم رسانه‌های اجتماعی فوق العاده محبوب که به شما امکان می‌دهد ویدیوهای کوتاهی را ایجاد و به اشتراک بگذارید، می‌دانید. در حالی که ابزارهای ویرایش ویدیوی داخلی TikTok کاملاً قوی هستند، گاهی اوقات برای اینکه ویدیوهای خود را واقعاً برجسته کنید، به چیز بیشتری نیاز دارید.

در این مقاله، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه از ابزارهای ویرایش ویدیوی داخلی TikTok استفاده کنید، اما در اینجا متوقف نمی‌شویم. همچنین گزینه‌های ما را برای بهترین برنامه های کلیپ ساز حرفه ای پیدا خواهید کرد تا بتوانید برنامه‌هایی را که برای خود نیاز دارید، انتخاب کنید. برای ایجاد پست‌های TikTok بهتر آماده اید؟ بیایید با ما با نگاهی به معرفی بهترین برنامه ساخت کلیپ شروع کنیم.

فهرست مطالب

بهترین برنامه های کلیپ ساز

در این بخش، برنامه های کلیپ سازی حرفه ای مورد علاقه خود را به اشتراک می‌گذاریم که می‌توانید از آنها برای ایجاد ویدیوهای عالی استفاده کنید که بینندگان شما را خوشحال می‌کند. این به شما کمک می‌کند تا تصمیم بهتر و آگاهانه تری در مورد برنامه ساخت کلیپ با عکس موسیقی بگیرید تا بهترین ویدیوها را ایجاد کنید.

1. Triller

برترین برنامه های ساخت کلیپ

به نظر می رسد Triller برنامه ای است که افراد مشهور برای ضبط و ویرایش ویدیوهای خود به سمت آن گرایش دارند، احتمالاً به این دلیل که استفاده از برنامه بسیار آسان است. شما فقط فیلم خود را ضبط می‌کنید و برنامه اساساً همه چیز را برای شما انجام می‌دهد. با ابزارهای ویرایش ویدیوی Triller می‌توانید ویدیوها را برش داده و کوتاه کنید، فیلترها را اضافه کنید، یا در اسنپ چت، روی ویدیوها بکشید تا خلاقیت را افزایش دهید.

در حالی که می‌توانید با دوستان خود همکاری کنید، Triller یک پلتفرم رسانه اجتماعی نیست. می‌توانید از آن برای ویرایش ویدیوهای خود و به اشتراک گذاری ویدیوها در پلتفرم‌های رسانه های اجتماعی خود (فیس بوک، اینستاگرام و توییتر) استفاده کنید.

2. Funimate

برنامه ساخت کلیپ با عکس موسیقی

Funimate فوق العاده همه کاره و حرفه ای ترین برنامه ساخت کلیپ است. می‌توانید ریلزهای ویدیویی ایجاد کنید، جلوه‌های حرکت آهسته را به راحتی اضافه کنید، چندین ویدیو را با هم ترکیب کنید و موارد دیگر. مانند TikTok، این برنامه دارای کتابخانه عظیمی از موسیقی و صداها است که می‌توانید از آن‌ها برای ایجاد ویدیوهای سرگرم کننده لیپ سینک استفاده کنید. بیش از 20 افکت ویدیویی در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید متن یا استیکر را به سرعت به ویدیوهای خود اضافه کنید. با Funimate، می‌توانید با انتخاب یک آهنگ و ادغام ویدیوها در یک کلیپ، با دوستانتان همکاری کنید. این کاملاً عملکرد Duet یا React TikTok نیست، اما هنوز هم بسیار سرگرم کننده است.

Funimate یک جایگزین عالی برای TikTok است، اما اگر می‌خواهید به ویژگی‌های پیشرفته دسترسی داشته باشید، باید هزینه آن را بپردازید.

3. بهترین برنامه کلیپ ساز: لوموتیف

بهترین برنامه کلیپ ساز

Lomotif بسیاری از عملکردهای مشابه TikTok را ارائه می‌دهد و به شما امکان می‌دهد ویدیوها را کوتاه کنید، درون برنامه ویرایش کنید، حرکت آهسته و موارد دیگر را اضافه کنید. همچنین دارای یک کتابخانه بزرگ موسیقی و افکت، برچسب، ایموجی و فیلترهای زیبایی است. همچنین می‌توانید برای ایجاد ویدیو با دوستان خود در برنامه همکاری کنید.

Lomotif دارای ویژگی‌های تولد و سال نو است که به تقویت پروفایل شما در این مواقع برای افزایش حضور شما در برنامه کمک می‌کند.

4. KWAI

معرفی بهترین برنامه ساخت کلیپ

KWAI یک برنامه ویدیویی کوتاه اجتماعی است که محتوا را در چندین دسته ارائه می‌دهد: لیپ سینک، وبلاگ نویسی، زیبایی، کمدی، شوخی، جادو و رقص. KWAI برنامه دیگری است که به سازندگان پاداش می‌دهد—هر چه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، پاداش بهتری دریافت می‌کنید!

برای درگیر نگه داشتن سازندگان در برنامه، KWAI به طور مرتب مسابقات و چالش‌هایی را میزبانی می‌کند که سازندگان می‌توانند در آن شرکت کنند و همین امر باعث می شود به راحتی از چالش‌هایی که در حال رخ دادن هستند، مطلع شوند. و KWAI دارای ویژگی استوری مانند اینستاگرام و اسنپ‌چت است که در آن می‌توانید استوری‌ها را تا ۴۸ ساعت به اشتراک بگذارید.

5. Likee

برترین برنامه های ساخت کلیپ

Likee یک جایگزین TikTok برای کاربران Andoird است. این شامل یک کتابخانه بزرگ از صداها و موسیقی است و حتی دارای یک فیلتر جادویی موسیقی است که بسته به تغییرات در میزان صدای موسیقی یا آهنگ، جلوه ها را بر روی فیلم‌ها اعمال می‌کند. همراه با این ویژگی‌ها، Likee مجموعه فیلتر گسترده‌ای دارد و ابزارهای مورد نیاز برای سرعت بخشیدن و کاهش سرعت فیلمبرداری، ترکیب چندین ویدیو در یک کلیپ و برش یا تریم کردن ویدیوها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

Likee همچنین دارای یک انجمن است که در آن می توانید با سایر سازندگان معاشرت کنید و ویدیوهای جدید را کشف کنید. بهترین گزینه این است که Likee به شما امکان می‌دهد ویدیوهای خود را در تمام حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود برای حداکثر توجه به اشتراک بگذارید.

6. Firework؛ دانلود برنامه ساخت کلیپ با متن آهنگ

معرفی بهترین برنامه ساخت کلیپ

Firework عملکردی مشابه با TikTok دارد، اما تاکید بیشتری بر ایجاد ویدیوهای با کیفیت بالا دارد تا نگرانی در مورد افزایش دنبال کنندگان. بنابراین، حتی اگر فالوور زیادی نداشته باشید، یک ویدیوی عالی می‌تواند شما را در برنامه معروف کند. همه ابزارهای معمول ویرایش ویدیو را در اینجا خواهید دید: برش، اضافه کردن موسیقی پس‌زمینه و ویرایش ویدیوهای خود با یک ابزار قدرتمند ویرایش درون برنامه‌ای. و نگران نباشید، همچنان می‌توانید ویدیوهای لیپ سینک را در اینجا پیدا کنید.

Firework چالش‌های ویدیویی هفتگی را با جوایز عالی ارائه می‌کند، بنابراین اگر آخرین چالش‌ها را دنبال می‌کنید و ویدیوهای باکیفیت ایجاد می‌کنید، شانس برنده شدن جوایز نقدی را خواهید داشت. برای همه شما خالقانی که مهارت‌های خاص و استعدادهای منحصربه‌فرد دارید، Firework مکانی است که شما را مورد توجه قرار می‌دهد.

7. Video Show ؛ بهترین برنامه کلیپ ساز

برنامه های کلیپ ساز اینستا

VideoShow، که گاهی اوقات Music VideoShow نامیده می‎‌شود، به کاربران اجازه می‌دهد ویدیوهایی را تا یک دقیقه ضبط و ویرایش کنند. تعداد زیادی گزینه موسیقی در برنامه به همراه میلیون‌ها ویدیو از سازندگان دیگر برای الهام گرفتن در دسترس است. در حالی که مجموعه ویژگی‌های آن به اندازه TikTok و برخی از برنامه‌های دیگر در این لیست قوی نیست، VideoShow تقریباً ساده ترین برنامه برای استفاده است. اگر به دنبال چیزی شبیه TikTok هستید، یا می‌خواهید تا زمانی که به یک اینفلوئنسر TikTok تبدیل شوید، تمرین کنید، VideoShow شایسته نگاه است.

8. Video Star

برنامه های کلیپ ساز حرفه ای

Video Star به شما امکان می‌دهد با استفاده از کتابخانه بزرگ آهنگ‌های محبوب خود، نماهنگ‌های سرگرم کننده و جذاب بسازید. اگر موزیک ویدیوهای مستقیم مورد علاقه شما نیست، می‌توانید جلوه‌های حرکت آهسته اضافه کنید، کل ویدیو را به صورت معکوس پخش کنید و جلوه‌های جالب دیگری اضافه کنید. Video Star همچنین دارای برخی از افکت‌هایی است که ویدیو را بسیار قدرتمند می‌کند، مانند صفحه سبز، شبیه‌سازی و غیره.

این برنامه نظرات بسیار خوبی از کاربران خود دریافت کرده است، اما توجه به این نکته مهم است که این برنامه فقط به کاربران اجازه می دهد ویدیوهای موسیقی بسازند. از vlogging یا سایر فرمت‌های ویدیویی پشتیبانی نمی‌کند.

9. اسنپ چت

معرفی بهترین برنامه ساخت کلیپ

اسنپ چت مدت زیادی است که وجود داشته است و شاید به دلیل محبوبیت TikTok، در یک سال گذشته کمی نادیده گرفته شده است. کاربران اسنپ چت می‌توانند ویدیوهای کوتاه مدت حداکثر 60 ثانیه ایجاد کنند که ناپدید می‌شوند. این پلتفرم همچنین می‌تواند برای پیام‌های مستقیم، اشتراک‌گذاری عکس و موارد دیگر استفاده شود. اگرچه اسنپ چت جایگزین کاملی برای TikTok نیست، اما از نظر محتوای ویدیویی کوتاه، چیزهای زیادی برای ارائه دارد و روزانه 238 میلیون کاربر فعال دارد که آن را به یک پلتفرم رسانه اجتماعی قوی با دسترسی گسترده و از برترین برنامه های ساخت کلیپ تبدیل می‌کند.

10. Instagram Reels

برنامه های کلیپ سازی حرفه ای

Instagram Reels جدیدترین گزینه و بهترین برنامه های کلیپ ساز اینستا است و با توجه به محبوبیت اینستاگرام، جایگزین قوی TikTok با دسترسی بسیار زیاد است. Reels در داخل برنامه اینستاگرام موجود است، که به نوعی باعث می‌شود این ویژگی فقط یک ویژگی دیگر اینستاگرام باشد و به اندازه TikTok سرگرم‌کننده و جامعه محور نباشد. با این حال، Reels به سازندگان اجازه ضبط و آپلود ویدیوهای کوتاه را می‌دهد و ابزارهای ویرایش را درون برنامه ارائه می‌دهد.

Reels از برترین برنامه های ساخت کلیپ برای اینفلوئنسرهای اینستاگرام است که قبلاً در این پلتفرم فالوور دارند و نمی‌خواهند (یا نتوانستند) در TikTok مورد توجه قرار گیرند.

توجه به این نکته مهم است که، حتی بدون اضافه شدن Reels، اینستاگرام یک جایگزین مناسب برای TikTok است. این پلتفرم به کاربران امکان می‌دهد محتوای ویدیویی کوتاه‌مدت اضافه کنند، ویدیوها را با استفاده از هشتگ‌ها برای جلب توجه پست کنند، استوری‌های اینستاگرام را اضافه کنند و روی پلتفرم نیز پخش زنده شوند. با اضافه شدن ریلزها، می‌توانید طبق معمول ویدیوها را در فید اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید یا از طریق ویژگی جدید Explore (اگر حساب عمومی دارید) آن‌ها را در دسترس قرار دهید.

کلام آخر

پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی می‌توانند در یک لحظه ناپدید شوند. در حالی که TikTok ایمن به نظر می‌رسد، از اواسط سال 2020 به شدت در اخبار بوده و توسط چند دولت ممنوع شده است، به ویژه هند که این برنامه بیش از 120 میلیون کاربر داشت. گزینه‌های برترین برنامه های ساخت کلیپ را در این لیست بررسی کنید تا برنامه ای را پیدا کنید که برای شما، برند شما و دنبال کنندگان شما بهترین کارایی را دارد.

اما، بیایید واقع بین باشیم، TikTok در کاری که انجام می دهد بهترین است. به همین دلیل است که از رشد تصاعدی که در چند سال گذشته داشته است، لذت برده ایم. بهترین برنامه کلیپ ساز دارای یک جامعه بزرگ و درگیر و الگوریتمی است که با دقت خود کاملاً بی نقص است. اگر به دنبال بهترین پلتفرم برای محتوای ویدئویی کوتاه هستید، TikTok از برترین برنامه های ساخت کلیپ است.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400