معرفی بازی Destiny 2: Lightfall؛ این بار نوبت سقوط نور است!

بررسی بازی Destiny 2: Lightfall; اینبار نوبت سقوط نور است!
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

شاید پیش خود بگویید که در عنوان بازی Destiny 2: Lightfall دلیل استفاده از عبارت «این بار نوبت سقوط نور است» چیست ؟ این عنوان به دلایل بسیاری برای این بازی درنظر گرفته شده است که اگر بدنبال آشنایی با آن هستید در ادامه پیشنهاد می شود با ما همراه باشید.

بازی دنسیتی 2 لایت فال برگرفته از روایتی جدید با وفاداری به نسخه اول بوده است که این مورد سبب خواهد شد تا به شکل ویژه ای بتوانید با این بازی اکشن آشنا شوید. به دلیل جذابیت های بسیار و دنیای وسیعی که در این بازی وجود داشت شرکت Bungie تصمیم گرفت تا روند توسعه و عرضه بازی را خودش برعهده بگیرد تا بتواند تمام خواسته هایی که مدنظر دارد را روی بازی پیاده سازی نماید. این موضوع سبب خواهد شد تا به شکل بهتری بتواند روی بازی مدیریت داشته باشد.

فهرست مطالب

بازی Destiny 2: Lightfall

بازی Destiny 2: Lightfall

جهت بررسی بازی دنسیتی 2 لایت فال با پلازا همراه باشید که بی شک قصد داریم یکی از بهترین بازی های 2023 برای پلتفرم های مختلف را برایتان معرفی نماییم. لازم است بدانید که روند توسعه بازی از طریق یک موتور گرافیکی قدرتمند و اختصاصی از سوی Bungie انجام گرفته که این موضوع سبب خواهد شد تا با یک بازی کاملا گرافیکی سروکار داشته باشید. در ادامه جهت معرفی بازی Destiny 2: Lightfall بطور کامل با ما همراه باشید.

بررسی بازی Destiny 2: Lightfall

بازی سرنوشت 2 در 20 فصل جذاب تقسیم بندی شده است که این موضوع در شهری بنام نپتونی جریان خواهد داشت. تمام نیروی های امنیتی شهر و کشور از بین رفته اند و تنها یکسری نیروهای نظامی باقی مانده اند که شما نیز جزو آنها هستید.

برای رویارویی با دشمنان و نیروهای جهش یافته راهی جز مبارزه ندارید که در این زمینه مسیر سخت و دشواری را پیش رو خواهید داشت. جهت عبور از نیروهای دشمن باید از سلاح های مختلفی که برایتان در نظر گرفته شده است استفاده کنید که برای این زمینه سلاح و اقلام کشنده بسیاری برایتان تعبیه شده است. تمامی سلاح های بازی شرایط و قوانین خاص خود را دارند که اگر بدنبال تسخیر آنها هستید باید راهی جدید جهت دستیابی به آنها پیدا کنید.

سیستم های مورد نیاز بازی Destiny 2: Lightfall

از دیگر مزایای بازی میتوان به خط داستانی گیرا و مرتبط با بخش های قبلی و بعدی اشاره داشت که این موضوع سبب خواهد شد تا برای مدت زمانی طولانی در بازی حضور داشته باشید و بتوانید برای مدت زمانی طولانی سرگرم مراحلی شوید که برایتان در نظر گرفته شده است. گیم پلی بازی Destiny 2: Lightfall در این زمینه گزینه خوبی برای سرگرمی خواهد بود که نباید آن را نادیده گرفت.

تمامی بخش های بازی در یک محیط دیدنی و جذاب جریان خواهد داشت که این موضوع نسبت به نسخه قبل بازی بطور واضح قابل دید بوده است. تمام بخش های بازی با بخش های گرافیکی بسیار ارتقا یافته که این موضوع می‌تواند شما را با یکی از گرافیکی ترین بازی های سال 2023 مواجه کند.

در بخش صداگذاری نیز ویژگی های صوتی خوبی برایمان درنظر گرفته شده که این موضوع می‌تواند روند اجرای بازی را به شکل ویژه تخت تأثیر مزایای خود قرار دهد. حضور شخصیت های متنوع با مزایا و معایب متنوع نیز یکی دیگر از مزایای این بازی بوده که می‌تواند مسیر خوبی را برای انتخاب شخصیت در پیش روی شما قرار دهد.

سیستم های مورد نیاز بازی Destiny 2: Lightfall

با مشخص شدن داستان بازی Destiny 2: Lightfall میتوان گفت که شرکت Bungie درصدد ساخت یکی از طولانی ترین بازی های جهان از لحاظ داستانی بوده است که این مزیت نسبت به دیگر بازی های موردپسند در سطح و لول بالاتری قرار داشته است.

نظر شما در خصوص موارد ذکر شده است آیا یا این بازی می‌تواند حرفی برای گفتن در سال جاری داشته باشد. در ادامه میتوانید با سیستم اجرایی بازی برای کامپیوتر آشنا شوید که پیشنهاد می شود با ما همراه باشید.

سیستم های مورد نیاز بازی Destiny 2: Lightfall

در ادامه با سیستم پیشنهادی و حداقل بازی آشنا خواهید شد.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی دنسیتی 2 لایت فال

 • سیستم عامل: Windows® 7 / Windows® 8.1 / Windows® 10 64-bit (latest Service Pack)
 • پردازنده: Intel® Core™ i3 3250 3.5 GHz or Intel Pentium G4560 3.5 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
 • مموری: 6 GB RAM
 • کارت گرافیک: NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB or GTX 1050 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
 • فضای مورد نیاز : 105 GB available space

سیستم پیشنهادی بازی دنسیتی 2 لایت فال

 • سیستم عامل: System Windows® 7 / Windows® 8.1 / Windows® 10 64-bit (latest Service Pack)
 • پردازنده: Processor Intel® Core™ i5 2400 3.4 GHz or i5 7400 3.5 GHz / AMD Ryzen R5 1600X 3.6 GHz
 • مموری: 8 GB RAM
 • کارت گرافیک: NVIDIA® GeForce® GTX 970 4GB or GTX 1060 6GB / AMD R9 390 8GB Memory 8 GB RAM
 • فضای مورد نیاز: 105 MB available space

با مشخص شدن سیستم های اجرایی بازی Destiny 2: Lightfall میتوان گفت که قرار است شاهد یک بازی جذاب و هیجانی با کیفیت عالی باشیم که این موضوع سبب خواهد شد تا نقد بازی دنسیتی 2 لایت فال نسبت به دیگر بازی های در دست ساخت کمتر شود.

پلتفرم های بازی دنسیتی 2 لایت فال

پلتفرم های بازی دنسیتی 2 لایت فال

این بازی محبوب ویدیویی قرار است برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، مایکروسافت ویندوز عرضه شود که این موضوع سبب خواهد شد تا کاربران بسیاری توان حضور در این بازی را داشته باشند. حال تصمیم با شما است که با محصول جدید شرکت Bungie اخت شوید یا خیر.

با مشخص شدن نمرات بازی دنسیتی 2 لایت فال میتوان گفت که قرار است شاهد یکی از ایده آل و موردانتظار ترین بازی های سال بود.

تاریخ انتشار بازی دنسیتی 2 لایت فال

در خصوص زمان عرضه بازی دنسیتی 2 لایت فال باید بدانید که شرکت سازنده در روز 28 فوریه 2023 مطابق با 9 اسفند 1401 بازی را منتشر کرد.

سخن پایانی

بررسی بازی Destiny 2: Lightfall از زوایای مختلفی به پایان رسید که در این میان سعی کردیم به تمام نکات مهم بازی اشاره ای داشته باشیم. حال شما عزیزان میتوانید نظر خود را نسبت به بازی دنسیتی 2 لایت فال بیان کنید. میتوانید نظر خود نسبت به بخش های مختلف بازی نظیر طراحی و گیم پلی و حتی خط داستانی را برای دیگر کاربران سایت به اشتراک بگذارید که اینکار سبب رشد بهتر مقاله از زوایای بسیاری خواهد شد.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400