پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام در جهان: از رونالدو تا سلنا گومز

پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام جهان
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اینستاگرام سال‌هاست که یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها جهت معرفی افراد معروف و کسب درآمد محسوب می‌شود. افراد با پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام معمولا درآمد زیادی دارند و از چهره های مشهور جهان هستند. در این مقاله قصد داریم لیست پر فالوور ترین پیج یا اکانت اینستاگرام در جهان را در اختیار شما قرار دهیم.

بدون شک، اینستاگرام محبوب‌ترین شبکه اجتماعی حال حاضر است. روزانه، افراد زیادی به گشت گذار در پرطرفدارترین پیچ های اینستاگرام می‌پردازند؛ امری که سود قابل توجهی را عاید صاحبان پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان می‌کند. در ادامه به حساب‌های اینستاگرام با بیشترین فالوور و صاحبان آنان می‌پردازیم.

در ویدیوی زیر «100 اکانت اینستاگرام با بالاترین فالوور» را ببینید:

فهرست مطالب

پر فالوور ترین صفحه های اینستاگرام 2022

پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام در جهان از دیدگاه بسیاری از کاربران، آن‌هایی هستند که شخصا توسط افراد مشهور اداره شده و پلی ارتباطی بین آن‌ها و طرفدارانشان به شمار می‌روند. در این قسمت، ابتدا به ده مورد از پرطرفدارترین پیج های اینستا در حال حاضر پرداخته و سپس لیستی از پیج‌های دارای بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2022 را بررسی می‌کنیم. با مجله پلازا همراه باشید.

15. اکانت تیلور سوئیفت

پیج های معروف اینستاگرام

 • تعداد فالوور: 224 میلیون
 • آدرس: taylorswift
همچنین بخوانید :

تیلور آلیسون سوئیفت خواننده پرحاشیه و دوست داشتنی یکی دیگر از افراد حاضر در لیست پر فالوور ترین پیج اینستاگرام است. او در رده پانزدهم این لیست قرار دارد. تیلور گذشته پر فراز و نشیبی داشته و به گفته خود همواره از کودکی مورد بی‌مهری اطرافیان قرار گرفته است. او حتی به دلیل شایعات چند سال مورد نفرت قرار گرفت اما باری دیگر از جای برخواست و به همه ثابت کرد که می‌تواند موفق شود. خیلی جای تعجب ندارد که او را در لیست پیج های با بیشترین فالوور اینستا ببینیم.

14.  اکانت برند نایکی

معروف ترین اینفلوئنسر ها

 • تعداد فالوور: 237 میلیون
 • آدرس: nike

پیج بعدی که در لیست پر فالوور ترین پیج اینستاگرام قرار می‌دهیم مربوط به یک برند ورزشی است. این شرکت آمریکایی چندملیتی به طراحی، تولید، توسعه و پخش محصولات ورزشی مانند: کفش، لباس و تجهیزات ورزشی می‌پردازد‌. این شرکت نخستین بار در سال 1964 تاسیس شد. پیج اینستاگرام نایکی با داشتن 237 میلیون فالوور نشانگر محبوبیت این برند با کیفیت است. نایکی معمولا از ورزشکاران یا معروف ترین اینفلوئنسر ها برای تبلیغ تجهیزات خود استفاده می‌کنند.

13. اکانت نشنال جیوگرافیک

پیج های معروف اینستاگرام

 • تعداد فالوور: 239 میلیون
 • آدرس: natgeo

خوشحال می‌شویم که ببینیم رتبه سیزدهم لیست پیج های معروف اینستاگرام به یک سلبریتی یا بازیگر تعلق ندارد بلکه صفحه ای کاملا علمی است. نشنال جیوگرافیک در واقع نشریه رسمی انجمن جغرافیای ملی است که نخستین بار در سال 1888 میلادی تاسیس شد‌. این مجله بر علوم طبیعی همچون: فیزیک تجربی، اخترشناسی، زیست شناسی و زمین شناسی تمرکز دارد و اخبار مربوط به این علوم را در اختیار مردم قرار می‌دهد‌.

12. کندال جنر

افراد معروف اینستاگرام خارجی

کندال جنر چهارمین نفر از خواهران کارداشیان-جنر است که نام او در لیست افراد معروف اینستاگرام خارجی می‌آید. کندال اندام طبیعی‌تر و زیباتری  نسبت به دیگر خواهران خود دارد و با کمک خواهرش کیم و تلاش‌های خود توانست در عرصه مدلینگ فعالیت کند و اکنون یکی از گران‌ترین مدل‌های دنیا محسوب می‌شود. کندال تاکنون توانسته است با مجله های بزرگ کار کند و در دنیای مجازی کاملا شناخته شده محسوب می‌شود. با تعاریف گفته شده  بدیعی است که کندال جنر را در لیست افراد با پیج های بیشترین فالوور اینستا داشته باشیم.

11. اکانت جاستین بیبر

پرفالوور ترین پیج های اینستا

 • تعداد فالوور: 257 میلیون
 • آدرس: justinbieber

جاستین درو بیبر خواننده معروف کانادایی که سهم به سزایی در موسیقی مدرن دارد نیز نفر بعدی لیست پرفالوور ترین پیج های اینستا است. جاستین در زندگی خود با حاشیه‌های زیادی روبه‌رو بود. او به تازگی نیز با بیماری سندروم رمزی هانت دست و پنجه نرم می‌کند. این بیماری باعث شده است که نیمی از صورت جاستین فلج شود. او حتی در تابستان نیز پس از اجرای دو روزه کنسرت خود، باقی روزها را به تعویق انداخت. با تمام این تفاسیر ماجراهای این خواننده و همسرش با اشتیاق توسط دوستداران و دنبال‌کنندگان او پیگیری می‌شود و جاستین بیبر را در لیست پر فالوور ترین پیج اینستاگرام قرار داده است.

10. اکانت کلوئی کارداشیان

حساب‌های اینستاگرام با بیشترین فالوور / معروف ترین پیج های اینستاگرام

اکانت سومین کارداشیان ها هم به تازگی در لیست پر فالوور ترین صفحه های اینستاگرام اضافه شد. او نیز مانند خواهرانش حرفه مدلینگ را دنبال می‌کند و به فعالیت های اجتماعی می‌پردازد. تعداد فالوئر های این فرد به 261 میلیون در اینستاگرام هم رسید ولی این عدد تغییر کرد و روی 249 فالوئر مانده است. او از افراد شاخصی همچون جاستین بیبر و تیلور سوئیفت نیز تعداد فالوئر بیشتری دارد. البته شایعاتی درباره این‌که فالوئرهای کارداشیان ها تقلبی است پیش آمد که هنوز صحت آن‌ها تایید نشده. در هر صورت کلوئی کارداشیان نیز دهمین نفر در لیست حساب‌های اینستاگرام با بیشترین فالوور است.

9. اکانت بیانسه از حساب‌های اینستاگرام با بیشترین فالوور

پر فالوور ترین پیج اینستاگرام / پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام

 • تعداد فالوور: 275 میلیون
 • آدرس: beyonce

رتبه نهم لیست پر فالوور ترین صفحه های اینستاگرام نیز متعلق به یکی دیگر از خواننده‌های پاپ معروف آمریکایی، بیانسه، است. پست اعلام حاملگی این سلبریتی را می‌توان یکی از پربازخوردترین پست‌های اینستاگرام دانست. در رتبه هشتم لیست پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام در جهان بیشتر شاهد تصاویر زندگی حرفه‌ای و اجراهای بیانسه خواهید بود. او گاهی اوقات از زندگی شخصی خود نیز پست می‌گذارد. بیانسه نه تنها صاحب یکی از پر فالوور ترین پیج اینستاگرام بلکه سال‌هاست در کل جهان یکی از خوانندگان پرطرفدار است.

8. اکانت کیم کارداشیان | لیست پر فالوور ترین پیج اینستاگرام

پر فالوور ترین پیج اینستاگرام / بهترین پیج های اینستاگرام جهان

مشهورترین عضو خاندان کارداشیان و ستاره Reality Show های تلویزیونی آمریکا، کیم کارداشیان، در رتبه هستپ لیست حساب‌های با بیشترین فالوور اینستا در جهان قرار دارد. این مدل معروف از اینستاگرام به عنوان یکی از منابع درآمدزایی خود بهره برده و تصاویری از زندگی شخصی و رویدادهایی که در آن‌ها حضور دارد، آپلود می‌کند. لازم به ذکر است که کیم در رتبه‌ای پایین‌تر از کایلی جنر، دومین کارداشیان حاضر در لیست پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان است.

کیم کارداشیان همواره برای عمل های زیبایی، نوع مشهوریت، شایعه ها و انواع فوتوشاپ و روتوش مورد انتقاد مردم بوده است. اما به هر حال از چهره های شاخص اینستاگرام محسوب می‌شود‌.

7. اکانت آریانا گرانده | لیست پر فالوور ترین پیج اینستاگرام

بیشترین فالوور اینستا / پر بازدیدترین پیج های اینستاگرام جهان

 • تعداد فالوور: 331 میلیون
 • آدرس: arianagrande

محبوب‌ترین خواننده اینستاگرام و دارنده رتبه هفتم در لیست صاحبان بیشترین فالوور اینستا را می‌توان آریانا گرانده دانست. این خواننده محبوب پاپ، از صفحه اینستاگرام خود برای به تصویر کشیدن اجراها و زندگی مجلل خویش استفاده می‌کند. آریانا گرانده طی سال های اخیر توانست محبوبیت بیشتری کسب کند و حتی توانست جز سه پیج پرطرفدار جهان هم شود اما وضعیت پایدار باقی نماند. این خواننده پاپ همواره محبوب و برای مدل بستن موهایش محبوب بوده است.

6. اکانت دواین جانسون | لیست پر فالوور ترین پیج اینستاگرام

پیج اینستاگرام افراد معروف خارجی / پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام در جهان

 • تعداد فالوور: 337 میلیون
 • آدرس: therock

تنها کشتی‌گیر حاضر در لیست پیج اینستاگرام افراد معروف خارجی، دواین جانسون محبوب و دوست‌داشتنی است. این بازیگر موفق، مقام پنجم لیست پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان را در اختیار دارد. جانسون از پیج خود برای به ‌اشتراک ‌گذاری تصاویر خانوادگی، فیلم‌ها و برنامه‌های ورزشی بهره می‌برد. یکی از جالب ترین چیزهایی که طرفداران از پیج او دنبال می‌کنند، رابطه او با دختر کوچکش است. او یکی از پرطرفدارترین افراد در اینستاگرام است.

5. اکانت سلنا گومز | لیست پر فالوور ترین پیج اینستاگرام

بیشترین فالوور اینستا / پرطرفدارترین صفحه های اینستاگرام در دنیا

حضور سلنا گومز به عنوان یکی از معروف‌ترین و پرطرفدارترین خوانندگان پاپ جهان در لیست صاحبان پیچ های با بیشترین فالوور اینستا امری طبیعی به شمار می‌رود. این موزیسین جوان از پیج های پر طرفدار اینستاگرام در دنیا است و از حساب خود برای به اشتراک گذاشتن سلفی‌ها، تصاویر خود در رویدادهای مختلف، عکس‌های دوستان و آشنایان و ابراز عقاید سیاسی خود بهره می‌برد. گومز بارها از این حساب برای حمایت از حقوق زنان استفاده کرده است.

4. اکانت لیونل مسی | لیست پر فالوور ترین پیج اینستاگرام

حساب‌های اینستاگرام با بیشترین فالوور/معروف ترین پیج اینستا در دنیا

 • تعداد فالوور: 360 میلیون
 • آدرس: leomessi

لیونل مسی نیز یکی دیگر از افراد معروف اینستاگرام خارجی است. این بازیکن اهل آرژانتین جز بهترین بازیکنان جهان است که افراد او و رونالدو را رقیب هم می‌دانند. لیونل مسی عموما در پیج خود عکس های شخصی و خانوادگی اش را به اشتراک می‌گذارد. این بازیکن هم اکنون در تیم پاریسن-ژرمن فعالیت دارد و از معروف ترین های اینستا به شمار می‌رود.

3. اکانت کایلی جنر | لیست پر فالوور ترین پیج اینستاگرام

بزرگترین پیج های اینستاگرام در سال 2022 / لیست حساب‌های اینستاگرام با بیشترین فالوور

 • تعداد فالوور: 370 میلیون
 • آدرس: kyliejenner

محبوب‌ترین کارداشیان حاضر در لیست بزرگترین پیج های اینستاگرام در سال 2022، کایلی جنر است. اکانت این مدل مشهور آمریکایی را می‌توان یکی از حساب‌های اینستاگرام با بیشترین فالوور دانست که رکورد بیشترین لایک برای یک پست را در اختیار دارد. کایلی جنر در حساب اینستاگرام خود، عکس‌هایی از زندگی حرفه‌ای، شخصی، فرزند و شریک زندگی خویش منتشر کرده و تعامل قابل توجهی با هواداران دارد. این یکی از معروف ترین پیج های اینستاگرام است که افراد دنبال کرده اند.

2. اکانت کریستینانو رونالدو | لیست پر فالوور ترین پیج اینستاگرام

ر فالوور ترین پیج اینستاگرام 2022 / لیست حساب‌های اینستاگرام با بیشترین فالوور

 • تعداد فالوور: 480 میلیون
 • آدرس: cristiano

کریستیانو رونالدو، بازیکن موفق و بزرگ فوتبال، صاحب پر فالوور ترین پیج اینستاگرام 2022 متعلق به یک شخص حقیقی است. این فوتبالیست بی‌نظیر که در حال حاضر به عنوان یکی از فوروارد تیم منچستر یونایتد بازی می‌کند، در سراسر دنیا علاقه‌مندان فراوانی دارد. در پیج اینستاگرام افراد معروف خارجی، کریستیانو رونالدو، به محتوای متنوعی شامل عکس‌های خانوادگی، تصاویر او در رقابت‌های فوتبال و موارد دیگر برخواهید خورد. رونالدو نخستین فردی بود که موفق به کسب 480 میلیون فالوور در اینستاگرام شد.

1. اکانت اینستاگرام | لیست پر فالوور ترین پیج اینستاگرام

پر فالوور ترین پیج اینستاگرام

 • تعداد فالوور: 549 میلیون
 • آدرس: instagram

همان‌طور که انتظار می‌رود، تاج رقابت‌های لیست پیج های با بیشترین فالوور اینستا به حساب رسمی این شبکه مجازی تعلق می‌گیرد. این صفحه از فهرست حساب‌های اینستاگرام با بیشترین دنبال‌کننده یک هدف مشخص داشته و آن به‌اشتراک‌گذاری افراد و ترندهای مهم و جذاب در اینستاگرام است. این پیج اینستاگرام با بیشترین فالوور است.

افراد پر فالوور دیگر در اینستاگرام

در این جا به 10 نفر بعد لیست معروف ترین پیج اینستا در دنیا اشاره می‌کنیم

نامتعداد فالوور (میلیون)اکانت اینستاگرام

جنیفر لوپز

221jlo
ویرات کوهلی214virat.kohli
نیکی میناژ202nikiminaj
کورتنی کارداشیان197kourtneykardashian
مایلی سایرس182mileycyrus
نیمار178neymarjr
کیتی پری172katyperry
کوین هارت153kevinhart4real
زندایا151zendaya
کاردی بی140iamcardib

سخن پایانی

در این مطلب با شماری از پیج های معروف اینستاگرام با بیشترین دنبال کننده در جهان آشنا شدیم؛ آماری جالب و جذاب که نشان‌دهنده جهت‌گیری‌ها، علایق و سلایق مخاطبان مدرن در دنیای مجازی است. نظر شما در مورد پیج های معروف اینستاگرام چیست؟ آیا به نظرتان هیچ‌گاه پیج دیگری جانشین صفحه رسمی اینستاگرام خواهد شد؟ آیا این 15 مورد را لایق این سطح از توجه و شهرت می‌دانید؟ نظراتتان را در پایین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران10 دیدگاه
avatar
رویا
.
29 شهریور 1402، 12:02
پاسخ
0
0
سلام میخوام سایت دیجی فالوور که یکی از سایتای قابل اعتماده رو بهتون معرفی کنم. اکثر ادمای معروف ازین سایت خرید میکنن
avatar
.
28 فروردین 1402، 18:42
پاسخ
0
0
کریستین 🤩✨🔥
avatar
اکبر
.
13 شهریور 1401، 17:39
پاسخ
0
0
سلام ودرود بر همگی پیچ theory.ct موفق در زمینه سرگرمی وعجائب ترسناک معرفی می کنم که تا این لحظه 318000 فالوور و متوسط 30000 نفر بازدید کننده در روز دارد که رکورد عجیبی است .
avatar
ناراحتی
.
22 دی 1399، 08:55
پاسخ
0
0
سلام سایت بسیار جالبی دارید. بسیار لذت بردم. لطفا در صورت امکان از سایت های من هم دیدن نمایید و نظرتان را برای بهتر شدن سایتام بگویید لوازم بازی و سرگرمی (برای تبلیغ، به واحد تبلیغات پلازامگ مراجعه کنید)
avatar
.
18 دی 1399، 11:49
پاسخ
0
0
ایرانی ها کدوماشون فالوور بیشتری توو اینستا دارن؟ فکر کنم علی کریمی از همه بالاتر باشه نه؟ کاش فهرست ایرانی هایی که فالوور بیشتری توو اینستاگرام دارن رو هم میذاشتید
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402