شخصیت های معتاد در سینمای ایران ؛ بازیگران معتاد ایران را بشناسید!

بازیگران معتاد ایران
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

نقش معتاد جزو نقش‌های جذاب برای بازیگران است تا بتوانند هنر بازیگری خود را به رخ مخاطبان بکشند. اگر دوست دارید با بازیگران معتاد ایران آشنا شوید، در این مقاله متفاوت با معرفی برترین شخصیت های معتاد در سینمای ایران با ما همراه باشید.

شاید تنها معتادهای مقبول در جهان، معتادهای موفق سینما باشند! بازیگرانی که بخت به آن‌ها رو می‌کند و نقش پیچیده یک فرد معتاد را ایفا می‌کنند. بین ستارگان سینما مرسوم است که برخی نقش‌ها ذاتا جایزه ببر هستند و نقش معتاد یکی از آنهاست. در سینمای ایران هم فیلم‌های زیادی وجود دارند که به صورت کلی یا جزئی به مقوله اعتیاد پرداخته‌اند. در این میان تعدادی از بازیگران موفق شده‌اند شخصیت های معتاد در سینمای ایران را به شکلی به‌یادماندنی بازی کنند. حتی بازیگران زن ایرانی توانسته‌اند تعدادی از جذاب‌ترین زن های معتاد سینمای ایران را به تصویر بکشند. در این مطلب با پلازا همراه باشید تا برترین شخصیت های معتاد در سینمای ایران را با هم مرور کنیم.

شخصیت های معتاد در سینمای ایران

فهرست مطالب:

برترین شخصیت های معتاد در سینمای ایران

بازیگران بزرگی هستند که در هنوز در آرزوی نقش فردی معتادند. چند وقت قبل پرویز پرستویی در مصاحبه‌ای عنوان کرد که حسرت بازی در نقش فردی معتاد و همچنین فردی روان‌پریش هنوز در دلش است و منتظر فرصتی است تا بتواند این دو نقش را ایفا کند. در این پرونده به بازیگرانی پرداخته‌ایم که در این زمینه بخت با آنها یار بوده و ایفاگر نقش شخصیت های معتاد در سینمای ایران شده‌اند. همچنین در این مقاله می‌توانید با بهترین فیلم‌های ایرانی که درباره اعتیاد ساخته شده‌اند آشنا شوید.

1. سید رسول (گوزن ها) ؛ از ماندگارترین شخصیت های معتاد در سینمای ایران

بازیگرانی که نقش معتاد بازی کردند

 • بازیگر: بهروز وثوقی
 • کارگردان اثر: مسعود کیمیایی
 • سال ساخت فیلم: 1353

امکان ندارد صحبت از کاراکترهای جذاب سینمای ایران در میان باشد و از شخصیت‌های آثار مسعود کیمیایی نامی برده نشود. بهروز وثوقی در فیلم گوزن‌ها که از آثار مهم سینمای ایران است، نقش مردی به نام سید رسول را بازی می‌کند که در دام اعتیاد گرفتار شده است.

شخصیت اصلی فیلم «گوزن‌ها» فردی به نام قدرت است که پس از سرقت از بانک به سید رسول پناه می‌آورد. سید رسول با کمکِ قدرت و انگیزه‌ای که از جانب او می‌گیرد، تلاش می‌کند توزیع‌کنندگان مواد مخدر که او را به این وضعیت انداخته‌اند را از پای دربیاورد. بهروز وثوقی، از بهترین بازیگرانی که نقش معتاد بازی کرده اند، نه تنها در «گوزن‌ها» از قالب همیشگی خود در سایر آثار بیرون آمده، بلکه در این فیلم می‌کوشد یک معتاد متفاوت را به تصویر بکشد که تا حد زیادی نیز موفق به انجام این کار می‌شود. البته به دلیل جرح و تعدیل‌های فراوان و توقیف فیلم در زمان رژیم گذشته و همچنین مهاجرت بهروز وثوقی پس از انقلاب، بازی بهروز وثوقی در آن هیچگاه خوب دیده نشد.

2. سوسن (تیغ و ابریشم) ؛ از شخصیت های معتاد در سینمای ایران

بازیگران مرد معتاد سینمای ایران

 • بازیگر: فریماه فرجامی
 • کارگردان اثر: مسعود کیمیایی
 • سال ساخت فیلم: 1364

فریماه فرجامی در فیلم‌های مسعود کیمیایی از یک بازیگر زن ساده به یک سوپراستار واقعی تبدیل شد. سوسن مکاشی فیلم «تیغ و ابریشم» از بهترین شخصیت های معتاد در سینمای ایران است. در این فیلم که به قاچاق گسترده و هدف‌دار مواد مخدر از بانکوک به شهرهای ایران پرداخته می‌شد، فرجامی نقش زنی رنج دیده به نام سوسن را بازی می‌کرد که به امید دست یافتن به آرزوها، در غربت اسیر اعتیاد شده بود و روز به روز در منجلاب فرو می‌رفت تا اینکه در نهایت برای رهایی از این گرفتاری‌ها، چاره‌ای جز خودکشی نیافت. فرجامی با حرکات صورت و انتقال حس درد و رنج به مخاطب به کمک چهره مغمومش به عنوان یکی از بهترین شخصیت های معتاد در سینمای ایران برای همیشه ماندگار شد.

3. یوسف (مهمان مامان)

بازیگران زن ایرانی در نقش معتاد

 • بازیگر: پارسا پیروزفر
 • کارگردان اثر: داریوش مهرجویی
 • سال ساخت فیلم: 1382

بنا بر گفته‌های داریوش مهرجویی و عوامل پشت صحنه «مهمان مامان»، این نقش را قرار بوده محمدرضا گلزار بازی کند، اما در نهایت قسمت پارسا پیروزفر شده و او هم از این فرصت بهترین استفاده را کرد. پیروزفر که همیشه به عنوان پسر خوش‌تیپ و اتوکشیده سینما شناخته می‌شد، در این فیلم از آن قالب همیشگی درآمد و نقش معتادی را که اغلب اوقات سیگار گوشه لبش است را ایفا کرد.

یوسف از خانواده‌ای اعیانی بود که برای به دست آوردن دل همسرش، به تمام مال و منال پدری پشت کرده بود و با گردو فروشی روزگار می‌گذراند. پیروزفر آنقدر ریزه‌کاری‌های این نقش را درست اجرا کرده که وقتی فیلم را ببینید او را به عنوان یک معتاد درب و داغان که همیشه یک گوشه حیاط خانه کنار بساط گردوهایش افتاده کاملا باور می‌کنید. «مهمان مامان» در جشنواره فیلم فجر در چندین رشته نامزد دریافت سیمرغ بلورین شد که یکی از آنها نامزدی پارسا پیروزفر برای دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل بود. برای آشنایی با بیوگرافی پارسا پیروزفر، از بازیگرانی که نقش معتاد بازی کردند، می‌توانید به این مقاله نیز مراجعه کنید.

4. مهرداد (بوتیک) 

بازیگران معتاد زن

 • بازیگر: حامد بهداد
 • کارگردان اثر: حمید نعمت‌الله
 • سال ساخت فیلم: 1382

مهرداد یکی از پنج نقش برتر کل کارنامه کاری حامد بهداد است. بهداد که اغلب به بازی در نقش شخصیت‌های عصبی در سینما معروف است، در این فیلم شخصیت معتادی را بازی می‌کند که اعتیاد شدیدی دارد و لحن و حرکات او بسیار طبیعی جلوه می‌کند. با اینکه حامد بهداد در بوتیک نقش کوتاهی بر عهده دارد، اما یکی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین شخصیت های معتاد در سینمای ایران را به تصویر کشیده است و همین سبب شد که علاوه بر شهرت و تثبیت در سینما، نامزد جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در جشن خانه سینما شود و تحسین منتقدان را برانگیزد.

5. فرزین زربان (شمعی در باد) ؛ از شخصیت های معتاد در سینمای ایران

بازیگران معتاد فیلم علفزار

 • بازیگر: بهرام رادان
 • کارگردان اثر: پوران درخشنده
 • سال ساخت فیلم: 1382

بهرام رادان را شاید بتوان رکورددار ایفای نقش بهترین کاراکترهای های معتاد در سینمای ایران دانست. او در سال 1382 در فیلم شمعی در باد نقش فرزین زربان را ایفا کرد. پسری که درس و دانشگاه را رها کرده و درست وقتی در بدترین روزهای عمرش به سر می‌برد، با آيدا آشنا می‌شود. کم‌کم علاقه‌ای بین این دو شکل گرفته و آن‌ها باهم ازدواج می‌کنند. اما طولی نمی‌کشد که آیدا از دنیا می‌رود و حالا فرزین به اعتیاد روی می‌آورد. در طول فیلم، بهرام رادان با هنرمندی تمام، نقش فردی معتاد به مواد مخدر و قرص‌های توهم‌زا را ایفا می‌کند. البته این ایفای نقش بی‌نظیر او بی‌نتیجه نماند. رادان برای بازی در این فیلم نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشن خانه سینما شد و همچنین سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرد.

6. سارا (خون بازی) ؛ از به یاد ماندنی‌ترین شخصیت های معتاد در سینمای ایران

بازیگر نقش معتاد در ایران

 • بازیگر: باران کوثری
 • کارگردانان: رخشان بنی اعتماد و محسن عبدالوهاب
 • سال ساخت فیلم: 1385

سارای فیلم خون‌بازی را می‌توان جزو برترین نقش‌آفرینی‌ها در میان زن های معتاد سینمای ایران قرار داد. باران کوثری، از بهترین بازیگرانی که نقش معتاد بازی کرده اند، با استعداد ذاتی خود در ایفای نقش زنی معتاد به همراه گریم درخشان و قصه جذاب، سبب شده است که در تمام طول فیلم مخاطب با یک دختر معتاد کاملا حقیقی و باورپذیر روبه‌رو باشد. مشکل سارا این است که نامزدش آرش که قرار است تا یک ماه دیگر به ایران بیاید، از اعتیاد او خبر ندارد و حالا سارا باید برای از دست ندادن آرش هرطور شده اعتیادش را کنار بگذارد.

لحظاتی از بازی باران کوثری که می‌خواهد عشقش را از دست ندهد و از طرفی در مقابل مواد مخدر توان مقاومت ندارد، جزو تکان‌دهنده‌ترین سکانس‌های سینمای ایران هستند. باران کوثری برای بازی در فیلم «خون بازی» هم نامزد جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره آسیا پاسیفیک استرالیا شد، هم سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر را از آن خود کرد و هم جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن جشن خانه سینما را به دست آورد.

7. علی سنتوری (سنتوری) ؛ از شخصیت های معتاد در سینمای ایران

بازیگران نقش معتاد

 • بازیگر: بهرام رادان
 • کارگردان اثر: داریوش مهرجویی
 • سال ساخت فیلم: 1385

علی سنتوری نه تنها در کارنامه بهرام رادان یک شاه‌نقش است، بلکه قطعا یکی از ماندگارترین شخصیت‌های تاریخ سینمای ایران محسوب می‌شود. در این فیلم بهرام رادان در نقش یک نوازنده سنتور مشهور ایفای نقش کرده است که در اوج محبوبیت و ثروت، به خاطر دوستان نابابی که دورش را گرفته‌اند، اسیر اعتیاد می‌شود و نه تنها عشقش هانیه (با بازی گلشیفته فراهانی) را از دست می‌دهد، بلکه از طرف خانواده هم طرد می‌شود و کارش به کارتن‌خوابی و تزریق هروئین در کوچه پس کوچه‌های شهر می‌رسد.

داستان دراماتیک و البته ملتهب فیلم در کنار بازی‌های درخشان و صد البته موسیقی اردوان کامکار و صدای محسن چاوشی این اثر را به یک فیلم خاطره‌انگیز تبدیل کرده‌اند. محسن چاوشی که آن روزها صدای تازه از زیرزمین درآمده بود و ترانه‌های تلخش با صدایی خش‌دار در میان نسل جوان مثل بمب صدا کرده بود، با این اثر رسما مجوز گرفت و به محبوبیت بیشتری رسید و برخی از ترانه‌هایش مثل سنگ صبور و سنتوری آنقدر با اجرای خوب بهرام رادان محبوب شد که بعدها آلبومی به نام سنتوری را روانه بازار کرد.

8. لیلا (تسویه حساب) ؛ از زنان معتاد سینمای ایران

اسامی بازیگران معتاد ایرانی

 • بازیگر: بهاره افشاری
 • کارگردان اثر: تهمینه میلانی
 • سال ساخت فیلم: 1388

در ادامه مرور اسامی بازیگران معتاد ایرانی، به بهاره افشاری و اولین نقش‌آفرینی‌ جدی‌اش در سینما می‌رسیم. افشاری در سال 1384 در سریال او یک فرشته بود بازی کرده و عملکرد خوبی نیز در آن داشت. حالا در فیلم تسویه حساب قرار بود او نقش دختری معتاد را بازی کند که از دوران کودکی به دام این غول بزرگ افتاده بود. ماجرای فیلم تسویه حساب نیز درباره زنانی بود که می‌خواستند به شیوه خودشان از مردان انتقام بگیرند. بهاره افشاری به عنوان یکی از بازیگران معتاد زن در این فیلم خوش درخشید و با اینکه در زندگی واقعی حتی سیگار هم نمی‌کشید، توانست بازی قابل قبولی از خود ارائه دهد.

9. مریم (مرهم)

بازیگران معتاد ایران

 • بازیگر: طناز طباطبایی
 • کارگردان اثر: علیرضا داوودنژاد
 • سال ساخت فیلم: 1389

در کارنامه کاری طناز طباطبایی بازی‌های متفاوتی به چشم می‌خورد، اما قطعا نقطه عطف فعالیت حرفه‌ای این بازیگر جوان در اثر علیرضا داوودنژاد رقم خورده است. او در این فیلم که نوع روایت و لحن آن بسیار با آثار قبلی داوودنژاد متفاوت بود، نقش یک دختر فراری که اعتیاد شدیدی به شیشه دارد را به بهترین شکل بازی کرده است. البته در این مسیر گریم درجه یک چهره او هم به کمکش آمده است تا یکی از بهترین زن های معتاد سینمای ایران خلق شود. طباطبایی که برای بازی در «مرهم» نامزد و برنده جوایز مختلف شد، چند سال بعد در «رخ دیوانه» هم کاراکتر دختری معتاد به نام ماندانا را ایفا کرد. در ادامه این مقاله به فیلم رخ دیوانه و نقش‌آفرینی طباطبایی، از بازیگران معتاد ایران، در این اثر نیز می‌پردازیم.

10. فرزین (لامپ ۱۰۰)

شخصیت های معتاد در سینمای ایران

 • بازیگر: محسن تنابنده
 • کارگردان اثر: سعید آقاخانی
 • سال ساخت فیلم: 1392

رونمایی از بازیگران معتاد سینمای ایران را با یک بازیگر مستعد ادامه می‌دهیم. محسن تنابنده تا کنون در نقش‌های مختلفی ظاهر شده و عملکرد موفقی نیز در ایفای این نقش‌ها داشته است. فرقی ندارد ژانر کمدی بازی کند یا جدی، نقی معمولی باشد یا فرزین، تنابنده همیشه حرفی برای گفتن دارد. در فیلم لامپ ۱۰۰ تنابنده را در نقش یک معتاد به نام فرزین می‌بینیم. فرزین به شیشه اعتیاد دارد و این اعتیاد حسابی روی او تأثیر گذاشته؛ هم قیافه‌اش را تغییر داده و هم باعث شده او توهم ببیند. محسن تنابنده در لامپ ۱۰۰ به خوبی توانسته از پس ایفای نقش یک معتاد بر بیاید و به گروه موفق‌ترین بازیگرانی که نقش معتاد بازی کرده اند، بپیوندد.

11. لیدا/منیره (عصر یخبندان) ؛ از شخصیت های معتاد در سینمای ایران

بازیگرانی که نقش معتاد بازی کردند

 • بازیگر: مهتاب کرامتی
 • کارگردان اثر: مصطفی کیایی
 • سال ساخت فیلم: 1393

مهتاب کرامتی قبل از بازی در نقش لیدا، در «اسب حیوان نجیبی است» نقش کوتاهی را به عنوان یک زن معتاد ایفا کرده بود. او این نقش را در «عصر یخبندان» بسط و گسترش داد و با اضافه کردن جزئیات دقیق و استیصال روحی روانی به کاراکتر لیدا، بازی قابل قبولی در نقش یک معتاد ارائه کرد.

زنی به نام منیره به دلیل رابطه سردی که با همسرش بابک دارد، مدتی است با فردی به نام فرید وارد رابطه شده و از طریق او به مواد مخدر رو آورده است. او خود را به فرید به اسم لیدا معرفی کرده و با وجود بچه‌ای که از بابک دارد، سعی می‌کند رفته رفته رابطه خود را با بابک سردتر کند و از او طلاق بگیرد تا با فرید ازدواج کند. غافل از اینکه تخصص فرید، رابطه با زن‌های متاهل است! مهتاب کرامتی برای بازی در این نقش نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن شد، اما دستش از گرفتن جایزه کوتاه ماند.

12. ماندانا (رخ دیوانه)

بازیگران مرد معتاد سینمای ایران

 • بازیگر: طناز طباطبایی
 • کارگردان اثر: ابوالحسن داوودی
 • سال ساخت فیلم: 1393

پیش‌تر نیز طناز طباطبایی را به عنوان یکی از بازیگران زن ایرانی در نقش معتاد معرفی کردیم. او در رخ دیوانه بار دیگر ایفای نقش یک معتاد را تجربه کرد. ماندانای رخ دیوانه دختری ثروتمند است که از سن کم اسیر دام اعتیاد شده و از مواد مخدر به عنوان راهی برای فرار از واقعیت زندگی‌اش استفاده کرده است. طباطبایی برای بازی در نقش ماندانا نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن شد.

رخ دیوانه را می‌توانیم یکی از فیلم‌های پرافتخار سینما بدانیم که نامزد دریافت 12 سیمرغ بلورین شد و 5 مورد از آن‌ها از جمله بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را از آن خود کرد.

13. محسن (ابد و یک روز)

بازیگران زن ایرانی در نقش معتاد

 • بازیگر: نوید محمدزاده
 • کارگردان اثر: سعید روستایی
 • سال ساخت فیلم: 1394

بازی نوید محمدزاده در «ابد و یک روز» در نقش محسن که علاوه بر اعتیاد، فروشنده و توزیع‌کننده مواد مخدر هم هست، جزو درخشان‌ترین شخصیت های معتاد در سینمای ایران است. گریم درجه یک و کاهش وزن چشمگیر این بازیگر و البته توانمندی او در درک و اجرای نقش دست به دست هم دادند تا محسن کاملا برای مخاطب ملموس و باورپذیر باشد. نوید محمدزاده در «ابد و یک روز» سکانس‌های درخشان زیادی دارد، اما سکانس‌های التماسش به برادر کوچکتر نزد پلیس، صحبت‌هایش با خواهرش سمیه و گرفتن نرده‌ها و مقاومتش در برابر افرادی که می‌خواهند او را بازداشت کنند در انتهای فیلم، از تاثیرگذارترین و عاطفی‌ترین لحظات سینمای ایران هستند.

بدون شک محسن ابد و یک روز را می‌توان بهترین شخصیت مرد معتاد در سینمای ایران در دهه اخیر دانست. نوید محمدزاده برای اجرای این نقش سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را در جشنواره فیلم فجر از آن خود کرد و البته جوایز متعدد دیگری را هم در جشنواره‌های مختلف برنده شد. محمدزاده بعدها در دومین فیلم سعید روستایی هم که مجددا با مواد مخدر و اعتیاد مرتبط بود، درخشان ظاهر شد. او در «متری شیش و نیم» در نقش رئیس یک باند توزیع شیشه ایفای نقش کرد. همچنین نوید محمدزاده در فیلم‌های «مغزهای کوچک زنگ زده» و «ناهید» هم نقش‌هایی را ایفا کرده است که اعتیاد شدید به مواد مخدر دارند. از اینجا می‌توانید بیوگرافی نوید محمدزاده را مطالعه کنید.

14. مهسا (دارکوب) ؛ از بهترین شخصیت های معتاد در سینمای ایران

بازیگران معتاد زن

 • بازیگر: سارا بهرامی
 • کارگردان اثر: بهروز شعیبی
 • سال ساخت فیلم: 1396

سارا بهرامی در اولین تجربه جدی‌اش به عنوان نقش اول زن فیلم بلند سینمایی، با یکی از جذاب‌ترین شخصیت های معتاد در سینمای ایران به مخاطبان معرفی شد و توانست برای همین نقش، سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر را از آن خود کند.

این فیلم قصه زنی به نام مهسا است که به خاطر اعتیادش از همسرش روزبه طلاق گرفته است و به دروغ به او گفته شده که دخترش که حاصل این ازدواج بوده، مرده است. با پیگیری‌های مهسا، مشخص می‌شود دختر که باران نام دارد نمرده است و با پدر و نامادری‌اش نیلوفر زندگی می‌کند. همین سبب می‌شود که مهسا به سراغ زندگی جدید روزبه و نیلوفر برود و انتقام بگیرد و فرزندش را از چنگ آن‌ها دربیاورد. علاوه بر توانمندی سارا بهرامی در ایفای نقش، گریم خارق‌العاده‌اش نیز کمک بسیاری به او کرده است تا مهسا کاملا برای مخاطب باورپذیر باشد.

15. فرید (شعله‌ور)

بازیگران معتاد فیلم علفزار

 • بازیگر: امین حیایی
 • کارگردان اثر: حمید نعمت الله
 • سال ساخت فیلم: 1397

معرفی بازیگران نقش معتاد را با امین حیایی ادامه می‌دهیم. او در فیلم شعله ور نقش فرید را بازی کرد. فرید مردی ناامید است که حس می‌کند در زندگی‌اش هیچ کار مفیدی انجام نداده. او در این زندگی سرگردان است و فرقی ندارد چه کاری انجام بدهد، در هر حال محکوم به سقوط است. حیایی از بازیگران مرد معتاد سینمای ایران است که برای ایفای نقش در این فیلم دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرد.

16. فریبا (علفزار) ؛ بازیگر نقش معتاد در ایران

بازیگر نقش معتاد در ایران

 • بازیگر: صدف اسپهبدی
 • کارگردان اثر: کاظم دانشی
 • سال ساخت فیلم: 1400

بهترین شخصیت زن معتاد در سینمای ایران در سال‌های اخیر را می‌توان فریبای علفزار دانست. صدف اسپهبدی بازیگری است که هنوز نامش برای خیلی‌ها ناآشناست. اما این مسئله سبب نشده که او در ایفای این نقش کم‌کاری کند. اسپهبدی نقش فریبا، زنی معتاد را ایفا می‌کند که اعتیاد او را به طور کل نابود کرده است. صورت رنگ پریده و هیکل نحیفش هم به خوبی نشان‌دهنده‌ی اسارت او در دام اعتیاد هستند. فریبا اما همیشه همینطوری نبوده. او قبل از گرفتاری در دام عشق یک ساقی مواد مخدر، زندگی سالمی داشت.

صدف اسپهبدی، از بازیگران معتاد فیلم علفزار، اعلام کرده که برای بازی در نقش فریبا، 25 کیلو وزن کم کرده است. هنرنمایی او در ایفای این نقش او را در ردیف بهترین بازیگرانی که نقش معتاد بازی کرده اند قرار داده و سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از جشنواره فیلم فجر را برایش به ارمغان آورده است.

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم تعدادی از شخصیت های معتاد در سینمای ایران که ماندگار شدند یا برای بازیگر آن نقش به عنوان سکوی پرتاب عمل کردند را مرور کنیم. به نظرتان بهترین شخصیت معتاد سینمای ایران کیست؟ ماندگارترین شخصیت های معتاد در سینمای ایران را کدام بازیگران ایفا کرده‌اند؟ کدام نقش‌آفرینی باورپذیرتر و واقعی‌تر بوده است؟ فراموش نکنید نظراتتان را در بخش دیدگاه‌ها با ما و خوانندگان پلازا به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران2 دیدگاه
avatar
.
18 خرداد 1402، 20:59
پاسخ
2
0
نوید محمدزاده که فقط اسم سمیه خراب کرد اصلا بازیش خوب نبود به قولی رگ گردنش باد کرده بود و تی شرت پوشیده هم شد بازیگری هرکسی می تونست. حالا یه نقش معتادی را نگفتین که نتونسته باشه مشهورشه کلا مردم این مسائل را بهتر درک می کنن نه بازیگرها را هر کسی می تونه این نقش را ایفا کنه فقط پارتی می خواد راهش بدن.
avatar
پیمان
.
23 شهریور 1401، 00:34
پاسخ
2
1
فقط گورن‌ها و بس
avatar
مسعودحکیم نیا.شهین ...
.
07 شهریور 1402، 23:40
پاسخ
0
1
@پیمان
فقط بهروز وثوق تو گوزن ها.مسعود م خوب بود به عشق شهین.شهین من دردت بجونم
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402