بهترین برنامه های تار کننده فیلم برای کامپیوتر و گوشی

 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

برنامه های شطرنجی کردن فیلم برای حفظ حریم خصوصی افرادی که اتفاقی در قسمتی از ویدیو شما هستند، ابزارهای بسیار مهمی هستند. در این مطلب قصد داریم به معرفی انواع برنامه تار کننده فیلم، بپردازیم.

برخی اوقات ممکن است مشغول عکاسی یا فیلمبرداری از یک محلی باشید و افراد دیگر به‌صورت اتفاقی در داخل قاب تصویر شما قرار بگیرند. برخی اوقات نیز ممکن است از یک سند به‌خصوص عکسبرداری کنید و نخواهید اطلاعات خصوصی افرادی که در آن سند هستند، منتشر شود. در این مواقع می‌توانید با استفاده از بهترین برنامه های تار کننده فیلم، بخش‌های مدنظرتان در تصویر را از دید پنهان کنید.

فهرست مطالب

برنامه های تار کننده قسمتی از فیلم برای گوشی

برنامه‌های زیادی وجود دارند که امکان تار کردن یک قسمت از ویدیو یا تصویر را به‌شما می‌دهند. در ادامه نگاهی داشتیم به چند نمونه از این برنامه‌ها که می‌توانید برای گوشی خود دانلود کنید.

1. FilmoraGo Video & Movie Editor؛ برنامه تار کننده قسمتی از ویدیو

برنامه های شطرنجی کردن فیلم و عکس در اندروید

این برنامه یک ابزار قدرتمند برای ویرایش ویدیو است. ابزارهای بسیار زیادی برای ادیت یک فایل ویدیویی در آن وجود دارد اما یکی از بهترین ابزارهای آن، تار کردن ویدیو است. با استفاده از قابلیت Face off این برنامه، می‌توانید یک چهره را در تصویر یا ویدیو مشخص کرده تا برنامه به‌صورت خودکار و با دنبال کردن حرکات چهره، آن را در تمام نماها تار کند. البته برنامه به ویدیو شما واترمارک اضافه می‌کند و تبلیغات زیادی هم دارد.

 • دانلود برنامه FilmoraGo Video & Movie Editor برای: اندروید | iOS

2. برنامه شطرنجی کننده فیلم Blur-Video

برنامه شطرنجی کننده فیلم

برنامه تار کردن چهره ویدیو و کلیپ آیفون Blur-Video یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های این دسته در اپ‌استور است. با استفاده از آن می‌توانید چهره‌ها، لوگوها و هر قسمتی از ویدیو را تار کنید. در این برنامه امکان تار کردن بیش از یک قسمت از ویدیو نیز وجود دارد و شما می‌توانید مدت زمان تار بودن قسمت مدنظر و همچنین مقدار آن را هم مشخص کنید. علاوه بر این در صورت تمایل امکان استفاده از اموجی به‌جای افکت تاری نیز وجود دارد.

 • دانلود برنامه Blur-Video برای: iOS

3. KineMaster – Video Editor

برنامه های شطرنجی کردن فیلم و عکس در اندروید

KineMaster نیز می‌تواند بهترین برنامه بلور ویدیو باشد. یک اپلیکیشن جامع برای ویرایش ویدیوها که قابلیت‌های فراوان زیادی از جمله امکان تار کردن تصویر را در اختیار شما می‌گذارد. با استفاده از این برنامه می‌توانید یک قسمت از ویدیو را مشخص کرده و سپس با استفاده از افکت Mosaic آن بخش را تار کنید. بخشی که مشخص کردید در تمام فریم‌های ویدیو تار باقی خواهد ماند.

4. Point Blur؛ برنامه تار کننده قسمتی از عکس برای اندروید

برنامه تار کردن فیلم و عکس در اندروید

اگر به‌دنبال یک برنامه تار كردن قسمتی از عکس اندروید می‌گردید که امکانات اضافه نداشته باشد، Point Blur یکی از بهترین‌هاست. با استفاده از آن می‌توانید یک قسمت یا کل یک تصویر را تار کنید. این برنامه همچنین دارای افکت‌های مختلفی برای تار کردن قسمت مدنظر شما است.

5. Blur Photo Editor

برنامه تار کردن فیلم و عکس در اندروید

نرم افزار شطرنجي كردن عکس برای گوشی های اندروید Blur Photo Editor، مانند برنامه بالا تنها برای تار کردن عکس کاربرد دارد. این اپلیکیشن همچنین می‌تواند پس‌زمینه تصویر را نیز به‌صورت خودکار شناسایی و تار کند. خود شما نیز می‌توانید قسمتی که می‌خواهید تار شود را مشخص و به‌صورت جداگانه آن بخش را تار کنید. در این برنامه همچنین افکت‌های تاری مختلفی وجود دارد که می‌توانید استفاده کنید و تنها محدود به افکت ساده برای تار شدن تصویر، اکتفا نکنید.

6. VITA – Video Editor & Maker؛ برنامه تار کننده قسمتی از فیلم برای گوشی اندروید و آیفون

برنامه تار کردن فیلم و عکس در اندروید

یکی از برنامه های تار کننده قسمتی از فیلم برای گوشی که می‌توانید دانلود کنید، برنامه ویرایش ویدیو VITA است. این برنامه یک ابزار جامع برای ویرایش ویدیو است و ابزارهای متنوعی برای برش، اضافه کردن افکت‌های تصویری و متنی و موسیقی به ویدیو است. با استفاده از زبانه Mosaic در این برنامه، می‌توانید قسمت مدنظرتان در ویدیو را مشخص کرده و سپس مدت زمان تار شدن آن قسمت در ویدیو را نیز مشخص کنید.

 • دانلود برنامه VITA – Video Editor & Maker برای: اندروید | iOS

7. برنامه شطرنجی کننده فیلم PutMask

برنامه تار کردن فیلم و عکس در اندروید

یکی از بهترین برنامه هتب تار کننده قسمتی از ویدیو در اندروید، PutMask است. این برنامه می‌تواند به‌صورت خودکار در هر ویدیو به‌دنبال چهره بگردد و پس از شناسایی نیز چهره‌ها را به‌صورت مداوم در هر فریم از ویدیو، تار خواهد کرد. شما همچنین می‌توانید به‌صورت دستی هم بخشی از ویدیو را که می‌خواهید، مشخص کنید تا برنامه آن قسمت را نیز تار کند. به گفته سازندگان برنامه، این اپلیکیشن می‌تواند چهره‌ها را با رزولوشن 10 پیکسل در 10 پیکسل در ویدیو نیز شناسایی کند. اگر تمایلی به دانلود یک برنامه ویرایش ویدیو ندارید، این برنامه بهترین جایگزین برای شما است.

8. Blur Video and Photo Editor؛ برنامه تار كردن صورت قسمتی از فیلم اندروید

برنامه تار کننده قسمتی از ویدیو

همانطور که از نام این برنامه مات کننده فیلم برای گوشی مشخص است، از آن می‌توانید هم برای ویدیوها و هم تصاویر استفاده کنید. با استفاده از ابزار تار کردن برنامه، می‌توانید شکل مدنظر خود را روی ویدیو و قسمتی که می‌خواهید تار شود بکشید و شدت تاری را نیز مشخص کنید.

 • دانلود برنامه Blur Video and Photo Editor برای: اندروید

9. Video Mosaic App؛ برنامه تار کردن چهره ویدیو و کلیپ آیفون

برنامه تار کننده فیلم

برنامه محو کننده فیلم موبایل Video Mosaic App یکی از برنامه‌های شناخته شده برای انجام این کار است اما متاسفانه تنها برای iOS در دسترس قرار دارد. برنامه امکانات خیلی زیادی ندارد و تنها برای تار کردن بخشی از ویدیو است. به همین خاطر تمامی قابلیت‌های آن نیز مبتنی بر همین موضوع هستند. شما در این اپلیکیشن امکان اضافه کردن افکت موزاییک و یا تاری را به ویدیو دارید. می‌توانید یک قسمت از ویدیو یا تمام آن را تار کرده و شکل و اندازه بخشی که می‌خواهید تار شود را نیز مشخص کنید.

 • دانلود برنامه Video Mosaic App برای: iOS

10. InShot

برنامه شطرنجی کننده فیلم

گزینه دیگری که می‌توانید برای دانلود برنامه تار کننده قسمتی از فیلم برای گوشی در نظر داشته باشید، یک برنامه شناخته شده و محبوب به‌نام اینشات است. اگر از آن استفاده کرده باشید با قابلیت‌های فراوانی که دارد آشنا هستید. یکی از این قابلیت‌ها امکان تار کردن ویدیو است. می‌توانید از میان افکت‌های مختلف، افکت مدنظرتان را انتخاب کنید. البته بیشتر آن‌ها تنها در نسخه پرو قابل استفاده هستند.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
معرفی پرطرفدارترین اپلیکیشن های زیبایی چهره برای ...
تیم پلازا22 اردیبهشت 1402 18:30
thumbnail
معرفی بهترین برنامه های مخفی کننده عکس و ویدیو در اندروید
رضوان بهمن12 فروردین 1402 10:30

برنامه مات کردن فیلم برای کامپیوتر

در بالا انواع برنامه تار کننده قسمتی از فیلم برای گوشی ایفون و اندروید را معرفی کردیم اما برای تار کردن ویدیوها در کامپیوتر نیز برنامه‌های مختلفی وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. در ادامه چند نمونه از آن‌ها را معرفی خواهیم کرد.

1. Adobe After Effects؛ برنامه تار کننده قسمتی از فیلم برای لپتاپ

برنامه تار کننده قسمتی از ویدیو

افتر افکت با اختلاف بهترین برنامه برای افزودن جلوه‌های تصویری به ویدیوها است. این نرم‌افزار قابلیت تار کردن ویدیو را نیز دارد. با استفاده از این قابلیت می‌توانید سوژه مدنظرتان را مشخص کرده و آن را تار کنید. برنامه به صورت خودکار سوژه را دنبال می‌کند و آن را در فریم‌های مختلف تار خواهد کرد.

2. Movavi Video Editor

برنامه شطرنجی کننده فیلم

Movavi Video Editor یکی از ادیتورهای ویدیو مطرح و شناخته شده است که از آن می‌توانید به‌عنوان برنامه شطرنجی کننده فیلم نیز استفاده کنید. برنامه دارای قابلیت‌های فراوان زیادی است و از فرمت‌ها و افکت‌های زیادی نیز پشتیبانی می‌کند. در این برنامه نیز می‌توانید کل یک ویدیو یا تنها بخشی از آن را تار کنید. برنامه مانند افتر افکت، سوژه را حتی در حال حرکت ردیابی کرده و آن را در هر فریم شطرنجی خواهد کرد.

3. Adobe Premiere Pro؛ برنامه تار کننده قسمتی از ویدیو

برنامه تار کننده قسمتی از ویدیو

پریمیر پرو نرم افزار مرجع برای ویرایش ویدیو در کامپیوتر است. امکانات این نرم‌افزار تقریبا هر موضوعی در ارتباط با ویرایش ویدیو را پوشش می‌دهند. قابلیت تار کردن ویدیو نیز از جمله این امکانات است. این برنامه امکان ویرایش ویدیو در فرمت‌ها و رزولوشن‌های مختلف، حتی 8K و VR را دارد و با توجه به پشتیبانی از پلاگین‌ها، می‌تواند در زمینه ویرایش ویدیو، شما را از هر برنامه دیگری بی‌نیاز کند.

4. Corel VideoStudio

برنامه تار کننده فیلم

Corel VideoStudio تمامی ابزارهای لازم برای ویرایش ویدیو و اضافه کردن افکت‌های مختلف از جمله افکت تاری را دارد. در این برنامه می‌توانید به بیش از 1 هزار فیلتر مختلف و امکانات متنوع برای ادیت ویدیو دسترسی داشته باشید و چهره‌ها و یا هر قسمت از ویدیو که می‌خواهید را تار کنید.

سخن پایانی

برنامه تار کننده فیلم می‌تواند در بسیاری از مواقع به حفظ حریم خصوصی افراد در تصاویر و ویدیوها کمک کند. با استفاده از برنامه‌های بالا می‌توانید به‌راحتی، قسمت مدنظرتان را مشخص کرده و آن را با افکت‌های متخلف تار کنید. در صورتی که شما نیز با برنامه های شطرنجی کردن فیلم و عکس دیگری آشنا هستید، آن‌ها در بخش نظرات با ما و سایر کاربران پلازا به‌اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400