معرفی ربات های تلگرام دانلود از گوگل پلی

ربات دانلود از گوگل پلی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

ریکی از روش‌های جایگزینی که می‌توانید برای دریافت اپلیکیشن‌ها در اندروید از آن استفاده کنید، ربات دانلود از گوگل پلی استور است؛ با آموزش دانلود‌ از گوگل‌ پلی با ربات تلگرام همراه پلازا باشید تا با این ربات‌ها آشنا شویم.

دانلود از گوگل‌پلی همیشه بدون دردسر نیست. برخی اوقات به‌دلیل محدودیت‌های اینترنت و برخی اوقات هم به‌دلیل محدودیت‌های جغرافیایی، نمی‌توانیم اپلیکیشن مدنظرمان را از فروشگاه گوگل دانلود کنیم. در این مواقع می‌توان به فروشگاه‌های جایگزین رفت و یا از طریق برخی روش‌ها، مثل کمک گرفتن از ربات‌ دانلود از گوگل پلی در تلگرام، برنامه را روی گوشی نصب کرد. با استفاده از این ربات‌ها می‌توانید تمامی اپلیکیشن‌های موجود در گوگل‌پلی را با ارسال لینک مربوط به صفحه آن‌ها در این فروشگاه، دریافت و روی گوشی خود نصب کنید.

فهرست مطالب

ربات های تلگرام دانلود از گوگل پلی استور

ربات‌های تلگرام دیگر تبدیل به آچار فرانسه این پیام‌رسان شده‌اند. با گشتی کوتاه در این برنامه می‌توانید انواع ربات‌ها از ربات دانلود موسیقی گرفته تا حتی تبدیل فرمت عکس و ویدیو را پیدا کنید. اما ربات دانلود‌ فایل از گوگل پلی یکی از انواع ربات‌هایی است که شاید تا به‌حال با آن آشنا نبوده باشید. چند ربات معدود در تلگرام وجود دارد که با آن‌ها می‌توانید از گوگل‌پلی برنامه‌ها را دریافت کنید. در ادامه با پلازا همراه باشید تا با این ربات‌ها آشنا شویم.

1. APK Downloader؛ دانلود برنامه های گوگل پلی در تلگرام

ربات دانلود از گوگل پلی

این ربات را نمی‌توان یک ربات دانلود برنامه های گوگل پلی به‌حساب آورد چرا که برنامه‌ها را نه از گوگل‌پلی بلکه از یک مارکت دیگر به‌نام APKDL برای شما ارسال خواهد کرد. با این وجود این سایت آرشیو تقریبا کاملی دارد و در آن می‌توانید انواع برنامه‌ها در دسته‌بندی‌های متفاوت را پیدا کنید.

2. ربات‌ Google Play (APK) Downloader؛ آموزش دانلود از گوگل پلی با ربات تلگرام

ربات تلگران دانلود از گوگل پلی

گزینه بعدی در فهرست ربات دانلود از پلی استور که می‌توانید مدنظر داشته باشید، این ربات است. این ربات تلگرامی دانلود از گوگل پلی، یک ربات‌ ایرانی که مدعی است برنامه‌ها را مستقیما از گوگل‌پلی در اختیار شما قرار می‌دهد. کافی است لینک برنامه را برای این ربات ارسال و پس از عضویت در کانال مربوط به آن، لینک دانلود را دریافت کنید.

3. ربات دانلود برنامه تلگرام APK Downloader (PiniGerTeam)

ربات تلگران دانلود از گوگل پلی

از دیگر ربات های دانلود از گوگل پلی، ربات APK Downloader (PiniGerTeam) است. این ربات هم یک ربات ایرانی است و پیش از این که بتوانید از آن استفاده کنید، باید در کانال سازنده عضو شوید. سپس می‌توانید اپلیکیشن‌ها را با ارائه لینک گوگل‌پلی یا با جستجو از طریق خود ربات، دانلود و روی گوشی نصب کنید.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
بهترین ربات های تلگرام برای گروه ؛ 9 ربات مدیر گروه ...
مهسا راد05 مهر 1401 10:30
thumbnail
آموزش قرار دادن نظرسنجی در تلگرام (با ربات و بدون ربات)
محمد علی‌محمدی16 اردیبهشت 1401 18:30

سخن پایانی

تعداد زیادی ربات دانلود از گوگل پلی استور در تلگرام وجود دارد. در این مطلب به چند نمونه از آن‌ها اشاره کردیم. با این حال همیشه بهتر است نسخه اصلی را مستقیما از گوگل‌پلی دریافت کنید. همانطور که گفتیم، تعداد این ربات‌ها خیلی زیاد نیست و اکثر آن‌ها نیز برنامه‌ها را نه مستقیما از گوگل‌پلی بلکه از آرشیو سایت‌های متفرقه در اختیار شما قرار می‌دهند. نظر شما در مورد ربات دانلود برنامه در تلگرام چیست؟ اگر ربات دیگری می‌شناسید، در بخش نظرات با ما و سایر کاربران پلازا به‌اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400