گردونه شانس بیت کوین رایگان چیست؟

 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

.‌بیت کوین یکی از رمزارزهای دیجیتالی معروف و محبوب است که در یک دهه گذشته رشد چشمگیری داشته است. به همین دلیل هر فردی که قصد ورود به بازار ارزهای دیجیتال را دارد اولین رمز ارزی که نام آن را می‌شنود بیت کوین است. با توجه به ارزشی که این رمزارز دارد راه‌های متداولی برای خرید و به دست آوردن آن به وجود آمده است. روش‌های متداولی وجود دارد که به کمک آن‌ها می‌توان بیت کوین رایگان به دست آورد.

حال سؤال این است که آیا بیت‌کوین‌های که به صورت رایگان به دست می‌آیند واقعی هستند؟ از بین روش‌های متداول که برای به دست آوردن ارز دیجیتال رایگان وجود دارد کدام یک بهتر است؟ آیا می‌توان هر ارز دیجیتالی را به صورت رایگان به دست آورد؟ در این ادامه این مقاله قصد داریم تا جواب این سؤالات را به صورت کامل بررسی کنیم. پس با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

فهرست مطالب

آیا دریافت بیت کوین و ارز دیجیتال رایگان با گردونه شانس امکان دارد؟

بیت کوین چیست؟ | آسان بیت کوین

بیت کوین یکی از رمزارزهای با ارزش و محبوب است که در یک دهه گذشته توانسته است رشد چشمگیری داشته باشد. برای اولین بار ارائه بیت کوین رایگان توسط گاوین اندرسن انجام شد. به دست آوردن بیت کوین به صورت رایگان در واقع روشی است که در آن افراد می‌توانند به‌جای پرداخت پول از طریق انجام کارهای خاصی ارز دیجیتال به عنوان پاداش دریافت کنند. در سال 2010 اندرسن یک سایت مخصوص دریافت بیت کوین راه‌اندازی کرد. کاربران این سایت می‌توانستند با پرکردن صحیح یک کادر کپچا 5 بیت کوین دریافت کنند. بعد از گاوین اندرسن اشخاص دیگری سایت‌های طراحی‌کردن که با انجام کارهای خاصی به کاربران خود بیت کوین رایگان می‌دادند.

یکی دیگر از افرادی که از این شیوه استفاده کرد جرمی روبین بود. او در سال 2014 به دانشجویان در حال تحصیل دانشگاه فناوری ماساچوست MIT پیشنهاد داد که به‌ازای پاسخ‌دادن به چند سؤال می‌توانند 100 بیت کوین رایگان دریافت کنند. بیش از 70 درصد دانشجویان این دانشگاه پیشنهاد او را قبول کردند و بعد از دادن جواب صحیح به سؤالات برنده 100 بیت کوین شدند. همان‌طور که در این مثال‌ها معلوم است دریافت بیت کوین به صورت رایگان تنها به‌منظور پرداخت‌نکردن هزینه است و افراد باید برای دریافت ارز دیجیتال کارهای خاصی را انجام دهند.

نکته مهمی که باید در این خصوص به آن توجه داشته باشید این است که با توجه به ارزشی که بیت کوین دارد برخی از سایت‌ها تنها جهت بهره مندی و سودجویی از افراد وعده بیت کوین رایگان می‌دهند. به همین دلیل هر سایتی که این وعده را به کاربران خود می‌دهد حتماً واقعی نیست. از این رو  قبل از صرف وقت و انرژی خود در این سایت‌ها از معتبر بودن آن‌ها مطمئن شوید. به هر حال اگر به دریافت ارز دیجیتال رایگان علاقمند هستید می‌توانید از روش‌های که در ادامه بیان خواهیم کرد استفاده کنید.

از چه راه‌های می‌توان بیت کوین رایگان به دست آورد؟

بعد از اینکه دانستیم به دست آوردن بیت کوین رایگان امکان‌پذیر است حال این سؤال مطرح می‌شود که از چه روش‌های می‌توان برای دریافت بیت کوین استفاده کرد؟ اگر شما هم جزو افرادی هستید که با بازار ارزهای دیجیتالی آشنایی کافی ندارید یا اهل ریسک‌کردن نیستید بهترین روش برای شما این است که از این روش‌ها بیت کوین به دست آورید. همان‌طور که قبلاً به آن اشاره کردیم راه‌های متداولی برای به دست آوردن بیت کوین رایگان وجود دارد که برخی از آن‌ها معتبر هستند و شما می‌توانید با خیال راحت از آن‌ها استفاده کنید.

از جمله راه‌های که می‌توانید از طریق آن‌ها به ارز دیجیتال رایگان دست پیدا کنید می‌توانیم به سایت‌ها و بازی‌ها اشاره کنیم. شاید این سؤال برای شما پیش بیاید که چرا سایت‌ها بیت کوین رایگان به کاربران خود می‌دهند؟ خوب جواب این سؤال این است که با این روش‌ها بازدید سای بیشتر می‌شود. زمانی که بازید یک سایت بیشتر شود می‌توان بر روی سایت تبلیغات قرار داد و از این طریق کسب درآمد کرد. هر چقدر بازدید سایت بیشتر باشد هزینه‌ای درج تبلیغات در آن سایت نیز بیشتر می‌شود. به همین دلیل سایت‌ها در ازای افزایش بازدید مقدار کمی بیت کوین به کاربران خود هدیه می‌دهند.

از سایت‌ها و بازی‌های معتبر در این حوزه می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

دریافت بیت کوین رایگان با فاست بیت کوین

فاستبیت کوین یکی از سایت‌های است که به صورت واقعی به کاربران خود ارز دیجیتالی رایگان می‌دهد. در زبان انگلیسی فاست به معنی شیر آب است. دلیل نام‌گذاری این سایت این است که مانند شیر آبی که قطره‌قطره از آن آب می‌چکد این سایت نیز به‌ازای انجام کارهای مختلف به کاربران خود مقدار ناچیزی بیت کوین می‌دهد. هدف اصلی این سایت این است که افراد را به سمت بازار ارزهای دیجیتال سوق دهد و آن‌ها را هر چه بیشتر با این بازار آشنا کند.

شرط در یافت بیت کوین در این سایت انجام کارهای ناچیز و آسان در بازه‌های زمانی مشخصی است. لازم به ذکر است که مقدار پاداشی که این سایت به کاربران خود می‌دهد بسیار ناچیز است و در برخی موارد اصلاً ارزش وقت و انرژی که برای آن تلف می‌کنید را ندارد. از جمله کارهای که در فاست بیت کوین باید انجام دهید می‌توانیم به مواردی مانند مشاهده تبلیغات، کلیک‌کردن بر روی لینک‌ها، تکمیل آزمون‌ها و.. اشاره کنیم. اگر برای اولین بار است که وارد دنیا ارز دیجیتال می‌شود استفاده از فاست بیت کوین می‌تواند انگیزه‌ای برای ادامه این راه باشد.

گرفتن بیت کوین رایگان به کمک گردونه شانس

برخی از سایت‌ها وجود دارند که برای دریافت بیت کوین رایگان به کاربران خود مأموریت‌های خاصی می‌دهند. افرادی که مایل به دریافت بیت کوین از این طرق هستند می‌توانند بعد از گذراندن مأموریت‌ها وارد بخش گردونه شانس شوند. در گردونه شانس افراد به راحتی می‌توانند با چرخاندن گردونه مقداری بیت کوین رایگان دریافت کنند.

در گردونه شانس شما با توجه به سطح مأموریتی که انتخاب کرده‌اید می‌توانید شانس خود را برای برنده‌شدن امتحان کنید. استفاده از گردونه شانس می‌تواند روش خوبی برای دریافت ارز دیجیتال رایگان باشد. البته تمام سایت‌های که از گردونه استفاده می‌کنند معتبر نیستند به همین دلیل قبل از انجام مأموریت‌ها و اتلاف وقت خود باید از معتبر بودن سایت مطمئن شوید.

بیت کوین چیست؟ همه چیز درباره پادشاه قلمرو ارزهای دیجیتال - صرافی تریتکس

بانتی‌ها روشی جذاب برای دریافت بیت کوین رایگان

اگر در زمینه برنامه‌نویسی مهارت دارید بهترین روش برای دریافت بیت کوین رایگان استفاده‌کردن از بانتی‌ها است. در واقع شما در این روش باید باگ‌های موجود در پروژه‌های رمز ارزی را پیدا کنید. با پیداکردن هر باگ می‌توانید مقداری بیت کوین به عنوان پاداش دریافت کنید. یکی از پلتفرم‌های معتبر و فعال در این زمینه پلتفرم بانتی صفر ایکس است. در این روش مقدار بیت کوین رایگانی که به دست می‌آورید بسیار بیشتر از سایر روش‌های موجود است. پس اگر مهارت برنامه‌نویسی دارید حتماً این روش را امتحان کنید.

روش ساتوشی کوییز برای گرفتن بیت کوین هدیه

ساتوشی کویز یکی از بازی‌های معتبر برای دریافت بیت کوین رایگان است. در این بازی کاربران باید به سؤالات مختلف پاسخ درست دهند و در ازای هر پاسخ صحیح 100 ساتوشی برنده می‌شوند. نکته‌ای که در مورد این بازی باید به آن توجه کنید است که پاسخ شما باید در بین سه پاسخ بر تر بازی قرار بگیرد تا بتوانید برنده بازی باشید. اعتبار کیف پول شما حداقل باید 11 هزار ساتوشی باشد تا بتوانید آن را برداشت کنید.

بررسی نهایی دریافت بیت کوین رایگان

به طور خلاصه می‌توانیم بگوییم که بهترین راه برای دریافت بیت کوین رایگان استفاده از روش سایت‌ها یا بازی‌ها موجود در این حوزه است. علاوه بر این موارد در عرضه اولیه ارز دیجیتال شما می‌توانید ارزها را با قیمت بسیار مناسبی خریداری کنید. معمولاً شرکت‌های نوپایی که می‌خواهند در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت کنند برای تأمین نیاز مالی خود از عرضه اولیه ارز دیجیتال استفاده می‌کنند.

در عرضه اولیه معمولاً ارزهای دیجیتالی را با قیمت بسیار کمتری عرضه می‌کنند و به همین دلیل سرمایه‌گذاران زیادی به خرید ارز دیجیتال تمایل پیدا می‌کنند. به این طریق شرکت مربوطه می‌تواند به بهترین شکل ممکن سرمایه اولیه موردنیاز خود را تأمین کند. خرید ارز دیجیتال در عرضه‌های اولیه می‌تواند سود خوبی برای سرمایه‌گذاران داشته باشد.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402