بررسی بازی Fort Solis؛ تجربه‌ای جدید و مرگ آفرین در مریخ!

بررسی بازی Fort Solis; تجربه‌ای جدید و مرگ آفرین در مریخ!
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بازی Fort Solis عنوانی در دست توسعه از استودیوهای Fallen Leaf و Black Drakkar Games بوده که قرار است در قالب یک بازی چند جانبه برای پلتفرم های مختلف عرضه شود. شرکت قدرتمند ولی ناشناس Dear Villagers قرار است بازی را عرضه کند که در ادامه به بررسی این بازی خواهیم پرداخت.

بازی فورت سویلز یک محصول علمی تخیلی و خیالی از سوی Dear Villagers بوده که اینبار قرار است بخش های تاریک سیاره مریخ را به تصویر بکشد. بطور کلی این بازی بازگو کننده آن است که در اوج امیدبخشی و اطمینان ممکن است همه چیز به فروپاشی تبدیل شود. به همین دلیل نباید به هیچ بخشی از بازی اطمینان نمود که اگر چنین شود ضرر و زیان آن را خودتان خواهید دید. همین موضوع سبب خواهد شد تا این بازی در میان بهترین بازی های 2023 کامپیوتر حضور خوبی داشته باشد.

فهرست مطالب

بازی Fort Solis

بازی فورت سویلز که یک محصول تک نفره سوم شخص بوده شما را در شبی طولانی در مریخ قرار خواهد داد که این موضوع آغازگر رویدادهای خطرناک و مرگ افرین بسیاری خواهد بود. داستان بازی بی شک روایتگر مزیت های بسیاری از سوی بازی بوده که با پایان معرفی بازی Fort Solis به بررسی و نقد آن خواهیم پرداخت. پیشنهاد می شود در ادامه با وبسایت پلازا همراه باشید.

داستان Fort Solis

داستان Fort Solis

فورت سولیس همانطور که گفته شد یک بازی تک نفره بوده که باید تمامی مراحل پیش روی خود را به صورت انفرادی پشت سر بگذارید و خبری از نیروی کمکی و حتی دوست نخواهد بود. شبی طولانی در مریخ در انتظار شما بوده که مهندس جک لیری به یک هشدار معمولی در مریخ پاسخ میدهد.

همچنین بخوانید :

هشداری که جک لیری فکرش را نمیکرد که قرار است به خطرناک ترین و تلخ ترین شب عمر او تبدیل شود. حال این مهندس داستان برای پیگیری و رفع مشکل راهی بخشی از سیاره در مریخ خواهد شد که ناگهان شاهد از دسترس خارج شدن اوضاع میشود. این داستان همانطور که شاهدش بودید قرار است بخش های تاریک بسیاری را برای شما نمایان کند ولی قبل از حضور در داستان باید بدانید که رده بندی سنی بازی 16+ تعیین شده که پیشنهاد می شود آنرا رعایت کنید. این رده بندی سنی به دلیل معماهای پیچیده و صحنه های ترسناک بسیار بازی تعیین شده است.

بررسی Fort Solis

فورت سولیس تجربه ای وفادار و عالی بوده که میتواند مزیت های بسیاری را برای سرگرمی و دانلود Fort Solis در اختیار شما قرار دهد. بی شک بازیگران حرفه ای که برای این بازی انتخاب شده اند میتوانند در این شب طولانی نقش خود را به شکل اصولی ایفا کنند ولی این شما هستید که مدیریت کاراکترهای بازی را برعهده خواهید داشت. فورت سولیس با اجرایی از سوی راجر کلارک و تروی بیکر و جولیا باورن قرار است تمامی احساسات شما اعم از ترس و همدلی و خشونت و خیلی موارد دیگر را بکارگیری کند. روایتگری بازی شامل داستان و بخش های اضافی بوده که این موضوع میتواند گیم پلی Fort Solis را به شکل بهتری تداعی کند.

بررسی Fort Solis

گزارش های ویدیویی عرضه شده از سوی ویدیوهای ضبط شده این موضوع را اثبات میکند که یک چیزی در این سیاره و سفینه درست نیست زیرا صداهای درآمده و به ضبط رسیده حضور یک هیولا و یا روح را تائید میکند ولی دوربینی در لحظه نتوانسته آن را ضبط کند. تونل های بسیار موجود در این بازی مملو از خزنده هایی بوده که در کسری از ثانیه میتواند تمام دانش شما در زمینه های مختلف نظیر مهندسی و پزشکی را به نابودی بکشاند.

همانطور که گفته شد ژانر Fort Solis در زمینه تخیلی و علمی بوده که باید در یک محیط کاملا جذاب به دنبال کشف چیزی باشید که اطلاعی از آن ندارید. از دیگر مزایای برجسته بازی میتوان به طراحی ایده آل و دیدنی آن اشاره داشت. طراحی بازی به شکلی انجام گرفته که میتواند نظر شما را بطور کامل از همان ابتدای بازی جذب نماید. موتور گرافیکی قدرتمندی که در ساخت بازی استفاده شده یک طراحی دیدنی را به ارمغان آورده که سبب شده جذابیت های بسیاری به بازی افزوده شود. صداگذاری بازی نیز با افکت های بسیاری همراه بوده که این موضوع سبب خواهد شد تا گیم پلی بازی به شکل ویژه ای جذاب شود.

تاریخ انتشار Fort Solis

براساس اطلاعات بدست آمده بازی فورت سویلز قرار است تابستان 2023 این بازی عرضه شود که شرکت Dear Villagers روز دقیقی را برای انتشار بازی مشخص نکرده است ولی تا تاریخ انتشار آن زمان بسیاری باقی نمانده است. در ادامه میتوانید با دیگر اطلاعات مهم بازی آشنا شوید که پیشنهاد می شود باما همراه باشید.

پلتفرم های بازی Fort Solis

پلتفرم های بازی Fort Solis

توسعه دهندگان بازی وعده ساخت بازی برای پلتفرم رایانه های شخصی را تایید نموده اند که قرار است بازی تنها برای این پلتفرم عرضه شود و در حال حاظر برنامه ای برای کنسول های بازی نظیر پلی استیشن 5 و 4 نخواهند داشت.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400