بررسی بازی Counter-Strike 2؛ مرگ کانتر 1 نزدیک است؟

بررسی بازی Counter-Strike 2; مرگ کانتر 1 نزدیک است ؟
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در برنامه ریزی اخیر شرکت Valve، بازی Counter-Strike 2 محصول جدیدی از همکاری چند شرکت بوده که با وفاداری به نسخه اصلی بازی سعی دارد گیمرهای خود را به دنیای جدیدی از بازی های کانتر منتقل کند. جهت بررسی بازی کانتر استریک 2 باما همراه باشید.

به تازگی لینک هایی از بازی عرضه شده است که گیمرهای بسیاری را مجاب به دانلود بازی کانتر ۲ نمود. در ادامه اطلاعات بیشتری را از کانتر استرایک 2 عرضه خواهیم نمود اما قبل از آغاز این بخش باید بدانید که شرکت Valve روند توسعه و ساخت این بازی را با همکاری شرکت های Gamania + Nexon + Tiancity انجام داده است که این موضوع سبب خواهد شد تا با یکی از بهترین نسخه های کانتر مواجه باشید. برای آشنایی با نقد بازی Counter-Strike 2 با پلازا همراه باشید.

فهرست مطالب

بازی Counter-Strike 2

بازی Counter-Strike 2

بازی کانتر استریک 2 براساس گفته های شرکت سازنده ارتباطی با نسخه اول نخواهد داشت ولی برای ساخت آن از نسخه اول الهام گیری شده است. این موضوع از دید گیمرهای بسیاری واقعی نبوده زیرا با عرضه رسمی نسخه دوم بازی شاهد دوگانگی شدن گیمرهای بازی خواهیم بود. به همین دلیل شاهد کانتر استرایک 2 در فضای مجازی بوده ایم. پیشنهاد می شود ادامه مقاله را از دست ندهید که دلایل بسیاری را برای دانلود بازی کانتر ۲ اعلام خواهیم نمود.

معرفی بازی Counter-Strike 2

کانتر 2 محصولی نام آشنا از شرکت های Valve Corporation و Nexon بوده که برای انتشار آن شرکت های دیگری نیز به میان آمده اند. اگر به دنبال این هستید که با بخش های جدید این بازی آشنا شوید میتوانید در ادامه توضیحات با این مورد آشنا شوید.

بررسی بازی Counter-Strike 2

بازی کانتر استریک آنلاین ۲ بعد از افشاگری در روند ساخت باز هم توانست گیمر های بسیاری را شگفت‌زده نماید زیرا شرکت توسعه دهنده بازی با وفاداری به خط داستانی و طراحی اصلی بازی یک گزینه نسبتاً جدید با طراحی بهبود یافته را عرضه نمود که این موضوع سبب شد تا گیمرهای نسخه اول بازی قادر به حضور در نسخه دوم نیز باشند. حال میتوان گفت که داستان بازی Counter-Strike 2 نسخه جدیدی از کانتر 1 بوده است.

اگر نیم نگاهی به تصاویر قرار گرفته از این بازی داشته باشید متوجه خواهید شد که اصلی ترین تغییری که می‌توان شاهد آن بود طراحی کاملاً دیدنی بازی بوده است. تمامی اجزای بازی اعم از محیط های مراحل و یا سلاح های در اختیار شما و حتی شخصیت‌ها دستخوش این تغییرات بوده اند که این مورد سبب شد تا این بازی در میان یکی از بهترین بازی های گرافیکی سال ۲۰۲۳ قرار داشته باشد. در بخش صداگذاری نیز همان صداپیشه های اصلی با هیجانات بالا برای شما در نظر گرفته شده است که ارتباط عالی طراحی و صداگذاری سبب به وجود آمدن یک گیم پلی عالی خواهد شد.

بررسی بازی Counter-Strike 2

گیم پلی Counter-Strike 2 می تواند شما را برای مدت زمان طولانی سرگرم و چالش‌های بسیاری را در اختیارتان قرار دهد. در حالت آنلاین بازی شما قادر به ایجاد یک اتاق خواهید بود که می توانید دوستان و اشخاصی که مد نظر دارید را وارد نموده و سپس با یکدیگر به رقابت بپردازید. اگر تصمیم دارید در لیگ‌های جهانی بازی حضور پیدا کنید مانعی پیش روی شما نخواهد بود زیرا در این زمینه نیز یکسری مزیت های کلیدی برایتان تعبیه شده که می توانید مهارت ها و قدرت خود در زمینه تیراندازی را با دیگر گیمر های بازی قیاس کنید.

بعد از عرضه بازی اشخاص بسیاری با ثبت کامنت های منفی در خصوص نقد بازی Counter-Strike 2 قصد داشتند که این پروژه جذاب و دوست داشتنی را به نوعی خدشه دار کنند و با کشیدن نسخه اول بازی به این داستان سعی بر برهم‌زدن خاطرات گیمر ها داشتند که شرکت سازنده با وعده هایی که در توییت خود انتشار داد اعلام نمود که این بازی تداخلی برای نسخه اول نخواهد داشت.

گیمر هایی که در نسخه اول حضور دارند می توانند به بازی خود ادامه دهد تقریباً همه گیمر ها کانتر را به نبردهای خونین تروریستها با نیروهای یگان ویژه می شناسند که در نسخه دوم بازی نیز همین داستان قرار است شما را سرگرم نماید. برای دانلود Counter-Strike 2دلایل بسیاری وجود داشته که اگر نیم نگاهی به تریلرهای عرضه شده از سوی بازی و یا تصاویر آن داشته باشید کاملاً متوجه این موضوع خواهید شد.

در رابطه با ژانر بازی Counter-Strike 2 بد نیست بدانید که وب سایت استیم برای این بازی سبک های تیراندازی و اکشن و ماجراجویی را در نظر گرفته است که این مورد سبب خواهد شد تا بازی در میان گزینه های بتل آنلاین نیز حضور خوب و چشمگیری داشته باشد.

تاریخ انتشار بازی Counter-Strike 2

تاریخ انتشار بازی Counter-Strike 2

در رابطه با تاریخ انتشار بازی باید بدانید که در ابتدا قرار بود این بازی در پاییز ۲۰۲۳ به طور کامل معرفی شود ولی با نفوذ یکسری گیمر های حرفه ای به سرور های اصلی توسعه دهنده بازی توانستند نسخه هک شده بازی را استخراج و آن را در فضای مجازی به اشتراک بگذارند که در حال حاضر شاهد عرضه شدن یک نسخه چند پارتی از بازی در سطح وب بوده ایم که این موضوع سبب شد تا بازخوردهای منفی بسیاری به توسعه دهنده بازی وارد شود زیرا توسعه بازی هنوز به طور کامل پایان نیافته بود که نسخه های اولیه آن به فضای مجازی درز پیدا کرد.

پلتفرم های بازی Counter-Strike 2

پلتفرم های بسیاری برای عرضه بازی درنظر گرفته نشده است و تنها گیمرهای مایکروسافت ویندوز قادر به حضور در این بازی محبوب و دوست داشتنی هستند. در ادامه توضیحات باما همراه باشید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400