سریال ترکی خواهران و برادران (Kardeşlerim) | خلاصه داستان و بازیگران

 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سریال ترکی خواهران و برادران از جمله مجموعه‌های تلویزیونی این کشور است که پخش آن از سال 2021 شروع شده و تا کنون ادامه دارد. در ادامه مقاله پیش رو با معرفی و بررسی سریال خواهران و برادران همراه شما هستیم.

ساخت درام‌های نوجوانانه که با چاشنی عشق همراه هستند، در کشور ترکیه امری مرسوم است و سالانه دست کم یک سریال ترکی تولید شده به این موضوع مربوط می‌شود‌. از معروف‌ترین مجموعه‌های ترکی ساخته شده این ژانر باید به تلخ و شیرین (Hayat Bazen Tatlidir)، عشق 101 (Love 101)، در انتظار آفتاب (Günesi Beklerken) و  سریال غنچه‌های زخمی (Kırgın Çiçekler) اشاره کنیم. حال از سال 2021 تا کنون شاهد پخش یکی از مشهورترین سریال‌های ترکی در این ژانر به نام سریال خواهر و برادرانم هستیم.

سریال ترکی خواهران و برادران به کارگردانی سرکان بیرینجی (Serkan Birinci) ساخته شده است. تیم نویسندگان این مجموعه متشکل از گل آبوس سمرجی (Gül Abus Semerci)، ملیس وزیراوغلو ایلماز (Melis Veziroğlu Yılmaz)، مرت مریچلی (Mert Meriçli) و ظفر اوزر چتینل (Zafer Özer Çetinel) هستند. سریال از سال 2021 شروع به پخش کرد و تا کنون شاهد 4 فصل از آن بوده‌ایم که در شبکه atv پخش می‌شود. در ادامه مقاله پیش‌ رو پلازا با معرفی کامل و بررسی فیلم خواهران و برادران همراه شما هستیم.

در ویدیوی زیر می‌توانید تریلر سریال ترکیه ای برادر و خواهرانم را تماشا کنید.

فهرست مطالب:

زمان پخش سریال خواهران و برادران ترکی

این اثر نخستین بار در 20 فوریه 2021 (2 اسفند 1399) بر روی آنتن رفت. اگر کنجکاو هستید بدانید که سریال خواهر و برادرانم از کدام شبکه پخش می شود؟ باید بگوییم که این اثر از شبکه ATV بروی آنتن می‌رود و تا کنون چهار فصل از آن ساخته شده است. ممکن است کنجکاو باشید که به طور کل سریال خواهران و برادران چند قسمت است؟ در این باره نیز باید بگوییم  تاکنون119 قسمت این سریال پخش شده‌ و هر قسمت آن حدودا 137 دقیقه زمان می‌برد. در انتها باید اشاره کنیم که ساعت پخش سریال ترکیه ای خواهران و برادرانم شنبه‌‌ها ساعت 20:30 به وقت ایران است‌.

در قسمت پایین می‌توانید جدول پخش این سریال را تماشا کنید

فصلتاریخ شروعتاریخ پایانتعداد قسمت‌ها
اول20 فوریه 2021 (2 اسفند 1399)19 ژوئن 2021 (29 خرداد 1400)18
دوم11 سپتامبر 2021 (20 شهریور 1400)11 ژوئن 2022 (21 خرداد 1401)38
سوم3 سپتامبر 2022 (12 شهریور 1401)10 ژوئن 2023 (20 خرداد 1402)38
چهارم9 سپتامبر 2023 (18 شهریور 1402)25

نگاهی بر سازندگان سریال ترکی خواهران و برادران

در این بخش از بررسی سریال ترکی برادر و خواهرانم به معرفی کارگردان، سرکان برینچی (Serkan Brinci) می‌رسیم. سرکان برینچی کارنامه موفقی در زمینه ساخت سریال‌های درام دارد. او به دلیل ساخت سریال‌های مانند Kirgin cicekler و Cocuk معروف است. این کارگردان موفق در کنار نویسنده‌ای ماهر مانند گول ابوس سرمچی (Gul Abus Sermci) داستانی طراحی کردند که حاصلش مجموعه تلویزیونی برادر و خواهرانم شد. در کارنامه پرافتخار گول ابوس می‌توانیم سریال جذاب Kderimin Oyunu را تماشا کنیم.

داستان خواهران و برادران

خلاصه سریال خواهران و برادران / مرگ ملیسا در سریال خواهر و برادرانم

در این بخش از مقاله به خلاصه سریال خواهران و برادران قدیر، عمر، آسیه و امل است. داستان از برادر بزرگتر نقل می‌شود که تمام تلاش خود را می‌کند تا از برادر و دو خواهرش محافظت کند. اتفاقات طوری رقم می‌خورد که به جوانان درس امید می‌دهد و به آن‌ها گوشزد می‌کند که با هر ضربه‌ای نشکنند و دوباره بایستند و نهایت تلاش خود را بکنند.

خلاصه سریال خواهران و برادران درباره این چهار خواهر و برادر است که علاقه خاصی بین آنها جریان دارد و بهم متصل هستند. آنها طی حادثه‌ای شوم پدر و مادر عزیزشان را از دست می‌دهند و خوشبختی به یکباره از خانه آنان رخت برمی‌بندد. قدیر که همیشه سعی در محافظت از دیگر خواهر و برادران خود را دارد، باید باری دیگر آنها را جمع کند تا به مرغداری عمویشان بروند و در آنجا زندگی کنند. هرکدام از اعضای خانواده چالش‌هایی را پشت سر می‌گذارند و طی مشکلات تنها فقط می‌توانند به یکدیگر تکیه کنند. اما هسته داستان از جایی شروع می‌شود که سر و کله عاکف رئیس دانشکده در زندگی آنها پیدا می‌شود. عاکف درهای جدیدی رو به این خانواده می‌گشاید. درهایی متصل به دالانی تو در تو از رازهای تاریکی که به حقیقت مرگ‌ پدر و مادرشان مربوط است.

بازیگران سریال خواهران و برادران

در این بخش از مقاله با معرفی بازیگران سریال خواهران و برادران ترکی همراه شما هستیم.

جلیل نالچاکان در نقش عاکف ؛ از بازیگران سریال خواهران و برادران

خلاصه سریال خواهران و برادران / هنرپیشه‌های خواهر و برادرانم

جلیل نالچاکان (Celil Nalcakan) که در نقش عاکف بازی می‌کند، در 4 ژوئن 1978 در سیواس به دنیا آمده است. او در خانواده‌ای به دنیا آمد که پدرش تکنسین برق و مادرش معلم بود. جلیل نالچاکان زندگی پرفرازو نشیبی از نظر تحصیل داشت. او بعد از اتمام دبیرستان در رشته مهندسی زمین‌شناسی، شروع به تحصیل کرد اما پس از هفت سال، این رشته را ترک کرد و در سیواس مشغول به یادگیری تئاتر شد. اما مدتی نگذشت که جلیل تئاتر را نیز ترک کرد و وارد رشته گردشگری شد.

در نهایت جلیل نالچاکان رشته گردشگری را نیز ترک کرد و وارد حیطه بازیگری شد. او با بازی در سریال Sila وارد هنر بازیگری شد. از سری سریال‌های جلیل نالچاکان می‌توان به Hanimim Ciftilgi، سریال ‌Bitmeyen Sarki، سریال Intikam و Vicdan اشاره کرد. از سری فیلم های او نیز می‌توان به Ben Bir Denizim و Emanet اشاره کرد.

فادیک سوین آتاسوی در نقش سنگول

فادیک سوین آتاسوی در نقش سنگول / بازیگران سریال خواهران و برادران

فادیک سوین آتاسوی (Fadik Sevin Atasoy) بازیگر، فیلمنامه‌نویس، کارگردان و نویسنده اهل ترکیه در 1 اکتبر 1975 (9 مهر 1354) به دنیا آمد. او بازیگری را در سن کودکی تجربه و سپس از سال 2000 به طور جدی شروع کرد. اولین سریال او Bizim Evin Halleriبود و در سال 2005 نیز پا به سینما گذاشت. از آثار معروف این بازیگر باید به سریال‌های Dudaktan Kalbe، Aynadaki Düşman و Ah Kalbim اشاره کنیم‌. نام او در بین اسامی بازیگران سریال ترکی خواهر و برادرانم قرار دارد و برای ایفای نقش خود صاحب جایزه بهترین بازیگر زن در ترکیه شد.

جونیت مته در نقش اورهان

جونیت مته در نقش اورهان / فیلم خواهران و برادران

جونیت مته (Cüneyt Mete) از بازیگران اهل ترکیه، متولد 9 سپتامبر 1970 (18 شهریور 1349) است. او بازیگری را از سال 1991 و فیلم Varyemez شروع کرد و در سریال‌هایی مثل Beni Affet، Aşkların En Güzeli و Aşk ve Mavi ایفای نقش داشته است. او در سریال ترکی خواهران و برادران یکی از نقش‌های کلیدی را ایفا می‌کند.

آهو یائتو در نقش سوزان

فیلم خواهران و برادران / علت مرگ قدیر در سریال خواهر و برادرانم

آهو یائتو (Ahu Yagtu) که در نقش سوزان بازی می‌کند، متولد 11 ژوئیه 1978 (20 تیر 1357) است. او با بازی در سریال‌هایی مانند گوزل و زن، شهرت بسیاری کسب کرده است. آهو در دوران کودکی، زمانی‌که تنها 7 سال داشت، پدر و مادرش از هم جدا می‌شوند و او نزد مادربزرگ پدری‌اش بزرگ می‌شود. با اینکه زندگی سختی داشته اما ادعا می‌کند که کودکی بسیار خوبی را تجربه کرده است. جالب است بدانید که آهو یائتو دو بار ازدواج کرده و جدا شده است و در عین حال فرزند پسری به نام کمال دارد.

آهو در سن 20 سالگی شروع به یادگیری حرفه بازیگری می‌کند و در فیلم‌های تبلیغاتی بسیاری بازی می‌کند. او علاوه‌بر بازیگری در مجری‌گری نیز تجربه دارد. از سری فیلم‌ها و سریال‌های او می‌توان به Svicinin Karisi، سریال Kosimer Nevzat، برنامه Canim Babam و Paraparca اشاره کرد.

سیمگه سلچوک در نقش نباهت ؛ از بازیگران سریال خواهران و برادران

فیلم ترکی خواهران و برادران / بازیگران سریال خواهران و برادران

سیمگه سلچوک (Simge Selçuk) متولد 27 ژانویه 1975 در ترکیه است. او بازیگری را از سال 1993 و سریال Ferhunde Hanımlar شروع کرد. این هنرپیشه فارغ‌التحصیل رشته هنر است تاکنون آثار معروفی مثل Küçük Kadınlar، Canevim و Zümrüdüanka در کارنامه خود دارد. این هنرپیشه در سریال خواهر و برادرانم نقش نباهت همسر سابق عاکف را دارد.

سو بورجو یازگی کوشکون در نقش آسیه

سریال خواهران و برادران چند قسمت است / بازیگران سریال خواهران و برادران

سو بورجو یازگی کوشکون (Su Burcu Yazgı Coşkun) متولد 15 آوریل سال 2005 (26 فروردین 1384) است. او بازیگری را هنگامی که تنها 6 سال داشت با سریال Farklı Boyut شروع کرد و سپس در آثاری همچون Sana Bir Sır Vereceğim، Kadın، Kuzgun و Kırmızı Oda حضور داشت. سو بورجو در فیلم‌ سینمایی Dabbe 3: Bir Cin Vakası یکی از نقش‌های کلیدی را ایفا کرد و حال در سن جوانی ایفاگر نقش آسیه در فیلم ترکی خواهران و برادران است.

ییگیت کوچاک در نقش عمر/ییلماز

سریال خواهر و برادرانم / فیلم خواهران و برادران

ییگیت کوچاک (Yiğit Koçak) هنرپیشه اهل ترکیه در 12 اکتبر 1995 (20 مهر 1374) به دنیا آمد.‌ او بازیگری را از سال 2017 و سریال تلویزیونی Seni Kimler Aldı شروع کرد. او سپس در آثاری همچون Kimse Bilmez و Gel Dese Aşk حضور داشت. کوچاک در سریال ترکی خواهران و برادران نقش پسر احمد و سوزان را دارد.

اونور سعید یاران در نقش دوروک ؛ از بازیگران سریال خواهران و برادران

نظرات درباره خواهر و برادرانم / سریال خواهر و برادرانم

اونور سعید یاران (Onur Seyit Yaran) بازیگر و مدل سابق متولد 13 ژانویه 1995 (23 در 1373) است. این هنرپیشه ابتدا در زمینه مدلینگ فعالیت می‌کرد و از سال 2017 با سریال Kalk Gidelim وارد دنیای بازیگری شد. او در سریال Vuslat نیز ایفای نقش داشته است و در تبلیغات برندها نیز حضور دارد. اونور سعید یاران در خواهران و برادران نقش دوروک را ایفا می‌کند.

هالیت اوزگور ساری در نقش قدیر

بازیگران سریال خواهران و برادران

هالیت اوزگور ساری (Halit Ozgur Sari) بازیگر اهل ترکیه در 4 اکتبر 1993 (12 مهر 1372) به دنیا آمد‌. او بازیگری را از سال 2018 شروع کرد و نخستین بار با سریال قیام ارطغرل (Diriliş Ertuğrul) جلوی دوربین رفت. او سپس در سریال قهرمان (Şampiyon) ایفای نقش داشت. سریال‌های اتاق قرمز (Kırmızı Oda)، محافظ (Hakan: Muhafız) محرمانه (Gizli Saklı)، وحشی (Yabani)، فیلم‌های تابستان پارسال (Geçen Yaz) و درس خصوصی (Özel Ders) از آثار این هنرپیشه هستند.

آیلین آکپینار در نقش امل

بازیگران سریال خواهران و برادران

آیلین آکپینار (Aylin Akpınar) هنرپیشه نوجوان ترکی در سال 2012 (1391) به دنیا آمد. او بازیگری را از سال 2017 با سریال عروس استانبول (Istanbullu Gelin) شروع کرد و عشق به گریه می‌اندازد (Aşk Aglatir) اثر بعدی او بود. آیلین آکپینار در سریال خواهران و برادران نقش امل را دارد.

سایر هنرپیشه‌های خواهر و برادرانم عبارتند از:

 • هالیت اوزگور ساری (Halit Ozgur Sari) در نقش قدیر
 • جانیت مت (Cüneyt Mete) در نقش اورهان
 • گوزده تورکر (Gözde Türker) در نقش هاریکا
 • لیزگه جومرت (Lizge Cömert) در نقش سوسن
 • جیهان شیمشک (Cihan Şimşek) در نقش اوقولخان
 • داملاسو ایکیزاوغلو (Damlasu İkizoğlu) در نقش ملیسا
 • و…

بررسی سریال kardeslerim

نظرات درباره خواهر و برادرانم

فیلم ترکیه ای خواهران و برادران قوی شروع شد و سناریویی جذاب داشت که پیش از آن در کمتر سریال ترکیه ای می‌‌توانستیم نظیر آن را پیدا کنیم. اگرچه این سریال در ژانر نوجوانانه ساخته شده است اما نمی‌توان آن را صرفا سریالی مناسب نوجوانان خواند و به سبب درام قوی مناسب سنین مختلف است. بازی بازیگران از نقاط قوت این سریال محسوب می‌شود. به طوری که ریتینگ بالای آن نیز وابسته به این مسئله است. بازی‌ها باورپذیر و دیدنی هستند و حس همذات پنداری مخاطب را برمی‌انگیزند. برخلاف بسیاری از سریال‌ها که شخصیت‌های بالغ و با سنین بالاتر سریال را اداره می‌کنند، سریال ترکی خواهران و برادران با بازیگران جوان و کم سن هدایت می‌شود که نقطه ضعف آن نیست.

اما همه این اتفاقاتی که ذکر کردیم تا فصل سوم ادامه‌دار بود و رفته‌رفته از کیفیت سریال کاسته شد. در هر قسمت برخلاف سناریوی قوی فصول اول و دوم، تکرارهای بیش از حد و کش دادن‌های طولانی یک اتفاق ساده را می‌دیدیم. نداشتن سناریوی خوب نیز از کیفیت بازی بازیگران کم می‌کرد. اگر نظرات درباره خواهر و برادرانم را بخوانید، متوجه‌ خواهید شد که اکثر مخاطبان از درام‌های بیش از حد و افتادن اتفاقات تلخ در سریال گله دارند. آنقدر این روند تکرار شده که مخاطب نسبت به مرگ یک شخصیت کاملا واکنشی عادی دارد.

ریتینگ سریال در فصل چهارم با افت قابل توجهی روبه‌رو شده اما هنوز وضعیت سریال آنقدر بد نشده که فینال بخورد و مخاطبان خاص خود را دارد. بنابراین هنوز نمی‌دانیم سریال با فصل چهارم خود به پایان می‌رسد یا نه اما چیزی که عیان است، رفتن تقریبا تمام شخصیت‌های اصلی از سریال است‌.

سوالات متداول

سریال ترکیه ای برادر و خواهرانم فصل چهارم دارد؟

بله فصل چهارم این اثر در حال پخش است.

سریال ترکیه ای برادر و خواهرانم درباره چیست؟

سریال ترکیه ای برادر و خواهرانم درباره چهار خواهر و برادر است که بعد از فوت پدر و مادرشان با زندگی‌ای سخت، دست‌و پنجه نرم می‌کنند

کلام پایانی

بررسی سریال خواهران و برادران

در ابتدای مقاله سعی کردیم مجموعه تلویزیونی ترکیه ای برادر و خواهرانم را معرفی کنیم. سپس داستان سریال را برایتان بازگو کردیم. در نهایت می‌توانید با بازیگران این سریال ترکی زیبا آشنا شوید. پس از پخش فصل اول و تایید فصل دوم سریال خواهر و برادرانم معلوم شد که با اثری پرمخاطب روبه‌رو شده‌ایم و رسیدن این سریال به فصل چهارم گواه این موضوع است. به نظر شما به همین زودی‌ها به عنوان سریال خواهران و برادران قسمت آخر می‌رسیم یا این اثر ادامه‌دار می‌شود. امیدواریم که از مطالب این مقاله خوشتان آمده باشد. لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید. از همراهی شما سپاس‌گزاریم.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران18 دیدگاه
avatar
خواهر برکه و دورک ...
.
26 شهریور 1402، 09:42
پاسخ
6
2
سلام خدمت عزیزان ممنونم من خواهر برکه، دورک و سارپ و عمر تولگا هستم قسمت دوم سریال خواهران برداران رو میتونید از طریق گو گل یا آپارات پیدا کنید و بله واقعا داخل سریال خیلی ها فوت کردن و این صحنه دل خراش بود و شما کاربران نمی توند چیز به گارکردان بگید
avatar
Nnnn
.
08 مرداد 1402، 23:48
پاسخ
5
10
سلام چجوری میتونم فصل دوم خواهران و برادران و ببینم از چه سایتی؟؟
avatar
مهران
.
07 مرداد 1402، 19:02
پاسخ
3
3
آی بیکه،👩🏻‍🦱حیف شد 😢🥀 🪦 RIP از مرگ دیگران در این فیلم اونقد ناراحت نشدم ولی این دختر 🤦🏻‍♂️ ولی از دست یه نفر 👩🏻‍🦰نجات پیدا کرد
avatar
وووو
.
08 مرداد 1402، 23:47
پاسخ
2
0
@مهران
سلام از کجا میتونم فصل دومشو ببینم؟؟
avatar
محمد ریگی
.
07 مرداد 1402، 10:56
پاسخ
2
10
سلام سریال خیلی قشنگه اما اینکه همه دارن فوت میکنند اصلا جالب نیست واقعاً حیفه الآنم چرا باید آبی که بمیره سریال مسخره میشه
avatar
اندیا زاهدی
.
28 تیر 1402، 16:07
پاسخ
5
10
عالی خیلی خوبه من همیشه میبینم لطفا فصل ۴ هم زودتر بزارید دستتون درد نکنه
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402