طرح یکپارچه خودرو؛ ثبت نام خودرو در سایپا و ایران خودرو

طرح تخصیص یکپارچه خودرو
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

طرح یکپارچه خودرو سامانه‌ای جامع و کامل برای ثبت نام خودرو برای اشخاصی بوده که واجد شرایط دریافت ماشین هستند. در این طرح شما با ثبت نام و ارائه اطلاعات خود می‌توانید اعلام کنید که شرایط لازم برای شرکت در طرح تخصیص خودرو را دارید.

در خصوص طرح یکپارچه تخصیص خودرو اخبار بسیاری دست به دست می‌شود که خوشبختانه طرح و قانون جدیدی چندی پیش تحت عنوان وکالتی نمودن حساب مطرح شد. این مورد سبب شد تا دست اشخاصی که به عنوان دلال در این طرح حضور دارند به نوعی قطع شود و ماشین بیشتر به دست اشخاصی که منتظر هستند برسد. در ادامه این مقاله پلازا شما را به شکل بهتری با این طرح آشنا خواهیم نمود.

فهرست مطالب

طرح یکپارچه خودرو چیست؟

بطور کلی می‌توان گفت که فرایند ثبت نام قرعه کشی سایپا و ایران خودرو از سوی کاربران به‌طور حقیقی انجام خواهد گرفت. با حضور مراجع قضایی در قانون‌گذاری‌های این طرح دیگر شما شاهد هیچ گونه سوء استفاده از اشخاص نخواهید بود و بیشتر ثبت‌نامی‌هایی که در قرعه کشی برنده می‌شوند جزو اشخاص حقیقی بوده که این موضوع می‌تواند شانس برنده شدن اشخاص را بالاتر ببرد. در ادامه اطلاعات بیشتری را در این زمینه مطرح خواهیم نمود.

این طرح به گفته مسوولین با هدف تسهیل شرایط برای متقاضیان راه‌اندازی شده است. در این طرح شما با قرار دادن مبلغ اولیه 100 میلیون تومان و وکالتی نمودن حساب خود می‌توانید ثبت نام کرده و در لیست انتظار قرار بگیرید. این موضوع برای جلوگیری از حضور دلالان انجام گرفته که دیگر کسی نمی‌تواند برای چندین بار ثبت‌نام کند.

طرح یکپارچه خودرو

موضوعی که باید مدنظر داشته باشید نداشتن پلاک به اسم خودتان بوده زیرا در این صورت دیگر قادر به ثبت نام خودرو نخواهید بود و باید از شخص دیگری بخواهید که به جای شما ثبت‌نام کند که در خصوص این موضوع نیز محدودیت‌هایی درنظر گرفته شده است. همچنین در قیمت‌گذاری ماشین‌ها مجلس دولت جمهوری اسلامی ایران قوانین خوبی را درنظر گرفته است که این موضوع سبب شده تا از افزایش ناگهانی و هیجانی ماشین فاصله بگیریم و بیشتر ماشین‌ها ارزان‌تر از قیمت بازار به دست مشتریان برسند.

در توضیحات فوق به شکل بهتری با این موضوع آشنا شدید. در ادامه می‌توانید با دیگر اطلاعات مرتبط نظیر ثبت نام در طرح یکپارچه تخصیص خودرو سایپا و ایران خودرو آشنا شوید.

ثبت نام در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

برای ثبت نام طرح یکپارچه خودروهای سایپا و ایران خودرو شما می‌توانید از سامانه esalecar اقدام کنید. پس از انجام ثبت نام و به محض ورود به این سایت شاهد ماشین‌ه ای تولیدی خودروسازان ایرانی خواهید بود. لازم به ذکر است برای ثبت نام سامانه یکپارچه تخصیص خودرو ایران خودرو و سایپا، باید از قبل حساب خود را وکالتی کرده باشید تا امکان ورود به صفحه ثبت‌نام و مشخصات را داشته باشید.

طرح یکپارچه خودرو

یکی از قوانینی که باید به آن دقت داشته باشید این است که براساس دستورالعمل های پلیس راهور، قبل از ثبت نام خودرو باید در سامانه راهور (سامانه سخا) اطلاعات فردی و سکونتی خود را ثبت و یا بروز کنید. ناقص بودن و یا درست نبودن هریک از آیتم‌های این بخش سبب خواهد شد تا نام شما از لیست قرعه کشی حذف شود پس به آن دقت داشته باشید.

سخن پایانی

در خصوص طرح یکپارچه تخصیص خودرو هرآنچه که لازم بود بدانید در مقاله‌ای کوتاه گفته شد. شما عزیزان می‌توانید تجربیات و نقدهای خود در خصوص این طرح برایمان ارسال کنید و بگویید که با ثبت‌نام در سامانه یکپارچه خودرو سایپا و ایران خودرو، آیا شانس افراد عادی در برنده شدن بیشتر است یا خیر تغییری در این زمینه دیده نشده است. بی‌تردید نظرات شما در پیشبرد اهداف سایت و افزایش سطح کیفی مقاله تاثیرگذار خواهد بود.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران49 دیدگاه
avatar
yas
.
22 اردیبهشت 1402، 16:16
پاسخ
0
1
سلام وقتتون بخیر من یه وانت بار دارم که برام کار میکنه و ماشین سواری ندارم میتونم داخل این طرح ها ثبت نام کنم یا چون پلاک وانت به اسممه چنین اجازه ای ندارم؟؟
avatar
زهرا
.
21 اردیبهشت 1402، 14:59
پاسخ
4
0
سلام توروخدا کاری کنید این حساب وکالتی را بردارید آخه ازکجا بیاریم من این همه منتظریودم الان باید ۱۰۰ میلیون گرو بزارم آخه از کجابیارم منی که مادرم
avatar
امیر
.
20 اردیبهشت 1402، 07:58
پاسخ
0
9
باسلام این روش هم کارسازنیست،زیراعده ای پولدار،براچندنفرفقیر۱۰۰میلیون حساب باز می کنند،وهرکدام برنده شد،مبلغی به اومی دهند.
avatar
رستگار
.
18 اردیبهشت 1402، 06:04
پاسخ
2
3
سلام. من حدود دو و نیم سال پیش تو قرعه کشی خودرو برنده شدم و الان حدود ۲ سال است خودرو به نامم نیست ، سوال ، من می توان الان در طرح جوانی ، یعنی سه فرزندی ، تو طرح یکپارچه شرکت کنم ، لطفاً راهنمایی کنید .
avatar
.
20 اردیبهشت 1402، 22:02
پاسخ
0
1
@رستگار
با سلام این طرح نیز کارساز نیست چراکه وقتی ثبت نامی صورت می‌گیرد به اندازه تعداد ثبت نام کنندگان بلکه بیشتر از آن خودروسازان بدون قرعه کشی ودر حد اکثر یکی دوما خودرو رادر اختیار مشتریان قرار دهند نه ده ما ونه چند سال
avatar
مادرفرزند دوم
.
17 اردیبهشت 1402، 21:38
پاسخ
4
24
سلام من یه مادرم فرزند امسال دارم خبر اینک مادرا هم باید حساب ۱۰۰ تومنی داشته باشند تمام امیدم ازم گرفت چرا چون ما پول نداریم ۱۰۰ تومن ک بخایم بریزیم حساب تا ماشینی برنده بشیم حداقل برا مادرها این قانون بروارید حساب وکالتی ازکجا از چ درامدی باز کنیم ۱۰۰ ملیون برا شما پول خورده برا ما قشر متوسط حتی ظعیف یه رویایی غیر ممکنه چطور پول جمع کنیم وام بگیرم کی ضامنمون میشه چطور قسط هاش بدیم طلا بفروشیم کو طلا کو سکه بریم دزدی کنیم یکم بدرد مردم کشورتون بخورید . خوشبختی شما دارید لذت زندگی شما دارید فقط ب ما میگید بچه بیارید پ یه دلخوشی به مردم و این مادرها بدید . مسولین اگ میخونید لطفا طرح مادران حساب وکالتی بردارید اخه ما از کجا ۱۰۰ ملیون بیاریم خدا خوشش میاد موندم توش حقمون خوردید با این حساب وکالتی مسخره تون. من ک حلال نمیکنم چون سهم من مادر هیچ وقت گیرم نمیاد از این مملکت
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400