معرفی انیمه انتقام جویان توکیو؛ داستان، شخصیت‌ها، نمرات

انیمه انتقام جویان توکیو
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

انیمه انتقام جویان توکیو یکی از انیمه‌های شونن است که در سال 2021 منتشر شد. با ما همراه باشید تا بیشتر با این انیمه آشنا شویم.

ژانر انیمه انتقام جویان توکیو علمی تخیلی، اکشن و درام است. اگر به انیمه‌هایی که داستان آن‌ها درباره سفر در زمان است علاقه دارید می‌توانید به تماشای این انیمه نیز بپردازید. انیمه توکیو ریونجرز بر اساس یک مجموعه مانگا به همین نام از کن واکویی (Ken Wakui) و به کارگردانی کوئیچی هاتسومی (Koichi Hatsumi) تولید شده است. زمان پخش انیمه انتقام جویان توکیو اولین بار در تاریخ 11 آوریل 2021 روی آنتن شبکه MBS بود و حدود دو سال پس از فصل اول انیمه انتقام جویان توکیو فصل 2 در 8 ژانویه 2023 پخش شد. تا الان پس از پخش دو فصل تعداد قسمت های انیمه انتقام جویان توکیو 37 اپیزود بوده و مدت هر قسمت حدود 20 دقیقه است. در ادامه این مقاله از پلازا به توضیح داستان انیمه توکیو ریونجرز می‌پردازیم و بیشتر درباره این انیمه صحبت می‌کنیم.

فهرست مطالب:

داستان فصل اول انیمه انتقام جویان توکیو

انیمه Tokyo Revengers

تاکمیشی هاناگاکی برای شخصی که چند سال از او کوچکتر است کار می‌کند و مورد سرزنش او و دیگران قرار می‌گیرد و به عذرخواهی معروف است. این باعث شده است که از زندگی‌اش لذت نبرد و اعتماد به نفس کمی داشته باشد. یک روز او مشغول تماشای تلویزیون بود که خبر کشته شدن هیناتا تاچیبانا (Hinata Tachibana) و نائوتو تاچیبانا (Naoto Tachibana) توسط گروه توکیو مانجی (Tokyo Manji Gang) را شنید. هیناتا تاچیبانا دختری بود که تاکمیشی هاناگاکی در دوران نوجوانی به او علاقه داشت. این خبر سبب شد که به ناراحتی تاکمیشی افزوده شود.

مدتی بعد وقتی منتظر قطار بود شخصی او را هل داد و ناگهان به دوازده سال قبل سفر در زمان انجام داد. این باعث شد دوستان خود و اتفاقاتی که در نوجوانی تجربه کرده بود مرور کند. او نائوتو که برادر هیناتا است می‌بیند و به او می‌گوید که سفر در زمان کرده است و از او می‌خواهد که تلاشش را انجام دهد که دوازده سال بعد خودش و خواهرش توسط گروه توکیو مانجی کشته نشوند. ادامه داستان را در انیمه تماشا کنید.

داستان فصل دوم انیمه انتقام جویان توکیو

انیمه توکیو ریونجرز

داستان فصل دوم انیمه Tokyo Revengers از آن‌جایی شروع می‌شود که کازوتورا (Kazutora) به تاکمیشی کمک می‌کند که بتواند فرار کند و به او اطلاع می‌دهد که گروه توکیو مانجی با یک گروه خلافکار سازمان‌یافته به اسم اژدهایان سیاه (Black Dragons) ادغام شده است. در ادامه نائوتو با تاکمیشی ملاقات می‌کند و ضرورت را بر این می‌بیند که او به گذشته سفر کند. برای ادامه داستان انیمه را تماشا کنید.

شخصیت های انیمه انتقام جویان توکیو و معرفی صداپیشگان

در این بخش قصد داریم به معرفی کاراکترهای انیمه Tokyo Revengers بپردازیم و با صداپیشگان آن‌ها نیز آشنا شویم.

تاکمیشی هاناگاکی (Takemichi Hanagaki)

معرفی انیمه انتقام جویان توکیو

تاکمیشی هاناگاکی شخصیت اصلی مانگا و انیمه انتقام جویان توکیو است. تاکمیشی برای کسی کار می‌کند که از او چندین سال کوچکتر است و او را سرزنش می‌کند. سختی‌های زندگی‌اش از او جوانی با اعتماد به نفس کم ایجاد کرده است که برای کوچکترین مسائلی که تقصیر او هم نیست از دیگران عذرخواهی می‌کند. روزی در حال تماشای اخبار از تلویزیون خبری ناگوار را می‌شنود. در اثر یک حادثه سفر در زمان انجام می‌دهد و به دوازده سال قبل و دوران مدرسه برمی‌گردد. پس از این که متوجه می‌شود به گذشته سفر کرده است فکر می‌کند که می‌تواند از رخ دادن اتفاقاتی جلوگیری کند. پس در زمان گذشته فرد دیگری را از آن خبر ناگوار آگاه می‌کند و از او می‌خواهد خواسته‌اش را انجام دهد.

صداپیشه این شخصیت یک صداپیشه ژاپنی به اسم یوکی شین (Yuki Shin) است. همچنین صداپیشه این شخصیت در نسخه دوبله انگلیسی ایجی بکلز (A.J. Beckles) نام دارد. در ادامه به معرفی شخصیت مانجیرو سانو می‌پردازیم.

مانجیرو سانو (Manjiro Sano)

بررسی انیمه Tokyo Revengers

مانجیرو سانو یکی از بنیانگذارهای گروه توکیو مانجی است. او را مایکی نیز صدا می‌کنند. مایکی مدتی پس از ملاقات با تاکمیشی او را به گروه توکیو مانجی دعوت می‌کند. وقتی متوجه می‌شود که تاکمیشی توانایی سفر در زمان دارد تصمیم می‌گیرد به گروه پایان دهد. دو سال بعد گروه دیگری را تأسیس کرد. مایکی در زمان حال رئیس گروه خلافکاری سازمان‌یافته بونتن است.

صداپیشه این شخصیت یک صداپیشه ژاپنی به اسم یو هایاشی (Yu Hayashi) است. همچنین صداپیشه‌های این شخصیت در نسخه دوبله انگلیسی الکس لی (Aleks Le) و کیسی مانگیلو (Casey Mongillo) نام دارند.

کن ریوگوجی (Ken Ryuguji)

زمان پخش انیمه انتقام جویان توکیو

کن ریوگوجی کاپیتان دوم گروه توکیو مانجی و بهترین دوست مانجیرو سانو است. نام دیگر او درکن (Draken) است. درکن پس از مشاهده روش مقابله تاکمیشی با کیوماسا (Kiyomasa) با او دوست می‌شود. درکن نیز بعد از مدتی متوجه می‌شود که تاکمیشی می‌تواند در زمان سفر کند.

صداپیشه این شخصیت یک صداپیشه ژاپنی به اسم تاتسوهیسا سوزوکی (Tatsuhisa Suzuki) و ماسایا فکونیشی (Masaya Fukunishi) همچنین صداپیشه این شخصیت در نسخه دوبله انگلیسی شان چیپلاک (Sean Chiplock) نام دارد.

همچنین بخوانید :

کیسوکه باجی (Keisuke Baji)

داستان انیمه انتقام جویان توکیو

کیسوکه باجی کاپیتان دسته اول گروه توکیو مانجی و همچنین یکی از بنیانگذاران گروه توکیو مانجی است. یک روز او و کازوتورا (Kazutora) تصمیم گرفتند برای تولد مایکی یک موتور از فروشگاهی سرقت کنند. آن‌ها نمی‌دانستند که آن فروشگاه متعلق به برادر بزرگتر مایکی است و در هنگام سرقت موتور، برادر مایکی کشته شد.

صداپیشه این شخصیت یک صداپیشه ژاپنی به اسم ماساکی میزوناکا (Masaaki Mizunaka) است. همچنین صداپیشه این شخصیت در نسخه دوبله انگلیسی لوسین داج (Lucien Dodge) نام دارد.

امتیازات انیمه انتقام جویان توکیو

شخصیت های انیمه انتقام جویان توکیو

با داستان انیمه انتقام جویان توکیو و شخصیت‌های آن آشنا شدیم، در ادامه این مقاله به نقد انیمه Tokyo Revengers و بررسی نمره‌های آن در دو سایت معروف می‌پردازیم. انیمه توکیو ریونجرز در سایت آی‌ام‌دی‌بی امتیاز 8 از 10 و در سایت My Anime List نیز امتیاز 8 از 10 را به دست آورده است. در این انیمه با این که مانند بعضی دیگر از انیمه‌های با موضوع سفر در زمان، یک شخص قصد محافظت کردن از دوستانش را دارد اما توانسته است از آن‌ها متمایز شود.

در بعضی از نقدها این طور بیان شده است که فصل دوم انیمه توکیو ریونجرز نسبت به فصل اول آن افت داشته است. یکی از نقدها به انیمه این است که تاکمیشی هاناگاکی که شخصیت اصلی این انیمه است، در حالی که یک فرد بیست و شش ساله است و پس از سفر به زمان گذشته در بدن دوران نوجوانی خود قرار گرفته است و دانش زمان حال خود را به همراه دارد اما نحوه فکر کردن و رو به رو شدن با مسائل او بیشتر شبیه به نوجوانان کم سن و سال در نظر گرفته شده است.

بعضی دیگر از نقدها به این موضوع اشاره می‌کنند که سفر در زمان یکی از موضوع‌های پرتکرار در انیمه‌ها است و اگر به درستی به عنوان یکی از ویژگی‌های داستان اضافه نشود می‌تواند باعث کم شدن جذابیت انیمه برای مخاطب و کاهش نمره آن در سایت‌ها شود.

کلام آخر

در این مطلب به بررسی انیمه Tokyo Revengers پرداختیم. می‌توانید تریلر انیمه انتقام جویان توکیو را تماشا کنید و اگر از تماشا کردن انیمه‌های اکشنی که در آن‌ها سفر در زمان نیز رخ می‌دهد خوشتان می‌آید، می‌توانید دانلود انیمه Tokyo Revengers را آغاز کنید. همچنین می‌توانید نظرتان درباره انیمه توکیو ریونجرز را در بخش دیدگاه‌های پلازا با دیگران به اشتراک بگذارید. از این که تا پایان این مقاله پلازا همراه ما بودید از شما متشکریم.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400