معرفی انیمه سوار مرده بازی مرگ؛ داستان، شخصیت‌ها و امتیازات

نقد انیمه سوار مرده بازی مرگ
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

تصور کنید که ناگهان در بدن یک نوجوان 16 ساله تازه به قتل رسیده بیدار شوید که قاتلش هنوز در تلاش است تا کار را تمام کند. این همان چیزی است که در داستان انیمه سوار مرده بازی مرگ اتفاق می‌افتد. با ما همراه باشید تا بیشتر با انیمه Dead Mount Death Play 2023 آشنا شویم.

انیمه Dead Mount Death Play 2023 تاریک در واقع یک ایسکای معکوس منحصر به فرد است؛ زیرا آدم بد داستان، همان قهرمان داستان است و می‌خواهد زندگی آرامی داشته باشد. این انیمه از روی یک مجموعه مانگای ژاپنی نوشته ریوگو ناریتا «Ryohgo Narita» و تصویرگری شینتا فوجیموتو «Shinta Fujimoto» ساخته شده است. مانگای این اثر دارای بیش از ۹۰ ولوم است که هنوز هم ادامه دارد. زمان پخش انیمه سوار مرده بازی مرگ که در تاریخ ۱۱ آوریل ۲۰۲۳ (۲۲ فروردین ۱۴۰۲) بوده است.

تریلر انیمه Dead Mount Death Play 2023  به ما بینشی می‌دهد که چگونه خدای جسد در این موقعیت قرار گرفت و بقیه  شخصیت‌ها را به سخره خواهد گرفت. در این مقاله پلازا، به معرفی انیمه Dead Mount Death Play 2023 پرداخته‌ایم. اگر دلتان یک ایسکای عجیب و غریب می‌خواهد، با ما تا انتها همراه باشید.

فهرست مطالب

داستان انیمه سوار مرده بازی مرگ

سر شاگروا ادیت لوگرید «Sir Shagrua Edith Lugrid» که به شکننده فاجعه معروف است، گروهی از قهرمانان را به لانه ی جادوگر شیطانی که با نام خدای جسد «Corpse God» شناخته می‌شود، هدایت می‌کند تا در نهایت صلح را به سرزمین بازگرداند. با این حال، درست زمانی که شاگروا ضربه نهایی را وارد می‌کند، خدای جسد طلسم جادویی عجیب و غریب جدیدی را انجام می‌دهد.

او با استفاده از این طلسم خود را به آینده، یعنی به بدن یک پسر نوجوان ۱۶ ساله می‌فرستند. او ناگهان خود را به عنوان پسری سپید مویی با گلویی بریده در یک کوچه می‌بیند و با تعجب شروع به راه رفتن در خیابان می‌کند، جایی که به آرامی خاطرات خود را از نام پولکا شینویاما «Polka Shinoyama» به دست می‌آورد. او به یاد می‌آورد که پولکا توسط یک زن عجیب و غریب با کلاغی بر دوش به نام میساکی ساکیمیا «Misaki Sakimiya» تعقیب و کشته شده است.

پولکا با اینکه هنوز به بدن فعلی‌اش عادت نکرده، در نهایت به اتاقی می‌افتد که در آن می‌تواند از جادو برای احضار یک دست استخوانی غول‌پیکر برای کشتن میساکی استفاده کند. سپس ناگهان صحنه‌ای پیش چشمانش ظاهر می‌شود که مشخص می‌کند، خدای جسد اکنون مالک پولکا است. از سویی دیگر شاگروا هنوز مشکوک است که خدای جسد حتی پس از اینکه درگیری سخت و کشته شدن توسط او نابود شده باشد.

شخصیت های انیمه سوار مرده بازی مرگ

انیمه Dead Mount Death Play 2023 با وجود این که کاراکترهای زیادی ندارد، اما توانسته با همین شخصیت‌ها نیز داستانی قوی و زیبا بسازد. این انیمه دارای شخصیت‌هایی است که با وجود این که نقش زیاد پررنگی ندارند، اما در به جلو پیش رفتن و پیشرفت شخصیت‌های اصلی کمک میکنند. با وجود این که این انیمه در روزهای اول انتشارش است، اما برخی شخصیتها بین اوتاکوها محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. در ادامه به معرفی کاراکترهای انیمه Dead Mount Death Play 2023 خواهیم پرداخت:

پولکا شینویاما (Polka Shinoyama)

معرفی انیمه Dead Mount Death Play 2023

صداپیشگی شخصیت اصلی انیمه سوار مرده بازی مرگ را یوکی ساکاکیهارا «Yuki Sakakihara» برعهده دارد. پسری 16 ساله که توسط یک قاتلی به نام میساکی به قتل رسید. بدن او اکنون میزبان یک جادگر است که به عنوان خدای جسد شناخته می‌شود‌. خدای جسدی که در بدن او زندگی می‌کند، به دنبال زندگی مسالمت آمیز است که در زندگی قبلی خود از آن محروم بوده است.

اگرچه در این جهان منابع جادویی کمتری وجود دارد، اما خداوند جسد می‌تواند از بدن پولکا برای احضار اسکلت‌های مختلف استفاده کند. همچنین قادر است با روح‌های مرده صحبت کند و یک جسد را به عنوان یک زامبی برای جنگیدن احیا کند.

خدای جسدی که در بدن پولکا زندگی می‌کند، معمولا به ارزش‌های انسانی پایبند نیست. اما گاهی اوقات کاملا اخلاقی رفتار می‌کند؛ به عنوان مثال، در مقابل زنان و کودکان کاملا با ملایمت رفتار می‌کند و به نحوی آن‌ها نقطه ضعف او هستند. تفاوت‌های رفتاری او با پولکای واقعی به اندازه‌ای قابل توجه است که چندین نفر از اعضای خانواده او می‌گویند: باور نکردنی است که پولکا در کنار زنان به خوبی صحبت می‌کند، در گذشته او از زنان وحشت داشت.

میساکی ساکیمیا (Misaki Sakimiya)

یکی دیگر از شخصیت های انیمه سوار مرده بازی مرگ میساکی ساکیمیا است. او یک قاتل 17 ساله با شخصیتی عجیب و غریب که خانواده‌اش در پیش چشمانش درگذشتند. پس از زندگی در یتیم خانه، او در سال‌های نوجوانی خود را به گونه‌ای گذراند تا از قاتل انتقام بگیرد و مانند او، از انجام دادن کارهای وحشیانه خوشحال شود. به این ترتیب، او به استخدام کلاریسا «Clarissa» درمی‌آید. یک روز کلاریسا به میساکی مشخصات آخرین فردی را که مشتری می‌خواهد بمیرد را نشان می‌دهد؛ پولکا شینویاما، شانزده ساله. میساکی، با وجود اینکه تنها یک سال از قربانی بزرگتر است، این کار را می‌پذیرد تا نشان دهد توانایی کشتن یک بچه بی‌گناه را دارد یا خیر.

پس از کشتن پولکا، او قصد داشت خودش را بکشد، زیرا احساس کرد که این تنها قتلی است که هنوز آن را تجربه نکرده است. خدا جسد او را با استفاده از بدن پولکا می‌کشد و سپس او را به عنوان یک زامبی زنده می‌کند. از آن پس میساکی، عاشق پولکا و در واقع خدای جسد می‌شود. در طول تعداد قسمت های انیمه سوار مرده بازی مرگ می‌توانید ببینید که میساکی مدام در حال تماشای پولکا است. بدن زامبی‌اش، به او اجازه می‌دهد تا با بزاق و دندان خود، بقیه را به طور موقت فلج کند.

تاکومی کورویا (Takumi Kuruya)

شخصیت های انیمه سوار مرده بازی مرگ

صداپیشگی تاکومی را ویس اکتور محبوب اوتاکوها، یعنی اوما اوچیدا «Yuma uchida» برعهده دارد. اگر انیمه‌های جوجوتسوکایسن و بنانا فیش را دیده باشید، حتما صدای زیبای این ویس اکتور را به یاد خواهید آورد. تاکومی یک خبرچین مستقر در بخش شینجوکو توکیو است که از پهپادهای غیرقانونی برای جمع‌آوری داده‌ها در کنار روش‌های دیگر استفاده می‌کند. گاهی اوقات، او همچنین به قاتلان قراردادی کمک می‌کند تا اجساد قربانیان خود را پنهان کنند. طبق دستورات لیزا کوراکی « Lisa Kuraki»، او با خدای جسد همراه شده و با جمع‌آوری اطلاعات مشتریان در طول جلسات، به کسب و کار خود رونق می‌بخشد.

در نقد انیمه سوار مرده بازی مرگ از تاکومی به عنوان یک نابغه یاد می‌کنند. او شرکت خود را در سن 14 سالگی تاسیس می‌کند. اما بعد از این که شرکتش توسط بزرگسالان از او گرفته می‌شود، رو به کارهای خلاف می‌آورد.

همچنین بخوانید :

امتیازات انیمه سوار مرده بازی مرگ

کاراکترهای انیمه Dead Mount Death Play 2023

ژانر انیمه Dead Mount Death Play 2023 اکشن، ایسکای و دارک فانتزی است. و توانسته در بین عاشقان این ژانرها جایگاه خوبی پیدا کند. منتقدان و مخاطبان، این انیمه جدید را مورد تحسین قرار داده و معتقدند این انیمه تنوعی بین انیمه های ایسکای به وجود آورده است. درباره امتیازات انیمه سوار مرده بازی مرگ باید بگوییم که این عنوان در سایت IMDB نمره 7.5 را از آن خود کرده است. همین سبب می‌شود تا شما تردیدی در دانلود انیمه Dead Mount Death Play 2023 نداشته باشید.

کلام آخر

بررسی انیمه سوار مرده بازی مرگ تا اینجا به پایان رسید. داستان جذاب این انیمه همراه با قسمت‌های طنزی که ماهرانه در آن وجود دارد، می‌تواند شما را برای مدتی میخکوب کند. انیمه Dead Mount Death Play 2023 جزو جدیدترین انیمه‌هایی است که امسال منتشر شده است. با توجه به تمام نقدها و بررسی‌هایی که در این مقاله بیان کردیم، می‌توانید به شاهکار بودن آن پی ببرید. امیدواریم از دیدن این انیمه در کنار دوستان و خانواده، لذت ببرید و نظرات خود را درباره انیمه سوار مرده بازی مرگ با ما درمیان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400