معرفی انیمه تو یه دنیای دیگه مهارت تقلب بدست اوردم ؛ داستان، شخصیت‌ها و نمرات

انیمه تو یه دنیای دیگه مهارت تقلب بدست اوردم
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

انیمه تو یه دنیای دیگه مهارت تقلب بدست اوردم یکی از انیمه‌های سینن (Seinen) است که در سال 2023 منتشر شده است. با ما همراه باشید تا به بررسی انیمه Isekai de Cheat Skill wo Te ni Shita Ore wa بپردازیم و با این انیمه آشنا شویم.

مانگای انیمه Isekai de Cheat Skill wo Te ni Shita Ore wa از یک لایت ناول (Light Novel) که نویسنده آن میکو (Miku) و تصاویر آن توسط رین کواشیما (Rein Kuwashima) آماده شده بود، به نویسندگی میکو و تصاویر ایجاد شده از کازومی میناتوگاوا (Kazoumi Minatogawa) اقتباس شده است. کارگردان‌های این انیمه شین ایتاگاکی (Shin Itagaki) و شینگو تانابه (Shingo Tanabe) نام دارند.

ژانر انیمه تو یه دنیای دیگه مهارت تقلب بدست اوردم اکشن، فانتزی و ماجرایی است. یکی از انیمه‌های ایسکای (Isekai) است که به انیمه‌ها و داستان‌هایی گفته می‌شود که در آن یکی از شخصیت‌ها در اثر یک اتفاق وارد یک جهان فانتزی دیگر می‌شود. زمان پخش انیمه در دنیای دیگر مهارت چیت گرفتم اولین بار در تاریخ 7 آوریل 2023 معادل 18 فروردین 1402 بود و پخش آن ادامه دارد.

گفته می‌شود تعداد قسمت های انیمه در دنیای دیگر مهارت چیت گرفتم سیزده اپیزود است که تا الان شش اپیزود آن منتشر شده است و مدت هر قسمت آن حدود ۲۰ دقیقه است. در ادامه این مقاله از پلازا به معرفی انیمه تو یه دنیای دیگه مهارت تقلب بدست اوردم می‌پردازیم و بیشتر درباره این انیمه صحبت می‌کنیم.

فهرست مطالب:

داستان انیمه Isekai de Cheat Skill wo Te ni Shita Ore wa

انیمه Isekai de Cheat Skill wo Te ni Shita Ore wa

داستان انیمه در دنیای دیگر مهارت چیت گرفتم از آن جا شروع می‌شود که یک دانش آموز به اسم یویا تنجو (Yuya Tenjo) که در حال عبور از یک خیابان بود متوجه شد که چند نفر در حال اذیت کردن یک دختر به اسم کائورو هوجو (Kaoro Hojo) هستند. او برای کمک به او رفت و آن افراد او را مورد ضرب و شتم قرار دادند. یویا تنجو در راه خانه زندگی گذشته خود را مرور کرد و این جمله از پدربزرگش را به یاد آورد که گفته بود حتی در سختی‌ها نیز مهربانی نسبت به دیگران برای تو خوشحالی به همراه می‌آورد. پدربزرگش خانه و پولش را پیش از مرگ برای یویا تنجو به ارث گذاشت و به گفته یویا تنجو تنها کسی بود که از او مراقبت می‌کرد.

بعضی از افراد او را به دلیل اضافه وزن و ظاهرش تحقیر می‌کردند و هر روز مورد اذیت قرار می‌گرفت. یک روز که از شدت ناراحتی به آینه‌ای چند بار با مشت کوبید از کنار آن دری به سمت جهان فانتزی دیگری گشوده شد. در این جهان فانتزی او می‌توانست مانند یک بازی به مراحل بالاتر برود و مهارت‌های جدیدی کسب کند. وقتی از جهان فانتزی برگشت اضافه وزنش از بین رفت و ظاهرش نیز تغییر کرد و وقتی روز بعد به مدرسه رفت دیگران فکر می‌کردند دانش آموز جدیدی است که به آن مدرسه منتقل شده تا این که گفت یویا تنجو است و آن‌ها متعجب شدند. می‌توانید ادامه داستان را در انیمه تماشا کنید. در ادامه مقاله به معرفی کاراکترهای انیمه در دنیای دیگر مهارت چیت گرفتم می‌پردازیم.

صداپیشگان و شخصیت های انیمه تو یه دنیای دیگه مهارت تقلب بدست اوردم

در این بخش قصد داریم به معرفی شخصیت‌های انیمه Isekai de Cheat Skill wo Te ni Shita Ore wa بپردازیم و با صداپیشگان آن‌ها نیز آشنا شویم.

یویا تنجو (Yuya Tenjo)

انیمه در دنیای دیگر مهارت چیت گرفتم

یویا تنجو شخصیت اصلی انیمه تو یه دنیای دیگه مهارت تقلب بدست اوردم است. یویا یک دانش آموز است که به دلیل ظاهرش مورد تمسخر و اذیت بعضی از دانش آموزان دیگر قرار می‌گیرد. او در خانه ای که پدربزرگش برای او به ارث گذاشته است زندگی می‌کند. روزی در این خانه دری به یک جهان فانتزی دیگر پیدا می‌کند که می‌تواند بین این دو رفت و آمد کند. در این جهان فانتزی او می‌تواند مانند یک بازی با غول‌های مختلف مبارزه کند و مهارت و امتیاز به دست آورد که در نتیجه آن ظاهرش به اندازه ای تغییر کرد که همکلاسی‌هایش او را نشناختند.

صداپیشه این شخصیت یک صداپیشه ژاپنی به اسم یوشیتسوگو ماتسوکا (Yoshitsugu Matsuoka) است. همچنین صداپیشه این شخصیت در نسخه دوبله انگلیسی لی جورج (Lee George) نام دارد.

کائورو هوجو (Kaoro Hojo)

معرفی انیمه تو یه دنیای دیگه مهارت تقلب بدست اوردم

کائورو هوجو عضوی از انجمن دانش آموزی مدرسه و دختر رئیس آکادمی معتبر اوسی (Ousei Academy) است. یک روز که چند نفر در حال اذیت کردن او بودند یویا تنجو که هنوز به جهان فانتزی نرفته بود و ظاهرش تغییر نکرده بود برای کمک به او می‌رود و مورد ضرب و شتم آن‌ها قرار می‌گیرد. وقتی کائورو هوجو دوباره یویا تنجو را ملاقات می‌کند او را برای درس خواندن در آکادمی اوسی دعوت می‌کند و در ادامه داستان به او علاقه پیدا می‌کند.

صداپیشه این شخصیت یک خواننده و صداپیشه ژاپنی به اسم آکاری کیتو (Akari Kitou) است. همچنین صداپیشه این شخصیت در نسخه دوبله انگلیسی کلسی ماهر (Kelsey Maher) نام دارد.

لکسیا وان آرسلیا (Lexia von Arselia)

بررسی انیمه Isekai de Cheat Skill wo Te ni Shita Ore wa

لکسیا وان آرسلیا پرنسس پادشاهی آرسلیا (Kingdom of Arselia) است. او قدرت جادویی زیادی دارد اما نمی‌تواند آن را کنترل کند. به دلیل این که مادرش یک الف بود مورد نفرت برادر ناتنی‌اش واقع می‌شود. یک بار نیز یویا تنجو او را از یک غول نجات می‌دهد.

صداپیشه این شخصیت یک صداپیشه و خواننده ژاپنی به اسم کائوری مائدا (Kaori Maeda) است. صداپیشه این شخصیت در نسخه دوبله انگلیسی کلی گرینشیلد (Kelly Greenshield) نام دارد.

آراکی تاکشی (Araki Takeshi)

شخصیت های انیمه تو یه دنیای دیگه مهارت تقلب بدست اوردم

آراکی تاکشی یکی از کسانی بود که یویا تنجو را اذیت می‌کرد. او عضوی از گروه Red Ogres است. پس از تغییر یویا تنجو بعد از بازگشت او از جهان فانتزی و منتقل شدن او به آکادمی اوسی این گروه قصد اذیت کردن یویا تنجو و کائورو هوجو را دارند که یویا تنجو به تنهایی گروه آن‌ها را شکست می‌دهد و اعضای گروه Red Ogres دستگیر می‌شوند.

صداپیشه این شخصیت یک صداپیشه ژاپنی به اسم چادو هوری (Chado Horii) است. صداپیشه این شخصیت در نسخه دوبله انگلیسی کوری فیلیپس (Cory Phillips) نام دارد.

امتیازات انیمه Isekai de Cheat Skill wo Te ni Shita Ore wa

در این بخش به نقد انیمه تو یه دنیای دیگه مهارت تقلب بدست اوردم و بررسی نمره‌های آن در دو سایت معروف می‌پردازیم. انیمه Isekai de Cheat Skill wo Te ni Shita Ore wa در هر دو سایت آی‌ام‌دی‌بی و My Anime List امتیاز 6.9 از 10 را دریافت کرده است.

طبق بعضی از نقدها انیمه در دنیای دیگر مهارت چیت گرفتم یک انیمه با نمونه داستان‌های تکراری از انیمه‌های ایسکای دیگر است که یک شخص که توسط بسیاری از افراد تحقیر شده است ناگهان با رفتن به یک جهان فانتزی و برگشتن از آن زندگی‌اش متحول می‌شود. اگر از انیمه‌های ایسکای و داستان‌های کلیشه‌ای آن خوشتان می‌آید می‌توانید با تماشا کردن انیمه تو یه دنیای دیگه مهارت تقلب بدست اوردم به گذراندن وقت خود بپردازید.

کلام آخر

در این مطلب به بررسی انیمه در دنیای دیگر مهارت چیت گرفتم پرداختیم. می‌توانید تریلر انیمه Isekai de Cheat Skill wo Te ni Shita Ore wa را تماشا کنید و اگر حس می‌کنید می‌توانید از تماشای این انیمه لذت ببرید و می‌خواهید با شخصیت‌های دیگر این انیمه آشنا شوید، دانلود انیمه Isekai de Cheat Skill wo Te ni Shita Ore wa را آغاز کنید. می‌توانید نظرتان درباره این انیمه را در بخش دیدگاه‌های پلازا با دیگران به اشتراک بگذارید. از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید از شما متشکریم.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400