معرفی انیمه نبرد از طریق آسمان ها

معرفی انیمه نبرد از طریق آسمان ها
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر با انیمه چینی آشنا نیستید، انیمه نبرد از طریق آسمان ها می‌تواند شروع خوبی برای شما باشد. این انیمه یکی از بهترین انیمه‌های چینی است که تاکنون منتشر شده است. با بررسی انیمه Battle Through the Heavens با ما همراه باشید.

به انیمه‌ های چینی، دونگهوا (donghua) می‌گویند. دونگهواهای بسیاری مانند انیمه تعالیم شیطانی، انیمه soul land، انیمه لینک کلیک، انیمه موهبت خدایان بهشتی و غیره، در دنیای انیمه محبوب هستند به طوری که به راحتی می‌توانند با انیمه های ژاپنی رقابت کنند. این دونگهواها به داستان‌های پرپیچ و خم و آرت منحصر به فرد خود معروف هستند. البته بسیاری از اوتاکوها با انیمه‌های جذاب چینی آشنا نیستند و نمی‌دانند چه دنیای زیبایی در آن‌ها نهفته است. اگر شما هم یکی از این اوتاکوها هستید، پیشنهاد می‌کنیم انیمه نبرد از طریق آسمان‌ ها را ببینید و سپس درباره دونگهواها نظر دهید!

فهرست مطالب

داستان انیمه نبرد از طریق آسمان ها

 بررسی انیمه Battle Through the Heavens

داستان انیمه نبرد از طریق آسمان ها در سرزمینی اتفاق می‌افتد که هیچ جادویی وجود ندارد. سرزمینی که در آن قوی‌تر قانون گذاری کرده و ضعیف موظف به اطاعت از آن قوانین است. سرزمینی مملو از گنجینه‌های جذاب و زیبایی و در عین حال مملو از خطرات پیش بینی نشده، شیائو یان (Xiao Yan) پسر شیائو ژان (Xiao Zhan) و گو ونشین (Gu Wenxin) زندگی می‌کند. هنگامی که شیائو یان نه ساله بود، مادرش توسط دشمنان کشته شد و پدرش هرگز در مورد آن صحبت نکرد. تا پانزده سالگی، هنر رزمی او هیچ پیشرفتی نداشت، زیرا حلقه مادرش تمام پیشرفت‌های او را از بین می‌برد. یک روز شیائو یان پس از تماس با حلقه با پیرمرد یائو چن (Yao Chen) روبرو می‌شود.

با کمک یائو چن، شیائو یان پیشرفت‌های بزرگی در هنرهای رزمی می‌کند و از مرگ مادرش که محرک اصلی پیشرفت و ترقی او بود، مطلع می‌شود. شیائو یان در آکادمی جیانان (jianan) ثبت نام کرده و در آن‌جا دوستانی پیدا می‌کند. بعد از آن به دلیل اتفاقاتی که در طول انیمه (و سریال) خواهید دید، او زندانی شده و به سختی فرار می‌کند.

اما چیزی که انتظار شیائو یان را می‌کشد، حقیقتی تلخ است. او بعد از مدتی متوجه می‌شود که خانواده‌اش محکوم به فنا هستند. حال این که او چگونه در این مسیر پر پیچ و خم پای می‌گذارد و چگونه می‌تواند با سرنوشت شوم خود مبارزه کند، چیزی است که در طول انیمه نبرد از طریق آسمان ها خواهید دید. همین ماجراهای نفس گیر هستند که سبب شده‌اند ژانر انیمه نبرد از طریق آسمان فانتزی، ماجراجویی و درام باشد.

همچنین بخوانید :

شخصیت های انیمه نبرد از طریق آسمان

داشتن شخصیت‌های قوی و شکست ناپذیر، چیزی است که بین دونگهواهای چینی مشترک است. انیمه Battle Through the Heavens نیز از این قاعده مستثنی نیست. کاراکترهای انیمه نبرد از طریق آسمان ها بسیار زیبا به تصویر کشیده شده‌اند. هم کارکترهای مرد و هم کاراکترهای زن، هر دو در طول انیمه پیشرفت می‌کنند. همین موضوع سبب شده تا شخصیت های انیمه نبرد از طریق آسمان مورد تحسین منتقدان و همچنین مخاطبان قرار گیرند. در ادامه به معرفی آنان می‌پردازیم:

یان شیائو (Yan Xiao)

زمان پخش انیمه نبرد از طریق آسمان ها

یان شیائو نقش اصلی این انیمه سریالی است که تنها فرزند خانواده شیائو نیز هست. او بسیار باهوش و مهربان است. به طوری که در منهوای این انیمه می‌بینید که بخاطر نجات یک دختر از دست ارازل و اوباش به سختی کتک می‌خورد. منهوا به داستان‌های مصوری می‌گویند که معمولا محصول کشور چین هستند. یان شیائو در سن 11 سالگی به درجه استادی رسید اما به دلیل شرایط خاص در عرض 3 سال توانایی خود را از دست داد. از آن پس مردم دیگر برای او احترامی قائل نبودند. همین اتفاق سبب شد تا او به فکر پس گرفتن قدرت و همچنین اعتبار خانوادگیش شد.

چن یائو (Chen Yao)

کاراکترهای انیمه نبرد از طریق آسمان ها

صداپیشگی این شخصیت را لو یوشوآن (Liu Yuxuan) برعهده دارد. چن یائو همان کسی است که از طریق حلقه یان شیائو احضار شده و به او در قوی‌تر شدن و بازپس گیری قدرتش کمک می‌کند. در واقع، چن یائو استاد شیائو یان در کیمیاگری و پرورش دو چی (Dou Qi) است. شیائو یان او را در ابتدا به عنوان روحی که در حلقه‌ای که از مادرش گرفته بود، ملاقات کرد. بد نیست بدانید دلیل اصلی این که یان شیائو قدرتش را از دست می‌داد، چن یائو بود. زیرا او نیروی دوچی شیائو یان را می‌گرفت تا خود را از خواب عمیق بیدار کند.

شون ار شیائو (Xun Er Xiao)

شخصیت های انیمه نبرد از طریق آسمان

دختر جوانی که دوران کودکی خود را در قبیله شیائو گذراند. او شیائو یان را «برادر بزرگ» صدا می‌کند، اما در حقیقت عاشق او است. عشق شون شیائو از آن‌جایی شروع شد که شیائو یان مخفیانه وارد اتاق او شد تا از دو دی (Dou Di) او برای تقویت استخوان‌هایش استفاده کند. شون شیائو یک مبارز با استعداد نیز هست و در بسیاری از جنگ‌ها و ماجراجویی‌ها جان شیائو یان را نجات می‌دهد.

او گذشته‌ای بسیار مرموز دارد. بعدها مشخص می‌شود که شین شیائو وارث شماره یک قبیله گو و تنها دارنده خون کامل دو دی در قبیله گو در 1000 سال گذشته است.

شیائو ییشیان (Xiao Yixian)

او دختر پادشاه یخ و دوست شیائو یان است. ییشیان در بدن خود انواع مختلف سم را دارد.

نالان یانران (Nalan Yanran)

نامزد سابق شیائو یان است که نامزدی خود را پس از از دست دادن توانایی‌های خود بهم زد. با این حال، او یک توافق سه ساله از شیائو یان را پذیرفت تا برای بازپس گیری غرور قبیله خود مبارزه کند.

نقد انیمه نبرد از طریق آسمان ها

انیمه نبرد از طریق آسمان ها از سال 2017 پخش می‌شود. تا به حال، 4 فصل با قسمت‌های ویژه مربوطه منتشر شده و فصل پنجم آن نیز از 31 جولای 2022 شروع به پخش کرد تاکنون نیز ادامه دارد.

تعداد قسمت های انیمه نبرد از طریق آسمان نیز در فصل 1 و 2 و 3 دوازده قسمت بودند، همچنین در فصل چهار 24 اپیزود و در فصل 5 تاکنون 91 اپیزود از این انیمه منتشر شد. درباره قسمت‌های ویژه این انیمه نیز می‌توان گفت که هر فصل قسمت‌های ویژه خاص خود را دارد، اما در مجموع 21 قسمت ویژه از این انیمه وجود دارد. بد نیست بدانید از روی انیمه Battle Through the Heavens، یک سریال با همین نام نیز ساخته شده است که بازیگر محبوب و خوش چهره چینی شیائو ژان (xiao zhan) نیز در آن نقش آفرینی کرده‌ است.

انیمه نبرد از طریق آسمان ها از روی رمانی با همین نام که توسط تیانکن تودو (Tiancan Tudou) نوشته شده است. این رمان یکی از مجموعه‌های سه‌گانه او است، دو رمان دیگر جهان رزمی (Wu Dong Qian Kun) و فرمانروای بزرگ (Da Zhuzai) هستند که هر دو به دونگهوا تبدیل شده‌اند.

این انیمیشن توسط استودیو Shanghai Foch ساخته شد و حول محور سفر شخصیت اصلی آن یعنی شیائو یان (Xiao Yan) می‌چرخد تا قوی‌تر شود و شرافت خانواده خود را پس بگیرد. او بخاطر تحقیر نامزد سابقش، نالان یانران (Nalan Yanran)، که آشکارا نامزدی خود را به دلیل از دست دادن موقعیت خود به عنوان یک تزکیه کننده این تصمیم را گرفت.

به طور کلی می‌توان گفت انیمه نبرد از طریق آسمان ها همانند سایر دونگهواهای چینی بسیار هیجان انگیز است. این انیمه که از روی رمان ساخته شده می‌تواند با تصاویر خیره کننده و زیبای خود به همراه داستان پر پیچ و خم و پر رمز و راز شما را بر سر جای خود میخکوب کند. پس اگر تاکنون انیمه چینی ندیده‌اید، انیمه نبرد از طریق آسمان ها می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

امتیازات انیمه Battle Through the Heavens

این انیمه در 3 فصل و تعدادی ساید استوری و سینمایی ساخته شده است که همگی مورد استقبال عاشقان انیمه قرار گرفته‌اند. آخرین سریالی که از انیمه نبرد از طریق آسمان ها منتشر شده Fights Break Sphere: Origin نام دارد که در سال 2022 اکران شد. دو مینی سریال دیگر نیز در دست ساخت هستند که هنوز تریلر انیمه Battle Through the Heavens آن‌ها منتشر نشده است.

می‌توان گفت امتیازات انیمه Battle Through the Heavens نسبتا بالا هستند. هر چند اگر بخواهیم به نقد انیمه Battle Through the Heavens بپردازیم، باید بگوییم که نسبت به سریال آن، نمرات و محبوبیت کمتری داشته است. انیمه Battle Through the Heavens توانسته در سایت IMDb نمره 7.6 از 10 و در سایت محبوب اوتاکوها یعنی انیمه لیست، نمره 7.70 را به دست آورد.

کلام آخر

در این مقاله به معرفی انیمه نبرد از طریق آسمان ها پرداختیم. با تمام توضیحاتی که داده شد دیگر شکی در دانلود انیمه Battle Through the Heavens باقی نخواهد ماند. به طور کلی، دونگهواهای چینی بسیار زیبا و چشم نواز هستند و می‌توانند شما را وادار کنند که منتظر فصل‌های بعدی نمانید و مستقیما سراغ رمان بروید و آن را در یک روز تمام کنید. رمان‌های چینی نیز به نوبه خود بسیار سرگرم کننده با داستان‌هایی متنوع و زیبا هستند. پیشنهاد می‌کنیم حتما یکی از آن‌ها را بخوانید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
David
.
29 آبان 1402، 16:57
پاسخ
0
2
سلام فصل جدید کی انتشار میشه
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402