روش های استعلام مانده اینترنت ایرانسل

استعلام باقیمانده اینترنت ایرانسل
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

برای استعلام اینترنت ایرانسل، روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها کمک بگیرید. هم از طریق کد و هم پیامک و اپلیکیشن می‌توانید از باقی مانده بسته اینترنت خود مطلع شوید. در ادامه با پلازا همراه باشید تا به این روش‌ها بپردازیم.

با توجه به افزایش مصرف اینترنت در بین کاربران، استعلام باقیمانده اینترنت به یک امر مهم برای صرفه جویی تبدیل شده است. پیشتر در این مطلب به کد بسته های اینترنت ایرانسل ماهانه پرداخته بودیم اما حالا می‌خواهیم با نحوه اطلاع از باقی‌مانده حجم اینترنت آشنا شویم.

فهرست مطالب

استعلام مانده اینترنت ایرانسل

همانطور که میدانید تفاوت فاحش میان سرعت اینترنت تلفن های هوشمند نسبت به مخابرات سبب شده است تا اشخاص بسیاری به دنبال اینترنت های همراه باشند زیرا فارغ از سرعت مزیت های بیشتری را هم در اختیار داشته است. ایرانسل یکی از قدیمی ترین اپراتورهای داخلی بوده که تا به امروز ابزار و بخش های بسیاری را برای کاربران خود توسعه داده است. ایرانسل در صورتی که بسته شما رو به اتمام باشد به‌صورت خودکار شما را مطلع خواهد کرد. اما خودتان هم به‌صورت جداگانه می‌توانید با استفاده از چند روش این کار را انجام دهید.

1. کد استعلام مانده اینترنت ایرانسل

کد مانده اینترنت ایرانسل یکی از راحت‌ترین روش‌ها برای اطلاع از حجم باقی مانده بسته است. برای استفاده از این روش کافی است کد #4*1*555* را از خط خودتان شماره‌گیری کنید.

استعلام اینترنت ایرانسل

سپس گزینه 1 را ارسال کنید تا از میزان حجم باقی مانده مطلع شوید. همچنین مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری نیز می‌توانند با استفاده از کد #10*141* از باقی‌مانده اعتبار حجمی بسته‌های افزایشی و ترکیبی خود مطلع شوند.

افزون بر این در صورتی که مودم شما از کدهای USSD پشتیبانی کند می‌توانید با استفاده از کد باقیمانده حجم اینترنت مودم ایرانسل، از حجم باقی مانده اینترنت ثابت این اپراتور نیز مطلع شوید. در مودم‌های ایرانسل باید ابتدا از مرورگر به آدرس 192.168.1.1 بروید و با رمزعبور و نام کاربری مودم وارد تنظیمات مودم شوید. سپس در قسمت Tools و بخش USSD روی کد #555* در پایین صفحه کلیک کنید.

در این روش نیازی به اینترنت اولیه نخواهید داشت و در هر نقطه از کشور عزیزمان که قرار دارید میتوانید از طریق این کد برای مشاهده اینترنت و جزئیات آن اقدام کنید. لازم به ذکر است بدانید که در میان روش های این مقاله این مورد ساده ترین گزینه ای بوده که میتوان به آن اشاره داشت.

2. استعلام اینترنت با اپلیکیشن «ایرانسل من»

یکی از روش های اطلاع از باقیمانده اینترنت ایرانسل، استفاده از اپلیکیشن «ایرانسل من» است. نحوه اطلاع از باقی مانده اینترنت ایرانسل در این اپلیکیشن بسیار ساده است.

باقی مانده اینترنت ایرانسل

بعد از وارد کردن شماره، در صفحه اصلی این برنامه با انتخاب نمودار مربوط به بسته اینترنت خود می‌توانید حجم باقیمانده را مشاهده کنید.

فارغ از اطلاعات اینترنتی در ایرانسل من ، میتوانید به ابزارهای خوب و مفیدی دسترسی داشته باشید که هر روزه تعدادشان بیشتر و بیشتر می شود. ماهیت کلی ایرانسل به نوعی در حال پیش روی است که مدیران این اپراتور سعی دارند با مزیت های بیشتر کاربران اپراتورهای دیگر نظیر رایتل و همراه اول را به سمت خود جذب نمایند.

3. سایت ایرانسل من

یکی دیگر از روش‌ها برای استعلام مانده اینترنت ایرانسل، مراجعه به سایت ایرانسل من است.

کد مانده اینترنت ایرانسل

پس از ورود به حساب خود در صفحه اول و قسمت اینترنت، در صورتی که بسته فعالی داشته باشید، می‌توانید از حجم باقی مانده آن مطلع شوید. کمتر اشخاصی هستند که از این طریق برای مشاهده جزئیات اینترنت خود استفاده میکنند ولی بازهم روش خوبی برای مشاهده اینترنت باقی مانده بوده است.

4. تلفن گویا

یکی دیگر از روش های استعلام موجودی اینترنت ایرانسل از تلفن گویای این اپراتور است. برای اطلاع از باقیمانده حجم اینترنت ایرانسل باید از خط خودتان با شماره 700 تماس بگیرید. در صورتی که به سیم‌کارت خودتان دسترسی ندارید می‌توانید با شماره 09377000000 برای این کار نیازی به داشتن اعتبار و اتصال به اینترنت نخواهید داشت. در پایان شماره های ثبت شده روش دیگری برای بدست آوردن اطلاعات در خصوص اینترنت ایرانسل بوده است.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
راهنمای کامل دایورت تلفن ثابت و موبایل + کد دایورت ...
تیم پلازا10 تیر 1401 19:30
thumbnail
دانلود ایرانسل من ؛ خدمات برنامه ایرانسل من + روش نصب
مهسا راد28 مرداد 1400 21:00

سخن پایانی

از میان روش‌های بالا، استفاده از کد باقیمانده اینترنت ایرانسل بهترین روش برای اکثر کاربران است. در عین حال می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من، مراجعه به سایت ایرانسل و یا شماره‌گیری تلفن گویا این اپراتور از حجم باقی مانده اینترنت خود مطلع شوید. شما از کدام روش برای استعلام اینترنت ایرانسل استفاده می‌کنید؟ دیدگاه‌های خود را در بخش نظرات با ما به‌اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400