В 1win казино вас ждут захватывающие игры и щедрые бонусы. Регистрация проста, вход удобен, а промокоды помогут увеличить ваши шансы на выигрыш.

معرفی بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی

بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

ما مجموعه ای از بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی به طور کلی و برای شرایط مختلف را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده ایم. لیست برترین وب سایت آموزش زبان انگلیسی را در زیر مشاهده کنید تا بهترین را برای خود را پیدا کنید.

آیا می‌خواهید مهارت‌های زبانی خود را به سرعت و در زمانی که برای شما مفید است، بهبود ببخشید؟ خوشبختانه، تعداد وب سایت‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار زیاد است، اما پیدا کردن یک پلتفرم با کیفیت که متناسب با نیازهای خاص شما باشد، می‌تواند مشکل باشد. در ادامه با معرفی سایت های آموزش مجازی زبان انگلیسی همراه پلازا باشید.

فهرست مطالب

بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی

یادگیری کلمات جدید برای کمک به شما در برقراری ارتباط و درک زبان انگلیسی در دنیای واقعی حیاتی است، بنابراین، ما بهترین سایت های آموزش زبان برای آیلتس را ارزیابی کرده ایم تا کشف کنیم که کدام یک برای یادگیری زبان انگلیسی ایده آل هستند.

1. Preply

برترین وب سایت آموزش زبان انگلیسی

Preply یک پلتفرم یادگیری زبان است که به شما کمک می‌کند کلاس‌های جذاب و سفارشی داشته باشید که تمام جنبه‌های زبان انگلیسی را پوشش می‌دهد. با استفاده از فیلترهای جستجوی نوآورانه Preply، می‌توانید به سرعت معلمان انگلیسی آنلاین را با بودجه خود پیدا کنید که دارای لهجه خاصی هستند، در یک زمینه خاص تخصص دارند و در صورت تمایل برای ارائه درس در دسترس هستند.

بیش از 11000 معلم زبان انگلیسی در شبکه جهانی Preply بر روی صحبت کردن شما تمرکز می‌کنند تا مطمئن شوند که شما به سرعت سطح خود را ارتقا می‌دهید. در یک نظرسنجی از دانش آموزان Preply، 83٪ از پاسخ دهندگان موافق بودند که “یادگیری با معلم خصوصی Preply موثرترین راه برای دستیابی به اهداف آن‌ها است.”

معلمان حرفه ای کلاس‌های گروهی آنلاین Preply را رهبری می‌کنند و اگر از یادگیری در کنار دانش آموزان دیگر لذت می‌برید، گزینه بسیار خوبی هستند. این درس‌های آنلاین تعاملی انگلیسی با ایجاد فرصت‌هایی برای تمرین صحبت کردن با دیگران، اعتماد به نفس شما را افزایش می‌دهد. علاوه بر این، کلاس‌های گروهی شما را در معرض لهجه‌های مختلف و بینش‌هایی در مورد فرهنگ‌های مختلف قرار می‌‌دهد.

2. British Council

سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان

علیرغم اینکه در ابتدا فقط دروس زبان انگلیسی را به صورت حضوری از طریق مدارس خود ارائه می کرد، British Council اکنون یک پلتفرم آموزش آنلاین زبان دارد که کلاس‌های رایگان ارائه می‌دهد. “جلسات Live25” آن نکات گرامری مختلف را پوشش می‌دهد.

این ارائه‌های 25 دقیقه ای توسط معلمان واقعی ارائه می‌شود و به شما امکان می‌دهد از طریق عملکرد چت زنده سؤال بپرسید. اما با وجود ادعای «رایگان» بودن، ابتدا باید در یک کلاس گروهی یا خصوصی شرکت کنید تا بتوانید «جلسه Live25» را رزرو کنید. هزینه سکوی خودآموز آن 5.99 پوند (حدود 7.30 دلار) در ماه است.

3. Dave’s ESL Cafe ؛ بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی

سایت های آموزش مجازی زبان انگلیسی

اگرچه Dave’s ESL Cafe در درجه اول یک انجمن برای معلمان و دانش آموزان است، این سایت دارای مواد آموزشی رایگان است. می توانید به توضیحات کوتاه دستور زبان، صفحات حاوی تعاریف عامیانه انگلیسی و آزمون‌های چند گزینه ای دسترسی داشته باشید.

با این حال، از آنجایی که مخاطبین این وب سایت معلمان زبان انگلیسی هستند، بیشتر منابع برنامه‌های درسی هستند و انجمن آن فقط موضوعاتی را برای معلمان ارائه می دهد. همچنین دارای عملکرد «یافتن معلم» است، اما عمدتاً برای مدارس است و هزینه ارسال یک آگهی 75 دلار است. با این حال، اگر می‌خواهید سوالات امتحانی کوتاه را تمرین کنید، کافه ESL Dave ارزش بازدید را دارد.

4. BBC Learning English

بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان به فارسی

بی‌بی‌سی از سال 1943 به مردم کمک می‌کند زبان‌ها را بیاموزند. در نتیجه، جای تعجب نیست که وب‌سایت آن، بی‌بی‌سی یادگیری انگلیسی، به شما امکان دسترسی به مواد آموزشی با کیفیت را می‌دهد.

این سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان دارای درس‌های ویدئویی، نمایش‌های رادیویی، آزمون‌های چند گزینه ای و مقالاتی است که موضوعات مختلفی از جمله داستان‌های خبری، واژگان عجیب و غریب و تلفظ را پوشش می‌دهد. متاسفانه کلاس‌های گفتاری تعاملی وجود ندارد. اما برای افرادی که فقط می‌خواهند یک دوره خودآموز داشته باشند، این یکی از بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان به فارسی است.

5. Duolingo

سایت مکالمه زبان speaky

وقتی به یادگیری آنلاین انگلیسی فکر می‌کنید، جغد سبز شاد Duolingo احتمالاً به ذهن شما خطور می‌کند. این پلتفرم معروف یادگیری زبان فعالیت‌های مختلفی مانند پر کردن جاهای خالی، چند گزینه‌ای و فلش کارت را ارائه می‌کند.

رویکرد بازی مانند، آن را بسیار محبوب کرده است. Duolingo با به چالش کشیدن شما برای تکمیل دروس (روزهای متوالی مطالعه)، شما را به ادامه یادگیری واژگان و عبارات جدید تشویق می‌کند.

6. Memrise

سایت مکالمه انگلیسی آنلاین

این پلتفرم یادگیری زبان دارای ابزارهای مختلفی است که به شما در یادگیری لغات جدید کمک می‌کند. Memrise در کنار سوالات چند گزینه‌ای، تست‌های تایپ و فعالیت‌های شنیداری، بررسی‌های کلاسیک و بازبینی‌های سرعت را برای کمک به یادآوری کلمات جدید ارائه می‌کند. همچنین پیشرفت شما را با تصاویر گل که هر بار که به درستی پاسخ می‌دهید، رشد می‌کند، ردیابی می‌کند.

نسخه رایگان Memrise به شما دسترسی محدودی به خدمات آن می‌دهد، اما برای بهره مندی از تمام ویژگی‌های آن باید هزینه پرداخت کنید. عضویت ممتاز 8.49 دلار در ماه، 29.99 دلار در سال و 119.99 دلار برای اشتراک مادام العمر هزینه دارد.

وب سایت هایی برای کودکان برای یادگیری زبان انگلیسی

از آنجایی که دامنه توجه کودکان کوتاه تر است، درگیر نگه داشتن کودکان هنگام یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند چالش برانگیز باشد. بنابراین، پلتفرم‌های منظم یادگیری زبان همیشه بهترین گزینه برای دانش آموزان بسیار جوان نیست.

به همین دلیل، ما برترین سایت مکالمه انگلیسی آنلاین را که در آموزش زبان انگلیسی به کودکان با بازی‌های سرگرم‌کننده و درس‌های تعاملی خلاقانه تخصص دارند، برای شما آورده‌ایم.

1. بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی: ABCya

این وب سایت با رنگ‌های روشن بر سرگرم کردن یادگیری برای کودکان خردسال تمرکز دارد. ABCya بازی‌های سرگرم کننده ای برای گروه‌های سنی مختلف دارد که موضوعات مختلفی از جمله دستور زبان انگلیسی، ریاضیات و جغرافیا را پوشش می‌دهد. همراه با آزمون‌های به سبک بازی، ابزارهای آنلاینی دارد که به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد در داستان‌گویی دیجیتالی شرکت کنند.

این رویکرد تعاملی برای خودآموزی می‌تواند به تشویق کودکان کمک کند تا مهارت‌های درک زبان انگلیسی خود را در خارج از کلاس به طور مستقل بهبود بخشند.

2. Cambridge English

سایت مکالمه انگلیسی آنلاین

Cambridge English، برترین وب سایت آموزش زبان انگلیسی، برای دانش آموزان جوان و دانش آموزانی که می‌خواهند برای امتحانات انگلیسی کمبریج مطالعه کنند، عالی است. این سایت 175 فعالیت آنلاین خواندن، نوشتن، گوش دادن، صحبت کردن، گرامر و واژگان شامل درس‌های سرگرم کننده آواز خواندن برای زبان آموزان جوان و بازی‌هایی است که می‌توانند به صورت آنلاین به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

فعالیت‌هایی که برای بچه‌های بزرگ‌تر انجام می‌شوند پنج تا ۱۰ دقیقه طول می‌کشد – این فعالیت‌ها برای تمرکز کوتاه‌مدت عالی هستند.

همچنین بخوانید :

وب سایت های یادگیری گرامر انگلیسی

آیا می‌خواهید در مورد جملات شرطی بیشتر بدانید یا تفاوت بین جملات نسبی و غیر نسبی را درک کنید؟ این پلتفرم‌های آموزش آنلاین زبان در کمک به دانش‌آموزان در یادگیری نکات دستوری جدید تخصص دارند.

1. Babbel

بهترین سایت های آموزش زبان برای آیلتس

همراه با آموزش واژگان برای مکالمات روزمره به دانش آموزان، Babbel همچنین توضیحات گرامری مفیدی را به زبان مادری شما در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این ویژگی می‌تواند به شما در درک بهتر مفاهیم گرامری کمک کند، به خصوص اگر مبتدی هستید.

هنگامی که گرامر یا لغات جدید را یاد گرفتید، Babbel به شما امکان می‌دهد دانش خود را با آزمون‌ها و بازی‌های سریع آزمایش کنید، که می‌توانید از طریق برنامه یا وب سایت آن به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

2. بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی: FluentU

بهترین سایت های آموزش زبان برای تافل

سایت مکالمه زبان speaky FluentU، از بهترین سایت های آموزش زبان برای تافل، مفاهیم گرامر را از طریق محتوای ویدیویی که بر اساس سطح، قالب و موضوع مرتب شده اند به دانش آموزان آموزش می‌دهد. هر ویدیو دارای زیرنویس‌هایی است که می‌توانید برای مشاهده تعاریف کوتاه و توضیحات ساختار جمله روی آن‌ها کلیک کنید.

از آنجایی که همه اطلاعات متنی هستند، می‌توانند به شما کمک کنند نکات دستوری را سریعتر از توضیحات کتاب درسی درک کنید. با این حال، از آنجایی که فاقد هرگونه راهنمایی معلم است، می‌تواند برای کاربران چالش برانگیز باشد که بدانند آیا آن‌ها توضیحات را به طور کامل درک کرده اند یا خیر. با این وجود، اگر از تماشای کلیپ‌های سریال و فیلم لذت می‌برید، یکی از بهترین وب سایت‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی است.

بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی در زمینه‌های دیگر

آیا در جستجوی منابع آنلاین اضافی یعنی برترین وب سایت آموزش زبان انگلیسی هستید که به شما کمک کند تسلط خود را افزایش دهید، درک خود را بهبود بخشید و عبارات جدید را به صورت رایگان به شما آموزش دهد؟ به بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی که پاسخگوی همه سلیقه‌ها و سطوح هستند، در ادامه نگاه کنید.

1. VOA Learning English

بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی

صدای آمریکا که در ابتدا به عنوان Special English در سال 1959 راه اندازی شد، پلتفرم خود را در سال 2014 به عنوان یادگیری انگلیسی VOA Learning English تغییر نام داد. اکنون کاربران می‌توانند به طیف وسیعی از تمرین‌های خواندن و گوش دادن به سبک کتاب درسی بر اساس رویدادهای جهانی فعلی دسترسی داشته باشند.

علاوه بر این، می‌توانید ویدیوهای کوتاهی را تماشا کنید که نکات تلفظی را به شما می‌دهند و تفاوت بین افعالی که معمولاً اشتباه گرفته می‌شوند را توضیح می‌دهند.

2. تد

برترین وب سایت آموزش زبان انگلیسی

این پلتفرم آموزشی که به دلیل ارائه‌هایی در مورد علم، خودیاری، امور مالی، فلسفه و سایر موضوعات جذاب مشهور است، یک وب‌سایت عالی برای یادگیری انگلیسی و سایر زبان‌ها نیز دارد.

دربرترین وب سایت آموزش زبان انگلیسی، TED، می‌توانید درس‌های مختلف ویدیویی بگیرید که درک شما از ارائه‌ها را با سؤالات چند گزینه‌ای آزمایش می‌کند. همچنین می‌توانید به رونوشت‌های کامل هر سخنرانی دسترسی داشته باشید تا گرامر و واژگان جدید را مرور کنید.

سخن پایانی

وب سایت‌های با کیفیت بیشتری برای یادگیری زبان انگلیسی نسبت به قبل وجود دارد. با این حال، از آنجایی که بیشتر آن‌ها به مخاطبان گسترده ای پاسخ می‌دهند، به ندرت مطالبی را ارائه می‌دهند که برای کمک به شما در دستیابی به اهداف یادگیری زبان فردی شما طراحی شده است.

هنگامی که پلتفرم های یادگیری زبان را بر اساس کیفیت و تنوع مواد آموزشی آن‌ها قضاوت می‌کنید، VOA Learning English، Duolingo و BBC Learning English برترین وب سایت های آموزش زبان انگلیسی هستند.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402