معرفی انیمه ماشل؛ داستان، شخصیت‌ها و امتیازات

انیمه Mashle: Magic and Muscles 2023
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر عاشق دنیای جادو و سحرهای عجیب و غریب هستید، انیمه ماشل می‌تواند برای مدت طولانی شما را میخکوب کند. با پلازا همراه باشید تا انیمه Mashle: Magic and Muscles 2023 را به شما معرفی کنیم و برای مدتی شما را به دنیای جادو ببریم.

در انیمه ماشل انواع عجایب و پیچیدگی‌ها وجود دارد. آن دنیای پر از جادوگر و مدرسه جادوگری می‌تواند شما را به یاد هری پاتر بیاندازد، اما وجود جادو تنها وجه تشابه آن‌ها است. داستان انیمه ماشل بسیار متفاوت‌تر و جذاب‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید. انیمه Mashle: Magic and Muscles 2023 براساس مانگایی با همین نام توسط هاجیمه کوموتو «Hajime Kōmoto» نوشته و تصویرگری شده است. این انیمه به کارگردانی تومویا تاناکا «Tomoya Tanaka» در استودیو A-1 Pictures ساخته شده است.

ژانر انیمه Mashle اکشن، کمدی، فانتزی و ماجراجویانه بوده و می‌توان آن را یک انیمه شونن نیز در نظر گرفت. زمان پخش انیمه ماشل 8 آوریل 2023 بوده و تا کنون نیز در حال پخش است. در این مقاله پلازا، انیمه ماشل را معرفی کرده‌ایم، با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

داستان انیمه ماشل

انیمه ماشل

داستان انیمه ماشل از این قرار است که در دنیای سحر و جادو، ماش برندد «Mash Burnedead» جوان ناتوان، یک تهدید محسوب می‌شود و باید پاکسازی شود. او مخفیانه در جنگل زندگی می‌کند و هر روز خود را به تمرین بدنش می‌گذراند. او با این تمرینات سخت قصد دارد آنچنان قوی شود که با خود جادو رقابت کند. در این دنیا، هر جادوگر دارای یک مارک روی صورت خود است و هر کسی این مارک را نداشته باشد، محکوم به نابودی است.

رگرو برندد «Regro Burnedead» همراه پسر نوجوانش ماش در یک جنگل زندگی می‌کند. رگرو، ماش را در انزوا پرورش می‌دهد؛ زیرا اگر مردم بدانند ماش قدرت جادویی ندارد از او متنفر می‌شوند و دست به نابودی او می‌زنند. یک روز برخلاف دستورات رگرو، ماش برای خرید پفک خامه‌ای از جنگل خارج شده و به شهر می‌رود. وقتی مردم متوجه می‌شوند ماش نشانه جادوگران را ندارد، با او درگیر می‌شوند و او را به پلیس تحویل می‌دهند.

در این هنگام، او با برد «Brad» درگیر می‌شود و می‌تواند تمام طلسم‌های جادویی او را با استفاده از قدرت بی همتای خود از خنثی کند. برد با دیدن استعداد ماش، به او پیشنهاد می‌دهد در آکادمی جادویی ایستون « Easton» ثبت نام کند. ماش ناچار به پذیرفتن این پیشنهاد می‌شود، چرا که در غیر این صورت برد او را به دولت تحویل خواهد داد.

بنابراین، ماش به زندگی مسالمت آمیز خود پایان داده و دارد آکادمی جادوگری می‌شود تا با فرزندان برخی از قدرتمندترین و نخبگان این قلمرو رقابت کند. او می‌خواهد با این کار به همه ثابت کند کسانی که جادو ندارند می‌توانند از همه قوی‌تر باشند و آنطور که همه باور دارند خدا از آن‌ها متنفر نیست.

برد یک نشان جادوگری تقلبی روی صورت ماش می‌کشد تا بتواند در آزمون ورودی آکادمی ایستون شرکت کند. در این جدال‌ها، ماش باید برای رسیدن به عنوان درخشان بینشگر الهی «Divine Visionary» تلاش کند.

شخصیت‌ های انیمه ماشل

شخصیت های انیمه ماشل هر کدام به نحوی در حال مبارزه با وضع موجود برای رسیدن به اهداف خود هستند. از ماش که برای رسیدن به یک زندگی آرام و بی دغدغه تلاش می‌کند گرفته تا سایر کاراکترهای انیمه ماشلی که برای جاه و قدرت مبارزه می‌کنند، همه و همه نماد مبارزه و تلاش هستند. در ادامه به معرفی هر کدام از این شخصیت‌ها می‌پردازیم:

ماش برندد (Mash Burnedead)

شخصیت های انیمه ماشل

معرفی انیمه ماشلی را با شخصیت اصلی و جذاب آن یعنی ماش آغاز می‌کنیم. صداپیشگی آن را چیکاگی کوبایاشی « Chiaki Kobayashi» برعهده دارد. او مرد جوانی است که بدون قدرت جادویی به دنیا می‌آید، اما با توانایی‌های فیزیکی باورنکردنی که منطق را به چالش می‌کشد، فقدان نیروی جادویی را جبران می‌کند. او عاشق پفک‌های خامه‌ای است و همین علاقه او به این پفک‌ها او را به دردسر می‌اندازد.

مش علی‌رغم شخصیت سرد و زبان تیز و برنده‌اش، فردی بسیار مهربان و فداکار است. او یک سبک مبارزه منحصر به فرد دارد و به خاطر همین او را “Mascle Magic” می‌نامند. او با استفاده از این قدرت قادر است حرکات غیرقابل پیش بینی انجام دهد و یک عصای آهنین را نیز حمل کند. عصای آهنین او می‌تواند به ابزارهای مبارزه مختلف تبدیل شود.

فین ایمز (Finn Ames)

امتیازات انیمه ماشلی

ویس اکتر فین در انیمه ماشل، ریجی کاواشیما « Reiji Kawashima» است. فین هم اتاقی ماش در آکادمی بوده و در ابتدا رفتار مناسبی با او ندارد. بعدها با مش بسیار صمیمی می‌شود تا جایی که به او در رسیدن به هدفش کمک می‌کند. او کسی است که به ماش توضیح می‌دهد که برای رسیدن به عنوانی که دنبالش است، باید میان هم ورودی‌های خود بالاترین امتیاز در امتحانات، پروژه‌های تحقیقاتی، فعالیت‌های باشگاهی را به دست آورد. همچنین بین همکلاسی‌هایش نیز محبوبیت پیدا کند.

برادر بزرگتر او راین ایمز «Rayne Ames» است که یک بینشگر الهی فعلی است. جادوی منحصر به فرد رین به او اجازه می‌دهد اشیا را بدون لمس جا به جا کند.

لنس کراون (Lance Crown)

کاراکترهای انیمه ماشلی

لنس در انیمه Mashle: Magic and Muscles 2023 رقیب واقعی ماش است. خواهر او به یک بیماری مبتلا شد که قدرت جادوییش را از بین برد. لنس نیز پس از آن با خود عهد کرد به یک بینشگر الهی تبدیل شود تا از کشته شدن خواهرش توسط دولت جلوگیری کند. قابل توجه ترین ویژگی شخصیتی او علاقه شدید به خواهرش است. همچنین لنس به شدت از حشرات و ارواح می‌ترسد. جادوی او این است که گرانش را دستکاری می‌کند.

دات برت (Dot Barrett)

ژانر انیمه Mashle

دات نیز رقیب ماش است. او شخصی با عقده‌ برتری است و همین سبب می‌شود تا با کوچکترین حرفی عصبانی شود. گذشته از این ویژگی‌ها، او فرد خوب و خوش قلبی است. دات یک صلیب بر روی پیشانی خود دارد که قدرت جادویی او را افزایش می‌دهد. او با قدرت جادوییش می‌تواند هر جایی که می‌خواهد را منفجر کند.

لمون ایروین (Lemon Irvine)

زمان پخش انیمه ماشل

لمون دختر فقیری است که با آمدنش به آکادمی ایستون قصد دارد به خانواده‌اش کمک کند. او پس از اینکه مش در طول امتحان ورودی به او کمک می‌کند و سخنان اطمینان بخش او را با خواستگاری اشتباه می‌گیرد. او از آن پس عاشق ماش می‌شود و خود را نامزد او می‌داند. در نقد انیمه ماشل ذکر شده که لمون دختری نرم و لطیف و تا حدودی بداخلاق است.

امتیازات انیمه ماشلی

در طی تعداد قسمت های انیمه ماشل که تاکنون پخش شده‌اند، می‌توان استقبال بی نظیر مخاطبین را نظاره کرد. همچنین امتیازات انیمه ماشلی نیز گواه این هستند که این انیمه ارزش دیدن را دارد. انیمه ماشل تاکنون توانسته در سایت IMDB نمره 7.9 و در سایت محبوب اوتاکوها، یعنی MyAnimeList نمره 7.62 را از آن خود کند. همه این‌ها می‌توانند به شما ثابت کنند از دانلود انیمه Mashle: Magic and Muscles 2023 پشیمان نخواهید شد.

کلام آخر

در این مقاله به بررسی انیمه Mashle پرداختیم. این انیمه یکی از انیمه‌های جدیدی است که به تازگی مورد تحسین منتقدین قرار گرفته است. می‌توانید با دیدن تریلر انیمه Mashle به زیبایی این انیمه پی ببرید. اگر باور دارید شما هم می‌توانید بدون داشتن قدرت جادویی، یک جادوگر عالی باشید انیمه Mashle: Magic and Muscles 2023 را از دست ندهید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
siavash
.
11 خرداد 1402، 20:28
پاسخ
0
0
اول که عکس و دیدم فکر کردم انیمه هری پاتره. اما حالا که موضوع رو میخونم میبینم تفاوت های زیادی دارند. درسته که این انیمه یکم در ابتدا کلیشه به نظر میاد، اما با گذشت زمان متوجه زیباتر بودنش میشیم. ممنون از نویسنده برای معرفی این انیمه زیبا. :*
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400