معرفی انیمه ناروتو ؛ داستان، شخصیت‌ها و نمرات

انیمه ناروتو
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

ممکن نیست نام انیمه ناروتو را از زبان اوتاکوها نشنیده باشید. انیمه Naruto یکی از زیباترین و البته طولانی‌ترین انیمه‌هایی است که تا کنون ساخته شده است. در این مقاله به معرفی این انیمه پرداخته‌ایم، با ما همراه باشید.

اگر می‌خواهید به طور کامل درگیر یک انیمه باشید و یا کودک خود را برای مدت طولانی سرگرم کنید، انیمه ناروتو برای شما ساخته شده است. این انیمه براساس مجموعه مانگای ژاپنی ساخته شده که توسط ماساشی کیشیموتو «Masashi Kishimoto» نوشته و تصویرگری شده است. انیمه Naruto، داستان ناروتو اوزوماکی «Naruto Uzumaki»، یک نینجا جوان را روایت می‌کند که به دنبال شناخت همسالان خود است و رویای تبدیل شدن به هوکاگه، رهبر دهکده خود را در سر می‌پروراند.

این انیمه به کارگردانی هایاتو داته «Hayato Date» و در استودیو پایروت «Pierrot» ساخته شده است. زمان پخش انیمه Naruto نیز از ۳ اکتبر ۲۰۰۲ تا ۸ فوریه ۲۰۰۷ بوده است. تعداد قسمت های انیمه ناروتو حدود ۲۲۰ قسمت است. ۱۳۵ قسمت اول آن را تحت عنوان پارت ۱ و باقی را به عنوان پارت ۲ می‌شناسند. اگر کنجکاو هستید که بدانید شیطنت‌های یک پسر نوجوان بلندپرواز به کجا خواهد رسید، با ما در معرفی انیمه ناروتو همراه باشید.

فهرست مطالب

داستان انیمه ناروتو

داستان انیمه ناروتو داستان یک پسر نوجوان را روایت می‌کند که رویای رئيس قبیله (هوکاگه) شدن را در سر می‌پروراند. پارت ۱ انیمه Naruto از این قرار است که روباه قدرتمندی که به نام نه دم «Nine-Tails» شناخته می‌شود به کونوها «Konoha»، دهکده‌ای در سرزمین آتش، یکی از پنج کشور بزرگ شینوبی «Shinobi» در جهان نینجا، حمله می‌کند. در پاسخ، رهبر کونوها و هوکاگه چهارم، میناتو نامیکازه «Minato Namikaze»، روباه را در بدن پسر تازه متولد شده‌اش، ناروتو اوزوماکی، مهر می‌کند و ناروتو را میزبان جانور می‌کند. این به قیمت جان پدر ناروتو و هوکاگه سوم تمام می‌شود.

ناروتو اغلب توسط روستاییان کونوها به دلیل اینکه میزبان Nine-Tails است مورد تحقیر قرار می‌گیرد. با توجه به حکمی از سوی هوکاگه سوم داده شده بود، ناروتو تا سن ۱۲ سالگی چیزی درباره روباه نه دم نمی‌داند، تا این‌که میزوکی «Mizuki»، یک نینجا مرتد، حقیقت را برای ناروتو فاش کرد. سپس ناروتو میزوکی را در نبرد شکست می دهد و احترام معلم خود، ایروکا اومینو «Iruka Umino» را به دست می‌آورد.

اندکی پس از آن، ناروتو تبدیل به یک نینجا می‌شود و به ساسوکه اوچیها «Sasuke Uchiha»، که اغلب با او رقابت می‌کند و ساکورا هارونو «Sakura Haruno» که به ساسوکه علاقه زیادی دارد، می‌پیوندد تا تیم 7 را زیر نظر یک سنسی باتجربه، نینجای نخبه کاکاشی هاتاکه «Kakashi Hatake» تشکیل دهد.

پارت دوم این انیمه درست دو سال و نیم بعد اتفاق می‌افتد. درست زمانی که ، ناروتو از تمرینات خود با جیرایا «Jiraiya» برمی‌گردد. آکاتسوکی «Akatsuki» شروع به ربودن میزبانان جانوران قدرتمند دمی، تمام کسانی که مانند ناروتو هستند، می‌کند. تیم 7 و دیگر نینجاها با او مبارزه می‌کنند. ناروتو همزمان به دنبال هم تیمی خود ساسوکه می‌گردد. آکاتسوکی موفق می‌شود هفت تا از میزبانان را بگیرد و جانوران دم‌دار را از آن‌ها بیرون بکشد. او همه میزبانان را به جز گارا «Gaara» می‌کشد.

در این پارت خواهید دید که ساسوکه چگونه با برادرش ایتاچی «Itachi» مقابله می‌کند. ایتاچی یکی از کاراکترهای انیمه ناروتو است که سرگذشت و فداکاری‌هایی که انجام داده، در این پارت توضیح داده می‌شود. دلیری‌ها و ماجراجویی‌هایی که تمام شخصیت‌ها در این سریال دارند، سبب شده ژانر انیمه ناروتو اکشن، ماجراجویانه و فانتزی در نظر گرفته شود.

شخصیت‌ ها انیمه ناروتو

طولانی بودن قسمت‌های ناروتو سبب شده تا سرگذشت و داستان هر کدام از شخصیت های انیمه ناروتو را نشان دهند. در ادامه شما را با شخصیت‌های فوق العاده انیمه آشنا می‌کنیم:

ناروتو اوزوماکی (Naruto Uzumaki)

معرفی انیمه ناروتو

شخصیت اصلی این داستان بوده و اولین کاراکتری است که توسط کیشیموتو طراحی شده است. ناروتو پس از تمرین سخت در آکادمی نینجا، یادگیری مهارت‌های نینجوتسو و تایجوتسو، تبدیل به یک نینجا شد. او دارای شخصیت شاد و پرهیاهویی است. ناروتو عبارت جذاب «باور کن» را تکه کلام خود ساخته و با خود عهد بسته است که هرگز از هیچ هدفی که در زندگی برای خود تعیین می‌کند، دست نکشد. ناروتو شخصیتی جاه طلب دارد که هوکاگه، قوی ترین رهبر نینجا کونوهاگاکوره شود تا احترام روستاییان را به دست آورد و بتواند از آن‌ها محافظت کند.

ناروتو در طول آموزش خود به قدرت‌های بی شماری دست می‌یابد. قدرت‌هایی از جمله توانایی ایجاد یک کلون عظیم به نام «Shadow Clone Jutsu»، توانایی استفاده از طبیعت باد و چاکرای مارپیچی که به عنوان «راسنگان» شناخته می‌شود.

ساسوکه اوچیها (Sasuke Uchiha)

 بررسی انیمه Naruto

ساسوکه رقیب و بهترین دوست ناروتو است. کیشیموتو به او نام مستعار «نابغه باحال» را داده است؛ زیرا احساس می‌کرد که ساسوکه دارای انگیزه و قدرت بیشتری نسبت به سایر شخصیت‌ها است. برادر بزرگتر ساسوکه، ایتاچی اوچیها، بقیه اعضای خانواده آن‌ها را کشت. به همین دلیل، تنها آرزوی ساسوکه کشتن برادرش است. به دلیل زخم‌های روحی که متحمل شده شخصیتی سرد و گوشه‌گیر دارد و مردم را ابزاری برای پیشبرد اهداف خود می‌بیند. ساسکه بین دختران محبوبیت خاصی دارد که این موضوع باعث آزار او می‌شود.

ساسوکه یک متخصص تای‌جوتسو است و به توانایی‌هایی همچون دستکاری تکنیک‌های آتش مانند معروف به «سبک آتش: جوتسو» و دستکاری خشم رعد و برق معروف به «چیدوری» تسلط می‌یابد. او قدرتی دارد که به او اجازه می‌دهد تا حرکات و حملات حریف را حس کند. با این حال، پس از یک برخورد و شکست دوباره از برادرش در پارت اول انیمه ناروتو، ساسوکه دهکده را ترک می‌کند تا به دنبال قدرت بیشتر از اوروچیمارو « Orochimaru » باشد.

کاکاشی هاتاکه (Kakashi Hatake)

زمان پخش انیمه Naruto

کاکاشی هاتاکه رهبر ساده و باهوش تیم 7 متشکل از ناروتو اوزوماکی، ساسوکه اوچیها و ساکورا هارونو است. کاکاشی گذشته تاریکی داشت، اما در بزرگسالی تحت تاثیر آن قرار نگرفت. او یک کلید بسیار حیاتی برای موفقیت ناروتو بود و به او آموزش داد تا یک نینجا بزرگ باشد. مانند ساسوکه، کاکاشی نیز استاد شارینگان است، که این قدرت را به عنوان هدیه از دوست فقید خود، اوبیتو اوچیها «Obito Uchiha»، دریافت کرد. به واسطه این قدرت می‌تواند «تیغه رعد و برق» را شبیه به ساسوکه بسازد.

ایتاچی اوچیها (Itachi Uchiha)

ایتاچی با وجود داشتن نقش کمرنگ در انیمه Naruto، دارای محبوبیت فراوانی است. ایتاچی اوایل جوانی خود را به عنوان اعجوبه قبیله اوچیها شناخته می‌شد، اما در نقد انیمه ناروتو از او به عنوان یک شرور یاد می‌شود. او در ابتدا به عنوان تنها مسئول کشتن کل قبیله و خانواده‌اش به تصویر کشیده می‌شود و تنها برادرش، ساسوکه اوچیها، را زنده نگه می‌دارد. در گذشته ایتاچی، نشان داده می‌شود که او عاشقانه برادرش را دوست دارد و این که او به طور ناگهانی قبیله را قتل عام می‌کند، یکی از رمز و رازهای انیمه ناروتو است.

امتیازات انیمه ناروتو

امتیازات انیمه ناروتو در سایت‌های MyAnimeList و IMDB به ترتیب 7.98 و 8.4 است. این امتیازات نشان می‌دهند که این انیمه بین تمام افرادی که آن را تماشا کرده‌اند مورد تحسین واقع شده است. با وجود طولانی بودن آن، انیمه ناروتو طرفداران دوآتشه خود را دارد. با تمام این اوصاف، بهتر است دانلود انیمه Naruto را به تعویق نیندازید!

کلام آخر

در این مقاله به بررسی انیمه Naruto پرداختیم و تمام جنبه‌های آن را از داستان گرفته تا شخصیت‌های قوی و جذابش نقد کردیم. با دیدن تریلر انیمه Naruto می‌توانید به زیبایی این انیمه پی ببرید. انیمه ناروتو برای نوجوانان و جوانان مناسب است؛ پس به راحتی می‌توانید آن را در کنار دوستان و خانواده خود تماشا کرده و از آن لذت ببرید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402