انیمه افسانه سیب شکری ؛ داستان، شخصیت و ها و نمرات

انیمه افسانه سیب شکری
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

انیمه افسانه سیب شکری براساس رمانی فانتزی، در سال 2023 ساخته شد. داستان عاشقانه، درام و ماجراجویی این انیمه زیبا خیلی زود به یکی از بهترین انیمه های 2023 مبدل شد. با معرفی انیمه Sugar Apple Fairy Tale با ما همراه باشید.

سریال انیمه Sugar Apple Fairy Tale محصولی از کشور ژاپن است. زمان پخش انیمه افسانه سیب شکری به 6 ژانویه 2023 (16 دی 1401)  از شبکه توکیو مکس برمی‌گردد. شرکت فیلم‌سازی J.C.Staff این انیمه بسیار زیبا را ساخته که اقتباسی از رمانی به نام استاد شکر نقره‌ای و پری ابسیدین نوشته میری میکاوا (Chen Dong) است. کارگردان انیمه Sugar Apple Fairy Tale یوهی سوزوکی (Yohei Suzuki) و نویسندگی داستان و فیلمنامه سیشی میناکامی برعهده داشتند. نقد انیمه Sugar Apple Fairy Tale امتیازات خوبی را از سوی منتقدین دریافت کرد. تعداد قسمت های انیمه افسانه سیب شکری در فصل اول 12 قسمت است.

ما در این مقاله از وب‌سایت پلازا قصد داریم به معرفی انیمه افسانه پریان سیب شکری بپردازیم. چنانچه شما از طرفدارن سرسخت دنیای انیمه‌ها هستید، قطعاً مطالعه این مقاله برای شما جذاب خواهد بود.

فهرست مطالب:

داستان انیمه افسانه سیب شکری

داستان انیمه افسانه سیب شکری

انیمه افسانه سیب شکری روایتی از دنیای واقعی است که در آن آدمی، پریان را به‌واسطه چیدن بال‌هایشان به کنترل خود در آورده‌اند. داستان انیمه Sugar Apple Fairy Tale از آنجا آغاز می‌شود که دختری 15 ساله به نام آن هالفورد (Anne Halford)، پس از مرگ مادرش تصمیم می‌گیرد تا همانند او به استاد شکر نقره‌ای تبدیل شود. این عنوان تنها توسط خانواده سلطنتی به برخی از اشخاص اعطا می‌شود. در واقع این شغل در کشور هایلند بسیار حائز اهمیت است و در این زمینه اساتید کمی وجود دارد.

آن همیشه آرزو دارد تا در جهانی زندگی کند که آدمها و پریان از حقوقی مساوی برخوردار باشند. او جهت رفتن به جشنواره آب نبات سلطنتی در شهر لویستون یک پری جنگجو و خوشتیپ به نام چال (Challe) را جهت محافظت از خودش استخدام می‌کند. طولی نمی‌کشد که آن خیلی زود برخلاف میل چال با او صمیمی می‌شود. امّا در دنیای که آدمها با پریان مثل برده رفتار می‌کنند، دوستی آن و چال امری غیرممکن به‌نظر می‌رسد. چال تمایل چندان به ارتباط گرفتن با آدمها را ندارد و تا جای ممکن از آن‌ها دوری می‌ورزد.

چنانچه شما به داستانهای عاشقانه و ماجراجویی علاقه دارید، تماشای انیمه افسانه سیب شکری به شما توصیه می‌شود. در ادامه مقاله به معرفی کاراکترهای انیمه افسانه پریان سیب شکری می‌پردازیم، پس همچنان با ما در وب‌سایت پلازا همراه باشید.

شخصیت های انیمه افسانه سیب شکری

در انیمه سریالی افسانه سیب شکری ما شاهد شخصیت‌هایی هستیم که هرکدامشان در جهان خود با چالش‌های فراوانی مواجه هستند. این انیمه بسیار زیبا دارای شخصیت‌هایی است که در نگاه اول شاید کمی بی‌رحم به نظر می‌رسند، امّا هدف آنها مبارزه در دنیای واقعی جهت بدست آوردن کامیابی است.

در ادامه مقاله انیمه افسانه سیب شکری به معرفی شخصیت‌های مهم این انیمه خواهیم پرداخت.

1- آن هالفورد (Anne Halford)

Anne Halford

آن هالفورد شخصیت اصلی و یک صنعتگر شکر نقره‌ای است که تصمیم دارد شغل مادرش را که اخیراً فوت کرده، دنبال نماید. آن خانه را ترک می‌کند تا در نمایشگاه آب نبات سلطنتی شرکت و عنوان Sugar Master به اذعان خود نماید. در این بین چال، یک پری جنگجو را جهت محافظت از خود در سفرش استخدام می‌کند و وعده می‌دهد که بال خود را بازگرداند. آن این ایده را دوست ندارد که پری‌ها به بردگی گرفته شوند. او معتقد است که شاید روزی برسد که پری‌ها و انسان‌ها رابطه‌ای دوستانه داشته باشند. آن دختری سخت کوش و با استعداد است که همچنان به بهبود مهارت‌های خود می‌افزاید. او در طول سفری که آغاز می‌کند صنعتگران و استادان زیادی را می‌بیند. در طول سفر کم‌کم آن به چال علاقه‌مند می‌شود.

2- چال (Challe)

چال (Challe)

چال یک پری جنگجو است که توسط آن هالفورد خریداری می‌شود تا محافظ او باشد. اگر چه چال بسیار خوش تیپ و زیبا است امّا زبان تند و تیزی دارد که برای آن این مسئله کمی آزاردهنده است. چال در گذشته خود دوستی نزدیکی با یک دختری جوان به نام الیزابت داشت که توسط آدمی کشته شد. حال او با توجه به سالها بردگی و مرگ الیزابت به انسان‌ها بسیار بی اعتماد شده، امّا به تدریج آن به چال نزدیک می‌شود. چال در طول سفر تصمیم می‌گیرد تا پس از بازگشت بال خود، با آن بماند. در طول داستان، چال بسیار از او محافظت می‌نماید و کم‌کم به او علاقه‌مند می‌شود.

3- میتریل لید پاد (Mithril Lid Pod)

Mithril Lid Pod

میتریل یک پری آب است که توسط آن از یک شکارچی پری بی‌رحم نجات می‌یابد. اگر چه او آدمی را دوست ندارد، امّا تصمیم دارد که به آن کمک کند در طول سفر یار و همراه سفرش باشد. میتریل بال خود را به دور گردنش به سبک روسری گره زده و مایل است که او را با نام کاملش صدا بزنند. او همچنین از عشق آن به چال اگاه است و به‌طور کامل از رابطه آن‌ها حمایت می‌کند.

4- هیو مرکوری (Hugh Mercury)

Hugh Mercury

هیو مرکوری هم به دنبال استادی شکر نقره‌ای است. او در طول سفرش با آن هالفورد دوست می‌شود و تحت تاثیر مهارت‌های او قرار می‌گیرد. هیو، آن را تحت فشار می‌گذارد تا الهام بخش کار اصلی خود باشد.

5- کت (Kat)

انیمه افسانه سیب شکری

کت یک استاد شکر نقره‌ای است که در شهر لویستون زندگی می‌کند. زمانی که دستور شیرینی شکر او در تلاشی جهت سرقت نابود می‌شود، کت به دروغ آن مسئول این ماجرا معرفی می‌کند. حال آن در این شرایط مجبور است تا به‌طور موقت برای کت کار کند. با وجود رفتار خشن و سخت کت،  به کار و مهارت‌های سخت آن احترام می‌گذارد. از طرفی کت طبقه اشراف را دوست ندارد. هم‌چنین افرادی را که رفتاری ناعادلانه با دیگران، امتناع از فروش به مشتریان را دارند، تحمل نمی‌کند. نام واقعیش کت الف هینگلی است و به نام مستعارش علاقه ندارد. کت هم‌چنین از دوستان هیو مرکوری و کیت پاول است.

6- جوناس اندرس (Jonas Anders)

انیمه افسانه سیب شکری

جوناس از دوستان سابق و هم‌چنین رقیب و برادرزاده مدیر کارگاه رادکلیف مارکوس است. او به عنوان یک صنعتگر شکر در کارگاه رادکلیف شرکت کرده، امّا هیچ مهارت و نبوغی ندارد. او در ابتدا شخصیت مهربانی دارد و تصمیم دارد با آن ازدواج کند. امّا طولی نمی‌کشد که شخصیت واقعی خود را از حسادت نشان می‌دهد و فردی خودخواه مبدل می‌شود: جوناس شیرینی شکر آن را سرقت و به عنوان کار خود را در نمایشگاه اب نبات سلطنتی ارائه می‌دهد. با تمام این اوصاف، دست او برای همه به عنوان یک فرد متقلب و بی استعداد رو می‌شود. در ادامه جوناس و آن همچنان با نفرت از هم رقابتشان را ادامه می‌دهند.

7- کیت پاول (Keith Powell)

Keith Powell

کیت پسر ویکانت است که استاد شکر نقره‌ای پیشین محسوب می‌شود. او از دوران کودکی بیشتر عمر خود را در محاصره شیرینی‌های شکر گذرانده و با بسیاری از صنعتگران، من‌جمله مادر مرحوم کت و آن ملاقات نموده است. او در بین همسالان خود بسیار قابل احترام است و مانند آن آرزو دارد تا روزی به یک استاد شکر نقره‌ای تبدیل شود. امّا به دلیل موقعیت پدرش، هرگز وارد نمایشگاه سلطنتی نشد تا با این کار از شایعات طرفداری یا بی عدالتی جلوگیری نماید. پس از مرگ پدرش، کیت تصمیم می‌گیرد تا در مسابقه شرکت نماید. او یک مرد جوان و صادقی است که به خاطر تربیت و شرایط مشابه‌ای که با آن دارد به او بسیار کمک می‌کند. درواقع کیت، آن را به عنوان رقیبی ارزشمند بر خلاف جوناس و سامی می‌پندارد.

8- الیوت کالینز (Elliot Collins)

Elliot Collins

الیوت یک استاد شکر نقره‌ای است که در کارگاه پیج شرکت می‌کند. او به خاطر سلامت ضعیف مدیر، به عنوان نماینده‌اش مشغول به کار است. الیوت اکثر اوقات فراغت خود را با بریجیت پیج به خوشگذرانی و تفریح سپری می‌نماید.

9- بریجیت پیج (Bridget Paige)

Bridget Paige

بریجیت دختر رئیس کارگاه پیج است. او می‌خواهد با الیوت کالینز ازدواج نماید، امّا هیچ علاقه‌ای به وی ندارد. بریجیت بلافاصله پس از ملاقات با چال عاشق او شد و مصمم است تا عشق این پری خوشتیپ را بدست آورد. با تمام این اوصاف چال همیشه احساسات او را نادیده می‌گیرد، زیرا خودش به عشق آن گرفتار شده است. به همین خاطر بریجیت از آن تنفر دارد و از جایگاه او به عنوان یک صنعتگر شکر بسیار ناراحت است. هم‌چنین بریجیت به افرادی که از آن حمایت می‌کنند، حسادت دارد. او بعدها به‌صورت مخفیانه شاهد یکی دیگر از تلاش‌های خرابکاری سامی جونز علیه آن است.

10- کتی (Cathy)

انیمه افسانه سیب شکری

کتی یک پری کارگر ریز اندام است که برای جوناس کار می‌کند. نکته جالب اینجاست که کتی عاشق جوناس شده، امّا از این ماجرا اطلاعی ندارد.

11- بنجامین (Benjamin)

Benjamin

بنجامین یک پری کارگر ریز اندام است که برای کت خدمگذاری می‌کند. او همیشه خسته و در حال استراحت است. بنجامین در انیمه Sugar Apple Fairy Tale شخصیتی همیشه خوشحال که از دستورات کت پیروی می‌نماید. او با وجود اینکه دو بال خود را در اختیار دارد، امّا همواره تمایل دارد تا در خدمت کت باشد.

12- ویلیام آلبوم (William Alburn)

William Alburn

نام اصلی‌اش ویلیام دوک فیلاکس است که به آن سفارش پخت یک شیرینی شکری را می‌دهد. ویلیام در گذشته عاشق پری آب کریستینا بود، امّا مرگ او باعث شد، وی وظایف خود را به عنوان دوک نادیده بگیرد. به موجب این امر مورد انتقاده شدید ارل داونینگ قرار گرفت.

13- سامی جونز (Sammy Jones)

سامی جونز یک صنعتگر شکر و کارآموزی قدیمی در کارگاه رادکلیف است. او شخصی بی ادب، متکبر، خودخواه، بیمار جنسی نسبت به افرادی است که از او پایین‌تر هستند. امّا به اشخاصی با مرتبه بالا مانند کت و کیت احترام می‌گذارد. سامی به آن برای آنچه که با جوناس در آخرین نمایشگاه آب نبات سلطنتی اتفاق افتاده اختلاف دارد. او حاضر به تایید آن به عنوان یک صنعتگر شکر نیست. سامی در مدرسه رادکلیف بسیار مورد احترام است و در نمایشگاه از نفوذ زیادی برخوردار است. سامی با کمک دانش آموزان دیگر، از جوناس جهت فریب دادن آن استفاده می‌کند. او یک روز به آن حمله و او را تهدید به سوزاندن دستانش می‌نماید تا اینکه که چال، آن را از این مهلکه نجات می‌دهد.

امتیازات انیمه افسانه پریان سیب شکری

از امتیازات این انیمه می‌توان به نمرات 6.71 از سایت IMDb و امتیاز 7.51 را سایت MAL اشاره کرد. در کل این انیمه بسیار زیبا توانست پس از پخش اول مخاطبان زیادی را به خود جلب نماید. هم چنین ژانر انیمه افسانه پریان سیب شکری عاشقانه، درام، ماجراجویی و رازآلود است. درواقع شما پس از دیدن تریلر انیمه Sugar Apple Fairy Tale ترغیب می‌شوید تا این انیمه زیبا را دنبال نمایید.

کلام آخر

در این مقاله به بررسی انیمه افسانه سیب شکری پرداختیم. این انیمه سریالی زیبا و پرطرفدار خیلی زود جایگاه ویژه‌ای بین مخاطبین و منتقدین پیدا کرد. ماجراها و دردسر‌هایی که شخصیت اصللی این انیمه آن هالفورد پشت سر می‌گذارند و در کنار شخصیت‌‌پردازی قوی کارکترها، شما را ترغیب می‌کند تا به دانلود انیمه Sugar Apple Fairy Tale اقدام نمایید. با تمام این اوصاف بهتر است هر چه زودتر تماشای این انیمه بسیار زیبا را شروع کنید. امید است مقاله انیمه افسانه سیب شکری برای شما مخاطبین محترم مفید بوده باشد. لطفاً پس از مطالعه کامل مقاله نظرات شخصی خود را درباره انیمه Sugar Apple Fairy Tale با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400