انیمه قهرمان خانه من ؛ داستان، شخصیت‌ها، نمرات

انیمه قهرمان خانه من
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

انیمه قهرمان خانه من یکی از انیمه‌های سینن (Seinen) است که در سال 2023 منتشر شده است. با ما همراه باشید تا بیشتر با انیمه My Home Hero آشنا شویم.

انیمه My Home Hero یکی از انیمه‌های سینن است. مخاطبان اصلی این دسته از انیمه‌ها و مانگاها معمولاً افراد جوان و بزرگسال هجده تا چهل ساله هستند و برای برخی از این نوع انیمه‌ها توصیه می‌شود کودکان آن‌ها را تماشا نکنند. ژانر انیمه قهرمان خانه من درام و جنایی است. این انیمه بر اساس یک مجموعه مانگا به همین اسم از نائوکی یاماکاوا (Naoki Yamakawa) و ماساشی آساکی (Masashi Asaki) و به کارگردانی تاکاشی کامئی (Takashi Kamei) در Tezuka Productions تولید شده است.

زمان پخش انیمه My Home Hero اولین بار در تاریخ 2 آوریل 2023 معادل 13 فروردین 1402 از شبکه Tokyo MX بوده است و پخش فصل اول آن در تاریخ 18 ژوئن 2023 معادل 28 خرداد 1402 به پایان خواهد رسید. تعداد قسمت های انیمه قهرمان خانه من در فصل اول دوازده اپیزود و مدت هر قسمت این انیمه حدود بیست دقیقه است. در ادامه این مقاله از پلازا به معرفی انیمه My Home Hero می‌پردازیم و بیشتر درباره این اثر صحبت می‌کنیم.

فهرست مطالب:

داستان انیمه قهرمان خانه من

انیمه My Home Hero

پدر و دختری به اسم‌های تتسو توسو و ریکا توسو در یک رستوران یکدیگر را ملاقات می‌کنند اما دخترش با ماسک به آن‌جا آمده بود. پدر به شوخی از دخترش می‌پرسد از کی آدم معروف شده ای که چهره ات را پنهان می‌کنی؟ وقتی دخترش ماسک را از روی صورت خود برمی‌دارد پدرش از او علت کبودی‌‎های روی صورت او را جویا می‌شود. دخترش واقعیت را نمی‌گوید و از آن‌جا می‌رود. تتسو بعد از مدتی مشکوک می‌شود که دخترش در خانه توسط نوبوتو ماتوری مورد خشونت فیزیکی قرار گرفته است.

تتسو توسو یک روز با استفاده از کلیدی که ریکا از قبل به او داده بود به خانه او می‌رود و وقتی متوجه می‌شود نوبوتو که با گوشی در حال مکالمه بود نزدیک به در خانه است در یکی از کمدها پنهان می‌شود و حرف‌های او را می‌شنود. به این موضوع پی می‌برد که نوبوتو ماتوری پیش از دختر او به دو دختر دیگر نیز آسیب رسانده بود و به او گفته می‌شود که روز قبل توسط تتسو توسو تعقیب شده بود. نوبوتو عصبانی می‌شود و می‌گوید که ریکا را خواهد کشت. تتسو که این را می‌شنود تصمیم می‌گیرد برای نجات جان دخترش نوبوتو را از بین ببرد.

وقتی تتسو و همسرش کاسن متوجه می‌شوند که نوبوتو یکی از اعضای یاکوزیا (Yakuza) بود می‌دانند که نمی‌توانند به راحتی از دست آن‌ها رها شوند و باید از جان دخترشان محافظت کنند. پس از مدتی تتسو و کاسن در خانه خود یک دستگاه شنود پیدا می‌کنند و یک مکالمه ساختگی با هم انجام می‌دهند و در آن به این موضوع اشاره می‌کنند که ممکن است نوبوتو توسط یک شخص دیگر کشته شده باشد و به این ترتیب بتوانند توجه کسانی که حرف‌های آن دو را می‌شنوند به شخص دیگری منتقل کنند. می‌توانید برای ادامه داستان به انیمه My Home Hero یا مانگای آن مراجعه کنید. در ادامه مقاله با تعدادی از شخصیت‌های داستان انیمه قهرمان خانه من آشنا خواهیم شد.

شخصیت های انیمه قهرمان خانه من و معرفی صداپیشگان آن

در این بخش از مقاله قصد داریم به معرفی کاراکترهای انیمه My Home Hero بپردازیم و با صداپیشگان آن‌ها نیز آشنا شویم.

تتسو توسو (Tetsuo Tosu)

معرفی انیمه My Home Hero

تتسو توسو مدیر 47 ساله یک اداره ساخت اسباب‌بازی است که به خواندن رمان در اوقات فراغتش علاقه دارد. تتسو یک زندگی معمولی در کنار خانواده اش را تجربه می‌کند تا این که یک روز یکی از افراد یاکوزا به اسم نوبوتو ماتوری را می‌کشد. او به یک روش جسد نوبوتو را به بیرون از خانه منتقل می‌کند و از این به بعد باید از خانواده اش در برابر یاکوزا محافظت کند.

صداپیشه این شخصیت یک صداپیشه ژاپنی به اسم جونیچی سوآبه (Junichi Suwabe) است. همچنین صداپیشه این شخصیت در نسخه دوبله انگلیسی انیمه قهرمان خانه من آرون رابرتس (Aaron Roberts) نام دارد.

کاسن توسو (Kasen Tosu)

بررسی انیمه قهرمان خانه من

کاسن توسو همسر 41 ساله تتسو توسو است. کاسن از تتسو که برای نجات ریکا نوبوتو را کشته بود حمایت کرد. او و تتسو یک داستان مشترک درباره از بین رفتن نوبوتو می‌سازند که اگر توسط یاکوزا دستگیر و به طور جداگانه بازجویی شوند حرف‌های آن‌ها مشابه هم باشد.

صداپیشه این شخصیت یک صداپیشه ژاپنی به اسم سایاکا اوهارا (Sayaka Ohara) است. همچنین صداپیشه این شخصیت در نسخه دوبله انگلیسی انیمه My Home Hero مورگان گرت (Morgan Garrett) نام دارد. در ادامه به معرفی شخصیت ریکا توسو می‌پردازیم.

 ریکا توسو (Reika Tosu)

کاراکترهای انیمه My Home Hero

ریکا توسو دختر 18 ساله تتسو و کاسن است که در شروع داستان انیمه قهرمان خانه من توسط نوبوتو ماتوری مورد اذیت و آسیب فیزیکی قرار می‌گیرد. او از همکاری پدر و مادرش در ناپدید شدن نوبوتو ماتوری اطلاع ندارد. چند سال بعد ریکا توسو پلیس می‌شود.

صداپیشه این شخصیت یک صداپیشه ژاپنی به اسم چی‌هی‌رو شیراتا (Chihiro Shirata) است. صداپیشه این شخصیت در نسخه دوبله انگلیسی انیمه قهرمان من کلی گرین‌شیلد (Kelly Greenshield) نام دارد. در ادامه شخصیت کیوچی ماجیما را معرفی می‌کنیم.

کیوچی ماجیما (Kyoichi Majima)

شخصیت های انیمه قهرمان خانه من

کیوچی ماجیما عضو سازمانی است که برای Kubo کار می‌کند. او مهارت بالایی در بازرسی و نظارت و انجام عمل متقابل دارد و برای تسویه یک بدهی خانوادگی عضو یاکوزا شده بود. تتسو توسو به او قول می‌دهد که با او در پیدا کردن نوبوتو ماتوری همکاری کند. کیوچی ماجیما مهلتی برای تتسو توسو تعیین می‌کند که اگر او نتواند نوبوتو را پیدا کند تتسو را می‌کشد.

صداپیشه این شخصیت یک صداپیشه ژاپنی به اسم کنت ایتو (Kent Ito) است. همچنین صداپیشه این شخصیت در نسخه دوبله انگلیسی انیمه My Home Hero نزیه ترشا (Nazeeh Tarsha) نام دارد.

 نوبوتو ماتوری (Nobuto Matori)

زمان پخش انیمه My Home Hero

نوبوتو ماتوری پسر رئیس یکی از شاخه‌های محلی یاکوزا است. او به دخترها آسیب می‌رساند که آخرین آن‌ها ریکا دختر تتسو توسو بود که پس از آن در ابتدای داستان انیمه My Home Hero تتسو توسو نوبوتو ماتوری را می‌کشد.

صداپیشه این شخصیت یک صداپیشه ژاپنی به اسم کیتا تادا (Keita Tada) است. صداپیشه این شخصیت در نسخه دوبله انگلیسی انیمه قهرمان من جوردن دش کروز (Jordan Dash Cruz) نام دارد. در ادامه شخصیت یوشیتاتسو ماتوری را معرفی می‌کنیم.

یوشیتاتسو ماتوری (Yoshitatsu Matori)

دانلود انیمه My Home Hero

یوشیتاتسو ماتوری پدر نوبوتو و رئیس شاخه محلی یاکوزا است که پول زیادی دارد و می‌خواهد علت اتفاقی که برای پسرش افتاده است را متوجه شود.

صداپیشه این شخصیت یک صداپیشه ژاپنی به اسم شین ایچی‌رو میکی (Shin-ichiro Miki) است. صداپیشه این شخصیت در نسخه دوبله انگلیسی انیمه قهرمان خانه من اریک ویل (Eric Vale) نام دارد. در ادامه مقاله به بررسی نمرات انیمه My Home Hero می‌پردازیم.

امتیازات انیمه My Home Hero و نقدهای آن

حال که با داستان و کاراکترهای انیمه My Home Hero آشنا شده ایم، در این بخش به نقد انیمه قهرمان خانه ی من و بررسی نمره‌های آن در دو سایت معروف آی‌ام‌دی‌بی و مای‌انیمه‌لیست می‌پردازیم. تا الان که هنوز پخش فصل اول آن ادامه دارد، در سایت آی‌ام‌دی‌بی امتیاز 7.1 از 10 و در سایت My Anime List امتیاز 6.9 از 10 را به دست آورده است.

برخی از کسانی که این انیمه را تماشا کرده اند در نقد خود این موضوع را بیان کرده اند که سرعت پیش رفتن داستان در انیمه قهرمان خانه من به اندازه ای زیاد است که نمی‌تواند توجه آن‌ها را جذب کند و بیشتر منتظر این هستند که زودتر این قسمت از انیمه هم به پایان برسد. بعضی دیگر در نقد خود به این موضوع پرداخته اند که در این اقتباس از مانگا از خیلی از جزئیات داستان عبور شده است که باعث می‌شود مخاطب به خواندن مانگا نیز بپردازد.

کلام آخر

در این مطلب به بررسی انیمه قهرمان خانه من پرداختیم. این اثر داستان یک شخص معمولی به اسم تتسو توسو است که پس از بین بردن یکی از اعضای یاکوزا زندگی خودش و خانواده اش به خطر می‌افتد. می‌توانید تریلر انیمه My Home Hero را تماشا کنید و اگر حس می‌کنید می‌توانید از تماشای این انیمه لذت ببرید و می‌خواهید با دیگر شخصیت‌های این انیمه آشنا شوید، دانلود انیمه My Home Hero را شروع کنید. می‌توانید نظرتان درباره انیمه را در بخش دیدگاه‌های پلازا با دیگران به اشتراک بگذارید. از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید از شما متشکریم.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400