معرفی انیمه هفت گناه کبیره؛ داستان، شخصیت‌ها و نمرات

انیمه هفت گناه کبیره
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در سفری به دنیایی از جادو و ماجراجویی، با شوالیه‌های قدرتمند و جذاب انیمه هفت گناه کبیره همراه شوید. انیمه The Seven Deadly Sins با داستانی هیجان‌انگیز و اکشن، شما را به سرزمینی از رازها و تاریخی پر از نبردها و دشمنان خطرناک می‌برد.

انیمه The Seven Deadly Sins، یا به ژاپنی انیمه Nanatsu no Taizai، یک انیمه ژاپنی است که بر اساس مانگایی با همین نام نوشته ناکابا سوزوکی(Nakaba Suzuki) ایجاد شده است. این انیمه به صورت اولیه در سال 2014 پخش شد و توسط استودیوی A-1 Pictures ساخته شد. بررسی انیمه The Seven Deadly Sins نشان می‌دهد که به سبک فانتزی، ماجراجویی و اکشن است و در سرزمینی جادویی و پرافسانه به نام بریتانیا اتفاق می‌افتد.

زمان پخش انیمه هفت گناه کبیره در ژاپن از تاریخ 5 اکتبر 2014 تا 25 مارس 2015 بوده است. علاوه بر فصل اول، فصل‌های بعدی این انیمه نیز تا کنون منتشر شده‌اند. در مجموع تعداد فصل ‌های انیمه هفت گناه کبیره 5 فصل می‌باشد. تعداد قسمت های انیمه هفت گناه کبیره نیز 24 قسمت در هر فصل است و هر قسمت 24 دقیقه می‌باشد. پیوستن به ماجراجویی مهیج این انیمه را از دست ندهید و همراه ما باشید تا به معرفی انیمه هفت گناه کبیره بپردازیم.

فهرست مطالب

داستان انیمه هفت گناه کبیره

انیمه The Seven Deadly Sins

 

انیمه The Seven Deadly Sins در سرزمینی به نام بریتانیا (Britannia) جریان دارد، که متشکل از چندین قلمرو و پادشاهی است. اعضای گروه هفت گناه کبیره، که قبلاً به عنوان شوالیه‌های مقدس شناخته می‌شدند، به دلیل متهم شدن به کودتا علیه حکومت لیونس (Liones Kingdom) مجبور به فرار و پنهان شدن در نقاط مختلف بریتانیا می‌شوند.

پس از ۱۰ سال، الیزابت (elizabeth)، سومین شاهزاده پادشاهی لیونس، تصمیم می‌گیرد به همراه گروه هفت گناه کبیره پدر و خانواده‌اش را از دست شوالیه‌های خائن نجات دهد. او به طور اتفاقی موفق می‌شود رهبر این گروه، ملیوداس، را پیدا کند و با هم همکاری می‌کنند تا به سمت آزادی سرزمینشان حرکت کنند.

در این مسیر، علاوه بر شوالیه‌های مقدس، دشمنان دیگری نیز وجود دارند که سعی در متوقف کردن الیزابت و گروه هفت گناه کبیره دارند. این دشمنان باعث ایجاد چالش‌ها و مواجهه با موقعیت‌های خطرناک برای آن‌ها می‌شوند. این ماجراجویی‌ها و مبارزات در طول انیمه پیش می‌روند و داستان به تحولات جذاب و پرهیجانی می‌پردازد.

شخصیت های انیمه هفت گناه کبیره

با ما همراه باشید تا کاراکترهای اصلی انیمه Nanatsu no Taizai را معرفی کنیم.

الیزابت دی لیونز (Elizabeth Liones)

انیمه هفت گناه کبیره

الیزابت دی لیونز (Elizabeth Liones) یکی از شخصیت‌های اصلی و همچنین موضوع اصلی داستان در انیمه “The Seven Deadly Sins” است. او سومین شاهزاده پادشاهی لیونس (Liones Kingdom) است و تصمیم می‌گیرد پدر و خانواده‌اش را از دست شوالیه‌های خائن که به نام شوالیه‌های مقدس شناخته می‌شوند، نجات دهد.

ملیوداس (Meliodas)

انیمه هفت گناه کبیره

ملیوداس (Meliodas) یکی از شخصیت‌های اصلی و رهبر گروه هفت گناه کبیره در انیمه “The Seven Deadly Sins” است. او نقش بسیار مهمی در داستان دارد و تأثیر قوی بر روند روایت دارد.

ملیوداس در گذشته، شوالیه‌ای بسیار قوی و مورد احترام از شوالیه‌های مقدس بود، اما بعدها به اشتباه به عنوان خیانتکار شناخته شد و گروه هفت گناه کبیره تشکیل شد. او در نقش رهبر گروه، تلاش می‌کند تا عدالت را برقرار کند و به دنبال بازپس‌گیری نام و شرافتش است.

دایان (Diane)  

دایان (Diane) یکی از شخصیت‌های مهم و عضو گروه هفت گناه کبیره در انیمه “The Seven Deadly Sins” است. او یک جنی بزرگ به نام سرگردان (Giant) است و نقش مهمی در داستان دارد.

دایان از نظر ظاهری بسیار بلند و قوی است و با شمشیر بزرگی به نام گیدو (Gideon) مبارزه می‌کند. او دارای قدرت و نیروی بسیار زیادی است و می‌تواند به طور سریع در زمین حرکت کند و همچنین قدرت کنترل زمین را دارد.

گوتر (Gowther)

انیمه هفت گناه کبیره

گوتر (Gowther) یکی دیگر از کاراکترهای انیمه Nanatsu no Taizai می‌باشد. او شخصیتی بسیار مختلف و مرموز است و نقش مهمی در داستان ایفا می‌کند.

گوتر یک قلمرو شکن (Doll) است که به شکل یک بدنه مصنوعی با قدرت‌ها و توانایی‌های خارق‌العاده ظاهر می‌شود. او دارای توانایی کنترل عقل و احساسات دیگران است و می‌تواند از ذهن‌ها و خاطرات دیگران استفاده کند. همچنین، گوتر توانایی تغییر شکل و حتی شخصیت دارد.

اسکانور (Escanor)

انیمه هفت گناه کبیره

اسکانور (Escanor) نیز یکی از شخصیت‌های مهم در انیمه “The Seven Deadly Sins” است. او عضوی از گروه هفت گناه کبیره است و نقش بسیار جالبی در داستان دارد.

اسکانور در واقع دو شخصیت متفاوت در طول روز و شب دارد. در طول روز، او یک شخصیت بسیار قوی و پرافتخار است که با نام “خدای آفتاب” شناخته می‌شود. در این زمان، قدرت و قوه‌ای بی‌نظیر دارد و هر چه زمان آفتاب در آسمان بیشتر می‌شود، قدرتش بیشتر می‌شود. در طول شب، او به شخصیتی ضعیف و ناتوان با نام “من” تبدیل می‌شود.

مرلین (Merlin)

انیمه هفت گناه کبیره

مرلین (Merlin) نیز یکی از شخصیت‌های کلیدی در انیمه “The Seven Deadly Sins” است. او عضوی قوی و باهوش از گروه هفت گناه کبیره و یک جادوگر است. نقش مرلین در داستان بسیار مهم و تأثیرگذار است.

مرلین به عنوان یکی از شخصیت‌های با توانایی جادویی برجسته، دارای دانش و قدرت‌های بسیار بالا است. او به عنوان استاد جادوگری شناخته می‌شود و توانایی‌های خارق‌العاده‌ای را در اختیار دارد. مرلین دارای توانایی خواندن و استفاده از جادوهای مختلف است و همچنین دانش بسیاری در مورد اسرار و اساطیر جهان دارد.

نقد انیمه The Seven Deadly Sins

انیمه Nanatsu no Taizai با داشتن شخصیت‌های جذاب، جنگ‌های هیجان‌انگیز و داستان پراکنده‌ای از معماها و رازها، مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است. داستان این انیمه بسیار پرهیجان و جذاب است. ایده‌آلیسم و عناصر فانتزی که در آن وجود دارد، جذابیت و هیجان را برای تماشاگران فراهم می‌کند. داستان دارای روایتی پیچیده است که شامل رازها، تراژدی‌ها، و ارتباطات پیچیده بین شخصیت‌ها می‌شود.

انیمه “The Seven Deadly Sins” با داشتن شخصیت‌های متنوع و کاراکترهایی با قدرت‌ها و توانایی‌های خاص، مخاطبان را به خود جذب می‌کند. هر کدام از شخصیت‌ها دارای شخصیتی منحصر به فرد و توسعه‌ی کاراکتری است. نقطه قوت دیگر این انیمه، صحنه‌های اکشن و مبارزات جذاب و هیجان‌انگیز آن است. ترکیبی از استفاده از جادو، قدرت‌های فیزیکی و تاکتیک‌های استراتژیک در مبارزات، تماشاگران را درگیر می‌کند و هیجان و شگفتی را به آنها ارائه می‌دهد.

انیمه “The Seven Deadly Sins” در سایت MyAnimeList امتیازی برابر با 7.76 از 10 و امتیاز IMDb برابر با 8.1 از 10 را کسب کرده است.

این امتیازات نشان می‌دهند که انیمه “The Seven Deadly Sins” از سوی بسیاری از تماشاگران مورد استقبال و توجه قرار گرفته است. با این حال، لازم به ذکر است که تجربه هر فرد ممکن است متفاوت باشد و ممکن است نظرات شخصی در مورد این انیمه متفاوت باشد.

سخن آخر

انیمه Nanatsu no Taizai یا هفت گناه کبیره، پر از ماجراهای هیجان‌انگیز و پیچیده است. در این مجموعه با دنیای سرزمین بریتانیا و شوالیه‌های مقدس آشنا می‌شویم و همراه با شخصیت‌هایی مثل الیزابت، ملیوداس، دایان و گوتر در مسیری پر از چالش‌ها و مواجهه با دشمنان، جنگ‌ها و رازهای فراوان قرار می‌گیریم. شخصیت‌های قوی و با توانایی‌های منحصر به فرد، بازی مهمی در داستان دارند و تعاملات بین آن‌ها جذابیت خاصی به داستان می‌بخشد.

ژانر فانتزی و اکشن نیز مهم‌ترین ویژگی‌های انیمه Nanatsu no Taizai را تشکیل می‌دهند. با ترکیب المان‌های جادو، ماجراجویی، نبرد و پیشروی داستان، تماشاگران در ماجراهای هیجان‌انگیزی غرق می‌شوند. ترسیم و طراحی زیبا نیز برای تصویرسازی این دنیای خیالی بسیار مؤثر است.

آیا شما انیمه هفت گناه کبیره را دیده‌اید؟ آیا دانلود انیمه The Seven Deadly Sins را به علاقه‌مندان ژانر فانتزی و اکشن پیشنهاد می‌دهید؟ لطفا نظرتان را در رابطه با این انیمه، کیفیت ساخت، داستان و… با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400