انیمه Paripi Koumei ؛ داستان، شخصیت‌ها، نمرات

انیمه Paripi Koumei
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

انیمه کومی پایه مهمونیه یکی از انیمه‌های سینن (Seinen) است که مخاطبان هدف آن‌ها افراد هجده تا چهل ساله هستند و مناسب کودکان نیست. این انیمه در سال 2022 منتشر شد. با ما همراه باشید تا بیشتر با انیمه Paripi Koumei آشنا شویم.

انیمه کومی پایه مهمونیه بر اساس یک مجموعه مانگا به همین نام از یوتو یوتسوبا (Yuto Yotsuba) و ریو اوگاوا (Ryo Ogawa) به کارگردانی شو هونما (Shu Honma) در P.A. Works ساخته شده است. ژانر انیمه Paripi Koumei موزیک و کمدی است. این اثر یکی از انواع انیمه‌های ایسکای (Isekai) است که در آن یکی از کاراکترهای داستان به یک جهان که برای او جدید محسوب می‌شود انتقال پیدا می‌کند. تعدادی از این نوع از انیمه‌ها در لینکی که در ادامه قرار داده ایم معرفی شده اند.

زمان پخش انیمه Paripi Koumei اولین بار در تاریخ 5 آوریل 2022 معادل 16 فروردین 1401 از Tokyo MX و چند شبکه دیگر بود و پخش آن در تاریخ 21 ژوئن 2022 معادل 31 خرداد 1401 به پایان رسید. تعداد قسمت های انیمه کونگمینگ پایه مهمونیه دوازده اپیزود و مدت هر قسمت آن حدود بیست دقیقه است. اگر فرصت زیادی ندارید می‌توانید این انیمه یک فصلی را تماشا کنید.

در ادامه این مقاله از پلازا به بررسی انیمه کومی پایه مهمونیه می‌پردازیم و بیشتر درباره این اثر صحبت می‌کنیم.

داستان انیمه کومی پایه مهمونیه

انیمه کومی پایه مهمونیه

انیمه Paripi Koumei با این سخن از راوی شروع می‌شود که حدود هزار و هشتصد سال پیش چین به سه ناحیه وو (Wu)، وی (Wei) و شو (Shu)  تقسیم شده بود که برای برتری با یکدیگر رقابت می‌کردند. در سال 234 که دوران سه پادشاهی (Three Kingdoms) به پایان خود نزدیک بود، اردوگاه شو در دشت‌های ووژانگ (Wuzhang Plains) بود و پادشاه شو که لو بی (Liu Bei) نام داشت مرده بود و صدر اعظم و مشاور دربار آن‌ها ژوگ کونگمینگ (Zhuge Liang Kongming) در حالی که در بستر بیماری سختی بود می‌گفت که در این نبرد شکست خواهند خورد و امید داشت که زندگی بعدی او در آرامش و خالی از این نبردها باشد.

وقتی ژوگ کونگمینگ چشمانش را باز کرد خود را در سرزمین شیبویای (Shibuya) امروزی در بدن دوران جوانی خود یافت و توانایی صحبت به زبان ژاپنی نیز پیدا کرده بود. او در ابتدا متوجه حادثه نشده بود و نمی‌دانست در کجا حضور دارد. سپس به جایی که یک خواننده به اسم ایکو سوکیمی (Eiko Tsukimi) در حال اجرا بود وارد شد. ایکو سوکیمی پس از پایان اجرای آهنگش با ناراحتی با خود گفت ممکن است در خوانندگی استعداد نداشته باشم که افراد زیادی به خواندن من گوش نمی‌دهند که ناگهان ژوگ کونگمینگ به آن‌جا می‌آید و صدای او را تحسین می‌کند.

ژوک که فکر می‌کرد وارد جهنم شده است ایکو را خواننده جهنم (Songstress of Hell) صدا می‌کرد. ایکو به او گفت که اینجا جهنم نیست. ژوگ از دیدن چهره دوران جوانی خود در آینه ای که آن‌جا بود متعجب شد. سپس ایکو اسم و کاربرد وسیله‌های امروزی را به ژوک گفت و ژوگ از او خواست که کار با گوشی را به او یاد بدهد. پس از چند ساعت او توانست صفحه ویکیپدیایی که به اسم خودش ژوگ کونگمینگ وجود داشت پیدا کند. مدتی بعد ایکو از تصمیمش برای کنار گذاشتن خوانندگی به دلیل موفق نشدن حرف زد و ژوگ به او گفت که می‌خواهد به او کمک کند که به خواننده مشهوری تبدیل شود. برای ادامه داستان به انیمه کومی پایه مهمونیه یا مانگای آن مراجعه کنید. در ادامه این مقاله به معرفی چند کاراکتر انیمه Paripi Koumei خواهیم پرداخت.

شخصیت های انیمه Paripi Koumei و معرفی صداپیشگان آن‌ها

در این بخش قصد داریم به معرفی کاراکترهای انیمه کومی پایه مهمونیه بپردازیم و با صداپیشگان آن‌ها نیز آشنا شویم.

 ایکو سوکیمی (Eiko Tsukimi)

معرفی انیمه Paripi Koumei

ایکو سوکیمی دختر جوانی است که به تازگی خوانندگی را شروع کرده است. آرزوی او این است که بتواند به یک خواننده مشهور تبدیل شود. او در کیوتو (Kyoto) متولد شد. پدرش او و مادرش را ترک کرد تا به امریکا سفر کند و رویای خود برای کار در موزیک را دنبال کند به همین دلیل مادر ایکو سعی می‌کرد ایکو از موزیک فاصله بگیرد. ایکو قصد داشت خود را جلوی قطار بیندازد اما کوبایاشی او را نجات داد و ایکو را به کنسرتی که در BB Lounge در حال برگزاری بود دعوت کرد. پس از رفتن به این کنسرت ایکو سوکیمی امید دوباره ای پیدا کرد و در همان جا استخدام شد و همچنین گاهی در آن‌جا خوانندگی هم انجام می‌داد. در ابتدای داستان انیمه Paripi Koumei او قصد داشت خوانندگی را کنار بگذارد تا این که ژوگ لیانگ کونگمینگ خوانندگی ایکو را تحسین می‌کند و به ایکو می‌گوید که او با صدایش می‌تواند احساسش را به دیگران منتقل کند. همچنین گفت به او کمک می‌کند که به یک خواننده موفق تبدیل شود.

صداپیشه این شخصیت یک صداپیشه ژاپنی به اسم کائده هوندو (Kaede Hondo) است. همچنین صداپیشه این شخصیت در نسخه دوبله انگلیسی انیمه Paripi Koumei جولیت سیمونز (Juliet Simmons) نام دارد. در ادامه به معرفی شخصیت ژوگ لیانگ کونگمینگ می‌پردازیم.

ژوگ لیانگ کونگمینگ (Zhuge Liang Kongming)

شخصیت های انیمه Paripi Koumei

ژوگ لیانگ کونگمینگ صدر اعظم باهوش ناحیه شو در دوران Three Kingdoms بود که در سال 234 در نبرد دشت ووژانگ (Battle of Wuzhang Plains) جان خود را از دست داد اما داستان انیمه کومی پایه مهمونیه به طوری پیش رفت که او به Shibuya امروزی در ظاهر دوران جوانی خود انتقال پیدا کرد. او در هنگامی که ایکو سوکیمی در حال اجرای یک آهنگ بود صدای او را شنید و بعد از مدتی تصمیم گرفت از دانش خود در نبردهای دوران سه پادشاهی برای مشاوره دادن به ایکو سوکیمی استفاده کند که ایکو بتواند به خواننده مشهوری تبدیل شود.

صداپیشه این شخصیت یک صداپیشه ژاپنی به اسم ریوتارو اوکیایو (Ryotaro Okiayu) است. همچنین صداپیشه این شخصیت در نسخه دوبله انگلیسی انیمه Paripi Koumei جو دنیلز (Joe Daniels) نام دارد. در ادامه به معرفی شخصیت اونر کوبایاشی می‌پردازیم.

اونر کوبایاشی (Owner Kobayashi)

دانلود انیمه Paripi Koumei

اونر کوبایاشی مالک BB Lounge است. او به داستان‌های دوران Three Kingdoms علاقه دارد. او در گذشته ایکو سوکیمی را نجات داده بود و او را در BB Lounge استخدام کرد و به او اجازه خوانندگی در آن‌جا داد. مدتی بعد او ژوگ لیانگ کونگمینگ را نیز استخدام کرد و با هم به ایکو کمک کردند که به خواننده مشهوری تبدیل شود و کمپانی Fourth Kingdom را تأسیس کردند.

صداپیشه این شخصیت یک صداپیشه ژاپنی به اسم جون فوکوشیما (Jun Fukushima) است. صداپیشه این شخصیت در نسخه دوبله انگلیسی انیمه Paripi Koumei دیوید ماترانگا (David Matranga) نام دارد. در ادامه به بررسی نمرات انیمه کومی پایه مهمونیه و نقدهای آن می‌پردازیم.

امتیازات انیمه کونگمینگ پایه مهمونیه و نقدهای آن

حال که با داستان و کاراکترهای انیمه کومی پایه مهمونیه آشنا شدیم، در این بخش به نقد انیمه Paripi Koumei و بررسی نمره‌های آن در دو سایت معروف می‌پردازیم. انیمه در سایت آی‌ام‌دی‌بی امتیاز 7.6 از 10 و در سایت My Anime List امتیاز 8.2 از 10 را دریافت کرده است.

برخی از کسانی که انیمه کومی پایه مهمونیه را تماشا کرده اند در نقدهای خود بیان کرده اند که از تعداد زیاد بازخورد مثبتی که این اثر به دست آورده است متعجب شده اند و از نظر آن‌ها این انیمه شایستگی لازم برای نمره زیاد را ندارد. افراد دیگری در نقدهای خود گفته اند که از نظر آن‌ها انیمه Paripi Koumei به طوری نیست که بتوان آن را با توجه به موضوع‌های مختلف به طور جدی مورد نقد کردن قرار داد و بیشتر برای خندیدن آن را تماشا کرده اند و از بخش‌های غیرعادی که در داستان وجود دارد چشمپوشی کرده اند.

کلام آخر

در این مقاله معرفی انیمه Paripi Koumei را انجام دادیم.  ژوک لیانگ کونگمینگ از هزار و هشتصد سال پیش به شیبویای مدرن آمده و تصمیم دارد به ایکو سوکیمی که می‌خواهد خوانندگی را کنار بگذارد کمک کند که از استعدادش استفاده کند. مانند دیگر انیمه‌های سینن توصیه می‌شود کودکان آن را تماشا نکنند. می‌توانید تریلر انیمه Paripi Koumei را تماشا کنید و اگر حس می‌کنید می‌توانید برای گذراندن وقت خود این انیمه را تماشا کنید و با شخصیت‌های دیگر آن آشنا شوید، دانلود انیمه Paripi Koumei را شروع کنید.

می‌توانید نظر خود درباره انیمه کومی پایه مهمونیه را در بخش دیدگاه‌های پلازا با دیگران به اشتراک بگذارید. از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید از شما متشکر هستیم.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400