اپلیکیشن ریکاوری اندروید | دانلود قویترین نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده

قویترین نرم افزار ریکاوری اندروید
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

برخی اوقات ممکن است فایل‌ها را سهوا حذف کنید و به‌دنبال راهی برای بازگرداندن آن‌ها باشید. در این صورت برترین برنامه برای این کار کدام است؟ با قویترین نرم افزار ریکاوری اندروید می‌توانید بیشتر فایل های پاک شده گوشی را بازیابی کنید. در ادامه ما لیستی از بهترین برنامه های بازیابی فایل گوشی موبایل اندروید را فراهم آورده ایم.

در حال حاضر برنامه‌های ریکاوری زیادی در گوگل‌پلی قابل دانلود هستند اما سوال مهم این است که کدام یک از آن‌ها بهترین برنامه ریکاوری گوشی هستند؟ با کمک قویترین نرم افزار ریکاوری اندروید، می‌توانید به بازیابی فایل های پاک شده پرداخته و دوباره فایل‌هایی که حذف کردید را در اختیار داشته باشید. همراه پلازا باشید.

فهرست مطالب

قویترین نرم افزار های ریکاوری اندروید

نکته مهمی که پیش از استفاده از اپ برگرداندن اطلاعات گوشی شیائومی و دیگر گوشی‌ها باید بدانید این است که بسیاری از آن‌ها  به دلیل محدودیت‌هایی سیستم عامل اندروید، برای ریکاوری کامل اطلاعات نیاز به روت بودن گوشی دارند. با این حال دانلود نرم افزار ریکاوری اندروید بدون نیاز به روت هم امکان‌پذیر است اما ممکن است عملکرد آن مانند برنامه‌هایی که نیاز به روت دارند رضایت بخش نباشد.

1. Dumpster؛ بهترین نرم افزار ریکاوری گوشی اندروید

بهترین نرم افزار ریکاوری صدا اندروید

اگر به دنبال دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری فایل های پاک شده در گوشی هستید برنامه Dumpster گزینه بسیار عالی است. این برنامه قادر به بازیابی فایل‌های ارسال شده به پوشه Trash و همچنین فایل‌هایی که به صورت مستقیم حذف شدند است و می‌تواند تصاویر را با همان کیفیت اصلی بازیابی کند.

مهمترین ویژگی این اپ برگرداندن اطلاعات گوشی شیائومی و دیگر گوشی‌های اندرویدی، قابلیت Recycle Bin است. با نصب برنامه تمام فایل‌هایی که شما حذف کنید ابتدا به این بخش فرستاده می‌شوند تا اگر خواستید آن‌ها را برگردانید بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید.

تنها موردی که این قویترین نرم افزار ریکاوری اندروید 2022 نمی‌تواند بازیابی کند، پیامک‌ها است. دامپستر رابط کاربری ساده‌ای دارد و کار با آن بسیار آسان است. این برنامه یک نسخه پولی هم دارد اما برای بازیابی فایل‌ها نیازی به پرداخت پول ندارید و نسخه پولی این برنامه، تنها به عنوان یک برنامه تهیه پشتیبان عمل می‌کند.

 • دانلود اپلیکیشن ریکاوری Dumpster برای: اندروید

2. Undeleter Recover Files & Data؛ نرم افزار بازیابی اطلاعات اندروید

اپ برگرداندن اطلاعات گوشی شیائومی / دانلود نرم افزار ریکاوری اندروید بدون نیاز به روت

اگر گوشی را قبلا روت کردید، برترین نرم افزار ریکاوری موبایل برای شما Undeleter است. البته اگر دستگاه را روت هم نکرده باشید می‌توانید یک کپی کش شده از فایل‌هایی که پاک کردید را با کمک این برنامه بازیابی کنید. با این حال این برنامه بیشتر از همه برای گوشی‌های روت شده مناسب است.

Undeleter قادر است تمام فایل‌ها را دوباره ریکاوری کند و از این نظر برترین نرم افزار ریکاوری موبایل روت شده به شمار می‌آید. این برنامه تمام قسمت‌های حافظه گوشی شما را با دقت زیاد زیر و رو می‌کند و می‌تواند انواع مختلف فایل‌ها با پسوندهای متفاوت را بازیابی کند.

البته از آنجایی که روت کردن، گوشی را در معرض خطر قرار می‌دهد بهتر است فقط برای استفاده از این برنامه و بازیابی فایلهای پاک شده اندروید، آن را روت نکنید. اما اگر قبلا این کار را انجام دادید، این برنامه بهترین برنامه ریکاوری گوشی شیائومی و دیگر گوشی‌های روت شده است.

 • دانلود برنامه بازیابی Undeleter Recover Files & Data برای: اندروید

3. EaseUS MobiSaver؛ قوی ترین نرم افزار ریکاوری گوشی اندروید با کامپیوتر

دانلود اپلیکیشن ریکاوری اندروید / دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری فایل های پاک شده در گوشی

این برنامه یکی از اپلیکیشن های بازیابی اطلاعات گوشی و قویترین نرم افزار ریکاوری گوشی اندروید با کامپیوتر است که با کمک گرفتن از کامپیوتر فعالیت می‌کند. شما باید گوشی را از طریق کابل USB به کامپیوتر متصل کرده و سپس به اسکن و بازیابی اطلاعات گوشی اندروید از جمله بازیابی مخاطبین اندروید بپردازید. این برنامه بهترین نرم افزار ریکاوری گوشی اندروید برای مواقعی است که گوشی یا تبلت به هردلیلی روشن نمی‌شود. البته برای استفاده از آن باید از قبل گزینه USB debugging را هم فعال کرده باشید.

با دانلود اپلیکیشن ریکاوری برای گوشی EaseUS، علاوه بر تصاویر و ویدیوها می‌توانید پیامک‌ها و دیگر فایل‌های پاک شده را هم بازیابی کنید. برای استفاده از آن نیازی به روت بودن گوشی نیست اما در این صورت نمی‌توانید تمام فایل‌ها را بازگردانید. اگر بخواهید فایل‌ها را به طور کامل برگردانید باید گوشی روت شده باشد.

 • دانلود رایگان اپلیکیشن ریکاوری EaseUS برای: اندروید 

4. DiskDigger photo recovery؛ نرم افزار بازیابی عکس اندروید

بازیابی فایل های پاک شده اندروید / بهترین برنامه ریکاوری فیلم اندروید / اپ برگرداندن اطلاعات گوشی شیائومی

این برنامه همانطور که از اسمش پیداست یک نرم افزار بازیابی عکس اندروید است. رابط کاربری آن بسیار ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد. با کمک آن به راحتی علاوه بر تصاویر می‌توانید به بازیابی فیلم‌های پاک شده هم بپردازید. با این حال حتی این برنامه هم تنها زمانی تمام پتانسیل خود را نشان می‌دهد که دستگاه شما روت شده باشد.

اگر گوشی روت نشده باشد، برنامه تنها کش دستگاه را اسکن می‌کند که فایده چندانی ندارد. اما اگر گوشی روت شده باشد، تمام قسمت‌های گوشی از جمله کارت حافظه اسکن و بررسی می‌شود. از این جهت این برنامه بهترین نرم افزار ریکاوری گوشی اندروید به حساب می‌آید.

 • دانلود اپلیکیشن ریکاوری عکس DiskDigger برای: اندروید

5. DigDeep Image Recovery؛ بهترین اپلیکیشن ریکاوری عکس اندروید

قویترین نرم افزار ریکاوری سامسونگ / بهترین برنامه ریکاوری گوشی سامسونگ / بازیابی فایل های پاک شده اندروید

شاید برترین نرم افزار ریکاوری موبایل، برنامه DigDeep باشد که می‌تواند تصاویر و ویدیوهایی که به تازگی پاک کردید را ریکاوری کنید. این برنامه نیاز به دسترسی روت ندارد و بسیاری از کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند. با این حال همانطور که گفتیم تنها با کمک آن می‌توانید فایل‌هایی که به تازگی پاک کردید را بازیابی کنید. این نرم افزار در میان بهترین نرم افزار های ریکاوری گوشی اندروید به خوبی درخشیده است.

رابط کاربری این برنامه به عنوان قویترین برنامه ریکاوری گوشی برای تصاویر، بسیار ساده است و شما پس از نصب تنها کافی است دستورات برنامه را دنبال کنید تا بتوانید به راحتی فایل‌ها را به گوشی برگردانید. در ادامه میتوانید به لینک دانلود برنامه بازیابی فایل های پاک شده اندروید دسترسی داشته باشید.

6. Photo Recovery: Data Recovery

قویترین نرم افزار ریکاوری گوشی اندروید

برنامه بعدی از سوی سازندگانش به‌عنوان قویترین نرم افزار ریکاوری فیلم های پاک شده معرفی شده است. این برنامه قادر است تمامی داده‌های حذف شده را بازیابی و به‌صورت خودکار از آن‌ها بکاپ تهیه کنید. از آن علاوه بر حافظه داخلی برای کارت حافظه نیز می‌توانید استفاده کنید.

این اپلیکیشن همچنین قابلیت پشتیبان‌گیری ابری نیز دارد و می‌تواند اسناد با فرمت‌های مختلف را بازیابی کند.

7. Deleted Photo Recovery App؛ برنامه های بازیابی فایل اندروید

برنامه های بازیابی فابل اندروید

اپلیکیشن Deleted Photo Recovery App یکی از اپلیکیشن های بازگردانی فایل های موبایل اندروید است که اخیرا منتشر شده و توانسته نظر مثبت کاربران را به خود جلب کند. برنامه می‌تواند تصاویر، اپلیکیشن‌ها، ویدیوها و فایل‌های اخیرا پاک شده را بازیابی کند. برنامه احتیاجی به روت ندارد و حتی امکان اشتراک گذاری تصاویر را نیز دارد.

 • دانلود برنامه Deleted Photo Recovery App برای: اندروید

8. File Recovery – Restore Files؛ قویترین نرم افزار ریکاوری گوشی اندروید

برنامه های بازیابی فابل اندروید

گزینه بعدی که می‌توانید برای دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری فیلم های پاک شده گوشی درنظر داشته باشید، File Recovery است. برنامه مانند سایر اپ‌های این فهرست می‌تواند فایل‌های و تصاویر حذف شده را از حافظه گوشی اسکن کرده و با توجه به پشتیبانی از فرمت‌های مختلف، آن‌ها را بازیابی کند. همچنین برنامه می‌تواند فایل‌های مخفی را نیز شناسایی کند. برنامه برای اجرا نیازی به دسترسی روت ندارد.

 • دانلود برنامه File Recovery – Restore Files برای: اندروید

9. Dr.Fone: Photo & Data Recovery؛ برترین نرم افزار ریکاوری موبایل

بهترین نرم افزار ریکاوری گوشی اندروید

برنامه Dr.Fone دارای دونسخه مختلف است. یک نسخه ویندوز یا مک دارد که پس از اتصال گوشی به کامپیوتر می‌توانید از آن استفاده کنید و یک نسخه هم اپلیکیشن مخصوص خود اندروید است که از گوگل‌پلی دانلود می‌کنید. اپلیکیشن این برنامه رابط کاربری ساده‌ای دارد و به‌راحتی می‌توانید با نحوه کار با آن آشنا شوید.

در این اپلیکیشن می‌توانید به‌دنبال فایل‌ها، پیام‌ها، مخاطبین و دیگر داده‌های پاک شده بگردید. همچنین در صورتی که دسترسی لازم را به برنامه بدهید می‌توانید تصاویر شبکه‌های اجتماعی را هم بازیابی کنید. البته که اکثر قابلیت‌های برنامه در نسخه رایگان آن قابل دسترس نیستند و به همین خاطر یا باید اشتراک خریداری کنید یا نسخه‌های ماد شده این برنامه را دانلود کنید.

 • دانلود برنامه Dr.Fone: Photo & Data Recovery برای: اندروید

10. Deleted Video Recovery App

بهترین نرم افزار ریکاوری گوشی اندروید

برای دانلود قویترین نرم افزار بازگردانی فیلم های پاک شده گوشی می‌توانید برنامه Deleted Video Recovery را هم مدنظر داشته باشید. این برنامه مانند برنامه Deleted Photo Recovery App که در بالا معرفی کردیم توسط Easy Data-Recovery منتشر شده و مخصوص بازیابی ویدیو است.

برنامه رابط کاربری مدرن و ساده‌ای دارد و امکان بازیابی ویدیوها در بخش‌های مختلف حافظه گوشی از جمله کارت حافظه را به‌شما می‌دهد. این برنامه همچنین نیازی به روت ندارد و از بسیاری از فرمت‌ها پشتیبانی می‌کند.

 • دانلود برنامه Deleted Video Recovery App برای: اندروید

سوالات متداول

1. آیا برای بازیابی فایل های پاک شده اندروید باید گوشی را روت کنیم؟

بیشتر برنامه‌های ریکاوری از جمله بهترین نرم افزار ریکاوری صدا اندروید برای بازیابی اطلاعات شما نیاز به دسترسی به روت دارند. بدون روت نمی‌توانید اکثر فایل‌هایی که از حافظه پاک شدند یا آسیب دیدند را بازیابی کنید.

2. قویترین نرم افزار ریکاوری گوشی اندروید کدام است؟

بستگی دارد چه فایلی را بخواهید ریکاوری کنید. اگر می‌خواهید تصاویر و ویدیوها را بازیابی کنید بهترین گزینه DiskDigger است اما اگر فایل‌های دیگر را می‌خواهید بازیابی کنید اپلیکیشن Dumpster قویترین نرم افزار ریکاوری سامسونگ و دیگر گوشی‌های اندرویدی به حساب می‌آید.

سخن پایانی

با دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری اندروید می‌توانید بسیاری از فایل‌هایی که قبلا پاک کردید را دوباره بازیابی کنید. گرچه برای این که بهترین نتیجه را داشته باشید، گوشی شما باید روت شده باشد در غیر این صورت تعداد فایل‌های قابل بازیابی خیلی محدودتر خواهد شد. نظر شما در مورد بازیابی فایل های پاک شده اندروید چیست؟ اگر تا به حال تجربه کار با قویترین نرم افزار ریکاوری سامسونگ و دیگر گوشی‌های اندرویدی را داشتید حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
غلامسرور ساربانی
.
12 بهمن 1400، 12:41
پاسخ
1
7
تمام نرم افزار دروغ میگن
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402