بهترین کانال های تلگرام برای دانلود موزیک ایرانی و خارجی

بهترین کانال های آهنگ تلگرام
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بهترین کانال موزیک ایرانی و خارجی را می‌شناسید؟ کانالهای اهنگ زیادی در تلگرام وجود دارند که معروف ترین ترانه‌های جدید را به‌صورت گلچین در اختیار کاربران قرار می‌دهند. در این مطلب از پلازا، نگاهی داریم به برترین چنل های تلگرامی آهنگ که می‌توانید دنبال کنید.

گوش دادن به موسیقی یکی از بهترین و لذت‌بخش‌ترین کارها برای غنی کردن روح است. برای اینکه روح هم مانند جسم تغذیه شود، می‌توان کارهای مختلفی انجام داد که یکی از آن‌ها گوش دادن به آهنگ‌های مورد علاقه و باب سلیقه هر فرد است. امروزه به‌لطف کانال‌های Telegram می‌توانید به‌راحتی به‌انواع موسیقی‌ها دسترسی پیدا کنید. اما کدام کانال بهترین کانال موزیک تلگرام است؟

فهرست مطالب

بهترین کانال موزیک ایرانی تلگرام

در تلگرام می‌توانید کانال‌هایی در ارتباط با هر موضوعی پیدا کنید. از کانال‌های خبری گرفته تا کانال‌های دانلود فیلم و سریال. اما ما در این مطلب می‌خواهیم با بهترین کانالهای آهنگ در تلگرام آشنا شویم. کانال‌هایی که به‌صورت روزانه انواع ترانه‌های جدید و قدیمی را منتشر می‌کنند.

۱. کانال رادیو جوان ؛ برترین کانال اهنگ تلگرام

بهترین کانال موزیک تلگرام

رادیو جوان را می‌توان برترین چنل تلگرامی موزیک دانست. در این کانال می‌توانید به تعداد زیادی از ریمیکس‌های رادیو جوان و آهنگ‌های پر انرژی و شاد دسترسی پیدا کنید و با گوش دادن به این آهنگ‌های موفق از ورزش و کارهای دیگر لذت ببرید.

ورود به کانال رادیو جوان

۲. کانال بانک موزیک ؛ کانال اهنگ های معروف

بروز ترین کانال موزیک تلگرام

در کانال بانک موزیک می‌توانید به انواع آهنگ و موزیک ویدیو دسترسی پیدا کنید. بانک موزیک نه تنها یکی از چنل‌های انتشاردهنده اهنگ ایرانی است، بلکه در آن به آهنگ‌های خارجی هم می‌توانید گوش بدهید.

اگر بدنبال کانال اهنگ گلچین جدید هستید، باید بدانید بانک موزیک یک گزینه قدرتمند و جامع در این زمینه بوده که با پوشش مطرح ترین خوانندگان داخلی توانسته نظرات بسیاری را به سمت خود جذب نماید. در این راستا بدنیست بدانید که موزیک بانک با پوشش روزانه موزیک های جدید توانسته نام خود را در میان بروزترین کانال های پخش آهنگ جای دهد.

ورود به کانال بانک موزیک

۳. کانال رادیو موزیکس ؛ کانال ریمیکس اهنگ تلگرام

بهترین کانال موزیک تلگرام

این کانال تلگرام آهنگ های ایرانی یکی از بهترین کانال های دانلود آهنگ در تلگرام است. با وارد شدن به این کانال تلگرام می‌توانید آهنگ‌های مورد نظر خود را دانلود کرده یا به آن‌ها گوش بدهید. یک کانال تلگرام موزیک جدا از بروز بودن باید مطالب مورد نیاز کاربران را پوشش دهد که در این خصوص کانال رادیو موزیکس یک گزینه عالی برای دریافت ریمیکس های جدید بوده است.

ورود به کانال رادیو موزیکس

۴. کانال آهنگیفای و دنیای ترانه ؛ محبوب ترین کانال موزیک تلگرام

بروز ترین کانال موزیک تلگرام

در این کانال تلگرام آهنگ های ایرانی می‌توانید انواع آهنگ‌ها و جدیدترین موزیک‌های منتشر شده را پیدا کنید و از گوش دادن به دنیایی از آهنگ‌های مختلف لذت ببرید.

ورود به کانال آهنگیفای و دنیای ترانه

۵. کانال پی ام سی موزیکال ؛ از کانال های اهنگ های معروف

بهترین کانال موزیک تلگرام

یکی از کانال های تلگرام برای موزیک های خاص، کانال دانلود موسیقی تلگرام @musicall_pmc است که با وارد شدن به آن با تعداد زیادی از آهنگ‌های متنوع ایرانی مواجه می‌شوید و یکی از پربازدیدترین کانال تلگرام آهنگ های ایرانی و از جدیدترین کانال های تلگرام موزیک است.

ورود به کانال پی ام سی موزیکال

۶. کانال آهنگ قدیمی ؛ کانال آهنگ های قدیمی و شاد ایرانی

بهترین کانال موزیک تلگرام

اگر به دنبال آهنگ‌های قدیمی هستید، این کانال موزیک ایرانی خارج از کشور یکی از بهترین کانال های موسیقی از این نظر است. این کانال هم از لحاظ انتشار آهنگ‌های قدیمی، بهترین کانال آهنگ تلگرام شناخته می‌شود و مخاطبان زیادی دارد.

آهنگ های قدیمی شامل طرفداران مخصوصی بوده که پیدا کردن موارد دلخواه کار نسبتا سختی بوده است. در این زمینه این کانال یک گزینه عالی در میان کانال تلگرامی برای دانلود اهنگ جدید و عاشقانه بوده که با پوشش مطالب قدیمی توانسته نیاز کاربران بسیاری را برطرف نماید.

ورود به کانال آهنگ قدیمی

۷. کانال بیس موزیک ؛ کانال تلگرام آهنگ شاد برای ماشین

بروز ترین کانال موزیک تلگرام

کانال تلگرام آهنگ جدید بیس موزیک، انواع آهنگ‌های شاد برای ماشین را منتشر می‌کند و به عنوان یک کانال موزیک های جدید، یکی از برترین چنل های تلگرامی به‌شمار می‌رود. بیشتر عناوین این کانال، آهنگ‌های باشگاهی هستند.

ورود به کانال بیس موزیک

۸. کانال موزیکفا | کانال آهنگ جدید | ریمیکس

بهترین کانال موزیک تلگرام

در این کانال تلگرام آهنگ های جدید خوانندگان معروف، آهنگ‌های شاد و غمگین و به روز ترین آن‌ها را خواهید یافت. این کانال نیز یکی دیگر از بهترین کانالهای آهنگ در تلگرام که می‌توانید جوین شوید. شما در اینجا می‌توانید جدیدترین و وایرال ترین آهنگ‌های ایرانی و خارجی را دانلود کنید. برای جوین شدن در این کانال، از لینک زیر استفاده کنید.

ورود به کانال موزیکفا

۹. کانال موزیکدل

برترین کانال اهنگ تلگرامی

گزینه بعدی یک کانال تلگرامی اهنگ های گلچین جدید است. در کانال کانال موزیکلدل می‌توانید تمامی ترانه‌های ایرانی جدید را پیدا و با مراجعه به وبسایت این کانال، آن‌ها را در کیفیت‌های مختلف دانلود کنید. لینک دانلود همچنین داخل خود کانال نیز قرار خواهد گرفت. کانال موزیکدل آرشیو تقریبا جامعی از موزیک‌های مختلف دارد و یکی از برترین‌ها به‌حساب می‌آید.

ورود به کانال موزیکدل

۱۰. کانال اهنگ جدید | موزیک شاد

برترین کانال اهنگ تلگرامی

این کانال تلگرام موزیک های خاص، شادترین آهنگ‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین نسخه دمو از آهنگ‌های کانال موجود است که می‌توانید پیش از دانلود هر آهنگ، به آن گوش دهید. این کانال تلگرامی موزیک آنلاین، برترین کانالی است که می‌توانید برای دانلود اهنگ شاد داشته باشید.

ورود به کانال آهنگ جدید

۱۱. کانال ایران موزیک | آهنگ جدید

بهترین کانال موزیک تلگرام

کانال دانلود اهنگ گلچین جدید ایران موزیک، انواع آهنگ‌های فارسی، عربی و ترکی را در اختیار شما قرار داده است. همچنین می‌توانید جدیدترین آهنگ‌ها را از این کانال دریافت کنید. با استفاده از لینک زیر می‌توانید به این کانال اهنگ جدید و عاشقانه وارد شوید.

ورود به کانال ایران موزیک

بهترین کانال های موزیک خارجی تلگرام

علاوه بر کانال‌های موسیقی ایرانی که در بالا آن‌ها را معرفی کردیم، کانال‌های زیادی هم در زمینه انتشار ترانه‌های خارجی فعالیت دارند. با وجود این که تعداد آن‌ها کمتر از کانال‌های ایرانی است، می‌توانید چندین کانال شاخص در بین آن‌ها پیدا کنید که به‌صورت منظم، موزیک‌های خارجی را منتشر می‌کنند.

۱. کانال FLAC Music؛ بهترین کانال موزیک خارجی تلگرام

بهترین کانال موزیک ایرانی و خارجی

این کانال به‌صورت روزانه انواع موسیقی در سبک‌های مختلف و همچنین به زبان‌های مختلف را برای انتشار در دسترس قرار می‌دهد. از خوانندگان سرشناس گرفته تا گروه‌هایی که تازه کار خود را آغاز کرده‌اند. یکی از مزیت‌های اصلی این کانال، انتشار موسیقی با کیفیت بالا و به‌صورت FLAC است. اکثر ترانه‌های منتشر شده در این کانال، بیش از 30 مگابایت، حجم دارند.

ورود به کانال FLAC Music

۲. کانال Classical Music

بهترین کانال موزیک ایرانی و خارجی

اگر از علاقه‌مندان به موسیقی کلاسیک هستید، کانال Classical Music می‌تواند شما را تا ساعت‌ها مشغول کند. این کانال، همانطور که از نامش پیداست، تنها در سبک کلاسیک فعالیت می‌کند و در آن می‌توانید قطعات مختلف ساخته شده توسط موتزارت یا بتهوون را پیدا و دانلود کنید. البته این کانال از سال 2022 بروزرسانی نشده ولی آرشیو آن همچنان قابل دسترسی است.

ورود به کانال Classical Music

۳. کانال TECHNO

بهترین کانال موزیک ایرانی و خارجی

کانال تکنو برای علاقه‌مندان به این سبک از موسیقی است. در این کانال می‌توانید انواع موزیک‌های تکنو از هنرمندان مختلف را پیدا و دانلود کنید. این کانال همچنین پیش‌نمایش کوتاهی از آهنگ را نیز برایتان منتشر می‌کند.

ورود به کانال TECHNO

۴. کانال Спички FM FLAC music

کانال اهنگ های معروف

این کانال یکی از کانال‌های روسی تلگرام است که ترانه‌های مختلف را با فرمت FLAC در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در این کانال می‌توانید ترانه‌های مختلف از خوانندگان مطرح را پیدا و با کیفیت اصلی دریافت کنید. البته که حجم فایل‌ها به‌دلیل کیفیت بالایی که دارند، بسیار زیاد است.

ورود به کانال Спички FM FLAC music

۵. کانال FLAC1 Telegram Channel

بهترین کانال موزیک خارجی تلگرام

یکی دیگر از کانال‌هایی که در آن می‌توانید ترانه‌ها را با فرمت FLAC دریافت کنید، همین کانال است. این کانال آرشیو تحسین برانگیزی از انواع ترانه‌ها و سبک‌های موسیقی را ارائه می‌کند ولی برای دانلود فایل‌ها با فرمت FLAC باید از ربات آن استفاده کنید؛ چرا که در خود کانال کیفیت معمولی اهنگ ها را پیدا خواهید کرد.

ورود به کانال FLAC1 Telegram Channel

سخن پایانی

به طور خلاصه، در این مطلب با تعدادی از بهترین کانال های موزیک تلگرام آشنا شدیم. از نظر شما برترین چنل تلگرامی موزیک کدام است؟ اگر شما هم کانال آهنگ پر طرفدار دیگری می‌شناسید، می‌توانید در قسمت دیدگاه‌های پلازا با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران15 دیدگاه
avatar
Mohamad
.
26 اسفند 1402، 11:15
پاسخ
0
0
اینجا میتونی با سرچ اسم خواننده مورد علاقت، آهنگاشو به راحتی پیدا کنی🎶 🤍
avatar
مریم
.
14 مرداد 1402، 02:47
پاسخ
0
2
موزیکدل عالیه فقط آهنگ های جدید با کیفیت رو میذاره و گاهی اوقات اهنگ های نوستالژی طور جدیدا میذارن
avatar
مینا سایکو
.
29 تیر 1402، 07:46
پاسخ
0
1
این گپه از همشون بهتره چون هم پوشه بندی داره هم هرکسی خفن ترین موزیک هاشو گذاشته یه پلی لیست بمب درست شده
avatar
یام
.
29 مهر 1402، 15:00
پاسخ
0
1
@مینا سایکو
کدوم؟
avatar
سپهر
.
19 تیر 1402، 14:45
پاسخ
0
1
اگر چیزی غیر از پاپ میخواید لیست رو بریزید دور. کانال موزیک گیک تلگرام بهترین کانال دانلود موزیک مخصوصا کلاسیک هست که سایت هم دارند یه سر بزنید می‌فهمید چی می‌گم
avatar
علیرضا
.
28 فروردین 1402، 13:21
پاسخ
1
1
کانال موزیکدل یادتون رفت
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402