بهترین بازی های بقا اندروید | 29 عضو از منحصر به فرد‌ترین بازی های سبک بقا اندروید

بهترین بازی های بقا برای اندروید
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

یکی از مهمترین ژانرها در دنیای گیمینگ ژانر بقا محسوب می‌شود که در پلتفرم اندروید نیز شاهد عناوین آن هستیم. بر همین اساس در این مقاله به دنبال بهترین بازی های بقا اندروید خواهیم بود و بازی های سبک بقا اندروید را مورد بررسی قرار می‌دهیم. اگر به دنبال دانلود بهترین بازی ژانر بقا برای اندروید باشید با بررسی بازی Survival انلاین Terraria و همچنین عناوین دیگر همراه ما باشید.

ژانر بقا یا همان Survival جزو منحصربه‌فردترین ژانرهای دنیای گیمینگ محسوب می‌شود. بازی های بقا عموما در محیط‌های دنیای باز (Open world) به وقوع می‌پیوندند و در آن‌ها شما موظف هستید که به انجام دادن وظایفی همچون جمع آوری منابع، ساخت ابزار آلات، اسلحه‌ها، پناهگاه‌ها و … بپردازید. در این میان شاید بتوان گفت پلتفرم اندروید به ویژه در زمان‌های اخیر جایگاه ویژه و یا خاص خود را در این زمینه پیدا کرده است و عناوین مختلفی در ژانر بقا در طول زمان برای این پلتفرم منتشر شده‌اند. از بهترین بازی های بقا اندروید می‌توان به عناوینی همانند بازی Ark: Survival Evolved، بازی Terraria، بازی LifeAfter و بسیاری از عناوین دیگر اشاره کرد. به عنوان مثال در بازی Survival انلاین Terraria تمامی عناصر این ژانر یکجا جمع شده‌اند. برای دانلود بهترین بازی ژانر بقا برای اندروید فهرست ویژه‌ای برای تدارک دیده‌ایم. با بررسی بازی های بقا اندروید همراه پلازا بمانید.

فهرست مطالب

در ویدیوی زیر می‌توانید با تعدادی از بهترین بازی های بقا اندروید آشنا شوید.

بهترین بازی بقا اندروید

در ادامه لیست مربوط به بهترین بازی های بقا گوشی اندروید میتوانید با گزینه های خوبی آشنا شوید که این مورد سبب خواهد شد تا بتوانید با مزایای خوبی برای سرگرمی آشنا شوید. جهت معرفی بهترین بازی های سبک سروایول اندروید باما همراه باشید.

1- بازی Ark: Survival Evolved بهترین بازی بقا اندروید

بازی های بقا اندروید / بازی survival انلاین

اولین عنوانی که در فهرست بازی های بقا اندروید قصد داریم برای شما معرفی کنیم بازی Ark: Survival Evolved محسوب می‌شود.این بهترین بازی بقا اندروید یک بازی ویدیویی ماجراجویی-بقا است که در آن از المان‌های شهرسازی نیز استفاده شده است. بازیکن‌ها در بازی Ark: Survival Evolved یک پایگاه برای خود می‌سازند و سپس به گسترش دادن فضای زندگی خود، اهلی کردن دایناسورها و نهایتا مبارزه با راهزن‌ها می‌پردازند.

در این بهترین بازی بقا در جزیره اندروید در ابتدا تنها شروع می‌کنید و باید از هیچ آغاز و در راستای تمامی چیزهایی که می‌خواهید تلاش کنید. این قضیه در این بازی survival انلاین شامل اسلحه‌ها، ساختمان‌ها، منابع و موارد دیگر نیز می‌شود. جا دارد اشاره کنیم که بازی Ark که جزو بهترین بازی های بقا اندروید محسوب می‌شود رایگان بوده و البته دارای یک گزینه ثبت نام پولی نیز هست که مزیت‌های مخصوص خود را دارد.

2- بازی Cataclysm: Dark Days Ahead بهترین بازی بقا اندروید

بهترین بازی های بقا در گوشی / دانلود بازی های بقایی برای اندروید

در دومین جایگاه فهرست بازی های بقا اندروید بازی Cataclysm: Dark Days Ahead قرار دارد. در این عنوان که در فهرست دانلود بهترین بازی ژانر بقا برای اندروید امروزمان قرار گرفته است با محیطی رایگان و منبع باز (Open source) روبرو خواهید شد که در آن میلیون‌ها نفر شرکت می‌کنند. در این بازی تلاش برای زنده مانده برای اندروید نیز در ابتدا از هیچ شروع می‌کنید و سعی خواهید کرد که در یک دنیایی که تصادفی به وجود آمده است به تلاش برای بقا بپردازید.

از المان‌های این بهترین بازی بقا چند نفره سبک بقا اندروید می‌توان به هیولاهای ویژه جهت از بین بردن، آیتم‌های قابل جمع آوری و انسان‌هایی که به محافظت نیاز دارند اشاره کرد. جلوه‌های بصری بازی Cataclysm: Dark Days Ahead که از بهترین بازی های بقا انلاین اندروید است به شیوه رترو (Retro) طراحی شده است و منو بازی نیز چندان جذاب نیست؛ اما به غیر از این موارد در شکل کلی آن با یک بازی بسیار عالی مواجه خواهید شد.

3- بازی Crashlands بهترین بازی بقا اندروید

بهترین بازی های بقا برای اندروید / بهترین بازی بقا در جزیره اندروید

به عنوان سومین عنوان بازی های بقا اندروید بازی Crashlands را برای معرفی به شما در نظر گرفته‌ایم. می‌توان گفت در بازی Crashlands آنقدر المان‌های مختلف وجود دارد که ذهن شما را برای مدت‌ها به خود مشغول نگه دارد. در این بازی ویدیویی هم المان‌های نقش آفرینی و هم المان‌های بقا، اکشن، ماجراجویی و حتی جمع آوری هیولاها وجود دارند.

محوریت محتوایی این عنوان که در میان بهترین بازی های بقا زامبی اندروید قرار گرفته است بر سر یک راننده کامیون بین کهکشانی است که در یک سیاره بیگانه گم می‌شود. وظیفه شما در این بازی survival انلاین آن است که با دشمنان مبارزه کرده، پایگاه خود را ساخته و نهایتا دنیا را از شر نجات دهید. مکانیزم گیم پلی بازی Crashlands بسیار عمیق بوده و بیش از 500 آیتم مختلف در این بازی وجود دارند که می‌توانید آن ها را بسازید. علاوه بر این قادر به اهلی کردن برخی موجودات نیز جهت هم نبرد شدن با شما خواهید بود.

4- بازی Day R Survival بهترین بازی بقا اندروید

بهترین بازی های بقا زامبی اندروید / دانلود بازی تلاش برای بقا برای اندروید

به عنوان چهارمین بازی فهرست بازی های بقا اندروید بازی Day R Survival را برای معرفی به شما در نظر گرفته‌ایم. اگر به دنبال دانلود بهترین بازی ژانر بقا برای اندروید باشید بازی Day R Survival جزو مناسب ترین گزینه است. مکان اصلی وقوع این محبوب ترین بازی survival اندروید اتحاد جماهیر شوروی محسوب می‌شود و بیش از 2700 مکان مختلف در نقشه این بازی وجود دارند. علاوه بر آن کلی آیتم نیز جهت جمع آوری در این بازی وجود دارد که به تجربه بازی در حوزه بقا کمک می‌کنند.

در بازی Day R Survival وظیفه دارید که با گرسنگی مقابله کرده و در عین حل از کشته شده توسط زامبی ها بر حذر باشید و علاوه بر این مراقب تشعشعات محیطی نیز باشید. سیستم پیشرفت (Progression) این بازی متعلق به عناوین نقش آفرینی است و در آن عناصری همانند پناهگاه، ابزارآلات و کیمیاگیری نیز دخیل هستند. بر همین اساس می‌توان گفت بازی Day R Survival با وجود رایگاه بودن خود بسیار عمیق و دقیق طراحی شده است.

5- بازی The Escapists 2: Pocket Breakout بهترین بازی بقا اندروید

بازی تلاش برای زنده مانده برای اندروید / بازی های بقا برای اندروید

پنجمین عنوانی که قصد داریم در فهرست بازی های بقا اندروید برای شما معرفی کنیم بازی The Escapists 2: Pocket Breakout محسوب می‌شود. بازی The Escapists 2: Pocket Breakout را می‌توان یک عنوان شبیه سازی استراتژیک نامید که در آن از المان‌های ژانر بقا نیز بهره برداری شده است. بازیکنان در بازی The Escapists 2: Pocket Breakout به عنوان یکسری زندانی شروع به بازی می‌کنند و وظیفه دارند که از زندان فرار کنند.

برای فرار از زندان در این عضو از بهترین بازی های سروایول اندروید 2022 تلاش برای زنده مانده برای اندروید نیازمند آن خواهید بود که یک نقشه داشته باشید؛ آیتم‌های مورد نیاز خود را بسازید و نهایتا به آرامی فرار کنید. البته در این میان باید اعمال مشکوک نیز انجام ندهید و مراقب باشید که دستگیر نشوید. بازی The Escapists 2: Pocket Breakout عنوانی سرگرم کننده است که شاید یک بازی بقا سنتی نباشد؛ اما به قدری در آن المان بقا موجود هست که در این فهرست قرار داده شود.

6- بازی Don’t Starve بهترین بازی های بقا گوشی اندروید

دانلود بازی های بقا برای اندروید معرفی / بهترین بازی های بقا اندروید

به جایگاه ششم فهرست بازی های بقا اندروید فرا رسیدیم و این جایگاه به بازی Don’t Starve تعلق دارد. بازی Don’t Starve را می‌توان یکی از پرطرفدارترین عناوین ژانر بقا دانست. وظیفه شما در این عنوان که جزو بهترین بازی های بقا اندروید است آن است که در یک محیط بسیار بی رحم و وحشی زنده مانده و در امر بقا موفق شوید و در غیر اینصورت به شکلی سریع و غیرمنتظره کشته خواهید شد. همانند اکثر بازی‌های بقا در این عنوان نیز نیازمند آن خواهید بود که به جمع آوری منابع، استفاده از محیط به نفع خود و نهایتا انجام دادن کارهای ضروری برای زنده ماندن بپردازید.

شاید بتوان گفت امری که بازی Don’t Starve را به عنوان عضوی از پرفروش ترین بازی های سبک بقا اندروید از دیگر عناوین ژانر بقا متفاوت می‌کند عناصر فراطبیعی آن باشد که سبب افزایش تنوع بازی شده‌اند. جا دارد در این میان به بازی Don’t Starve: Shipwrecked نیز اشاره‌ای داشته باشیم که دومین بازی سری Don’t Starve محسوب می‌شود و از همه نظر به خوبی بازی اول است.

7- بازی Last Day on Earth: Survival بهترین بازی های بقا گوشی اندروید

بهترین بازی های بقا انلاین اندروید دانلود / بهترین بازی های بقا اندروید افلاین

به هفتمین جایگاه فهرست بازی های بقا اندروید فرا رسیدیم و این جایگاه به عنوان دیگری به جز Last Day on Earth: Survival اختصاص ندارد. بازی Last Day on Earth: Survival را می‌توان یکی از پر طرفدارترین بازی های بقا اندروید نامید. در این عنوان که جزو بهترین بازی های بقا زامبی اندروید است باید به جمع آوری منابع، دزدی کردن و ساخت ابزار آلات و نهایتا رویارویی با دشمنان بپردازید تا زنده بمانید. علاوه بر آن در این عنوان المان‌های تیراندازی و کشتن زامبی‌ها نیز جای داده شده است. همچنین انجمن یوتیوب این بازی نیز فعال است و می‌توانید از طریق آن به دنبال آموزش‌ها و راهنمایی‌های مورد نظرتان در رابطه با گیم پلی و موارد دیگر بروید.

8- بازی LifeAfter بهترین بازی های بقا گوشی اندروید

بازی های بقا اندروید / بازی survival انلاین

هشتمین جایگاه فهرست بازی های بقا اندروید به بازی LifeAfter اختصاص دارد. می‌توان گفت در معرفی بهترین بازی های بقا اندروید بازی LifeAfter جزو عناوینی باشد که نسبت به عناوین دیگر تازه‌تر محسوب می‌شود. روند این عنوان که در فهرست دانلود بازی تلاش برای بقا برای اندروید امروزمان قرار گرفته است همانند اکثر عناوین بقا آخرالزمانی است. یک ویروس سطح شهر را آلوده کرده است و باعث شده است که اکثر مردم یا بمیرند و یا تبدیل به هیولا شوند.

وظیفه شما در این عنوان که جزو بهترین بازی بقای 2021 گوشی های اندروید است آن است که میان هیولاهای مختلف به بقا بپردازید، ابزارآلات جمع کنید و راه‌های مختلفی برای زنده ماندن بیابید. شما در این بازی قادر خواهید بود که به ساخت پناه‌گاه ها، احیای جراحت‌های مختلف و گشت و گذار برای پیدا کردن غذا بپردازید که هنگامی که با گرافیک و مکانیزم‌های کنترلی خوب بازی ترکیب می‌شود یک تجربه بقا منحصر به فرد را در اختیار شما می‌گذارد.

9- بازی Terraria بهترین بازی های بقا گوشی اندروید

بازی های بقا اندروید / بازی survival انلاین

در ادامه فهرست امروزمان با عنوان بازی های بقا اندروید یا همان دانلود بازی های سبک بقا اندروید قصد داریم بازی Terraria را برای شما معرفی کنیم. اگر به دنبال دانلود بهترین بازی های بقا اندروید افلاین و یا آنلاین باشید بازی Terraria یکی از ویژه ‌ترین و منحصر به فرد ترین گزینه‌ها برای شما محسوب می‌شود. این بازی Survival آنلاین از حالت شبکه‌ای نیز بهره گرفته است و از امکانات آن می‌توان به دنیاهایی با سایزهای مختلف، دشمنان متفاوت و متنوع و درجات سختی گوناگون اشاره کرد.

این بهترین بازی بقا در جزیره اندروید همچنین یک حالت Hardcore نیز دارد که در آن مردن کم یا بیش سبب خواهد شد که بازی را از اول شروع کنید. اگر به دنبال دانلود بهترین بازی ژانر بقا برای اندروید باشید بازی Terraria یکی از ویژه ترین تجربه‌ها را در اختیار شما خواهد گذاشت.

10- بازی Roblox بهترین بازی های بقا گوشی اندروید

بازی های بقا اندروید بازی های سبک بقا اندروید بهترین بازی ژانر بقا برای اندروید

دهمین عضو از فهرست بازی های بقا اندروید بازی Roblox محسوب می‌شود. بازی Roblox را یک پلتفرم آنلاین گیمینگ می‌توان نامید که توسط کمپانی Roblox Corporation ساخته و پرداخته شده است و به کاربران خود این اجازه را می‌دهد که به برنامه‌ ریزی بازی‌های مختلف و تجربه بازی‌های ویدیویی که توسط افراد دیگر ساخته شده است بپردازند. بازی‌های گفته شده در ژانر‌های مختلف ساخته شده‌اند و توسط موتور بازی‌سازی Programming Language Lua پرورش یافته‌اند. در این عضو از بازی های سبک بقا اندروید بیش از 164 میلیون کاربر به شکل ماهانه فعالیت می‌کنند و تجربیات خود را در زمینه‌های مختلف با همدیگر به اشتراک می‌گذراند.

این بهترین بازی ژانر بقا برای اندروید بازخوردهای بسیار مثبتی را از سمت و سوی منتقدین و مخاطبان دریافت کرد اما از سوی دیگر نیز به واسطه برخی از ویژگی‌های خود من جمله مدیریت پلتفرم، پرداخت‌های بیش از حد درون بازی و برخی دیگر از خصوصیات مورد انتقاد همین منتقدین قرار گرفت. با این وجود بازی Roblox را می‌توان یکی از بهترین نمونه‌ها در نوع خود نامگذاری کرد.

11- بازی Dead by Daylight بهترین بازی های سبک سروایول اندروید

بازی های سبک بقا اندروید بهترین بازی ژانر بقا برای اندروید

یازدهمین عضو از فهرست بازی های بقا اندروید بازی Dead by Daylight محسوب می‌شود. در این عضو از بازی های سبک بقا اندروید که توسط کمپانی Behaviour Interactive ساخته شده است یک فرد در برابر چهار فرد دیگر قرار می‌گیرد و به عنوان یک قاتل حرفه‌ای ایفای نقش می‌کند. چهار فرد دیگر نیز به عنوان افرادی که بقا یافته‌اند ایفای نقش می‌کنند. قاتل وظیفه دارد اعضای آن تیم چهار نفره را یک به یک دستگیر کند و تحویل گروهی به نام Entity دهد و در این میان آن چهار فرد نیز باید تمام تلاش خود را بکنند که از این مخمصه جان سالم به در ببرند.

این بهترین بازی ژانر بقا برای اندروید علاوه بر آنکه دارای یکسری کاراکترهای منحصر به فرد است از منظر جلوه‌های بصری نیز دارای طراحی هنری خوبی است. همچنین شاید بتوان گفت شما با تجربه این عضو از بهترین بازی های Survival اندروید به یاد سری بازی‌ها و سری فیلم‌های ویژه خاطره‌انگیزی همچون سری بازی Silent Hill، سری فیلم A Nightmare On Elm Street، سری فیلم Evil Dead و سری بازی Left 4 Dead می‌افتید.

12- بازی Fallout Shelter بهترین بازی های سبک سروایول اندروید

بهترین بازی های بقا اندروید بازی بقا چند نفره سبک بقا اندروید

دوازدهمین عضو از فهرست بازی های بقا اندروید بازی Fallout Shelter محسوب می‌شود. این عضو از بازی های سبک بقا اندروید یک بازی شبیه سازی ساخت و ساز و مدیریت است که توسط کمپانی Bethesda Game Studios ساخته شده است و در آن بازیکنان پایگاه ویژه و مختص به خود را که Vault نام دارد می‌سازند. هر فرد به عنوان مدیر و سرپرست پایگاه خود در این بهترین بازی ژانر بقا برای اندروید موظف است که شهروندان را مستقر کرده و آن‌ها را راهنمایی کند و همچنین به نیازهای مختلف آن‌ها که در دسته‌بندی‌های قدرت (برق، گازو…)، غذا و آب قرار می‌گیرند رسیدگی بکند.

این بازی بقا برای اندروید آفلاین ویژگی‌هایی دارد که آن‌ را از اغلب بازی‌های ویدیویی که تا کنون برای شما معرفی کردیم متفاوت می‌کند. افراد یا شهروندان پایگاه شما در بازی Fallout Shelter قابلیت آن را دارند که به مرور زمان ارتقا بیابند و آیتم‌ها و اسلحه‌های جدیدی را کشف بکنند. یکی از مهمترین ویژگی‌های این بازی ویدیویی آن است که شما در آن موظف به این امر هستید که نیروهای مختلف موجود در بازی را به تعادل برسانید. مطمئن باشید با تجربه بازی Fallout Shelter زمان‌های خوبی را در گوشی اندروید خود سپری خواهید کرد.

همچنین بخوانید :

13- بازی Radiation Island بهترین بازی های سبک سروایول اندروید

بازی های سبک بقا اندروید بهترین بازی ژانر بقا برای اندروید

سیزدهمین عضو از فهرست بازی های بقا اندروید بازی Radiation Island محسوب می‌شود. این عضو از بازی های سبک بقا اندروید یک بازی اکشن ماجراجویی است که توسط کمپانی Atypical Games ساخته و پرورش یافته است و از المان‌های گیم پلی آن می‌توان به عناصر متعددی همچون اکتشاف، ساخت و ساز، مبارزه و نهایتا بقا اشاره کرد. نسخه اندروید این بهترین بازی ژانر بقا برای اندروید بازخوردهای متوسط و همچنین مثبتی را از سمت و سوی برخی منتقدین از آن خود کرد و امتیاز متاکریتیک آن 79 از 100 شد.

دانلود بازی تلاش برای بقا برای اندروید انلاین Radiation Island از جمله مواردی است که شما را به یک دنیای جدید حیرت انگیز دعوت خواهد نمود. بنابراین اگر به تجربه یک عنوان منحصر به فرد در زمینه بقا علاقمند هستید به شما این توصیه را می‌کنیم که بازی Radiation Island را حتما تجربه کنید.

14- بازی Left 4 Dead بهترین بازی های سبک سروایول اندروید

محبوب ترین بازی survival اندروید بهترین بازی های سروایول اندروید 2022

در چهاردهمین جایگاه از فهرست بازی های بقا اندروید بازی Left 4 Dead قرار گرفته است. با این عضو از بازی های سبک بقا اندروید بسیاری از افراد خاطره دارند چرا که هم از منظر گیم پلی و هم از منظر جلوه‌های بصری و همچنین کاراکترپردازی و طراحی هیولاها و بافت‌های مختلف در زمان خود بسیاری از افراد مختلف را شگفت زده کرد. شما در این این بهترین بازی ژانر بقا با اندروید با زامبی‌های متنوع و مختلفی خواهید جنگید و تاکتیک‌های جنگی خود را نیز بر اساس نحوه رویارویی با این زامبی‌ها خواهید چید. بر همین اساس شاید پربیراه نباشد که بگوییم علاوه بر آنکه در این بازی ویدیویی به همکاری تیمی احتیاج خواهید داشت به یک سرپرست و برنامه‌ریز نیز برای نحوه رویارویی با حملات مختلف نیاز خواهید داشت.

اگر به بازی‌های ژانر بقا علاقمند هستید بازی Left 4 Dead یکی از بهترین گزینه‌های موجود در بازار گیمینگ محسوب می‌شود که با وجود آنکه زمان زیادی از انتشار آن گذشته است بسیاری از افراد هنوز به تجربه آن پرداخته و چه در شکل شبکه‌ای آن و چه در شکل آنلاین آن تجربیات ویژه‌ای را با همکاری تیمی خود در برابر زامبی‌ها رقم می‌زنند.

15- بازی Rules of Survival بهترین بازی های سبک سروایول اندروید

بهترین بازی های survival اندروید دانلود بازی تلاش برای بقا برای اندروید انلاین

در پانزدهمین جایگاه فهرست بازی های بقا اندروید بازی Rules of Survival قرار گرفته است. این عضو از بهترین بازی های سبک بقا اندروید به ویژه از آن جهت حائز اهمیت است که شما یا بهتر است بگوییم گروه بازیکنان شما در آن در یک جزیره بزرگ قرار می‌گیرید که حدود 300 نفر در آن گنجایش وجود دارد؛ و تنها کاری که در این میان باید انجام دهید آن است که سعی کنید تا لحظه آخر زنده بمانید! در این میان خطرات بسیار زیادی شما را تهدید خواهند کرد. به ویژه به واسطه آنکه افراد بسیار زیادی در این جزیره وجود دارند احساس رقابت شما بسیار زیاد خواهد بود چرا که نمی‌دانید این افراد تا چه میزان متبحر هستند.

همانند اکثر بازی‌های بتل رویال در این بهترین بازی ژانر بقا برای اندروید نیز شما با اسلحه‌ها، گلوله‌ها و راه‌های دیگری تجهیز خواهید شد تا بتوانید از خود دفاع کنید و اطمینان حاصل کنید که زنده خواهید ماند.

16- بازی Dead Trigger 2 بهترین بازی بقا اندروید

بازی های سبک بقا اندروید بهترین بازی ژانر بقا برای اندروید

در شانزدهمین جایگاه فهرست بازی های بقا اندروید بازی Dead Trigger 2 قرار گرفته است. این عضو از بهترین بازی های سبک بقا اندروید دنباله بازی Dead Trigger محسوب می‌شود و ویژگی‌های بسیار جالبی دارد که از جهات مختلف حائز اهمیت است. بسیاری از آنچه در بازی Dead Trigger 2 این بهترین بازی ژانر بقا برای اندروید خواهید دید ویژگی‌های نسخه اول را به شما یادآوری خواهد کرد اما از سوی دیگر نیز گزینه‌های شما برای نجات از جانتان در برابر دشمنان و زامبی‌ها به ویژه از منظر اسلحه‌ها، نقشه‌ها، منطقه‌های مختلف، تنوع دشمنان و … بسیار زیاد و متنوع خواهد بود.

علاوه بر آن شما در بازی Dead Trigger 2 به عنوان یکی از نماینده‌های بازی‌ های بقا اندروید می‌توانید در بخش کمپین تک نفره نیز به تجربه بازی بپردازید. البته ماموریت‌های بخش چندنفره این بازی ویدیویی منحصر به فرد نیز بسیار حائز اهمیت هستند که در میان این ماموریت‌ها یکسری ماموریت‌های فرعی نیز وجود دارند. شما قادر خواهید بود که بازی Dead Trigger 2 را به شکل رایگان تجربه کنید.

17- بازی Badlanders بهترین بازی بقا اندروید

بازی های سبک بقا اندروید بهترین بازی ژانر بقا برای اندروید

در هفدهمین جایگاه فهرست بازی های بقا اندروید بازی Badlanders قرار گرفته است. در بازی Badlanders که بر روی خرابه‌های تمدنی بنا شده است که زمانی رونق بسیاری در آن موجود بود با یک گیم پلی بسیار ویژه مواجه خواهید شد که به همراه جلوه‌های بصری بازی و ویژگی‌های دیگر آن شما را مدت‌ها سرگرم کرده و درگیر خود خواهد کرد. اصلی ترین مواردی که شما در این عضو از بازی های سبک بقا برای اندروید برای آن‌ها خواهید جنگید گنج و نام و نشان محسوب می‌شوند.

البته موارد و مقوله‌هایی همانند فناوری نیز در بازی ویژه Badlanders دخیل هستند و پایگاه اصلی این بازی که زمانی از آن پیشرفته ترین تکنولوژی‌های مربوط به نژاد انسان نگه داری می‌شدند هم اکنون تبدیل به مکانی شده است که صرفا تتمه‌ای از آنچه آن زمان بود محسوب می‌شود به حساب می‌آید. بر همین اساس شاید پربیراه نباشد که بگوییم شما در بازی Badlanders با یک تجربه بسیار ویژه و منحصر به فرد روبرو خواهید بود.

18- بازی Among Us بهترین بازی های بقا گوشی اندروید

پرفروش ترین بازی های سبک بقا اندروید پر طرفدارترین بازی های بقا اندروید

در هجدهمین جایگاه از فهرست بازی های بقا اندروید بازی بسیار ویژه و منحصر به فرد Among Us وجود دارد. شاید پربیراه نباشد که این بهترین بازی ژانر بقا برای اندروید را یکی از بهترین نمونه‌ها در نوع خود بنامیم؛ چرا که از همه منظر من جمله طراحی گیم پلی مواردی در آن دخیل هستند که باعث می‌شوند شما برای مدت‌ها به تجربه بازی بپردازید و از تجربه بازی در کنار دوستان خود لذت ببرید.

بازی Among Us به عنوان یکی از منحصر به فرد‌ترین بازی های سبک بقا اندروید یک بازی ویژه است که از زاویه دوم شخص و یا سقف دنبال می‌شود و شما در آن در دو گروه و دسته قرار می‌گیرید. به بیان ساده اکثر افراد آدم خوب‌ها و یکسری آدم خرابکار وجود دارند که در میان این آدم‌ خوب‌ها پنهان شده‌اند و به خرابکاری می‌پردازند. اما این خرابکارها از آنجایی که بسیار حرفه‌ای هستند باید آن‌ها را از طریق روش‌های بسیار پیچیده شناسایی کنید. این بازی ویدیویی از جمله بازی‌هایی است که در آن باید بسیار دقت بورزید؛ چرا که اگر این کار را انجام ندهید ممکن است در قضاوت خود دچار اشتباه شوید.

19- بازی Five Nights at Freddy’s بهترین بازی های بقا گوشی اندروید

پرفروش ترین بازی های سبک بقا اندروید پر طرفدارترین بازی های بقا اندروید

در نوزدهمین جایگاه فهرست بازی های بقا اندروید بازی ویژه و منحصر به فرد Five Nights at Freddy’s قرار دارد. این بهترین بازی ژانر بقا برای اندروید که در عین حال یک بازی ترسناک نیز محسوب می‌شود از جمله عناوینی است که چه به لحاظ گیم پلی و چه به لحاظ پرداختی که سازندگان روی کاراکترهای دوست داشتنی و در بعضی مواقع مخوف آن انجام داده‌اند حائز اهمیت و قابل توجه است. بر همین اساس می‌توان گفت اگر جزو افرادی باشید که علاوه بر عناوین ژانر بقا به عناوین ژانر ترسناک نیز علاقمند هستند این بازی ویدیویی برای شما ساخته شده است.

شما باید در یک رستوران یا پیتزا فروشی در این بازی ویدیویی تلاش کنید که زنده بمانید و از حملات دشمنان خود در امان بمانید. این بازی ویدیویی موفقیت بسیار زیادی را بر روی پلتفرم کامپیوتر از آن خود کرد و همین امر می‌تواند بهانه‌ای باشد که شما گوشی اندروید یا آیفون خود را باز کنید و آن را دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

20- بازی Survive بهترین بازی های بقا گوشی اندروید

بهترین بازی بقای 2021 گوشی های اندروید بهترین بازی بقا در جزیره اندروید

در بیستمین جایگاه فهرست بازی های بقا اندروید بازی Survive قرار دارد. بازی Survive از جمله بازی‌های خوبی است که شما را در یک منطقه بسیار وحشیانه قرار می‌دهد و ول می‌کند و شما باید در این منطقه زنده بمانید. زنده ماندن از جمله عواملی است که ما در عناوین مختلفی که حتی به شکل کامل در رده بندی ژانر ترس و بقا قرار نمی‌گیرند باید به آن توجه بکنیم که از جمله این عناوین می‌توان به بازی‌هایی همانند بازی استاکر و بازی مترو 2033 اشاره کرد. بر همین اساس شاید بتوان گفت بازی Survive من جمله از منظر اتمسفریک تجربه‌ای را در اختیارتان قرار می‌دهد که تنها در آن بازی‌ها شاهد آن بودید.

جلوه‌های بصری این بهترین بازی ژانر بقا برای اندروید بسیار ساده طراحی شده‌اند و بیشتر شبیه عناوین دهه 80 و دهه 90 هستند اما با این وجود گیم پلی بازی به قدری خوب و روان طراحی شده است که شما نسبت به این جلوه‌های بصری ساده از خود اغماض نشان می‌دهید. اگر به تجربه‌های منحصر به فرد ساده علاقمند هستید بازی Survive و تجربه آن را حتما به شما پیشنهاد می‌کنیم.

21- بازی Rebel Inc بهترین بازی های بقا گوشی اندروید

بهترین بازی های بقا اندروید بازی بقا چند نفره سبک بقا اندروید

در بیست و یکمین جایگاه فهرست بازی های بقا اندروید بازی Rebel Inc. قرار گرفته است. بازی Rebel Inc. توسط همان سازندگانی ساخته شده است که بازی Plague Inc. را در اختیار ما قرار داده بودند. این بازی ویدیویی یک شبیه سازی بسیار ویژه سیاسی نظامی استراتژیک است که بسیار ویژه و منحصر به فرد طراحی شده است و شما در آن نیازمند آن خواهید بود قلب و روح افراد بسیار را تحت تاثیر قرار دهید تا از همه منظر کشور و آن منطقه‌ای را دست شماست به تعادل برسانید.

جنگ در این بازی ویدیویی تمام شده است اما این به آن معنا نیست که همه چیز تمام شده است و شما باید با استفاده از قوای استراتژیک خود و قوای دیگرتان به تلاشی تمام و عیار بپردازید. عنوان‌های زیادی در زمینه جنگ آخرالزمانی منتشر شده‌اند اما بازی ویدیویی Rebel Inc. از این جهت منحصر به فرد است که شما در آن بیش از هر بازی دیگر روانا درگیر می‌شوید تا قوای نظامی خود را با قوای سیاسی خود هماهنگ و همساز پیش ببرید.

22- بازی Northgard بهترین بازی های سبک سروایول اندروید

محبوب ترین بازی survival اندروید بهترین بازی های سروایول اندروید 2022

در بیست و دومین جایگاه فهرست بازی های بقا اندروید بازی بسیار ویژه و منحصر به فرد Northgard قرار گرفته است. بازی Northgard یک بازی ویدیویی است که بر اساس اساطیر اسکاندیناوی ساخته شده است و شما در آن تعدادی وایکینگ را کنترل می‌کنید و وظیفه آن را دارید که در مخاطرات جنگی و مواردی که در روبروی شما قرار می‌گیرند پیروز میدان شوید. بازی Northgard به واسطه طراحی خوب کاراکترها و طراحی خوب میدان نبرد و موارد مربوط به طراحی استراتژیک موفق عمل کرده است و شما با وجود آنکه با یک گوشی موبایل این بازی ویدیویی را تجربه می‌کنید تجربه‌ای خواهید کرد که از بسیاری از منظرها با تجربه‌هایتان در این زمینه در کامپیوترها برابری می‌کند.

اگر به اساطیر اسکاندیناوی علاقمند هستید بازی Northgard به عنوان یکی از اعضا بازی های سبک بقا اندروید رضایت خاطر شما را جلب خواهد کرد و نوعی احساس نوستالژیک نیز با تجربه آن به دست خواهید آورد چرا که می‌توان گفت اکثر بازی‌هایی که در زمینه اساطیر اسکاندیناوی تا کنون ساخته شده‌اند عناوین نقش آفرینی محسوب می‌شوند و تجربه یک عنوان استراتژیک اگرچه در پلتفرم موبایل تجربه همان عناوین نقش آفرینی را در ذهن متبادر خواهد کرد.

23- بازی Out There بهترین بازی های سبک سروایول اندروید

بهترین بازی های survival اندروید دانلود بازی تلاش برای بقا برای اندروید انلاین

در بیست و سومین جایگاه فهرست بازی های بقا اندروید بازی منحصر به فرد Out There قرار گرفته است. این بازی اندروید و آیفون توسط کمپانی Mi-Clos Studios ساخته شده است و در گیر و دار قرن و بیست و دوم روی می‌دهد. شما در این بازی ویدیویی به عنوان بازیکن در کره زمینی قرار می‌گیرید که منابع آن از بین رفته‌اند و همه چیز و همه کس از همه نظر مستاصل شده‌اند. بر همین اساس در نقش فضانوردان به دنبال سیاره‌ای می‌گردید که قابلیت بقا در یک سرزمین دیگر را برای شما فراهم آورد اما مکانی که در آن می‌افتید مکانی نامعلوم است که هنوز مشخص نیست جای خوبی برای نقل مکان افرادی که در کره زمین زندگی می‌کنند باشد.

شما در طی ماجراجویی‌هایتان در بازی Out there با یکسری افراد بیگانه نیز مواجه می‌شوید که از بسیاری از منظرها بسیار خطرناک محسوب می‌شوند و این شما هستید که تصمیم می‌گیرید با تمدن‌های مختلفی که این افراد بیگانه در این سیاره نامعلوم ایجاد کرده‌اند وارد مکالمه شوید. اینکه کدامیک از این تمدن‌ها را انتخاب کنید نقشی حیاتی در پایان بندی بازی خواهد داشت.

24- بازی Limbo بهترین بازی های سبک سروایول اندروید

بهترین بازی بقای 2021 گوشی های اندروید بهترین بازی بقا در جزیره اندروید

در بیست و چهارمین جایگاه فهرست بازی های بقا اندروید بازی Limbo قرار دارد. بازی Limbo به عنوان یکی از اعضای بازی های سبک بقا اندروید چه به لحاظ اتمسفرسازی و چه به لحاظ گیم پلی خود تجربه‌ای را در اختیار علاقمندان خود قرار می‌دهد که به ندرت در عناوین این سبک شاهد آن هستیم. از جمله مواردی که بازی Limbo را از عناوین مشابه آن متفاوت می‌کند امضای خاص سازندگان این بازی ویدیویی در زمینه بازی‌سازی محسوب می‌شود. این امضای خاص هم در رنگ پردازی و هم در نورپردازی و هم حتی در روایت داستانی این بازی ویدیویی دیده می‌شود.

اما قضیه حیرت انگیز در رابطه با بازی Limbo آن است که این موارد به خوبی در هم تنیده شده‌اند؛ به آن معنی که گیم پلی امری جدا از جلوه‌های بصری محسوب نمی‌شوند و جلوه‌های بصری نیز با جلوه‌های صوتی بازی هیچگونه منافاتی ندارند. در واقع تمامی عناصر این بازی ویدیویی دست به دست هم داده‌اند که شما در این بازی و فضای آن غرق شوید؛ امری که شاید حتی در برخی از بازی‌های فهرست امروزمان شاهد آن نباشیم. بنابراین اگر به یک تجربه یک دست علاقمند هستید بازی Limbo را از دست ندهید.

25- بازی Plants vs. Zombies بهترین بازی های سبک سروایول اندروید

بهترین بازی های survival اندروید دانلود بازی تلاش برای بقا برای اندروید انلاین

در بیست و پنجمین جایگاه فهرست بازی های بقا اندروید بازی Plants vs. Zombies قرار دارد. بازی Plants vs. Zombies از بسیاری از جهات یک بازی بسیار منحصر به فرد است که علاوه بر آنکه آن را یک بازی ویدیویی در ژانر بقا می‌توان نامید آن را یک بازی استراتژیک نیز می‌توان نامید که المان‌های ژانر نقش آفرینی نیز در آن دخیل هستند. در بازی Plants vs. Zombies شما با یکسری زامبی طرف هستید که از منظر تنوعشان دارای قابلیت‌های مختلف هستند و باید در طول بازی استراتژی مخصوصی بچینید که بتوانید با این زامبی‌ها مقابله کنید.

ابزار و اسلحه‌های شما در بازی Plants vs. Zombies با پیشبرد روند بازی رفته رفته ارتقا می‌یابند و به نوبه آن البته با زامبی‌های قدرتمندتری نیز روبرو می‌شوید. این امر جنبه رقابت و تلاش و به بیان بهتر چالش موجود در این بازی ویدیویی را پررنگ تر می‌کند و باعث می‌شود که برای مدت‌ها این بازی ویدیویی را تجربه کنید و پای آن میخکوب شوید. در این میان جا دارد به نقش عنصر طنز نیز در این بهترین بازی ژانر بقا برای اندروید اشاره کنیم که به شکلی بسیار نامحسوس در لایه‌های مختلف آن تنیده شده است و در عین آنکه بازی را تجربه می‌کنید سبب می‌شود که هر ازگاهی به شکلی نامحسوس بخندید.

بازی بقا برای اندروید آفلاین

26. بازی The Bonfire: Forsaken Lands بهترین بازی های ژانر بقا 2021

26. بازی The Bonfire: Forsaken Lands بهترین بازی های ژانر بقا 2021

بازی The Bonfire: Forsaken Lands گزینه خوبی برای بقا بوده که میتواند دلیل خوبی برای سرگرمی شما در مدت زمان طولانی باشد. داستان بازی از جایی آغاز میشود که شما یک روز فرصت دارید تا از گرسنگی نمیرید که در این زمینه موانع بسیاری سد راه شما خواهد بود که برای عبور از آنها باید حواستان به بخش های مختلفی از بازی باشد. طراحی دیدنی The Bonfire: Forsaken Lands در کنار گیم پلی روان سبب خواهد شد تا برای مدت زمان طولانی در بازی حضور داشته باشید و سرگرم چالش های آن شوید.

مکانیک های بکارگیری شده در The Bonfire: Forsaken Lands میتواند ضروریت های بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد که در ادامه میتوانید به لینک دانلود بازی The Bonfire: Forsaken Lands دسترسی داشته باشید. بدنیست بدانید که این بازی شامل حالت های مختلفی بوده که با حضور در آنها میتوانید شاهد جذابیت های بسیاری در این زمینه باشید. روند کلی بازی میتواند شمارا برای مدت زمان طولانی سرگرم کند که باید حواستان به بخش های مختلفی از بازی باشد تا شکست نخورید. در ادامه لیست بهترین بازی بقا در جزیره برای موبایل اندروید باما همراه باشید که قصد داریم به گزینه های خوب دیگری اشاره داشته باشیم.

27. بازی This War of Mine جدیدترین بازی بقا چند نفره سبک بقا اندروید

27. بازی This War of Mine جدیدترین بازی بقا چند نفره سبک بقا اندروید

This War of Mine یکی از واقع گرایانه ترین بازی های لیست بهترین بازی سبک بقا اندروید 2022 بوده است که در آن با جنگ های واقع گرایانه بسیاری مواجه خواهید شد. داستان بازی در مورد گروهی از شبه نظامیان بوده که در یک شهر جنگ زده پنهان شده اند و در میان تک تیرانداز ها به شدن بدنبال آنها هستند. شما با جمع آوری منابع بازی میتوانید وارد چالش های بسیاری شوید که در این میان با استفاده از آنها قادر خواهید بود تا بخش های مختلفی که نیاز دارید را خریداری کنید. تمام تصمیمات شما در بازی This War of Mine تاثیرگذار بوده است.

برخورداری از یک سیستم شبانه روزی در This War of Mine سبب خواهد شد تا بتوانید مدیریت خوبی روی بازی داشته باشید. برای جستجوی منابع موانع بسیاری سد راه شما خواهد بود که باید تمام تمرکز شما برای حرکت بعدی که مدنظر دارید را جمع آوری کنید. گرافیک عالی و گیم پلی روان از اصلی ترین ویژگی های بازی This War of Mine بوده که در ادامه لینک دانلود آن برایتان درنظر گرفته شده است.

28. بازی Mini DAYZ بهترین بازی های سبک بقا اندروید

28. بازی Mini DAYZ بهترین بازی های سبک بقا اندروید

بازی روز های کوتاه یکی از بهترین بازی survival برای اندروید بوده است که به صورت پیکسلی شبیه سازی و پیاده سازی شده است. در این بازی شما به دنیایی مملو از زامبی ها قدم خواهید گذاشت که برای شکست دادن آنها و رفتن به سوی بازماندگان این دنیا باید از سد نیروهایی که با هوش مصنوعی همراه هستند عبور نمایید. مدیریت منابع اصلی ترین دلیل برای مقاومت شما بوده زیرا باید تمرکز بالایی روی گرسنگی و تشنگی خود داشته باشید که بدست اوردن منابع در این بازی کار دشواری بوده است.

با وجود اینکه بازی Mini DAYZ به صورت آفلاین قابل اجرا بوده توانسته بخش و حالت های متنوعی را برای سرگرمی در اختیار شما قرار دهد. در طول تمام مراحل بازی هیچ هدفی به جز بقا نباید داشته باشید. امتیازات و دست آورد های بسیاری در این بازی وجود داشته که با بدست آوردن آنها میتوانید روند نابود سازی نیروهای دشمن را با سرعت بالاتری در پیش بگیرید. گیم پلی Mini DAYZ میتواند دلیل خوبی برای سرگرمی در مدت زمان طولانی باشد.

29. بازی Endling – Extinction is Forever بهترین بازی های بقا اندروید

29. بازی Endling - Extinction is Forever بهترین بازی های بقا اندروید

این بازی محبوب و فروشی که در پارسی به پایان – انقراض برای همیشه معروف است یکی از شاهکارهای صنعت بازی های موبایل بشمار میرود. بی تردید حضور بازی در لیست برترین بازی های سبک بقا اندروید بی دلیل نبوده زیرا ماهیت جذاب و گیم پلی عالی آن به شما این قابلیت را میدهد تا بتوانید برای مدت زمان طولانی در بازی حضور داشته باشید و سرگرم چالش هایی شوید که از سوی توسعه دهنده برای شما درنظر گرفته شده است. در حال حاضر این بازی امتیاز خوبی را هم از مارکت گوگل کسب نموده است.

اگر نگاهی به لیست بهترین بازی های سروایول اندروید داشته باشید بازی های کمتری را خواهید یافت که گیم پلی شان مانند این بازی نوآورانه باشد. در حال حاضر میتوان این امید را به شما داد که در صورت خریداری بازی ، قادر به سرگرمی در مدت زمان طولانی خواهید بود که همین امر میتواند جذابیت و گیم پلی عالی بازی را بازگو نماید. طراحی دیدنی و صدای جذاب از دیگر نکاتی بوده که در خصوص این بازی میتوان به آن اشاره داشت و بدنیست بدانید که همین مورد از دید گیمرها نیز خوب بوده است.

سخن پایانی

بهترین بازی های بقا پلتفرم اندروید را نیز برای شما مورد بررسی قرار دادیم و امیدواریم از خواندن فهرست امروزمان نیز نهایت لذت را برده باشید. البته جا دارد اشاره کنیم که بازی‌هایی که در فهرست بالا به آن‌ها اشاره کردیم شامل تمامی بازی‌های بقا نمی‌شود و عناوین شاخص دیگری نیز وجود دارند که در فهرست امروزمان مجال اشاره به آن‌ها پیدا نکردیم. با این وجود اگر به دنبال تجربه عناوین Survival باشید بدون شک بازی‌هایی که در مقاله امروزمان به آن‌ها اشاره کرده‌ایم جزو بهترین گزینه‌ها برای شما هستند.

نظر شما در رابطه با فهرست بهترین بازی های بقا اندروید چیست؟ نظرات خود را از بخش پایین و از طریق قسمت کامنت‌های سایت با ما در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران27 دیدگاه
avatar
jolius norman
.
12 تیر 1403، 19:47
پاسخ
0
0
cataclysm dark days ahead فوق‌العادست یه بازی بقای واقعی بددن اغراق از همه بازی های توی لیست پر جزئیات تر و عمیق تره
avatar
محمد
.
02 فروردین 1402، 18:40
پاسخ
2
3
خیلی بازی هایی که گزاشتید تو لیست ژانر بقا نیستبازی که توش باید سعی کنی نمیری دلیل نمیشه بقا باشه
avatar
ماینکرافت پلیر
.
26 اسفند 1401، 18:30
پاسخ
7
3
تراریا هست اون وقت ماینکرافت نیست؟! هی! چه روزگاری شده!
avatar
قاتل ماینکرافت.
.
27 خرداد 1402، 22:24
پاسخ
7
3
@ماینکرافت پلیر
مخت زایل شد بچه. ماینرکافتو ول کن. یکم فکر کن. زندگیت چی شده.خجالت بکش
avatar
ناشناس
.
20 آبان 1401، 23:54
پاسخ
8
5
بازی های جالبی رو گفتید ولی بازی ماینکرافت که بهترین بازی در ژانر سبک بقا هست رو نگفتید
avatar
امیر
.
13 شهریور 1401، 23:09
پاسخ
2
7
ارک یه بازی سروایول برای اندروید ویدئویی خیلی باحاله. اکثر بازی های بقا این مدلین که زندگی روی کره زمین داره به پایان میرسه یعنی یجورایی در ایندست و در اون حالت باید برای بقا تلاش کنی ولی ترکیب خاص این بازی با دایناسور ها کلا فضای متفاوتی داره و تجربه جدیدی نسبت به خیلی از بازی های این سبکه.
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402