کاملترین راهنمای سفر به کرمانشاه | صفر تا صد سفر به شهر کرمانشاه

 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

کرمانشاه که از قدیمی‌ترین شهرهای ایران به حساب می‌آید و در قدیم آن را به نام باختران می‌شناختند دارای طبیعت و آثار تاریخی زیبایی است بنابراین راهنمای سفر به کرمانشاه می‌تواند برای علاقمندان به طبیعت و دوستداران آثار تاریخی جذابیت زیادی داشته باشد. کرمانشاه جز اولین سکونتگاه‌های بشری بود که در دوره حکومت ساسانیان از رونق و اعتبار خاصی برخوردار بوده‌است. برای سفر به کرمانشاه لازم است تا اطلاعاتی در خصوص این شهر داشته باشید تا از سفر خود لذت ببرید.

کرمانشاه شهری است که در غرب ایران واقع شده و دارای وضعیت آب و هوایی مطبوع و دلپذیر در نیمه اول سال می‌باشد. همچنین دارای مکان‌ها و مناطق دیدنی بسیاری است که گردشگران و مسافران زیادی را از داخل و خارج کشور به سمت خود جذب کرده است.

در حقیقت باید بگوییم که کرمانشاه شهری سرشار از تاریخ و فرهنگ است که با جاذبه‌های دیدنی و تاریخی خود خاص شده است. برای سفر به کرمانشاه اطلاع از اینکه وسایل مورد نظر برای سفر به کرمانشاه چه وسایلی هستند و بهترین زمان سفر به کرمانشاه چه زمانی است مسئله‌ای بسیار مهم و حائز اهمیت است. در این مطلب قصد داریم تا با راهنمای سفر یک روزه به کرمانشاه دقیقاً آنچه که لازم است درباره سفر به این شهر تاریخی بدانید را در اختیارتان قرار دهیم.

فهرست مطالب

راهنمای کامل سفر به شهر کرمانشاه

کرمانشاه نهمین شهر پرجمعیت در ایران می‌باشد که دارای جمعیتی برابر با ۹۴۰ هزار نفر است. شهری کردنشین که از مهمترین شهرهای غربی ایران به شمار می‌آید و از لحاظ جغرافیایی باید بگوییم که رشته کوه زاگرس این سرزمین را از همسایه خود جدا کرده است.

نکته بسیار جالب دیگه در رابطه با این شهر غربی ایران این است که کرمانشاه گهواره تمدن و نگین گردشگری ایران است علت آن هم این است که علاوه بر قدمت فرهنگی دارای طبیعتی بسیار بکر و زیباست. کرمانشاه، شهری زیبا است که در یک دشت بزرگ قرار گرفته و از شمال و جنوب در بین کوه‌ها محصور شده است.

درباره کرمانشاه

راهنمای سفر به کرمانشاه/ راهنمای سفر یک روزه به کرمانشاه
کرمانشاه کجاست؟

بهتر است قبل از اینکه برنامه‌ریزی سفر به کرمانشاه را انجام دهید اطلاعات مختصری در مورد جنبه‌های مختلف زندگی در این شهرکرد نشین داشته باشید. شهر کرمانشاه از جمله شهرهای تاریخی و کهن ایران است که دارای دیدنی‌های بسیار زیادی است. بخش بزرگی از مردم کرمانشاه را اقوام کرد تشکیل می‌دهند و بخش دیگر را ارمنی‌ها، ترک‌ها، عرب‌ها، لرها و لک ها.

بیشتر مردم کرمانشاه مسلمان و سنی و شیعه مذهب هستند و تعداد کمی از آنها پیرو دین‌هایی همچون زرتشت مسیحی و یهودی می‌باشند. این استان دارای تاریخی پرفراز و نشیب است و آثار به جا مانده از دوره‌های مختلف تاریخی را در بر گرفته. کرمانشاه، در دوره پادشاهان ساسانی رونق و اعتبار خاصی به دست آورده است.

آب و هوای کرمانشاه

راهنمای سفر به کرمانشاه/ سفر به کرمانشاه در نوروز
شرایط آب و هوایی کرمانشاه

برای برنامه ریزی سفر به کرمانشاه لازم است که حتما درباره شرایط آب و هوای این شهر اطلاعات کاملی داشته باشید تا بتوانید با توجه به شرایط آب و هوایی در زمان مورد وسایل مورد نیاز برای سفر به کرمانشاه را همراه خود داشته باشید.

به طور کلی در راهنمای سفر به کرمانشاه باید بگوییم استان کرمانشاه ناحیه کوهستانی است که بین فلات ایران و جلگه بین النهرین قرار دارد و سرتاسر آن را کوه‌ها، قله‌ها و ارتفاعات رشته کوه زاگرس پوشانده است. به همین خاطر است که هر چهار فصل کرمانشاه ۴ اقلیم متفاوت دارد. اما به طور کلی به دو بخش گرمسیر و سردسیر تقسیم بندی شده است.

در ادامه برایتان خواهیم گفت که آب و هوای کرمانشاه در فصل بهار، تابستان، پاییز و زمستان چگونه است تا برای برنامه‌ریزی سفر به کرمانشاه آمادگی لازم را داشته باشید.

آب و هوای کرمانشاه در فصل بهار

راهنمای سفر به کرمانشاه/ سفر از تهران به کرمانشاه
کرمانشاه در فصل بهار

فصل بهار در کرمانشاه کمی خنک است و ممکن است با بارش باران نیز همراه باشد. در این فصل بادهای موسمی شروع به وزیدن می کنند و اوایل فرودین ماه این شهر برای گردشگری و مسافرت انتخاب بسیار خوبی است.

آب و هوای کرمانشاه در فصل تابستان

راهنمای سفر به کرمانشاه/ برنامه ریزی سفر به کرمانشاه
تابستان کرمانشاه
خوشبختانه از آب و هوای شرجی در تابستان های کرمانشاه خبری نیست. تابستان های این شهر تاریخی همچون فصل بهار بسیار مطلوب می باشد. فقط برخی از روزها دمای هوا به 35 درجه سانتی گراد می رسد که در این روزها، کرمانشاه در گرم ترین حالت ممکن قرار می گیرد. اما اغلب اوقات دمای این شهر متعادل است.

آب و هوای کرمانشاه در فصل پاییز

راهنمای سفر به کرمانشاه/ راهنمای سفر به کرمانشاه با ماشین شخصی
کرمانشاه در فصل پاییز
پاییز در کرمانشاه با دماهای معتدل و هوای خنک آغاز می‌شود. در این فصل، دما شروع به کاهش می‌کند و روزها خنک‌تر می‌شود. بارش باران نیز در این فصل افزایش می‌یابد و طبیعت زیبا و سرسبز می‌شود. در این فصل، بسیاری از مردم به کوهستان‌های کرمانشاه می‌روند تا از مناظر زیبا و طبیعت خیره کننده لذت ببرند.

آب و هوای کرمانشاه در فصل زمستان

راهنمای سفر به کرمانشاه/ وسایل مورد نیاز برای سفر به کرمانشاه
زمستان زیبای کرمانشاه
در فصل زمستان میانگین هوای شهر کرمانشاه حدودا به 1.3 درجه سانتی گراد می رسد. میانگین حداقل دما و میانگین حداکثر دما در ماه های دی و بهمن که سرد ترین ماه های سال هستند در کرمانشاه، به ترتیب 2.5 و 7.5 درجه سانتی گراد است. نکته بسیار مهم درباره شرایط آب و هوایی کرمانشاه در زمستان این است که گاهی میانگین دما به زیر صفر هم می رسد.

بهترین فصل سفر به کرمانشاه

راهنمای سفر به کرمانشاه
چه وقت به کرمانشاه سفر کنیم؟

کرمانشاه یکی از شهرهای غربی و مهم ایران است که در استان کرمانشاه قرار دارد. این شهر با داشتن اقلیم نیمه خشک و کوهستانی، از نظر آب و هوا دارای تنوع بسیار است. پس اگر می‌خواهید بهترین تجربه را در این شهر داشته باشید، سفر به کرمانشاه در تابستان را انتخاب کنید چرا که آب و هوای کرمانشاه از اول خرداد تا اواسط شهریور بسیار ملایم و دلچسب است.

ناگفته نماند که سفر به کرمانشاه در نوروز هم خالی از لطف نیست.

چگونه به کرمانشاه سفر کنیم؟

راهنمای سفر به کرمانشاه/ سفر از تهران به کرمانشاه
سفر به کرمانشاه

برای سفر از تهران به کرمانشاه یا سایر شهرهای ایران راه های مختلف بسیاری وجود دارد. در واقع می توانید برای سفر به کرمانشاه از روش‌های زمینی یا هوایی استفاده کنید که شامل قطار، اتوبوس، هواپیما و خودروی شخصی می‌شود. هر کدام از این موارد مزایا و معایب خاص خود را دارند و هزینه هر یک از آن ها با دیگر متفاوت می باشد.

سفر به کرمانشاه با هواپیما

راهنمای سفر به کرمانشاه/ بهترین زمان سفر به کرمانشاه
بلیط هواپیما برای سفر به کرمانشاه

سفر کردن با هواپیما آسانترین راه سفر است و همچون سفر با قطار، اتوبوس و خودرو شخصی زمان چندان زیادی را نیاز نیست در هوا و جاده باشید. بزرگترین عیب این انتخاب هزینه سنگین آن نسبت به سایر روش های مسافرتی می باشد.

سفر به کرمانشاه با قطار (مسیرهای ریلی)

راهنمای سفر یک روزه به کرمانشاه
هزینه سفر به کرمانشاه با قطار

انتخاب قطار هم گزینه مناسبی برای سفر به کرمانشاه می‌باشد. در واقع می توان گفت که سفر با قطار به کرمانشاه یک راه آسان و مملو از امکانات رفاهی می‌باشد. با انتخاب این روش نه تنها متوجه خستگی راه نخواهید شد، بلکه می‌توانید به راحتی در مسیر استراحت کنید.

سفر به کرمانشاه با اتوبوس یا ماشین شخصی (مسیرهای زمینی)

راهنمای سفر به کرمانشاه/ راهنمای سفر به کرمانشاه با ماشین شخصی
ارزانترین راه سفر به کرمانشاه

یکی از ارزان قیمت ترین راه ها برای مسافرت کردن، سفر با اتوبوس می باشد. درست است که با انتخاب این روش برای مسافرت به کرمانشاه زمان زیادی طول می کشد تا به مقصد برسید اما یک حُسن دارد و آن هم این است که می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کرده و از طبیعت جاده هایی که باید طی کنید تا به مقصد برسید لذت ببرید. در سفر به کرمانشاه با ماشین شخصی می توانید هر زمان که دوست دارید در کنار جاده توقف کرده استراحت کنید و مجدد به مسر خود ادامه دهید تا خستگی رانندگی طولانی در تن شما نماند.

مزیت انتخاب این روش این است که می توانید برنامه ریزی سفر به کرمانشاه دقیق تر انجام داده و دیگر نگران تاخیر قطار، اتوبوس و هواپیما نخواهید بود.

اقامت در کرمانشاه

راهنمای سفر به کرمانشاه/ راهنمای سفر یک روزه به کرمانشاه
هزینه اقامت در کرمانشاه

یکی از مهم‌ترین مسائلی که در هنگام سفر پیش روی شما خواهد بود، انتخاب مکان مناسب برای اقامت است. در شهر کرمانشاه، هتل‌های دو تا پنج ستاره در قسمت‌های مختلف شهر قرار دارد که با توجه به نیاز خود می‌توانید از قبل اقدام به رزرو آن‌ها کنید. از آنجایی که هزینه سفر می تواند نقس بسزایی در کیفیت سفر داشته باشد بهترین کار آشنایی با هتل‌های کرمانشاه و انتخاب محل مناسب می‌باشد، که می‌تواند بر میزان مخارج شما تا حد بسیار زیادی تاثیر بگذارد.

در ادامه بهترین هتل‌ها تا ارزان‌ترین آن‌ها را معرفی کرده‌ایم.

هتل لاله بیستون

 • آدرس: کرمانشا، بیستون، محوطه داخلی سایت جهانی بیستون، کاروانسرای عباسی

هتل پارسیان

 • شماره تماس: 08334219151
 • آدرس: کرمانشاه، بلوار شهید کشوری، جنب پل ولایت

هتل جمشید

 • شماره تماس: 08334296002
 • آدرس: کرمانشاه، انتهای بلوار طاق بستان

هتل آزادگان

 • شماره تماس: 08334225591
 • آدرس: کرمانشاه ،ابتدای جاده سنندج، شهرک تعاون

سایر هتل های کرمانشاه:

 • هتل داریوش
 • هتل سینا
 • مجتمع اقامتی سلامت
 • هتل عمارت بامگاه
 • هتل آپارتمان پاتاق
احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
بهترین هتل ها و اقامتگاه های کرمانشاه | لیست هتل های ...
fereshteh beheshti18 مرداد 1402 18:00

رستوران های کرمانشاه

راهنمای سفر به کرمانشاه
معرفی رستوران های کرمانشاه

پیشنهاد ما، در راهنمای سفر به کرمانشاه برای انتخاب بهترین رستوران در کرمانشاه باغ رستوران کامبادان و رستوران علی آقا برای غذاهای سنتی، کافه رستوران اوتیوم برای صرف فست فود، دیزی سرای نو برای آبگوشت و کباب و کافه استانبول برای تجربه غذاهایی به سبک مردم ترکیه می باشد.

رستوران بامگاه عمارت

 • شماره تماس: ۰۸۳۳۷۲۱۳۷۹۴
 • آدرس: کرمانشاه، جلوخان، روبه‌روی مسجد جامع، کوچه شهید انتظاری، پلاک ۵۲

رستوران عالیجناب

 • شماره تماس: ۰۹۱۸۷۳۴۴۰۰۵
 • آدرس: کرمانشاه، خیابان شریعتی، جنب بانک صادرات

رستوران هتل جمشید

 • شماره تماس: ۰۸۳۳۴۲۹۹۶۶۶
 • آدرس: کرمانشاه، میدان طاق بستان

باغ رستوران کامبادن

 • شماره تماس: ۰۹۱۰۶۱۸۳۹۰۰
 • آدرس: کرمانشاه، پارک غربی، بریدگی دوم سمت راست

سایر رستوران های کرمانشاه:

 • رستوران سوری
 • رستوان سه کاج
 • رستوران ارگ
 • رستوران معتمد
 • رستوران شایلی

جاهای دیدنی در راهنمای سفر به کرمانشاه

راهنمای سفر به کرمانشاه/ وسایل مورد نیاز برای سفر به کرمانشاه
جاهای دیدنی کرمانشاه

کرمانشاه سرشار از جاهای دیدنی زیبا اعم از طبیعی و تاریخی است. جاذبه‌های طبیعی کرمانشاه عبارتند از: چشمه آب گرم، تنگ حمام، چشمه هندی آباد، سراب نیلوفر، غار شهربانو، غار قوری قلعه. جاذبه های تاریخی کرمانشاه نیز عبارتند از: آرامگاه احمد ابن اسحاق، آرامگاه بابا یادگار، بیستون، پل صفوی کوچه، دخمه های مادها طاق بستان، قبرستان مادها، کاروانسرای بیستون و ماهی‌دشت، کتیبه های بیستون، مسجد بازار، معبد آناهیتا.

تالاب هشیلان

راهنمای سفر به کرمانشاه با ماشین شخصی
نمای دیدنی از تالاب هشیلان کرمانشاه

این تالاب یکی از جاذبه‌های طبیعی و دیدنی کرمانشاه است که در ۲۶ کیلومتری شمال غرب و در دامنه کوه ویس وجود دارد. این تالاب ۴۵۰ هکتار وسعت داره و ده‌ها جزیره کوچک و بزرگ را در خود جای داده است. بازدید از تالاب هشیان در پاییز و روزهای سرد سال بسیار جذاب است زیرا که میزبان پرندگان مهاجری چون اردک سرسبز، خوتکا، اردک ارده‌ای، گیلار، خوتکای پر سفید نوک پهن، کشیم کوچک، کشیم گردن سرخ، غاز خاکستری، چنگر معمولی، چنگر نوک سرخ، فلامینگو و کاکایی نوک سبز می باشد.

طاق بستان

راهنمای سفر به کرمانشاه/ سفر به کرمانشاه در نوروز
بازدید از طاق بستان کرمانشاه

یکی از آثار مهم تمدن قدیم ایران در کرمانشاه طاق بستان است. مجموعه‌ای که در دل یک پارک جنگلی بزرگ و زیبا قرار گرفته. مجموعه تاریخی و طبیعی طاق بستان به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم شده است که قسمت شرقی آن همه روز میزبان گردشگران بسیاری است. مجموعه طاق بستان در ۳۰ کیلومتری شمال شرقی شهر کرمانشاه، جنوب غربی شهر بیستون و در پای کوهی به همین نام در مسیر همدان به کرمانشاه قرار دارد. این محوطه‌ تاریخی، فرهنگی و طبیعی ۲۸ اثر ثبت شده ملی دارد و در حریم آن بیش از ۱۵۰ اثر تاریخی شناسایی شده است.

مراکز تفریحی در راهنمای سفر به کرمانشاه

راهنمای سفر به کرمانشاه/ بهترین زمان سفر به کرمانشاه
معرفی مراکز تفریحی کرمانشاه

کرمانشاه از جمله شهرهای غربی ایران به شمار می آید که در استان کرمانشاه واقع شده است. این شهر به خاطر آثار تاریخی و فرهنگی متنوعی که در اختیار دارد سالانه میزبان گردشگران و توریست های زیادی است. ولی علاوه بر جاذبه‌های طبیعی و تاریخی که در پاراگراف قبل به آن ها اشاره کرده ایم، شهر کرمانشاه دارای مراکز تفریحی بسیار متنوعی نیز می‌باشد که در این بخش به معرفی آن ها پرداخته ایم.

 • شهربازی‌ سرپوشیده‌ کرمانشاه
 • باغ گل های کرمانشاه
 • باغ پرندگان صدف
 • اتاق فرار اتوماتا
 • پینت بال آترین
 • سینما فرهنگ
 • دوچرخه‌ سواری و کایت سواری در منطقه گردشگری دالانی

باغ گل های کرمانشاه

راهنمای سفر به کرمانشاه/ سفر به کرمانشاه در نوروز
نمایی دیدینی از باغ گل های کرمانشاه

عملیات اجرایی احداث این باغ از مهر ماه سال ۹۱ کلید خورد. در این باغ گل های ژاپنی، ایرانی، فرانسوی و ایتالیایی به نمایش گذاشته شده‌اند. این باغ در زمینی به مساحت ۵.۳ هکتار در روبروی بیمارستان سینای کرمانشاه ساخته شده که ۳ هزار و ۵۰۰ مترمربع از این مساحت برای طراحی آب نماهای زیبای باغ اختصاص یافته و مابقی آن برای طراحی معابر دسترسی به کار رفته است. برای بازدید از باغ گلهای کرمانشاه نیازی به پرداخت هزینه نیست.

سینما فرهنگ

راهنمای سفر به کرمانشاه/ برنامه ریزی سفر به کرمانشاه
معرفی سینما فرهنگ

از سال 1370 این سینما در شهر کرمانشاه فعالیت خود را آغاز نموده است این سینما در مجموع دارای چهار سالن با ظرفیت بیش از 675 صندلی می باشد. بازسازی سالن اول در سال 1394 انجام گرفته است. سالن دوم این سینما در سال 1392 ساخته شد و در مرداد 1397 دیزاین و طراحی مجدد آن براساس استانداردهای روز اروپا بازسازی شد و سالن سوم در سال 1395 ساخته شد.

مراکز خرید و بازارهای کرمانشاه

بهترین زمان سفر به کرمانشاه
معرفی مراکز خرید و بازارهای کرمانشاه

اگر شما هم قصد سفر به کرمانشاه را دارید و آشنایی چندانی با بازارهای این شهر ندارید در این بخش از راهنمای سفر به کرمانشاه با ما همراه شوید. از آنجایی که اغلب مسافران خرید کردن را از جمله بخش های اصلی و هیجانان انگیز سفر می دانند اطلاع داشتن از بازارها و مراکز خرید شهری که به آن سفر کرده اند می تواند کمک زیادی به آن ها کند تا بهترین و مقرون به صرفه ترین مراکز را برای خرید انتخاب کنند.

در ادامه لیست بازارها و مراکز خرید کرمانشاه را در اختیارتان قرار داده ایم.

 1. بازار توپخانه
 2. بازار روز کرمانشاه
 3. بازار مسگرها
 4. مرکز خرید لیلیوم
 5. مرکز خرید نوبهار پلازا
 6. پاساژ میر داماد
 7. پاساژ قصر
 8. پاساژ حافظ
 9. بازار مرزی کرمانشاه
 10. مرکز خرید سروش

سوغات کرمانشاه

راهنمای سفر یک روزه به کرمانشاه
بهترین سوغات کرمانشاه

در این بخش از راهنمای سفر به کرمانشاه می خواهیم به سراغ هیجان انگیزترین بخش سفر یعنی خرید سوغات برویم. کرمانشاه از جمله شهرهای ایران است که مملو از  شیرینی‌های خوشمزه و صنایع دستی با ارزش است که می‌توانید به عنوان سوغاتی به منزل ببرید. لیست خوشمزه ترین سوغات ها و زیباترین صنایع دستی کرمانشاه به شرح ذیل می باشد.

 • نان برنجی
 • کاک
 • روغن حیوانی مخصوص کرمانشاه
 • نان خرمایی
 • شیرینی بژی
 • نان روغنی
 • گیوه
 • انواع گلیم و قالیچه
 • ابزارآلات موسیقی سنتی
 • موج بافی، جاجیم بافی، نمد مالی

غذاهای محلی در راهنمای سفر به کرمانشاه

راهنمای سفر به کرمانشاه/ سفر به کرمانشاه در نوروز
لیست غذاهای محلی کرمانشاه

با سفر به کرمانشاه می‌توانید در کنار دیدن تاریخ و طبیعت زیبای این منطقه، تجربه‌ی فوق العاده‌ای از چشیدن طعم غذاهای محلی کرمانشاه بدست آورید.

یکی از معروف ترین و لذیدترین غذاهای کرمانشاه دنده کباب است که برای طبخ آن از دنده‌ی گوسفند، زعفران و ادویه‌ی ویژه استفاده می‌شود.

دیگر غذاهای محلی کرمانشاه که از شهرت قابل توجهی برخوردار می باشند عبارتند از:

 • خورش خلال
 • آش عباسعلی
 • آش ترخینه
 • سیب پلو
 • خورش کنگر
 • آش سورانه
 • آش دانه کولانه
 • کوکوی پاغازه
 • آش شلم
 • ونوشک پلو
 • کشک و بادمجان کرمانشاهی
 • جرگ‌وبز
 • دست پیچ (کوفته) کرمانشاهی
 • کلانه

راهنمای سفر به کرمانشاه برای آشنایی با آداب و رسوم

راهنمای سفر به کرمانشاه با ماشین شخصی
آداب و رسوم کرمانشاه

کرمانشاه را شهر پهلوان‌ها می‌دانند. خوی پهلوانی و عیاری در تار و پود این مردم تنیده شده است. اهالی کرمانشاه بسیار طبیعت‌دوست و اهل تفریح و گردش هستند و حداقل یک روز در هفته را به تفریح اختصاص می‌دهند.

لباس سنتی مردم، لباس کردی است. اما امروزه به‌ندرت کسی با این پوشش در خیابان‌ها ظاهر می‌شود. مردم کرمانشاه لباس کردی را بیشتر برای مراسم شادی و عروسی می‌پوشند.

مراکز درمانی کرمانشاه

راهنمای سفر یک روزه به کرمانشاه
معرفی مراکز درمانی کرمانشاه

بیمارستان طالقانی کرمانشاه

آدرس: کرمانشاه، بلوار شهید بهشتی

تلفن: 08338367986

بیمارستان شهدا

آدرس: کرمانشاه، بلوار شهید بهشتی، جنب استادیوم آزادی

تلفن: 08338354113

درمانگاه متعضدی کرمانشاه

آدرس: کرمانشاه، میدان فردوسی

تلفن: 08337259002

درمانگاه امام رضا کرمانشاه

آدرس: کرمانشاه، سه راه شریعتی، سر پاساژ عدالت

شماره تماس: 08337235130

داروخانه بوعلی

آدرس: کرمانشاه، خانقاه، بلوار مطهری، بلوار مهدیه،خ. معلم

شماره تماس: 08337223507

شماره تلفن های ضروری

کد استان کرمانشاه: 083

لیست تلفن های ضروری شهر انزلی به شرح ذیل می باشد.

فرودگاه :‌ 41001

راهنمایی و رانندگی : 0832222

آتش‌نشانی : 24444

نيروي انتظامی: 110

اورژانس: 115

بازرسی تاكسيرانی: 129

هواشناسی: 134

مشاور دارويی هلال احمر: 147

سوالات متداول در راهنمای سفر به کرمانشاه

بهترین جاهای دیدنی در سفر به کرمانشاه کدامند؟

طاق بستان، بیستون، منطقه گردشگری دالانی و مسجد شافعی

بهترین زمان سفر به کرمانشاه چه زمانی است؟

اواخر بهار و تابستان بهترین زمان سفر به کرمانشاه است.

بازار زرگرهای کرمانشاه در کدام خیابان واقع شده است؟

خیابان مدرس، نرسیده به سه راه نواب، خیابان جلیلی

سخن پایانی

در این مطلب همراه با شما سفر به کرمانشاه داشته و درباره جاهای دیدنی کرمانشاه، سوغات، غذاهای محلی و آداب و رسوم مردم کرمانشاه اطلاعاتی بدست آوردیم.

کرمانشاه به خاطر آب و هوایی خنک و معتدلی که دارد در بیشتر فصول سال مخصوصا تابستان و بهار میزبان گردشگران و توریست های بسیار زیادی می باشد از این رو شما دوستانی که برنامه ریزی سفر به کرمانشاه را انجام داده اید می توانید با اطلاعاتی که در این مطلب در راستای اقامت در کرمانشاه در اختیارتان قرار داده ایم بهترین و مناسبترین هتل یا اقامتگاه را انتخاب و برای رزرو آن اقدام کنید.

شما تجربه سفر به کرمانشاه در کدام فصل را داشتید؟

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400