بازی Call of Duty Modern Warfare 3 معرفی شد

بازی Call of Duty Modern Warfare 3 معرفی شد
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

جدیدترین اثر از کمپانی پرسروصدای اکتیویژن بازی Call of Duty Modern Warfare 3 نام داشته که قرار است همان سبک و سیاق نسخه های قدیم را دنبال کند. اطلاعات و حواشی بسیاری در خصوص بازی منتشر شده که جهت بررسی آنها پیشنهاد میشود با ما همراه باشید.

در حال حاضر روند ساخت بازی های کال اف دیوتی به سمت سیاست نیز کشیده شده است. در جدیدترین اخبار منتشر شده از بازی ندای وظیفه: جنگاوری نوین ۳ با این موضوع برخورد کرده ایم که قرار است بازی در سواحل خلیج فارس و کشورهای حاشیه ای آن جریان داشته باشد. این موضوع بی تردید از سیاست های خارجه الهام گیری شده است که اگر تصمیم دارید با خط داستانی و گیم پلی بازی آشنا شوید در ادامه این مطلب پلازا میتوانید به این مباحث دسترسی داشته باشید.

فهرست مطالب

بازی Call of Duty Modern Warfare 3

شاید با خود بگویید که بازی ندای وظیفه: جنگاوری نوین ۳ در گذشته منتشر نشده بود؟ در پاسخ به این سوال باید بدانید که اکتیویژن اعلام نموده این نسخه از بازی در واقع حالت پرمیوم همین بازی با همین عنوان است. بی تردید در این بخش شاهد خط داستانی نوین و سیستم های جدیدی خواهیم بود که میتواند روی گیم پلی بازی تاثیر مستقیمی داشته باشد. بعد از اتمام معرفی بازی Call of Duty Modern Warfare 3 به سراغ بررسی آن خواهیم رفت.

بررسی بازی Call of Duty Modern Warfare 3

در تاریخ 19 ژوئن تصاویر جدیدی از نقشه های Modern Warfare 3 در دنیای مجازی منتشر شد که به حالت آنلاین بازی مربوط بود. نقشه های افشا شده مربوط به نبردهای کلاسیک بازی از جمله Scrapyard و Terminal بود. به محض انتشار تصاویر در دنیای وب ، شرکت اکتیویژن با ثبت کپی رایت توانست سهم عظیمی از تصاویر و داده های تصویری را از سطح گوگل جمع آوری کند اما این موضوع بطور کامل موفق نبود زیرا امروزه شاهد حضور نقشه های بازی در سایت های داخلی و خارجی بسیاری هستیم.

بازی Call of Duty Modern Warfare 3 معرفی شد

براساس گفته های تام هندرسون باید بدانید که به نظر میرسد این نسخه از بازی میزبان نقشه های بازسازی شده از عناوین قبلی بوده است. با این اوصاف انتظار میرود که بخش هایی از بازی برای گیمرهای کال اف دیوتی باز تکراری باشد. اعتبار بخشیدن به این موارد و عدم استفاده تمام و تکامل از نقشه های جدید شاید روی گپم پلی تاثیر منفی داشته باشد اما موضوعی که نباید فراموش کنید این است که اکتیویژن برای جلوگیری از افشای اطلاعات بیشتر مجبور به انجام اینکار بود.

امروزه جلوگیری از افشای اخبار بازی ها در تمامی شرکت های سازنده دیده میشود که متاسفانه یا خوشبختانه تا به امروز هیچ شرکتی حتی راک استار قدرتمند هم نتوانسته از افشای اطلاعات مربوط به بازی جلوگیری کند. در این نسخه از بازی شاهد حالت Zombies نیز خواهیم بود. به نظر میرسد این حالت یک نسخه جدید از Outbreak 2.0 باشد که برای اولین بار در بازی Black Ops Cold War شاهد آن بودیم. حال قرار است این سبک با مزیت های بیشتری همراه باشد.

شیوع و گسترش دنیای زامبی سبب شد تا سایت های بسیاری از این موضوع به عنوان نقد بازی ندای وظیفه: جنگاوری نوین ۳ استفاده کنند. در حال حاضر شرکت اکتیویژن تایید کرده که روند توسعه بازی توسط شرکت Sledgehammer Games انجام خواهد گرفت. این موضوع میتواند شما را با جذابیت های جدیدی همراه کند زیرا قرار است این شرکت با همکاری Infinity Ward که یکی از قدیمی های توسعه دهنده کال اف دیوتی بوده به سراغ ساخت بازی برود.

بازی ندای وظیفه: جنگاوری نوین ۳

گیم پلی بازی Call of Duty Modern Warfare 3 با استاندارد های بسیاری همراه بوده و این موضوع سبب شده تا شاهد نسخه های متنوعی از بازی باشیم. حضور بازی در سبک بازی های AAA تایید شده است اما باید بدانید که در خصوص گیم پلی آن تریلری منتشر نشده است. چندی پیش بازیکنان برجسته NBA توانستند بخشی از بازی را اجرا کنند که تجربه آنها از این نسخه از بازی باور نکردنی بود. البته براساس ادعای خودشان که در شبکه های مجازی به ثبت رساندند.

همچنین بخوانید :

در نهایت اکتیویژن در 17 مرداد اقدام به انتشار تریلر رسمی بازی نمود که در آن نیز خبری از ویدیو گیم پلی و یا سیستم مورد نیاز نبود. با این اوصاف انتظار میرود که در روز های آینده شاهد اخبار بیشتری از این بازی محبوب باشیم. شخصیت های بازی ندای وظیفه: جنگاوری نوین ۳ با کاراکتر های جدید و قدیمی همراه است که از اصلی ترین آنها میتوان به حضور کاپیتان پرایس در این نسخه از بازی اشاره داشت. حضور شخصیت های دیگر در هاله ای از ابهام بوده است.

بازی Call of Duty Modern Warfare 3 معرفی شد

فارغ از سبک بازی ندای وظیفه: جنگاوری نوین ۳ باید بدانید که در بخش ظاهری قرار است از موتور گرافیکی جدیدی استفاده شود که این موضوع روی بهبود گرافیک بازی نقش مهمی خواهد داشت. در این زمینه شما میتوانید به یک گیم پلی تقویت شده در کنار مزایای بیشتر نسبت به تمامی نسخه های پیشین دسترسی داشته باشید. به گفته اکتیویژن این نسخه از بازی میتواند تمام تلخی های گذشته به ویژه نسخه ونگارد را از یاد گیمرها ببرد.

در ژانر بازی Call of Duty Modern Warfare 3 شاهد پیاده سازی سیستم های جدیدی هستیم که این موضوع ممکن است با کمک هوش مصنوعی انجام گیرد. خبر استفاده از این فناوری هنوز تایید نشده ولی با رونق افزایش از این فناوری انتظار میرود که کم کم شاهد حضور گسترده آن در صنعت بازی سازی باشیم. در ادامه توضیحات میتوانید با اطلاعات تکمیلی بازی آشنا شوید.

تاریخ انتشار بازی Call of Duty Modern Warfare 3

شرکت اکتیویژن اعلام کرده که قرار است بازی در تاریخ 19 آبان 1402 منتشر خواهد شد که بخش داستانی و آنلاین و زامبی بازی در یک تاریخ روانه بازار و شبکه های آنلاین خواهند شد.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی ندای وظیفه: جنگاوری نوین ۳

در خصوص سیستم اجرایی بازی نیز هنوز اطلاعاتی در استیم و یا اپیک گیم منتشر نشده است و ما نیز اشاره ای به آن نخواهیم داشت.

پلتفرم های بازی Call of Duty Modern Warfare 3

اطلاعات و شواهد موجود نشان دهنده آن بوده که قرار است بازی برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم و پلتفرم PC عرضه شود که اکتیویژن در این خصوص هنوز اطلاعات رسمی خود را به ثبت نرسانده است.

سخن پایانی

بررسی بازی Call of Duty Modern Warfare 3 به پایان رسید و همانطور که شاهد بودید به تمام اخبار و حواشی مربوط به بازی اشاره شد. شما عزیزان میتوانید نظر خود را نسبت به بازی ندای وظیفه: جنگاوری نوین ۳ بیان کنید و بگویید که آیا با ضعف اکتیویژن در طول سال های اخیر میتوان به این نسخه اطمینان نمود یا خیر؟ بی شک نظرات شما در پیشبرد اهداف سایت تاثیرگذار بوده است که پیشنهاد میشود نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402