بازی StarCraft 3؛ بررسی حواشی، شایعات و تاریخ انتشار استارکرفت 3

بازی StarCraft 3; بررسی حواشی و شایعات استارکرفت 3
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

دو نسخه قبلی بازی استارکرفت به لطف استفاده از مزایای بسیار توانست به محبوبیت بالایی برسد و حال در سال 2023 اخبار جدیدی به گوش میرسد که گویا روند ساخت بازی StarCraft 3 در حال انجام است. جهت بررسی شایعات و حقیقت های مربوط به این مبحث با ما همراه باشید.

حالت آنلاین و ژانر استراتژی بازی میتواند شمارا با چالش های بسیاری مواجه کند. البته این موضوع در نسخه دوم بازی به وضوح دیده میشد و حال قرار است در نسخه سوم بازی شاهد مزایای بیشتری نسبت به قبل باشیم. چندی پیش شخصی ناشناس اطلاعات جدیدی را از بازی استارکرفت 3 در ردیت منتشر نمود. محتویات این خبر نشان دهنده آن بوده که گویا شرکت Blizzard Entertainment در حال توسعه نسخه سوم بازی استارکرافت است.

فهرست مطالب

بازی StarCraft 3

اولین نسخه از بازی Starcraft در سال 1998 منتشر شد و در همان زمان به سبک استراتژی و کارهای گروهی وفادار بود. امروزه با گذشت بیش از 20 سال شاهد نسخه جدیدی از این محصول بانام بازی استارکرفت 3 هستیم. شرکت بلیزارد تصمیم دارد که در این نسخه از بازی، ویژگی و سیستم های جدیدی را با کمک فناوری های روز توسعه دهد که بی شک سبب تقویت گیم از زوایای مختلف خواهد شد. با این اوصاف پیشنهاد میشود تا انتها باما همراه باشید که با پایان معرفی بازی StarCraft 3 به سراغ بررسی آن خواهیم رفت.

بررسی بازی StarCraft 3

برای اینکه بهتر بتوانیم نظر شما را نسبت به بازی های استارکرافت درک کنیم پیشنهاد میشود در بخش نظرات پیشنهادات و نقد بازی استارکرفت 3 را ثبت کنید. با انجام چنین کاری میتوان این انتظار را داشت که دیدگاه گیمرهای ایرانی نسبت به بازی را درک نمود. البته این موضوع تاثیری روی روند بازی نخواهد داشت زیرا بلیزارد برخلاف یوبی سافت از نظرات گیمرها برای پیشبرد اهداف خود استفاده نمیکند و همیشه برنامه های کاری خودش را دنبال میکند.

بازی StarCraft 3; بررسی حواشی و شایعات استارکرفت 3

در سال 2020 بلیزارد با مشکلات مالی مواجه شد و همین موضوع اصلی ترین عامل برای عدم استارت ساخت بازی در سال 2020 بود. حال با گذشت 2 سال اخبار جدیدی به گوش میرسد که انگار مشکلات مالی برداشته شده و قرار است بزودی شاهد معرفی بازی باشیم. تمامی اطلاعات و توضیحات درج شده برحسب شایعات بوده زیرا هنوز هیچ یک از اعضای رسمی شرکت بلیزارد به این اخبار منتشر شده واکنش نشان نداده اند. فراگیر شدن این اخبار در دنیای مجازی حتما به گوش مدیران بلیزارد رسیده ولی هنوز آنها ساکت مانده اند.

براساس تجربه شخصی و اطلاعاتی که از بازی داریم انتظار میرود که گیم پلی بازی استارکرفت 3 دستخوش ویژگی های بیشتری باشد. این موضوع به ویژه روی حالت آنلاین بازی تاثیر خود را نشان خواهد داد زیرا همانطور که میدانید محبوبیت بازی های ماینکرافت در بخش آنلاین چند سالی است که میزبان حالت داستانی شده است. اگر بلیزارد به این بخش بهای خوبی دهد قطعا شاهد یکی از بهترین بازی های کامپیوتری خواهیم بود که توان رقابت با دیابلو 4 را نیز خواهد داشت.

بسیاری از گیمرها معتقد هستند که بلیزارد در حال حاضر باید به سمت ریمیک یا ریمستر محصولات خود برود. در واقع هنوز تصمیم گیری مدیران بلیزارد در این زمینه مشخص نشده و آنها تمام توان خود را برای ساخت بازی های جدید جمع کرده اند. اگر به گذشته نگاهی داشته باشید فیل اسپنسر اعلام کرده بود که آنها در حال بررسی های اولیه روی امپراطوری های عظیم هستند. این موضوع یعنی Blizzard Entertainment علاقه مند به گسترش بازی در قلمرو و تمدن های مختلف بوده است.

بازی استارکرفت 3

اگر چنین چیزی که در سال 2020 که زمان مشکلات مالی Blizzard Entertainment بود به واقعیت تبدیل میشود میتوان انتظار حضور امپراطوری های ایرانی را داشت. ایران در گذشته میزبان قدرتمند ترین امپراطوری های تاریخ بوده که اگر بلیزارد مشکلات و موانع سیاسی را بتواند پشت سر بگذارد، بی شک میتواند سهم عظیمی از بخش طراحی بازی خود را مختص تاریخ ایران کند. در حال حاضر این اخبار فقط در حد یک شایعه بوده است و ما تصمیم داریم شمارا با موارد نزدیک به واقعیت آشنا کنیم.

شخصیت های بازی استارکرفت 3 چندان شناخته شده نیستند زیرا اغلب در بازی های استراتژی یک شخص خاص کاراکتر اصلی نبوده است. در اینباره نمیتوان گفت که چه شخصی یا پادشاهی قرار است در بازی حضور داشته باشد زیرا اگر چنین شود ماهیت استراتژی بازی به نقش آفرینی تغییر خواهد یافت. سبک بازی StarCraft 3 با توجه به مزایای ذکر شده میتواند شمارا برای مدت زمان طولانی سرگرم کند که بی برو برگشت کیفیت بالای بازی نیز در این زمینه تاثیر بسزایی خواهد داشت.

بازی StarCraft 3; بررسی حواشی و شایعات استارکرفت 3

با مشخص شدن سبک و ژانر بازی StarCraft 3 باید بدانید که بلیزارد براساس شایعات تصمیم دارد طراحی بهبود و قویتری را نسب به نسخه های قبلی در این بازی پیاده سازی کند. این موضوع روی گیم پلی نقش مهمی خواهد داشت اما نکته ای که نباید فراموش کرد موتور اختصاصی سازنده بازی های بلیزارد بوده است. تلفیق این موتور با انریل انجین 5 میتواند یکی از شاهکارهای تاریخ را به ثبت رساند که پیشنهاد میشود در این زمینه نظر خود را بیان کنید.

تاریخ انتشار بازی StarCraft 3

این موضوع هنوز مشخص نیست ولی پیش بینی ما معرفی بازی در سال 2024 بوده و زمان انتشار آن برای 2025 زمانبندی خواهد شد. البته ممکن است زودتر نیز شاهد اخبار جدیدی در این زمینه باشیم.

حداقل سیستم مورد نیاز

با توجه به سیستم های بکارگیری شده و کیفیت بالای بازی که گفته شد انتظار میرود برای اجرای بی مشکل بازی نیازمند سیستم قوی باشید. در این زمینه یک سیستم خوب (نه کاملا حرفه ای) میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

پلتفرم های بازی استارکرفت 3

در این زمینه نیز اطلاعات درست درمانی بدست نرسیده اما عرضه بازی برای مایکروسافت ویندوز حدودا حتمی بوده زیرا سهم عظیم گیمرهای بازی استارکرافت را گیمرهای ویندوزی تشکیل داده اند که نباید این موضوع را نادیده گرفت.

سخن پایانی

بررسی بازی StarCraft 3 به پایان رسید که در این زمینه سعی کردیم به بخش های مختلفی از این بازی محبوب اشاره ای داشته باشیم. شما عزیزان در ادامه میتوانید اخبار جدیدی که بدست آورده اید را در بخش نظرات مقاله بررسی بازی استارکرفت 3 برایمان ارسال کنید. بی شک نظرات شما در پیشبرد اهداف سایت و افزایش سطح کیفی مقاله تاثیرگذار بوده است که پیشنهاد میشود با ما همراه باشید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400