حل مشکل آپلود نشدن پست در اینستاگرام | راه های ارسال سریعتر فیلم و عکس اینستا

حل مشکل آپلود نشدن پست در اینستاگرام | راه های ارسال سریعتر فیلم و عکس اینستا
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مقاله به مشکل آپلود نشدن پست در اینستاگرام می پردازیم. برای دانستن علت پست نشدن عکس در اینستاگرام و مشکل آپلود پست در اینستاگرام و راه حل‌های مشکل گذاشتن فیلم در اینستاگرام، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا قدم به قدم این مشکل را بررسی و حل کنیم.

با وجود اینکه در هر آپدیت تعدادی از مشکلات توسط توسعه دهندگان اینستاگرام بررسی و حل می‌شود، ممکن است کاربران با مشکلاتی از قبیل اشکال در پست کردن پست و ویدیوهایشان رو به رو شوند. علت پست نشدن ویدئو در اینستا و یا حتی عکس‌ها می‌تواند به دلایل متنوعی اتفاق بیفتد. اما راه حل‌های این مشکلات مشابه سایر مشکلات غالبی است که معمولا در این اپ شاهد آن هستیم.

فهرست مطالب:

حل مشکل آپلود نشدن پست در اینستاگرام | راه های ارسال سریعتر فیلم و عکس اینستا

رفع مشکل آپلود نشدن پست در اینستاگرام

علت پست نشدن عکس در اینستاگرام چیست؟ یکی از دلایل شایعی که به صورت ناگهان سبب می‌شود نتوانید عکس‌هایتان را در اینستاگرام آپلود کنید این است که مشکلی در حافظه cache اپلیکیشن اینستاگرام به وجود آمده باشد. برای رفع مشکل آپلود نشدن پست در اینستاگرام راهکار های مختلفی در ادامه مطرح شده است که برای حل این مشکل پیشنهاد میشود به ترتیب مواردی که ذکر شده است را انجام دهید و اگر به نتیجه رسیدید آنرا در بخش نظرات برای سایر کاربران ارسال کنید.

در اولین قدم برای رفع مشکل آپلود فیلم در اینستاگرام، می‌توانید اینستاگرامتان را آپدیت کنید. و یا cache اپلیکیشن را پاک کنید با کلیک بر روی این مطلب به مقاله آموزش پاک کردن کش اینستاگرام هدایت خواهید شد. همچنین اگر این اشکال در آپلود کردن عکس اتفاق افتاده باشد، می‌توانید از عکس مد نظرتان اسکرین شات بگیرید و دوباره آپلود کنید.

بطور کلی کش یک حافظه پنهان از داده های ذخیره شده در برنامه ها بوده است که به دلیل آنلاین بودن و ارتباط بسیار با تصاویر و ویدیو های مختلف در اینستاگرام ، حتما کش بسیاری برای برنامه ذخیره سازی شده است که بطور کلی برای حل مشکل ارسال نشدن فیلم در اینستاگرام پیشنهاد میشود ابتدا یکبار کش اینستای خود را حذف و سپس تست نمائید که به احتمال بسیار مشکل شما برطرف خواهد شد.

بجز مشکلی که گفته شد، علت پست نشدن عکس در اینستاگرام به صورت زیر است:

 • اگر اتصال اینترنت شما ضعیف باشد و سرعت اینترنت بیش از حد پایین باشد، ممکن است مشکل گذاشتن فیلم در اینستاگرام و حتی در آپلود کردن عکس‌ها بوجود بیاید.
 • ممکن است اینستاگرام در شناسایی فرمت عکس یا فیلمی که تلاش می‌کنید آپلود کنید دچار مشکل باشد. این یک علت پست نشدن عکس در اینستاگرام است.
 • ممکن است محتوای عکس یا ویدیو شما مقررات اینستاگرام را نقض کند. یا اینکه شما سازنده اصلی این محتوا که شخص دیگری است را معرفی نکرده و اعتبار تولید این محتوا را به تولید کننده نداده باشید.
 • ممکن است اکانت اینستاگرام شما به طور موقت بلاک، غیر فعال و یا بن شده باشد و اجازه پست کردن نداشته باشید.
 • علت عدم آپلود عکس در اینستاگرام می‌تواند عدم دسترسی اینستاگرام به گالری گوشی شما باشد. اجازه دسترسی به هر منبعی در گوشی شما پس از نصب برنامه از شما پرسیده می‌شود.
 • علت پست نشدن عکس در اینستاگرام همچنین می‌تواند استفاده از بیش از 30 هشتگ در پست باشد.
 • ممکن است علت پست نشدن عکس در اینستاگرام این باشد که حجم عکسی که سعی در آپلود کردن آن دارید، بیشتر از محدوده حجم تعیین شده توسط اینستاگرام باشد.
 • ممکن است علت پست نشدن عکس در اینستاگرام ابعاد تصویر باشد که از ماکسیمم تعیین شده توسط اینستاگرام برای عکس‌ها فراتر رفته است.
 • اگر شما در پست کردن ویدیوهای طولانی دچار مشکل هستید، محدوده‌ای که اینستاگرام برای طول ویدیوها گذاشته است به این صورت است: 60 ثانیه ویدیو برای پست‌ها. 15 دقیقه برای IGTV در اپلیکیشن موبایل. 60 دقیقه ویدیو برای IGTV در کامپیوتر. و 15 ثانیه ویدیو برای استوری‌های اینستاگرام.

با توجه به علت های پست نشدن عکس در اینستاگرام ذکر شده اگر هنوز با این سوال مواجه هستید که چرا پست اپلود نمیشه باما همراه باشید. در این مقاله سعی کرده ایم تا به تمامی بخش هایی که در این زمینه میتواند مفید واقع شود اشاره داشته باشیم تا مشکل شما از این بابت را برطرف کنیم. همچنین ناگفته نماند در صورت رو به رو شدن با مشکل و یا خطایی که در این مقاله به آن اشاره نشده است میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید و سوالات خود را با کارشناسان پلازا در میان بگذارید.

مشکل آپلود پست در اینستاگرام

علت آپلود نشدن پست با چندین عکس یا ویدیو

علت اپلود نشدن پست و استوری در اینستا چیست؟ در این مورد، قسمتی که باید بررسی کنید، تنظیمات Background Refresh اپلیکیشن است. اگر این قسمت برای اپلیکیشن اینستاگرام خاموش باشد، ممکن است پروسه آپلود شدن هنگامی که حین آپلود کردن به اپلیکیشن‌های دیگر می‌روید، دچار وقفه شود و یا به طور کلی متوقف شود. این بخش یکی از اصلی ترین مشکلاتی بوده که کاربران به آن اهمیت نمی دهند زیرا به محض قرار دادن ویدیو در لیست آپلود برای اینستا هرگز منتظر تمام شدن آن نخواهید بود و به برنامه های دیگر سری خواهید زد تا این روند اپلود به اتمام برسد که اگر تنظیمات ذکر شده برای گوشی شما غیرفعال باشد پروسه آپلود ویدیو و حتی عکس با مشکل مواجه میشود.

دلیل دیگر، که البته چندان هم شایع نیست، ممکن است بلاک شدن اکانت شما به طور موقت باشد. علت آنهم می‌توانید به دلیل اسپم تشخیص داده شدن محتوای شما به دلیل پست کردن تعداد زیادی عکس و فیلم در یک پست به طور مکرر باشد.

این بن موقت است و از چند دقیقه تا چند ساعت به طول می‌انجامد. بنابراین به زودی قادر خواهید بود عکس‌ها و فیلم‌های خود را پست کنید. در ادامه مقاله مربوط به چرا پست در اینستا اپلود نمیشود باما همراه باشید.

همچنین به عنوان راه حل پست گذاشتن در اینستاگرام هنگامی که با پست کردن چند عکس و فیلم در یک پست دچار مشکل هستید، فرمت فیلم‌ها و عکس‌هایی که سعی در بارگزاری آنها دارید را بررسی کنی. ببینید ایا این فرمت‌ها جزو فرمت‌هایی که ایسنتاگرام ساپورت می‌کنند هستند یا نه.

امروزه یکی دیگر از مواردی که کاربران ایرانی با آن مواجه هستند طرحی به نام صیانت بوده است که اصلی ترین علت پست نشدن ویدیو در اینستاگرام بشمار میرود. در دنیای امروزی برای مدیریت برخی بخش ها از یکسری راهکار های پیش گیرانه استفاده میشود که فیلتر نمودن یکی از آن موارد است. در روز های اخیر اختلالات مربوط به اینستاگرام به شدت افزایش یافته است و این مورد در حالی به وقوع پیوسته که طبق اخبار عرضه شده از سایت رسمی اینستا مشکلی بابت زیرساخت برنامه وجود نداشته که میتوان این مشکل را به ارائه دهنده اینترنت داخل کشور ربط داد.

اگر با این مشکل بطور مداوم دست و پنجه نرم میکنید تغییر دهنده ای پی نظیر وی- پی ان راه حل خوبی برای شما خواهد بود. با اینکار دیگر مشکلی بابت دلیل ارسال نشدن پست در اینستاگرام نخواهید داشت و به آسانی میتوانید پست های خود را ارسال کنید و یا استوری اشخاص دیگر را مشاهده نمائید. در ادامه مقاله باما همراه باشید که به سایر بخش های مهم این موضوع اشاره شده است.

علت عدم آپلود عکس در اینستاگرام - پست با چند عکس و فیلم

در توضیحات فوق راه های حل مشکل لغو آپلود فیلم در اینستاگرام مطرح شد که با استفاده از آنها دیگر مشکلی بابت ارسال نشدن پست در اینستا نخواهید داشت و به آسانی میتوانید این مشکل را برطرف کنید. اگر بدنبال راه حل ارسال نشدن استوری در برنامه  اینستاگرام هستید پیشنهاد میشود در ادامه توضیحات باما همراه باشید که در این خصوص به توضیحات و نکات خوبی اشاره شده است.

علت مشکل در گذاشتن استوری در اینستاگرام

دلایل دیر آپلود شدن پست در اینستاگرام چیست؟ با پشت سر گذاشتن مشکل آپلود نشدن پست در اینستاگرام حال به سراغ رفع مشکل ارسال نشدن استوری در اینستاگرام میرویم. اگر بخواهیم اصلی ترین مشکل قرار نگرفتن استوری در ایران را بیان کنیم سرعت ضعیف اینترنت را میتوان اصلی ترین عامل آن دانست که این مورد در تمامی ارائه دهنده های اینترنت مشهود بوده است.

برای یافتن علت این مشکل باید دو چیز را مورد بررسی قرار دهید. اگر استوری شخص دیگری را استوری می‌کنید، مطمئن شوید که ان اکانت پرایوت نباشد. چرا که اینستاگرام اجازه به اشتراک گذاری محتوا از یک اکانت خصوصی را نمی‌دهد.

همچنین اگر سرعت اینترنت شما کند باشد و اتصال اینترنتتان قوی نباشد، ممکن است با این مشکل مواجه شوید. همچنین این استوری‌هایی که بین راه مانده‌اند، قابلیت ادیت شدن و حذف شدن هم ندارند. بنابراین سعی کنید در این موقعیت یا موقعیت مکانی خود را تغییر دهید و یا به منبع اینترنت دیگری متصل شوید.

مشکل گذاشتن فیلم در اینستاگرام - استوری

علت آپلود نشدن عکس پروفایل در اینستاگرام

ممکن است علت عدم آپلود عکس در اینستاگرام به دلیل اتصال ضعیف اینترنت باشد. یا اینکه صرفا این ایراد از طرف خود اینستاگرام بوده باشد. برای حل این مشکل می‌توانید موارد زیر را امتحان کنید:

 • اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.
 • اینستاگرام خود را آپدیت و یا حذف و نصب کنید.
 • حساب کاربری خود را در یک مرورگر باز کنید و آنجا عکس پروفایلتان را عوض کنید. سپس به اینستاگرام برگشته و پروفایلتان را رفرش کنید. با این کار احتمالا این مشکل حل خواهد شد.

علت عدم آپلود عکس در ایسنتاگرام - عکس پروفایل

روش های رفع مشکل ارسال نشدن پست در اینستاگرام

چگونه پستی که اپلود نمیشه رو حذف کنیم؟ دلیل ارسال نشدن فیلم در اینستا میتواند به دلایل بسیاری بوجود بیاید که اگر بدنبال برطرف نمودن آن هستید در ادامه این مقاله باما همراه باشید که به نکات و اطلاعات خوبی در این خصوص اشاره کرده ایم. برخی موارد ساده  ترین راه حل های ممکن در این زمینه بوده اند که پیشنهاد میشود از انجام آنها چشم پوشی نکنید زیرا همین موارد ساده سبب بروز مشکلات بیشتر میشوند که با انجام آنها میتوانید گوشی خود را در حالت بهتری برای اینکار قرار دهید. حالا بیایید چند راه حل سریع برای آپلود نشدن پست در اینستاگرام را بررسی کنیم:

موبایلتان را ری استارت کنید

اولین و آسانترین راه حل پست گذاشتن در اینستاگرام ری استارت کردن موبایل است. با ری استارت کردن گوشی می‌توانید مشکلات نرم افزاری کوچک احتمالی بوجود آمده که می‌تواند علت عدم آپلود عکس در اینستاگرام باشد را بر طرف کنید.

مشکل گذاشتن فیلم در اینستاگرام - ری استارت کردن

از حجم فایل کم کنید

در خضوض حجم فایل در اینستا باید بدانید که محدودیت های مختلفی براساس مدت زمان ویدیو برای کاربران درنظر گرفته شده است که در این میان برای ارسال ویدیو های طولانی تر باید از سرویس دیگر اینستا که IGTV نام دارد استفاده کنید.  در این خصوص ابتدا باید بدانید که آپلود اینستاگرام چیست با دانستن این مورد میتوانید روند ارسال و پست نمودن ویدیو در اینستا را به شکل بهتری دنبال کنید و از بوجود آمدن مشکلات پیاپی جلوگیری نمائید.

بخاطر کیفیت بالای دوربین گوشی‌ها، حجم عکس‌ها و فیلم‌هایی که گرفته می‌شود بالاست. بنابراین به همین علت ممکن است دچار مشکل گذاشتن فیلم در اینستاگرام شوید. بنابراین لازم است پیش از پست کردن فیلم‌ها و عکس‌ها از محدوده مجاز حجم آگاه باشید.

آپلود کردن یک فایل با کیفیت 4K یا UHD ممکن است زمان زیادی طول بکشد. اما معممولا پست نمی‌شود. بنابراین در این موارد سعی کنید از حجم فایل کم کنید. در پایین تعدادی از حجم‌های مطلوب برای آپلود در اینستاگرام که در سایت adobe منتشر شده‌است مشاهده می‌کنید:

سایز مطلوب پست در اینستاگرام:

 • پست‌ها می‌توانند مربعی، عمودی و افقی باشند.
 • سایز ایده آل برای مربعی 1080px * 1080px و ابعاد 1:1 است.
 • برای نوع افقی سایز ایده آل 1080px * 566px و ابعاد 91:1 است.
 • برای نوع عمودی سایز ایده آل 1080px * 1350 و ابعاد 4:5 است.

سایز مطلوب ویدیو در اینستاگرام:

 • ابعاد در حدود 91:1 تا 4:5.
 • برای ویدیوهای افقی ابعاد 16:9
 • حجم فایل تا حداکثر 4 گیگابایت
 • طول ویدیو حداکثر 60 ثانیه

مشکل گذاشتن فیلم در اینستاگرام - سایز فیلم و عکس

اتصال اینترنت خود را ریست کنید

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم یکی از علل شایع آپلود نشدن پست در اینستاگرام اتصال ضعیف اینترنت است. بنابراین سعی کنید اتصال اینترنت خود را ریست کنید. برای اینکار می‌توانید اینترنت خود را خاموش و دوباره روشن کنید و یا حالت پرواز را روشن کرده و خاموش کنید.

همانطور که در توضیحات ابتدایی مقاله نیز به آن اشاره شد سرعت اینترنت یکی از عوامل مهم در خصوص علت اپلود نشدن پست و استوری در اینستا بوده است که در این زمینه با استفاده از اینترنت های همراه میتوانید کمی این مشکل را برطرف کنید.

حافظه cache اینستاگرام را پاک کنید.

در میان موارد ذکر شده یکی از اصلی ترین علت دیر آپلود شدن پست در اینستاگرام را میتوان به حافظه کش اینستا ربط داد که بطور کلی اگر بخواهیم کش را برای شما معرفی کنیم یک حافظه پنهان از تاریخچه و تمامی داده هایی بوده که از ابتدا تا کنون در برنامه انجام داده اید.

فایل های دانلود شده نظیر ویدیو و تصاویر نیز شامل این کش میشوند که در مقیاس و سایز کوچک تری در تاریخچه برنامه قرار میگیرند. با پاکسازی این مورد میتوانید فضای کارایی برنامه را آزادتر نمائید بی شک عملکرد بهتری را از برنامه دریافت خواهید نمود. اگر بدنبال روش پاکسازی کش اینستا هستید در ادامه میتوانید روند انجام اینکار را یاد بگیرید. همچنین بدنیست بدانید اگر در روال این مسیر با مشکل یا سوالی مواجه شدید میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید و سوالات خود را مطرح نمائید.

معمولا وقتی cache اینستاگرام پاک می‌شود، اغلب مشکلات اینستاگرام حل می‌شود. در گذر زمان اپلیکیشن اینستاگرام این cache را تولید و روی دستگاه ذخیره می‌کند. یکی از دلایل مشکل آپلود پست در اینستاگرام هم می‌تواند انباشت cache اینستاگرام باشد.

برای پاک کردن cache در اندروید:

 • وارد تنظیمات گوشی شوید.
 • وارد App Settings شوید.
 • از بین اپلیکیشن‌های موجود اینستاگرام را پیدا کنید.
 • وارد قسمت storage شوید و Clear cache را انتخاب کنید.

آپلود نشدن پست در اینستاگرام - Clear cache

برای پاک کردن cache در ios:

 • وارد تنظیمات شوید و روی General ضربه بزنید.
 • iPhone Storage را انتخاب کنید.
 • در لیست اینستاگرام را پیدا کنید.
 • برای پاک کردن cache ، روی Offload App ضربه بزنید.

همچنین می‌توانید به طور موقت کل اینستاگرام را پاک کنید تا تمام دیتای مربوط به آن پاک شود و بعد دوباره انرا نصب کنید.

مشکل آپلود پست در اینستاگرام - clear cache ios

پس از انجام این مراحل، بررسی کنید که مشکل گذاشتن فیلم در اینستاگرام حل شده است یا نه. در ادامه مقاله مربوط به رفع مشکل آپلود نشدن پست در اینستاگرام باما همراه باشید.

قوانین مربوط به فیلم و عکس در اینستاگرام را بررسی کنید

اینستاگرام قوانین سخت گیرانه‌ای درباره محتوای فیلم و عکس‌های آپلود شده دارد. اینستاگرام دارای ربات‌های قدرتمندی است که به سرعت محتوایی که قوانین و ضوابط اینستاگرام را نقض کند، تخیص می‌دهد.

بنابراین اگر محتوایی که پست می‌کنید، ضوابط اینستاگرام را نقض کند، اینستاگرام به شما اجازه پست کردن انرا نمی‌دهد. در ادامه مقاله رفع مشکل آپلود نشدن پست در اینستاگرام باما همراه باشید.

دیگر دلیل پست نشدن عکس در اینستاگرام می‌تواند این باشد که شما صاحب و سازنده چیزی که قصد پست کردنش را دارید نیستید. و اگر اعتبار این محتوا به صاحب اصلی داده نشود، مشکلات کپی رایت بوجود می‌آید.

مشکل آپلود پست در اینستاگرام - قوانین اینستاگرام

تنظیمات Data اینستاگرام خود را تغییر دهید

اینستاگرام تنظیمات حفظ Data دارد که نمی‌گذارد شما تعداد زیادی پست به صورت همزمان داشته باشید. برای حفظ دیتای اینترنت شما، اینستاگرام جلوی آپلود فایل‌های بیش از حد سنگین را می‌گیرد.

بنابراین اگر با مشکل آپلود نشدن پست در اینستاگرام مواجه شدید، احتمال ان وجود دارد که Data Saver شما فعال باشد. برای غیرفعال کردن آن، وارد قسمت mobile data setting در اکانت خود شوید. سپس اقدامات زیر را انجام دهید:

 • وارد اینستاگرام خود شده و وارد قسمت settings شوید
 • وارد قسمت Accounts شوید
 • Mobile Data Usage را انتخاب کنید
 • Data Saver را خاموش کنید

حافظه گوشی خود را جهت رفع مشکل آپلود نشدن پست در اینستاگرام خالی کنید

اگر حافظه گوشی شما پر شده باشد، ممکن است با این مشکل مواجه شوید. اینستاگرام سعی می‌کند که عکس‌ها و ویدیوهای آپلود شده شما را روی حافظه گوشی باقی نگه دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص حل مشکل ارسال نشدن فیلم در اینستاگرام پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

بنابراین اگر قرار باشد اپلیکیشن  هم ویدیو و عکس اصلی را حفظ کند، هم ویدیو و عکس پست شده را روی گوشی نگه دارد، نیاز به فضا دارد. پس اگر حافظه گوشی شما پر شده باشد، اینستاگرام در پروسه ذخیره سازی پست دچار مشکل خواهد شد. بنابراین از دلایل ارسال نشدن فیلم در اینستاگرام نداشتن حافظه داخلی کافی است.

برای حل این مشکل، یا باید قابلیت ذخیره سازی مدیا را غیر فعال کنید یا کمی از حافظه گوشی را خالی کنید.

برای انجام این کار:

 • وارد تنظیمات اینستاگرام شوید
 • وارد قسمت account شده و Original Post Setting را انتخاب کنید.
 • در این بخش، می‌توانید وضغیت ذخیره سازی ویدیو‌ها و تصاویر پست‌هایتان را مششاهده کنید
 • حالا می‌توانید ذخیره سازی را غیر فعال کنید

راه حل جایگزین خالی کردن حافظه گوشی با پاک کردن اپ‌ها و فایل‌های غیر ضروری است.

علت عدم آپلود عکس در اینستاگرام - data setting

اپلیکیشن‌هایی که به اکانت اینستاگرامتان دسترسی دارند را پاک کنید

بعضی اپ‌های گوشی شما می‌توانند به حساب کاربری اینستاگرام دسترسی داشته باشند. اگر از اینستاگرام و این اپلیکیشن به طور همزمان استفاده کنید می‌تواند مشکلاتی از قبیل اپلود نشدن پست در اینستاگرام را ایجاد کند.

برای حل این مشکل باید اپلیکیشن ایجاد کننده مشکل را حذف کنید. در میان توضیحات حل مشکل ارسال نشدن فیلم در اینستاگرام این مورد شاید درصد کمی داشته باشد اما پیشنهاد میشود آنرا انجام دهید و در ادامه مقاله حل مشکل ارسال نشدن فیلم در اینستاگرام باما همراه باشید.

آپلود نشدن پست در اینستاگرام - Apps

اینستاگرام را حذف و نصب کنید و یا آپدیت کنید

همانطور که گفتیم، آپدیت کردن اینستاگرام به خودی خود بسیار از مشکلات و باگ‌های اپلیکیشن را رفع می‌کند. این یک دلیل آپلود نشدن ریلز در اینستاگرام است.

گاهی با آپدیت کردن مشکل رفع نمی‌شود و یا اینستاگرام در آخرین ورژن خود قرار دارد. در این مواقع بهترین راه حل اینست که اینستاگرام را حذف کنید و دوباره نصب کنید.  در ادامه مقاله حل مشکل ارسال نشدن فیلم در اینستاگرام باما همراه باشید.

علت عدم آپلود عکس در اینستاگرام - حذف نصب

مشکلی در حساب کاربری اینستاگرام شما وجود دارد

اینستاگرام در بلاک موقت یا دائم اکانت‌هایی که قوانین را نقض می‌کندد تعلل نمی‌کند. بنابراین اگر مشکل آپلود پست در اینستاگرام شما حل شدنی نیست، احتمالا به گونه‌ای قوانین اینستاگرام را زیر پا گذاشته‌اید.

دلایل احتمالی بن شدن یک حساب:

 • استفاده از اپلیکیشن‌ها برای افزایش لایک و فالوور و… : اینفلوئنسرهای ایینستاگرام برای داشتن فالوورهای زیاد باید سخت کوش باشند. برای موفق شدن در فضای اینستاگرام هیچ میانبری وجود ندارد. بنابراین استفاده از اپلیکیشن‌های دیگر برای افزایش فالوور و لایک و… اشتباهیست که نباید مرتکب شوید.
 • خیلی سریع لایک کردن و یا کامنت گذاشتن برای پست‌ها: اگر در طول زمان کوتاهی تعداد زیادی کامنت بگذارید، ممکن است اینستاگرام شما را ربات تشخیص دهد و به این ترتیب اکانت شما بلاک خواهد شد.
 • فالو یا آنفالو کردن به تعداد زیاد: بعضی افراد تعداد زیادی از افراد را فالو کرده و پس از چند روز آنها را آنفالو می‌کنند. برای آنها این یک استراتژی بالا بردن فالوور محسوب می‌شود. اما این کار نقض قوانین اینستاگرام بوده و اینستاگرام اجازه چنین کاری را با مسدود کردن این حساب نخواهد داد.

کلام آخر

در مقاله علت پست نشدن ویدیو در اینستاگرام به تمام روش و توضیحات تکمیلی این مبحث اشاره شد که اگر از روش و یا نکات خوبی برخوردار هستید که در مقاله حل مشکل ارسال نشدن فیلم در اینستاگرام به آن اشاره نشد میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید. در این مقاله آموزش رفع مشکل ارسال فیلم در اینستاگرام را بیان کردیم. مشکل گذاشتن فیلم در اینستاگرام مشکلی است که برای خیلی از افراد به دلایل مختلف بوجود می‌آید. امیدواریم راه حل‌های گفته شده در این مطلب بتوانند این ایراد را رفع نمایند.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
آرش موسوی
.
13 مهر 1402، 15:45
پاسخ
0
0
سلام استاد موقع آپلود عکس با اینستاگرام اصلا مشکلی ندارم،اما وقتی رو آیکن آپلودر اینستاگرام برای آپلود ویدئو کلیک میکنم،اصلا وارد بخش محتویات ویدئو ام نمیشه،یعنی مثل این میمونه که فولدرهای ویدئویم را نمی شناسه و فقط عکس هام رو نشون میده.خواسم بدونم اشکال کار از کجاست.....توضیح اینکه :گوشی ام،ورژن قدیمی هواوی است،فرمت کلیپ هام ام پی فور هستند و برای آپلودشان در تلگرام و فیسبوک،مشکلی ندارم.با تشکر
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400