کسب درآمد از بازی متاورس بدون سرمایه + درآمد دلاری ایرانیان

کسب درآمد از متاورس بدون سرمایه
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر در فضای ارزهای دیجیتال هستید، احتمالاً قبلاً نام فناوری متاورس(Metaverse) را شنیده‌اید. این فناوری امروزه در دنیای کریپتو سر و صدای زیادی به پا کرده است و به همین دلیل بسیاری از افراد در فضای ارزهای دیجیتال وارد آن شده‌اند و روی آن سرمایه گذاری کرده‌اند.

فهرست مطلب

متاورس چیست؟

متاورس یک دنیای مجازی است که به افراد امکان حضور و کسب درآمد بر بستر فناوری بلاک چین را می‌دهد. کاربران مختلف می‌توانند در دنیای متاورس خرید کرده، سفر کنند و به درآمد برسند.

گسترش این حوزه باعث شده تا افراد زیادی به این فناوری روی بیاورند و روی آن سرمایه گذاری کنند و همچنین افراد زیادی توانسته‌اند از این فناوری به درأمد برسند. اما برخی از افراد نمی‌توانند به آن اعتماد کنند؛ زیرا این فناوری جدید است. چنین افرادی به کسب درآمد بدون سرمایه فکر می‌کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله روش‌های سرمایه گذاری و همچنین کسب درآمد بدون سرمایه در دنیای متاورس را به شما معرفی کنیم.

کسب درآمد از متاورس

مزایای ورود به متاورس

همانطور که گفتم این فناوری جدید است. به همین دلیل قبل از بررسی کسب درأمد از متاورس بدون سرمایه باید مزایای ورود به متاورس را بررسی کنیم. فایده اصلی ورود به متاورس کسب درآمد است. با ورود به متاورس و انجام فعالیت‌های مختلفی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد، به راحتی می‌توانید به درآمد برسید. برخی از مزایای ورود به دنیای متاورس به شرح زیر هستند:

برتری نسبت به دیگران

همانطور که اشاره کردیم، این فناوری جدید است. به همین دلیل تعداد کمی از افراد در این زمینه در مقایسه با جمعیت جهان کار کرده‌اند و این افراد اولین کسانی هستند که به این فناوری وارد شده‌اند. این ویژگی باعث می‌شود افرادی که قبلاً در این فضا کار کرده‌اند نسبت به سایر افرادی که تازه با فناوری متاورس آشنا شده‌اند، به سود بیشتری برسند.

خرید و فروش املاک و مستغلات به صورت مجازی

در دنیای متاورس، می‌توانید دارایی‌های ملموس خود را به NFT تبدیل کنید و آن‌ها را در پلتفرم‌های میانی بفروشید. شاید در گذشته چنین اتفاقی تصور نمی‌شد، اما اکنون امکان انجام آن وجود دارد. کسب درأمد از متاورس با خرید و فروش زمین، یکی از شایع ترین راهکارهای کسب درأمد از این دنیای مجازی است.

تعامل و ارتباط با سایر کاربران در سراسر جهان

در پلتفرم متاورس می‌توانید به راحتی با افراد دیگر در هر نقطه از جهان ارتباط برقرار کرده و گفتگو کنید. به عنوان مثال، شما به راحتی می‌توانید در یک فضای مشترک با افراد در کشورهای مختلف به تعامل بپردازید.

همچنین می‌توانید از این طریق در کنسرت‌ها، سمینارها و … خارج از کشور شرکت کنید. برای انجام این کار، فعالیت مورد نظر باید به طور کامل در متاورس انجام شود. به عنوان مثال، اگر قصد شرکت در کنسرتی در آلمان را دارید، کنسرت فوق باید در متاورس باشد. در غیر این صورت امکان انجام چنین کاری وجود نخواهد داشت.

کسب درآمد بدون سرمایه از متاورس

کسب درآمد از متاورس بدون سرمایه

شما به راحتی می‌توانید بدون سرمایه گذاری یا با حداقل سرمایه گذاری با فناوری متاورس کسب درآمد کنید. با این حال به این نکته توجه داشته باشید که برخی از پروژه‌هایی که برای کسب درآمد نیازی به سرمایه ندارند معمولاً رویه‌های سخت و پیچیده‌ای را توسعه داده‌اند. بنابراین باید زمان زیادی را صرف کسب درآمد از پروژه‌های فوق کنید. به همین دلیل هدف ما در این مقاله فقط معرفی پروژه است نه پیشنهاد استفاده از آن!

در صورتی که قصد استفاده از چنین پروژه‌هایی را دارید، از قبل تحقیق کاملی انجام داده و در صورت تایید می‌توانید از پروژه‌های مورد نظر خود استفاده نمایید.

کسب درآمد با بازی‌های متاورس بدون سرمایه:

همانطور که گفته شد، یکی از بهترین و محبوب ترین راه‌های کسب درآمد در متاورس، استفاده از بازی‌های مبتنی بلاک چین است. شما به راحتی می‌توانید در Metaverse با استفاده از بازی‌های بلاک چین کسب درآمد کنید. معمولا دو راه برای کسب درآمد در اکثر بازی‌های رایگان وجود دارد که عبارتند از:

خرید و فروش NFT در بازی:

برخی از بازی‌ها دارای محصولات NFT هستند و شما می‌توانید با خرید و فروش محصولات NFT درآمد کسب کنید. اکنون ممکن است از خود بپرسید که آیا باید محصولات NFT را بخریم؟ خیر در بیشتر بازی‌ها راه‌های دیگری به جز خرید و فروش برای دریافت NFT وجود دارد. به عنوان مثال، در بازی League Of Kingdoms، برای کسب درآمد نیازی به خرید NFT ندارید، زیرا می‌توانید NFT‌های مورد نیاز خود را به سادگی با بازی به دست آورید و پس از جمع آوری و رسیدن به حد نصاب مقدار مورد نیاز NFT، در پلتفرم‌های مربوطه آن‌ها را برای فروش پیشنهاد دهید.

کسب امتیاز و دریافت توکن‌های انحصاری:

اگر روش کسب درامد بازی با خرید و فروش NFT نباشد، باید با گرفتن امتیاز بالا کسب درآمد کنید. معمولا روش این گونه بازی‌ها متفاوت است. به عنوان مثال در بازی Crazy Defense Heroes، پس از کسب امتیاز روزانه با بازی، می‌توانید Tower Token که توکن انحصاری بازی است را دریافت کنید.

کسب درآمد از متاورس از طریق ایردراپ

‌ایم روش یک راهکار بسیار آسان برای کسب درآمد بدون سرمایه اولیه است. پیوستن به ایردراپ(Airdrop) معمولاً کاملا رایگان است و نیازی به پرداخت هیچ هزینه‌ای ندارید. البته ممکن است برخی از پلتفرم‌ها برای شرکت در Airdrop از کاربران هزینه دریافت کنند. در همان ابتدا باید بگوییم که همه این پلتفرم‌ها معمولا کلاهبردار هستند. اگر پلتفرمی برای شرکت در ایردراپ از شما مبلغی درخواست کرد، ابتدا پلتفرم را کاملا بررسی کنید و در صورت تایید، مبلغ درخواستی را بپردازید.

در صورتی که موفق به پیدا کردن یک ایردراپ معتبر متاورس شدید، باید تمام مراحل ذکر شده را به ترتیب را دنبال کنید. در نهایت پس از تکمیل موارد مورد نیاز، طبق شرایط در ایردراپ شرکت کرده و در صورت احراز شرایط، پاداش خود را دریافت خواهید کرد.

سخن پایانی

همانطور که در این مقاله متوجه شدید، به راحتی می‌توانید با متاورس به روش‌های مختلف درآمد کسب کنید. اگر قصد دارید زودتر به پول زیادی در متاورس دست یابید، باید سرمایه گذاری کنید. تا زمانی که این کار را انجام ندهید، نمی‌توانید در مدت زمان کوتاهی پول خوبی به دست آورید. مخصوصا در کوتاه مدت! با این حال روش‌هایی که گفته شد، بهترین روش‌های کسب درأمد از متاورس بدون نیاز به سرمایه اولیه یا با سرمایه اولیه بسیار ناچیز هستند.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402