بازی Nickelodeon All-Star Brawl 2 را بشناسید

بازی Nickelodeon All-Star Brawl 2 را بشناسید
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بازی Nickelodeon All-Star Brawl 2 یک حالت پویشی جدید از سری بازی های محبوب و شبیه سازی باب اسفنجی بوده که قرار است نسخه دوم آن با مزیت های بیشتر و بهتری عرضه شود.

چندی پیش بطور رسمی شرکت GameMill Entertainment ساخت نسخه دوم بازی را تایید کرد. براساس اطلاعات بدست آمده قرار است روند توسعه بازی Nickelodeon All-Star Brawl 2 توسط شرکت Ludosity، Fair Play Labs، Ludosity AB انجام گیرد که هریک برای انجام کار خاصی درنظر گرفته شده اند تا شما عزیزان بتوانید با بهترین نسخه از بازی Nickelodeon مواجه باشید. با پایان معرفی بازی Nickelodeon All-Star Brawl 2، در ادامه این مطلب پلازا میتوانید با دیگر اطلاعات مهم بازی آشنا شوید.

فهرست مطالب

بازی Nickelodeon All-Star Brawl 2

اطلاعات جدید حاکی از آن بوده که تقریبا تمامی بخش های بازی Nickelodeon All-Star Brawl 2 دستخوش تغییرات مهم و اساسی بوده است. تغییراتی که میتواند روی سرگرمی بهتر و بیشتر بازی تاثیر بسزایی داشته باشد و این موضوع دقیقا همان چیزی است که گیمرها به دنبال آن میباشند. بدنیست بدانید که شرکت GameMill Entertainment تصمیم دارد با وفاداری به نسخه اصلی ، نسخه جدید را توسعه دهد که در ادامه اطلاعات مفیدتری را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

بررسی بازی Nickelodeon All-Star Brawl 2

در خصوص نقد بازی Nickelodeon All-Star Brawl 2 باید بدانید که اینبار خبری از بخش های درگیرانه و کند نخواهد بود و ناشر بازی قصد دارد که تمامی بخش هایی که به عنوان ضعف شناخته شده اند را از بین ببرد. این موضوع به نوعی یک DLC نیز بشمار می آید زیرا شرکت سازنده تصمیم دارد تمامی باگ و ایرادهای نسخه اصلی را بازسازی و سپس روند ساخت بازی را از ابتدا آغاز کند. این موضوع سبب خواهد شد تا گیمرها با یک محصول بی مشکل و جذاب سروکار داشته باشند.

"</p

یکی از مهم ترین و البته حیاطی ترین بخش های بازی گیم پلی آن بوده است. گیم پلی بازی Nickelodeon All-Star Brawl 2 با در اختیار داشتن کاراکترهای نسخه اصلی در حال توسعه بوده که بسته به سلیقه خود میتوانید شخصیتی که دوست دارید را انتخاب و سپس وارد بازی شوید.

در کنار این موضوع شاهد یک حس یکنواخت و دوست داشتنی خواهید بود که شرکت های سازنده برای افزایش هیجانات موجود در بازی، از اقلام های درگیرانه استفاده نموده اند. همین موضوع سبب خواهد شد تا برای مدت زمان طولانی تری در بازی حضور داشته باشید و سرگرم چالش هایی شوید که برای شما درنظر گرفته شده است. ناگفته نماند که در رابطه با بخش های جدید هنوز بطور رسمی شرکت ناشر واکنشی به حواشی نشان نداده است ولی میتوان انتظار سیستم های نوین برای تقویت گیم پلی و بخش های جدید برای طولانی تر شدن گیم پلی را داشت.

همانطور که گفته شد در بخش شخصیت های بازی‌ Nickelodeon All-Star Brawl 2 شاهد کاراکتر های محبوب قدیمی نیز هستیم که انتظار میرود در کنار این شخصیت ها، از شخصیت های جدیدی نیز استفاده شود که اگر این موضوع به واقعیت تبدیل شود میتوان گفت که قرار است از اشخاص محبوب جهانی برای تقویت گیم پلی استفاده شود. فارغ از تقویت گیم پلی میتوان انتظار طولانی تر شدن خط داستانی بازی را داشت که این موضوع روی سبک و ژانر بازی تاثیر بسزایی خواهد داشت.

بی برو برگشت در سبک بازی Nickelodeon All-Star Brawl 2 شاهد گزینه های مختلف و دوست داشتنی بودیم اما این بازی بود که توانست محبوبیت اصلی را به ارمغان بیاورد. سبک دوست داشتنی و ژانر بازی Nickelodeon All-Star Brawl 2 عامل مهمی در کسب امتیاز بالا بوده است که پیشنهاد میشود جهت بررسی بخش های دیگر بازی با ما در ادامه همراه باشید.

"</p

طراحی دیدنی و تقویت شده در کنار صدای عالی دو عنصر مهم دیگر برای تقویت گیم پلی بازی بوده است. شاید از نگاه اول پیش خود بگویید که بازی از طراحی گرافیکی بهره مند نیست پس ارزش تجربه را ندارد. اگر شما نیز جزو چنین اشخاصی هستید باید بدانید که سخت در اشتباهید زیرا این بازی قرار است با یک طراحی بهبود یافته و گیم پلی روان عرضه شود.

تاریخ انتشار بازی‌ Nickelodeon All-Star Brawl 2

متاسفانه ناشر بازی هنوز در اینباره اطلاعات درست درمانی را عرضه نکرده که بخواهیم به آن اشاره ای داشته باشیم. تنها چیزی که در گوگل به ثبت رسیده سال 2023 بوده که انتظار میرود اواخر سال، این بازی عرضه شود.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Nickelodeon All-Star Brawl 2

همانطور که گفته شد اطلاعات بسیاری از بازی منتشر نشده که یکی از مهم ترین موارد آن ذکر نشدن سیستم های اجرایی بازی است. براساس طراحی و گیم پلی روان میتوان گفت که قرار است بازی با یک سیستم نسبتا قوی عرضه شود.

پلتفرم های بازی‌ Nickelodeon All-Star Brawl 2

پلتفرم هایی که قرار است بازی برای آنها عرضه شود عبارت اند از: پلی‌استیشن ۵، نینتندو سوئیچ، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، مایکروسافت ویندوز، اکس‌باکس سری اکس و سری اس که این موضوع نشان دهنده آن بوده که قرار است بازی برای گیمرهای بسیاری عرضه شود.

سخن پایانی

نقد و بررسی و نگاه اجمالی به بازی Nickelodeon All-Star Brawl 2 به پایان رسید که شما عزیزان در این زمینه با اطلاعات خوبی آشنا شدید. اگر احساس میکنید که در حق بازی اجهاف صورت گرفته و یا برخی از اطلاعات درست نیست، میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید. بی تردید نظرات مثبت و منفی شما میتواند روی افزایش سطح کیفی این مقاله تاثیر خوبی داشته باشد. همچنین میتوانید نظر خود را نسبت به این بازی بیان کنید که ایا ساخت نسخه دوم با توجه به محبوبیت معمولی نسخه اول کار درستی بوده یا خیر؟

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400