انیمه پرنسس قربانی و شاه هیولاها؛ داستان، شخصیت ها و نمرات

sacrificial princess & the king of beasts
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

انیمه پرنسس قربانی و شاه هیولاها یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط یو توموفوجی (Yū Tomofuji.) به رشته تحریر درآمد. در این مقاله از وب‌سایت پلازا قصد داریم تا به معرفی انیمه پرنسس قربانی و شاه هیولاها بپردازیم.

مانگای پرنسس قربانی و شاه هیولاها از نوامبر 2015 تا اکتبر 2020 در مجله هاکوسنشا (Hakusensha) منتشر شد. سپس مجوز انتشار آن در آمریکای شمالی توسط ین پرس یک ناشر آمریکایی مانگا دریافت شد. در سال 2023 یک مجموعه تلویزیونی انیمه براساس اقتباسی از این مانگا، توسط استودیو J.C.Staff به نمایش درآمد. چیاکی کن (Chiaki Kon) کارگردانی انیمه Sacrificial Princess & the King of Beasts را برعهده داشت. زمان پخش انیمه پرنسس قربانی و شاه هیولاها به تاریخ 20 آوریل سال 2023 برمی‌گردد. با پلازا همراه باشید تا با هم انیمه پرنسس قربانی و شاه هیولاها را مورد بررسی قرار دهیم.

فهرست مطالب:

داستان انیمه انیمه شاهدخت قربانی و پادشاه هیولاها

پادشاه جانوران و شیاطین موجودی به‌نام لئونهارت (Leonhart) به‌طور مرتب قربانی‌های زن را برای خوردن می‌پذیرد تا با این کار تسلط خودش را بر نسل بشر تثبیت نماید. حال ساریفی (Sariphi) نودونهمین قربانی دختر به‌شمار می‌رود که قرار است توسط پادشاه هیولاها و شیاطین خورده شود. اما ساریفی که هیچ خانواده‌ای ندارد و از خورده شدن و مرگ هم هراسی نداشته و حتی مرگش را بدون کوچکترین التماس یا گریه‌ای می‌پذیرد.

ساریفی تصمیم می‌گیرد تا موقع زنده بودنش به بهترین نحو ممکن به زندگی خود ادامه دهد. بنابراین نگرش مثبتی به خودش می‌گیرد و ذهنش را درگیر خورده شدن توسط پادشاه نمی‌کند. ولی طولی نمی‌کشد که پادشاه، ساریفی را سرگرم‌کننده می‌بیند، پس به وی اجازه می‌دهد تا هنگام مرگ طبیعی در کنارش بماند. همین امر باعث می‌شود که ساریفی با حقیقت وجودی پادشاه هیولاها و شیاطین آشنا شود و با توجه به اینکه یک انسان زن است، با او ازدواج می‌کند. به موجب این ازدواج سایر جانوران و شیاطین بسیار عصبانی شده‌اند و به‌خاطر ترس از پادشاه سکوت را اختیار می‌کنند. بدین سبب، ساریفی به نخستین ملکه انسانی شیاطین و هیولاها مبدل می‌شود.

شخصیت های انیمه پرنسس قربانی و شاه هیولاها

به‌طور کلی، در جهان انیمه‌ها هر شخصیت خصوصیات مربوط به خودش را دارد که در پیشبرد داستان نقش موثری خواهد داشت. هر کدام از کاراکترهای انیمه Sacrificial Princess & the King of Beasts حتی با حضوری هرچند کوتاه، تاثیری زیادی در سرنوشت کلی داستان دارند. در ادامه این مقاله از پلازا به معرفی کلیه کاراکترهای انیمه پرنسس قربانی و شاه هیولاها می‌پردازیم.

1. ساریفی (Sariphi)

نودونهمین قربانی دختری است که برای پادشاه جانوران لئونهارت می‌آورند. امّا ساریفی شجلع و جسور که چیزی برای از دست دادن ندارد، اصلاً از مرگ نمی ترسد. درواقع  او دختری بسیار مهربان و دلسوز است که نگرشی شاد و مثبت به زندگیدارد. طولی نمی‌کشد که پادشاه از خوردن دختر منصرف شده و آن‌ها کم‌کم بهم علاقه مند می شوند، که در نهایت ساریفی ساری ملکه حیوانات و شیاطین شد.

1. ساریفی (Sariphi)

2. لئونهارت (Leonhart)

2. لئونهارت (Leonhart)

پادشاه بزرگ سرزمین اوزمارگو از پدر وحشی و مادر انسان به‌صورت دورگه متولد شد. وی با وجود رفتار متجاوزانه و پرخاشگرانه‌اش، پادشاهی مهربان و خیرخواه است که به رعایا اهمیت می‌دهد و ساریفی را بسیار دوست دارد.

3. کلوپ و سی (Clops & Cy)

3. کلوپ و سی (Clops & Cy)

دو موجود عجیب و جوان از قبیله سیکلوپ است. سی تک چشم است و کلمات کمی ادعا می‌کند. کلپس چشم ندارد و دهان است که بیشتر فعل حرف زدن را انجام می‌دهد. آن‌ها می‌توانند در فواصل دور با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

4. آنوبیس (Anubis)

4. آنوبیس (Anubis)

آنوبیس درواقع مورد اعتمادترین مشاور لئونهارت محسوب می‌شود. وی نام اصلیش سیریوس بوده که طراحی کاراکتر وی احتمالاً براساس سگ شکاری فرعون است.

5. آمیت (Amit)

5. آمیت (Amit)

شاهزاده خاندان خزندگان که عاشق یکی از شخصیت‌های این داستان به نام جورمانگاند شد. وی شخصیتی بسیار خجالتی دارد که دوستی خوبی با ساریفی برقرار می‌نماید.

6. ایلیا (Ilya)

6. ایلیا (Ilya)

دوست دوران کودکی ساریفی به‌شمار می‌رود که حالا عاشق او شده است. پس از از دست دادن دهکده و خانواده‌اش در اثر حمله جانوران، ابلیا نفرتی عمیق از تمامی جانوران پیدا کرد.

7. جورمانگاند (Jormungand)

7. جورمانگاند (Jormungand)

کاپیتان گارد سلطنتی به‌شمار می‌رود، که شخصیتی خجالتی دارد، ولی وی هم احساساتی به پرنسس آمیت دارد. در انتهای داستان .جورمانگاند اعتراف می‌کند که عاشق آمیت است و دوست دارد تاباهم ازدواج نمایند.

8. بنو (Bennu)

8. بنو (Bennu)

یک موجود بانمک وحشی و کوچک اندام است که ساریفی به او علاقه زیادی دارد.

9. لانتولت (Lanteveldt)

9. لانتولت (Lanteveldt)

یک کفتار است که نگهبان شخصی ملکه به‌شمار می‌رود. همه او را به نام Lante صدا می‌زنند. وی به خون کفتار خودش بسیار افتخار می‌نماید و علیرغم شخصیت آرامش، از ساریپ مراقبت می‌کند.

10. تترا (Tetra)

10. تترا (Tetra)

وی شاهزاده خانم سربل بوده که دختر پادشاه تتو و ملکه کالارا است. تترا سه خواهر و یک برادر کوچکتر به نام کالکارا دارد.

11. تتو (Teto)

11. تتو (Teto)

تتو درواقع هفتمین پادشاه سربل محسوب می‌شود، که پدر تترا و کالکارا است.

12. فنریر (Fenrir)

12. فنریر (Fenrir)

دوازدهمین شاهزاده پادشاهی گرگ‌های فانتوم است که  موقع کودکی در یک دوئل شمارش با لئونهارت جنگید و شکست خورد. وی به‌خاطر این شکست موقعیت خودش را به عنوان شاهزاده از دست داد و توسط خانواده‌اش یک گوشش بریده شد. کینه فنریر از لئونهارت به‌این دلیل باعث می‌شود که او هدفش از نابودی پادشاه شیاطین باشد. وی قصد داشت از ساریفی به عنوان قربانی استفاده کند، ولی پس از دیدن نترسیدن او عشقش به لئونهارت، تصمیم گرفت تا قلب این دختر را به دست آورد و وی را ملکه خود کند.

نقد انیمه پرنسس قربانی و شاه هیولاها

انیمه Sacrificial Princess & the King of Beasts 2023 محصول کشور ژاپن است، حول زندگی محور زندگی حیواناتی با هوش انسانی می‌چرخد که یکی از آن‌ها پادشاه همه موجودات، حتی آدمیان است. لئونهارت (Leonhart) پادشاهی قدرتمند است که برای نمایش اقتدارش به انسان از آن‌ها قربانی دختر برای خوردن می‌گیرد. در این انیمه کاراکترهای زیادی وجود دارد که هر کدام از آن‌ها یک داستانی در پیشه زندگی خوشان دارند. انیمه پرنسس قربانی و شاه هیولاها درواقع از آن دست آثاری به‌شمار می‌رود که ما در آن با داستان سورئال و کمی فانتزی مواجه می‌شویم که در حین تماشا حسی عجیب توأم با لحظاتی رمانتیک را برای ما به ارمغان می‌آورد. در حقیقت ما در دل این داستان این انیمه شاهد تاثیر قدرت عشق و محبت به موجودی بسیار خشن و ترسناک هستیم.

در کل با بررسی انیمه پرنسس قربانی و شاه هیولاها، داستانی گیرا و خلق صحنه‌هایی اکشن و فانتزی  روبرو می‌شویم، که این اثر بسیار ماندگار و قابل تامل کرده است. ژانر انیمه Niehime to Kemono no Ou به ماجراجویی، فانتزی و رمانتیک خلاصه می‌شود.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400