حذف دسته جمعی فالوور های اینستاگرام؛ پاک کردن دسته جمعی فالویینگ اینستا چگونه است؟

حذف دسته جمعی فالوور های فیک / پاک کردن دسته جمعی فالویینگ اینستا
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

روش‌های زیادی برای حذف دنبال شونده های یکجا اینستاگرام وجود دارد؛ چندین برنامه حذف دسته جمعی فالوور و یا انفالو کن هم توسعه داده شده است. در این مطلب از پلازا به این روش‌ها و برنامه‌ها پرداخته‌ایم.

در صفحات Public دسترسی به محتوای تولید شده عموم کاربران اینستاگرام آزاد است. از طرف دیگر عمومی بودن صفحه منجر به این می‌شود که بسیاری از حساب‌های فیک هم یک صفحه را دنبال کنند و چون فعالیت خاصی ندارند، نرخ تعامل صفحه را پایین بیاورند. به همین دلیل خیلی از این صفحه‌ها به دنبال برنامه حذف دسته جمعی فالوور هستند.

در هر صورت ممکن است موقعیتی برای کاربران اینستاگرام پیش آید که دیگر تمایلی به حضور برخی افراد در لیست دنبال کنندگان خود نداشته باشند و بخواهند آنان را از این لیست حذف کنند. اما چگونه دنبال شونده های اینستا را یکجا حذف کنیم؟ در ادامه این مطلب از پلازا، به نحوه انجام این کار خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

آموزش حذف دنبال کننده در اینستاگرام به صورت تکی

پیش از معرفی روش‌ها و چند برنامه حذف دنبال کننده در اینستاگرام، لازم است که ابتدا به شیوه حذف کردن دنبال‌کنندگان به‌صورت تکی بپردازیم. برای حذف دنبال‌کنندگان به‌صورت تک به تک، مراحل زیر را به ‌ترتیب انجام دهید:

روی منو که در پایین صفحه نمایش قرار دارد، زده و روی عکس پروفایل خود بزنید. روی گزینه Followers  که در بالای صفحه نمایش قرار دارد، بزنید.

حذف دسته جمعی فالوور های فیک / حذف جمعی دنبال کننده در اینستاگرام

در لیست فالوورهای خود می‌توانید نام کاربری فالوور موردنظر خود را که می‌خواهید آن را حذف کنید پیدا کرده و روی Remove بزنید.

پاك كردن یکجا فالوور اينستا / حذف دسته جمعی فالوور های فیک

یک پنجره پاپ‌آپ ظاهر خواهد شد، دوباره روی Remove را بزنید تا آن کاربر از فهرست دنبال‌کنندگان شما حذف شود.

برنامه حذف دسته جمعی فالوور؛ چگونه همه فالوورها را حذف کنیم؟

اینستاگرام به خودی خود قابلیت حذف گروهی فالوور را ندارد و برای انجام این کار باید از یک برنامه کمک بگیرید. تعداد این برنامه‌ها خیلی زیاد نیست چرا که به‌صورت مداوم از طرف گوگل و اپل از فروشگاه‌های مرتبط با محصولات آن‌ها حذف می‌شوند.

1. برنامه Followers – Unfollowers

حذف دسته جمعی فالوور های فیک / پاك كردن تمام فالور هاي اينستا

چگونه دنبال کننده ها را حذف کنیم در اینستا؟ Followers – Unfollowers یک برنامه تجزیه و تحلیل داده‌های پروفایل اینستا است. این برنامه آمار مربوط به فالوورهای مشترک، کسانی که شما آن‌ها را دنبال نمی‌کنید و همچنین حساب‌هایی که شما را دنبال نمی‌کنند را در اختیارتان قرار می‌دهد. همچنین از قابلیت حذف همه دنبال شونده ها در اینستاگرام نیز برخوردار است.

 • دانلود برنامه Followers – Unfollowers برای: اندروید

2. برنامه Unfollowers and Followers Tracker for Instagram؛ برنامه انفالو کن دسته جمعی

حذف دسته جمعی فالوور های فیک / پاک کردن کلی فالوور جعلی در ایستاگرام

چگونه دنبال شونده های اینستا را یکجا حذف کنیم؟ یکی از محبوب‌ترین برنامه های حذف دنبال شونده در اینستا، همین برنامه است. از طریق این اپلیکیشن شما می‌توانید تا حداکثر 30 نفر از کاربرانی که شما را دنبال نمی‌کنند را به‌صورت دسته‌جمعی آنفالو کنید. همچنین می‌توانید برخی کاربران را در فهرست جداگانه قرار دهید تا هیچ وقت به‌صورت اتفاقی آنفالو نشوند. همچنین آمار و ارقام مربوط به صفحه و فالوورهای از دست رفته نیز از دیگر ویژگی‌های این برنامه است.

 • دانلود برنامه Unfollowers and Followers Tracker for Instagram برای: اندروید

3. Unfollow Users

برنامه انفالو کن دسته جمعی

آیا از نسبت نامتعادل فالوور به فالویینگ اذیت می‌شوید؟ آیا متوجه کاهش تعداد فالوورهای خود شده اید؟ Unfollower Users را امتحان کنید تا به شما کمک کند کاربران اینستاگرام را که شما را فالو نمی‌کنند، آنفالو کنید. با Unfollow Users، می‌توانید هر بار یک کاربر یا به صورت انبوه آنفالو کنید.

Unfollow Users همچنین یک نمای کلی از آمار مربوط به تعامل و فالوورها را در اختیار شما قرار می‌دهد. از این رو، این برنامه همچنین به شما کمک می کند فالوورهای بیشتری به دست آورید. استفاده از آن بسیار آسان است و با یک رابط کاربر پسند و مدرن طراحی شده است. با Unfollow Users می‌توانید فهرست‌های فالوور خود را مرتب کنید و دسته‌های مرتب‌سازی را پیکربندی کنید. برای استفاده از Unfollow Users و حذف دسته جمعی فالوور های اینستاگرام، باید برای یک حساب تایید شده ثبت نام کنید.

4. Massi: Mass Unfollow for Insta

برنامه انفالو کن دسته جمعی

گزینه دیگری که می‌توانید برای دانلود برنامه حذف دنبال شونده در اینستاگرام آن را مدنظر داشته باشید، Massi است. این برنامه این امکان را به‌شما می‌دهد تا تمامی کاربرانی که دنبال می‌کنید را یکجا حذف کنید و همچنین به فهرست کسانی که شما را دنبال نمی‌کنند نیز دسترسی داشته باشید و بتوانید آن‌ها را نیز یکجا حذف کنید.

برنامه همچنین امکان حذف خودکار کاربرانی که شما را دنبال نمی‌کنند را نیز دارد.

 • دانلود برنامه Massi: Mass Unfollow for Insta برای: iOS

5. Followers & Unfollowers؛ برنامه انفالو کن دسته جمعی

حذف دنبال شونده های یکجا اینستاگرام

حذف دسته جمعی فالووینگ در اینستاگرام با برنامه Followers & Unfollowers نیز امکان‌پذیر است. این برنامه امکان حذف دسته جمعی تا حداکثر 50 کاربر را به شما می‌دهد و از دیگر قابلیت‌ها مثل نمایش کاربرانی که شما را دنبال نمی‌کنند، کاربرانی که شما آن‌ها را دنبال نمی‌کنید و افزودن کاربران به فهرست مورد علاقه پشتیبانی می‌کند.

 • دانلود برنامه Followers & Unfollowers برای: اندروید

6. FollowMeter for Instagram

برنامه حذف دسته جمعی فالوور

FollowMeter هم برای اندروید و هم iOS منتشر شده است. این برنامه البته امکان پاک کردن دسته جمعی فالوورهای اینستاگرام به صورت خودکار را ندارد ولی ابزارهای زیادی برای تجزیه و تحلیل صفحه شما ارائه می‌کند. برای مثال می‌توانید از میزان رشد دنبال کننده ها خبردار شوید و به فهرست کاربرانی که شما را دنبال نمی‌کنند نیز مطلع شوید.

7. Followers+ Track for IG؛ حذف همه Following در اینستاگرام

برنامه حذف دسته جمعی فالوور

یکی دیگر از برنامه‌هایی که می‌توانید برای پاك كردن فالوور اينستا یکجا درنظر داشته باشید، Followers+ Track for IG است. برنامه قابلیت حذف یکجا تمامی کاربرانی که دنبال می‌کنید را دارد و در کنار آن از قابلیت‌هایی مثل ابزارهای تجزیه و تحلیل پیج، لیست کسانی که شما را دنبال نمی‌کنند و فهرست کاربرانی که بیشتر از همه با استوری‌ها و پست‌های شما تعامل داشته‌اند را دارد.

 • دانلود برنامه Followers+ Track for IG برای: iOS

8. Unfollow Pro؛ حذف دسته جمعی فالوور های فیک

برنامه انفالو کن دسته جمعی

این برنامه حذف Following در اینستاگرام اندروید بیشتر از همه مناسب کاربرانی است که حساسیت زیادی روی آنفالوورهای خود دارند. برنامه علاوه بر این که به محض این که کاربری شما را آنفالو کند، اطلاع‌رسانی می‌کند، از قابلیت حذف همزمان 10 کاربر از فهرست دنبال کنندگان نیز برخوردار است.

علاوه بر اپلیکیشن‌های بالا، می‌توانید از یک ربات نیز برای حذف دسته جمعی فالوور های اینستاگرام استفاده کنید. این ربات‌ها در حقیقت ابزارهایی برای تجزیه و تحلیل و مدیریت پیج‌های اینستاگرامی هستند و امکانات بیشتری از خود این برنامه در اختیار شما قرار می‌دهند.
اکثر نمونه‌های خارجی، از آنجایی که نیاز به‌اشتراک دارند، در دسترس نیستند ولی یک ابزار ایرانی که می‌توانید از آن برای حذف فالوور استفاده کنید، اینبو است. این سرویس از حداقل ماهانه 79 هزار تومان شروع می‌شود و علاوه بر تشخیص و حذف فالوورهای فیک، امکان فالو و آنفالو خودکار، لایک و کامنت خودکار و پیام خودکار دایرکت نیز دارد.

سوالات متداول

حذف دنبال شونده های یکجا اینستاگرام چگونه است؟

برای حذف کردن مخاطب‌ها به‌صورت تکی می‌توانید به فهرست دنبال‌کنندگان خود مراجعه و گزینه Remove که کنار نام مخاطب است را لمس کنید. حذف کامل فالوورهای اینستاگرام اما نیاز به نصب برنامه‌های اضافی که در این مطلب معرفی کردیم، دارد. همچنین بیشتر این برنامه‌ها تنها از قابلیت حذف حساب‌هایی که شما را دنبال نمی‌کنند برخوردار هستند.

بهترین سایت حذف فالوور فیک رایگان کدام است؟

بیشتر سایت‌هایی که ابزارهای تجزیه و تحلیل صفحات اینستاگرام را ارائه می‌کنند، از قابلیت حذف فالوورهای فیک برخوردار هستند، اما تقریبا تمام آن‌ها نیاز به خرید اشتراک دارند و رایگان نیستند.

کلام آخر

در این مطلب با چندین برنامه حذف دسته جمعی فالوور آشنا شدیم. نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ آیا راهکارهای دیگری برای پاک کردن دسته جمعی دنبال کننده اینستا و یا مدیریت بهتر صفحات اینستا در نظر دارید؟ در بخش نظرات، همراه پلازا باشید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402