بهترین بازی های مسابقه ای (Racing) برای کامپیوتر | 29 بازی برتر ریسینگ

بازی های مسابقه ای
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر به دنبال بهترین بازی های مسابقه ای برای کامپیوتر هستید، در این مطلب سعی داریم به بررسی تعدادی از بهترین بازی های ماشینی و ریسینگ کامپیوتر بپردازیم. با پلازا همراه باشید.

یک بازی مسابقه ای خوب مولفه‌های مشخصی دارد؛ توانایی القای حس سرعت، گرافیک مناسب و گیم‌پلی روان و همچنین افکت‌های صوتی و موسیقی مهیج که همه دست به دست هم می‌دهند تا دنیای منحصر به فرد هر کدام از بازی های مسابقه ای خوب را خلق کنند. مهم نیست که ژانر مسابقه ای ارکید، کارتینگ و یا شبیه‌سازی باشد؛ با پیاده‌سازی مولفه‌های گفته شده هر بازی ماشین توانایی آن را دارد که تبدیل به بهترین بازی مسابقه ای شود و ساعت‌ها شما را سرگرم کند. سوال اصلی در این‌جاست که کدام بازی‌ها تا کنون موفق به پیاده‌سازی ویژگی‌های بهترین بازی ماشین شده‌اند و کدام بازی‌ها را می‌توان در رده بهترین بازی ‌های مسابقه‌ ای قرار داد؟ با ما باشید تا تعدادی از شاخص ترین بازی های مسابقه ای را در لیست نامزدهای بهترین بازی ماشین برای کامپیوتر را با همدیگر بررسی کنیم. در ادامه نیز بهترین بازی های مسابقه ای کامپیوتر 2021 و 2020 را که تا کنون منتشر شده‌اند معرفی خواهیم کرد.

فهرست مطالب

بهترین بازی ماشین برای pc

برای آشنایی با برترین بازی ماشین برای کامپیوتر باما همراه باشید که به درخواست شما عزیزان دو لیست از بازی های قدیمی و جدید را برایتان فراهم کرده ایم که این موارد جزو بهترین بازی ماشین مسابقه ای برای لپتاپ بشمار میرود.

1. بازی Forza Horizon 5 محبوب ترین بازی ماشینی برای کامپیوتر

1. بازی Forza Horizon 5 محبوب ترین بازی ماشینی برای کامپیوتر

Forza Horizon 5 را میتوان یکی از گرافیکی ترین بازی های ماشینی برای کامپیوتر دانست که در ساخت آن شرکت ایکس باکس هزینه گزافی را پرداخت نموده تا از این بابت گیمرها با ویژگی های بسیاری همراه باشند. در طول سال های اخیر کمتر بازی بوده که توانسته به این اندازه گرافیکی و خیره کننده باشد که اگر از دوست داران بازی های مسابقه ای باشید حتما نام این بازی را در لیست های بسیاری شنیده اید. فورزا هورایزن 5 در سال 2021 عرضه شده اما با این اوصاف توانسته نام خود را در میان بهترین بازی های مسابقه ای کامپیوتر 2022 جای دهد.

وجود ماشین های بسیار و دنیای وسیع در ساخت بازی Forza Horizon 5 سبب شده تا گیمرها با یک بازی داستان محور سروکار داشته باشند. یک بازی پویا که در ساخت آن ویژگی های بسیاری تحت نظر قرار گرفته و این مورد قدرت بالای شرکت ایکس باکس را به رخ شرکت های دیگر کشیده است. رقابت های آنلاین و چالش های متنوع میتواند شمارا برای مدت زمان طولانی در بازی نگه دارد که از این بابت خیالتان راحت باشد زیرا این گیم میتواند گزینه خوبی برای سرگرمی در مدت زمان طولانی باشد.

2. بازی Need for Speed: Unbound بهترین بازی های ماشینی برای کامپیوتر

2. بازی Need for Speed: Unbound بهترین بازی های ماشینی برای کامپیوتر

اگر بدنبال یک بازی ماشین سنگین برای کامپیوتر هستید پیشنهاد میشود قبل از آن نیم نگاهی به ویژگی های برجسته بازی جدید Need for Speed: Unbound داشته باشید. این بازی جذاب محصول شرکت الکترونیک آرتز بوده که با بهرهمندی از ویژگی های بسیار توانست امتیاز خوبی را به محض عرضه کسب کند. جدا از این مورد بدنیست بدانید که این بازی شامل گیم پلی نسبتا جدیدی بوده که میتواند تمام خاطرات قدیم بازی های نید فور اسپید را از ذهن شما خالی کند اما باید دید که این مورد میتواند نظر گیمرهای بازی را به سمت خود جذب نماید یا خیر.

Need for Speed: Unbound شامل ماشین های بسیاری بوده که به نسبت سلیقه خود میتوانید به آنها دست پیدا کنید. اما دستیابی به ماشین های این بازی چندان آسان نبوده زیرا برای سوار شدن برآنها باید ماشین های موجود را خریداری کنید. بدست آوردن پول و سرمایه در این بازی کار دشواری بوده زیرا نمیتوانید به آسانی از سد رانندگان دیگری که سد راه شما شده اند عبور کنید و این مورد سبب سرگرم شدن شما برای مدت زمان طولانی خواهد شد. طراحی خیره کننده و صدا گذاری عالی از دیگر ویژگی هایی بوده که در مورد این بازی میتوان به آن اشاره داشت.

3. بازی Automobilista 2 بهترین بازی ماشین برای لپ تاپ

3. بازی Automobilista 2 بهترین بازی ماشین برای لپ تاپ

سومین بازی برتر در میان این لیست بوده که نسخه جدید بازی Automobilista 2 توانست نظرات بسیاری را به سمت خود جذب نماید. بکارگیری قوانین اختصاصی در ساخت این بازی سبب شده تا گیمرهایی که بدنبال یک بازی واقع گرایانه هستند به سمت این بازی روی اورند. سبک دشوار و مسیر های پیچ در پیچ بسیار میتواند شمارا با گیم پلی سختی مواجه کند که در آن راهی جز تقویت نمودن خود نخواهید داشت و این مورد اصلی ترین نکته ای بوده که در خصوص این بازی میتوان به آن اشاره داشت.

بازی Automobilista 2 با شبیه سازی حرفه ای ماشین های بسیار توانست امتیاز بالایی را از بخش ظاهری دریافت کند که در این زمینه میتوانید شاهد یک گرافیک خیره کننده و پویا در تمامی لحظات بازی باشید. فارغ از این مبحث باید بدانید که ارتباط مستقیم صداگذاری با طراحی میتواند شمارا با گیم پلی خوبی مواجه کند که در آن امکان سرگرم شدن برای مدت زمان طولانی را خواهید داشت. اگر بدنبال بازی ماشینی ایرانی برای کامپیوتر رایگان هستید باما در ادامه همراه باشید.

4. بازی WRC Generations The FIA WRC Official Game بهترین بازی های ماشینی کامپیوتر 2021

4. بازی WRC Generations The FIA WRC Official Game بهترین بازی های ماشینی کامپیوتر 2021

اگر بخواهیم به بهترین بازی ماشینی سبک برای کامپیوتر اشاره داشته باشیم باید بدانید که بازی WRC Generations The FIA WRC Official Game یکی از گزینه های خوبی بوده که میتوان آنرا نام برد. سبک بازی های ماشین خاکی که با سرعت بسیار از کنار شما رد میشوند همیشه جزو محبوب ترین مواردی بوده که میتوان به آن اشاره داشت. این سبک امروزه با نام WRC شناخته میشود که در آن ماشین ها تا سرحد مرگ تقویت میشوند تا لحظه ای فرصت سبقت گرفتن به رقبا را ندهند.

در بازی WRC Generations The FIA WRC Official Game شما نقش یک راننده تازه را خواهید داشت که تصمیم دارد در مسیر و مسابقات بسیاری که برایش تدارک دیده شده است به پیروزی دست پیدا کند. بی تردید باید تلاش بسیاری را در برنامه کاری خود قرار دهید زیرا گیم پلی دشوار بازی که مملو از رانندگان حرفه ای بوده میتواند شما را با چالش های نوینی مواجه کند که در آن راهی جز قوی تر کردن خود نخواهید داشت. طراحی ایده آل و صدای عالی از دیگر ویژگی هایی بوده که در خصوص این بازی میتوان به آن اشاره داشت.

5. بازی Dakar Desert Rally بهترین بازی ماشین برای کامپیوتر 2022

5. بازی Dakar Desert Rally بهترین بازی ماشین برای کامپیوتر 2022

Dakar Desert Rally یک بازی جدید در سال 2022 با شبیه سازی عالی بوده که با درنظر گرفتن رالی در بیابان توانست گیمرهای بسیاری که بدنبال این سبک از بازی های مسابقه ای بوده اند را به سمت خود جذب کند. نکته های بسیاری در این بازی وجود داشته که از اصلی ترین آنها میتوان به بکارگیری قوانین اصلی این سبک اشاره داشت که در آن خبری از شکوفا شدن صحنه های خیالی نبوده و باید با تکیه برمهارت خود بدنبال پیروزی و شکست دادن رقبا باشید. این مورد سبب بروز گیم پلی دشواری شده که میتواند شمارا برای مدت زمان خوبی در بازی نگه دارد و در طول این زمان چالش های جدیدی را برای سرگرم شدن در اختیار شما قرار دهد.

وجود ماشین های بسیار و تجهیزات متعدد در بازی Dakar Desert Rally به شما این امکان را میدهد تا به فکر سفارشی سازی ماشین و تقویت موتور ماشین خود باشید. اینکار میتواند شمارا در لحظات دشوار بازی همراهی کند و به شکل بهتری مسیر را برای طی نمودن بدون مشکل همراه نماید. طراحی خیره کننده در کنار صدای عالی که به صورت مستقیم با گیم پلی بازی در ارتباط است از دیگر نکاتی بوده که میتوان به این بازی ربط داد. این بازی اخرین گزینه معرفی شده در میان بهترین بازی های مسابقه ای 2022 بوده که پیشنهاد میشود گزینه های پیشنهادی خود را برای ما ارسال کنید. اگر تصمیم به دانلود بازی ماشین برای کامپیوتر قدیمی دارید در ادامه لیست خوبی برای شما درنظر گرفته شده است که پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

6. بازی Forza Motorsport 8

نقد و بررسی بازی Forza Motorsport 8

همانطور که میدانید نسل جدید از بازی های فورزا موتو اسپورت به تازگی منتشر شده است که این موضوع سبب شد تا شاهد بازتاب های جهانی نسبت به این محصول باشیم. کمپانی ایکس باکس در این بازی اقدام به ساخت سیستم های نوینی زده است که این موضوع سبب شده تا شاهد گم پلی بسیار خوب و جدیدی در این زمینه باشیم. طراحی حرفه ای تک تک خودروها در کنار شفاف سازی مسیر های رانندگی بی تردید روی افزایش سطح کیفی گیم پلی تاثیر بسزایی خواهد داشت که نباید این موضوع نادیده گرفته شود. در حال حاضر Forza Motorsport 8 برای PC کرک شده است که با یک سرچ ساده میتوانید آنرا دریافت کنید. ناگفته و بخش های جدید بسیاری در این بازی وجود داشته است که اگر به دنبال آشنایی بهتر با آن هستید پیشنهاد میشود نقد و بررسی بازی Forza Motorsport 8 را از دست ندهید.

7. بازی Overpass 2

7. بازی Overpass 2

بازی جدید شرکت Nacon توانست سروصدای بسیار خوبی را برپا کند زیرا در روند توسعه Overpass 2 شاهد بکارگیری سیستم های خوبی هستیم که این مورد سبب بوجود آمدن گیم پلی هیجان انگیز و چالش برانگیزی شده است. طراحی دیدنی بازی که از سوی Neopica به خوبی توسعه یافته بود یکی از علل های اصلی محبوبیت بازی بود زیرا در این زمینه از یک موتور گرافیکی قدرتمند استفاده شده است. مسیرهای متنوع و دشواری مراحل بسیار بی تردید انتظارات شما از یک بازی مسابقه ای را برآورده میکند.

بهترین بازی ماشینی برای کامپیوتر قدیمی

برترین بازی ماشین برای کامپیوتر های قدیمی را از لیست زیر بشناسید که این موارد از دید سایت های مطرح بسیاری جزو بهترین های جهان قرار گرفته اند. همچنین میتوانید گزینه های پیشنهادی خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید. این بازی ها کم حجم و سبک بوده اند که نباید آنها را ساده از دست دهید.

بازی Circuit Superstars برترین بازی ماشین برای کامپیوتر

بهترین بازی های مسابقه ای کامپیوتر 2021

بازی Circuit Superstars با تمرکز بر رانندگی که “حس” عالی‌ بدهد، در کنار سقف مهارت بالا که ساعت‌ها وقت شما را برای رانندگی یک دور کامل پیست صرف می‌کند، آماده است تا ظاهر جدیدی از بازی ریسینگ PC را نمایش دهد! شروع کار ساده است؛ زاویه دوربین بازی از بالا به پایین است، اما یادگیری تفاوت‌های ظریف در عملکرد هر ماشین و یافتن بهترین خط مسابقه از هر گوشه هر مسیر، برای مدت طولانی یک چالش خواهد بود.

نه تنها این ، بلکه با وجود گزینه‌های انتخابی مانند میزان مصرف سوخت، اصطکاک لاستیک و آسیب دیدگی ماشین در مسابقه، حتی یک استراتژی خوب در توقف در ایستگاه برای تغییرات و تعمیر ماشین می‌تواند شما را از 100% بازنده، به برنده واقعی تبدیل کند! با 237 نقد که اکثر آن‌ها مثبت بوده، بازی Circuit Superstars به یکی از بهترین بازی های مسابقه ای برای PC در سال 2021 تبدیل شده است.

ویژگی‌های این بازی:

 • حرکت چرخ‌ها را بر روی آسفالت حس خواهید کرد.
 • از به‌روزترین اتوموبیل‌ها در بازی استفاده می‌شود.
 • قابلیت انتخابی ایستگاه تعمیرات جذابیت خاصی به مسابقه داده و ورود به موقع به آن، یک چالش اساسی برای پیروزی است.

 

بازی Taxi Chaos برترین بازی ماشین برای کامپیوتر

دانلود بازی مسابقه ای برای کامپیوتر

بازی محبوب تاکسی دیوانه را به خاطر دارید؟ پس از سال‌ها، نسخه جدیدی از یکی از بهترین بازی‌های Racing برای PC با نام Taxi Chaos بازگشته تا آشوب را به خیابان‌های شهر بازگرداند! فقط کافی‌ست پشت فرمان بنشینید و برای یک تجربه کاملاً جدید تاکسی آماده شوید! می‌توانید به عنوان راننده باتجربه کابین یعنی وینی (Vinny) یا “اینفلوئنسر” خود خوانده یعنی کلیو (Cleo) در شهر بگردید و دیوانه‌ترین مشتریان را انتخاب کنید!

با یک ماشین با سیستم قوی از وسط مرکز شهر عبور کنید، با یک ابرخودروی عجیب و غریب از کنار همه پارکها رد شوید و یا با یک تاکسی تیونر ژاپنی در اطراف منطقه تجاری برانید. انتخاب با شماست؛ چالش شما این است که مسافران خود را به موقع به مقصد برسانید! البته اگر می‌خواهید درآمد کسب کنید. در خیابان های شلوغ حرکت کنید، از میان عابران پیاده جاخالی بدهید، یا حتی با پریدن از پشت بام‌ها از قوانین جاذبه سرپیچی کنید! وقتی صحبت از رساندن به موقع مسافران می‌شود، هیچ چیز خیلی افراطی نیست! بهترین میانبرها را کشف کنید و مانند کف دست خود با شهر (New Yellow City (NYC و همچنین مسافران آشنا شوید.

ویژگی‌های این بازی:

 • تصویری کاملاً تازه و مدرن از بازی های تاکسی کلاسیک قدیمی!
 • در خیابان‌های شهر New Yellow City پرسه بزنید تبدیل به سلطان خیابان‌ها شوید.
 • بهترین مسیرها را برای سریع‌تر رسیدن و دریافت بیشتر کرایه تاکسی، کشف کنید.
 • هرچه بیشتر در این بازی ریسک کنید، جوایز بزرگ‌تری در انتظارتان خواهد بود.

 

بازی Monster Energy Supercross: The Official Videogame 4 برترین بازی ماشین برای کامپیوتر

دانلود بهترین بازی های ماشینی برای کامپیوتر

بازی ویدیویی رسمی مسابقات Monster Energy AMA Supercross Championship با چهارمین نسخه ، پرقدرت‌تر از گذشته به میادین آمده است! این بازی ویژگی‌های جالبی را با خود به همراه دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به بخش داستانی یا Career اشاره کرد. در این بخش، شما خودتان مسیر موفقیت‌تان را مشخص می‌کنید. این بخش جدید توانایی‌های شما را برای محک زدن قهرمان درون‌تان آزمایش می‌کند! توانایی‌های جدید سواری را در گروه “آینده” (Future) بیاموزید؛ آنها را اصلاح کرده و حامیان مالی جدیدی در گروه “تازه کار” (‘Rookie) بدست آورید. با پیشرفت زیاد و به چالش کشیدن سخت‌ترین حریفان در کلاس 450SX به یک “حرفه ای” واقعی تبدیل شوید.

ویژگی‌های این بازی:

 • بیش از 100 موتور مختلف و متنوع در بازی که می‌توانید آن‌ها را شخصی‌سازی کنید.
 • حضور بیش از 100 بازیکن، 11 استادیوم و 17 پیست متنوع برای مسابقات فصلی.
 • در بخش New Compound ، دوستان خود را به چالش دعوت کنید.

 

بازی Monster Jam Steel Titans 2 بهترین بازی ماشین برای pc

دانلود بهترین بازی ماشین برای کامپیوتر

بازی Monster Jam Steel Titans در نسخه جدید خود اکنون دارای کامیون‌ها و ماشین‌سنگین‌های محبوب بیشتری است که از سمت هواداران درخواست شده بود تا به بازی اضافه شوند. حالت‌های چند نفره آنلاین جدید ، 38 کامیون برای انتخاب و پنج پیست جدید از ویژگی‌های یکی از بهترین بازی های ماشینی کامپیوتر است. رانندگان در Camp Crushmore تمرین کرده و در استادیوم‌های معتبر رقابت می‌کنند تا تبدیل به قهرمان نهایی شوند! در بخش گیم پلی و فیزیک بازی نیز بهبودهای خوبی رخ داده که کیفیت و لذت آن را چند برابر می‌کند.

ویژگی‌های این بازی:

 • بیش از 38 ماشین بزرگ در بازی وجود دارد که از میان آن‌ها می‌توان به Higher Education، Sparkle Smash و Grave Digger اشاره کرد.
 • 5 محیط جدید به بازی اضافه شده که می‌توانید ضمن گشت و گذار در آن، به کشف کردن رازهای مخفی شده نیز مشغول شوید.
 • مانند حرفه‌ای‌ها در 12 استادیوم ورزشی رقابت و عنوان قهرمانی را تصاحب کنید.
 • حرکات نمایشی محبوب خود را اجرا کنید! مانند Bicycles، Stoppies، Moonwalks، Walk Its، Cyclones، Pogos، Power Outs و Back-Flips .

بازی مسابقه ای F1 2020 بهترین بازی ماشین برای pc

بازی های مسابقه ای برای pc

F1 2020 بازی رسمی مسابقات فرمول 1 2020 و فرمول 2 قهرمانی است که توسط کمپانی کد مسترز (Codemasters) ساخت و منتشر شده است. این بازی 13مین قسمت از سری مجموعه بازی های فرمول 1 به حساب می‌آید که توسط این استودیو ساخته و در تاریخ 7 جولای 2020 مصادف با 17 تیر 1399 برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و گوگل استادیا منتشر شده است.

در این بازی، 22 پیست مسابقه، 20 راننده و 10 تیم مسابقه‌ای قرار داده شده که می‌توان گفت از تنوع خوبی برخوردار است. بعضی از مسابقات قهرمانی فرمول 1 به علت گسترش ویروس کرونا کنسل شد؛ اما آن تعداد از مسابقاتی که برگزار شدند در این بازی نیز قرار داده شده‌اند. در بازی F1 2020 شما قابلیت این را دارید که یک تیم کامل را رهبری کرده و تک تک اعضای آن را انتخاب کنید. قابلیت تقویت قطعات اتومبیل نیز وجود دارد. این بازی از قابلیت دو تکه شدن صفحه برای انجام بازی های ریسینگ دو نفره برای کامپیوتر و کنسول‌ها نیز پشتیبانی می‌کند. F1 2020 قطعا در لیست بهترین بازی مسابقه ای ماشین قرار می‌گیرد.

 

بهترین بازی ریسینگ PC | بازی Project CARS 3

بازی های مسابقه ای برای کامپیوتر

Project CARS 3

یکی دیگر از بهترین بازی های ریسینگ PC است که توسط کمپانی Slightly Mad Studios و توسط کمپانی نامکو باندای (Bandai Namco) در تاریخ 28 آگوست 2020 مصادف با 7 شهریور 1399 برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر شده است. این بازی به طور کلی با واکنش متفاوتی از سمت منتقدین روبرو شد و به دلیل جدا شدن از گیم پلی واقع گرایانه خود نسبت به نسخه های قبلی مورد انتقاد قرار گرفت.

در بازی Project CARS 3 اجازه بیشتری برای شخصی‌سازی ماشین دارید و در کنار آن بیش از 140 پیست مسابقه تعبیه شده است. قابلیت تغییر زمان بصورت 24 ساعت، فصل های مختلف و تاثیرات آب و هوایی نیز به بازی اضافه شده. بخش داستانی بازی از نو بازسازی شده و هوش مصنوعی نیز تقویت یافته. این بازی همچنین از فناوری واقعیت مجازی بر روی کامپیوتر نیز پشتیبانی می‌کند. به گفته مدیرعامل استودیوی Slightly Mad Studios آقای ایان بل (Ian Bell) ، این بازی جانشین معنوی سری Need for Speed: Shift است که آن هم توسط استودیوی Slightly Mad ساخته شده بود.

برخلاف نسخه های پیشین ، در این بازی خبری از ساییدگی لاستیک و یا سوخت‌گیری نیست و به همین ترتیب ، هیچ توقفی در پیست مسابقه وجود ندارد. این موضوع انتقادات شدید طرفداران این مجموعه را برانگیخت.

بازی ریسینگ آفرودی Overpass بهترین بازی ماشین برای pc

بازی های مسابقه ای کامپیوتر

در بازی Overpass کنترل ماشین‌های سنگین و چهار چرخ را برای ماجراجویی در دامنه های شیب دار ، شیب های تند و موانع مختلف در پیست های فوق العاده آفرود بدست بگیرید و با چالش‌های فنی واقعی رو به رو شوید. هدف در این بازی این است که بهترین مسیر را پیدا کنید و شتاب، دیفرانسیل و پیشرانه خود را برای تسلط در مسابقات بصورت آفلاین و یا آنلاین مدیریت کنید.

بیش از 20 ماشین سنگین مختلف از برندهای پولاریس (Polaris) ، آرکتیک کت (Arctic Cat) ، یاماها و سوزوکی در اختیارتان قرار دارد. فیزیک واقعی و چالش برانگیز از ویژگی‌های بارز بازی Overpass محسوب می‌شود. پس از پایان هر مسابقه نیز می‌توانید دوباره وارد بازی شده و رکورد خود را به نسبت سایر رقبا بهبود ببخشید.

همچنین بخوانید :

بازی مسابقه ای TT Isle of Man 2

بهترین بازی مسابقه ماشین

مسابقه در مسیری فوق فنی با طول بیش از 60 کیلومتر با سرعت سرسام آور و نیاز به مهارت‌های واقعی موتور سواری. این چالشی است که در بازی TT2 ، یکی از بهترین بازی های Racing برای PC انتظارتان را می‌کشد! بسیاری از ویژگی های جدید در این بازی قرار گرفته‌اند که شامل: جهان باز، فیزیک بازسازی شده، موتورهای کلاسیک و موارد دیگر. موتور خود را دقیق تنظیم کنید، عملکرد آن را ارتقا دهید و داده‌های آن را به صورت لحظه‌ای کنترل کنید تا بتوانید در رقابت بمانید. این بازی در تاریخ 19 مارس 2020 مصادف با 29 اسفند 1398 برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد

 

بازی ریسینگ Dirt Rally 2.0 بازی ماشین مسابقه ای برای لپتاپ

بازی های مسابقه ای برای pc

اگر درمورد سرعت عوض کردن دنده چیزی نمی‌دانید، بازی Dirt Rally 2.0 مناسب شما نیست! اگر به دنبال یک تجربه رانندگی معمولی هستید، مثلا فقط کمی سریعتر از نقطه A به B بروید که در رفت و آمد روزانه خود قادر به انجام آن نیستید، بجای آن Dirt 4 را امتحان کنید. در بازی Dirt Rally 2.0 ، کمک راننده به شما دستورالعمل‌ها، اعداد و مسیرها را با سرعت زیاد اعلام می‌کند و اگر نتوانید در جاده‌های پر پیچ و خم و ناهموار، اتومبیل را کنترل کنید، قبل از آنکه بفهمید به درخت برخورد خواهید کرد!

اگر با بازی‌های قبلی Dirt آشنایی داشتید، می‌دانید که در این بازی های مسابقه ای، سختگیری‌های شدیدی وجود دارد. برخلاف بازی‌های معمولی، شکست خوردن در مراحل این بازی جزو روال عادی است و درصورت انجام کوچک‌ترین خطا در رانندگی با مجازات سختی رو به رو خواهید شد! حتی اگر در یک مسیر مستقیم قرار بگیرید، باز هم با چالش‌های خاص این بازی رو به رو می‌شوید! سبک واقع‌گرایانه و جذاب این بازی، یکی از دلایل پرطرفدار بودن آن است. اگر می‌خواهید واقعی‌ترین و بهترین بازی ماشین سواری برای کامپیوتر را تجربه کنید، Dirt Rally 2.0 منتظر شماست.

بازی مسابقه ای ماشین Need for Speed: Shift

بازی های مسابقه ای

یکی دیگر از بهترین بازی های ماشین سواری برای کامپیوتر، سیزدهمین قسمت از مجموعه Need for Speed با نام «جنون سرعت: تغییر» (Need for Speed: Shift) است که در سال 2009 زیر نظر استودیو Slightly Mad Studios منتشر شد. در این نسخه، 60 ماشین و 19 پیست اتومبیل‌رانی وجود داشت که بعضی از آن‌ها تحت لیسانس رسمی ساخته شده بودند و بقیه آن‌ها نیز ساختگی بودند.

از ویژگی‌های خاص این نسخه، زاویه دید از داخل ماشین بود که بسیار واقع‌گرایانه شبیه‌سازی شده بود. تمرکز این بازی بیشتر بر روی مسابقات در پیست بود؛ به همین دلیل مسابقات خیابانی و غیرقانونی در آن حذف شده بودند. این نسخه نمرات بهتری را نسبت به 3 نسخه پیشین خود از سمت منتقدین دریافت کرد. پس از این نسخه، بقیه بازی‌هایی که تحت عنوان Need for Speed ساخته شدند ویژگی جدیدی نداشتند و صرفا همان الگوهای قبلی را بازسازی یا بر روی بخش‌های خاصی بیشتر از سایر نقاط تاکید می‌کردند. این ویژگی‌ها سبب شده تا این بازی تبدیل به یکی از بهترین بازی های ریسینگ کامپیوتر شود.

 

بهترین بازی ماشین PC | بازی Driver: San Francisco

بازی های ماشین سواری برای کامپیوتر

به نظرم هر بازی آرکید ریسینگ باید به خفنی همین بازی باشد! اگر قرار بود استیو مک کوئین دیجیتالی و سپس به یک بازی ویدیویی تبدیل شود، او قطعا Driver: San Francisco می‌شد. با اینکه انواع ماشین‌های مختلف از دوره‌های زمانی متفاوت در بازی وجود دارد، اما استایل بازی به سبک دهه 70 میلادی است. ماشین‌های کلاسیک آمریکایی، صدای غرش موتور، صدای جیرجیر لاستیک و تپه‌های شیب‌دار و جاده‌های پر پیچ و خم سانفرانسیسکو در کنار بهترین موسیقی متن تاریخ بازی های ریسینگ، همه در کنار هم، بازی Driver: San Francisco یعنی یکی از بهترین بازی های ماشینی PC را تشکیل می‌دهند. اگر بدنبال دانلود بازی ریسینگ برای پی سی هستید پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

این بازی همچنین یکی از خلاقانه‌ترین ایده‌های ماشین سواری را با خود به همراه دارد. شما بجای اینکه تا پایان بازی فقط یک ماشین داشته باشید، می‌توانید با زدن یک دکمه، آزادانه وارد ماشین‌های دیگر شوید! بنابراین، در بسیاری از مسابقات، اتومبیلی که در آن به خط پایان می‌رسید ممکن است همان اتومبیلی نباشد که با آن مسابقه را شروع کرده‌اید. در تعقیب و گریز در اتومبیل نیز شما به سرعت یاد می‌گیرید که چگونه در ترافیک از طریق تله پورت جابجا شوید و برای گیر انداختن حریف، چگونه او را در تله ترافیکی گیر بیندازید. این بازی، عجیب، اصلی و دلنشین است. همانطور که قبلا هم گفتیم، سازنده‌های بازی های مسابقه ای می‌توانند کلی نکات جدید از بازی Driver: San Francisco که در صدر لیست بهترین بازی های ریسینگ کامپیوتر قرار دارد، یاد بگیرند اما می‌دانیم که هیچ بازی‌ای مثل این ساخته نخواهد شد.

بازی ریسینگ برای کامپیوتر Burnout Paradise Remastered

بهترین بازی های مسابقه ای برای کامپیوتر

بازی Burnout Paradise که نسخه اصلی آن در سال 2008 برای کامپیوتر، پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 منتشر شد یکی از بهترین بازی‌های کمپانی Criterion و بدون شک یکی از عناوین لایق برای بهترین بازی های ریسینگ برای PC است. نسخه بازسازی شده (Remastered) این بازی بر کیفیت آن از جهات مختلف افزوده است. یکی دیگر از بازی های موفق لیست بهترین بازی ماشین دو نفره کامپیوتر همین بازی بوده که برای پلتفرم های مختلفی عرضه شده است.

در این نسخه که ویژگی‌های بصری آن نسبت به قبل ارتقا یافته‌اند، گیمرهای کامپیوتر این قابلیت را پیدا کرده‌اند که در جزیره Big Surf (که قبلا مختص نسخه‌های کنسولی بود) به گشت و گذار و مسابقه بپردازند. نقشه Paradise City نیز همانند قبل لذت بخش است؛ چه در حال انجام ماموریت‌هایش باشید و چه صرفا در حال گشت و گذار در آن باشید. با وجود این که در این نسخه نیز متاسفانه برخی از مشکلات نسخه اصلی باقی مانده‌اند (همانند دوربین حادثه آزاردهنده و برخی باگ‌های منو) اما هیچ‌کدام از این مشکلات در آن حد حاد نیستند که شما را از تجربه لذت بخش گشت و گذار در دنیای Burnout Paradise و انجام مسابقه در آن بازدارند. این بازی را می‌توان جزو بهترین بازی های ماشینی برای PC محسوب کرد.

 

بهترین ماشین بازی برای کامپیوتر | Forza Horizon 4

بهترین بازی های رانندگی pc

بازی Forza Horizon 4 در سال 2018 منتشر شد؛ درست دو سال بعد از سومین نسخه سری Forza که از هر نظر قدرتمند ظاهر شده بود. پس از منتشر شدن نسخه سوم بسیاری این سوال را مطرح کردند که آیا واقعا نیاز به انتشار سالانه یک بازی از سری Forza وجود دارد یا نه و سازندگان با انتشار Forza Horizon 4 ثابت کردند که هنوز هم می‌توانند ویژگی‌های این سری محبوب را با هر بازی ارتقا دهند و Forza Horizon 4 را به یکی از عناوین شاخص در رده‌بندی بهترین بازی های ماشینی کامپیوتر و ایکس باکس تبدیل کنند.

با بازی Forza Horizon 4 فرمول مسابقات هیجانی با همراهی فستیوال موسیقی با ماشین های جدید، حالت‌های تازه و اعتیادآور تک‌نفره و چندنفره و همچنین فصل‌ها گسترش یافته است. یکی از بهترین ویژگی‌های نسخه چهارم آب و هوای متغیر است؛ چرا که این آب و هوا بر نحوه رانندگی شما تاثیر دارد. به عنوان مثال دریاچه‌ای که در فصل بهار، تابستان و پاییز در کنار آن به مسابقه می‌پردازید احتمال دارد در فصل زمستان به کلی منجمد شود؛ و بارانی که در فصل بهار می‌بارد نیز نیازمند شیوه‌های رانندگی متفاوت است. فصل‌های بازی هر هفته عوض می‌شوند؛ بنابراین نگران گرفتار بودن در یک فصل برای مدت طولانی نباشید.

از ویژگی‌های دیگر بازی که آن را جذاب می‌کند سیستم مهارتی جدید، محیط های متنوع برای مسابقه و موزیک‌های متناسب با فضای بازی است که Forza Horizon 4 را به یکی از مدعیان بهترین بازی های ریسینگ کامپیوتر در سال‌های اخیر تبدیل کرده است.

 

بازی ماشین مسابقه ای برای کامپیوتر | بازی Horizon Chase Turbo

بهترین بازی های کامپیوتری رانندگی

این روزها بازی‌های نوستالژیک به دلایل مختلف جذابیت قبلی خود را از دست داده‌اند. از جمله این دلایل تجاری سازی و سوءاستفاده از حس نوستالژیک بازی‌های قدیمی است. با این وجود بازی‌های نادری نیز وجود دارند که با احترام و زنده کردن حس نوستالژی بازی‌های قدیمی به شیوه صحیح از این قاعده مستثنی می‌شوند. Horizon Chase Turbo یکی از بهترین بازی های ماشینی کامپیوتر است که با وجود ویژگی‌های بصری از مد افتاده، تجربه لذت بخشی برای طرفداران بازی های مسابقه ای ارائه می‌دهد و تبدیل به یکی دیگر از نامزدهای بهترین بازی ماشین می‌شود.

Horizon Chase Turbo یک بازی با مکانیزم‌های ساده است که از ویژگی‌های مشخص‌کننده آن تمرکز بر روی بوستینگ، سبقت گیری و همچنین یک مولفه منحصر به فرد است که آن را از بازی های مسابقه ای دیگر متمایز می‌کند؛ جمع آوری سوخت به صورت مداوم برای در راه نماندن وسیله نقلیه. تنها نقطه ضعف بازی همانطور که گفته شد گرافیک قدیمی آن است که بقیه ویژگی‌های گیم پلی باعث می‌شود آن را اغماض کنیم. ویژگی‌های بصری Horizon Chase Turbo در نگاه اول بازی های مسابقه ای دهه 90 را به یاد می‌آورند. گرافیک بازی بسته به رانندگی در شب یا روز بین رنگ‌های پاستلی و نئون در نوسان است. Horizon Chase Turbo با تمام ویژگی‌هایش یکی از بازی های «خفن» مسابقه ای برای کامپیوتر و یکی از عناوین لایق نام بهترین بازی های ریسینگ کامپیوتر است که بدون شک ارزش امتحان دارد.

حضور ماشین های مربوط به دهه 90 در این بازی سبب شده تا بتواند به عنوان بازی ماشینی ایرانی برای کامپیوتر رایگان نیز دسترسی داشته باشد که این بازی در میان ایرانیان از محبوبیت خوبی برخوردار است که پیشنهاد میشود آنرا از دست ندهید.

 

بازی مسابقه ای Ridge Racer Unbounded بازی ماشین مسابقه ای برای لپتاپ

بهترین بازی رانندگی

سری Ridge Racer شاید به اندازه Gran Turismo یا Forza در بین بازی‌های مسابقه ای پرطرفدار نباشد؛ اما با این وجود این سری در طی سالیان طرفداران مخصوص به خود را پیدا کرده است. طرفدارانی که مخصوصا علاقه‌مند به گیم پلی و مسابقه با محوریت لایی کشی (Drifting) هستند. این نسخه از سری که توسط کمپانی Bugbear Entertainment ساخته شده، عنصر هیجان انگیزی به گیم پلی آشنای نسخه‌های قبلی اضافه کرده است؛ عنصری که شامل اضافه سازی تخریب محیط و تخریب وسیله نقلیه در منطقه خیالی Shatter Bay است. به عبارت دیگر Ridge Racer Unbounded المان‌هایی را دارد که ما را به یاد Burnout می‌اندازند.

کوچه‌ها و ناحیه‌های مختلف Shatter Bay همگی از نظر جزئیات غنی بوده و همچنین قابل تخریبند. به هنگام شروع بازی Ridge Racer Unbounded شما تنها قابلیت کنترل یک ماشین و یک ناحیه را خواهید داشت؛ اما با پیشروی در بازی و اضافه کردن بر امتیازاتتان به زودی ماشین‌ها و نواحی دیگر برایتان باز می‌شوند. همانطور که حدس می‌زنید شیوه اصلی برای کسب امتیاز در بازی تخریب است و منظور از تخریب از بین بردن تمامی موانعی که می‌توانند در راهتان قرار گیرند به وسیله ماشین‌تان است (البته به جز دیوار!).

 

بازی های ریسینگ pc

داستان بازی چنگی به دل نمی‌زند؛ با این وجود چندان مهم نیست چرا که با ورود به بازی چنان درگیر گیم پلی جذاب آن خواهید شد که داستان به کلی برایتان بی‌اهمیت خواهد شد. توصیه نهایی در تجربه Ridge Racer Unbounded می‌تواند این باشد که برای حفظ سلامت روانی خود تنها در برابر رقبای انسانی قرار بگیرید! Ridge Racer Unbounded نیز از عناوین مسابقه ای ارزشمند و لایق محسوب کردن در لیست بهترین بازی های ماشینی کامپیوتر است.

اگر بدنبال بهترین بازی ماشین برای کامپیوتر 2021 هستید پیشنهاد میشود بازی Ridge Racer Unbounded که برای پلتفرم پی سی عرضه شده است را از دست ندهید. همانطور که گفته شده است این بازی از خط داستانی خوبی برخوردار نیست اما ویژگی های خوبی در اختیار دارد که میتواند شمارا سرگرم کند.

 

بازی مسابقه ای Sonic & All-Stars Racing Transformed Collection بازی ماشین مسابقه ای برای لپتاپ

دانلود بازی Racing برای کامپیوتر

ژانر Kart racing ویژگی‌های مختص به خود را دارد؛ رانندگی خشن به شیوه آرکید، ارتقاهای (Power up) مختلف برای نابودی رقیب‌ها، مسیرهای پرپیچ و خم و همچنین شخصیت‌های دوست داشتنی. بازی Sonic & All-Stars Racing Transformed Collection نیز از هیچکدام از این قواعد مستثنی نیست؛ با این تفاوت که در این بازی شما قابلیت آن را دارید که هم در خشکی، هم در هوا و هم بر روی آب به رقابت بپردازید. همچنین از ویژگی‌های جذاب دیگر این بازی آن است که مجموعه ارزشمندی از شخصیت‌های سگا در آن حضور دارند. تمام این ویژگی‌ها سبب می‌شوند این بازی تبدیل به یکی دیگر از مدعیان بهترین بازی های ماشینی کامپیوتر شود.

بطور کلی سونیک در دنیای امروزی نقش بسزایی برای سرگرمی کاربران داشته است که این ویژگی سبب شده تا این بازی بتواند نقش خوبی در لیست بهترین بازی ماشین برای کامپیوتر 2022 داشته باشد که البته بد نیست بدانید که بازی در سال های گذشته انتشار یافته است اما امروزه گزینه خوبی در میان بازی های کم حجم برای سرگرمی است.

بهترین بازی های ماشین سواری برای کامپیوتر

از جمله شخصیت‌هایی که در بازی حضور دارند می‌توان به خانواده شخصیت‌های سونیک (شامل سونیک، اِمی روز، اِگمن، ناکلز و تیلز) به علاوه بسیاری از کاراکترهای دیگر اشاره کرد که همه از بازی‌های مختلف کنسول به‌یادماندنی سگا برگرفته شده‌اند. به عنوان مثال می‌توانید موتورهای خود را به دست Alex Kidd (از بازی Miracle World)، آمیگو (از بازی Samba de Amigo)، بی دی جو  (از بازی Crazy Taxi) یا Beat (از بازی Jet Set Radio) بسپارید. بازی میزبان شخصیت‌های دیگر خارج از سگا نیز هست؛ شخصیت‌هایی همانند Wrech-It Ralph (از ستارگان دیزنی)، دانیکا پاتریک (ستاره بازنشسته NASCAR). برخی شخصیت‌ها نیز مختص نسخه استیم بازی هستند؛ همانند پایرو، اسپای و هِوی از بازی Team Fortress 2.

اگر به بازی‌های کارتینگ حاوی شخصیت‌های مختلف و متنوع، اسلحه‌های جذاب و مسیرهای مسابقه ای خوش طرح علاقه دارید به هیچ وجه Sonic & All-Stars Racing Transformed Collection را از دست ندهید. حتی امکان دارد پس از تجربه این بازی نظرتان راجع به رقیبش Mario Kart 8 Deluxe عوض شود. اگر بدنبال دانلود بازی ماشین برای کامپیوتر قدیمی هستید این بازی گزینه خوبی برای سرگرمی است که میتوانید از ویژگی های بازی برای ساعات طولانی استفاده کنید و سرگرم آن شوید. لازم به ذکر است بدانید که بازی مایرو کارت 8 شامل ماشین های بسیاری بوده که میتوانید به شخصیت های کارتونی دوست داشتنی نیز دسترسی داشته باشید.

بهترین بازی ماشینی برای کامپیوتر | بازی Split/Second

بازی های مسابقه ای برای کامپیوتر

بازی Split/Second که به دست کمپانی Black Rock Studio ساخته شده است نیز از نامزدهای بهترین بازی های مسابقه ای و رانندگی کامپیوتری بوده و یکی از بهترین ایده‌های اجرایی را در رابطه با بازی های مسابقه ای در تاریخ این نوع بازی‌ها دارد. کل بازی حول محور یک برنامه تلویزیونی فرضی می‌چرخد که در آن مسابقه‌دهندگان (بازیکنان) برای شهرت و ثروت با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. یک مکانیزم به نام PowerPlay در بازی وجود دارد که بازیکنان به وسیله آن به اغتشاش محیط اطراف خود می‌پردازند.

در طی بازی به وسیله مهارت‌های مختلف خود در کنترل وسیله نقلیه‌تان قادر به افزایش امتیاز PowerPlay خود خواهید بود. وقتی به سطح مشخصی از متر PowerPlay رسیدید این قابلیت را پیدا می‌کنید که بخش‌های مشخصی از محیط را وقتی که یکی از رقیب‌هایتان از کنارش می‌گذرد منفجر کنید. توانایی انفجار در بازی و زمان آن به وسیله یک آیکون آبی مشخص می‌شود که در کنار اشیای مورد نظر در محیط روشن خواهد شد. به وسیله مکانیزم PowerPlay حتی قادر هستید هلیکوپتری را که به هنگام مسابقه بالای سرتان می‌چرخد وادار کنید روی رقبایتان بمب بیندازد!

در میان بهترین بازی ماشین برای کامپیوتر کم حجم این بازی گزینه خوبی برای سرگرمی است که از آیتم های مناسبی برای سرگرم نمودن شما برخوردار است. ارائه ماشین های مختلف میتواند سلیقه شما برای انتخاب یک ماشین مناسب را بازتر نماید که در این زمینه گرافیک و صداگذاری خوبی را در اختیار خواهید داشت که نباید این بازی را از دست دهید.

بازی های ماشینی برای کامپیوتر

بازی Split/Second ترکیب منحصر به فردی از سبک مسابقه ای به شیوه آرکید و قابلیت‌های تخریب و انفجار محیط به وسیله مکانیزم PowerPlay است که سبب می‌شود گیم پلی بازی برایتان به شدت هیجان‌انگیز و در عین حال اعتیادآور شود و این بازی را به یکی از بهترین بازی های ماشینی برای کامپیوتر تبدیل کند. متاسفانه سرورهای بازی در حال حاضر غیرفعال هستند؛ بنابراین برای چندنفره بازی کردن نیازمند بازی به شیوه شبکه‌ای خواهید بود. در ادامه مقاله مربوط به بهترین بازی ریسینگ برای کامپیوتر باما همراه باشید.

 

بهترین بازی ماشین کامپیوتر | بازی Need for Speed: Underground

بازی های ماشین سواری برای کامپیوتر

همچنین بخوانید :
یکی از محبوب‌ترین و بهترین بازی های ریسینگ کامپیوتر ، بازی جنون سرعت است. اولین قسمت از این مجموعه تحت عنوان The Need for Speed در سال 1994 برای کنسول 3DO منتشر شد. در سال 1995 و 1996 بود که بازی به ترتیب برای رایانه‌های شخصی، کنسول پلی استیشن و کنسول سگا منتشر شد. سازندگان در این نسخه سعی کردند با کسب دانش درمورد اتومبیل، نحوه راندن آن در مسابقات، صدای موتور هنگام گاز دادن و هنگام عوض کردن دنده، بازی‌ای واقع‌گرایانه به مخاطب خود ارائه دهند.

بازی‌های «جنون سرعت: مسابقات زیرزمینی» 1 و 2 (Need for Speed: Underground) که به ترتیب در سال‌های 2003 و 2004 منتشر شدند، تغییرات زیادی را به میدان آوردند. اولین ویژگی قابل توجه، اضافه شدن بخش داستانی به بازی بود. نسخه اول این بازی با استفاده از تصاویر و ویدئوهای از پیش ساخته شده، داستان بازی را روایت می‌کرد. دومین ویژگی، حذف پلیس و رانندگی آزادانه در شهر بود؛ به طوری که باید در شهر می‌چرخیدید تا مسابقات جدید را پیدا کنید. حتی در همین حین می‌توانستید بصورت تصادفی با ماشین‌هایی که در مسیر می‌بینید کورس بگذارید.

یکی دیگر از بازی های مربوط به لیست بهترین بازی ماشین پی سی Need for Speed: Underground نام دارد که این بازی از گیم پلی خوب و مناسبی برخوردار است که دو نسخه بعدی این بازی در ادامه معرفی شده اند که پیشنهاد میشود در ادامه این مقاله باما همراه باشید.

بازی های مسابقه ای

سومین ویژگی که بسیار بر آن تاکید شده بود، شخصی‌سازی کردن ماشین و تمامی قطعات آن است که از جمله آن‌ها می‌توان به اضافه کردن باله به پشت ماشین، تغییر سقف و یا کاپوت، اضافه کردن نیتروژن به اتومبیل و حتی تغییر لوازم و نوع ترمز اشاره کرد. بخش داستانی بازی نیز در نسخه دوم بهبود یافت و توسط «بروک برک» (Brooke Burke) و «کلی بروک» (Kelly Brook) که بازیگر و مدل هستند روایت می‌شد.

بازی کم حجم و محبوب Need for Speed Carbon

بازی کم حجم و محبوب Need for Speed Carbon

اگر بدنبال بهترین بازی ماشین برای کامپیوتر هستید باما همراه باشید که قصد داریم شمارا با یک بازی ایده آل و کاملا محبوب در این زمینه آشنا کنیم که بی تردید با ویژگی های بالایی که در اختیار دارد میتواند شمارا برای ساعات طولانی سرگرم نماید. بازی نید فور اسپید کربن یکی از بهترین محصولات شرکت EA بوده که در سبک بازی های مسابقه ای قرار دارد و در این زمینه حجم کمی را دارا است که میتواند مسابقات و چالش های بسیاری را در اختیارتان قرار دهد. پیشنهاد میشود در ادامه مقاله بهترین بازی های ریسینگ pc باما همراه باشید.

در لیست یکی از بهترین بازی ریسینگ برای کامپیوتر با حجم کم این بازی خواهد بود که از مسیر های بسیاری برخوردار است و همین مورد میتواند شمارا در برابر رانندگان حرفه ای بسیاری قرار دهد که برای کسب مقام های اول و شکست دادن آنها باید مشکلات بسیاری را پشت سر بگذارید. از اصلی ترین ویژگی های این بازی خط داستانی گنگستری بازی بوده که هر شهر و جاده برای خود رئیسی دارد که برای حضور در آن باید با ماشین های بسیاری مسابقه دهید.

بازی نید فور اسپید به نسبت حجم کم و طراحی زیبایی که در اختیار داشته توانست در لیست بهترین بازی های ریسینگ pc حضور خوبی داشته باشد که در این میان از بهترین بازی های مسابقه ای جهان خواهد بود. البته از زمان انتشار بازی سال های بسیاری گذشته است اما با این اوصاف هنوز بازی از گیم پلی خوبی برخوردار است که کاربران بسیاری از سرتاسر جهان برای سرگرمی به سمت این بازی روی آورده اند که پیشنهاد میشود آنرا از دست ندهید. مقاله مربوط به بهترین بازی های ریسینگ pc به پایان نرسیده است که میتوانید باما همراه باشید.

در میان تمام بازی های ماشینی گرافیک بالا برای کامپیوتر بازهم نام این بازی درخشیده است که در این میان میتوانید با یک بازی ایده آل همراه باشید که در آن مسیر های موجود توسط رانندگان بسیاری به ثبت رسیده است که برای برداشتن نام آنها از مسیر های مربوط باید مهارت رانندگی خودرا افزایش دهید. در این حالت بازی گیم پلی دشوار تری را سد راه شما قرار میدهد که باید سختی های بسیاری را برای کسب مقام اولی تحمل کنید. همچنین بازی به شما این اجازه را میدهد تا بتوانید آیتم های مختلفی را برای تقویت و سفارشی سازی روی ماشین خود پیاده سازی کنید. نظر شما در مورد بهترین بازی های ریسینگ pc چیست باما همراه باشید.

بازی کم حجم و خاطره انگیز Need for Speed Most Wanted

بازی کم حجم و خاطره انگیز Need for Speed Most Wanted

یکی دیگر از بازی های محبوب لیست بهترین بازی ماشین برای کامپیوتر مربوط به بازی نید فور اسپید ماست وانتد است که بی تردید گیم پلی آن هنوز که هنوزه گیمرهای بسیاری را به چالش کشیده است که یک اثر موفق از شرکت الکترونیک آرتز بوده است. از دیگر ویژگی های این بازی میتوان به طراحی زیبای بازی اشاره داشت که در حالت اچ دی شبیه سازی شده است و از ماشین های بسیاری برخوردار بوده که این امکان را به شما میدهد تا بتوانید براساس نیاز و سلیقه خود یک ماشین را خریداری و سپس در ماموریت های بازی حضور پیدا کنید. یکی از ویژگی های این بازی که سبب شده در لیست بهترین بازی ریسینگ برای کامپیوتر حضور داشته باشد وجود نیروهای پلیس بوده که میتواند هیجانات بازی را تحت تاثیر قرار دهد و گیم پلی بهتری را برایتان تداعی کند. در این زمینه میتوانید با پشت سر گذاشتن موانع امنیتی نیروهای پلیس بدنبال کشتس دادن رانندگانی باشید که با آنها در حال مسابقه هستید. در ادامه مقاله مربوط به معرفی بهترین بازی های ریسینگ pc باما همراه باشید.

بهترین بازی های ریسینگ pc کم حجم بی تردید از محصولات الکترونیک آرتز خواهد بود زیرا این شرکت موارد بسیار خوبی را برای بازی های خود در نظر گرفته است که به نسبت گذشته بازی های این سبکی از انها برخوردار نبوده اند. صداگذاری عالی و وجود موسیقی های هیجان انگیز از دیگر ویژگی های این بازی بوده که پیشنهاد میشود آنرا از دست ندهید.

بدون شک از بهترین بازی های ماشینی برای رایانه میتوان به بازی نید فور اسپید ماست وانتد اشاره داشت که این بازی برای پلتفرم پی سی عرضه شده است که میتوانید تجربه جدید و هیجان انگیزی را در این بازی داشته باشید که از وسعت خوبی نیز برخوردار است. این بازی در میان بهترین بازی های ریسینگ pc جزو بهترین ها است.

بهترین بازی های ریسینگ pc کم حجم My Summer Car

بازی مسابقه ای کم حجم My Summer Car

بازی کم حجم مای سامر کار در میان بهترین بازی ماشین برای کامپیوتر کمترین حجم را در اختیار دارد که گیم پلی ساده آن بیشتر برای افرادی مناسب است که از سن کمی برخوردار بوده و قصد دارند برای اولین بار در این سبک ایفای نقش کنند. بازی My Summer Car به نسبت حجم کمی که در اختیار دارد توانسته گزینه های خوبی را برای سرگرمی ارائه دهد که این مورد سبب شده تا بازی بتواند در میان بهترین بازی ریسینگ برای کامپیوتر حضور پیدا کند. نظر شما عزیزان در مورد بهترین بازی های ریسینگ pc چیست ؟ میتوانید در نظرات باما همراه باشید. لازم به ذکر است بدانید که این بازی باتوجه به حجم کم و گیم پلی ساده ای که در اختیار داشته توانسته نقش خوبی در بهترین بازی ماشین برای کامپیوتر 2020 داشته باشد.

Disney Speedstorm بهترین بازی ماشین مسابقه کامپیوتر

دیزنی اسپید استورم یک بازی جدید و جذاب از شرکت محبوب و شناخته شده ی Gameloft بوده که تقریبا میتوان گفت اولین محصول حرفه ای این شرکت بوده که قرار است برای پلتفرم PC عرضه شود. داستان بازی در خصوص شخصیت ها و کارتن های دیزنی بوده که قرار است در قالب یکسری مسابقات چالش انگیز در مسیر های متنوع حضور پیدا کنند. محبوبیت شخصیت های دیزنی میتواند یکی از عوامل اصلی برای جذابیت بیشتر بازی باشد.

Disney Speedstorm شامل رقابت های بسیاری بوده که میتوانید به صورت آنلاین در آن حضور پیدا کنید و با شکست دادن رقبای خود به دنبال کسب جوایزی باشید که از سوی بازی برای اشخاص برنده درنظر گرفته شده است. طراحی دیدنی Disney Speedstorm با استفاده از موتور گرافیکی قدرتمندی انجام گرفته که بی تردید این مورد سبب خواهد شد تا با یکی از برترین بازی های ماشین برای کامپیوتر از لحاظ بصری مواجه باشید. در ادامه میتوانید نظر خود را نسبت به این بازی بیان کنید.


سخن پایانی

نظر شما راجع به بهترین بازی های ریسینگ pc چیست؟ جای کدام بازی در این لیست خالی است؟ نظرات و تجربیات خود را در مورد بهترین بازی های ریسینگ pc با ما از طریق بخش کامنت‌ها در میان بگذارید. و در پایان توصیه می‌کنیم چنانچه نیاز به خرید انواع لوازم جانبی بازی همچون موس و کیبورد گیمینگ، انواع دسته بازی و… دارید آن را از قسمت پیشنهاد ویژه فروشگاه اینترنتی پلازا، با کیفیت بالا و تخفیفات استثنایی خریداری نمایید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران3 دیدگاه
avatar
دنی
.
23 شهریور 1402، 23:07
پاسخ
0
1
جای بلور خالیه...
avatar
.
24 مرداد 1401، 17:12
پاسخ
0
3
پس بلور کجاست؟
avatar
ارسلان طالبی
.
25 مرداد 1401، 09:42
پاسخ
1
2
@
هزار ماشالله به این انتخاب. :) عجب بازی خوبی بود
avatar
Cna
.
01 اردیبهشت 1399، 12:42
پاسخ
1
1
LFS یکی از بهترین شبیه ساز های ماشین هست ک تویه ریسنت ها استفاده میشه ، گرافیک بالایی نداره ولی شبیه سازیش بی نظیره و مسابقات آنلاینش
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402