بهترین بازی های فکری اندروید برای بزرگترها و بزرگسالان; تقویت ذهن با بهترین بازی های معمایی اندروید

بهترین بازی های فکری
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بهترین بازی های فکری اندروید بازی‌هایی هستند که به نوعی تمرین و ورزش ذهن به حساب می‌آیند و محدود به سن و جنسیت خاصی نمی‌شوند. درست است که گاهی باید بدون دلیل و هدف خاصی به سرگرمی پرداخت و شاد بود، اما گاهی هم باید از لحظات بیکاری خود استفاده‌ی مفید کرد.

پزشکان و عصب‌شناسان تاثیر مفید بازی‌ های فکری را بر ذهن انسان بارها و بارها تایید کرده‌اند. این بازی های فکری تاثیر مفیدی برای افزایش تمرکز، جلوگیری از پیری ذهن و رشد آلزایمر دارند و برای والدین و مربیان دغدغه‌مند که نگران ارتباط بیش از حد کودکانشان با موبایل‌ها هستند، می‌توانند جایگزین مناسبی برای بازی‌های خشونت‌آمیز باشند و از کودکی باعث رشد و تقویت مهارت‌های ذهنی کودک خود بشوند. در این ویدیو با بهترین بازی های فکری اندروید آشنا شوید.

فهرست مطالب

بهترین بازی فکری بزرگسالان اندروید

اگر Brain Games را در Play Store جستجو کنید، تعداد زیادی بازی های فکری گوشی پیدا خواهید کرد. یافتن برترین بازی های فکری اندروید بسیار کار طاقت فرسایی است. در اینجا ما کار شما را راحت کردیم و لیست بازی فکری موبایل برای تقویت مغز شما در هنگام سرگرمی را آورده‌ایم. در هر بخش نیز لینک دانلود بازی های تمرکزی و فکری قرار داده شده. جهت معرفی لیست بهترین بازی فکری بزرگسالان اندروید باما همراه باشید.

1. Brain Dots بهترین بازی فکری بزرگسالان اندروید

1. Brain Dots

مشخصات بازی :

 • استودیو سازنده : Translimit, Inc‏
 • امتیاز : 3.8
 • حجم : 34 مگابایت
 • اندروید مورد نیاز : 4.4 و بالاتر
 • رده بندی سنی : مناسب برای تمام سنین

Brain Dots یکی از بهترین بازیهای فکری اندروید است که به طرز دیوانه‌واری محبوبیت دارد. در این بازی شما باید با ترسیم مسیر، دو توپ مجزا را به هم متصل کنید. Brain Dots از بهترین بازی های فکری رایگان اندروید است که به شما کمک می‌کند سلول‌های مغز خود را توسعه داده و در هنگام خواندن یا نوشتن به بهبود تمرکز خود کمک کنید. این با مراحل زیادی همراه است و با پیشرفت در مراحل، میزان دشواری نیز افزایش می‌یابد. اگر بدنبال یک بهترین بازی فکری بزرگسالان اندروید هستید این بازی میتواند گزینه خوبی برای شما باشد که نباید آنرا ساده از دست داد.

در بازی مقدار مشخصی از نکات برای تقویت ذهن را به صورت رایگان دریافت می‌کنید، اما پس از اتمام نکات، می‌توانید نکاتی را هم بخرید یا با تماشای یک تبلیغ کوتاه، نکاتی را دریافت کنید. این برنامه برای اندروید و آیفون موجود است و می‌توانید آن را از لینک داده شده دانلود کنید.

بازی اندروید Brain Dots به نسبت حجم کمی که در اختیار دارد از گیم پلی خوبی برخوردار بوده که میتواند مراحل و چالش های متنوعی را برای سرگرمی در اختیارتان قرار دهد که اگر از دوست داران بازی های فکری هستید پیشنهاد میشود این بازی عالی را از دست ندهید.

دانلود بهترین بازی فکری Brain Dots برای اندروید

2. Lumosity بهترین بازی فکری بزرگسالان اندروید

2. Lumosity

مشخصات بازی :

 • استودیو سازنده : Lumos Labs, Inc.
 • امتیاز : 4.5
 • حجم : 94 مگابایت
 • اندروید مورد نیاز : 5.0 و بالاتر
 • رده بندی سنی : مناسب برای تمام سنین

Lumosity یکی از بهترین بازی های فکری اندروید در سال 2022 است. با استفاده از Lumosity می‌توانید ذهن خود را تمرین داده و معماهایی که اثر متقابل بر یکدیگر دارند را حل کنید. این بازی به شما کمک می‌کند تا مهارت «حل مسئله» را در ذهن خود با انجام چالش‌های متنوع تقویت کنید. فقط با 10 دقیقه انجام این بازی در طول روز می‌توانید به نتایج شگفت‌انگیزی دست پیدا کنید.

جالب است بدانید بازی اندروید Lumosity از چالش های بسیاری برخوردار است که اگر بدنبال یک بازی متفاوت نسبت به گیم های مشابه هستید این گزینه میتواند شمارا با چالش های خوبی همراه کند که پیشنهاد میشود این بازی اندرویدی را از دست ندهید. باید بدانید این بازی در انواع بازی های فکری در گوشی جایگاه خوبی را کسب نموده است که به نسبت حجم مناسبی که در اختیار دارد ویژگی های بسیاری را در خود جای داده است.

لینک دانلود بازی Lumosity برای اندروید 

همچنین بخوانید :

3. BrainHQ بهترین بازی فکری بزرگسالان اندروید

3. BrainHQ

مشخصات بازی :

 • استودیو سازنده : Posit Science
 • امتیاز : 3.1
 • حجم : 86 مگابایت
 • اندروید مورد نیاز : 5.0 و بالاتر
 • رده بندی سنی : مناسب برای تمام سنین

BrainHQ یکی از بهترین بازی های فکری بزرگسالان برای اندروید است. این بازی توسط جمعی از متخصصان علوم اعصاب ساخته شده است. به ادعای سازندگان آن تمامی مراحل این بازی براساس نتایج علمی سال‌ها ت  حقیق و پژوهش پزشکان و عصب‌شناسان طراحی شده است. این بازی از کاربرها می‌خواهد تا مجموعه‌ای مساله‌ها را حل کنند و سختی مراحل آن براساس عملکرد کاربر تغییر می‌کند. بازی BrainHQ با مراحل خوبی که در اختیار دارد بهترین گزینه برای کودکان است که محدودیت سنی برای بازی تعیین نشده است که با خیال آسوده میتوانید این بازی را در اختیار کودکان قرار دهید که چالش های بازی سبب تقویت ذهن انها در دراز مدت خواهد شد. اگر قصد دارید به بهترین بازی های فکری برای گوشی های اندروید دست پیدا کنید این بازی یکی از آن موارد است.

دانلود بازی فکری BarainHQ برای اندروید

4. Brain Out بهترین بازی فکری بزرگسالان اندروید

4. Brain Out

مشخصات بازی :

 • استودیو سازنده : Focus apps‏
 • امتیاز : 4.3
 • حجم : 94 مگابایت
 • اندروید مورد نیاز : 4.4 و بالاتر
 • رده بندی سنی : مناسب برای تمام سنین

Brain Out یکی دیگر از مجموعه بازی های رایگان فکری اندروید است که برای دانلود رایگان می‌توانید آن را مدنظر داشته باشید. در هنگام بازی منطق و استدلال شما را بهبود می‌بخشد و چالش‌های مهیج و پیچیده‌ای را به شما ارائه می‌دهد. برای حل این چالش‌ها، باید خارج از چارچوب فکر کرده و از منطق و استدلال استفاده کنید. این یک بازی سرگرم کننده و جالب است که به شما کمک می‌کند مغز خود را تقویت کنید.

شما باید با تفکر خارج از چهارچوب، معماها و چالش‌ها را حل کنید. پازل‌های Brain Out بسیار تصادفی و غیرتکراری هستند. به عنوان مثال در این بازی با استدلال منطقی می‌توان از شما خواست که یک مسئله ریاضی را حل کنید. بعضی اوقات، معماها فقط برای اینکه با ذهن شما بازی و شما را گیج کنند، سوالات بسیار بسیار ساده‌ای می‌پرسند. باید بدانید که این بازی در میان بازی فکری اندروید برای بزرگسالان نیز حضور خوبی داشته است که محدودیت سنی برای نصب نخواهید داشت.

Brain Out یکی از بازی های فکری جدید اندروید است که با تبلیغات و خریدهای درون برنامه‌ای پشتیبانی می‌شود و از طریق آن می‌توانید نکات آموزشی و سایر مزایای آن را باز کنید. Brain Out یک بازی فکری اندروید برای بزرگسالان و نوجوانان و حتی کودکان است که بصورت رایگان می‌توانید آن را از فروشگاه‌های پلی استور و اپ استور دریافت کنید.

اگر از طرفداران بازی های فکری برای اندروید هستید قطعا نام Brain Out را شنیده اید که یکی از قدیمی ترین بازی های این سبک بشمار میرود که توانسته امتیاز خوب 4.3 را دریافت کند و مقدار دانلودی خود در گوگل پلی را به بیش از 1 میلیون نسخه برساند.

دانلود بازی مهیج و فکری اندروید

5. Sudoku – The Clean One بهترین بازی فکری بزرگسالان اندروید

5. Sudoku - The Clean One

مشخصات بازی :

 • استودیو سازنده : Dustland Design‏
 • امتیاز : 4.5
 • حجم : 75 مگابایت
 • اندروید مورد نیاز : 4.4 و بالاتر
 • رده بندی سنی : مناسب برای تمام سنین

همه ما سودوکو بازی کردیم یا حداقل آن را جایی در روزنامه‌ها و مجلات دیدیم. این عنوان یکی از برترین بازی های فکری برای اندروید است. سودوکو یک بازی فکری رایگان منطقی است که در آن شما باید ترکیبی از اعداد را برای پر کردن ستون‌ها، بخش‌ها و ردیف‌ها قرار دهید و از هر تعداد در یک محدوده خاص استفاده کنید. سودوکو یک بازی سرگرم کننده منطقی فکری است که به شما کمک می‌کند مهارت‌های ریاضی خود را ارتقا دهید.

در فروشگاه Play Store، صدها بازی سودوکو موجود است. با این حال، ما The Clean One را انتخاب کردهایم زیرا همانطور که از نامش پیداست، این یک بازی ساده و واضح است. بنابراین، با انجام این بازی حواس پرت نخواهید شد و کاملاً روی بازی تمرکز خواهید کرد. در بازی Sudoku – The Clean One همچنین نسخه‌های مختلف سودوکو از جمله کلاسیک و پیشرفته نیز ارائه می‌شود. سودوکو از بهترین بازی های معمایی اندروید و آیفون به حساب می‌آید. اگر قصد دارید به بهترین بازی فکری اندروید 2022 دسترسی پیدا کنید باما همراه باشید که لیست مربوط به بازی های فکری هنوز ادامه دارد.

بی تردید از بهترین بازی های جدول و بازی با اعداد میتوان به Sudoku – The Clean One اشاره داشت که این بازی شامل چالش های بسیاری بوده و به شما این اجازه را میدهد تا بتوانید برای ساعات طولانی در بازی حضور داشته باشید و سرگرم مراحلی شوید که برایتان درنظر گرفته شده است.

دانلود بازی فکری Sudoku – The Clean One برای اندروید

6. Peak بهترین بازی فکری بزرگسالان اندروید

6. Peak

مشخصات بازی :

 • استودیو سازنده : PopReach Incorporated‏
 • امتیاز : 4.5
 • حجم : 322 مگابایت
 • اندروید مورد نیاز : 7.0 و بالاتر
 • رده بندی سنی : بالای 3 سال
همچنین بخوانید :

عنوان بعدی که در این فهرست بازی های فکری اندروید قصد معرفی آن را داریم پیک است. Peak یک بازی فکری سرگرم‌کننده، جذاب، رایگان و بهترین بازی آنلاین فکری است. این بازی عملکرد مثبتی جهت بهبود حافظه، مهارت‌های زبانی و تفکر انتقادی شما دارد. این برنامه اهدافی را در مسیر خود دنبال می‌کند که کمتر در سایر بازی‌ها دیده می‌شود. تقویت قدرت استدلال و سخن گفتن شما می‌تواند بسیار در زندگی روزمره به کارتان بیاید. این بازی با همکاری متخصصانی از دانشگاه‌های کمبریبج و نیویورک ساخته شده است. فقط ده دقیقه در روز وقت می‌برد تا این تمرینات را انجام دهید. مجموعا 45 مرحله بازی برای بزرگسالان در دسترس شما است.

اگر بدنبال یک بازی متفاوت در این زمینه هستید و قصد دارید به یکی از محبوب ترین بازی های این لیست دسترسی پیدا کنید پیشنهاد پلازا به شما استفاده از بازی Peak است که توانسته آمار 10 میلیون دانلود خودرا در گوگ پلی به ثبت برساند که بی شک از بهترین بازی های فکری جهان خواهد بود. در لیست بازی های فکری برای گوشی های اندروید این بازی گزینه خوبی برای سرگرمی میباشد که نباید آنرا از دست داد.

دانلود بازی فکری Peak برای اندروید

7. Elevate بهترین بازی فکری بزرگسالان اندروید

7. Elevate

مشخصات بازی :

 • استودیو سازنده : Elevate Labs
 • امتیاز : 4.2
 • حجم : 69 مگابایت
 • اندروید مورد نیاز : 5.0 و بالاتر
 • رده بندی سنی : بالای 3 سال

در فهرست بهترین بازی های فکری اندروید که به شکل افلاین می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید، Elevate هفتمین بازی است. Elevate یک بازی فکری مرحله ای موبایل محسوب می‌شود، یک برنامه‌ی ورزش ذهنی برای افزایش تمرکز، تقویت مهارت‌های زبانی و توانایی حل مسئله است. این بازی نیز مثل سایر بازی‌های فکری بر اساس یافته‌های علمی ساخته شده‌است. مراحل این بازی بر اساس پیشرفت شما در حل مسائل آن تعیین می‌شود.

یکی دیگر از بازی های محبوب این لیست Elevate – Brain Training Pro است که به شما این امکان را میدهد تا در طول مراحل بازی اعتماد به نفس بالایی را کسب کنید که این مورد با روش های جدید روز دنیا شبیه سازی شده است که میتوانید به یک بازی کاملا دوست داشتنی و البته اعتیاداور دسترسی داشته باشید. برای دانلود بازی فکری مرحله ای الواته باما همراه باشید.

دانلود بازی فکری Elevate برای اندروید

8. Memorado Brain Training Games بهترین بازی فکری بزرگسالان اندروید

8. Memorado Brain Training Games

مشخصات بازی :

 • استودیو سازنده : Memorado Gmbh
 • امتیاز : 4.2
 • حجم : 63 مگابایت
 • اندروید مورد نیاز : 5.0 و بالاتر
 • رده بندی سنی : مناسب برای تمام سنین

Memorado Brain Training یکی دیگر از بهترین بازی های فکری مناسب بزرگسالان در اندروید است. بیش از 24 نوع بازی تقویت ذهن با 720 مرحله‌ی جذاب و چالشی برای تقویت تمرکز و مهارت‌های شناختی شما در این برنامه وجود دارد. بازی های با پیش‌زمینه‌ی علمی و تحقیقاتی به شما در رشد و بهبود عملکرد مغزتان کمک می‌کنند و به شما یاد می‌دهند تا هوشتان را بالاتر ببرید؛ هوشیارتر باشید و تمرکزتان خود را روی مسائل مختلف بتوانید حفظ کنید. Memorado پیوند محکمی با جامعه‌ی علمی و روانشناسانه دارد و توسعه دهندگان آن از متخصصان زمینه‌ی ورزش‌های ذهنی هستند. این برنامه در بیش از 39 کشور جهان استفاده می‌شود.

یکی دیگر از بازی های محبوب این لیست Memorado Brain Training Games نام دارد که براساس موارد بسیار خوبی شبیه سازی شده است و این امکان را به شما میدهد تا بتوانید با ویژگی های جدید سرگرمی خودرا بوجود آورید که در این زمینه مراحل بسیاری برایتان در نظر گرفته شده است. باید بدانید که این بازی در میان بهترین بازی های فکری اندروید رایگان گزینه خوبی بوده که مراحل بسیاری را در خود جای داده است.

دانلود بازی فکری Memorado Brain Training برای اندروید

9. MentalUP Educational Games بازی فکری جدید بزرگسالان برای گوشی اندروید

9. MentalUP Educational Games

مشخصات بازی :

 • استودیو سازنده : MentalUP – Learning Games for Kids‏
 • امتیاز : 4.7
 • حجم : 58 مگابایت
 • اندروید مورد نیاز : 5.0 و بالاتر
 • رده بندی سنی : مناسب برای تمام سنین

برنامه‌ی MentalUP Educational Games از دیگر عناوینی است که در لیست بازی های فکری برای گوشی اندروید قرار دارد. در خلال مراحل این بازی مسائل و سوالات مختلفی را ارائه می‌کند و کاربر یاد می‌گیرد که چگونه متفاوت بیاندیشد و برای هر مسئله‌ای چند راه‌حل پیدا کند. در ابتدای بازی یک توضیح کوتاه راجع به شرایط آن مرحله داده می‌شود؛ سپس تمرین ذهنی شما آغاز می‌گردد. بازیکن این بازی می‌تواند مراحل را بر اساس اینکه می‌خواهد کدام یک از مهارت‌های ذهنی خودش تقویت شود، شخصی سازی کند و در صفحه‌ی نتایج، پیشرفت و کارنامه‌ی عملکرد خودش را مشاهده کند.

اگر بدنبال ارتقاء قدرت ذهن خود هستید پیشنهاد میشود بازی MentalUP Educational Games را از دست ندهید که در این زمینه ویژگی های بسیار خبوی را در اختیار دارد و در واقع براساس رویداد های جدیدی شکل گرفته است که میتواند موارد خوبی را برای سرگرمی در مقابل شما قرار دهد. همچنین اگر بدنبال بهترین بازی های معمایی اندروید هستید این بازی یکی از بهترین ها خواهد بود.

دانلود بازی فکری MentalUP Educational Games برای اندروید

10. Maths – Riddles and Puzzles Maths Games بازی فکری جدید بزرگسالان برای گوشی اندروید

10. Maths – Riddles and Puzzles Maths Games

مشخصات بازی :

 • استودیو سازنده : Black Games
 • امتیاز : 4.1
 • حجم : 77 مگابایت
 • اندروید مورد نیاز : 5.0 و بالاتر
 • رده بندی سنی : مناسب برای تمام سنین

اگر به ریاضیات و معادلات آن علاقه دارید، این عنوان را به شما پیشنهاد می‌کنیم. بازی فکری Maths – Riddles and Puzzles Maths Games مخصوص اندروید است و می‌توانید آن را به شکل آفلاین یا آنلاین هم تجربه کنید. البته قبل از همه‌چیز باید دانش کافی از ریاضیات داشته باشید تا بتوانید معادلات آن را حل کنید. حضور در لیست برترین بازی های فکری اندروید سبب شده تا کاربران بسیاری برای دانلود این بازی به گوگل پلی مراجعه کنند.

مهمترین ویژگی این برنامه، رابط کاربری ساده و مینیمال آن است. در بازی شما با چالش‌ها و معادلات مختلفی از جبر گرفته تا هندسه روبه‌رو می‌شوید. بازی کاملا رایگان است اما مانند همه بازی‌های رایگان، تبلیغات درون برنامه‌ای دارد. بازی Maths – Riddles and Puzzles Maths Games یکی دیگر از گزینه های محبوب و البته کارآمد این لیست است که ویژگی های خوبی را در خود جای داده و برای نصب آن نیاز به دانلود زیادی نخواهید داشت که سادگی و وجود دشواری مراحل از ویژگی های بازی بشمار میرود.

دانلود بازی فکری Maths – Riddles and Puzzles Maths Games برای گوشی اندروید

11. brain code بازی فکری جدید بزرگسالان برای گوشی اندروید

11. brain code

مشخصات بازی :

 • استودیو سازنده : KK.
 • امتیاز : 4.4
 • حجم : 53 مگابایت
 • اندروید مورد نیاز : 5.0 و بالاتر
 • رده بندی سنی : مناسب برای تمام سنین

یکی از جذاب‌ترین بازی های معمایی اندروید، بازی برین کد است و بهتر است برای تجربه آن کمی با برنامه‌نویسی هم آشنا باشید. البته خود بازی می‌گوید نیازی به دانش برنامه‌نویسی نیست. اما بهتر است با کدهای مختلف آشنا باشید. brain code را میتوان یک بازی با اعداد دانست که در این زمینه ویژگی و چالش های بسیار خوبی را در خود جای داده است که براساس آن میتوانید برای دقایق طولانی در بازی حضور داشته باشید و سرگرم مراحل بازی شوید. برای اینکه بدانید بازی برین کد در میان برترین بازی های فکری اندروید آفلاین چه ویژگی هایی دارد پیشنهاد میشود آنرا دانلود نمایید.

یک بازی که مملو از پازل‌ها و معماهای متنوع است که برای حل کردنشان باید از ریاضیات، جبر، هندسه و منطق و البته کدهای برنامه‌نویسی کمک بگیرید. به همین دلیل این بازی می‌تواند تا حد زیادی ریاضی، قدرت تمرکز و محاسبه شما را بهبود ببخشد. این بازی هم رایگان است و تبلیغات درون برنامه‌ای دارد.

دانلود بازی فکری brain code برای گوشی اندروید

12. Brain It On بازی فکری جدید بزرگسالان برای گوشی اندروید

12. Brain It On

مشخصات بازی :

 • استودیو سازنده : Orbital Nine Games‏
 • امتیاز : 4.3
 • حجم : 77 مگابایت
 • اندروید مورد نیاز : 6.0 و بالاتر
 • رده بندی سنی : مناسب برای تمام سنین

یکی از محبوب‌ترین بازی های فکری در گوشی موبایل Brain It On آن است که تا کنون بیش از 50 میلیون بار در گوگل‌پلی دانلود شده است. در این بازی شما باید یک مسئله را با استفاده از دانشی که از فیزیک و منطق دارید حل کنید. مثلا می‌توانید برای حل کردنش یک شکل یا یک خط بکشید. برای بررسی بهترین بازی های فکری اندروید آنلاین باما همراه باشید.

این بازی بیشتر از همه به درد افرادی می‌خورد که به فیزیک علاقه دارند. مانند بازی‌های بالا، Brain It On آن هم رایگان است اما تبلیغات درون برنامه‌ای دارد. Brain It On را میتوان یک بازی ایده آل و کاملا شناخته شده در سبک بازی های فکری برای اندروید دانست که این بازی در گوگل پلی عدد 50 میلیون را به ثبت رسانده است که کاربران بسیاری از سراسر جهان این بازی را دریافت نموده اند.

دانلود بازی فکری Brain It On برای گوشی اندروید

13. Cut It بازی فکری جدید بزرگسالان برای گوشی اندروید

13. Cut It

مشخصات بازی :

 • استودیو سازنده : Lion Studios
 • امتیاز : 3.4
 • حجم : 80 مگابایت
 • اندروید مورد نیاز : 6.0 و بالاتر
 • رده بندی سنی : مناسب برای تمام سنین

کات ایت، یک بازی بازی فکری است که در آن شما باید کارتی که در آن یک شکل یا شی قرار داده شده است را برش دهید. اگر بتوانید هر کارت را با یک یا دو برش تمام کنید، امتیاز کامل می‌گیرید. اما هرچقدر بیشتر در بازی پیشرفت کنید، پازل‌ها و کارت‌ها سخت‌تر و پیچیده‌تر می‌شوند.

بازی البته چندین بار شما را راهنمایی می‌کند اما برای استفاده از این راهنمایی‌ها فرصت محدودی دارید و پس از آن یا باید برای راهنمایی‌های جدید پول پرداخت کنید یا یک تبلیغ تماشا کنید و یک راهنمایی اضافی دریافت کنید. بازی Cut It همانطور که از نامش مشخص است باید برخی ایتم هایی که در مقابلتان قرار میگیرد را برش دهید که در این میان تقسیم صحیح آنها میتواند امتیاز های مختلفی را برای شما به همراه داشته باشد. این بازی در گوگل پلی بیش از 5 میلیون بار دانلود شده است.

دانلود بازی فکری Cut It برای گوشی اندروید

14. Orixo بازی فکری جدید بزرگسالان برای گوشی اندروید

14. Orixo

مشخصات بازی :

 • استودیو سازنده : Logisk
 • امتیاز : 4.7
 • حجم : 93 مگابایت
 • اندروید مورد نیاز : 5.0 و بالاتر
 • رده بندی سنی : مناسب برای تمام سنین

یکی از بازی های فکری جدید در خانه است که شما در آن باید جدول را با کشیدن انگشتتان روی سلول‌هایی که عدد دارند پرکنید. عدد داخل سلول‌ها به شما نشان می‌دهد که آن سلول می‌تواند چند سلول دیگر را پرکند. این بازی بیش از 320 مرحله مختلف دارد و پازل‌های آن آنقدر پیچیده هستند که ساعت‌ها شما را سرگرم کنند. اوریکسو همچنین هنگام بازی برای شما موسیقی‌های آرامش‌بخش پخش می‌کند تا در کمال راحتی و آسایش بتوانید روی پازل‌ها تمرکز کنید.

بازی Orixo در گوگل پلی بیش از 500 هزار بار دانلود شده است که توانسته امتیاز عالی 4.7 را بدست آورد. در این زمینه بازی شامل یکسری مراحل با اعداد بوده که براساس آن میتوانید با چالش های مختلفی در سطح های مختلفی رقابت داشته باشید که بازی میتواند شمارا برای دقایق طولانی مدت سرگرم کند.

دانلود بازی فکری Orixo برای گوشی اندروید

15. NeuroNation بازی فکری جدید بزرگسالان برای گوشی اندروید

15. NeuroNation

مشخصات بازی :

 • استودیو سازنده : NeuroNation‏
 • امتیاز : 4.5
 • حجم : 75 مگابایت
 • اندروید مورد نیاز : 6.0 و بالاتر
 • رده بندی سنی : مناسب برای تمام سنین

یکی دیگر از بهترین بازی های فکری اندروید، نورونیشن است. این بازی بیشتر از همه بر بهبود حافظه و قدرت تمرکز شما تاکید دارد. در بازی بیش از 25 مینی‌بازی با مجموعا بیش از 250 مرحله مختلف وجود دارد تا با کمک آن‌ها بتوانید حافظه و قدرت تمرکزتان را تمرین دهید.

این بازی با همکاری با دانشگاه‌های Edith Cowan و Queens ساخته شده است و هر بار که به مرحله بعدی بروید، گزارشی با جزییات از نحوه عملکرد شما در اختیارتان قرار می‌دهد. بازی رایگان است اما تبلیغات دارد. بازی NeuroNation – Brain Training از یکسری سوال های آماده برخوردار است که با پاسخگویی آنها میتوانید امتیاز های مختلفی را کسب کنید که با پاسخ دادن به سوالات بیشتر میتوانید امتیاز های بیشتری را کسب کنید که در زمینه خرید تجهیزات و بخش های جدید تاثیرگذار خواهند بود.

دانلود بازی فکری NeuroNation برای گوشی اندروید

16. Reaction training بازی فکری جدید بزرگسالان برای گوشی اندروید

16. Reaction training

مشخصات بازی :

 • استودیو سازنده : nixGames‏
 • امتیاز : 4.7
 • حجم : 80 مگابایت
 • اندروید مورد نیاز : 5.0 و بالاتر
 • رده بندی سنی : مناسب برای تمام سنین

این بازی فکری اندروید همانطور که از نامش پیداست، به شما کمک می‌کند سرعت عمل و مهارت‌های تصمیم‌گیری را بهبود دهید. در بازی انواع مختلفی پازل وجود دارد از مسائل ریاضی گرفته تا سوالات پیچیده‌ای که برای پاسخ دادن به آن‌ها باید از منطق استفاده کنید. همچنین حل پازل یک تایمر دارد که به شما می‌گوید برای حل کردن هرکدام از مسائل چقدر وقت صرف کردید.

بطور کلی سبک بازی Reaction training برپایه اشکال شکل گرفته است که با افزایش دادن قدرت دید و تمرکز خود میتوانید مراحل این بازی را یکی پس از دیگری از میان بردارید که لازم است بدانید بازی بدون محدودیت سنی عرضه شده است و توانسته امتیاز بالای 4.7 را در گوگل پلی بدست آورد که از بهترین بازی های فکری بشمار میرود. این بازی که شبیه به بازی مار و پله بوده از ویژگی های خوبی برخوردار است که میتواند روی سرعت تصمیم گیری نقش مهمی داشته باشد.

دانلود بازی فکری Reaction training برای گوشی اندروید

17. The Room بازی فکری جدید بزرگسالان برای گوشی اندروید

17. The Room

مشخصات بازی :

 • استودیو سازنده : Fireproof Games‏
 • امتیاز : 4.8
 • حجم : 100 مگابایت
 • اندروید مورد نیاز : 5.0 و بالاتر
 • رده بندی سنی : مناسب برای تمام سنین

The Room یکی از بازی های فکری گوشی است که در یک جهان سه‌بعدی و قابل تعامل جریان دارد. علاوه بر این، بازی داستان هم دارد. در ابتدای بازی با چهار جعبه پازل مواجه می‌شوید. جعبه اول به شما نحوه اجرای بازی و کنترل‌ها را آموزش می‌دهد و جعبه‌های دیگر پازل‌ها هستند.

در این بازی شما وارد خانه دوستتان می‌شوید و باید معماهای مختلفی که در این خانه وجود دارد را حل کنید. بازی د روم در امتیازگیری گوگل پلی توانسته امتیاز عالی 4.8 را بدست آورد که مقدار دانلودی آن به بیش از یک میلیون نسخه رسیده است که بودن شک از بهترین بازی های فکری جهان بشمار میرود. این بازی در لیست بهترین بازی فکری بزرگسالان اندروید جزو گزینه های مطرح و شناخته شده ای بوده که میتواند شمارا برای زمان طولانی سرگرم و چالش های خوبی را در اختیارتان قرار دهد.

دانلود بازی فکری The Room برای گوشی اندروید

18. 2048 بهترین بازی فکری اندروید

18. 2048

مشخصات بازی :

 • استودیو سازنده : Androbaby
 • امتیاز : 4.6
 • حجم : 50 مگابایت
 • اندروید مورد نیاز : 5.0 و بالاتر
 • رده بندی سنی : مناسب برای تمام سنین

بازی بعدی که قصد معرفی آن را داریم 2048 است که احتمالا قبل اسمش را شنیده بودید چرا که برای مدت زمانی این بازی در اینترنت ترند شده بود و همه حداقل یک بار آن را تجربه کردند.

در این بازی می‌توانید با حرکات انگشتتان، مربع‌ها را به پایین یا بالا یا راست و چپ انتقال دهید. هربار که مربع‌ها را حرکت بدهید، یک مربع جدید با عدد 2 یا 4 به صورت تصادفی ظاهر می‌شود. هر زمان که دو مربع با اعداد یکسان باهم تماس برقرار کنند، با هم جمع زده می‌شوند. مثلا مربع‌هایی که عدد 2 داشته باشند تبدیل به 4 می‌شوند. اگر قصد دارید به یکی از بهترین بازی های معمایی اندروید دست پیدا کنید این بازی یکی از آن موارد است.

هر زمان که جمع مربع‌ها به 2048 برسد شما برنده می‌شوید اما اگر مربع‌ها پر شوند و دیگر مربع‌هایی با اعداد یکسان همسایه هم نباشند شما می‌بازید. بازی 2048 محصول استودیو Androbaby بوده که از نام بازی مشخص است که در زمینه بازی با اعداد فعالیت دارد که در این زمینه ویژگی های بسیاری برای بازی درنظر گرفته شده است که میتواند شمارا برای ساعات طولانی سرگرم کند.

دانلود بازی فکری 2048 برای گوشی اندروید

19. Tricky Test 2 بهترین بازی فکری اندروید

19. Tricky Test 2

مشخصات بازی :

 • استودیو سازنده : Orangenose Studio‏
 • امتیاز : 4.7
 • حجم : 63 مگابایت
 • اندروید مورد نیاز : 6.0 و بالاتر
 • رده بندی سنی : مناسب برای تمام سنین

اگر به سوالات انحرافی علاقه دارید این بازی مخصوص شماست. در این بازی شما باید سوالات متنوعی که همه آن‌ها انحرافی هستند را جواب بدهید. سوالاتی که پاسخ آن‌ها برخی اوقات آنقدر دور از ذهن است که بعید است به فکرتان خطور کند. اگر بتوانید 111 سوال را در مدت زمان کمتر از 2 ساعت به پایان برسانید می‌توانید بازی را تمام کنید. بازی سپس به شما عنوان نابغه را می‌دهد!

باید بدانید که کسب امتیاز 4.7 توسط بازی Tricky Test 2™: Genius Brain? از 10 میلیون دانلود بدست آمده است که این مورد کیفیت بالای بازی را برای شما بازگو میکند. بدون شک این بازی از بهترین های استودیو Orangenose Studio‏ است که به نسبت حجم کمی که در اختیار دارد میتواند شمارا برای روز های طولانی سرگرم کند. باید بدانید که این بازی در میان بهترین بازی های معمایی اندروید جزو بهترین ها بوده است. شاید سبک و سیاق این بازی ساده به نظر بیاید زیرا کمتر شناخته شده بوده ولی با تمام این سادگی ها از بهترین های فکری بوده است.

دانلود بازی فکری Tricky Test 2 برای گوشی اندروید

20. Skillz بهترین بازی فکری اندروید

20. Skillz

مشخصات بازی :

 • استودیو سازنده : App Holdings
 • امتیاز : 4.7
 • حجم : 77 مگابایت
 • اندروید مورد نیاز : 5.0 و بالاتر
 • رده بندی سنی : مناسب برای 3 سال به بالا

Skillz یکی از بهترین بازی های فکری اندروید است. در این بازی که کاملا هم رایگان است شما می‌توانید حافظه و ذهنتان را با تمرینات متنوع برنامه تقویت کنید. بازی شامل چندین مینی‌گیم است که هرکدام از آن‌ها به بهبود حافظه شما کمک می‌کنند. مهمترین نقطه قوت این بازی تنوع آن است. این بازی در لیست بهترین بازی های معمایی اندروید جایگاه خوبی را کسب نموده است و ویژگی های خوبی را در اختیار دارد.

بازی آنقدر پازل‌ها و مراحل متنوع دارد که به این زودی‌ها برایتان خسته‌کننده و تکراری نشود. در این بازی اندرویدی باید مسیر های منتهی به خروج را پیدا کنید که بدون شک موانع بسیاری سد راه شما خواهد شد اما با یادگیری روش های درست بازی میتوانید رفته رفته مراحل دشواری که برایتان درنظر گرفته شده است را به پایان برسانید. بازی فکری اسکیلز یک تو در توی چند جانبه با مینی گیم های مختلف بوده که ماهیت جالب آن میتواند شما را در شرایط مختلفی از بازی های فکری قرار دهد. جهت رهایی از مشکلات باید باید تمرکز خود را افزایش دهید زیرا تنها در این حالت است که میتوانید مشکلات را به پایان برسانید.

دانلود بازی فکری Skillz برای گوشی اندروید

21. Fit Brains Trainer بهترین بازی فکری اندروید

21. Fit Brains Trainer بهترین بازی فکری اندروید

Fit Brains Trainer یک روش جدید و مدرن برای تقویت مغز از روش های مختلف بوده است که بدنیست بدانید این بازی شامل بیش از 35 بازی دیگر بوده که در آن با گیم پلی دشواری باید سروکار داشته باشید. جلسات تمرینی این بازی شامل گروه بندی های مختلفی بوده که در این زمینه میتوانید به صورت روزانه به تمرین های خوبی دسترسی داشته باشید. تمرین هایی که شمارا از بیهوده بودن دور نگه خواهد داشت و میتواند آزمایش های جدیدی را برای تقویت ذهن و افزایش تمرکز در اختیار شما قرار دهد که در ادامه میتوانید با سایر ویژگی های بازی آشنا شوید.

یکی از موارد جالب بازی اندروید Fit Brains Trainer وجود ویژگی های مبتنی برهوش عاطفی بوده که امروزه به فناوری EQ معروف است. جنبه جدیدی در میان بازی های فکری در حال شکل گیری است که برپایه آن میتوانید با نقاط قوت خوبی برای سرگرمی مواجه شوید. وجود سیستم دشواری مراحل در ساخت این بازی سبب بوجود آمدن گیم پلی خوبی شده است که در این زمینه میتوانید برای مدت زمان طولانی در بازی حضور داشته باشید و سرگرم چالش های آن شوید. این بازی به دلایلی از گوگل پلی حذف شده اما با یک سرچ ساده میتوانید آنرا دریافت کنید. برای دانلود بازی فکری مرحله ای بزرگسالان باما در ادامه همراه باشید.

22. Cognito بهترین بازی فکری اندروید

22. Cognito بهترین بازی فکری اندروید

Cognito را میتوان شبیه ترین بازی در میان این لیست به پارک ماشین در شرایط مختلف دانست. اگر فکر میکنید این بازی تنها یک شبیه ساز پارکینگ بوده باید بدانید که سخت در اشتباه هستید زیرا شرکت سازنده برای درنظر گیری این بازی برای بزرگسالان از ویژگی های بسیاری استفاده نموده که این مورد سبب بوجود آمدن جذابیت های بیشتر در این بازی شده است. از اصلی ترین دلایل حضور این بازی در لیست بهترین بازی های فکری اندروید را میتوان به خط داستانی و وجود چالش های مربوط به مامور مخفی در راستای انجان مراحل جاسوسی جهانی دانست که این موارد را باید حول محور تست های آموزشی مغز خود به پایان رسانید.

انواع بازی های فکری در گوشی اندروید که بازی Cognito نیز جزو آنها بوده میتواند دلیل خوبی برای سرگرمی باشد. این ژانر شامل مینی گیم های بسیار و منطق کلمات و حتی آمارهای نمایشی مربوط به مهارت شما در پایان دادن به مراحل بازی بوده که در چنین محیطی میتوانید با گیم پلی خوبی سرگرم شوید. طراحی مناسب و چالش های بسیار از اصلی ترین نکاتی بوده که در خصوص این بازی میتوان به آن اشاره داشت. در ادامه میتوانید به لینک دانلود این بازی دسترسی داشته باشید.

سری بازی های فکری به دلیل تعامل ذهن با بازی همیشه مورد توجه کاربران بسیاری از سراسر جهان بوده که بدنیست بدانید امروزه گزینه های بسیار خوبی در این زمینه وجود داشته که میتواند جهت سرگرمی به شما کمک شایانی نماید. بازی Cognito یک محصول فکری و شبیه سازی بوده که باید ماشین مورد نظر بازی را از پارکینگ خارج کنید. شاید مراحل ابتدایی بازی برایتان ساده به نظر بیاید اما باید بدانید با پشت سر گذاشتن مراحل ابتدایی شرایط سخت تر و سخت تر خواهد شد و تا جایی این موضوع ادامه خواهد داشت که شرایط برای شما به معنای واقعی کلمه سخت خواهد شد.

23. Funexpected Math بهترین بازی فکری اندروید

23. Funexpected Math بهترین بازی فکری اندروید

Funexpected Math یک دنیای تعاملی زیبا بوده که از مجموعه بازی های رو به رشد بسیاری که با ریاضی مرتبط هستند برخوردار بوده است. سبک گیم پلی بازی ها به نحوی پیاده سازی شده که میتواند تفکر را از طریق آموزش به شما منتقل نماید. جدا از این بخش مهایت های یادگیری شمارا بطور ویژه ای بهبود میبخشد که در این زمینه میتوانید با چالش و مراحل سرگرم کننده خوبی سروکار داشته باشید. ایده های اساسی ریاضی جدیدی در این بازی بکارگیری شده است که این مورد سبب حضور بازی در لیست های بسیاری شده است. جهت دانلود بازی فکری مرحله ای اندروید در ادامه باما همراه باشید.

Funexpected Math از طریق منطق بازی های بسیار قصد سرگرم نمودن شمارا خواهد داشت. این برنامه شامل مهارت های جدیدی بوده که بطور ویژه میتواند مهارت های ریاضی شمارا تقویت کند. وجود استدلال های مشترک برای شکوفایی خلاقیت و ارائه استدلال های نوین از اصلی ترین ویژگی های این بازی تعاملی بوده که با نصب و راه اندازی آن میتوانید مغز خود را به صورت عاملی پرورش دهید. گیم پلی طولانی و چالش های بسیار از اصلی ترین ویژگی های این بازی بوده است. جهت معرفی بازی فکری اندروید برای بزرگسالان دیگر باما همراه باشید.

دانلود بازی فکری Funexpected Math برای گوشی اندروید

24. CogniFit – Brain Training بهترین بازی فکری اندروید

24. CogniFit - Brain Training بهترین بازی فکری اندروید

CogniFit – Brain Training یک بازی یا بهتر است بگوییم برنامه آموزش مغز است که برای بهبود مهارت های شناختی و هوشیاری ذهنی شما درنظر گرفته شده است. این بازی جذاب در لیست بهترین بازی های معمایی اندروید برای بزرگسالان توانسته رتبه خوبی را کسب کند که در طراحی آن از آموزش های ساختاریافته استفاده شده که آمادگی کلی سلامت روانی شمارا تحت نظارت ویژگی های خوبی قرار خواهد داد که برپایه آن میتوانید برای مدت زمان طولانی سرگرم شوید.

CogniFit – Brain Training بی شک یکی از بهترین بازی های فکری اندروید رایگان برای بزرگترها بوده که در قالب شبیه به بازی های امروزی عرضه شده است. کاربران میتوانند پیشرفت های خود را ردیابی کنند و بینش های موجود در سلامت بازی را در رسد خود قرار د هند. این بازی بر اساس مفاهیم پذیرفته شده از نوروپلاستیسیته و علوم اعصاب شکل گرفته که بطور مستقیم آموزش های مربوط به تقویت حافظه را ارائه میدهد.  در ادامه لیست و جهت دانلود این بازی باما همراه باشید.

دانلود بازی فکری CogniFit – Brain Training برای گوشی آیفون

25. Brain Kids بهترین بازی فکری اندروید

25. Brain Kids بهترین بازی فکری اندروید

Brain Kids یک برنامه سرگرم کننده دیگر برای آموزش مغز برای کودکان 7 سال و بالاتر بوده که از تعداد زیادی بازی های آموزش مغز برخور دار بوده است. سطح بالای آموزش ها به شکلی شبیه سازی شده هم والدین و هم بزرگسالان میتوانند در آن حضور پیدا کنند و این مورد از اصلی ترین دلایل حضور این بازی در لیست بازی فکری بزرگسالان اندروید بوده است. به کمک توسعه مهارت های بسیاری که برای کودکان درنظر گرفته شده است این بازی میتواند شمارا برای مدت زمان خوبی سرگرم کند.

Brain Kids شامل تطبیق پازل ، اتصال های نقطه ای  استدلال های منطقی و ریاضی و محاسبات بوده است که در این زمینه پازل های بسیاری برای سرگرم شما درنظر گرفته شده است. شما عزیزان میتوانید در محیطی بصری و ارزشمند بدنبال یادگیری بازی و تقویت ذهن خود باشید  که در این زمینه نسبت به سطح فکری خود میتوانید به پازل های مختلفی دسترسی داشته باشید. مقاله مربوط به معرفی بهترین بازی های فکری به پایان رسید که پیشنهاد میشود نظر خود را از ما دریغ نکنید.

دانلود بازی فکری Brain Kids برای گوشی آیفون

سوالات متداول

1. آیا بازی های فکری اندروید نیاز به دیتا دارند؟

بسیاری از بازی های فکری گوشی گرافیک ساده‌ای و محیط نه چندان پیچیده‌ای دارند به همین دلیل اکثر آن‌ها دارای دیتا نیستند.

2. بهترین بازی های فکری اندروید مناسب بزرگسالان کدامند؟

هرکدام از این 20 بازی که در این فهرست معرفی کردیم برای بزرگسالان مناسب هستند.

سخن پایانی

مقاله ای تحت عنوان بهترین بازی های معمایی اندروید در اختیار شما عزیزان قرار گرفت که شما میتوانید نظر خودرا نسبت به بهترین بازی های معمایی اندروید باما به اشتراک بگذارید. همچنین میتوانید لیست بازی فکری اندروید مد نظر خودرا در نظرات برای ما ارسال کنید.

بطور کلی در این مقاله سعی کردیم لیستی از بهترین بازی های فکری اندروید را برایتان آماده کنیم تا برای انتخاب بازی های فکری در گوشی مشکلی نداشته باشید. امیدوارم برایتان مفید بوده باشد. اگر شما هم بهترین بازی های اندروید فکری دیگری را می‌شناسید که در جهت رشد و تقویت ذهن است و از آن لذت برده‌اید، حتما در بخش نظرات، ما را از آن مطلع کنید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران17 دیدگاه
avatar
ساحل
.
09 شهریور 1401، 22:22
پاسخ
0
0
من عاشق بازی هستم و به نظرم فقط نه برای سرگرمی که در واقع برای تقویت حافظه و استفاده از قدرت تخیل و درگیر شدن مغز باید بازی کنیم. گاهی از بازی ها خیلی چیزها میشه یاد گرفت. اما خب بعضی بازی ها این طور نیستند. من خیلی بازی آمیرزا رو دوست دارم و واقعا باعث میشه ذهن آدم باز بشه. من واقعا نمیدونم کدوم یکی از بازی های لیست بالا بهترین بازی فکری اندروید 2022 هست اما من بازی ۲۰۴۸ رو خیلی انجام دادم و واقعا رسیدن به انتهای بازی نیاز به فکر و آزمون و خطا داره.
avatar
سایه
.
07 شهریور 1401، 22:53
پاسخ
0
0
باز خوبه وسط این همه بازی های جنگی و تخریب روحی و مسخره😂👌🏽بازی های فکری و خوبم ساختن! اخه الان بخاطر این گوشی ها خیلی کم سراغ کتاب و فعالیت های پر جنب و جوش میریم که این خیلی خطرناکه! واقعا باید نگران شد مدت طولانی استفاده از گوشی فقط برای چرخیدن تو اینستاگرام و تلگرام و .... خیلی خطرناکه و مضره! برای همین حتما باید یه بازی فکری اندروید برای بزرگسالان تو گوشی هامون باشه هر از گاهی بریم سراغش برای تقویت اعصاب و به فعالیت درآوردن فکرمون خیلی خوبه 👌🏽
avatar
ارسلان طالبی
.
08 شهریور 1401، 10:16
پاسخ
0
0
@سایه
اسمارت فون ها زندگی مارو تسخصیر کردن دوست عزیز. هیچ چاره ای هم براش نیست
avatar
امیرحسین
.
05 شهریور 1401، 23:05
پاسخ
0
0
بازی های خیلی خوبی رو معرفی کردین. من همیشه بازی فکری اندروید رو به بازی های اکشن و ریسنگ ترجیح میدم هر چند اون بازی ها هم یک جورایی نمرین ری اکشن سریع محسوب میشن و چالش خاص خودشون رو دارن اما ترجیحم اینه که وقتتم رو روی بازی های فکر بذارم، چون همیشه در یک سطح نیستن و با جلو رفتن هی چالش های سخت و تر و جدی تری جلوی پای بازیکن قرار می گیره. بازی bring it on به نظرم یکی از همین بازی هاست و گول ظاهر سادش رو نخورین که کلی چالشیه.
avatar
ارسلان طالبی
.
06 شهریور 1401، 10:23
پاسخ
0
0
@امیرحسین
خوبی این بازیا اینه که مثلا تو یه اداره گیر کردی تا نوبتت بشه یا اینکه تو مطب نشستی تا نوبتت بشه و میتونی وقتتو پر کنی
avatar
تهمینه
.
05 شهریور 1401، 22:38
پاسخ
0
0
مابیشتر ازاینکه از زندگی استفاده ببریم داریم با گوشیمون زندگی میکنیم تکنولوژی روز به روز پیشرفت میکنه و ماهم نسبت بهش از زندگی و خانواده دورمیشیم البته تاحدودی خوبه اما کلا دوری از تکنولوژی بهترشدن زندگیه.. "بازی فکری جدید بزرگسالان برای گوشی.. اگر تو play storeبگردیم تعداد زیادی بازی فکری پیدامیکنیم بازیه Lumosltyیکی از بهترین بازیه فکریه با این بازی میتونیم ذهن خودمونو ورزش بدیم تا مهارت حل مسئله رو تو ذهنمون تقویت کنیم بازیهای فکری تا ۱۰دقیقه بهترین ورزشه ذهنه..افراد وقتی پا به سن میذارن مغزشون آروم تر میشه و اگر مراقب نباشن به خمودگی و آلزایمر دچارمیشن این بازیها بهترین ورزش فکری خوبیه واسه راکد نموندن ذهن.. "بهترین بازی فکری بازیهایی هست که به نوبه خودش ورزش ذهنه که مخصوص سن و فرد خاصی نیست و این نوع بازی برای لحظه های بیکاری بهترین گزینه اس لیست بالا که بازی فکری موبایل برای تقویت مغز هستو گذاشتین که ازبهترین هاس ممنون بخاطر بهترین بازی
avatar
.
26 مرداد 1401، 19:45
پاسخ
0
0
از بازی فکری جدید بزرگسالان برای گوشی بازی Memorado Brain Training Games خیلی خوبه دقیقا هم مناسب بزرگسالان هست چون واقعا یه سری مرحله هاش خیلی سخته و واقعا نیاز به فکری خیلی زیادی داره تقریبا همه بازی های فکری رو هم داخلش داره اصلا خسته کننده نیست یکم هم به خاطر مرحله های زیاد بازی میدونی به این زودی ها تموم نمیشه از بهترین بازی های فکری گوشی هست
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402