دانلود بهترین بازی های استراتژیک آنلاین و آفلاین اندروید و آیفون

بهترین بازی های استراتژیک اندروید و ای او اس
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بازی های استراتژیک آنلاین و آفلاین از جمله محبوب‌ترین عناوین برای اندروید و آیفون هستند. شاید غیر ممکن باشد که از بین این همه عنوان، یک بازی را به عنوان بهترین بازی استراتژی آنلاین جهان برای گوشی انتخاب کنیم، اما در ادامه فهرستی از بهترین بازی استراتژیک اندروید و آیفون ارائه خواهیم داد.

طراحی یک بازی استراتژیک خوب برای گوشی‌های هوشمند کار دشواری محسوب می‌شود؛ چرا که این پلتفرم‌ها به دلیل طراحی منحصربه‌فرد خود نیازمند بازی‌های منحصربه‌فردی نیز هستند. با این وجود می‌توان گفت عده‌ای از سازندگان بازی‌های ویدیویی از پس این امر برآمده و تعدادی از بهترین بازی های استراتژیک را برای اندروید و iOS ساخته‌اند که برخی از آن‌ها در سراسر جهان طرفداران میلیونی دارند. بر همین اساس بر آن شدیم تا تعدادی از برترین بازی‌های سبک استراتژیک آفلاین و آنلاین را برای اندروید و iOS بررسی کنیم.

فهرست مطالب

بهترین بازی استراتژیک اندروید و IOS آفلاین و آنلاین

اگر از دوست داران بازی استراتژیک افلاین و بازی های استراتژیک آنلاین هستید در ادامه این مقاله باما همراه باشید که قصد داریم گزینه های خوبی را برای شما معرفی نمائیم که بی تردید سبب سرگرمی شما خواهند شد. در لیست بهترین بازی استراتژیک اندروید تاحد ممکن سعی نمودیم به مواردی اشاره داشته باشیم که بتوانیم شمارا با گزینه های خوبی برای سرگرمی معرفی کنیم. اگر احساس میکنید در لیست بهترین بازی استراتژیک اندروید و ایفون بازی خوبی وجود داشته که از قلم افتاده است لطفا آنرا باما به اشتراک بگذارید.

1. Clash Royale بهترین بازی های استراتژیک اندروید

بازی های استراتژیک افلاین / بهترین بازی آنلاین استراتژیک جهان

اولین عنوانی که در لیست بهترین بازی استراتژیک آنلاین گوشی می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم بازی Clash Royale است که از جمله محبوب‌ترین بازی‌ها در ژانر خود محسوب می‌شود. سبک بازی به شکل دقیق‌تر «استراتژیک آنلاین چندنفره همزمان» است. در این بازی برای دسترسی به گزینه‌های بیشتر در مبارزه باید به جمع‌آوری کارت‌ها (Card) از طریق شکست دشمنان خود بپردازید. ویژگی‌های تعبیه ‌شده در بازی Clash Royale بسیار مخاطب‌محور و دسترسی به آن‌ها آسان است. برای موفقیت در بازی Clash Royale باید به شکل مداوم قابلیت‌های خود را ارتقا دهید تا بتوانید به شکلی استراتژیک به طراحی و جایگزین‌کردن نیروهای خود بپردازید.

دانلود بهترین بازی استراتژی آنلاین جهان برای گوشی اندروید Clash Royale

دانلود بازي استراتژيك براي ايفون Clash Royale

2. بازی استراتژیک آنلاین Civilization Revolution 2

بازی های استراتژی افلاین / بازي انلاين براي ايفون

دومین عنوان در لیست بهترین‌های بازی استراتژیک آنلاین که می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم بازی Civilization Revolution 2 است که یکی از موفق‌ترین بازی‌های استراتژیک آنلاین به سبک نوبتی (Turn-based) برای گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود. در این بازی در نقش رهبری افسانه‌ای قرار می‌گیرید که سعی دارد قدرتمندترین امپراطوری دوران خود را تشکیل دهد. در بازی Civilization Revolution 2 باید به وسیله حمله به پایتخت‌های دشمنان خود، جمع‌آوری طلا و تصاحب‌شهرها قدرت تاکتیکی و ذهن استراتژیکی خود را به کار بندید. علاوه بر این‌ها این بازی هر از گاهی توسط سازندگان به‌روزرسانی نیز می‌شود و از نظر جلوه‌های بصری هم در جایگاه خوبی قرار دارد.

دانلود بهترین بازی استراتژی آنلاین جهان برای گوشی Civilization Revolution 2 برای اندروید

دانلود بازي انلاين براي ايفون Civilization Revolution 2 برای iOS

3. بازی استراتژیک برای ایفون Rome: Total War بهترین بازی های استراتژیک اندروید افلاین

دانلود بازی استراتژیک آفلاین / بازی آنلاین استراتژیک

سومین عنوان را در لیست بهترین بازی آنلاین استراتژیک جهان در گوشی به بازی Rome: Total War اختصاص داده‌ایم. بازی Rome: Total War یکی از باکیفیت‌ترین عناوین استراتژیک اندروید و آیفون محسوب می‌شود که با وقایع خود شما را به دوران قبل از میلاد (270 پیش از میلاد) خواهد برد. در ابتدای بازی کنترل خانواده‌ای رومی را به دست خواهید گرفت. بازی Rome: Total War به طور کلی دو گزینه مجزا برای گیم‌پلی دارد: جنگ تاکتیکی به صورت همزمان و کمپین نوبتی استراتژیک. در این بازی باید به وسیله نیروهای خود در مقابل دشمن قرار گرفته و در این راستا استراتژی و تاکتیک خود را برای انجام دادن ماموریت‌های اختصاص داده شده بر روی نقشه به کار گیرید. Rome: Total War را می‌توان بهترین بازی استراتژیک موبایل قلمداد کرد.

دانلود بهترین بازی استراتژی آنلاین جهان برای گوشی Rome: Total War برای اندروید

دانلود بهترین بازی استراتژی آنلاین جهان برای گوشی Rome: Total War برای iOS

4. بازی Hearthstone دانلود بهترین بازی استراتژیک اندروید آفلاین

بازی چهارم در لیست بهترین‌های بازی آنلاین استراتژیک بازی Hearthstone است که حول محور بازی با کارت‌ها طراحی شده و شما را به دنیای فانتزی و منحصربه‌فرد با ویژگی‌های جذاب مختلف فرا می‌خواند. در این بازی باید با رقبای خود به مبارزه پرداخته و جان (Health) آن‌ها را از عدد 30 به صفر برسانید. همچنین برای کسب قدرت و رسیدن به رتبه‌های بهتر باید به جمع‌آوری کارت‌های قدرتمند‌تر بپردازید.

در این بازی برنامه‌ریزی و به کارگیری استراتژی و تاکتیک هنگام رویارویی با دشمنانتان حرف اول را می‌زنند. علاوه بر این‌ها حالت‌های مختلف تک‌نفره نیز در بازی تعبیه شده‌اند و طراحی کلی بازی بسیار جذاب و مخاطب‌محور است. بازی Hearthstone یکی از بهترین بازی‌های آنلاین برای گوشی‌های هوشمند است که آن را می‌توانید در مکان مختلف تجربه کنید.

پیشنهاد می‌کنیم که حتما «تریلر سینماتیک بازی Hearthstone» را مشاهده کنید.

دانلود بازی استراتژیک برای گوشی Hearthstone برای iOS

دانلود بازی استراتژیک برای گوشی Hearthstone برای اندروید

5. بازی Clash of Clans بازی استراتژیک کشور گشایی اندروید

بازی استراتژیک برای ایفون / بازی استراتژیک اندروید

عنوان پنجم لیست بهترین‌های «بازی استراتژیک آنلاین» را به بازی پرطرفدار Clash of Clans اختصاص داده‌ایم که یکی از جذاب‌ترین و پرمخاطب‌ترین بازی‌های استراتژیک آنلاین برای گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود. در این بازی در نقش رهبر دهکده خود قرار گرفته و با ساخت و تقویت نیروهای خود به مقابله با بازیکنان دیگر در سراسر جهان خواهید پرداخت. از جمله راه‌های جمع‌آوری سکه در بازی Clash of Clans مبارزه و پیروزی در نبردها است که در نتیجه آن می‌توانید به تقویت جنبه‌های مختلف دهکده خود و ارتش آن بپردازید. علاوه بر این‌ها می‌توانید عضو کلن‌ (Clan)ها نیز شده و در مبارزه‌های بین کلن‌ها شرکت داشته باشید.

دانلود بهترین بازی استراتژی آنلاین جهان برای گوشی Clash of Clans برای اندروید

دانلود بهترین بازی استراتژی آنلاین جهان برای گوشی Clash of Clans برای iOS

6. بازی XCOM: Enemy Within بازی استراتژیک جنگی افلاین

بازی استراتژیک ایفون / بهترین بازی های استراتژیک اندروید

ششمین بازی لیست بهترین‌های «بازی استراتژیک آنلاین اندروید» بازی XCOM: Enemy Within محسوب می‌شود که یکی از بهترین عناوین در سبک استراتژیک نوبتی (Turn-based) برای گوشی‌های هوشمند است. در بازی XCOM: Enemy Within باید سعی کنید از هجوم بیگانگان به سیاره زمین جلوگیری کنید. به عنوان یک رهبر XCOM در این بازی وظیفه خواهید داشت که به کنترل نیروهای خود در حال ماموریت جهت از بین بردن بیگانگان بپردازید. بازی XCOM: Enemy Within به نوعی نسخه گسترش یافته عنوان XCOM: Enemy Unknown محسوب می‌شود و به آن شماری از قابلیت‌ها، ارتقاها و سلاح‌های گوناگون نیز می‌افزاید. این بازی بدون اغراق حتی پس از 4 سال که از انتشار آن می‌گذرد جزو برترین بازی‌ها در ژانر خود است.

دانلود بهترین بازی استراتژی آنلاین جهان برای گوشی XCOM: Enemy Within برای اندروید

دانلود بازی استراتژیک گوشی XCOM: Enemy Within برای iOS

7. بازی Tropico بهترین بازی های استراتژیک ایفون

بازي استراتژيك براي ايفون / بازی استراتژیک آنلاین

هفتمین عنوان لیست برترین‌های «بازی استراتژیک آنلاین» به بازی Tropico اختصاص دارد که شما را در نقش یک دیکتاتور قرار خواهد داد. دیکتاتوری که تمام یک کشور را در اختیار دارد و هر طور که بخواهد می‌تواند بر آن حکمفرمایی کند. این تجربه‌ای است که صرفا بازی Tropico در اختیار شما قرار خواهد داد: هدایت دقیق شهروندانتان به سوی آینده‌ای که مایل هستید ببینید. در بازی تروپیکو مسئولیت تمام جوانب زندگی و اجتماع در جزیره خود را بر عهده خواهید گرفت و باید منطقه‌تان را با ساخت جاده‌ها و سازه‌های تازه، آموزش شهروندان از طریق مدرسه و پایگاه‌های نظامی و همچنین مدیریت اقتصاد با ساختن مزرعه‌ها و کارخانه‌ها ارتقا دهید. البته در این بین باید جنبه‌های سیاسی را نیز همواره در نظر بگیرید و سعی کنید مردم خود را با افزایش کیفیت زندگی‌شان شاد نگه دارید وگرنه باید با اعتراضات دست‌و‌پنجه نرم کنید.

دانلود بازی استراتژیک گوشی Tropico برای اندروید

دانلود بازی استراتژیک گوشی Tropico برای iOS

8. بازی The Battle of Polytopia بهترین بازی های آفلاین استراتژیک اندروید

بازی استراتژی آفلاین / بازی استراتژیک آفلاین اندروید

بازی هشتمی که در لیست بهترین‌های «بازی استراتژیک آنلاین برای آیفون و اندروید» می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم بازی The Battle of Polytopia است که از جمله عناوین خوب دیگر سبک استراتژیک نوبتی محسوب می‌شود. در این بازی باید از طریق ساختن امپراطوری خود از صفر و ترتیب سربازانتان به رویارویی با قبایل شرور بپردازید. در این بازی هرچه بیشتر به پیروزی برسید امپراطوری‌تان نیز همانقدر گسترش خواهد یافت. بازی Battle of Polytopia از جمله عناوینی است که در آن قبل انجام هر حرکتی باید دوبار فکر کنید چرا که عملکردتان نتایج مختلفی را در بر خواهد داشت.

دانلود بازی استراتژیک آنلاین موبایل The Battle of Polytopia برای اندروید

دانلود بازی استراتژیک آنلاین موبایل The Battle of Polytopia برای iOS

9. بازی The Escapists 2: Pocket Breakout بهترین بازی استراتژیک اندروید

بازی استراتژیک موبایل / بازی آنلاین جنگی استراتژیک

نهمین عنوانی که در لیست بهترین های «بازی استراتژیک آنلاین» می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم بازی The Escapists 2: Pocket Breakout است. این بازی یکی از بهترین، هیجان‌انگیزترین و قابل‌توجه‌ترین بازی‌های استراتژیک اندروید محسوب می‌شود و موضوع اصلی آن حول محور فرار از زندان طراحی شده است. برای این امر می‌توانید به تنهایی و یا با دوستان خود اقدام کنید. همچنین در راستای فرار خود قادر خواهید بود لوازم و ابزار مورد نیاز را خریداری، تعویض و یا مدیریت کنید. البته همواره در نظر داشته باشید که سیستم امنیتی زندان در هر لحظه می‌تواند نقشه شما را بر باد دهد. قابلیت شخصی‌سازی کاراکترها نیز از ویژگی‌های دیگر بازی است که به متنوع شدن آن کمک کرده است.

دانلود بازی استراتژیک آنلاین موبایل The Escapists 2: Pocket Breakout برای اندروید

دانلود بازی استراتژیک آنلاین موبایل The Escapists 2: Pocket Breakout برای iOS

10. بازي استراتژيك ايفون Mafia City

بهترین بازی های استراتژیک آفلاین اندروید / بهترین بازی استراتژیک آنلاین

آخرین عنوان لیست برترین‌های «بازی استراتژیک آنلاین» که می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم بازی Mafia City است که یکی از بهترین بازی‌های استراتژیک موجود در بازار محسوب می‌شود. در بازی شهر مافیا (Mafia City) باید از طریق پرورش قابلیت‌های مورد نیاز و همچنین ساختمان‌های مختلف خود را میان افراد دیگر ثابت کنید. در این وسط رویارویی با دشمنان هم بخش دیگری از بازی است که این امر را باید از طریق جنگجوهای مسلح به تحقق برسانید. هدف نهایی‌تان در بازی Mafia City تبدیل شدن به رئیس مافیا است که آن را به وسیله غلبه بر تک‌تک رقبای خود می‌توانید انجام دهید. جا دارد بگوییم طراحی بصری بازی نیز بسیار زیبا و گیرا است.

دانلود بازی استراتژیک موبایل آنلاین Mafia City برای اندروید

دانلود بازی استراتژیک موبایل آنلاین Mafia City برای iOS

بهترین بازی های استراتژیک آفلاین برای اندروید و iOS

در این بخش به معرفی بهترین بازی های استراتژی افلاین ایفون و اندروید می‌پردازیم. لینک دانلود بازی های استراتژیک مود شده نیز در ادامه آورده شده است.

1. بازی آفلاین استراتژیک برای آیفون Kingdom Rush

بازي استراتژيك ايفون / بازی آفلاین استراتژیک

این عنوان یکی از محبوب ترین و بهترین بازی استراتژیک اندروید افلاین محسوب می‌شود که در آن هدف شما این است که به ساختمان های دشمن حمله کنید. بهترین ویژگی‌هایی که می‌شد برای اندروید و آیفون جمع آوری کرد را می‌توانید در بازی Kingdom Rush بطور رایگان شاهد باشید. در این بازی ، از بازیکن خواسته می شود تا ماموریت های زیادی را که برای بخش تک نفره طراحی شده است ، انجام دهد و با هوش مصنوعی در قالب دشمن رقابت کند. با غلبه بر موانع ، ما به تدریج به سمت مهمترین دشمن خود – حاکم موجودات اهریمنی – حرکت خواهیم کرد. دشمنان ما انواع موجودات تاریک خواهند بود: اورک‌ها ، گوبلین‌ها ، غول ها و بسیاری از موجودات جادویی دیگر.

در هر مکان چندین جاده وجود دارد. در این جاده ها، هیولاها به بازیکن حمله می‌کنند و شما باید با آن‌ها مبارزه کنید. برای این کار، شما باید برج‌های مختلف بسازید و شخصیت‌ها را مدیریت کنید. این برج‌ها می‌توانند ارتش‌هایی از کمانداران، تیربارها، جوخه‌های شوالیه، اتحادیه‌های جادوگران و مواردی از این دست باشند. شخصیت‌ها نیز ویژگی‌های خاص خود را دارند و می‌توانید مهارت‌های آنها را هنگام مبارزه فعال کنید.

بازی افلاین برای ایفون / بهترین بازی های استراتژیک اندروید افلاین

برای عبور از مناطق مختلف، المان‌های استراتژیک زیادی در این بازی استفاده می‌شود. پس از رد کردن هر مرحله به شما جوایز و امتیازاتی داده می‌شود که از این امتیازات باید برای برای ارتقا دادن سلاح‌ها و کاراکترتان استفاده کنید. شاید مرحله اول برایتان آسان به نظر برسد اما با پیشرفت در بازی، مراحل نیز پله پله سخت‌تر می‌شوند. همچنین، این بازی دارای گرافیک با کیفیت بالا، انیمیشن با جزئیات و استایل خاص است. صدا و موسیقی این بازی نیز در سطح بالایی قرار دارد. در بازی Kingdom Rush برای اندروید و آیفون تقریبا هیچ نقصی وجود ندارد که این مسئله برای کسانی که عاشق استراتژی‌های تلفن‌های هوشمند هستند ایده آل خواهد بود.

دانلود بازی استراتژی افلاین Kingdom Rush برای اندروید | آیفون

دانلود نسخه مود شده بازی Kingdom Rush از فارسروید

2. بازی آفلاین استراتژیک برای آیفون Bio Inc

بازی استراتژیک گوشی / بهترین بازی های استراتژیک موبایل

گیم پلی بازی Bio Inc در یک کلام بی نظیر است. برای اینکه تا پایان آن بروید نیاز است تا ده‌ها ساعت زمان برای آن صرف کنید. دوازده مرحله و روش‌های مختلف برای رد کردن آن‌ها باعث می‌شود تا هیچ گیمری با انجام این بازی حوصله‌اش سر نرود. در این بازی، شرایط زیست‌پزشکی بیمار و روند بیماری 100% واقع گرایانه ساخته شده است.

طرح بازی بسیار بدیع و غیرمعمول است. ما عادت کرده‌ایم که پزشکان موظف به معالجه ما هستند. و چه می‌شود اگر یکی از آنها به فکر کشتن بیمار با تمام روش‌های موجود باشد؟ بازیکن در Bio Inc به عنوان “پزشک مرگ” عمل می کند، که با دستکاری در عملکردهای مختلف، باید بیمار را به کام مرگ بکشاند بطوری که هیچ کدام از پزشکان توانایی درمان او را نداشته باشند.

همانطور که گفتیم این بازی دارای 12 مرحله است که برای هر مرحله باید روش‌های متنوع و مختلفی را پیش بگیرید. بیش از صد شرایط بیوشیمیایی مختلف برای بیماران وجود دارد که دامنه وسیع این بازی را نشان می‌دهد. این بازی همچنین به منظور توسعه تفکر منطقی، توجه، سرعت و چابکی ساخته شده است. ایجاد بیماری مهلک خیلی آسان نیست؛ لازم است الگوریتم اقداماتی را که منجر به موفقیت می‌شوند و نه یک شکست دیگر را به خاطر بسپارید. در این بخش، اطمینان، توجه و حافظه خوب به شما کمک خواهد کرد. این بازی دارای گرافیک عالی، محیط کاربر پسند، رابط بصری عالی و موسیقی جذاب است. این بازی یکی از بهترین بازی های استراتژیک آفلاین به شمار می‌رود.

دانلود بازی استراتژیک آفلاین Bio Inc برای اندروید | آیفون

دانلود نسخه مود بازی Bio Inc از سایت فارسروید

3. بازی آفلاین استراتژیک برای آیفون Fire Emblem Heroes

بازی های استراتژیک مود شده / بازی استراتژیک آفلاین

بازی Fire Emblem Heroes به عنوان یکی دیگر از بهترین بازی های استراتژیک موبایل، یک عنوان نقش آفرینی تاکتیکی است که برای اولین بار توسط کمپانی نینتندو برای کنسول‌ها ساخته شده بود و حالا برای گوشی های هوشمند نیز منتشر شده است. پیشنهاد میشود نظر خود را در خصوص بازی استراتژیک افلاین باما در میان بگذارید.

با شروع بازی، گیمرها با گروه خاصی از قهرمانان آشنا می‌شوند که با آنها به ماجراجویی خواهید پرداخت. هر جنگجو دارای توانایی های منحصر به فرد و قدرت باور نکردنی است. آنها سلاح و مهارت خاصی دارند و علاوه بر این، هر یک از جنگجویان تاریخچه مبدا خود را دارند. وقتی بازی می‌کنید می توانید از نزدیک کاراکترهای اصلی را بشناسید. با پیشرفت در بازی، قهرمانان دیگری را ملاقات خواهید کرد که ممکن است در آینده با شما همراه شوند. برای برنده شدن و کسب درآمد سعی کنید در مبارزات جدی شرکت کنید. استراتژی خود را توسعه دهید. همیشه چیزی برای جنگیدن وجود دارد؛ پس به دنبال رهبر مخالفان بگردید.

این بازی شامل مکان‌های مختلفی است که می‌توانید با استفاده از یک نقشه جهانی به آن‌جا بروید. در بازی می‌توانید با کاراکترهای مختلف صحبت کرده و از آن‌ها اطلاعات دریافت کنید. این کاراکترها نیز در عوض برای شما ماموریت‌هایی سراغ دارند که با انجام آن می‌توانید پول بدست آورید. در بعضی قسمت‌ها نیز می‌توانید تعداد محدودی سرباز داشته باشید. این عنوان یکی از بهترین بازی های افلاین ایفون و اندروید به حساب می‌آید. اگر بدنبال بازی استراتژیک افلاین هستید در ادامه این مطلب باما همراه باشید.

دانلود بازی استراتژیک افلاین Fire Emblem Heroes برای اندروید | آیفون

4. بازی استراتژیک اندروید آفلاین Total Domination – Reborn

بهترین بازی استراتژی آنلاین جهان برای گوشی / بهترین بازی استراتژیک اندروید افلاین

جهان پسا آخر زمانی این بار با بازی استراتژیک حماسی Total Domination – Reborn به عنوان یکی از بازی های استراتژیک آفلاین گوشی در دسترس شما است. داستان بازی در آینده اتفاق می‌افتد؛ جایی که بر روی زمین های جنگی باید پایگاه خود را بنا کنید، آن را به اسلحه‌های فوق مدرن مجهز کنید و استحکامات را برای جنگ‌های آینده بالا ببرید. برای جنگ‌های زیاد و پشت سر هم آماده باشید، زیرا برای زنده ماندن در این دنیا باید بجنگید، منابع غنی را با یک حمله بدست آورید، زمین را از دست رقبای بالقوه خود آزاد کنید و اجازه ندهید که بتوانند خود را توسعه دهند. گزینه های پیشنهادی خود که در لیست بازی استراتژیک افلاین وجود ندارد را باما در میان بگذارید.

پس از سال‌ها تلاش برای بقا پس از جنگ فضایی و تلاش برای زندگی در میان بقایای زباله‌های هسته‌ای، بشریت اکنون در برابر خطری به مراتب بزرگ‌تر قرار گرفته که دارد نسل انسان‌ها را به انقراض می‌کشاند. این خطر چیزی نیست جز هوش مصنوعی که تصمیم گرفته تا انسان‌ها را بطور کامل از هستی محو کند. بر این اساس، شما باید برخی از اصول و قواعد جنگی پیش از این قضایا را دوباره بازنگری کنید، زیرا به محض متحد شدن، می‌توانید حتی با نیروهای نابرابر نیز در این جنگ پیروز شوید. Total Domination – Reborn یکی از بهترین بازی های استراتژیک موبایل به حساب می‌آید.

بازی های استراتژیک آنلاین اندروید Total Domination – Reborn

بازی های استراتژیک آنلاین آیفون Total Domination – Reborn

5. بازی آفلاین استراتژیک برای آیفون Defense Zone 3

بازی های استراتژیک هک شده اندروید / بازی استراتژی افلاین

بازی Defense Zone 3 HD دنباله‌ای برای اکشن-استراتژی معروف با همین نام است که در لیست بهترین بازی های استراتژیک اندروید افلاین قرار می‌گیرد. توسعه دهندگان چیزهای جدید زیادی به این بازی اضافه کرده‌اند؛ سلاح‌ها بسیار بزرگتر و بهتر شده‌اند ، چشم انداز در حال حاضر متنوع‌ترین است و تعداد زیادی از ویژگی های جالب دیگر که در بازی منتظر شما هستند تا تجربه کنید. در حال حاضر این بازی جذاب‌تر، خفن‌تر و پویاتر شده است.

داستان کلی این بازی بدون تغییر باقی مانده است؛ شما باید از طریق میان ارتش عظیمی از دشمنان مسلح عبور کنید و دفاع آن‌ها را بشکنید. دشمن قویتر و شرورتر شده است. بنابراین لازم است که بسیار خوب تلاش کرده و برای رسیدن به هدف سرمایه‌گذاری کنید. در ادامه مقاله بازی استراتژیک افلاین باما همراه باشید و مواردی که به نظر شما خوب است و در لیست بازی استراتژیک افلاین قرار ندارند را برای ما ارسال کنید.

برای بازیکنان باتجربه و همچنین برای مبتدیان، فرم جدیدی از درجه سختی به بازی اضافه شده است که به لطف آن، اکنون همه می‌توانند از بازی لذت ببرند. بازیکنان تازه‌وارد می‌توانند همان اول به تمرین بپردازند تا با تجربه بیشتر به سراغ مراحل اصلی بروند. بازیکنان با تجربه نیز می‌توانند با سخت‌ترین درجه‌های سختی در بازی رو به رو شوند که در این مدل جنگ‌ها، همه‌چیز به واکنش لحظه‌ای شما وابسته خواهد بود. اگر به دنبال یکی از بهترین بازی های استراتژیک موبایل با مراحل متنوع هستید ، قطعاً باید این بازی آفلاین استراتژیک برای آیفون و اندروید را دانلود کنید. لینک بازی های استراتژی مود شده نیز در ادامه قرار داده شده است.

دانلود بازی استراتژیک افلاین Defense Zone 3 HD برای اندروید | آیفون

دانلود نسخه مود شده بازی Defense Zone 3 HD از سایت فارسروید

6. بازی آفلاین استراتژیک برای آیفون Game Dev Tycoon

بهترین بازی استراتژی آنلاین جهان برای گوشی / دانلود بازی استراتژیک اندروید آفلاین

می‌توان به جرات گفت که اکثر بازی های استراتژیک موجود در این لیست از بازی Game Dev Tycoon کپی و الگو برداری کرده‌اند. این بازی اولین بار در سال 2012 برای رایانه‌های شخصی منتشر شده بود. Game Dev Tycoon یک سبک خاص است و این بازی نیز بهترین ورژن در این سبک را به شما ارائه می‌دهد.

شما در بازی Game Dev Tycoon که یکی دیگر از بهترین بازی های استراتژیک موبایل است، از پایه شروع می‌کنید. داستان بازی در دهه 1980 میلادی روایت می‌شود و شما نیز نقش یک سازنده بازی را دارید که باید با پیشرفت در مسیر خود، یکی از بهترین بازی‌های پرفروش سال را طراحی کنید و توسعه دهید، بودجه خود را برای تولید بازی‌های جدید بالانس نگه دارید و بطور کلی سعی کنید در کار خود موفق شوید. شما کارمندانی دارید که نیاز به توجه و حقوق دارند، اداره کوچک و نقلی‌ای دارید که باید مدیریت کنید، وظایفی دارید که روزانه باید آن‌ها را انجام دهید و کلی کار‌های بامزه و جذاب دیگر که همگی در بازی Game Dev Tycoon جمع آوری شده‌اند.

دانلود بازی استراتژیک موبایل آفلاین Game Dev Tycoon برای اندروید | iOS

7. بازی استراتژیک اندروید آفلاین Hitman GO

دانلود بازی های استراتژی هک شده / بهترین بازی های افلاین ایفون

تعجب کردید؟ مجموعه بازی های Hitman تماماً نیاز به استراتژیک ماهرانه برای رد کردن مراحل دارند! اما بازی Hitman GO کمی بیشتر و به طور تخصصی وارد سبک استراتژیک می‌شود.

به عنوان یکی دیگر از بهترین بازی های استراتژیک موبایل، معماها و پازل‌های موجود در بازی Hitman GO کاملا ماهرانه طراحی شده و قدرت و خلاقیت شما را به چالش می‌کشد. سیستم بازی بصورت نوبتی است و شما باید سعی کنید از بین محافظان عبور کنید تا هدف خود را به قتل برسانید یا اینکه از محیط محافظت شده بدون شناسایی شدن فرار کنید. این بازی امتیاز 4.6 را از بین 93 هزار رای دهنده دریافت کرد. از لینک زیر می‌توانید به دانلود بازی های استراتژیک هک شده این نسخه نیز بپردازید.

دانلود بازی استراتژیک افلاین Hitman GO برای اندروید | iOS

دانلود نسخه مود بازی Hitman GO از فارسروید

8. بازی های استراتژیک آنلاین برای آیفون Plague Inc.

بهترین بازی استراتژی آنلاین جهان برای گوشی / بازی استراتژیک اندروید آفلاین

در سال‌های 2000 بازی جذاب و فوق العاده‌ای منتشر شد به نام Pandemic که در آن وظیفه داشتید جهان را از انتشار ویروس‌های همه‌گیر نجات دهید. حالا اگر قضیه را برعکس کنیم چه اتفاقی می‌افتد؟ به عنوان یکی دیگر از بهترین بازی های استراتژیک موبایل، در بازی Plague Inc. بجای تمرکز روی درمان، تمرکز بر روی انتشار آن است! این بازی توسط سازندگان با فیلم “شیوع” (Contagion) مقایسه می‌شد و حتی اعلام کردند که برای ساخت آن از بازی Pandemic 2 که در سال 2008 منتشر شد نیز الهام گرفتند.

در هنگام شروع بازی، شما باید انتخاب کنید که چه مدل بیماری‌ای را می‌خواهید همه‌گیر کنید. در هنگام شروع، باید کار خود را با بیماری‌های بر پایه باکتری آغاز کنید که عامیانه‌ترین نوع بیماری در بازی است. همانطور که در بازی پیش می‌روید، می‌توانید انواع طاعون‌ها را آزاد کنید؛ مخصوصا بیماری‌هایی که بر پایه قارچ هستند، زیرا با کمک این بیماری‌ها می‌توانید ویروس را تا مسافت‌های طولانی نیز بدون کم شدن تاثیر آن گسترش دهید. همچنین می‌توانید انگل، نانو ویروس و بیماری‌هایی که با آن سلاح‌های Bio Weapon می‌سازند را نیز آزاد کنید. این بازی با 3 میلیون رای، امتیاز 4.3 را در پلی استور دریافت کرده است.

دانلود بازی استراتژیک گوشی آفلاین Plague Inc. برای اندروید | iOS

9. بازی های استراتژیک آنلاین Age of Civilizations برترین بازی های استراتژیک موبایل

بهترین بازی استراتژی آنلاین جهان برای گوشی / دانلود بازی استراتژیک افلاین

با اینکه بازی‌هایی مثل XCOM تمام بودجه خود را صرف بالا بردن کیفیت‌های بصری و گرافیک بازی کرده‌اند تا بازی آن‌ها شبیه به نسخه کنسول باشد (که درمورد بازی XCOM این قضیه کاملا صدق می‌کند)، بازی‌های استراتژیک زیادی وجود دارند که بخاطر گرافیک بالا باتری گوشی را خالی نمی‌کنند! بازی Age of Civilizations یکی دیگر از بهترین بازی های استراتژیک موبایل است که می‌تواند مخاطبین خود را ساعت‌ها سرگرم کند. روند بازی بدین صورت است که شما کنترل چند کشور را بر عهده دارید و با پیشرفت کردن در مراحل و مبارزه با سایر کشورها، کنترل دنیا را بدست آورید.

دانلود بازی استراتژیک گوشی آفلاین Age of Civilizations برای اندروید | iOS

دانلود نسخه سبک اندروید Age of Civilizations برای گوشی‌هایی که سخت افزار ضعیف تری دارند

10. بازی آفلاین استراتژیک برای آیفون ICE – Minimalistic Strategy

بهترین بازی استراتژی آنلاین جهان برای گوشی / بازی استراتژیک افلاین

به دلیل سخت بودن ژانر استراتژیک، خیلی کم بیش می‌آید که افراد جدید جرات امتحان کردن این سبک را به خود بدهند؛ زیرا انجام این بازی‌ها نیاز به داریت، صبر و حوصله بالاست. حالا در چنین محیطی، بازی‌ای مثل Ice نقش مهمی را می‌تواند ایفا کند؛ زیرا مانند سایر بازی‌ها سخت و غیرممکن نیست، اما قطعا اعتیاد آور است! شاید برایتان جالب باشد که بدانید این بازی ظرف مدت یک هفته ساخته شده و از آن زمان تا به امروز با وجود آپدیت‌ها، ساختار اصلی آن دست نخورده باقی مانده است.

دانلود بازی استراتژیک موبایل آفلاین ICE – Minimalistic Strategy برای اندروید | iOS

11. بازی Alien Creeps – Tower Defense بازی های استراتژیک آنلاین

بازی Alien Creeps - Tower Defense بازی های استراتژیک آنلاین

Alien Creeps – Tower Defense بی تردید یکی از بهترین بازی های آنلاین برای اندروید بوده است که توسط استودیو Outplay Entertainment Ltd‏ طراحی و تا کنون بیش از 10 میلیون بار دانلود شده است که بدلیل گیم پلی هیجان انگیز و اعتیادآوری که در اختیار داشته با محدودیت سنی 12+ عرضه شده است. سبک و گیم پلی این بازی در زمینه برج دفاعی جریان داشته است که باید از تمام دارایی های خود در برابر حملات سنگین دشمنان محافظت کنید.

در این زمینه میتوانید از قهرمانان و نیروهای کمکی استفاده کنید زیرا رماندهی دشمنانی که در مقابل شما قرار گرفته اند از سطح و هوش بالایی برخوردار بوده که این مورد میتواند مشکلات بسیاری رابرای شما به همراه داشته باشد. راهی جی پیروز شدن در این بازی ندارید که در این زمینه میتوانید نیروهای تحت امر خود را ارتقاء دهید و یا برج های دفاعی که در اختیار دارید را تقویت کنید تا مسیر منتهی به قلعه اصلی شما با موانع بسیاری همراه باشد.  در ادامه مقاله مربوط به معرفی بازی های استراتژی باما همراه باشید که به گزینه های خوب دیگری نیز اشاره شده است.

دانلود بازی Alien Creeps – Tower Defense برای اندروید

12. بازی World War 2: Strategy Games بهترین بازی استراتژیک اندروید

12. بازی World War 2: Strategy Games بازی های استراتژیک اندروید

در دنیای بازی های استراتژیک اندروید بدنیست بدانید مواردی وجود داشته که بی تردید میتوانند شمارا برای مدت زمان طولانی سرگرم کنند. یکی از بازی های محبوب این زمینه جنگ جهانی دوم یا World War 2: Strategy Games نام داشته است که باید در نبرد های سنگینی که برایتان درنظر گرفته شده است حضور پیدا کنید و دشمنان خود را یکی پس از دیگری از میان بردارید. طراحی این بازی در سطح بسیار خوبی قرار داشته است که میتوانید شاهد گرافیکی دیدنی به صورت فول اچ دی باشید.

صداگذاری هیجان انگیز که با افکت های بسیاری همراه است بی تردید روی گیم پلی تاثیر خوبی خواهد داشت که در این زمینه میتوانید برای مدت زمان طولانی در بازی World War 2: Strategy Games حضور داشته باشید و سرگرم آن شوید. استودیو سازنده بازی Joynow Studio‏ نام داشته است که بدنیست بدانید این گیم در گوگل پلی بیش از 1 میلیون بار دانلود شده است و امتیاز 4.5 را کسب نموده است. اگر بدنبال بازی خوب دیگری هستید پیشنهاد میشود باما همراه باشید که در ادامه بازی خوبی معرفی شده است. همچنین پیشنهاد میشود نظر خود را در مورد این مقاله باما در میان بگذارید.

دانلود بازی World War 2: Strategy Games برای اندروید

13. بازی Lords Mobile: Tower Defense بازی های استراتژیک آنلاین

13. بازی Lords Mobile: Tower Defense بازی های استراتژیک آنلاین

اگر از دوست داران بازی های استراتژیک آنلاین هستید بدنیست بدانید که بازی Lords Mobile: Tower Defense یک محصول قدیمی و کاملا شناخته شده در این زمینه بوده است که به نسبت ویژگی های بالای خود توانسته گیمرهای بسیاری را از سراسر جهان به سمت خودش جذب نماید. در این خصوص شما با راه اندازی قلمرو خود میتوانید بدنبال غارت دشمنان و رقبایی باشید که اگر به شما حمله کنند هیچ رحمی نخواهند داشت. برای شکست دشمنان در مواقعی که آفلاین هستید پیشنهاد میشود از تقویت نیروهای دفاعی شروع به کار کنید زیرا این موارد از قلمرو شما در برابر حملات محافظت خواهند نمود.

بازی Lords Mobile: Tower Defense مملو از نیروهای اموزشی بوده که با استخدام آنها میتوانید به قلمروهای دیگر لشکر کشی کنید و با شکست دادن دشمنان خود تمام منابعی که در اختیار دارند را به غارت ببرید. لازم به ذکر است بدانید که این بازی بیش از 100 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده که یکی از محبوب ترین بازی های استراتژی در سراسر دنیا بشمار میرود. وجود ماموریت و چالش های روزانه سبب خواهد شد تا با انجام آنها بتوانید پاداش هایی که بازی برایتان درنظر گرفته است را جمع آوری کنید که از این طریق میتوانید ارتقاء نیرو وساختمان های خود را با سرعت بالاتری در پیش بگیرید. شرکت سازنده این بازی IGG بوده است که پیشنهاد میشود آنرا از دست ندهید.

دانلود بازی Lords Mobile: Tower Defense برای اندروید

14. بازی Age of Z بهترین بازی های استراتژیک اندروید افلاین

14. بازی Age of Z بهترین بازی های استراتژیک اندروید افلاین

بازی عصر زامبی ها یک گزینه خوش ساخت با گیم پلی جذاب و رقابتی بوده که شامل نبردهای پرتنش بسیاری بوده است. استودیو سازنده این شرکت Camel Games نام داشته که این بازی محبوب خود را به صورت رایگان عرضه نموده است. در طول رویدادهای این بازی باید به دنبال نابودسازی اشخاص و دشمنانی باشید که دست کم گرفتن آنها سبب کشته شدن خودتان خواهد شد.

در این بازی شما یکی از جوامع موجود در بازی هستید که باید قلمرو کوچک و ضعیف خود را به یک شهر قدرتمند با ارتشی بزرگ تبدیل کنید و در برابر زامبی های ترسناک و عظیم الجثه که به سمت شما در حال حرکت هستند ایستادگی کنید. بی شک حضور در این بازی می‌تواند شما را برای مدت زمان طولانی سرگرم نماید که امکان اجرای آن به صورت آنلاین نیز وجود داشته است.

امکان ارتقا نیرو و ساختمان های موجود در شهر خود امکان پذیر بوده است که با خرید ماشین آلات جنگی می توانید سد قوی تری در مقابل زامبی ها ایجاد کنید. دقت داشته باشید که در این بازی هیچ جای ریسک وجود نداشته است که اگر دشمنان را دست کم نگیرید تمام منابع و نیروهای انسانی خود را از دست خواهید داد.

دانلود بازی Age of Z برای اندروید

دانلود بازی Age of Z برای آیفون

15. بازی Blaze of Battle بازی های استراتژیک آفلاین موبایل

15. بازی Blaze of Battle بازی های استراتژیک آفلاین موبایل

یکی دیگر از بازی های بتل آنلاین جذاب و فانتزی که می تواند گزینه خوبی برای سرگرمی باشد بازی شعله نبرد بوده که این بازی توانست انقلاب جدیدی را در میان بازی های استراتژی برپا کند. الهام گیری از بازی کلش آف کلنز سبب شده تا دوست داران این بازی به سمت این بازی محبوب روی آورد که در آن نبرد های بسیاری در انتظار شما بوده است.

در این بازی جذاب می توانید به گروه و کلن های مختلفی بپیوندید و با انحصاری نمودن آن به دنبال جمع آوری دوستان خود در بازی باشید. ساخت و ساز و پیشروی به سمت یک شهر پیشرفته و قدرتمند یکی از اصلی ترین اهداف شما بوده که در این میان موانع دشوار بسیاری سد راه شما خواهد شد که با ارتقاء نیروها و ساختمان ها میتوانید رفته‌رفته موانع پیش رو را بردارید.

دقت داشته باشید که این بازی به طور آنلاین قابل اجرا بوده و امکان حضور در بازی به صورت آفلاین وجود نداشته است. نبرد های مهیج و پر تنش این بازی می‌تواند گزینه خوبی برای مدت زمان طولانی باشد که بد نیست بدانید این بازی محبوب در مدت زمان اندک در گوگل پلی توانست بیش از یک میلیون بار دانلود شود و امتیاز خوبی را کسب نماید در ادامه لینک دانلود بازی برای شما در دسترس خواهد بود.

دانلود بازی Blaze of Battle برای اندروید

دانلود بازی Blaze of Battle برای آیفون

16. بازی Family Island بازی استراتژیک اندروید آنلاین

16. بازی Family Island بازی استراتژیک اندروید آنلاین

این بازی محبوب که به بازی جزیره خانوادگی نیز معروف است یکی از قدیمی ترین بازی های محبوب و شناخته شده سبک استراتژیک بوده که به صورت رایگان در سبک بازی های تفننی و کژوال انتشار یافته است. همانطور که پیش‌بینی نموده اید هدف اصلی شما در این بازی پرورش و گسترش زمینه‌ای بوده که در اختیار داشته اید.

هر یک از اعضای خانواده نقشی از انسان های اولیه عصر حجر را ایفا می‌کنند که برای راحت تر نمودن زندگی خود باید اقلام جدیدی را بسازند و یا روی بخشی از موضوعات کشاورزی متمرکز باشند. با ساخت و ساز بخش های اولیه بازی می توانید به دنبال کسب و کار و درآمد زایی باشید که با آن جمع آوری هزینه‌های خود می توانید بخش هایی که در اختیار دارید را به روز رسانی نمایید و آن ها را به نوعی ارتقا دهید.

طراحی گرافیکی کاملاً زیبا یکی از نکات مهم بازی جزیره خانوادگی بوده است که این مورد در میان بازی های گرافیکی سال توانسته جایگاه خوبی را کسب نماید. دقت داشته باشید که برای حضور در این بازی باید به اینترنت متصل باشید و برای اجرای بدون مشکل بازی پیشنهاد می شود که آی پی خود را تغییر دهید. در ادامه می توانید جدیدترین نسخه بازی را برای اندروید و آیفون دریافت کنید.

دانلود بازی Family Island برای اندروید

دانلود بازی Family Island برای آیفون

17. بازی Rise of Empire بهترین بازی استراتژیک اندروید

17. بازی Rise of Empire بازی استراتژیک کشور گشایی اندروید

گیمر های بسیاری منتظر شنیدن نام ظهور امپراتوری بودند که این بازی یکی از سرگرم کننده ترین بازی های استراتژیک با اجرای آنلاین بوده که توانسته حمایت گیمرهای بسیاری را در گوگل پلی کسب نماید. داستان بازی در مورد سرزمینی بوده که توسط نیروهای بیگانه و مهاجمین مورد حمله قرار گرفته است. شما در نقش رهبری جدید باید به دنبال بهبود وضعیت کنونی امپراطوری باشید و تمام ویرانی هایی که در سطح سرزمین دیده می‌شود را شکوفا کنید.

در این زمینه نیرو های بسیاری برای شما در نظر گرفته شده است که با استخدام آنها و تشکیل دادن ارتش قدرتمند می توانید امنیت امپراطوری خود را به نوعی تامین کنید. دقت داشته باشید که در این بازی گیمر های دیگری نیز حضور داشته اند که با حمله به آنها می توانید منابع جمع‌آوری شده آنها را به نفع خود تسخیر کنید. البته در این میان آنها نیز توان حمله به شما را خواهند داشت که پیشنهاد می شود روی مواضع دفاعی خود تمرکز بیشتری داشته باشید. امروزه این بازی یکی از بهترین بازی های استراتژیک با اجرای آنلاین تبدیل شده که در ادامه لینک های دانلود آن برای شما در نظر گرفته شده است.

دانلود بازی Rise of Empire برای اندروید

دانلود بازی Rise of Empire برای آیفون

 

18. The Banner Saga

The Banner Saga

The Banner Saga عنوان یک بازی استراتژی نوبتی بوده که میزبان مزیت های بسیاری از سوی سازنده بوده است. در گیم پلی بازی شما نقش یک رهبری را خواهید داشت که باید تمام توان خود را برای نجات مردمانش جمع کند. امروزه شما را به عنوان یک ستون مستحکم برای سرزمینی که رهبر آن هستید میدانند که با هدایت درست مردم خود توانسته اید آنها را به شکوه بالایی برسانید. منابع بسیاری در بازی The Banner Saga وجود داشته که با مدیریت صحیح آنها میتوانید عامل رشد را ایفا کنید. تصمیمات شما در طول بازی تاثیرگذار بوده که از این طریق میتوانید در نبردهای تاکتیکی مختلف حضور پیدا کنید. بهترین سلاح شما در برابر دشمنان تاکتیک های نظامی درست بوده است که اگر بتوانید به درستی این موضوع را ایفا کنید قطعا شاهد روند خوبی خواهید بود.

از اصلی ترین ویژگی های بازی The Banner Saga میتوان به موقعیت های هیجان انگیز و حساس در کنار داستان چشمگیر و پویا ، صدای عالی و دلپذیر ف طراحی دیدنی و ده ها ویژگی دیگر اشاره داشت. هریک از شخصیت های فعال در بازی The Banner Saga میزبان قدرت های خوبی هستند که با قدرت آنها میتوانید دشمنان خود را به کام مرگ بکشانید و آنها را شکست دهید. دقت داشته باشید که طراحی بازی شبیه به گزینه های انیمه ای بوده که این موضوع روی افزایش جذابیت های بازی تاثیرگذار بوده است. در ادامه به لینک دانلود بازی دسترسی خواهید داشت که پیشنهاد میشود نظر خود نسبت به بهترین بازی های استراتژیک اندروید را بیان کنید.

دانلود بازی The Banner Saga برای اندروید

سوالات متداول

بهترین بازی استراتژیک اندروید کدام است؟

در این زمینه لیستی از بازی های آفلاین و آنلاین در اختیار شما قرار گرفته است که پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

بهترین بازی های استراتژیک آیفون (ios) کدامند؟

برای شناسایی بازی های برتر آیفون باید لیستی که در اختیارتان قرار گرفته است را بررسی کنید زیرا در این زمینه گزینه های بسیاری معرفی شده است.

سخن آخر

بطور کلی در این مطلب سعی کردیم تا لیستی از بازی استراتژیک افلاین و آنلاین را برای اندروید و iOS را مورد بررسی قرار دهیم. می‌توان گفت تمامی بازی‌های گفته شده جزو محبوب‌ترین بازی های استراتژیک گوشی های هوشمند محسوب می‌شوند؛ از Clash of Clans گرفته تا XCOM و Age of Civilizations که هر یک طرفداران مخصوص خود را دارند. شاید بتوان گفت یکی از عوامل مهمی که در ساخت بهترین بازی های استراتژیک موبایل دخیل است، توجه به بهینه کردن بازی برای این پلتفرم‌ها است؛ چرا که گوشی‌های هوشمند به دلیل صفحه نمایش کوچک‌تر خود نسبت به کنسول‌ها و کامپیوتر نیازمند دقت بیشتری در طراحی و مخصوصا در بخش بازی‌های استراتژیک هستند. امیدواریم اگر به ژانر استراتژیک علاقه‌مند باشید با تجربه بازی‌های گفته شده بر روی گوشی هوشمند خود نهایت لذت را ببرید.

نظر شما در مورد لیست بهترین بازی های استراتژیک موبایل چیست؟ جای کدام بازی در این فهرست خالی است؟ نظرات خود را با ما از طریق بخش کامنت‌ها در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران3 دیدگاه
avatar
sydkio
.
10 آبان 1402، 08:29
پاسخ
0
0
اکثر بازی ها رو نمیشه نصب کرد. یا تو ایران ساپورت نمیشه یا نسخه قدیمی اندروید تر میخواد
avatar
Jalil
.
20 شهریور 1399، 04:25
پاسخ
0
2
سلام می تونید بازی های آفلاین بیشتری معرفی کنیدالبته باید جذاب باشه ممنون از سایت خوبتون
avatar
بابک
.
29 آبان 1398، 01:13
پاسخ
0
2
اون عکس بالایی اول شروع مقالتون قبل از عکسکلش رویال مال کدوم بازیه ؟
avatar
مهدی ایمانی
.
06 آذر 1398، 11:19
پاسخ
1
1
@بابک
برای بازی Tribal Wars هست دوست عزیز
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402