نگاهی بر زندگینامه محسن تنابنده از شروع بازیگری تا موفقیت ها

بیوگرافی محسن تنابنده / زندگینامه محسن تنابنده
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

محسن تنابنده یکی از بااستعدادترین بازیگران ایرانی است که هم در زمینه ایفای نقش‌های کمدی و هم نقش‌های جدی تبحر دارد. در این مقاله با بیوگرافی این هنرپیشه همراه شما خواهیم بود.

محسن تنابنده بازیگر، فیلمنامه‌نویس و کارگردان اهل ایران در سال 1354 به دنیا آمد. این هنرپیشه در سال 1374 فعالیت هنری خود را شروع کرد و پس از چند سال حضور در تئاتر، سال 1382 با فیلم دانه‌های ریز برف وارد سینما شد. او تا کنون برای دو فیلم سنگ اول و هفت دقیقه تا پائیز برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد شده و همچنین برای فیلم استشهادی برای خدا توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را دریافت کند. علاوه بر آن، محسن تنابنده در جشنواره‌های ونیز و بلگراد صاحب جایزه شده است. این بازیگر بیشتر به واسطه ایفای نقش نقی معمولی در سری فیلم‌های پایتخت به شهرت رسیده و از کارهای معروف دیگر او باید به فیلم‌های عنکبوت، سه کام حبس، جنگ جهانی سوم و سریال رهایم کن یاد کنیم. در ادامه مقاله پیش‌رو پلازا با بیوگرافی محسن تنابنده همراه شما هستیم.

فهرست مطالب:

اطلاعات شخصی محسن تنابنده

 • نام و نام خانوادگی: محسن تنابنده
 • تاریخ تولد: 26 فروردین 1394
 • محل تولد: تهران
 • سن محسن تنابنده: 48 سال
 • قد محسن تنابنده: 173 سانتی متر
 • وضعیت تاهل: متاهل (ازدواج با روشنگ گلپا از سال 1394 تا کنون)
 • صفحه اینستاگرام آقای تنابنده: mohsen.tanabandeh@

بیوگرافی محسن تنابنده

در ادامه می‌توانید بیوگرافی این هنرمند محبوب ایران را از زمان تولد تا ازدواج و اطلاعاتی درباره فرزندان مطالعه بفرمایید.

اوایل زندگی

زندگینامه محسن تنابنده / اصالت محسن تنابنده

محسن تنابنده متولد 26 فروردین سال 1354 است. او در تهران متولد شد، ولی اگر کنجکاو هستید بدانید اصالت محسن تنابنده کجاست؟ باید بگوییم خانواده این بازیگر اصالتا اهل دامغان هستند. او در خانواده‌ای پر جمعیت به دنیا آمد و غیر از خودش سه برادر و سه خواهر دارد. پس از تولد او، پدرش به پیکانشهر منتقل می‌شود و به این ترتیب محسن تنابنده و خانواده‌اش برای مدتی به پیکانشهر می‌روند. سپس این خانواده به اسلامشهر می‌روند و بدین ترتیب محسن تنابنده مقاطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان خود را در این شهر پشت سر می‌گذارد. او در سال 74 در حالی که تنها بیست سال داشت و هنوز به دانشگاه نرفته بود، اولین تئاتر خود را به نام بارعام و بعد از آن نمایشی به نام جریان عصبی که هر دو نوشته حسن وارسته بودند را به روی صحنه برد. سپس با پذیرفته شدن در رشته تئاتر دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی به طور رسمی حرفه خود را آغاز کرد.

زندگی شخصی محسن تنابنده

همسر اول محسن تنابنده / اختلاف سنی محسن تنابنده و همسرش

درباره بیوگرافی محسن تنابنده و همسرش باید بگوییم که محسن تنابنده تا سن 40 سالگی مجرد بود. او در 23 بهمن سال 1394 با همسر خود روشنک گلپا ازدواج کرد. خانم روشنک گلپا همسر محسن تنابنده هستند و هیچگونه سابقه بازیگری ای ندارند. اختلاف سنی محسن تنابنده و همسرش هیچوقت مشخص نشد اما به نظر نمی‌رسد که زیاد باشد. این بازیگر دو فرزند دارد. اولین فرزند محسن تنابنده نامی نام دارد که در سال 1396 متولد شد. دومین فرزند محسن تنابنده نیز در سال 1400 به دنیا آمد و او نیز پسر است. در بالا عکس همسر اول محسن تنابنده و او را باهم مشاهده می‌کنید.

زندگی حرفه ای آقای تنابنده

در این قسمت نگاهی بر کارنامه هنری این بازیگر خواهیم داشت و سیر پیشرفت او از شروع بازیگری تا آخرین سریال محسن تنابنده را مرور می‌کنیم.

حضور در حرفه بازیگری

عکس محسن تنابنده / آخرین سریال محسن تنابنده

در ادامه زندگینامه محسن تنابنده می‌خوانیم که او در دوران دانشجویی نیز با حضور در تئاتر مهارت‌های بازیگری خود را افزایش داد و سرانجام در سال 1382 با بازی در فیلم «دانه‌های ریز برف پا» به عرصه سینما و فیلمسازی گذاشت. در سال 1384 برای فیلم «چند می گیری گریه کنی» فیلمنامه نوشت و بدین ترتیب علاوه بر بازیگری به نوشتن فیلمنامه برای کارگردان‌های مختلف مشغول شد. او در سال 84 در فیلم جنجالی جعفر پناهی به نام «آفساید» نقش بلیط فروش استادیوم آزادی را بازی کرد. تنابنده به ترتیب در فیلم‌های «اگه می‌تونی منو بگیر»، «استشهادی برای خدا»، «پسرها سرباز به دنیا نمی‌آیند» و «هفت دقیقه به پاییز» فیلمنامه نوشت. حضور او در تلویزیون نیز با نویسندگی و نوشتن فیلمنامه برای سریال «زندگی به شرط خنده» آغاز شد.

در واقع شنایی محسن تنابنده و سیروس مقدم (کارگردان سریال‌های پایتخت) به سریال «پیامک از دیار باقی» بر می‌گردد؛ جایی که تنابنده در گروه نویسندگان این سریال قرار داشت. او و سیروس مقدم با همکاری هم 10 سریال برای رسانه ملی تولید کردند که در بعضی از آن‌ها محسن تنابنده، علاوه بر نویسندگی به نقش آفرینی نیز پرداخته است. هم زمان با حضور پر رنگش در تلویزیون، او نقش‌های خوبی هم در سینما بازی کرد که از بهترین آن‌ها می‌توان به بازی در فیلم‌های «هفت دقیقه تا پاییز»، «سن پطرزبورگ»، «ایران برگر»، «گینس» و «محمد رسول الله» اشاره کرد.

این بازیگر از 1394 به بازی در نقش‌های متفاوت تری می‌پردازد. از جمله این فیلم‌ها باید به فیلم‌های «شکستن همزمان بیست استخوان»، «سه کام حبس» ،«عنکبوت» و «جنگ جهانی سوم» اشاره کنیم.

مروری بر شخصیت های ایفا شده توسط تنابنده

همانطور که اشاره شد اخیرا در فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی محسن تنابنده رویکرد جدید از او را می‌بینیم که در ادامه مروری بر آنها خواهیم داشت.

تنابنده ابتدا نقش‌‌آفرینی خود را از کارهای طنز شروع کرد، حتی قبل از نقی معمولی! او پس از چند نقش‌آفرینی کوتاه، با شخصیت نیمه کمدی شیخ علی‌محمد در فیلم سینمایی «استشهادی برای خدا» دیده شد و پس از آن یکی دیگر از فیلم های محسن تنابنده یعنی «سن پطرزبورگ» کاراکتر غیرتی و کمی خنگ کریم را دیدیم که ماندگار شد.

اما این نقی معمولی در سریال «پایتخت» بود که تنابنده را به عنوان یک بازیگر کاملا تثبیت کرد. شخصیتی که ابتدا مردی زحمت‌کش و دلسوز نشان داده شد و رفته‌رفته لایه‌های پنهان شخصیتی او و خصلت‌های فرصت طلبی و حسد ورزی او با هنر این بازیگر به تصویر کشیده شد.

جدیدترین فیلم محسن تنابنده / فیلم های محسن تنابنده

در میان بهترین فیلمهای محسن تنابنده و سریال‌های او فقط شخصیت کمدی نمی‌بینیم. او پس از سال 1396 و با کاراکتر عظیم فیلم «شکستن همزمان بیست استخوان» ثابت کرد که کاریزمای خوبی در ایفای نقش‌های جدی دارد و همین دلیلی بر نقش‌آفرینی‌های او در فیلم‌های بعدی اش شد. مجتبی در «سه کام حبس» گواه این موضوع است. اما «سعید حنایی» در فیلم عنکبوت جنبه‌های دیگری از بازیگری تنابنده را نشان داد! چه کسی باور می‌کند شخصیت خشن، تو دار و تندرو سعید، همان بازیگری باشد که نقی معمولی را ایفا کرده؟

اما گام‌های بعدی را در جدیدترین فیلم محسن تنابنده می‌بینیم. شکیب مردی نیمه دیوانه در «جنگ جهانی سوم» که همه چیز خود را از دست داده، به طور استادانه‌ای توسط این بازیگر به تصویر کشیده می‌شود. همچنین در جدیدترین سریال محسن تنابنده حاتم نایب‌سرخی مردی عاشق اما خطرناک را در «رهایم کن» می‌بینیم که تحسین همگان را برانگیخت.

محسن تنابنده و حضور در جشنواره ونیز و بلگراد

زندگینامه محسن تنابنده / فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی محسن تنابنده

محسن تنابنده در طول فعالیت های خود تاکنون سه بار برنده سیمرغ بلورین شده است. این نشانگر قدرت بازیگری این هنرمند دوست داشتنی است. او اخیرا در جشنواره ونیز نیز حضور داشت و برای بازی در فیلم جنگ جهانی سوم برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در بخش افق ها شد. او پس از دریافت جایزه آن را به همسرش تقدیم کرد و گفت:

اینقدر خوشحالم که دوست دارم پیاده به تهران برگردم.

او سپس در جشنواره بلگراد برای فیلم جنگ جهانی سوم جایزه بهترین بازیگر مرد را دریافت کرد.

محسن تنابنده و فعالیت های اخیر

در طی سال‌های اخیر آقای تنابنده را در قاب تلویزیون بسیار کمتر از همیشه دیدیم. همانطور که پیشتر گفتیم، فیلم «جنگ جهانی سوم» و سریال «رهایم کن» جز آثار جدید او بودند. اما علاوه بر اینها، سریال توقیفی این بازیگر «سرزمین مادری» پس از 10 سال از شبکه سه سیما پخش می‌شود. به علاوه به تازگی اعلام شده که این بازیگر در فیلم سینمایی «زودپز» اثر رامبد جوان حضور پیدا کرده است‌.

فیلم های محسن تنابنده

فیلم های محسن تنابنده

نام فیلمکارگرداننقشسال تولید
کنار رودخانهبازیگردانعلی‌رضا امینی1382
دانه‌های ریز برفعلی‌رضا امینیبهنام کله1382
چند می‌گیری گریه کنیشاهد احمدلو1384
چند کیلو خرما برای مراسم تدفینسامان سالورصدری1384
آفسایدجعفر پناهیبلیط فروش1384
به خاطر سوگند (تله فیلم)سید رحیم حسینیابی1385
اگه می‌تونی منو بگیرشاهد احمدلو1385
هندوانه شب یلدا (تله فیلم)سعید آقاخانیغفار1386
زمانی برای دوست داشتن1386
استشهادی برای خداابراهیم فروزشامیری1386
پسرها سرباز به دنیا نمی‌آیند (تله فیلم)شاهد احمدلو1387
هفت دقیقه تا پاییزعلی‌رضا امینینیما1388
سنگ اولابراهیم فروزشحسنعلی1388
ندارهامحمدرضا عربمحمود1388
سن پطرزبورگبهروز افخمیکریم1388
لامپ 100سعید آقاخانیفرزین1392
ایران برگرمسعود جعفری جوزانیفتح‌الله خان1393
گینسمحسن تنابندهبیک1393
محمد رسول‌اللهمجید مجیدیساموئل1388-1394
فراریعلیرضا داودنژادنادر1394
شکستن همزمان بیست استخوانجمشید محمودیعظیم1396
قسممحسن تنابنده1397
سه کام حبسسامان سالورمجتبی1398
عنکبوتابراهیم ایرج‌زادسعید حنایی1398
روزی روزگاری آبادانحمیدرضا آذرنگمصیب1399
قهرماناصغر فرهادیبهرام1400
جنگ جهانی سومهومن سیدیشکیب1401
زودپزرامبد جوان1402

سریال های محسن تنابنده

نام سریالکارگرداننقشسال تولید
زندگی به شرط خندهمهدی مظلومی1385
پیامک از دیار باقیسیروس مقدم1386
مأمور بدرقهسعید سلطانیافشین1387
چاردیواریسیروس مقدم1388
پایتختسیروس مقدمنقی معمولی1389
چک برگشتیسیروس مقدم1390
پایتخت 2سیروس مقدمنقی معمولی1391
پایتخت 3سیروس مقدمنقی معمولی1392
سرزمین مادریکمال تبریزیمرتضی1388-1393
پایتخت 4سیروس مقدمنقی معمولی1394
علی‌البدلسیروس مقدمآغاسی1395
پایتخت 5سیروس مقدمنقی معمولی1396
پایتخت 6سیروس مقدمنقی معمولی1398

سریال های نمایش خانگی

سریال محسن تنابنده

نام سریالکارگرداننقشسال تولید
شاهگوشداوود میرباقریاسماعیل ذکاوت / اسفندیار مجبور / حاجی محسن طلایی1392
ابلهکمال تبریزیننه‌هوشنگ1393
رهایم کنشهرام شاه‌ حسینیحاتم نایب‌سرخی1401

تئاتر

محسن تنابنده فعالیت هنری خود را با حضور در تئاتر آغاز کرد. هر چند با ورود به دنیای سینما و تلویزیون از تئاتر فاصله گرفت، ولی اخیرا با نمایش «مولن روژ» در سال 1398 و پس از 13 سال به دنیای تئاتر بازگشت. از بهترین نمایش‌های وی می‌توان به همسر چینی، خرس و چشمه، حسنک کجایی و شوایک اشاره کرد.

نام اجراسال
بارعام1374
جریان عصبی1377
همسر چینی1378
حسنک کجایی1378
شوایک1385
مولن روژ1398

جوایز و افتخارات محسن تنابنده

جوایز و افتخارات محسن تنابنده

محسن تنابنده با بازی در نقش‌های موفق و معروف تا به امروز توانسته است جوایز و افتخارات زیادی بدست آورد که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

نام جایزهسالوضعیت
سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (استشهادی برای خدا)1386برنده
سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه (استشهادی برای خدا)1386نامزد
سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد (سنگ اول و هفت دقیقه تا پائیز)1388برنده
سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (ندارها)1389نامزد
دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (ندارها)1389برنده
تندیس بهترین بازیگر مرد جشنواره تلویزیونی جام جم (پایتخت)1391برنده
تندیس بهترین بازیگر تلویزیونی چهاردهمین دوره جشن دنیای تصویر (شاهگوش)1393برنده
سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد (ایران برگر)1393نامزد
تندیس بهترین فیلمنامه پانزدهمین دوره جشن دنیای تصویر (پایتخت 3)1394برنده
یاس زرین بهترین بازیگر مرد چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم یاس (شاهگوش)1395برنده
تندیس بهترین بازیگر مرد نظرسنجی سه ستاره (پایتخت 4)1395برنده
سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد (فراری)1395برنده
قرار گرفتن جزء 100 نقش ماندگار تاریخ سینما و تلویزیون ایران برای نقش نقی معمولی1395
تندیس کلوزآپ و لوح تقدیر بهترین بازیگر مرد (فراری)1396برنده
تندیس بهترین بازیگر مرد جشنواره بین‌المللی فیلم شهر (فراری)1396برنده
سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه (قسم)1397نامزد
تندیس بهترین فیلمنامه جشن دنیای تصویر (پایتخت 5)1397برنده
جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره بین‌المللی فیلم دیوراما هند (شکستن همزمان بیست استخوان)1397برنده
تندیس بهترین بازیگر مرد مراسم اهدای جوایز هشتمین جشنواره فیلم استرالیا (شکستن همزمان بیست استخوان)1398برنده
سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد (روزی روزگاری آبادان)1399نامزد
تندیس بهترین کارگردانی ششمین جشنواره فیلم زوریخ (قسم)1399برنده
تندیس بهترین بازیگر کمدی مرد بیستمین دوره جشن دنیای تصویر (پایتخت 6)1399برنده
تندیس بهترین کارگردانی مراسم اهدای جوایز نهمین جشنواره فیلم استرالیا (قسم)1399برنده
جایزه‌ بهترین بازیگر مرد در جشنواره فیلم سلیمانیه (سه کام حبس)1400برنده
جایزهٔ بهترین بازیگر مرد هفتاد و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز (جنگ جهانی سوم)1401برنده
جایزه ویکتور بلگراد بهترین بازیگر مرد1401برنده

حواشی محسن تنابنده

در پایین به چند حاشیه معروف درباره آقای تنابنده اشاره می‌کنیم که توجه‌ها را به خود جلب کرده بود.

محسن تنابنده و بازی در نقش خواننده لس آنجلسی

وقتی محسن تنابنده در سریال شاهگوش ایفای نقش داشت، گریمی شبیه به یکی از خوانندگان لس آنجلسی یعنی ابراهیم حامدی (ابی) داشته که جنجال‌های زیادی برای این بازیگر به همراه داشت. اما آقای تنابنده در پاسخ به این حواشی گفت که نقش او در سریال فردی است که دوست دارد ادای این خواننده را دربیاورد و اگر می‌خواست صرفا شبیه او شود، در نقش خود این کار را اعمال می‌کرد.

شایعه ازدواج با اندیشه فولادوند

یکی از حواشی زندگی این بازیگر، شایعه ازدواجش با خانم اندیشه فولادوند بود. خانم فولادوند در پاسخ به این شایعات از آقای تنابنده تحسین کردند و گفتند آنها صرفا در چند کار، همکاری داشته‌اند و این نوع شایعات خنده‌دار به نظر می‌آیند.

پاک کردن تصویر او از بنرهای تبلیغاتی جنگ جهانی سوم

یکی دیگر از حاشیه‌های پر سر و صدای آقای تنابنده، حذف او از روی بیلبوردهای تبلیغاتی فیلم جنگ جهانی سوم بود که در فضای مجازی واکنش‌های مختلفی به آن شد.

حاشیه دیپلم افتخار هومن برق نورد

در چهل و یکمین جشنواره فجر، هومن برق نورد برای دریافت دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در فیلم «سینما متروپل» انتخاب شد‌. در این زمان محسن تنابنده خطاب به این بازیگر و با لحنی طعنه‌آمیز پستی در اینستاگرام منتشر کرد و دیپلم او را دچار خط خوردگی خواند. این پست جنجال‌های زیادی به همراه داشت و بعد از آن دبیر جشنواره تصویر اصلی دیپلم را معرفی کرد.

حواشی پخش پایتخت 7

پس از پایتخت 6 و افت کیفیت زیاد آن هم از جانی مردم و هم مسئولین فشارهای زیادی بر عوامل سریال وارد بود. زیرا فصل ششم پایتخت نه برای مخاطب جذابیتی داشت و هم به دلیل مغایرت برخی مسائل مورد انتقاد صدا و سیما قرار گرفت. حال شایعات مبنی بر آن هستند که یک فیلم سینمای برای نوروز 1403 و فصل هفتم پایتخت برای نوروز 1404 در راه هستند. در فضای مجازی نیز حواشی زیادی پیرامون این اثر وجود دارد. از حذف سارا و نیکا فرقانی اصل از سریال و جایگزین شدن دوقلوهایی دیگر گرفته تا عوض شدن بازیگر بهتاش و بازگشت بابا پنجعلی! به هر حال چیز زیادی مشخص نیست و هیچ یک از عوامل پایتخت شایعات گفته شده را تایید نکرده‌اند.

حقایق جالب درباره محسن تنابنده

در ادامه با چند حقیقت جالب درباره این بازیگر همراه شما خواهیم بود.

 • او در همان سال‌های ابتدایی بازیگری خود، موفق شد تا جز بهترین بازیگران جشنواره دانشجویی شود.
 • نقی معمولی شخصیت محسن تنابنده در سری پایتخت از جانب مجله دنیای تصویر در فهرست صد نقش ماندگار تاریخ سینما و تلویزیون ایران قرار گرفت.
 • او تا کنون توانسته سه بار برنده جایزه سیمرغ بلورین شود.
 • این بازیگر گریم‌های متفاوت و جنجالی مخالف زیادی دارد که توجه‌ها را به خود جلب می‌کند‌.
 • آقای تنابنده جز بازیگرانی است که گریم جنس مخالف انجام داده و سریال ابله نقش مادربزرگ هوشنگ را ایفا کرده است.
 • او معمولا در فضای مجازی فعال است و اخیرا در اینستاگرامش برای مرحوم آتیلا پسیانی و زنده‌یاد داریوش مهرجویی پست گذاشت.
 • این بازیگر به جزیره کیش علاقه دارد و در یوی از مصاحبه‌هایش گفت که علاقه دارد برای مسافرت به این جزیره برود.
 • تنابنده از کارهای آقایان مدیری و عطاران الهام زیادی گرفته است.
 • او طرفدار دو آتشه تیم استقلال است.
 • محسن تنابنده در جریان جام ملت‌های آسیا 1402 از تیم ملی ایران حمایت کرد و برد ژاپن را تبریک گفت.

آلبوم عکس های محسن تنابنده

در آخرین بخش این مقاله می‌توانید چند عکس از محسن تنابنده مشاهده کنید.

کلام آخر

به پایان مقاله بیوگرافی و ثروت محسن تنابنده رسیدیم. این بازیگر از بهترین و تاثیرگذارترین هنرمندان حال حاضر سینما و تلویزیون ایران است؛ کسی که به نظر می‌رسد در خنداندن مردم استعداد خوبی دارد. او با بازی‌ها و فیلمنامه‌های خوبی که نوشته است توانست افتخارات زیادی کسب کند و به جایگاه ویژه‌ای در بین دوستداران فیلم و سریال برسد. نظر شما درباره این هنرمند محبوب کشورمان چیست؟ در پایین همین صفحه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
.
10 مرداد 1402، 16:49
پاسخ
0
0
تنابنده حاضر است هر تحقیری را تحمل کند ولی خارج باشد...بدبخت
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402