معرفی 20 ماشین بازی ایرانی برای اندروید | لینک دانلود بازی ماشین ایرانی

ماشین بازی ایرانی برای اندروید
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

20 بازی ماشین سواری برای اندروید که توانسته‌اند نظر گیمرها را به خود جلب کنند را معرفی می‌کنیم. همچنین لینک دانلود ماشین سواری ایرانی را هم پس از معرفی آنها قرار داده‌ایم.با معرفی معرفی 20 ماشین بازی اندروید ایرانی همراه پلازا باشید.

بازی‌های مسابقه‌ای همواره یکی از بهترین و جذاب‌ترین بازی‌ها برای گیمرها بوده‌اند. لذت سرعت و مسابقه و البته حس رانندگی در بهترین ماشین‌ها همیشه وسوسه انگیز بوده است. قطعا ملموس‌تر شدن این تجربه می‌تواند لذت این بازی‌ها را هرچه بیشتر نیز بکند. فرض کنید بتوانید بازی‌های رانندگی را با ماشین‌های ایرانی نظیر پژو پرشیا یا پراید و… تجربه کنید. قطعا تجربه‌ای سرگرم کننده و جالب خواهد بود. در این مقاله از پلازا 20 بازی ماشین سواری ایرانی برای اندروید که امتیاز خوبی را از سوی کاربران دریافت کرده‌اند معرفی می‌کنیم. جهت نصب بهترین ماشین بازی ایرانی باما همراه باشید.

فهرست مطالب

نصب بهترین ماشین بازی ایرانی اندروید

در سال‌های اخیر شرکت‌های بازی‌سازی ایرانی توانسته‌اند بازی‌های باکیفیتی را تولید و عرضه کنند. در این میان بخش بازی‌های ماشین سواری نیز شاهد تعدادی بازی خیلی خوب از طرف شرکت‌های ایرانی بوده است. تلفیق هیجان، سرعت و خودروهای ایرانی در هر یک از ماشین بازی ، ترکیبی فوق‌العاده جذاب است که در تعدادی از این بازی‌ها شاهد آن هستیم. در ادامه با معرفی 20 بازی ماشین سواری ایرانی برای اندروید با ما همراه باشید:

1. بازی ماشینی «کات آف (رانندگی بدون مرز)»

بازی ماشین سواری ایرانی

بازی ماشین سواری ایرانی کات آف (رانندگی بدون مرز) یک بازی دنیای باز است که در آن می‌توانید در نقاط مختلف دنیای بازی رانندگی کنید و یا در نقاط مختلف دنیای بازی و هر زمان که خواستید وارد مسابقات مختلف شوید و از رانندگی و مسابقه با خودروهای مختلف موجود در بازی لذت ببرید. انواع مسابقات رانندگی در این بازی وجود دارد. از دیگر ویژگی‌های این عنوان طراحی دقیق ماشین‌های داخلی و خارجی است و البته قابلیت شخصی سازی خودرو با توجه به سلیقه شما نیز در این بازی وجود دارد.

دانلود بازی کات آف (رانندگی بدون مرز)

2. ماشین بازی ایرانی «مریوان دریفت»

بازی های ماشین سواری ایرانی

مسابقه ماشین های ایرانی «مریوان دریفت» یک بازی ماشین سواری ایرانی است که بیشتر مسابقات آن مدل مبتنی بر دریفت است، هرچند که انواع مسابقه اتومبیل‌رانی در این بازی در نظر گرفته شده است. شما در این بازی می‌توانید ماشین مورد نظر خود را انتخاب کنید، آن را شخصی سازی کرده و اسپورت کنید و در انواع مسابقات شرکت کنید. حضور پلیس در خیابان‌های شهر و هوش مصنوعی مناسب در نظر گرفته شده برای سایر رقبا و خودروهای موجود در خیابان‌های شهر از دیگر ویژگی‌های این بازی هستند.

دانلود بازی مریوان دریفت

3. ماشین بازی «اسپرت 2 : دریفت»

ماشین سواری ایرانی برای کامپیوتر

ماشین اسپرت 2 : دریفت را می‌توان یکی از بهترین بازی های ماشین سواری ایرانی دانست. این بازی ماشین سواری ایرانی توانسته است بسیاری از ویژگی‌های فوق‌العاده که در بازی‌های مطرح شاهد آن هستیم را در خود جای دهد. کثیف شدن خودرو، امکان مسافرکشی، شبیه سازی تصادف، طراحی دوربین نمای داخلی ماشین، امکان راهنما زدن، روشن خاموش کردن ماشین و… از جمله ویژگی‌های هیجان انگیزی است که در این بازی در نظر گرفته شده است. در این بازی بیش از 40 خودروی ایرانی و خارجی قرار گرفته شده که امکان شخصی سازی و اسپورت کردن هر کدام از آن‌ها کاملاً فراهم است.

دانلود بازی ماشین اسپرت 2 : دریفت

4. بازی ماشین بازی «شتاب 2»

ماشین سواری ایرانی برای کامپیوتر

در بازی ماشینی شتاب 2 توانایی پارک کردن شما در شرایط مختلف جاده به چالش کشیده خواهد شد. این بازی ماشین سواری ایرانی با شبیه سازی خوب تجربه‌ای نزدیک به واقعیت را برای شما ارائه خواهد کرد. بازی دارای 30 مرحله متنوع و چالش برانگیز است و به سادگی می‌تواند برای مدت‌ها شما را سرگرم کند. از دیگر ویژگی‌های این عنوان ‌می‌توان به گرافیک خوب آن، وجود 17 مدل مختلف از خودروهای ایرانی و خارجی، صدای اگزوز منحصر به فرد برای خودروها، موسیقی زیبا برای منوها و در حین بازی و… اشاره کرد.

دانلود بازی شتاب 2

5. بازی «پارکینگ حرفه ای 2»

بازی ماشین سواری ایرانی برای کامپیوتر

در بازی پارکینگ حرفه ای 2 انواع حالت‌های پارک کردن در نظر گرفته شده است و در شرایط مختلف با وجود ترافیک خیابان و… مهارت‌های پارک کردن شما با انواع ماشین‌های داخلی و خارجی به چالش کشیده خواهد شد. از ویژگی‌های دیگر این بازی ماشین سواری ایرانی می‌توان به امکان سوخت گیری در شهر، سیستم تخریب و تصادف واقعی، طراحی نمای داخلی ماشین‌ها و داشبورد و… اشاره کرد. همچنین در این عنوان امکان رانندگی آزادانه در محیط بازی نیز وجود دارد. شما می‌توانید مراحل و ماموریت‌های مختلف را در نقاط مختلف شهر پیدا کرده و با انجام آن‌ها پول به دست آورید.

دانلود بازی پارکینگ حرفه ای 2

6. بازی ماشین ایرانی «عمو هندونه»

بهترین بازی ماشین سواری ایرانی

فلسفه بازی ماشینی عمو هندونه به این صورت است که تعدادی هندوانه در این بازی به شما تحویل داده خواهد شد و از شما خواسته می‌شود تا هندوانه‌ها را بدون خسارت و سالم به مقصد برسانید. در این میان شما با موانع مختلفی در سیر حرکت خود مواجه خواهید شد که با درست عبور کردن از این موانع قادر خواهید بود تا ستاره آن مرحله را به دست آورید. به دست آوردن ستاره‌های کافی، مراحل و بخش‌های مختلف بازی را برای شما آزاد خواهد کرد. شما در این عنوان شاهد ماشین‌های مختلف ایرانی، تنوع فصلی، هماهنگی با شهرهای ایران و استفاده از موسیقی‌های سنتی و جذاب ایرانی خواهید بود.

بازی ماشین ایرانی عمو هندونه

7. بازی ماشین سواری «ایرانی تیکاف 2»

ماشین سواری ایرانی اندروید

تیکاف 2 به عنوان یک ماشین بازی ، یازی جذاب و کاملاً رقابتی را پیش روی شما قرار می دهد. شما می‌توانید با ارائه بهترین عملکرد خود در این بازی و ثبت رکورد، نام خود را به عنوان بهترین راننده در فهرست بهترین راننده‌های بازی ثبت کنید. این بازی به صورت رایگان برای ایرانیان عرضه شده است و به سادگی می‌تواند برای مدت‌ها شما را سرگرم کند.

دانلود بازی تیکاف 2

8. بازی ماشینی «تاکسیدو» بهترین بازی ماشینی ایرانی اندروید

بازی ماشین سواری ایرانی اندروید

بازی ماشینی تاکسیدو کاملا بر مبنای رانندگی تاکسی ساخته شده است. شما در این بازی مسافر سوار خواهید کرد و بر اساس فاکتورهای مختلف پول دریافت می‌کنید. موارد مختلفی از جمله مدل ماشین شما، نحوه رانندگی، اسپورت شدن و امکانات ماشین شما و… در میزان هزینه‌ای که دریافت خواهید کرد موثر هستند. در این بازی ماشین سواری ایرانی شما کاملا نقش یک راننده تاکسی را خواهید داشت. باید کاملا مراقب ماشین خود باشید و روغن و دیگر قسمت‌های آن را چک کنید تا بهترین عملکرد را داشته باشید. همچنین امکان خرید و فروش ماشین چه در حالت دسته دوم و چه صفر کیلومتر و جدید نیز در این بازی ماشین ایرانی وجود دارد. ادامه مقاله بهترین بازی ماشینی ایرانی اندروید را از دست ندهید.

دانلود بازی ماشین ایرانی تاکسیدو

9. بازی ماشینی «ماشین آنلاین» بهترین بازی ماشینی ایرانی اندروید

بازی ماشین سواری ایرانی کامپیوتر

ماشین آنلاین امکان بازی آنلاین با دوستانتان را برای شما فراهم خواهد کرد. شما در این بازی می‌توانید به صورت دو نفره با افراد ناشناس و یا با دوستان خود به صورت آنلاین بازی کنید و به رقابت در رانندگی بپردازید. در این بازی می‌توانید از 50 ماشین مختلف ایرانی و خارجی در نظر گرفته شده در بازی برای انجام ماموریت‌های تک نفره و یا شرکت در لیگ‌های مختلف آنلاین استفاده کنید. همچنین امکان شخصی سازی‌های گسترده و متنوعی در این بازی وجود دارد.

دانلود بازی ماشین ایرانی ماشین آنلاین

10. بازی «سرعت آنلاین : بازی ماشین»

بازی ماشین سواری ایرانی برای اندروید

ماشین آنلاین یک بازی ماشین سواری ایرانی است که در آن امکان بازی به صورت آفلاین و آنلاین وجود دارد. در حالت آنلاین امکان مسابقه و رقابت با سایر رانندگان به صورت همزمان و آنلاین وجود دارد. نکته اصلی در این بازی دست فرمان و توانایی شما در لایی کشیدن در خیابان‌های مختلف بازی است. امکان بازی آنلاین 4 نفره، گرافیک بالا، شخصی سازی‌های متنوع، امکان شرکت در لیگ و… از ویژگی‌های این بازی هستند. اگر بدنبال بازی دیگری در لیست بهترین بازی ماشینی ایرانی اندروید هستید باما همراه باشید.

دانلود مسابقه ماشین های ایرانی سرعت آنلاین : بازی ماشین

11. ماشین بازی سرعت | بهترین بازی ماشینی ایرانی اندروید

11. ماشین بازی سرعت | لیست بازی ماشینی ایرانی

سرعت ، یک بازی شبیه سازی از ماشین بوده است که در آن میتوانید به ماشین های مختلفی نظیر پژو پارس ، سمند ، پراید ، پژو 405 ، پژو 206 ، دنا پلاس لایی دسترسی داشته باشید. در مسیر های مختلفی که برایتان درنظر گرفته شده است باید بدنبال سبقت گرفتن در یک مسیر بی انتها باشید و رکورد های خود را در این بازی جا به جا کنید. با شروع بازی میتوانید به یکسری چالش های ساده دسترسی داشته باشید که با پشت سر گذاشتن آنها میتوانید به مرحله  های سخت تری دسترسی داشته باشید. این بازی محلو استودیو جالب کیم بوده است که تمامی بخش های آن به صورت فارسی طراحی شده اند. گرافیک مناسب در کنار صداگذاری عالی از دیگر ویژگی های برجسته این بازی بوده است که در ادامه این لیست میتوانید بازی ماشینی دیگری نیز دسترسی داشته باشید که گزینه های خوبی برای سرگرمی بوده اند. در ادامه لیست بهترین بازی ماشینی ایرانی اندروید باما همراه باشید.

دانلود بازی ماشین بازی سرعت برای اندروید

12. پرایدباز – دریفت و درگ | ماشین بازی ایرانی

12. پرایدباز - دریفت و درگ | ماشین بازی ایرانی

هاسکرین شرکت سازنده بازی پرایدباز – دریفت و درگ بوده است که با در نظر گرفتن ویژگی های برجسته توانسته گزینه خوبی را برای سرگرمی قرار دهد  که امروزه نام این بازی در لیست بهترین ماشین بازی شوتی نیز دیده میشود. همانطور که از نام بازی مشخص است باید مدیریت یک پراید اسپورت را بعهده بگیرید و بخش هایی که مدنظر دارید را به صورت سفارشی سازی تبدیل نمائید. از اصلی ترین ویژگی های بازی پرایدباز – دریفت و درگ میتوان به کنترل حرفه ای ماشین با دکمه های عالی و تکمیلی اشاره داشت که در این خصوص میتوانید به موارد تزئینی نظیر  دودزا نیز دسترسی داشته باشید. جدا از این موضوع ماموریت های هفتگی سرگرم کننده میتواند گیم پلی خوبی را در اختیار شما قرار دهد که در این زمینه میتوانید برای مدت زمان طولانی در این بازی حضور داشته باشید و سرگرم چالش هایی شوید که استودیو هاسکرین برای شما درنظر گرفته است.

دانلود بازی ماشین ایرانی پرایدباز – دریفت و درگ

13. سریع | بازی ماشین ایرانی برای اندروید

13. سریع | بازی ماشین ایرانی برای اندروید

سریع نام یک بازی ماشین ایرانی برای اندروید بوده است که توسط استودیو اریاسلر عرضه شده است. در این بازی شبیه سازی شما باید مدیریت ماشین خود را برعهده بگیرید و در سطح شهر به رانندگی بپردازید. در این زمینه میتوانید با پشت سر گذاشتن ماشین های دیگر و پیچ و خم جاده ها برای مدت زمان دلخواه سرگرم شوید. این ماشین بازی جدید ایرانی اولین نسخه خود را تجربه میکند که در آینده میتوانید شاهد آپدیت های بیشتر از این بازی باشید. در واقع طراحی و صداگذاری و سطح گیم پلی و تمام بخش هایی که برای این بازی درنظر گرفته شده است در سطح معمولی قرار داشته که بی شک استودیو سازنده برنامه های خوبی را برای این بازی اندرویدی در آینده خواهد داشت. جهت نصب بهترین ماشین بازی و مشاهده گیمهای دیگر باما در ادامه این مقاله همراه باشید.

دانلود بازی سریع برای اندروید

14. ماشین های طلایی | بازی ماشینی که ایران ساخته است

14. ماشین های طلایی | بازی ماشینی ایرانی

با نصب این بازی ماشینی میتوانید در مسیر و پیست های بسیاری حضور پیدا کنید که طراحی صفر تا صد آن به شکل خوب و قابل قبولی انجام شده است. بازی ماشین های طلایی در میان بهترین ماشین بازی یک گزینه سرگرم کننده بوده است که در آن میتوانید به ماشین های بسیاری دسترسی داشته باشید که خرید و سفارشی سازی آنها نیازمند هزینه بوده است. در این زمینه بسته به نیاز و سلیقه خود میتوانید ماشینی را خریداری و سپس در ماموریت هایی که بازی برایتان مشخص خواهد نمود حضور پیدا کنید. گیم پلی این بازی در سطح خوبی قرار داشته است که میتواند شمارا برای مدت زمان طولانی سرگرم نماید. ناگفته نماند که ماشین های طلایی در میان بازی ماشینی رایگان یک محصول عالی بود است که لینک دانلود آن در ادامه برای شما قرار گرفته است.

دانلود بازی ماشین های طلایی برای اندروید

15. ماشین بازی ایرانی 2022 | بازی ماشین سواری ایرانی

14. ماشین های طلایی | بازی ماشینی ایرانی

بازی ماشینی 2022 آخرین گیم معرفی شده در این لیست بوده است که میتوان آنرا گزینه خوبی برای سرگرمی دانست. اگر از دوست داران بازی های حرفه ای ایرانی هستید بدنیست بدانید که این بازی با برخورداری از طراحی زیبا و صداگذاری عالی توانسته امتیاز خوبی را از بازار دریافت کند. امروزه بازی های ایرانی در سطح خوبی قرار داشته است که این نسخه یک گزینه عالی بوده است. دکمه های مناسب برای کنترل ماشین در کنار مسیرهای مختلف و طراحی وسیع بازی از دیگر مزایای آن بوده است که پیشنهاد میشود نظر خود را در خصوص این مقاله و بازی های معرفی شده باما در میان بگذارید.

دانلود بازی ماشین بازی ایرانی 2022 برای اندروید

16. بازی مسابقات کلاسیک | بهترین بازی ماشینی ایرانی اندروید

16. بازی مسابقات کلاسیک | بهترین بازی ماشینی ایرانی اندروید

بازی مسابقات کلاسیک گزینه ای دیگر در میان بهترین ماشین بازی ایرانی شوتی بوده که در آن قادر به خرید ماشین های بسیاری خواهید بود که شرکت توسعه دهنده بازی که اساطیر نام داشته با درنظر گیری ماشین های ایرانی و خارجی جدید و قدیم توانسته گیمرهای بسیاری را برای سرگرمی به سمت بازی خود سوق دهد. طراحی مناسب در کنار مسیر های متنوع سبب خواهد شد تا بتوانید با یکی از بهترین های این سبک سروکار داشته باشید.

از دیگر مزایای این بازی میتوان به ارائه دکمه های مفید برای مدیریت بهتر ماشین اشاره داشت که این مورد سبب خواهد شد تا بتواند روی بخش های مختلف ماشین تمرکز داشته باشید و بازی را آنگونه که دوست دارید اجرا کنید. وجود یک سری اقلام مفید و سرعت دهنده نظیر توربو می تواند مسیر پیش روی شما را هموارتر نماید زیرا با استفاده از آن می توانید سرعت بالاتری را در اختیار داشته باشید. گیم پلی روان و دوست داشتنی بازی بی شک گزینه خوبی برای سرگرمی بوده که بد نیست بدانید این بازی در بازار توانسته بیش از ۵۰ هزار بار دانلودشود امتیاز خوب ۴.۵ را به دست آورد که گزینه خوبی در میان ماشین بازی ایرانی جدید برای اندروید بوده است.

دانلود بازی مسابقات کلاسیک برای اندروید

17. بازی آموزشگاه رانندگی گرافند 3 | برترین ماشین بازی ایرانی اندروید

17. بازی آموزشگاه رانندگی گرافند 3 | برترین ماشین بازی ایرانی اندروید

همانطور که از نام بازی مشخص است در آموزشگاه رانندگی گرافند 3 باید نحوه به حرکت درآوردن ماشین را یاد بگیرد که پس از انتشار ۲ نسخه موفق از این بازی شرکت توسعه دهنده به دنبال ساخت نسخه سوم با مزایا و ویژگی‌های بیشتر بوده است. این بازی شامل یک گرافیک بهبود یافته و سیستم سایه پراکنی بوده که در سطح شهر می توانید شاهد زیبایی های بسیار خوبی از طلوع و غروب آفتاب باشید.

وجود ماشین های متنوع و ایرانی یکی دیگر از نکات مثبت این بازی بوده که همین مورد سبب شده تا نام بازی در میان بازی ماشین ایرانی با آهنگ جای بگیرد. اگر نگاهی به کافه بازار و صفحه مربوط به این بازی داشته باشید متوجه خواهید شد که این بازی توسط ایرانیان بیش از ۵۰۰ هزار بار دریافت شده که توانست امتیاز خوب ۴ را کسب نماید. شبیه سازی عالی و واقع گرایانه در کنار طراحی دیدنی بخش‌های داخلی خودرو و ارائه نکات مفید برای یادگیری اصولی و عملی ماشین از دیگر ویژگی‌های بود که میتوان در خصوص این بازی را نشانه داشت. در ادامه لیست بهترین بازی های ماشینی ایرانی باما همراه باشید.

دانلود بازی آموزشگاه رانندگی گرافند 3 برای اندروید

18. بازی کلاسیک ریسینگ: بازی ماشین مسابقه درگ | دانلود بازی ماشین ایرانی برای گوشی اندروید

18. بازی کلاسیک ریسینگ: بازی ماشین مسابقه درگ | دانلود بازی ماشین ایرانی برای گوشی اندروید

بازی کلاسیک ریسینگ توسط استودیو دریچه عرضه شده که می‌توان آن را یکی از بهترین بازی های شبیه سازی ایرانی دانست. در این بازی شما وارد پایتخت مسابقات خیابانی شده اید که برای زنده نگه داشتن خود و اثبات توانایی خود در رانندگی باید از سد رقبای بسیاری عبور کنید. در این زمینه دوستان وفادار بسیاری را پیدا خواهید نمود که قصد و نیت خوب خود را به شما ثابت می‌کنند. این بازی به شما یاد می‌دهد که چگونه از مکانیک حرفه‌ای ماشین برای افزایش توان و سرعت استفاده کنید.

وجود ماشین های جدید و قدیمی از کشورهای مختلف سبب خواهد شد تا شاهد محصولات خوبی در این زمینه باشید که این مورد یک نکته بارز و اساسی در این بازی بود زیرا توسعه دهنده با در نظر گرفتن ماشین های محبوب جهانی و قدیمی توانسته سیل عظیمی از کاربران ایرانی را برای سرگرمی به سمت بازی خود سوق دهد. که در ادامه می توانید لینک دانلود این بازی از کافه بازار دسترسی داشته باشید. در ادامه لیست بهترین بازی ماشین اندروید افلاین ایرانی باما همراه باشید.

دانلود بازی کلاسیک ریسینگ: بازی ماشین مسابقه درگ برای اندروید

19. بازی ماشین باز : تپه رانان | ماشین بازی جدید ایرانی آنلاین اندروید

19. بازی ماشین باز : تپه رانان | ماشین بازی جدید ایرانی آنلاین اندروید

بی شک با دیدن تصویر این بازی یادآور بازی های خوب خارجی در این زمینه بوده اید که این مورد یک شبیه ساز از آنها بوده ولی توانسته ویژگی‌های بسیار خوبی را برای سرگرمی در اختیار گیمرهای ایرانی قرار دهد. با وارد شدن به این بازی می‌توانید ماشین مورد علاقه خود را انتخاب و در مسیرهای پر پیچ و خمی که برایتان در نظر گرفته شده حضور پیدا کنید. سرعت همیشه کار آمد خواهد بود زیرا در مسیرهای این بازی شاهد یک سری موانع خواهید بود که باید آنها را به کندی پشت سر بگذارید و اگر سرعت بالایی را به همراه داشته باشید شاهد برخورد ماشین با تپه ها خواهید بود که این مورد می تواند سبب سرنگونی ماشین شما شود. طراحی دیدنی و گرافیکی بازی و در نظر گرفتن امتیازات مناسب در طول مراحل سبب خواهد شد تا بتوانید به آنچه که از بازی نیاز داری در آینده دست پیدا کنید. در ادامه لینک دانلود این بازی برای شما در نظر گرفته شده است.

دانلود بازی بازی ماشین باز : تپه رانان برای اندروید

20. بازی کلاچ | نصب بهترین ماشین بازی ایرانی

20. بازی کلاچ | نصب بهترین ماشین بازی ایرانی

بازی کلاچ می‌تواند تجربه جدیدی از بازی های ماشین سواری ایرانی را در اختیار شما قرار دهد که در آن امکان انجام اقدامات بسیاری را خواهید داشت. شبیه سازی ماشین های متنوع اعم از ایرانی و خارجی سبب خواهد شد تا بسته به سلیقه خود بتوانید ماشینی که مد نظر دارید را انتخاب کنید. امکان تقویت و سفارشی سازی ماشین با استفاده از آیتم های بسیار وجود داشته که در این زمینه یک سری موارد رایگان برای شما در نظر گرفته شده ولی برای دستیابی به موارد حرفه‌ای‌تر باید هزینه هایی را صرف کنید. با پشت سر گذاشتن مراحل بازی می‌توانید هزینه‌های را به صورت اندک اندک جمع آوری کنید. گیم پلی روان طراحی دیدنی و صداگذاری دوست داشتنی از دیگر نکاتی بود که در خصوص این بازی می توان به آن اشاره داشت.

امروزه سبک بازی های ماشین سواری ایرانی به نسبت گیم های برتر جهانی رشد بسیار خوبی داشته است که اگر نیم نگاهی به لیست ذکر شده و بازی های معرفی شده داشته باشید بی تردید ترغیب به نصب بهترین ماشین بازی ایرانی خواهید شد. نظر شما نسبت به این بازی ها چیست ؟ گزینه های پیشنهادی خود را برایمان در بخش نظرات ارسال کنید.

دانلود بازی کلاچ برای اندروید

آیا بهترین بازی های ماشین سواری ایرانی رایگان هستند؟

تقریبا میتوان گفت بله. در این لیست میتوانید به 20 بازی برتر ماشین سواری ایرانی دسترسی داشته باشید.

با کیفیت ترین بازی ماشینی ایرانی برای اندروید کدام است؟

در پاسخ به این سوال پیشنهاد میشود که لیست بازی های قرار گرفته را بررسی کنید زیرا گزینه های خوب بسیاری در آن وجود داشته است.

سخن پایانی

لیست بازی ماشینی به اتمام رسید که در این میان 20 بازی برتر ایرانی در اختیار شما قرار گرفت. شما عزیزان میتوانید بازی های پیشنهادی خود را که در لیست ماشین ایرانی وجود نداشته است را برای ما ارسال کنید. همچنین پیشنهاد میشود نظر خود را در مورد مقاله بازی ماشین ایرانی برای اندروید باما در میان بگذارید که نظرات شما در تولید و بررسی مطالب این چنینی تاثیرگذار خواهد بود.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران28 دیدگاه
avatar
DARHAM
.
25 مهر 1402، 23:48
پاسخ
0
2
اینا خیلیاشون قدیمی بودن 😂 دیگه مریوان دریفتی وجود نداره. ماشین انلاین هم همینطور. تیکاف ۲ هم که سومش اومده خیلی وقته. البته خدایی نسخه دومش بهتره. ماشین اسپرت هم نسخه سومش خیلی وقته اومده. سه تا بازی که بنظرم جاشون خالیه و واقعا هم با اینکه ازشون میگذره ولی خیلی بازی خوبی هستن هنوز: دنده دو درگ، دنده دو ترافیک، دنده دو کلاسیک. و البته یکی از نوستالژی های ما یا حداقل من: سالار
avatar
.
.
25 مهر 1402، 16:20
پاسخ
0
2
رو موبایل اینجور گیم ها سمی بیش نیستند. ولی اگر گیم هایی مثل پورت پی‌سی باشه میشه گفت حداقل یک خورده خوب هستش. ولی همون پورت های پی‌سی پر باگ هستند نمونه شتاب در شهرHD.
avatar
محمدرضا
.
27 مرداد 1402، 22:57
پاسخ
2
3
خیلی کم بود بازی هایتان
avatar
دادمان
.
03 مرداد 1402، 09:53
پاسخ
3
4
سلام من بازی کلاچ معمولی رو ندارم بینهایت رو دارم و خیلی خوشم اومده چون از لحاظ باگ بهترین بازی دنیا است
avatar
امیر توربو
.
23 تیر 1402، 13:11
پاسخ
2
12
سلام به نظر من بازی ماشین اسپرت ۳ هم خوبه چون تقربیا همه ماشین های ایرانی توشه
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402