معرفی انیمه شکارچی شیطان | قهرمانی به دنبال انتقام

انیمه The Demon Hunter
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

انیمه شکارچی شیطان (The Demon Hunter) محصول کشور چین،  در باره شخصی به نام منگ چوان است که قصد نابودی تمام شیاطین جهان را دارد. در این مقاله از وب‌سایت پلازا قصد داریم تا به معرفی انیمه The Demon Hunter این اثر پرمخاطب بپردازیم.

انیمه The Demon Hunter توسط ووچی شیهونگشی (Wochi Xihongshi) در سال 2019 به رشته تحریر درآمد. این انیمه دربرگردان زبان چینی به انگلیسی Cang Yuan Tu شهرت دارد. تعداد قسمت های انیمه شکارچی شیطان در یک فصل 26 قسمت خلاصه می‌شود. رمان این انیمه برای نخستین بار در یک وب‌سایت چینی با عنوان Cang Yuan Tu به صورت آنلاین منتشر گردید. ژانر انیمه Cang Yuan Tu انیمیشن، اکشن، ماجراجویی، رزمی، تاریخی و فانتزی است. زمان پخش انیمه The Demon Hunter به تاریخ 22 ژوئن 2023 برمی‌گردد، که از شبکه Shenman Entertainment روی آنتن رفت. در ادامه این مقاله از پلازا با معرفی انیمه The Demon Hunter می پردازد.

فهرست مطالب:

داستان انیمه شکارچی شیطان

داستان انیمه Cang Yuan Tu ویرانی نسل بشر را روایت می‌کند. قهرمان این داستان منگ چوان در دوران کودکی شاهد قتل هولناک مادر خود جلوی چشمانش بود. بنابراین او که از عطش پایان‌ناپذیری برای انتقام از قاتلین مادرش را داشت، بسیار سخت تمرین نمود به امید اینکه روزی به هدفش برسد. درست زمانی که در آرامش نسبی در زندگی‌اش پدیدار شده بود با لغو نامزد عروسی‌اش بهم خورد و به‌خاطر تهاجم نیروهای خارجی، پناهگاه مردم سرزمینش به دست دشمن افتاد. او برای محافظت از مردم شهر نینگ شمشیرش را برداشت و عهد کرد که این بار به یکی از قوی‌ترین افراد زمان خود مبدل شود. حال او برای نابودی تمام شیاطن سفری طولانی و طاقت‌فرسا را آغاز می‌نماید.

او از معبد تائوئیست کلیه خائنان به سزای اعمال زشتشان رساند و با نترس بودن و مهارت‌های شمشیرزنی تمامی شیطان و عوامل مربوط به آن‌ها را نابود کرد. منگ چوان در این را بسیار مصصم بود و موفق شد تا به هدفش نزدیک شود. نام وی در عمارت دانگنینگ بسیار پرآوازه گردید و سپس منگ در کوه یوانچو عبادت پرداخت که به نسلی اساطیر چینی شهرت یافت.

شخصیت های انیمه شکارچی شیطان

به‌طور کلی، در جهان انیمه‌ها هر شخصیت خصوصیات مربوط به خودش را دارد که در پیشبرد کلی داستان نقش بسزایی دارند. هر کدام از کاراکترهای  انیمه Cang Yuan Tu حتی با حضوری هرچند کوتاهشان، تاثیری زیادی در سرنوشت قهرمانان داستان دارند. در ادامه این مقاله از پلازا به معرفی کلیه کاراکترهای انیمه The Demon Hunter می‌پردازیم.

1. منگ چوان (Meng Chuan)

منگ چوان (Meng Chuan)

منگ چوان قهرمان داستان The Demon Hunter محسوب می‌شود که هدف اصلیش از بین بردن تمامی شیاطین در جهان است. وی در امتحان ورود به کوه آرکئان، یک ردای آبی تیره با سابر در کمرش می پوشد و سخت تلاش می‌کند تا به هدف نهایی خود برسد. او از پانزده سالگی ده ساعت در روز در Saber Arts تمرین کرد تا از شیاطینی که مادرش را به قتل رساندند، انتقامی سخت بگیرد. استعداد منگ در شمشیرزنی، کنار اراده بی حدوحصرش به او اجازه داد تا در تمرینات سخت استقامت ورزد.

2. لیو کیو (Liu Qiyue)

لیو کیو (Liu Qiyue)

دختر جوانی با موهای بلند و تیره که در پایداری به سنت و جسارت در شخصیت بی‌نظیر است. لیو در مهارت استفاده از تیرکمان بی‌رقیب به‌شمار می‌رود و منگ چوان بهترین دوست پدرش محسوب می‌شود. درواقع این یک دوستی به‌واسطه موقعیت‌های مرگ و زندگی شکل گرفت. وقتی منگ چوان هشت ساله بود، لیو یبای دخترش را به منگ مانور آورد و  در آنجا اقامت گزید. لیو کیو زندگی بسیار شبیه به منگ چوان  داشت، زیرا هردوی آن‌ها در کودکی مادران خودشان را از دست داده بودند. آن‌ها از دوران جوانی تا امروز با هم تمرینات مبارزه داشتند، بنابراین یک رابطه عمیق میانشان شکل گرفت.

3. بای نیانیون (Bai Nianyun)

بای نیانیون (Bai Nianyun)

او از نوادگان خانواده مشهوری در کشور چین است که خانواده‌های برتر در جهان هستند. بای همچنین یک دختر به عنوان دوشیزه مقدس به‌شمار می‌رود. او ابتدای داستان این‌طور به‌نظر می‌رسد که می‌میرد، ولی بعدها مشخص شد، که در طی یک حادثه زنده مانده است. وی سرزمین خود را ترک کرد تا به گروه منگ چوان بپیوندد و بنیاد خوددست را بسازد.

4. منگ داجیانگ (Meng Dajiang)

منگ داجیانگ (Meng Dajiang)

او پدر منگ چوان است و درواقع برجسته‌ترین عضو در نسل خود به‌شمار می‌رود. منگ کشت‌وکار برای تامین غذا فعایت می‌نماید و بسیار پراشتها و کمی چاق است.

5. یان جین (Yan Jin)

یان جین (Yan Jin)

یان جین درواقع هفتمین پسر پادشاه آرام سی و هم‌چنین نزدیک‌ترن دوست منگ چوان محسوب می‌شود. او تکنیک‌های شمشیرزنی را بسیار تمرین می‌کند و در مبارزاتش از فن یخ و آتش همزمان باهم بهره می‌برد. او مرد جوانی با لباس سفید و بسیار خوش تیپ است و مورد اعتمادترین شخص از نظر منگ چوان به‌شمار می‌رود.

6. یون کوینگ پینگ (Yun Qingping)

یون کوینگ پینگ (Yun Qingping)

یون کوینگ پینگ درواقع تنها دختر از نسل سوم خانواده یون به‌شمار می‌رود. او اکثر اوقات فراغتش در حال بازی کردن است و دوست دارد تا اطافیانش را برای تفریح ​​دعوت نماید.

نقد انیمه شکارچی شیطان

انیمه The Demon Hunter براساس رمان آنلاینی به نام Cang Yuan Tu نوشته ووچی شیهونگشی ساخته شد. ما در داستان این انیمه بسیار زیبا با قهرمانی به نام منگ چوان مواجه می‌شویم که در دوران کودکی مادرش را شیاطین به‌صورت هولناکی به قتل رساندند. حال او تنها هدفش نابودی تمام شیاطین جهان است و در این راه مشقت و دردسرهای زیادی را به جان می‌خرد تا به هدفش برسد. این انیمه در ژانرهای اکشن، فانتزی و رزمی ساخته شد که پس از پخش با استقبال بالایی از سوی مخاطبان و منتقدان مواجه گردید. فیلم‌نامه این اثر را در داستان‌سرایی بی‌نظیر بوده، ولی از ضرب آهنگ یکسان و منسجمی برخوردار است. این انیمه در همان ابتدا داستان انتقام قهرمان ما منگ چوان از شیاطین را روایت می‌نماید. در این انیمه با کاراکترهایی زیادی مواجه هستیم که هرکدام از آن‌ها خصلت‌های رفتاری خاص خودشان را دارند. درواقع، همین امر باعث می‌شود تا ما با شخصیت‌های جذابی روبرو شویم و در پیشبرد داستان نقش بسزایی دارند.

ماهیت کلی داستان این انیمه  دنیایی را روایت می‌کند که در آن پر از ورودی‌های شیاطین به جهان است که قرن‌ها به انسان‌ها حمله کرده‌اند. حال بشریت متحد شده تا با کمک یکی از قدیمی‌ترین فرقه‌های جهان یعنی فرقه کوه آرکئن، یک سیستم آموزشی کامل را در قالب آکادمی‌های دائو و دفاع در ورودی‌های جهانی راه‌اندازی نمایند. پس با تماشای انیمه شکارچی شیطان در سفر منگ چوان جهت کشتن شیاطین با کمک رفقای متحدش همراه شوید و این اثر هنری پر خون لذت ببرید.

کلام آخر

در این مقاله از وب‌سایت پلازا به بررسی انیمه Cang Yuan Tu پرداختیم. درواقع، این انیمه زیبا و پرطرفدار از جایگاه ویژه‌ای بین مخاطبین برخوردار است. داستان ماجراجویانه و اکشن در کنار شخصیت‌های اصلی آن یعنی منگ چوان، یو کیو و یان جین در تقابل با شیاطین و هم‌چنین روبرویی، نیروهای خیر و شر که ما شاهد آن هستیم با شخصیت‌‌پردازی جذاب و قوی کاراکترها، توانست نظر مخاطبان زیادی را در سراسر جهان به خود جذب نماید. با تمام این اوصاف بهتر است هر چه زودتر تماشای انیمه Cang Yuan Tu را همین حالا را شروع کنید تا شما هم ساعت مهیج و اکشن را در حین دیدن این اثر تجربه نمایید.

در این مقاله از پلازا سعی داشتیم تا در بررسی و معرفی انیمه چینی شکارچی شیطان همراه با مهم‌ترین نکات این اثر پر مخاطب اشاره نماییم. امید است مقاله معرفی انیمه The Demon Hunter برای شما مخاطبین محترم مفید بوده باشد. لطفا پس از مطالعه کامل این مقاله نظرات و تجارب شخصی خود را پس از تماشای این انیمه با ما در وب‌سایت پلازا به اشترک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400