آموزش نحوه تبدیل فیلم به گیف در تلگرام

تبدیل فیلم به گیف در تلگرام
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

محبوبیت روز افزون تلگرام نسبت به پیام رسان های دیگر به وضوح قابل لمس است که در این مقاله از سایت پلازا تصمیم داریم شما را با نحوه تبدیل فیلم به گیف در تلگرام آشنا کنیم. پیشنهاد میشود در ادامه جهت یادگیری این مبحث با ما همراه باشید.

استفاده از امکان متنوع و کاربردی در کنار ارائه بخش های مفید برای کاربران یکی از دلایل محبوبیت این پیام رسان در سرتاسر جهان بوده است. با وجود محدودیت های بسیاری که علیه تلگرام در کشورمان انجام گرفته امروزه باز هم شاهد ورود کاربران بسیاری به این اپلیکیشن محبوب هستیم. اگر تصمیم دارید که ویدیو های کوتاه خود را در قالب گیف برای دوستان ارسال کنید نیازمند یادگیری تبدیل ویدئو به گیف در تلگرام خواهید بود. برای انجام اینکار نیازی به دانش خاصی نیست و در چند مرحله ساده میتوانید این موضوع را یاد بگیرید. پس در ادامه با پلازا همراه باشید.

فهرست مطالب

تبدیل فیلم به گیف در تلگرام

تبدیل فیلم به گیف در تلگرام

محتوای چند رسانه ای و مالتی مدیا نقش مهمی در گفتگوهای کاربران درهر پیام رسانی داشته است. تلگرام به کاربران خود امکان اضافه نمودن گیف را میدهد که در چنین شرایطی میتوانید با نام و ای دی خود گیف های خوبی را طراحی و در معرض استفاده دیگر کاربران قرار دهید. اما اگر بلد نبودن این اقدام یک مانع برای شما بوده جای نگرانی نیست زیرا در ادامه بطور کامل نحوه تبدیل ویدئو به گیف در تلگرام را به شما آموزش خواهیم داد. پیشنهاد میشود از آموزش روش های ساخت گیف در تلگرام نیز دیدن فرمایید.

روشهای تبدیل فیلم به گیف در تلگرام

در این زمینه میتوانید روش های مختلفی را بکارگیری کنید که یکی از مهمترین آنها استفاده از سایت های آنلاین بوده است. در این روش میتوانید بخشی از ویدیو دلخواه خود را وارد سایت مربوط کنید و در بخش خروجی فایل گیف آن را دریافت نمایید. برای آشنایی با سایت های این مبحث میتوانید نیم نگاهی به بهترین سایت ها و برنامه های ساخت گیف (GIF) داشته باشید. در این مقاله سعی نمودیم سایت های برتر این حوزه که اغلب رایگان هستند را مورد معرفی قرار دهیم.

آموزش نحوه تبدیل فیلم به گیف در تلگرام

تفاوتی نمیکند که قصد دارید ویدیو خود را در اندروید ارسال کنید یا ای او اس. برای شروع ابتدا باید یک ویدیو کوتاه و بدون صدا تهیه کنید. اگر قصد دارید که گیف مربوط را خودتان به صورت شخصی از طریق دوربین گوشی اماده کنید باید صدایی ضبط نشود. برای انجام اینکار ابتدا وارد چتی که میخواهید برای آن گیف ارسال شود شوید. سپس روی آیکون دوربین کلیک کنید.

ساخت گیف در تلگرام / برنامه گیف ساز تلگرام

در ادامه با بی صدا کردن ویدیو که یکی از روش های آن سایلنت کردن موبایل است میتوانید روند ضبط گیف را آغاز کنید. با پایان فیلمبرداری میتوانید آن را در قالب یک گیف برای دوستان خود ارسال کنید. اما اگر تصمیم دارید از گیف های محبوب در اینستا و یا ویدیو های پربازدید بهرهمند شوید باید از سایت هایی که در بخش فوق معرفی شده استفاده کنید. تلگرام در زمینه ساخت گیف از ویدیو در تلگرام و یا نحوه‌ افزودن گیف در تلگرام محدودیتی پیش روی شما قرار نخواهد داد.

یکی از مهم ترین ربات های فعال در این زمینه vgifbot@ بوده است که با در اختیار گذاشتن امکانات و ویژگی های مناسب به شما امکان انجام اینکار در مدت زمان کوتاه را میدهد. استفاده از ربات به نسبت روش های دیگر رایج تر بوده است زیرا نیازی به رجوع کامپیوتر و یا سایت نخواهید داشت و مستقیما میتوانید از خود تلگرام به انجام اینکار بپردازید. پلازا در این مقاله روش های مناسبی را برای شما معرفی نمود که اگر گزینه خوب دیگری را سراغ دارید که با آن اشاره نشده میتوانید در بخش نظرات با ما در ارتباط باشید. پیشنهاد میشود آموزش تبدیل فیلم به گیف در واتساپ را نیز مشاهده کنید.

سخن پایانی

نحوه تبدیل فیلم به گیف در تلگرام به پایان رسید که در این مقاله به 3 روش مهم اشاره نمودیم. همانطور که در بخش توضیحات نیز گفته شد در خصوص تبدیل ویدئو به گیف در تلگرام استفاده از ربات راحت تر بوده است اما به نسبت شرایط خود میتوانید از روش های دیگر نیز کمک بگیرید. حال شما عزیزان میتوانید نظرات خود نسبت به این مقاله را برایمان به اشتراک بگذارید که با انجام اینکار به تکمیل شدن مقاله از زوایای مختلف کمک خواهید نمود.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400