بهترین بازی های ایرانی گوشی | با بهترین بازیهای موبایل ایرانی آشنا شوید

برترین بازی ایرانی گوشی آیفون / پرطرفدارترین بازی ایرانی اندروید
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بازار گیمینگ ایران هر ساله شاهد انتشار تعدادی از بهترین بازی های ایرانی گوشی است. با بررسی بهترین بازیهای موبایل ایرانی که شامل بازی های اکشن ایرانی گوشی هم می‌شود همراه ما باشید.

به عنوان مثال با نیم نگاهی به بازی های اکشن ایرانی گوشی چه در پلتفرم اندروید و چه در پلتفرم iOS به این امر پی می‌بریم که کیفیت و ارزش این عناوین واقعا ستودنی است. بر همین اساس بر آن شدیم تا در مقاله‌ای که پیش رویتان هست تعدادی از مهمترین عناوین لایق لقب «برترین بازی ایرانی گوشی آیفون» و همچنین لقب «پرطرفدارترین بازی ایرانی اندروید» را با همدیگر مورد بررسی قرار دهیم. باید بدانید که لیست بهترین بازی های ایرانی موبایلی با لینک دانلود همراه بوده است.

فهرست مطالب

بهترین بازی های ایرانی موبایلی

در ادامه میتوانید به لیستی از بازی های ایرانی برای گوشی دست پیدا کنید که بی شک میتوانند گیم پلی خوب و متفاوتی را برای سرگرمی در اختیار شما عزیزان قرار دهند. بازی های ایرانی موجود در لیست در دو حالت آفلاین و آنلاین قابل اجرا بوده که در این حالت بنا به سلیقه خود میتوانید به بازی مربوط دسترسی داشته باشید. پیشنهاد میشود در لیست بهترین بازی ایرانی اندروید همراه ما باشید. در ادامه بهترین بازی های ایرانی مخصوص گوشی را مشاهده کنید:

1- بازی ارباب جنگ

بهترین بازی های ایرانی گوشی / بهترین بازیهای موبایل ایرانی

اولین عنوانی که در فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم بازی آنلاین ایرانی موبایل ارباب جنگ است که موفق به کسب جایزه بهترین بازی ژانر اکشن به همراه بهترین دستاورد فنی از هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی ایران شده است. در بازی ارباب جنگ که جزو بهترین بازیهای موبایل ایرانی محسوب می‌شود کنترل یک اردوگاه مخروبه را به دست می‌گیرید و باید با ساخت و پیشرفت آن لوازم جنگی مورد نیازتان (همانند تانک) را تهیه کرده و به رقابت با افراد دیگر بپردازید.

در لیست بهترین بازی های ایرانی مخصوص اندروید بازی ارباب جنگ به عنوان بهترین گزینه انتخاب شده است که این بازی آنلاین ایرانی با ارائه سبک نوین در بین بازی های اکشن و استراتژی میتواند گزینه خوبی برای سرگرمی بشمار بیاید که این بازی برای دو پلتفرم اندروید و ای او اس عرضه شده است.

طراحی جلوه‌های بصری این پرطرفدارترین بازی ایرانی اندروید قابل قبول و گیم‌پلی آن نیز تنوع خوبی دارد. در بازی ارباب جنگ که جزو برترین بازی های اکشن ایرانی گوشی محسوب می‌شود بیش از 60 نوع تیر متنوع وجود دارند که دامنه‌شان از تیروکمان ساده تا بمب اتمی فرق می‌کند. برای دانلود بازی ایرانی اندروید رایگان ارباب جنگ می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

 

دانلود بازی موبایل ایرانی ارباب جنگ برای اندروید

دانلود بازی موبایل ایرانی ارباب جنگ برای آیفون

2- بازی موبایل ایرانی هارمونی ‌- نت‌های موسیقی

دومین عنوان فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی که قصد معرفی آن را برای شما داریم بازی هارمونی – نت‌های موسیقی (Harmony: Music Notes) است. این برترین بازی ایرانی گوشی آیفون توسط استودیو InfinityGames ساخته شده و در آن باید با ضربه‌زدن به خانه‌ها برای ایجاد تقارن تلاش کنید. در این بازی موبایلی ایرانی برای گوشی ایفون با زدن هر ضربه یک نت موسیقی پخش خواهد شد و مجموعه این نت‌ها نوعی هماهنگی یا هارمونی موسیقی‌وار ایجاد خواهند کرد که در عین حل پازل موردنظر، از آن لذت خواهید برد. در بازی هارمونی: نت‌های موسیقی که جزو برترین بازی هاي ایرانی مخصوص گوشی موبایل محسوب می‌شود 1000 مرحله متفاوت به همراه موسیقی آرامش‌بخش وجود دارد که می‌توانند ساعت‌ها شما را سرگرم کند.

بازی های ایرانی برای اندروید همانطور که گفته شده است در مسیر متفاوتی قدم برداشته اند که یکی از بازی های این بخش بازی هارمونی است که مربوط به نت های موسیقی بوده و میتواند شمارا با چالش های مربوط به موسیقی آشنا کند. در توضیحات فوق نیز ذکر شده است که بازی شامل یک هزار مرحله متفاوت بوده که تمامی آنها از طراحی خوبی برخوردار هستند و بی شک میتوانند شمارا برای ساعات طولانی سرگرم کنند.

دانلود بازی موبایل ایرانی هارمونی – نت‌های موسیقی برای اندروید

دانلود بازی موبایل ایرانی هارمونی: نت‌های موسیقی برای iOS

 

3- بازی موبایل ایرانی پاپالند

بازی های موبایل ایرانی با گرافیک بالا / بازی هاي ایرانی مخصوص گوشی موبایل

بازی سومی که در فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم یک بازی ایرانی جذاب  به نام «پاپالند» است که با روایت‌داستانی و طراحی بصری متفاوت و گیم‌پلی خوبش گزینه‌ خوبی برای طرفداران بازی‌های متفاوت و منحصربه‌فرد محسوب می‌شود. داستان بازی پاپالند که جزو بهترین بازیهای موبایل ایرانی محسوب می‌شود  با یک نقاشی به وسیله مداد سیاه آغاز می‌شود. به علت قیچی، کاغذ نقاشی به چند قسمت تقسیم شده و هر تکه قسمتی از دنیای «پاپالند» می‌شود.

در همین حین شخصیت‌هایی با نام کله‌ها در دنیای این برترین بازی ایرانی گوشی آیفون ساکن می‌شوند اما حضور بیگانگان سکونتشان را مختل می‌کند. گیم‌پلی بازی موبایل کودکانه ایرانی پاپالند ساده است؛ شما در نقش یک‌سری کله قرار دارید و همواره باید مراقب باشید تا طعمه بیگانه‌ها نشوید. با وجود این می‌توان گفت همین گیم پلی در میان بازی های موبایلی ایرانی لذت ویژه و مخصوص خود را داراست.

پاپالند یک بازی ایرانی برای ایفون و اندروید بوده که مانند نام خود از وقایع عجیبی برخوردار است. بهرهمندی از خط داستانی متفاوت در بازی سبب شده تا شرکت سازنده بدنبال طراحی و صداگذاری متفاوتی به نسبت بازی های مشابه باشد تا بتواند گیم پلی نواورانه ای را در اختیار کاربران ایرانی قرار دهد که همین ویژگی از بازی سبب شده تا بتواند رتبه سوم لیست بهترین بازی های ایرانی برای موبایل را کسب کند که در ادامه میتوانید به لینک دانلود بازی برای اندروید و ای او اس دست پیدا کنید.

دانلود بازی موبایل ایرانی پاپالند برای اندروید

دانلود بازی موبایل ایرانی پاپالند برای iOS

 

4- بازی موبایل ایرانی تخم مرغ

بازی های ایرانی اندروید / بازی جدید موبایل ایرانی

چهارمین عنوان فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی بازی تخم مرغ است که در آن در نقش یک تخم‌ مرغ قرار می‌گیرید و باید از دست روباه‌هایی که می‌خواهند مادر تخم مرغتان را از بین ببرند فرار کنید و در عین حال مادر خود را نجات دهید. در بازی تخم مرغ که جزو بهترین بازیهای موبایل ایرانی محسوب می‌شود گیم‌پلی اصلی‌ترین عاملی است که مخاطبان را جذب می‌کند. گیم‌پلی این پرطرفدارترین بازی ایرانی اندروید از نوع پلتفرمر استاندارد محسوب شده و چه از نظر تنوع و چه از منظر درجه سختی در سطح ایده‌آلی قرار دارد. همچنین جا دارد اشاره کنیم که این عنوان از بازی های موبایل ایرانی با گرافیک بالا محسوب می‌شود و طراحی بصری بازی نیز به فراخور موضوع آن متناسب است. سخن پایانی آنکه بازی ساده ولی در عین حال جذاب تخم مرغ را که از بهترین بازی های اندروید ایرانی محسوب می‌شود نباید از دست دهید.

اگر توضیحات فوق را مطالعه کرده اید در ادامه این بازی باما همراه باشید. بدلیل ضعف ساختاری در ساخت بازی متاسفانه امروزه بازی های ایرانی برای ios کمتر دیده میشوند که یکی از آن موارد همین بازی بوده که تنها برای پلتفرم اندروید انتشار یافته است. اگر از کاربرانی هستید که بدنبال بازی امتیازی و رقابتی هستید باید بدانید که این گزینه میتواند شمارا برای زمان مناسبی سرگرم کند.

دانلود بازی ایرانی تخم مرغ برای اندروید

 

5- بازی جدید موبایل ایرانی اسپلش تون

در فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی عنوان پنجمی که می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم بازی ایرانی اسپلش تون است که موفق شده است نامزد بخش مردمی هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی ایرانی شود. این بازی ویدیویی که جزو بهترین بازیهای موبایل ایرانی است  توسط استودیو بازیسازی سیمرغ طراحی شده است. در این پرطرفدارترین بازی ایرانی اندروید باید یک چاقو را به دست گرفته و آن را با نشانه‌گیری قبلی روی موجودات دایره‌ای پرتاب کنید. با پیشروی در مراحل اسپلش تون گیم‌پلی نیز سخت‌تر شده و هدف‌گیری‌هایتان باید درست‌تر از قبل باشند. گیم‌پلی بازی اسپلش تون به شیوه‌ای طراحی شده است که بتواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند. علاوه بر این‌ها بازی در بخش افکت‌های صوتی نیز موفق عمل کرده و در کل یک بازی ایده‌آل برای گیمرهای ایرانی محسوب می‌شود.

لیست بهترین بازی های موبایل ایرانی شامل گزینه های خوبی بوده که در این بخش قصد داریم شمارا با بازی بنام اسپلش تون آشنا کنیم که سبک و سیاق کلی بازی در مورد هدف گیری مقصد هایی است که باید با چاقو آنها را مورد هدف قرار دهید. با انجام صحیح اینکار امتیازات مختلفی برای شما درنظر گرفته میشود که میتوانید به آیتم های بسیاری بعد از آن دست پیدا کنید.

دانلود بازی ایرانی اسپلش تون برای اندروید

6- بازی ایرانی دریفت

بهترین بازی های ایرانی موبایل ایفون / بهترین بازی های گرافیکی ایرانی اندروید

بازی ایرانی ششم فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی بازی مسابقه‌ای دریفت است که با الهام از بازی آسفالت ساخته شده است. مسابقات بازی ایرانی دریفت در محیطی شهری برگزار می‌شوند و باید برای اول شدن با رقبای خود به مسابقه بپردازید. از بخش‌های موجود در بازی دریفت که جزو بهترین بازی های ایرانی گوشی افلاین است می‌توان به بخش «داستانی» و بخش «دوئل مرگ» اشاره کرد. طراحی بصری بازی دریفت که از بهترین بازی های گرافیکی ایرانی اندروید است از نظر واقع‌گرایانه بودن قابل قبول است. از نظر تنوع ماشین‌ها نیز این پرطرفدارترین بازی ایرانی اندروید حدود 20 ماشین ایرانی و خارجی دارد که می‌توانید آن‌ها را شخصی‌سازی کنید و یا ارتقا دهید. اگر به بازی‌های مسابقه‌ای همانند بازی آسفالت علاقه‌مند هستید بازی ایرانی دریفت را حتما امتحان کنید.

با شنیدن نام دریفت ممکن است ذهن به سمت بازی های خارجی بسیاری برود اما باید بدانید در میان فهرست بهترین بازی های اندروید ایرانی نیز یک گزینه بنام دریفت وجود دارد که مانند نام خود در زمینه دریفت فعالیت داشته است. این بازی از کنترلر های مختلفی برخوردار است که این امکان را به شما میدهد تا بتوانید با دکمه های مناسب بازی را مدیریت کنید. همچنین امکان کشیدن دستی یا ترمز و گاز را خواهید داشت که در تصویر مربوط به بازی همه چیز گویاست.

دانلود بازی ایرانی دریفت برای اندروید

 

7- بازی ایرانی دنده دو کلاسیک

بهترین بازی گوشی ایرانی اکشن / بهترین بازی های اندروید ایرانی

هفتمین عنوانی که در فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی اندروید قصد معرفی‌اش را برایتان داریم بازی ایرانی دنده دو کلاسیک است که توسط استودیو ارکا گیمز ساخته و منتشر شده است. گرافیک بازی دنده دو کلاسیک که جزو بهترین بازیهای موبایل ایرانی است عالی است و صداگذاری بازی نیز خوب انجام شده است. در مورد شخصی‌سازی ماشین‌ها هم سازندگان عملکرد قابل قبولی ارائه کرده‌اند و قابلیت شخصی‌سازی ماشین‌های کلاسیک حس‌و‌حال خاصی به بازی داده است. از سوی دیگر گیم‌پلی بازی از جهت‌های مختلف قابل‌قبول است؛ اما جای پیشرفت نیز دارد. به طور کلی بازی دنده دو کلاسیک از جمله عناوینی است که پیشرفت بازی‌های مسابقه‌ای ایرانی را در گوشی‌های هوشمند به نمایش می‌گذارد؛ پیشرفتی که باید ادامه پیدا بکند.

اگر قصد داشته باشیم یکی از گزینه های محبوب و پرطرفدار در زمینه ماشین سواری را برای شما معرفی کنیم باید بدانید که بازی دنده دو از بهترین های این زمینه است که متاسفانه این ماشين بازي ايراني براي ايفون عرضه نشده و تنها کاربران اندروید امکان دانلود و نصب آنرا خواهند داشت. بی شک ویژگی های بسیاری در بازی نهفته است که با تجربه کاربری میتوانید به آنها دست پیدا کنید. لازم است بدانید که این بازی از گیم پلی بسیار خوبی و سرگرم کننده ای برخوردار است که به مدت زمان هایی که در بازی حضور دارید توجه داشته باشید.

دانلود بازی ایرانی دنده دو کلاسیک برای اندروید

8- بازی ایرانی انتقام کرگدن

دانلود بازی های ایرانی اندروید / دانلود بازی ایرانی اندروید رایگان

بازی هشتم فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی عنوانی به اسم انتقام کرگدن است که از جهت‌های مختلف یک بازی سرگرم‌کننده، جذاب و دوست‌داشتنی محسوب می‌شود. در این بازی که جزو برترین بازی های ایرانی اندروید محسوب می‌شود در نقش کرگدنی ظاهر می‌شوید که باید از شکارچی‌ها که به صورت غیرقانونی دوستانتان را شکار می‌کنند انتقام بگیرید. گیم‌پلی این پرطرفدارترین بازی ایرانی اندروید جذاب و طراحی بصری آن نیز چشم‌نواز است. شاید تنها نقطه ضعف بازی در این باشد که ‌گیم‌پلی آن پس از مدتی خسته‌کننده می‌شود. با این وجود اگر به بازی‌های ژانر رانر (Runner) علاقه‌مند باشید بازی انتقام کرگدن را حتما امتحان کنید؛ عنوانی که در میان بازی های اکشن ایرانی گوشی و عناوین مشابه دیگر امضای خاص خود را بر جای می‌گذارد.

یکی دیگر از بازی های خوب در لیست بهترین بازی ایرانی اندروید را میتوان به انتقام کرگدن لقب داد که این بازی مانند نام خود در مورد انتقام گیری از مواردی است که در طول مراحل بازی با آنها آشنا میشوید و با پشت سر گذاشتن آنها مجوز حضور در مراحل بعدی را کسب میکنید. این بازی از طراحی خوبی برخوردار است که کنترل یک کرگدن را برعهده خواهید داشت باید از موارد و موانع پیش رو انتقام بگیرد. این بازی که در سبک بازی های رانر بوده گزینه خوبی برای سرگرمی بشمار میرود که پیشنهاد میشود در ادامه این لیست باما همراه باشید که بازی های خوبی هنوز باقی مانده است.

دانلود بازی ایرانی انتقام کرگدن برای اندروید

 

9- بازی ایرانی آهنگتو

بهترین بازی های آنلاین ایرانی / بهترین بازی های ایرانی گوشی افلاین

عنوان نهمی که در فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم بازی ایرانی آهنگتو است که یک بازی متفاوت و خلاقانه با الهام از یک عنوان خارجی به نام Smule ساخته شده است. در این بازی ویدیویی که جزو بهترین بازی های آنلاین ایرانی است و جایزه بهترین بازی سال 97 را از دیدگاه کاربران کافه‌بازار به دست آورده است در حضور یک داور مجازی به خوانندگی خواهید پرداخت و هر چه‌قدر بهتر بخوانید امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد. البته بازی نقاط ضعف خاص خود را دارد اما جنبه‌های مثبت آن سبب می‌شوند ساعت‌ها با آهنگتو سرگرم شوید و در عین حال به خواندن بپردازید.

بهترین بازی های ایرانی موبایل را تا کنون در اختیار شما عزیزان قرارداده ایم که اینبار قصد داریم یک بازی فان و کاملا هیجان انگیز بنام آهنگتو را برای شما معرفی کنیم. بی شک با دیدن تصویر بازی متوجه یکسری از ویژگی های بازی شده اید که باید بدانید این بازی به صورت اینترنتی قابل اجرا بوده که باید در طول رویداد های مختلف به خوانندگی بپردازید.

دانلود بازی ایرانی آهنگتو برای اندروید

 

10- بازی ایرانی آن سوی باران

بازی زولا موبایل ایرانی / بازی معمایی گوشی ایرانی

دهمین عنوان فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی بازی آن سوی باران است که از جمله خلاقانه‌ترین بازی‌های ایرانی برای گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود. این بازی ویدیویی به عنوان یکی از بهترین بازیهای موبایل ایرانی از قابلیت‌های پلتفرم موبایل نهایت استفاده را برده و در سبک پلتفرمر (Platformer) ساخته شده است. شخصیت اصلی این پرطرفدارترین بازی ایرانی اندروید آبان نام دارد و آبان را باید در طی مراحل بازی هدایت کنید و در مواقع لزوم از موانع پرش کنید. در تمامی مراحل بازی، سازه‌های طراحی‌شده محرک‌اند که این مورد به سختی بازی آن سوی باران افزوده است. طراحی بصری بازی معمایی گوشی ایرانی آن سوی باران نیز علاوه بر جذاب بودن حال‌و‌هوای «ایرانی» دارد. بازی آن سوی باران به عنوان یکی از بهترین بازیهای موبایل ایرانی توانست در جشنواره بازی‌های ویدیویی تهران جوایز مختلفی را از آن خود کند. در لیست بهترین بازی های ایرانی موبایلی این بازی با بهرهمندی از مزیت های بسیار میتواند گزینه خوبی برای سرگرمی باشد.

دانلود بازی ایرانی آن سوی باران برای اندروید

 

11- بازی ایرانی آمیرزا بهترین بازی ایرانی موبایلی

بازی موبایل کودکانه ایرانی / دانلود بازی موبایل ایرانی

یازدهمین عنوانی که در فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی می‌خواهیم برای شما معرفی کنیم بازی ایرانی آمیرزا محسوب می‌شود. این برترین بازی ایرانی گوشی آیفون که در آن با کلمات سر و کار دارید موفق شده است گه در سال 1396 عنوان برترین بازی سال را از آن خود بکند. در بازی آمیرزا که جزو بهترین بازی های ایرانی موبایل ایفون محسوب می‌شود در طی 800 مرحله با ساخت کلمات جهت گوناگون با استفاده از حروف دست و پنجه نرم خواهید کرد.

بازی آمیرزا را یک می‌توان یک بازی آموزشی خوب نیز نامید که می‌تواند سبب تقویت حافظه شما شود. اگر به یک بازی موبایلی ایرانی برای گوشی ایفون علاقمند هستید که قادر است مدت‌ها شما را سرگرم کند بازی آمیرزا را از دست ندهید. آمیرزا یکی از سرگرم کننده ترین بازی های ایرانی در سبک کلمات بوده است که وجود مراحل بسیار و سیستم دشواری مراحل میتواند شمارا با چالش های بسیاری مواجه کند که این موضوع سبب تقویت ذهن شما نیز خواهد شد.

همانطور که در توضیحات فوق نیز به آن اشاره شده است متاسفانه اکثر بازی های ایرانی برای اندروید عرضه شده اند و بازی های کمی برای ای او اس انتشار یافته است که در این بازی قصد داریم شمارا با یکی از بهترين بازي هاي ايراني ايفون بنام آمیرزا آشنا کنیم. بازی با کلمات را میتوان از اصلی ترین ویژگی های این بازی دانست که شاید امروزه کمتر کسی باید که با ویژگی های این بازی آشنایی نداشته باشد اما به هر حال باید بدانید که این بازی در  مورد یسکری حروف در هر مرحله بوده که با استفاده از انها باید به یکسری کلمات مشخص دست پیدا کنید و با انجام اینکار و پیدا نمودن تمام کلمات میتوانید به مراحل بعدی بروید.

دانلود بازی موبایل ایرانی آمیرزا برای اندروید

دانلود بازی موبایل ایرانی آمیرزا برای iOS

 

12- بازی ایرانی پسرخوانده

بازی های موبایلی ایرانی

به عنوان دوازدهمین بازی فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی بازی ایرانی پسرخوانده را برای معرفی به شما در نظر گرفته‌ایم. این برترین بازی ایرانی گوشی آیفون توسط شرکت سازندگان ساخته شده است و از نقاط قوت آن می‌توان به جلوه‌های بصری سرگرم کننده و روایت داستانی نسبتا جذاب اشاره کرد. این بازی که از عناوین لایق لقب بهترین بازی گوشی ایرانی اکشن نیز هست از حضور صداپیشه‌های حرفه‌ای نیز بهره می‌برد. برای دانلود این عنوان که جزو برترین بازی های اکشن ایرانی گوشی است به لینک زیر مراجعه کنید.

پسر خوانده که یکی از جدیدترین بازی های موبایلی ایرانی است با استفاده از ویژگی های نوین در عرصه بازی های اندروید و ای او اس توانسته خودرا به گزینه خوبی برای سرگرمی تبدیل کند که در این زمینه مراحل و چالش های بسیاری برای شما درنظر گرفته شده است که با استفاده از آنها میتوانید برای ساعات طولانی در بازی حضور داشته باشید و سرگرم چالش های بازی شوید.

دانلود بازی ایرانی پسرخوانده برای iOS

دانلود بازی ایرانی پسرخوانده برای اندروید

بهترین بازی های ایرانی گوشی / بهترین بازیهای موبایل ایرانی

در این مطلب تعدادی از بهترین بازی های ایرانی گوشی را برای شما معرفی کردیم و همچنین لینک دانلود بازی های ایرانی اندروید و آیفون را برای شما قرار دادیم. حقیقت امر آن است که در طی سال‌ها عناوین ایرانی باکیفیت بیشتری برای پلتفرم موبایل عرضه می‌شوند و هر از گاهی شاهد عرضه عناوینی نیز هستیم که حداقل از نظر «خلاقیت» با عناوین مختلف خارجی رقابت می‌کنند. امیدواریم این روند ادامه پیدا کرده و همواره شاهد عرضه بازی‌های ایرانی بیشتر و بهتری چه از جنبه کیفیت و چه از نظر خلاقیت باشیم.

سخن پایانی

در مقاله بررسی بهترین بازی های ایرانی موبایلی در یک لیست 12 تایی از بازی های ایرانی برای گوشی همانطور که گفته شد بازی های خوبی مورد بررسی قرار گرفته است که در این لیست اگر بازی مد نظر شما وجود نداشته است میتوانید با ذکر نام بازی در نظرات آنرا برای سایر کاربران به اشتراک بگذارید. نظرات شما در تولید و بررسی مطالب این چنینی تاثیرگذار خواهد بود که پیشنهاد میشود باما در نظرات همراه باشید. نظر شما در مورد فهرست بهترین بازیهای موبایل ایرانی چیست؟ نظرات خود را می‌توانید از طریق بخش کامنت‌های سایت با ما در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران5 دیدگاه
avatar
پارسا
.
22 مرداد 1401، 16:17
پاسخ
0
0
یه بازی بود پشت گاری میشستن هفتیرکشی بود میشه اسمشو بگید
avatar
Ghost
.
08 مهر 1401، 00:02
پاسخ
0
0
@پارسا
این بازیه من قهرمان نیستم هستش
avatar
ا
.
16 تیر 1401، 14:31
پاسخ
0
1
یه بازی بود پسره میرفت مدرسه اتاقشو مرتب میکرد و انباری رو مرتب میکرد کشاورزی میکرد ۳ سری داشت اسمش رو لطفا بگید یادم رفته .ایرانیم بود
avatar
هادی
.
31 تیر 1401، 17:14
پاسخ
0
0

مهدیار
avatar
محسن
.
10 اسفند 1400، 19:19
پاسخ
0
0
بازی موبایلی سه بعدی فرفری ها را هم تحلیل کنید. خیلی جالبه. روی تلویزیون نصب کردم عالیه با گیم پد هم بازی میشه
avatar
مسیحا
.
14 اسفند 1398، 19:08
پاسخ
0
0
اگر بازی قشنگی کردی که جالب بوده می تونی تو این سایت وارد کنی تا بقیه هم استفاده کنن
avatar
علیرضا
.
31 فروردین 1399، 22:29
پاسخ
0
1
@مسیحا
چطوری
avatar
محمد
.
14 آذر 1398، 11:19
پاسخ
0
4
پس کوییز آف کینگز و 41148 چی دنده دو: درگ و کلی بازی ایرانی دیگه هست که از اینا بهتره ولی تو لیست نیست
avatar
علیرضا
.
31 فروردین 1399، 22:28
پاسخ
2
5
@محمد
اره من عاشق بازی کوییز اف کینگ هستم و بازی های دیگه مثل خروس جنگی - قهرمان فوتبال - تایتان ها افلاین - امیرزا - باقلوا هست که در این لیست نیست این بازی هایی که گفتم را دانلود کنید ایرانی هستند و من گوشیم فقط بازی و برنامه ایرانی داره ولی کارتون هم ایرانی هم خارجی من عاشق بازی تایتان ها افلاین هستم نصب کنید و حالشو ببرید و فقط بازی و برنامه ایرانی دانلود کنید که اگر نت قطع شد مشکل نداشته باشید و کارتون فقط در شبکه بویا و نهال که هست را تماشا میکنم و برنامه و شبکه و بازی های ایرانی حمایت میکنم با امتیاز دادن و دانلود کردن امیدوارم راضی باشید بازی تایتان ها را از دست ندید بهترین بازی ایرانی
avatar
مسیحا
.
14 اسفند 1398، 19:09
پاسخ
2
1
@محمد
اگر بازی قشنگی کردی که جالب بوده می تونی تو این سایت وارد کنی تا بقیه هم استفاده کنن
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402