دانلود بهترین بازی های آشپزی و رستوران (کامپیوتر، اندروید و آیفون)

بازی آشپزی بازی آشپزی دخترانه رایگان
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بازی آشپزی یکی از سرگرم کننده ترین گیم های ممکن در پلتفرم های مختلف بوده است که در این لیست بهترین بازی های آشپزی اندروید و آیفون و کامپیوتر را معرفی خواهیم نمود.

اگر از دوست داران بازی های آشپزی هستید باما همراه باشید که در ادامه قصد داریم بهترین بازی های آشپزی را برای شما عزیزان معرفی نمائیم. با حضور در گیم های معرفی شده بی شک میتوانید برای مدت زمان طولانی سرگرم شوید. در این میان لیستی از تاپ ترین گیم هایی که میتواند شمارا به شکل ویژه ای سرگرم نماید را معرفی کرده ایم.

فهرست مطالب


دانلود بهترین بازی های آشپزی دخترانه برای اندروید و آیفون


لقب دادن عنوان بهترین بازی آشپزی به یک گیم کار دشواری بوده است زیرا در این زمینه گزینه های بسیاری وجود داشته که هریک به نسبت چیزی که از آن الگو گرفته اند در سطح خوبی قرار دارند. برای شناخت بهترین بازی های آشپزی  باما همراه باشید.

بازی The Sushi Spinnery بازی اشپزی برای گوشی اندروید

بازی The Sushi Spinnery بازی اشپزی برای گوشی اندروید

The Sushi Spinnery یک بازی اشپزی برای گوشی اندروید بوده است که از ویژگی های بسیاری برخوردار بوده که در این میان میتوانید با گیم پلی خوبی برای سرگرمی سروکار داشته باشید. برخلاف سایز بازی هایی که روی غذا تمرکز دارند در این بازی باید تمام خوش و زکاوت خود را روی ساخت سوشی قرار دهید. در این زمینه جزئیات نقش بسزایی خواهند داشت که فارغ از این موضوع بازی The Sushi Spinnery امکان مدیریت و پیاده سازی چیدمان رستوران را به شما واگذار کرده است. جا به جایی کوچکترین موارد و ابزارها میتواند در فروش و جذب مشتری شما تاثیر داشته باشد. بکارگیری هوش مصنوعی در ساخت این بازی سبب خواهد شد ت ابا چالش های بسیاری مواجه باشید که در این میان گیم پلی بازی با ارائه یک سیستم دشواری مراحل میتواند شمارا برای مدت زمان طولانی سرگرم نماید. همانطور که تصویر گویاست این بازی امکان تبدیل شدن به یکی از بزرگترین آشپزخانه های شهر را داشته است که این موضوع بستگی به شما خواهد داشت. اگر بدنبال دانلود بازی The Sushi Spinnery برای اندروید هستید در ادامه میتوانید به لینک این بازی دسترسی داشته باشید.

دانلود بازی The Sushi Spinnery برای اندروید

بازی آشپزی Cooking Fever

Cooking-Fever / بازی آشپزی

همچنین بخوانید :

اولین عنوانی که در لیست «دانلود بازی آشپزی برای اندروید» می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم بازی Cooking Fever است که از جمله محبوب‌ترین بازی‌‌ های آشپزی گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود. همانند اکثر بازی های آشپزی دیگر، ماموریت شما در بازی Cooking Fever مشخص است: پختن غذا با در نظر گرفتن محدودیت زمانی. همچنین بر خلاف برخی از بازی های آشپزی دیگر، در بازی Cooking Fever از همان ابتدا باید با مبحث پیچیده مدیریت رستوران دست و پنجه نرم کنید. از نقاط قوت بازی Cooking Fever می‌توان به دو مورد اشاره کرد: اولین مورد آن‌که بازی در توضیح مکانیزم‌های کنترلی خود عجله به خرج نمی‌دهد و مورد دوم هم این‌که پروسه پختن غذاهای ترکیبی به صورت پله به پله توسط بازی برای شما تشریح خواهد شد. این بازی آشپزی با برخورداری از ویژگی های ظاهری بسیار توانسته گرافیک بسیار خوبی را در معرض دید قرار دهد که در ادامه به لینک های دانلود بازی دسترسی خواهید داشت.

دانلود بازی Cooking Fever برای اندروید

دانلود بازی Cooking Fever برای iOS

 

بازی Restaurant Story

بازی آشپزی برای کامپیوتر / بازی آشپزی جدید

عنوان دوم لیست دانلود بازی آشپزی دخترانه بازی Restaurant Story است که از بازی ‌های آشپزی موفق گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که Restaurant Story یک نسخه دوم نیز (Restaurant Story 2) دارد که به نوبه خود بازی خوبی است اما به طور کلی می‌توان گفت نسخه اول سری لذت‌بخش‌تر از نسخه دوم است. بازی Restaurant Story از جهات مختلف ناب‌ترین بازی آشپزی در بین عناوین دیگر محسوب می‌شود؛ چرا که در آن می‌توانید تمام جنبه‌های مختلف رستوران خود را از صفر طراحی کنید؛ از کاشی‌های آن بگیرید تا اجاق‌ گازها و نهایتا دستورالعمل‌های پیچیده غذا. این بازی مخصوصا برای افرادی مناسب است که دوست دارند بر تمامی جنبه‌های آشپزی خود کنترل کامل داشته باشند. به نوعی می‌توان گفت Restaurant Story نسخه آشپزی بازی سیمز (Sims) است. این بازی رستوران گردی شما را با مشکلات بسیاری مواجه میکند که در نقش رئیس یک رستوران باید حواستان به بخش های مختلفی از بازی باشد.

دانلود بازی Restaurant Story برای اندروید

دانلود بازی Restaurant Story برای iOS

 

بازی Slices

بازی آشپزی باربی / دانلود بازی آشپزی

بازی سوم لیست بازی آشپزی دخترانه رایگان Slices نام دارد که تم آن همانند بازی‌های دیگر این لیست در رابطه با آشپزی و غذا است؛ اما رویکردش کمی متفاوت‌تر است. تاکید بازی Slices روی مبحث پازل است و هدف اصلی شما در آن پر کردن و تمیزکردن ظرف‌های دایره‌ای از غذا است. در بازی Slices مبحث فضا (برای غذا) اهمیت اصلی را دارد و اگر به موقع عمل نکنید خواهید باخت. Slices از جمله عناوین آشپزی است که در راستای هدف خود بسیار سرراست عمل کرده و درک آن نیز آسان است. علاوه بر این، بازی شدیدا آرامش‌بخش محسوب شده و در عین حال مخاطب را درگیر می‌کند. از نقاط ضعف بازی می‌توان به وجود تبلیغات نسبتا زیاد در آن اشاره کرد که برای خلاص شدن از آن‌ها باید کمی پول بپردازید. این بازی آشپزی میزبان حالت و مراحل بسیاری بوده است که بی تردید میتواند گیم پلی خوبی را برای سرگرمی شما ارائه دهد.

دانلود بازی Slices برای اندروید

دانلود بازی Slices برای iOS

بازی Cooking Craze

دانلود بازی آشپزی / بازی آشپزی پاپا

عنوان چهارم لیست بهترین بازی های آشپزی، Cooking Craze نام دارد که از بسیاری از جهات از جمله جلوه‌های بصری و حال و هوای کلی، به بازی آشپزی خوب دیگری با نام Cooking City شباهت دارد. رنگ‌های استفاده شده در بازی Cooking Craze همگی جزو رنگ‌های روشن‌اند و بازی از جمله عناوین رنگارنگ آشپزی است. ایده اصلی بازی همانند Cooking City بر محور مدیریت زمان می‌چرخد و ماموریت اصلی شما در Cooking Craze آماده‌کردن غذا برای مشتری‌هایتان در چهارچوب محدودیت زمانی است. از نقاط ضعف بازی Cooking Craze شاید بتوان به این امر اشاره کرد که رابط بصری آن (در مقایسه با Cooking City) می‌توانست کمی بهتر باشد. علاوه بر این قضیه تبلیغات موجود در بازی نیز کمی از حد معمول بیشترند. این بازی آشپزی با طراحی مناسب و صدای عالی میتواند لحظات خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد.

دانلود بازی Cooking Craze برای اندروید

دانلود بازی Cooking Craze برای iOS

 

بازی Cooking City

بازی آشپزی جدید مرحله ای / دانلود بازی آشپزی برای اندروید

بازی پنجم لیست «دانلود بازی آشپزی دخترانه» Cooking City نام دارد که به طور خلاصه یک بازی آشپزی جذاب به همراه رابط کاربری روان و در دسترس و همچنین با رنگ‌های درخشان است. در بازی Cooking City به جای آن‌که یک رستوران را اداره کنید، تمرکز اصلی‌تان روی تکمیل مجموعه‌های غذایی با در نظر گرفتن محدودیت زمانی خواهد بود. درآمد شما در بازی Cooking City ارتباط مستقیمی به سرعت‌تان در تکمیل سفارش‌‌ها و عملکردتان در راضی نگه‌ داشتن مشتری‌ها خواهد داشت. اگر از دوست داران بازی های اشپزی هستید باید بدانید که این بازی با برخورداری از ویژگی های بسیار در سبک های متنوع توانسته گیم پلی خوبی را پدیدار آورد که از طریق آن قادر به سرگرم شدن برای زمان طولانی خواهید بود. پس باما همراه باشید و در ادامه لینک های دانلود این بازی را از دست ندهید.

دانلود بازی Cooking City : برای اندروید | برای iOS

 

بازی Dinner Dash Adventures

دانلود بازی آشپزی دخترانه

بازی Dinner Dash Adventures از جمله عناوین آشپزی محبوب و با کیفیت گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود. در این بازی با یک آشپزخانه متروکه شروع خواهید کرد و به مرور باید از طریق آن یک کسب و کار موفق راه‌اندازی کنید. تمرکز اصلی بازی Diner Dash بر روی ماموریت‌های زمان‌بندی شده و همچنین یادگیری نحوه اداره صحیح امور مالی برای ارتقای مکان آشپزی است. علاوه بر تمام این‌ها می‌توان گفت مبحث داستان در بازی Diner Dash (در مقایسه با بازی‌های آشپزی دیگر) نقش پررنگ‌تری دارد. جا دارد اشاره کنیم بازی Diner Dash Adventures نیز از تبلیغات درون برنامه‌ای بی‌بهره نیست؛ اما این تبلیغات در مقایسه با دیگر عناوین به مراتب کمترند و مزاحمت زیادی ایجاد نمی‌کنند. بی شک میتوان این بازی را گزینه خوبی برای سرگرمی دانست.

دانلود بازی Dinner Dash Adventures برای اندروید

دانلود بازی Dinner Dash Adventures برای iOS

 

بازی Good Pizza, Great Pizza

بازی آشپزی / بازی آشپزی دخترانه رایگان

تمرکز اصلی بازی Good Pizza, Great Pizza (همانطور که از نام آن مشخص است) بر روی پخت پیتزا است. هدف اصلی شما در این بازی تلاش برای ارتقای خود در زنجیره رستوران از طریق پختن پیتزا و نهایتا مالکیت رستوران پیتزا است. بازی آشپزی Good Pizza, Great Pizza بخش‌های زمان‌بندی شده‌ای دارد که در طی آن‌ها در «ساعات باز» رستوران باید پیتزا بپزید. درآمدی را که از این راه کسب خواهید کرد را پس از آن می‌توانید جهت ارتقا (Upgrade) فروشگاه، خرید چاشنی‌های جدید برای پیتزاها و یا ارتقای ماشین‌های پخت پیتزا خرج کنید. تنها خورده‌ای که شاید بتوان به بازی Good Pizza, Great Pizza گرفت موسیقی متن شروع آن است که برای یک بازی آشپزی کمی عجیب و غریب به نظر می‌رسد؛ به طوری که احساس می‌کنید قرار است به جای یک بازی شبیه‌ساز آشپزی با یک عنوان ترسناک روبه‌رو شوید!

دانلود بازی آشپزی دخترانه رایگان Good Pizza, Great Pizza :  برای اندروید | برای iOS

بازی Cooking Mama Let’s Cook!

دانلود بازی رستوران داری برای کامپیوتر

بازی آشپزی دخترانه شاد و خوشمزه شما را به پخت و پز بیش از 30 دستور غذایی متفاوت دعوت می‌کند. شما در کنار پخت و پیز می‌توانید از بازی‌های کوچک جانبی مانند ماهیگیری، کشاورزی و دامپروری نیز لذت ببرید. در این بازی شما تنها با یک بازی آشپزی رو به رو نیستید و می‌توانید به دیگران در کارهای مختلف کمک کرده و یا حتی مغازه داری کنید. در کنار این‌ها بسیاری کارهای تزیینی و فضاسازی و همینطور چالش‌های روزانه و هفتگی نیز وجود دارد که می‌تواند شما را ساعت‌ها سرگرم نگه دارد. شما برای آشپزی می‌توانید از ویدیوهای واقعی موجود در بازی استفاده کرده و همینطور انیمیشن Mama’s را تماشا کنید.

دانلود بازی آشپزی واقعی Cooking Mama Let’s Cook! : برای اندروید |  برای iOS

بازی اشپزی دخترانه Burger

آشپزی بازی

بازی آشپزی Burger یک بازی‌ آشپزی جدید مرحله ای محبوب برای گوشی‌های هوشمند است. شما در رستوران زنجیره‌ای استخدام شده و وظیفه دارید در بهترین زمان ممکن غذاهای مختلف از جمله همبرگر و سیب‌زمینی سرخ‌کرده، به‌همراه دسرهایی مانند مافین و کیک‌های فنجانی را تحویل مشتری دهید. این بازی بیش از 400 مرحله آشپزی جذاب است. حواستان را زمان آشپزی بدهید و چالش‌ها را پشت سر بگذارید تا مشتری‌ها راضی باشند. این بازی کاملا رایگان بوده و هیچ نیازی به پرداخت ندارد و می‌تواند تمامی مراحل را رایگان به اتمام برسانید.

دانلود بازی آشپزی دخترانه Burger : برای اندروید | برای iOS

بازی رستوران داری Animal Restaurant

نصب بازی های دخترانه آشپزی

همچنین بخوانید :

بازی رستوران داری جدید آفلاین Animal Restaurant یک بازی کاملا متفاوت است که شما باید مشتری‌های خود را که همه‌شان حیوانات متفاوت هستند را از طریق تبلیغات جذب کرده و راضی نگه دارید. شما در کنار رستوران می‌توانید بوفه خوراکی، باغ و مکانی برای ماهیگیری تاسیس کرده تا حیوانات بیشتری را به‌سمت رستوران خود جذب کنید. مطمئن شوید که تمامی دستورات غذا را کشف کرده‌اید، در غیر این صورت مشتری شما ناراحت شده و رستوران را ترک می‌کند. ولی اگر غذای آن‌ها را تحویل دهید، انعام خوبی برای شما یه‌جا میگذراند که برای پیشرفتتان بسیار مهم است.

دانلود بازی رستوران داری Animal Restaurant :  برای اندروید  |  برای iOS


دانلود بهترین بازی های رستوران دخترانه برای اندروید و آیفون


در این بخش به معرفی بهترین بازی های شبیه ساز رستوران برای اندروید و iOS می‌پردازیم.

بازی Food Street

بهترین بازی های رستوران

Food Street یکی از بهترین بازی های رستوران و شبیه‌ساز مدیریت است. این بازی به شما اجازه می‌دهد دکور و طراحی محیط رستوران خود را انجام دهید، گیاه بکارید، آشپزی کنید، به سفارش مشتریان برسید و کلی کارهای دیگر انجام دهید!

با رسیدن ایام خاص، تم‌های خاص و جذابی نیز به بازی اضافه می‌شود که می‌تواند تا مدت‌ها شما را سرگرم و مشغول نگه دارد.

 

دانلود بازی رستوران Food Street برای اندروید | iOS

بازی World Chef

بازی رستوران داری

World Chef نیز یکی دیگر از بهترین بازی‌های شبیه‌ساز و مدیریت رستوران برای گوشی‌های اندروید و iOS به شمار می‌آید. در این بازی نیز مانند بازی قلی، می‌توانید دکور و طراحی رستوران خود را انجام دهید. همانطور که از اسم بازی نیز پیداست، می‌توانید غذا بپزید و طراحی غذای بشقاب نیز انجام دهید؛ غذاهایی از سرتاسر دنیا مانند همبرگر، غذای تند مکزیکی، غذای ایتالیایی و یا حتی چینی (بجز خفاش و پنگولین!). وسایل اشپزی بخرید، رستوران خود را با عناصر بین المللی طراحی کنید، غذاهای بیرون بر آماده کنید و صندلی مخصوص افراد میهمان تدارک ببینید و یا حتی سالن‌های VIP بسازید.

 

دانلود بازی رستوران داری World Chef برای اندروید | iOS

بازی Bakery Story 2

بازی رستوران

Bakery Story شما را در نقش یک نانوا قرار می‌دهد که فروشگاه نانوایی خود را مدیریت می‌کند. در این بازی باید نانوایی کوچک و نقلی را تبدیل به یک تجارت و بیزینس پرسود کنید؛ سطح خود را ارتقا دهید تا بتوانید محل‌های پخت غذای بیشتری را در اختیار بگیرید، انواع و اقسام کیک و شیرینی‌های پخته شده را به فروش برسانید، دکور نانوایی خود را به دلخواه با میز و صندلی و سایر وسایل‌ها طراحی کنید و مشتریان خود را راضی نگه دارید!

همین گروه، بازی دیگری با نام Restaurant Story 2 نیز ساخته‌اند که مکانیزم آن دقیقا مانند همین بازی است با این تفاوت که چیزهای بیشتری را به نسبت نانوایی می‌فروشید.

 

دانلود بازی رستوران داری Bakery Story 2 برای اندروید | iOS

بازی رستوران داری واقعی Cooking Madness – A Chef’s Restaurant Games

بازی آشپزی جدید مرحله ای

سرآشپز رستوران خود باشید و غذا را برای مشتری‌های گرسنه‌تان سرو کنید. بازی Cooking Madness با سرعت بالا و مشتریان گرسنه و چالش‌های جذاب، تب آشپزی شما را زیاد می‌کند. شما در رستوران‌های مختلف در نقاط متفاوت جهان باید آشپزی کرده و مشتریان خود را راضی نگه دارید. به کشورهای مختلف رفته و دستور غذاهای مختلف و جذابی را کشف می‌کنید. در این حین شما نه تنها می‌توانید آشپزخانه خود را ارتقا داده و تزیین کنید، بلکه می‌توانید فضای رستوران را نیز ارتقا داده حس یک رستوران واقعی را برای خود زنده کنید. کلاه آشپزیتان را به‌سر گذاشته و شروع کنید.

دانلود بازی Cooking Madness- A Chief’s Restaurant Games برای اندروید

دانلود بازی Cooking Madness- A Chief’s Restaurant Games برای iOS

بازی رستوران داری دخترانه Plushies Restaurant

گیم آشپزی

بازی رستوران داری Plushies Restaurant یک بازی پرطرفدار برای کودکان و دختران است که فضایی فوق‌العاده زیبا و جذاب دارد. شما برای انجام این بازی نیاز به اتصال به اینترنت دارید. نگران زبان ژاپنی بازی نباشید، زیرا در صفحه دوم در شروع بازی بازی به شما اجازه تغییر زبان را می‌دهد. پس از آن شما با شخصیت‌هایی با نام Plushie روبه رو می‌شوید که می‌توانید او را شخصی سازه کرده و نام مورد علاقه خود را برای او بگذارید. در ابتدا رستوران شما بسیار خالی‌ست ولی ساده بوده و سریع می‌توانید رستوران خود را زیبا و پر از مشتری‌های گرسنه کنید.

دانلود بازی  Plushies Restaurant برای اندروید

دانلود بازی Plushies Restaurant برای iOS


بازی آشپزی برای کامپیوتر و کنسول ها


در ادامه با ما باشید تا بهترین بازی های آشپزی کامپیوتر و کنسول‌های دیگر را با یکدیگر بررسی کنیم. در این لیست به بازی آشپزی جدید مرحله ای اشاره شده است که با مطالعه توضیحات بازی میتوانید با گزینه های بسیار خوبی برای سرگرمی مواجه شوید. دقت داشته باشید که این لیست از بازی های آشپزی به بهترین های جهان اشاره شده است.

بازی Pizza Connection 3 دانلود بهترین بازی های رستوران

بازی Pizza Connection 3 دانلود بهترین بازی های رستوران

با معرفی بهترین بازی های آشپزی برای موبایل حال تصمیم داریم بازی های شبیه سازی آشپزی کامپیوتر را معرفی کنیم که یکی از گزینه های خوب این زمینه Pizza Connection 3 داشته است. این بازی یک گزینه عالی برای ساخت پیتزا بوده است که با انجام اینکار و یادگیری درست کردن پیتزا میتوانید کسب و کار خود را آغاز کنید. موسسات بسیاری برای همکاری با شما وارد بازی خواهند شد که با پوشش دادن نیاز آنها میتوانید سود آوری خود را استارت بزنید. از دیگر ویژگی های بازی Pizza Connection 3 میتوان به ساخت نام تجاری اشاره داشت. طراحی عالی و وجود ویژگی های متعدد میتواند شمارا با یک بازی وسیع برای سرگرمی مواجه کند. با گسترش دادن حیطه کاری خود میتوانید اشخاص جدیدی را استخدام کنید که اینکار سبب افزایش فروش شما خواهد شد.

Restaurant Empire II بهترین بازی آشپزی دخترانه

Restaurant Empire II بهترین بازی آشپزی دخترانه

Restaurant Empire II یکی از بهترین بازی آشپزی برای کامپیوتر بوده است که با ارائه ویژگی های متعدد توانسته گیم پلی خوبی را برای سرگرمی در اختیار گیمرها قرار دهد. در این بازی کامپیوتری باید مسئولیت ساخت و ساز و مدیریت رستوران خود را برعهده بگیرید که در این زمینه چالش های بسیاری سد راه شما خواهد شد. طبق رستورانی که راه اندازی کرده اید باید غذا های تخصصی که حاصل تلاش های سالیانه شما بوده است را به طرز خوبی ارائه دهید. در این میان غذا های آمریکایی و ایتالیایی و آلمانی و فرانسوی در منوی شما وجود داشته است که در درست کردن آنها باید تمرکز کافی را داشته باشید. بازی Restaurant Empire II علاوه بر موارد ذکر شده از ویژگی های دیگری که مربوط به آمار بازی بوده برخوردار بوده است. حواستان به مشتری و اشخاصی که وارد رستوران میشوند باشد که اگر تمرکز کافی در این زمینه را نداشته باشید با مشکلات مختلفی مواجه خواهید شد. گیم پلی روان در کنار طراحی عالی و وجود صداگذاری جذاب سبب خواهد شد تا برای مدت زمان طولانی در بازی حضور داشته باشید و سرگرم آن شوید.

بازی آشپزی Overcooked 2 بهترین بازی آشپزی برای کامپیوتر

بازی آشپزی برای کامپیوتر / دانلود بازی آشپزی برای کامپیوتر

عنوان اولی که در لیست بازی آشپزی برای کامپیوتر قصد معرفی‌اش را برایتان داریم، بازی Overcooked 2 است که در آن در نقش یک سرآشپز کارتونی ظاهر می‌شوید که تنها هدفش رسیدگی به سفارشات مشتری‌ها و پختن غذا‌ها از طریق دستورالعمل‌ها و به کارگیری مواد مختلف و ابزارآلات آشپزی است. شاید در نگاه اول این امر برای شما ساده به نظر برسد اما اینطور نیست؛ چرا که با پیشروی در بازی Overcooked 2 با پیشروی در هر مرحله با مراحل سخت‌تری مواجه خواهید. ممکن است با یک دستورالعمل سوشی ساده در یک آشپزخانه استاندارد شروع کنید؛ اما به مرور احتمال دارد از همین آشپزخانه به یک بالون هوایی نقل مکان کنید که مجبور هستید در آن به سفارشات پیتزا رسیدگی کنید! همکاری تیمی و توانایی برقراری ارتباط در بازی Overcooked 2 نقشی اساسی بازی می‌کنند؛ چرا که به هیچ وجه نمی‌خواهید ظرف‌های کثیف تلنبار شوند و از این راه امتیاز خود را از دست بدهید.

 

بازی Cooking Simulator بهترین بازی آشپزی برای کامپیوتر

بازی آشپزی برای کامپیوتر / دانلود بازی آشپزی برای کامپیوتر

همچنین بخوانید :

عنوان دومی که در لیست دانلود بازی آشپزی برای کامپیوتر می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم بازی Cooking Simulator است که رویکرد جدی‌تری نسبت به رقبای خود در رابطه با مبحث آشپزی دارد. بازی Cooking Simulator یک بازی آشپزی اول شخص است که به شما اجازه می‌دهد به آماده‌کردن، خرد کردن و پختن مواد غذایی مختلف در یک آشپزخانه درجه یک بپزدازید. علاوه بر این از طریق حالت Career Mode بازی می‌توانید به افزایش اعتبار و مهارت‌های آشپزی خود و همچنین بازکردن مواد اولیه و دستورالعمل‌های جدید بپردازید. حالت دیگری نیز با نام Sandbox Mode در این بازی وجود دارد که فضای آرام‌تری را در اختیارتان قرار می‌دهد و در آن به تمامی دستورالعمل‌ها و مواد اولیه مورد نیاز خود دسترسی خواهید داشت. بازی Cooking Simulator از جمله عناوینی است که می‌تواند به تقویت مهارت آشپزی‌تان در دنیای واقعی نیز کمک کند؛ چرا که یک بازی شبیه‌ساز آشپزی با تمام جنبه‌های آن است. قوانین فیزیک نیز در این بازی نقشی اساسی را بازی می‌کنند؛ و درجه‌ای از تنش را به آن اضافه می‌کنند که در عین حال لذت بخش است.

 

بازی Suikoden II بهترین بازی آشپزی برای کامپیوتر

بازی آشپزی برای کامپیوتر / دانلود بازی آشپزی برای کامپیوتر

همچنین بخوانید :

Suikoden II در اصل یک بازی نقش‌آفرینی برای پلی استیشن است که در سال 1998 منتشر شده و سروکار اصلی ما در این مقاله با مینی گیم آشپزی جذاب موجود در آن است که از هر نظر به جذابیت بازی افزوده و البته از نویسندگی درجه یک آن نیز بهره برده است. در بازی Suikoden II پس از آن‌که های یو (Hai Yo) را به کار گماشتید، به مسابقات آشپزی آشپزخانه قلعه دسترسی خواهید داشت. در این مسابقات با سرآشپزهای ممتاز سراسر جهان سروکله خواهید زد و در طی 12 چالش باید برای هیئت داوران یک پیش‌غذا، غذای اصلی و دسر درست کنید. هر کدام از داورها به غذاهای شما نمره می‌دهند و اگر در مقایسه با رقبای خود بیشترین نمره را به دست بیاورید، یک دستورالعمل جدید کسب خواهید کرد. مینی گیم آشپزی موجود در بازی Suikoden II از جمله موارد نادر کاربست صحیح یک مینی گیم آشپزی در یک بازی کلا متفاوت است که همانطور که گفته شد به جذابیت بازی افزوده است.

 

بازی Stardew Valley بهترین بازی آشپزی برای کامپیوتر

بازی چهارمی که در لیست بازی آشپزی برای کامپیوتر می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم بازی Stardew Valley است که می‌توان گفت جوهره عنوان Harvest Moon را درک کرده و در عین حال تجربه جدیدی را برایمان ارائه داده است. بازی Stardew Valley در رابطه با زندگی روزمره در یک شهر کوچک و انجام دادن کارهای مربوط به آن است که آشپزی بخشی از آن محسوب می‌شود. در این بازی در نقش یک مهاجر جدید ظاهر می‌شوید که به تازگی به شهر آمده و در خانه‌ای که از پدربزرگش به ارث رسیده ساکن می‌شود. در این شهر باید به زراعت پرداخته و غذای خود را خودتان تامین کنید. جنبه واقع‌گرایی بازی زمانی آشکار می‌شود که قبل از پختن هر وعده غذایی باید به دنبال دستورالعمل‌ها باشید و پس از آن به وسیله آیتم‌های موجود در کیف خود و همچنین یخچال، غذای مورد نظر را بپزید. علاوه بر این غذاهایی که می‌خورید اغلب اوقات ممکن است مهارت‌هایتان را در زمینه‌های مختلف افزایش دهند. یک نکته جالب دیگر در مورد بازی آن است که Stardew Valley تاکید زیادی روی خوردن به موقع غذا دارد و اگر غذای خود را به موقع نخورید فواید آن محدود خواهد بود.

 

بازی Cooking Mama 5: Bon Appetit بهترین بازی آشپزی برای کامپیوتر

دانلود بازی آشپزی دخترانه

Cooking Mama 5: Bon Appetit از جمله اعضای ضروری هر لیست در رابطه با بازی‌های آشپزی است. نسخه پنجم بازی Cooking Mama که برای پلتفرم Nintendo 3DS منتشر شده است، جلوه‌های بصری عناوین قبلی را ارتقا بخشیده و همچنین گستره مینی گیم‌ها و دستورالعمل‌های موجود در بازی را نیز افزایش داده است. شاید بهترین وجه بازی‌های Cooking Mama آن باشد که هر کدام از این عناوین در یاد دادن آشپزی به شکلی ساده موفق عمل می‌کنند؛ به طوری که چه رده سنی کودک و چه رده سنی بزرگسال می‌توانند از آن لذت ببرند. جا دارد بگوییم دامنه ابزار و وسایلی که در بازی Cooking Mama 5 با آن‌ها به آشپزی خواهید پرداخت نیز به شکل قابل ملاحظه‌ای گسترش یافته است.

 

بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild

بازی آشپزی برای کامپیوتر / دانلود بازی آشپزی برای کامپیوتر

تا کنون در مقاله‌های مختلف تعریف زیادی از جنبه‌های مختلف The Legend of Zelda: Breath of the Wild کرده‌ایم؛ اما شاید دانستن این نکته جذاب باشد که یکی از لذت‌بخش‌ترین جنبه‌های بازی Breath of the Wild مبحث آشپزی موجود در آن است که در عین حال بخش اجتناب‌ناپذیری از ماجراجویی موجود در بازی است. گشتن به دنبال منابع در این بازی برای بقای لینک ضروری است و قسمت مهمی از این پروسه شامل ترکیب مواد مختلف همانند میوه‌ها، گوشت، ادویه‌ها و بسیاری از مواد مختلف دیگر است تا یک غذای خوشمزه درست کنید. غذایی که علاوه بر احیای سلامت جانی لینک، بعضا در افزایش برخی از ویژگی‌ها (Status) دیگر او نیز موثر است. با موادی که در بازی Breath of the Wild پیدا می‌کنید غذاهای مختلفی می‌توانید بپزید و این پروسه به شکلی طراحی شده است که همانند دیگر بخش‌های بازی بتوانید نهایت لذت را از آن ببرید.

 

بازی Battle Chef Brigade

بازی آشپزی برای کامپیوتر / دانلود بازی آشپزی برای کامپیوتر

بازی هفتم لیست بازی آشپزی برای کامپیوتر Battle Chef Brigade نام دارد. این بازی یکی از عجیب‌و‌غریب‌ترین عناوینی است که تجربه خواهید کرد؛ چرا که موفق شده است دو ژانر کاملا متفاوت را به خوبی با یکدیگر ترکیب کرده و یک بازی یکپارچه ارائه دهد. در این عنوان بازیکن‌ها در «مبارزات آشپزی» شرکت می‌کنند؛ مسابقاتی که در آن‌ها باید ابتدا به «شکار» و کشتن هیولاها به سبک مبارزات نقش‌آفرینی بپردازند و سپس هیولاهایی را که کشته‌اند به آشپزخانه بیاورند تا آن‌ها را در قالب یک پازل پخته و غذا درست کنند. علاوه بر سبک متفاوت بازی، جا دارد به جلوه‌های بصری خوب آن نیز اشاره کنیم که با دست کشیده شده است و از نظر هنری در سطح بالایی قرار دارد و صاحب جلوه‌ای «رترووار» نیز هست. به تمامی این‌ها موسیقی و افکت‌های صوتی خوب بازی را نیز اضافه کنید تا یک عنوان متفاوت تمام عیار داشته باشید که می‌تواند ساعت‌ها سرگرم‌تان کند. بازی Battle Chef Brigade علاوه بر پلتفرم کامپیوتر برای کنسول نینتندو سوییچ نیز منتشر شده است.

بازی شبیه ساز نانوایی برای کامپیوتر Bakery Simulator

دانلود بازی دخترانه برای لپ تاپ

بازی Bakery Simulator یک بازی اشپزی جدید و فوق‌العاده سرگرم کننده است که برای تمامی سنین مناسب است. صبح زود بیدار شوید تا به نانوایی خود سر بزنید. بین انبوهی از نان‌های مختلف با دستورهای مختلف کدام یکی را باید بپزید؟ از دفتر نانوایی خود کمک بگیرید و با استفاده از دستورهای واقعی و ماشین آلات واقعی نانوایی استفاده کنید تا بهترین نان را به مشتری خود تحویل دهید. توجه کنید که انتخاب آرد، مخمر و دیگر مواد نان بسیار اهمیت داشته و با توجه به تخفیف‌های فروشگاه‌های دیگر میتوانید مواد را ارزان‌تر تهیه کرده تا در پایان سودی بیشتری از فروش نان‌هایتان داشته باشید. این بازی تنها به نان ختم نشده و بسیار کلوچه‌ها و کیک‌ها را نیز میتوان پخت، ولی توجه داشته باشید که فروشگاه خود را در مکانی مناسب انتخاب کنید تا مشتریان بیشتری از فروشگاه نانوایی شما دیدن کنند و بتوانید سریع‌تر نان‌ها خود را به‌فروش برسانید و بدون شک، نان و مکان بهتر، برابر با سود بیشتر و البته کار بیشتر است.

بازی رستوران داری دخترانه برای کامپیوتر Star Chef: Cooking and Restaurant Game

دانلود بازی اشپزی در رستوران

بازی رستوران داری Star Chef یک بازی رستوران داری دخترانه رایگان با بیش از 20 میلیون دانلود برای کامپیوتر است. شم وظیفه دارید از رستوان و کافه‌ای کوچک شروع کرده و به کمک دست پخت خوشمزه و تزیین زیبای و رستوران و کافه‌تان به یک روستوران 5 ستاره با غذاهای درجه 1 تبدیل شوید. این بازی با جلوه‌های بصری جذاب و رنگ‌های زنده شما را ساعت سرگرم خواهد کرد. رستوران خود را با انواع کاغذ دیواری‌ها و حتی آب نماهای فوق زیبا تزیین کنید تا هرچه زودتر به رستورانی 5 ستاره تبدیل شوید. اگر علاقه مند به رستوران داری هستید بدون شک Star Chef شروع خوبی برای شما خواهد بود تا ذوق و شوق خود را به رخ مشتریان بکشید.

بازی آشپزی در رستوران برای کامپیوتر Beach Restaurant

دانلود بازی کامپیوتری دخترانه

بدون شک ساحل دریایی آبی مردم اطراف را گرسنه می‌کند و شما وظیفه دارید تا آن‌ها را سیر کنید. شما انبوهی از غذاها و مشتریان مختلفی را پیش‌روی خود میبینید که هرکدام سفارشی ویژه دارد. بعضی‌ها افرادی بد خلق با عادت‌های غذایی عجیب و غریب و بعضی از آن‌ها گیاه خوار هستند و شما باید حواستان باشد هرکس چه چیزی سفارش داده تا بتوانید انعام بهتری جذب کرده و مشتریان دائمی خود را داشته باشید. قهوه فراموش نشود. قهوه بعد از غذا بسیار دلنشین است و در کنار غذاها باید انواع قهوه‌ها و نوشیدنی‌ها را نیز سرو کنید. از کارگری ساده در رستوران ساحلی شروع کنید تا به درجات بالا رسیده و سر آشپز مجموعه شوید و مشتریان را راضی نگه دارید.

بازی اشپزی واقعی برای کامپیوتر FALAFEL Restaurant

اشپزی بازی

کسی هست که فلافل دوست نداشته باشد؟ رستوران کوچک فلافل فروشی خود را در شهری بزرگ باز کنید و شروع به فروش فلافل کنید. گاهی ممکن است سفارش بیرون بر داشته باشید، پس سوار موتور خود شوید و سفارش خود را تحویل مشتری‌هایتان دهید. از پولتان استفاده کرده تا فروشگاه فلافل فروشی خود را بزرگ کنید و مشتریان خود را بیشتر کنید. مغازه را با انبوهی از کالاهای تزیینی زیبا کنید تا مشتریان جمع شده و مزه فلافل خوشمزه‌تان را بچشند. حواستان را بدهید تا مصرف گازتان بالا نرود وگرنه نیازمند پرداخت هزینه بیشتر برای گاز هستید و آن وقت نمی‌توانید به اندازه گذشته خرج فروشگاهتان بکنید. شما در این بازی خانه نیز دارید و باید برای خود وسایل خانه بخرید تا زندگی بهتری داشته باشید.

 


بازی رستوران برای کامپیوتر


در این بخش به معرفی بهترین بازی رستوران برای کامپیوتر و کنسول‌ها می‌پردازیم. برای آشنایی با لیست بهترین بازی های آشپزی کامپیوتر باما همراه باشید.

بازی Chef: A Restaurant Tycoon Game بهترین بازی آشپزی برای کامپیوتر

بازی رستوران برای کامپیوتر

Chef: A Restaurant Tycoon Game به نسبت بازی‌های آشپزی، کمتر روی این بخش تمرکز کرده و بیشتر روی رستوران داری و مدیریت آن کار می‌کند. در این بازی قابلیت طراحی دکور و جابجایی وسایل محیط را بطور کامل در اختیار دارید. در این بازی روش پخت‌های بسیاری را در کنار ابداع دستور پخت‌های جدید در اختیار دارید؛ پس می‌توانید منوی رستوران دلخواه خود را طراحی کنید، مثلا می‌توانید بهترین برگر منطقه را تدارک ببینید.
با پیش‌روی در بازی، می‌توانید توانایی‌های جدید اختیار کنید و منوی خود را گسترش دهید، جهانیان نیز به انتخاب‌های شما واکنش نشان خواهند داد. اساس بازی بر پایه این است که قیمت مناسبی برای غذاها انتخاب کنید تا مشتری باز هم به رستوران شما بازگردد. اینکار چالش برانگیز است اما نتیجه پایانی به تحمل سختی‌هایش می‌ارزد. این بازی هنوز در مرحله ابتدایی عرضه در استیم قرار دارد، پس ممکن است با کمی باگ نیز رو به رو شوید.

بازی Cooking Dash بهترین بازی های آشپزی

بازی رستوران داری انلاین

Cooking Dash در سبک انیمیشن‌های قدیمی، بازی‌ای مفرح و جذاب در سبک مدیریت رستوران است. ارتفا یافتن در این بازی بسیار رضایت بخش است. همزمان با رد کردن مراحل، درجه سختی بازی نیز به مرور بالاتر می‌رود؛ اما انجام آن باعث آرامش و دور کردن استرس می‌شود. این بازی در لیست بهترین بازی های آشپزی اندروید و ایفون گیم پلی خوبی را ارائه میدهد که نباید از کنار آن ساده عبور کنید.

بازی Cake Mania Main Street بهترین بازی های آشپزی

بازی آشپزی دخترانه رایگان

اگر به دنبال ساختن چیزای شیرین می‌گردید، بازی Cake Mania Main Street در ادامه بازی Cake Mania Collection ساخته شده که در آن ویژگی‌های شیرین و دل‌چسب نیز وجود دارد. همانند قبل شما در نقش «جیل» ظاهر می‌شوید که این‌بار قصد دارد فروشگاه خود را در سطح شهر گسترش دهد.

تمامی این هدف‌ها قرار است با پختن کیک و شیرینی، باز کردن قابلیت‌های جدید و رو به رو شدن با چالش‌هایی که مشتریان برای شما می‌سازند به سرانجام برسد. Cake Mania هم مدیریت زمان است و هم مدیریت رستوران، به همراه دیالوگ‌های بامزه و هدایای جذاب.

بازی رستوران داری برای کامپیوتر Cook, Serve, Delicious! 3?!

دانلود بازی دخترانه آشپزی مرحله ای

کشور آمریکا در سال 2042 درگیر جنگ شده و مردم جنگ زده نیاز به آشپزی ماهر که شما باشید نیاز دارد. شما در ون خود که حالا تبدیل به محل کارتان به نقاط مختلف آمریکا رفته و بیش از 200 مدل غذاب مختلف و خوشمزه را می‌پزید. از غذاهای آسان و صفر ستاره تا غذاهای سخت پنج ستاره در منوی شما دیده می‌شود. شما همچنین می‌توانید با پول‌هایی که جمع کردید ون یا همان آشپزخانه خود را ارتقا داده و مشتریان گرسنه بیشتری را جذب کنید. ناگفته نماند که شما دو روبات را همراه خود دارید که در کارها به شما کمک کرده و می‌توانید دستورهایی به آن‌ها داده تا کار خود را مقداری آسان تر کنید. آیا از پس مردم جنگ زده برمی‌آیید؟

بازی Coffee Tycoon بازی آشپزی واقعی

بازی Coffee Tycoon بازی آشپزی واقعی

Coffee Tycoon یک بازی قدیمی و ایده آل از شبیه سازی آشپزی بوده است که با توجه به قدیمی بودنش توانسته گیمرهای بسیاری را برای مدت زمان مناسب سرگرم کند. زمان عرضه این بازی در سال 2005 روی داده است که با این وجود ویژگی های ظاهری و سرگرم کننده خوبی در آن تعبیه شده است. این بازی کامپیوتری شامل 2 حالت بوده است که در این خصوص میتوانید روی بخش های مختلفی از بازی تمرکز داشته باشید. وجود المان های بسیاری به شما این امکان را میدهد تا بتوانید در شرایط ویژه ای از مشتریان بالقوه خود پذیرایی کنید. همچنین وجود سیستم ارتقاء دهی بازی میتواند شمارا با چالش های بسیاری مواجه کند. بازی Coffee Tycoon در تلاش است تا گیمر را با یکسری چالش های متنوع برای سرگرمی مواجه کند. طراحی مناسب در کنار صداگذاری عالی از دیگر ویژگی های این بازی بوده است که پیشنهاد میشود نظر خود را در خصوص این بازی باما در میان بگذارید.

بازی های آشپزی آنلاین

در ادامه قصد داریم بازی های برتر آنلاین آشپزی را برای شما معرفی نمائیم که این موارد برای اندروید و اس او اس عرضه شده اند. در لیست بهترین بازی آشپزی مواردی هم دیده میشود که قابلیت اجرا به صورت آنلاین را دارند که در ادامه لیست به معرفی این بازی ها خواهیم پرداخت. باما همراه باشید.

بازی Hunt Cook: Catch and Serve بازی آشپزی واقعی

بازی Hunt Cook: Catch and Serve بازی آشپزی واقعی

Hunt Cook: Catch and Serve یک بازی آنلاین عالی برای سرگرمی بوده است که با محدودیت سنی 12+ عرضه و تاکنون بیش از 1 میلیون بار دانلود شده است که استودیو SELECT BUTTON Inc.‏ یکی از بهترین محصولات خود را عرضه نموده است. این بازی سبک متفاوتی را به نسبت گیم های دیگر در اختیار داشته است که روال کاری آن بدین شکل بوده که باید حیوانات مورد نظر خود را پرورش دهید و با قربانی نمودن آنها غذا هایی که مدنظر دارید را درست کنید.

در این زمینه میتوانید به اقلام و آیتم های بسیاری دسترسی داشته باشید که هرچقدر غذای زیباتری در اختیار مشتری قرار دهید امتیاز و رضایت بهتری را کسب خواهید نمود که این مورد در کار شما رونق خوبی بوجود خواهد آورد. در ادامه میتوانید به لینک دانلود بازی Hunt Cook: Catch and Serve برای اندروید و ایفون دسترسی داشته باشید.

 دانلود بازی Hunt Cook: Catch and Serve برای اندروید

دانلود بازی Hunt Cook: Catch and Serve برای آیفون

بازی Japan Food Chain بازی آشپزی جدید مرحله ای

بازی Japan Food Chain بازی آشپزی جدید مرحله ای

استودیو Touchten Games‏ سازنده بازی Japan Food Chain بوده است که این گیم تاکنون بیش از 1 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده است که گزینه خوبی برای سرگرمی بوده است. در این بازی میتوانید به رویای ژاپنی خود در خصوص راه اندازی یک رستوران ایده آل برسید که بازی Japan Food Chain مملو از چالش های پیچیده ای بوده که با انجام آنها میتوانید برای مدت زمان طولانی سرگرم شوید. فارغ از این موارد بدنیست بدانید که این بازی از طراحی شیک و کاملا دوست داشتنی برخوردار بوده است که در کنار صداگذاری عالی آن میتوانید برای مدت زمان طولانی سرگرم شوید و از بازی لذت ببرید.

غذا های بسیاری برای درست کردن در اختیار شما قرار خواهد گرفت که بسته به سفارش مشتری هایی که در اختیار دارید میتوانید آنها را درست کنید. این بازی برای پلتفرم اندروید عرضه شده است که در ادامه لینک های دانلود آن در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

دانلود بازی Japan Food Chain برای اندروید

بازی Hungry Hearts Diner بازی دخترانه آشپزی برای آیفون

بازی Hungry Hearts Diner بازی دخترانه آشپزی برای آیفون

در نقش یک پیرزن دوست داشتنی وارد بازی Hungry Hearts Diner شوید که قرار است مشتری های بسیاری به سمت مغازه شما سرازیر شوند. با پذیرش مشتری های جدید و درست کردن غذا های خوشمزه میتوانید امتیازات مختلفی را از این بازی آنلاین دریافت کنید که بی تردید این موارد سبب سرگرمی بیشتر شما خواهد شد. بازی Hungry Hearts Diner شامل چالش های بسیاری بوده است که برای عبور از آنها باید با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم کنید.

طراحی شیک در کنار صدای عالی از دیگر مزایای این بازی بوده است. هرمشتری داستانی در ذهن خود دارد که اگر از شما خوشش بیاید ممکن است داستان خود را برای شما شرح دهد که این مورد سبب خواهد شد تا مشتری های وفادار شما بیشتر شوند. بازی Hungry Hearts Diner یک گزینه عالی برای سرگرمی بوده است که در ادامه میتوانید آنرا برای اندروید و ایفون دریافت کنید. GAGEX Co.,Ltd.‏ نام استودیو سازنده بازی بوده است که این گیم در گوگل پلی بیش از 1 میلیون بار دانلود شده است و امتیاز 4.7 را بدست اورده است.

دانلود بازی Hungry Hearts Diner برای اندروید

دانلود بازی Hungry Hearts Diner برای آیفون

سوالات متداول‌

کدام یک از بازی های رستوران بیشتر واقع گرایانه تر است؟

در پاسخ به این سوال باید بدانید که گیم های بسیاری براساس واقعیت شبیه سازی شده اند که به نسبت سلیقه خود میتوانید آنها را انتخاب کنید.

بهترین بازی آشپزی دخترانه کدام است؟

بسته به پلتفرمی که مدنظر دارید بازی های خوبی معرفی شده است که بی تردید نمونه آنها را در جایی مشاهده نکرده اید.


سخن پایانی


در این مقاله سبک های مختلفی از بازی آشپزی معرفی شد که شما عزیزان بسته به نیاز و کنسولی که در اختیار دارید میتوانید با بهترین بازی های آشپزی اشنا شوید. اگر از بازی خوب دیگری برخوردار هستید که جای آن در لیست خالی است میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید و بازی های دلبخواه خود را برای ما ارسال کنید. همچنین پیشنهاد میشود نظر خود را در خصوص سطح کیفی این مقاله باما در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران3 دیدگاه
avatar
عسل رحیمی
.
20 آبان 1401، 13:09
پاسخ
0
1
جالب بود ولی نسخه دوم cook serve delicious هم عالیه جاش اینجا خالی بود
avatar
سجاد
.
25 اسفند 1398، 15:30
پاسخ
0
2
بازی hapy chef 2.1چرا در لیست نیست
avatar
SAINA
.
02 مرداد 1401، 00:54
پاسخ
0
1
@سجاد
برای کامپیوتره؟
avatar
مونا جلالی
.
04 آذر 1398، 21:53
پاسخ
2
2
من هرچقدر از خود آشپزی بدم میاد ولی عاشق بازی‌های آشپزی‌ام ? بازی ‌Cooking Diary هم برای گوشی بازی خیلی خوبیه. این بازی آنلاینه و همیشه هم آپدیت میشه و مراحل و ویژگی‌های جدید بهش اضافه میشه. توو این بازی می‌تونید به گروه‌های مختلف که توو بازی ‌guild (انجمن) نام دارن ملحق بشید و به صورت گروهی چالش‌هایی رو انجام بدید و امتیاز بگیرید. درضمن این بازی به صورت داستانی هست با کلی شخصیت که اگه به یادگیری زبان انگلیسی علاقه‌مند باشید می‌تونید داستان‌ها رو هم دنبال کنید. در غیر این صورت می‌تونید داستان‌ها رو رد کنید و فقط بازی کنید. به علاوه اینکه توو این بازی می‌تونید چهره و لباس شخصیتتون رو خودتون انتخاب کنید و لباس‌های جدید بگیرید. نکته منفی این بازی شاید این باشه که حجمش کمی بالاست. اما من بازی Cooking Diary رو به کسی که بازی آشپزی دوست داره و می‌خواد همیشه یه بازی آشپزی رو گوشیش باشه پیشنهاد می‌کنم.
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402