بررسی بازی Auto Chess ؛ تریلر و گیم پلی

دانلود بازی Auto Chess/ تاریخ انتشار بازی Auto Chess
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در دنیای بازی و سرگرمی، بازی‌های استراتژیک محبوبیت زیادی دارند. بازی Auto Chess نیز یک استراتژیک مهیج است. با پلازا برای معرفی و نقد و بررسی بازی شطرنج خودکار همراه باشید.

بازی شطرنج خودکار اثری جذاب از استودیو Dragonest Game بوده که تصویر زیبا، مهیج و متفاوتی را از بازی‌های استراتژیک به نمایش گذاشته است. بازی موبایل Auto Chess با طراحی نوآورانه‌ای که در خود دارد باعث سرگرمی و جذابیت هرچه بیشتر این بازی شده است. بازی موبایل Auto Chess نبرد متفاوتی را بر روی زمینی متفاوت به نمایش گذاشته است. این بازی مهیج قسمت‌های بسیار جذابی را برای سرگرم کردن شما عزیزان در بازی قرار داده است. در این مقاله از پلازا با نقد و بررسی بازی Auto Chess همراه ما باشید.

تاریخ انتشار بازی Auto Chess/ سیستم مورد نیاز بازی Auto Chess

فهرست مطالب

بررسی بازی Auto Chess

بازی شطرنج یکی از سرگرم کننده ترین تفریحات موجود بوده است که امروزه شاهد انتشار نسخه های مختلفی از این بازی برای پلتفرم های مختلف بوده ایم. شما عزیزان در ادامه میتوانید با توضیحات و نقد و بررسی بازی Auto Chess آشنا شوید که پیشنهاد میشود نظر خود را باما به اشتراک بگذارید.

گیم پلی بازی Auto Chess

قبل از پرداختن به گیم پلی، نکات قابل ذکری درباره داستان بازی Auto Chess در این بین وجود دارد که تقدیم شما عزیزان خواهیم کرد. بازی‌های استراتژیک این‌ چنینی، بیشترین تمرکز سازنده‌شان بر روی سرگرمی بازی است. این به این معنا است که سازنده به دنبال ساختن جنبه داستانی بازی نیست و صرفا قصد دارد یک بازی بسازد تا بازیکنان از آن لذت برده و آنان را سرگرم کند.

بازی‌هایی همچون جنگ‌های صلیبی و… نیز بازی‌های استراتژیکی هستند. اما آن بازی‌ها داستانشان در گیم‌پلی نشان داده خواهد شد و بازیکنان پس از دیدن صحنه‌های بازی متوجه خواهند شد که بازی قصد دارد برای مثال، نظام، تیپ جنگ‌ها و حتی وسایل و ابزارهای نظامی و گروه‌های ضربت آن زمان را به نمایش بگذارد. اما بازی‌های استراتژیکی همچون بازی Auto Chess داستان خاصی برای ارائه نداشته و صرفا یک بازی سرگرم کننده است.

پس از قسمت داستانی، می‌رسیم به گیم پلی و طراحی بازی. بازی Auto Chess برای اندروید، دارای نبردهای خاص خودش است. این بازی زیبا و سرگرم کننده نبردهایی ده دقیقه‌ای را برای بازیکنان در نظر گرفته است. پس از فشردن دکمه شروع نبرد، یکسری اقدامات باید انجام دهید تا بتوانید نبردی بهتر، موفق‌تر و با کیفیت‌تر را در مقابل دشمن آنلاین خود ارائه کنید. با رعایت کردن این نکات بازیکنان می‌توانند احتمال پیروزی خود را در مقابل دشمنانشان به مراتب بالاتر ببرند.

بازی استراتژیک نبرد شطرنجی برای اندروید/ دانلود بازی Auto Chess برای اندروید/ بازی Auto Chess

در بازی شطرنج خودکار اندروید در هر نبرد در مقابل یک بازیکن مختلف شروع به بازی خواهید کرد. در این نبردهای ده دقیقه‌ای، بازیکنان یک زمان محدود دارند تا نیروهای مورد نیازشان را در صفحه شطرنجی که مشاهده می‌کنند، قرار دهند. بازیکنان باید توجه داشته باشند که نیروهایی که انتخاب می‌کنند، متناسب با روند بازیشان باشد. شاید برایتان سوال باشد که منظور از روند بازی چیست.

منظور از روند بازی در اصل همان سبک بازی بازیکن است. برخی بازیکنان عادت دارند تا از نیروهایی که از راه دور حمله می‌کنند بیشتر استفاده کنند، برخی دیگر عادت دارند تا از نیروهایی که تن به تن نبرد می‌کنند استفاده کنند. در این بین باید یک قاعده رعایت شود. برای مثال هنگام چیدن نیروها در صفحه، باید توجه داشته باشید تا نیروهای دور زن مانند کمان‌دارها را در خط اول یا خط حمله قرار ندهید.

دلیل این موضوع آن است که کماندارها از پشت نیروهای دیگر و از فاصله دور قادر هستند تا به نیروهای دشمن ضربه وارد کنند. اگر بازیکنان آنان را در خط جلو قرار دهند با کوچک‌ترین حمله آن‌ها را از بین برده و کمبود سنگینی را ارتش شما متحمل خواهد شد. با این کار ارتش شما به شکست بسیار نزدیک می‌شود. قبل از هر نبرد، بازی نیروهای شما را در مقابل شما قرار خواهد داد و شما تنها تعداد محدودی از نیروهایتان را می‌توانید در بازی قرار دهید.

در بازی استراتژیک Auto Chess هرچه انتخاب بهتری در بین نیروهایتان داشته باشید، احتمال پیروزیتان را بالاتر خواهید برد. یک دسته از نیروهای بازی، نیروهای غول‌آسا هستند. این نیروها باید به گونه‌ای در زمین شطرنج مانند بازی Auto Chess چیده شوند که به عنوان یک سپر و حمله کننده باشند. این نیروها Hitpoint یا همان استقامت و جان بیشتری دارند و کماندارها در پشت سرشان می‌توانند به عنوان پشتیبان بسیار مفیدی در صحنه نبرد حاضر شوند.

بازی Auto Chess/ بازی شطرنج خودکار/ بازی استراتژیک Auto Chess

نیروهای غول پیکر بازی شطرنج خودکار بسیار کاربردی هستند. این نیروها به عنوان کاهش دهنده‌ای برای پیشروی دشمن نیز به کار می‌آیند. پس از شروع بازی و در ابتدای نبرد نیروهایتان باید به صورت نوبتی در زمین قرار بگیرند. اما در بازی Auto Chess کمی که جلوتر بروید می‌توانید از سایر نیروهایتان به عنوان جایگزینی برای نیروهای درحال نبردتان نیز استفاده کنید.

این گزینه به بازیکنان این قابلیت را می‌دهد تا بتوانند از نیروهای بیشتری در بازی استفاده کنند. بازی شطرنج خودکار اندروید را می‌توان یکی از بهترین بازی‌های سرگرم کننده نام گذاری کرد. بازی Auto Chess جزو آثار E-Sport به شمار می‌آید و آثار E-Sport قوانین بسیار خوب و جذابی دارند. این بازی‌ها در سرتاسر جهان قوانین یکسانی داشته که باید همه بازیکنان آن‌ها را رعایت کنند. پس از شنیدن این موضوع، به این می‌رسیم که بازیکنان باید بر روی مهارتشان بسیار کار کنند تا بتوانند پیروز میدان باشند.

این قوانین به این صورت هستند که همه بازیکنان از امکانات یکسانی برخوردار بوده و باید با سبک بازی، چیدمان درست نیرو و استراتژی‌های برتر باعث پیروزی در میدان نبرد بشوند. پس از برد و موفقیت‌ در نبردهای زیاد، نام شما در لیدربرد جهانی ثبت خواهد شد. در بازی Auto Chess بازیکنان می‌توانند در رویدادهای هفتگی و سالانه شرکت کرده و خود و نیروهای خود را به چالش بکشند. پس از پیروزی و کسب رتبه بالا در این رویدادها، بازی به شما جوایز و پاداش‌های ارزنده‌ای تقدیم می‌کند.

در قسمت آموزش بازی Auto Chess به بازیکنان یاد می‌دهد که چگونه با نیروها آشنایی بیشتری داشته باشند. هرچه بیشتر کارکتر و شخصیت‌های بازی را شناسایی کنید و بدانید که قدرت و نقطه ضعف هریک از آن‌ها در کدام قسمت است، موفقیت بیشتری کسب خواهید کرد. در بازی‌هایی مانند شطرنج خودکار، باید در یک لحظه تصمیمات درستی گرفته تا موقعیت حمله را از دست ندهید. پس از دانلود بازی، بازیکنان می‌توانند قبل از هر نبرد رسمی، راهکارها و استراتژی‌های خود را امتحان کنند.

بازی استراتژیک Auto Chess/ بازی شطرنج خودکار/ بازی Auto Chess

چنین روشی به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا یاد بگیرند چگونه می‌توانند با راحتی بیشتر به قلب نیروها و زمین دشمن نفوذ کرده و باعث شکست امپراطوری دشمن شوند. بازی استراتژیک Auto Chess دقیقا مانند شطرنج بوده و حرکاتش با شطرنج مو نمی‌زند. همانطور که خیلی از افراد علاقه‌مند به بازی می‌دانند، بازی شطرنج دارای شخصیت‌های مختلفی است. هرکدام از این شخصیت‌ها نقش خاص خودشان را داشته و در مواقع خاصی کاربرد بسیار خوبی خواهند داشت. بازی Auto Chess نیز دقیقا بر همان قالب ساخته و طراحی شده است.

تنوعی که در بازی نقش آفرینی Auto Chess خواهید دید، یک ابتکار جذاب برای بازی‌های استراتژیک و شطرنج دوستان است. این بازی سرگرم کننده تلفیقی از یک شطرنج و یک بازی استراتژیک جنگی است که می‌تواند خیلی از بازی‌بازان را به خودش جذب کند. نکته دیگری که خیلی از بازیکنان به دنبال آن هستند، کیفیت و یا به اصطلاح شلوغی سرورهای بازی است. برخی از بازی‌های آنلاین با مشکل خلوت بودن سرور رو به رو هستند. این مشکل بسیاری از بازیکنان را از بازی کردن طرد کرده و باعث کاهش تعداد کاربر و در سوی دیگر منجر به کاهش محبوبیت بازی می‌شود.

بازی استراتژی Auto Chess از این مشکل برخوردار نبوده و دارای سروری با تعداد بازیکن بسیار زیادی است. این به بازیکنان اجازه می‌دهد در هر زمانی که وارد بازی شده و قصد شروع بازی را داشتند، به راحتی یک نفر پیدا خواهد شد تا با او به نبرد پرداخته و از آن لذت ببرند. پس از دانلود بازی Auto Chess خواهید دید که این بازی دارای المان‌های بسیار کامل و دقیقی است. این دقت به قدری زیاد در گیم پلی بازی پیاده شده که نمی‌توان هیچ‌گونه ایرادی به آن گرفت. این المان‌ها وضعیت دقیق نیروهای شما را در سمت چپ صفحه نشان داده و می‌توانید پس از نابود شدن هر نیرو، جایزه آن را به صورت آنی دریافت کنید.

بازی Auto Chess/ بازی شطرنج خودکار/ آموزش بازی auto chess

خیلی از بازی‌بازان به دنبال نمرات بازی Auto Chess هستند. قابل ذکر است که هنوز نمره‌ای برای این بازی در نظر گرفته نشده و باید منتظر ماند. به گفته سازندگان این بازی، تمامی تمرکز آن‌ها بر روی ساختن یک بازی عادلانه بوده است. این به آن معنا است که هیچ بازیکنی نمی‌تواند با خرید درون برنامه‌ای، قدرت خود را از هر نظر در مبارزات بالاتر از بقیه ببرد.

دانلود بازی Auto Chess برای اندروید و iOS

بدنیست بدانید که با پایان یافتن بررسی بازی Auto Chess حال فرصت خوبی برای دریافت و نصب بازی بوده است که قبل از اینکار پیشنهاد میشود نظر خود نسبت به توضیحات درج شده نسبت به بازی را بیان کنید. بازی شطرنج خودکار را می‌توانید از فروشگاه‌های معتبری همچون اپ استور و پلی استور برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS دانلود کنید.

دانلود بازی شطرنج خودکار برای اندروید و iOS

سخن پایانی

بازی‌های موبایل مدت زمان زیادی است که بر روی دور هستند و طرفداران زیادی را نیز به خود اختصاص داده‌اند. با پیشرفت گوشی‌های موبایل، کیفیت گرافیکی صفحه‌های آن‌ها نیز افزایش یافته و باعث ایجاد لذت و هیجان بیشتر برای بازیکنان شده است. بسیاری از بازیکنان درباره بازی Auto Chess برای کامپیوتر پرسیده بودند که قابل ذکر است این بازی مخصوص گوشی بوده و نسخه رسمی از آن برای کامپیوتر به انتشار نرسیده است. بازیکنان می‌توانند با استفاده از برخی از برنامه‌های تبدیل بازی‌های موبایل برای کامپیوتر، بازی استراتژیک Auto Chess را بر روی کامپیوتر خود بازی کنند. اما هیچ نسخه رسمی از این بازی برای پلتفرم کامپیوتر به انتشار نرسیده است.

آیا شما بازی استراتژیک Auto Chess را تجربه کرده‌اید؟ به چنین بازی‌های استراتژیکی علاقه دارید؟ نظرات و پیشنهادات خودتان را با تیم پلازا به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
arad d
.
14 مرداد 1401، 16:06
پاسخ
0
0
چطور میشه آیتم ها و جعبه هایی ک داخل بازی بدست آوردیم رو بفروشیم؟
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402